Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Piros!
Milyen munka januártól....?? Hát a játéküzlet?
Csinos rucik: ja, jó lenne felvenni őket, ha lennének! Az utóbbi időben valahogy erre nem jutott, és jól el is voltam a melegítő, esetenként, farmer meg egy felső összeállítással. Voltam ma állásinterjún, hát, össze kellett szednem magam nagyon hogy valahogy kinézzek.

Ági!
Te hogy hogy tervezed egyáltalán a melóba visszatérést? Nem most teremtesz épp munkahelyet magadnak? Vagy én értettem félre valamit? Szóróanyagban amit tudok szívesen segítek.

Amúgy én is úgy terveztem, hogy csinálok én magamnak munkahelyet. Egy két hónapja merült fel és aztán futott le ez a terv nálam. Használtruha kereskedést akartam csinálni. A hely adott volt, itt a 100nm-es pincénk, és a Kitti mellett tudtam volna csinálni. Már mindent elterveztem, utánajártam, amikor kiderült, hogy tőlünk 5 perc sétára nyílik egy ilyen bolt. Ja, meg a szomszéd faluban is. :cry:
Úgyhogy lőttek az ötletemnek.

Jelenleg valami kötetlen munkaidejű melóban gondolkodok, ma pl ingatlanos cégnél voltam.

Ja, Ági, a pénz (hiánya) miatt kell sajna elgondolkodnom a melón, bár szívesebben lennék a leányzóval.

Na megyek, puszi mindenkinek!!

Zsu

Kép
Kép
 


Szia Zsu!

Köszönöm a segítség felajánlást, élni fogok vele.

Ha gyerekekkel szeretsz foglalkozni, miért ne lehetne neked is családi napközid? Szerintem a házatok tökéletesen megfelelne helynek. A Kittivel is lehetsz és még meg is tudsz élni. Dunaszegen van bölcsöde? Lenne jelentkező?
Ha esetleg bogarat ültettem a fejedbe, szívesen segítek, beszélhetünk részletesebben is róla.
Most úgy néz ki hogy egy év múlva Veszprémben dolgozom és a beindított családi napközit a hugom veszi át ( ő is pedagógus) Addig meg itthon tudok lenni Fannival és ki tudom egészíteni a GYest.

Üdv. Ági
 
 


Szia Ági!

Igen, ez olyan lenne amit szívesen csinálnék....de anno megnézegettem a feltételeket, és elérhetetlennek tűntek. De azért elkérhetem a tel. számodat?

Amúgy a szomszéd faluban van bölcsi, úgyis át akarok majd menni, megkérdezni, milyen kihasználtsággal működik. Dunaszegen tudom hogy van rá igény, csak nincs hely az ovinkban.

Az én számom: 30/400-5706.

Puszi: Zsu

Kép
Kép
 

 
 

Sziasztok,

na haragudjatok, hogy írok nektek, csak szeretnék feltenni pár kérdést. Én Szegeden nőttem fel, de édesapám győri és nagyon sok időt töltöttem ott, jelenleg Budapesten lakunk a családommal. A helyzet az, hogy nem igazán tetszik ez a fővárosi kutyakakis környezet és nagyon gondolkozom azon, hogy esetleg jó lenne Győrbe költözni. Írnátok néhány sort arról, hogy milyen ott a kismamás élet, vannak-e játszóházak, gyerekfoglalkozások stb. és milyenek az óvodák stb. Bár ahogy leírtam a kérdést hülyén is néz ki :) milyenek lennének az oviK Gondolom olyanok, mint itt :) na a lényeg,h. írjatok, h. milyen Győrben élni!!!!!

Köszi, Niki

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Nagy nehezen én is ideértem. Mérlegképes könyvelői tanfolyamra járok. És most voltak a vizsgák. sajnos az egyik nem sikerült, így most megtorpant a lendületem, de van újra időm. Sajna munkaügyben nincs semmi pozitívum. Pedig már jó volna dolgozni.
Zsezsike jól van éli az ovisok gondtalan életét.

Zsu
A bölcsitől ne félj. Nálunk Zselyke általában nagyon élvezte. Szerencsénk is volt, mert nagyon jók voltak a gondozónők. Sokat tanult a bölcsiben, és nagyon szerették is. Mai napig azt mondja, hogy bölcsibe jobban szeretett járni. :D

Piros
Miért akarsz januártól váltani? Mi sok időt töltünk a kertben, és most már elég szép is, így a szemnek is élvezet.

Bea
Hogy mint mostanában?

Bogi
Nagyon hallgatsz.

Niki
Néha írni is lehetne. :)

Néhány kép a hétfői ovis kirándulásról. Kép Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Zsu
A bölcsit mi is nagyon élveztük és nekem sokat segített az itthoni rendszer kialakításában és fentartásában is. Meg az ép elmém megőrzésében is, mert így azért csak több időm lett magamra, meg a páromra :oops: .

Zavaros nálam ez a munka dolog, tudom. A játékbolt tulképpen a párom vállalkozása, a lecsengő-félben lévő GPS biznisz helyett találtuk ki a meglévő üzletre és eladóra építve. Sajnos az nem opció, hogy én üljek be a boltba árulni, mert főleg délután kéne nyitva lenni, amikor gyerekeznem kell. Így oda csak a játékbemutatók, vásárok, klubok szervezésével tudok besegíteni, meg a pesti beszerzéseket intézem én, ha amúgy is kell mennem a fővárosba.

A saját szakmám a HR tanácsadás (emberi erőforrás-gazdálkodás). Az elmúlt 8 (!) évben azért voltam nagyon szerencsés, mert egy olyan céggel kötöttem szerződést magyarországi képviseletre, ami bérfelméréseket, piaci statisztikákat készít.
Nekik szerveztem/szervezek adatszolgáltató cégeket és árulom a kész cuccot. Minimális fixért és jutalékért. Eddig ez elég tűrhetően ment is.

Főleg azért volt jó, mert itthonról csinálhattam e-mailen meg mobilon és előre legegyeztetett vállalati látogatásokkal, konferenciákkal, amikor Tamás beugrotta helyettem a gyerekek mellé. De ez évente megújított szerződés és ahogy az idei eredmények alakulnak, nagyon tartok tőle, hogy jövőre nem lesz megbízásom. Akkor viszont januártól kell valami munka, mert nem fogjuk tudni fizetni egy bejáratós üzletből és a Tamás újságcsinálós pénzéből a rezsinket.

Na ezért mondtam, hogy januártól vége az aranyéletnek. Mert jólfizető munkát max. multinál kaphatok 10-12 órás munkanapokkal vagy havi 2-3 külföldi úttal. És még ezekre az állásokra is megy a közelharc és protekció kell, hogy egyáltalán behívjanak interjúra. Úgyhogy sz@r az élet!

Már én is gondolkoztam családi napköziben, illetve magánoviban is ide a faluba, de nincs hozzá kezdő tőkém. Meg tartok tőle, hoyg én nem lennék olyan türelmes a gyerekekhez, mint Nicsi vagy Te :-).

Orsi

gyönyörű a Zsezse! Biztosan belejön majd az ovizásba is. Az már olyan nagylányos :-)

Mango

Szia! Üdv köztünk!
Szerintem nagyon jó döntés Győrbe költözni. Van itt minden ami szem-szájnak és gyerekes anyukának ingere. Csak győzd pénzzel a sok extra programot! :-) Érdemes nézegetned a Vaskakas Bábszínház programját, mert időnként szerveznek kicsiknek valót előadásokat is. van babaúszás, meg zenebölcsi, meg Gézengúz, ahová tartásjavító tornára, fejlesztő foglalkozásokra járhatsz és nagyon jók most már a játszóterek is. Nicsi tud neked most aktualitásokkal szolgálni, emrt ő magánbölcsit/családi napközit csinál sok jó ötlettel.
Az ovik is jók. ha megírod merrefelé éltek a városban, biztosan akad köztünk, aki ismeri a szóbajöhető ovikat és esetleg óvónéniket, hsizen úgyis leginkább tőlük függ, hogy milyen a csoport. Én a csanaki bölcsiről és oviról rendelkezem személyes tapasztalatokkal.


Na, most kiírtam magam :-) !

Nem rezzentetek a játszótéri talira! Konkretizáljam a javaslatot?

Pl. június 3. szerda 15-18 óra között a Bezerédj kastély játszóterén?

Üdv,

Piros

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Szia! Végre írtál!! Nagyon szép Zsezse!!! Ő hány éves korától volt bölcsis? Kitti még olyan kicsi.... Bár most anyuval megbeszéltük, hogy vigyáz rá, amikor szükséges, és a szomszédunkban is lakik egy kedves egyetemista lány, aki elvállalná. Egyenlőre úgy néz ki, lesz munka.

Családi biznisz: nálunk sem, megy úgy ahogy kéne. Anno az volt a terv, hogy lesz ott hely nekem is, de egyenlőre ez tök felesleges lenne.

Ági!
Egyenlőre más mellett döntöttem, de jól esett, hogy segítettél volna! Nagyon fogok drukkolni neked!

Piros!
Értelek. Akkor sok sikert a munka kereséshez. Legalább jó szakmád van. Nekem sima érettségim van, ezért is küzdök legalább a nyelvtudásért.

Mango!
Üdv! Budapesthez képest Győr nagyon kisváros, az tény. De már itt is szinte minden elérhető. programokban tuti. Már az állatkert is vetekszik lassan a pestivel. (na jó, nm-ben nem) Mi Győrtől kb. 15 km-re lakunk, egy nagyon jól fejlődő kis községben, a Szigetközben. Előtte győrben és egy rövid ideig Fehérváron laktunk. Én nagyon szeretek itt, az ovi nagyon jó, új, sok programot és foglalkozást szerveznek a gyerekeknek.
Bár ha jobban belegondolok, győri oviról sem hallottam még rosszat.
Ó, egy fontos érv Győr mellett: ezer százalék hogy itt jobb a levegő mint Budapesten!!!!

Na, puszi mindenkinek, csokis kekszet akarok még gyártani a gyerekeknek!!!

Zsu

Kép
Kép
 


Sziasztok Lányok!
Kezdünk újra zizegni, ez jó. Bár Bogi rólad nincs hír. Jó lenne ha újra be tudnál kapcsolódni.

Mango!
Szerintem is jó döntés lenne Győr. Néhány évvel ezelött kaptam lehetőséget hogy Pestre menjek dolgozni a Minisztériumba és pont a gyerekek miatt nem vállaltam, mert nem azt a környezetet szánom nekik. Most jól belehúztam mehetek helyette majd jövőre Veszprémbe, de szerintem az is jobb mint a Főváros.
Ahogy a lányok említették én most nyitok családi napközit, ami nem összekeverendő a magánovi és magánbölcsivel.
Szóval ez úgy működik mint egy nagy család ahova a szülők elfoglaltságától függően jönnek a gyerekek (lesz aki mindennap, lesz aki néhány nap vagy időszakosan) Maximum 7 gyerek lesz egyidőben igy külön lehet velük foglalkozni, viszont korosztályos társaságban vannak, igy a szocializálódásuk is megoldott. Különböző korosztályok lesznek igy akár a szülési szabadság lejárta után - nálam 5 éves korig lehet a gyerekeket hozni. 5 éves kortól mivel tanköteles lesz a gyerkőc igy óvodába kell járnia, iskolaelőkészítőre.
De például Győrben már működik egy családi napközi ami az iskolások részére a hagyományos napközi helyett lehet igénybe venni, tanitó néni, fejlesztő pedagógus foglalkozik a gyerekekkel délután - ahol úgy indul a délutáni program hogy beszélgetnek mi volt az iskolában, tanulás, uzsonna, kikérdezés, táskaberakás, ceruzafaragás stb és igy megy haza a gyerkőc ahol az anyukájával már csak játék és egyéb kellemes időtöltés marad.

Persze a családi napközi szolgáltatás az átlagos intézményi gyerekfelügyeletnél drágább, de ez azért van mert a kis létszámmal működő csoport gazdálkodja ki a bér és fenntartási költségeket, profitról szó sem lehet, egyrészt azért mert a szabályozás nem engedi, másrészt mert úgy már tényleg nem lehetne megfizetni.

Az említett családi napközibe pld. jár olyan gyermek is aki öt gyerekes családból a legnagyobb és az anyuka nem tud vele foglalkozni a tanulásban mert kimerítik a kicsit.

Hu de sokat írtam róla, meg persze még tudnék is, minden zsigeremben erre készülök. Lesz babaangol, amikor sokat játszunk énekelünk és tornázunk angol zenére. Lesz zenebölcsi amit zeneterepeuta tart, hangszerrel, mozgással, tánccal, zene hallgatással.
Együttműködésünk lesz a körzetes védőnővel és háziorvossal aki rendszeresen megnézi a gyerekeket.
A fejlesztő pedagógus is rendszeresen ellátogat hozzánk és ha szükséges javaslatokat tesz a szülők felé.

Persze segítőm is lesz egy szintén tapasztalt pedagógus, aki jelenleg is óvodásokkal és kisiskolásokkal foglalkozik.

Ami még foglalkoztat engem a babaúszás, úgy néz ki nyár elejére sikerül helyet találni a babáknak. A családi napközi szolgáltatási idején kívül szeretnék foglalkozásokat tartani a babáknak. Majd ha lesznek részletek akkor szívesen megosztom veletek.

Bocs hogy ilyen sokat írtam erről, de talán volt közte érdekes esetleg új információ is.

Zsu!
Milyen munkában gondolkodol? Vagy még nem akarod elkiabálni? SMS-ben a számomat megkaptad? Utána hívtalak de ki voltál kapcsolva hangpostád meg nincs.

Piros!
Teljesen érthető az elképzelésed és jó hogy előre gondolkodsz és nem lepődsz meg ha változik a helyzet. De fogd fel egy új kihivásnak, amit meg kell valósítani. Lehet hogy néhány év múlva az én gondokodásomban sem csak és kizárólag a picik lesznek, mert lesz új élethelyzet, amihez kell alkalmazkodni, hisz a kicsinyeink is növekednek és lassan de biztosan válnak le rólunk, amit nehéz elfogani (talán meghosszabbítani is lehet), de elkerülni nem tudjuk.

Orsi!
Szép nagy lányod van, büszke lehetsz rá. A többit majd személyesen pénteken megbeszéljük.

Szép napot mindenkinek.
Ági
 
 


Sziasztok!

Látom jó régen indítottátok ezt a fórumot, de ha lehet, szívesen csatlakoznék.
Győrzámolyon lakunk, Luca lányom április elején volt 1 éves, így én is gyakorló anyuka vagyok :)
Mivel sokáig Budapesten éltem, és a férjem révén kerültem Győrbe, szeretnék Győrben is barátokat találni.

Mindenkinek szép napot kívánok!

Kép
 
 


Szia Viki!
Üdv. közöttünk. Meséljél még magatokról. Mikor költöztetek Győrzámolyra. Ott milyen lehetőségeitek vannak. Milyen gyakran jártok Győrben? Hol jártatok már? Milyen programok érdekelnek? stb.
Nekem két lányom van egy 4.5 éves Anna Noriko és egy 2 éves Fanni Tomoko.

Ági
 
 


Helló Viki!

Én két faluval arrébb, Dunaszegen lakom, 3,5 éves fiammal, és 1,5 éves lányommal. Ja, meg persze a férjemmel...
Hogy tetszik Zámoly?

Mango!
Úgy látom Vikitől kéne kérdezned...! :lol:

Ági!
Úgy néz ki, ingatlan bizniszre adom a fejem.

Szép estét, Zsu

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Köszi az üdvözléseket :)
Februárban költöztünk Zámolyra, szerintem nagyon jó hely. Nyugodt kis falu, tiszta a levegője, nem messze tőlünk megy a szigetközi biciklis út, gyönyörű a táj, stb. Az utcánkban csupa fiatal pár lakik, pici gyerkőcökkel, lassan megismerjük az egész utcát Lucának köszönhetően. Ha meglát az udvarról egy kisgyereket, azonnal ki kell mennünk és játszanunk kell vele.

Sajnos engem a munkám még mindig Pesthez köt, így a hét első 2-3 napját Pesten töltjük Lucával, de nagyon szeretném, ha végre minden nap otthon lehetnénk Apával. Talán szeptemberre ez is megoldódik...

Győrbe sűrűn járunk, amikor itthon vagyunk, mert ott is van már barátnője Lucának, és járunk babaúszásra is Ottó bácsihoz. Nicsi nem lehet, hogy találkoztunk már az úszáson?

Zsu, akkor nem vagyunk messze egymástól, szoktunk arrafelé bringázni, Dunaszeg is tetszik nekem.

Üdv:

Kép
 
 


Sziasztok

Zsu
Zsezse már 2 éves volt mire bölcsibe ment. Én is szeptembertől tudtam visszamenni dolgozni. Miért nyár elején akarsz dolgozni? Van is kedved az ingatlanoskodáshoz?

Piros
Nekem jó a játszóterezés, de nem mehetnénk Győrbe valahová?
Amúgy Zsezse elvan az oviban is, csak nosztalgiázik néha a bölcsi után.

Ági
Köszi a dicséretet. Akkor majd pénteken.

Mangó
Mi 7 éve élünk Győrben. Én az elején nem voltam túl lelkes, de most már megszerettem.Sokkal tisztább, mint Pest, kevésbé veszélyes, de azért itt is vannak programok. Az én lányom a szentiváni óvodába jár, és én teljesen meg vagyok vele elégedve. Jók az óvónők, szép az udvar, elég sok játék is van. De rosszat a győri ovikról én se hallottam. Nem rossz hely ez. :)

Viki
Nekem egy majdnem 4 éves Zselyke nevezetű lányom van. Lányok abszolut többségben vannak a fórumon. :D Mi Győrszentivánon lakunk. Ez is nyugis falu. :) Nem fárasztó ez a folytonos utazgatás? Miért költöztettek ide?

Szép napot!!

Csók: Orsi

Kép
 
 


Szia Orsi!


Nagyon helyes leányzó Zselyke, gratulálok! :D
A neve is nagyon tetszik, az ovis képek alapján nagyon ráillik!

Azért költöztünk Zámolyra, mert a férjem Győrben dolgozott, és eredetileg is innen származik. Szóval valamelyikünknek lakóhelyet kellett változtatni, és úgy döntöttünk, hogy Győrt választjuk a koszos, tömegelős Pest helyett. Nem bántam meg, sokkal jobb itt egy kisgyereknek is.

Megmondjátok nekem, hogyan kell vonalzót csinálni?

Köszi,

Kép
 
 


Sziasztok!

Akkor legyen a Bisinger sétány? Vagy van jobb játszótér ötlet?
Többiek? Időpont jó?


Nicsi!
Nem akartalak megsérteni a magánbölcsi elnevezéssel :-). Remélem minden jól alakul majd. Nagyon jókor nyitottad hiszen most csökkentették a GYES idejét és bölcs9/ovi férőhely nem lett több.

Viki!
Üdv a fórumon! Gyere te is játszóterezni, ott meg is ismerhetsz minket. Nálam van fiú is, bár lehet, hogy már öreg kicsit Lucához :-).
Vonalzót legegyszerűbben úgy tudsz csinálni, ha egy meglévőbe, ami tetszik, belekattintasz. Ez elvisz az oldalra ahol készült és tudsz újat kreálni. Az enyémek pl. a www.babafalva.hu-n készültek. Bea, Niki és Bogi nálunk a számítógép tudor, ők majd kijavítanak, ha nem jól írtam.

Üdv,

Piros

Kép

Kép

Kép
 
 


Szia Piros!

Sajnos szerdánként még Pesten vagyunk, nekünk általában csak a csütörtök vagy a péntek jó. Talán majd egy másik alkalommal csatlakozunk.

Köszi a segítséget, majd megpróbálom a vonalzó dolgot.

Kép
 
 


Viki!

Zámolyon merre laktok? Én ott is laktam, még anno lánykoromban, a Bartók Béla utcában laktam a szüleimmel.
Én is szerettem ott is, bár az ugye kamasz fejjel más volt. Most Dunaszeg a nyerő, nagyon szeretünk itt.

Jó éjt mindenkinek, Zsu

Kép
Kép
 


Szia Zsu!

Az újépítésű részen lakunk, az Akác utcában.

Szép napot mindenkinek!

Kép
 
 


Sziasztok!

Játszóteres tali nekünk sajna nem jó, szerdán angolom van.

Viki!
Az a két falu közti rész, ugye? Nagyon szép házak vannak arrafelé.

Zsu

Kép
Kép
 


Tőlem lehet csütörtök is, ha Vikinek és Zsunak is az a jobb.
Többiek?

P.

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Viki és Mangó, nektek külön üdvözlet!

Sajnálom, hogy nem jelentkeztem ilyen sokáig, de töredelmesen bevallom, hogy totál elfeledkeztem róla, hogy bejelentkezzek. Néha nap ugyan eszembe jutott, de akkor nem nagyon pörgött.

Jó hírt sajnos nem tudok mondani, bár kimondottan rosszat sem. Minden nap a létbizonytalanság határán élünk. Áprilisban a munkahelyemen (Volán) azzal riogattak, hogy leépítés lesz. Április végén aztán jött is a hír, hogy két távmunkás kollégámat 30-án elbocsátottak úgy, hogy elsején már nincs munkahelyük. Akkor bementem, nekem azt mondták, hogy egy hónap haladékot kaptam. Nem nagyon értettem, hogy mire, ezért beszéltem a vezérrel, aki azt mondta, hogy arra kaptam az egy hónapot, hogy ők keressenek nekem valami posztot, de ha nem találnak, vagy másnak adják a feladatot, akkor kirúgnak. Hétfőn június 1. és én még mindig nem tudok semmit, csak azt, hogy aznap megszűnik a távmunkás státuszom, ugyanakkor nem tudom mit csináljak, hiszen nem szóltak, hogy menjek be. Ebből gondolom én 100%-ra, hogy megkapom a felmondólevelem, csak kérdés, hogy mikor.
Persze nem ültem a babérjaimon, azért is feledkeztem meg minden másról. Pályázatokat adtam be, próbálok munkát keresni. Eddig mindenhol a 45-50 évesek kellettek, vagy a gyerektelenek, úgyhogy lassan lassan elszontyolodok, de csak egy kicsit, mert fő a pozitív hozzáállás.

Emellett elkezdtem tanulni franciául, ami elég jól megy, mostmár nagyon sokmindent értek, csak beszélgetni nem tudok még. Bár próbálgatom, mert vannak francia rokonaim, akikkel online kapcsolatban vagyok, meg fel is szoktak hívni telefonon, és akkor kicsit gyakorolok.
Jobb híján most nekik végzek itthon családfakutatást, merthogy ők onnan nehezen intézik a dolgot, és bár azért jöttek ide két hétre, de az alatt semmi érdemlegeset nem sikerült összehozniuk.

Szóval nekem így telnek a napjaim, tele izgalommal.

Viki, Mangó!

Nekem két kislányom van, Lili 5 éves múlt, Katica 4 éves lesz. Mi győrújbarátiak vagyunk, Pirosékkal egy lakótelepen lakunk, csak a szomszéd utcában. Nekem is laknak Zámolyon barátaim, egy bíró házaspár, az egyikük katonai bíró (mostanában volt sokat az újságban, mert ő ítélte el ezeket a korrupt börtönőröket), a felesége pedig polgári bíró. Nekik is van egy kisfiúk, Mikesnek hívják, és ők is az új lakótelepen laknak, bár Zámolyon ebből több is van már :)

Piros!
Drága barátném. Remélem hamarosan majd az integetésnél kicsit többre is jutunk, és majd lesz időd neked is egy kávéra. :)

Orsi!
Mi is beszéltünk azért, úgyhogy nagyjából képben vagyok.

Ági!
Köszi az érdeklődést, épp most mondta Orsi, hogy hozzád megy, küldtem is puszit, remélem átadja :)

Vissza fogok olvasni ígérem!

Sok puszi: Bogi

KépKép

KépKép
 


Szia Viki!
Mi is az Ottóhoz járunk a 3/4 10-es csoportba. Ti mikor vagytok? Ha te tudod, hogy én ki vagyok akkor, szólj nekem amikor találkozunk, hogy te vagy a Viki.

Ami jó hírem van nyáron is megoldott lesz folyamatosan a babaúszás, mert az én oktatom, velem együtt tartja majd a foglalkozásokat a Dunapart Rezidenciában. Pontos időpontokat most egyeztetjük, amint tudok valamit jelzem.
Azért is jó ez a lehetőség mert igy korosztályos bontásban lehet foglalkozni a babákkal. Így a fejlettségüktől és a "vizijártasságuktól" is függ hogy milyen gyakorlatokat csinálunk, csináltatunk velük.

Bogi!
Drukkolok neked, hogy sikerüljön a "biztos" állást megkapnod. A lányok már nagyok így talán könnyebb lesz a bejárós munkát is megoldani.

Piros!
A játszóteres tali nem tudom, hogy összejön-e. Szerdán a hétfői úszást pótoljuk, csütörtökön meg zenebölcsi van nálunk. De miattunk nem kell változtani én állandóan keverek, különösen mostanában, mobil az időbeosztásom. Állandóan rangsorolnom kell a teendőket. De hát úgy szép az élet ha zajlik.

Bea!
Kedden találkoztam a Csabival is. Aranyos volt ő köszönt rám, mert én figyelmetlen is voltam, meg a szemem is úgy be volt gyulladva, hogy mint a nyuszinak olyan volt a szemem. Most már jó, kaptam rá kenőcsöt meg cseppeket.
Jövő héten hogy dolgozol? Jó lenne ha tudnánk találkozni vmikor a hét közepén, mesélnék neked valamit meg ruhákat is odaadom, ha még jó a Marcellnak.

Orsi!
Jó volt veled beszélni, bár a végén úgy éreztem hogy nagyon sokat dumállok. Bocsi ezért, fel voltam pörögve.
Megkérdeztem az ovis anyukát a Bem téren a gyógyszertár mellett van a Metohé Kft. dr. Schneider Júlia gyerekorvos (aki az óvoda orvosa is) foglalkozik a gyerekek hallásával és nagyon jó eredményei vannak, még Pestről is járnak hozzá vizsgálatra és kezelésekre. Egyébként sokszor nem is szervi probléma okozza az elhallásokat, hanem a hallójárat ill. az üregek eltömödöttsége, amit speciális technikával megold és megtanítja az anyukákat is erre. A első kezelés (vizsgálat) 6000 ft, utána 4000 ft. A telefonszámát még nem küldte át nekem az anyuka, amint meg van küldöm neked is.
A Marcall könyvesboltban vannak azok a fejlesztő játékok és könyvek amiket mondtam és mutattam. Érdemes körül nézni.

Szép napod mindenkinek és jó gyereknapozást holnapra. Remélem nem fog esni az eső.

Ági
 
 


Jó reggelt!

Én most szürcsölgettem el a reggeli kávémat, de már fel kéne pörögni..el kell kezdeni az ebéd főzést, stb.

Remélem nem lesz ilyen vacak idő egész nap. Mi tegnap elmentünk a budapesti állatkertbe, hát sajna a felét néztük meg, aztán nagyon eleredt az eső. :( De így is elment az egész délután, és a gyerekek így is élvezték.
Ma elmegyünk a Radó szigetre, és ami a fő dolog, az az Alma együttes koncertje. Krisz nagyon szereti. (én is)

Bogi!
Örülök hogy írtál, remélem ha nem hosszabbítják meg a szerződésedet, akkor hamar találsz melót. Én is ebben a cipőben járok, és már most látom hogy ez nagyon nehéz.

Volt a Krisznek évzárója pénteken, mondanom sem kell, mekkora élmény volt!! Kivétel nélkül nagyon ügyesek voltak a gyerekek. Nagyon büszkék voltunk rá. Ő még 2 hetet megy, aztán pihi szeptemberig. Egyenlőre nem ismétel, megy középsőbe.

Viki!
Nálatok is elmosta a falunapot az eső, igaz? Pedig olvastam hogy egész jó programokat szerveztek.

Na csajok, átadom a terepet, ha tudtok még valami jó programot, írjatok!! :D

puszi, Zsu

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Zsu! Mi is fel akartunk menni az állatkertbe, de aztán konzultáltunk a pesti mamával, és úgy döntöttünk, hogy maradunk a győri állatkertnél. Ezt is nagyon élvezte Luckó, főleg a zsiráf tetszett neki :P
A falunapot nem tudom, arra nem jártunk, de gondolom, hogy nem örültek a szervezők az esőnek...

Ági! Mi összevissza járunk úszni, és mostanában nem is nagyon voltunk, mert Luca egyre kevésbé szereti a víz alatti úszkálást, én meg nem akarom erőltetni. Szerintem már találkoztunk, voltunk párszor a Ti órátokon is.
Hová jártok zenebölcsibe? Éneklés, mondóka van csak, vagy vannak mozgásos feladatok is? Szeptembertől én is szeretnék egy hasonló foglalkozást indítani pár helyszínen, többek között itt Zámolyon. Jó lenne már elszakadni a pesti munkahelytől...

Szép napot mindenkinek!

Kép
 
 


Sziasztok!!

Viki!
Mit melózol? Már ha publikus....

Csajok!
Merre vagytok? Hogy telt a gyereknap? Mi a Radón voltunk, nagyon jó volt. Beáékkal voltunk, és én Krisszivel is összefutottam. Hihetetlen nagyok már ott is a gyerekek!!
Alma együttes nagy sikert aratott, Krisszel végig énekeltünk.

Na, puszi, sütök meggyes pitét.

Ja, akit érdekel, anyunak van eladó meggye, csak szedni kell, mert nem bírja.

Zsu

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Nálunk nem volt dedikált gyereknap, csak a "szokásos" nyári vendégjárás. Péntek estétől mostanáig négy hullámban. Már egész rutinos parti szervező leszek :-). Családi ebédek 8-10 főre, vagy kerti mulatság 24 vendéggel és eső-programmal, egyaránt megvolt. Sajnos az idő nem volt túl kedvező, de a hangulat végig jó volt. Az eső meg nagyon kell a növényeknek. talán még eprészni is lehet majd a héten.

Holnap megyünk a Gézengúzba gyereknapozni, azután szombaton a suliban lesz gyereknap. Pénteken volt az oviban is, így az itthoni ünneplés nem is hiányzik nagyon. :-)

Sütés nálunk is volt. tegnap először csináltam Pavlova tortácskákat és nagy sikere volt.

Megyek kertészkedni, mert kisütött a nap!

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak hát tudjátok a szokásos... Meló, bölcsi programok.

Mi hétvégén anyuéknál voltunk mert ott nagy pünkösdi banzáj van és Zalán is élvezi. És az eső csak szombaton két percig esett :) Úgyhogy volt ugrabugrálás, meg lufizás, meg kapott a Zalán a mamától egy magasabb motort, úgyhogy teljes volt az öröm.
Amúgy élünk és virulunk, Zalánt beirattam az oviba, már voltunk is ott összeismerkedős játszós "bulin", élvezte, ez a bölcsi után nem is meglepő.

Az újaknak üdv, jót tettetek a topiknak :)

Most csak ennyi, mert meló van.
Üdv, Niki

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
 


Csak emlékeztetőül:

játszóteres tali holnapután (csütörtök) a Bisinger sétányon.

Jöttök?

P.

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Kiállításokat és rendezvényeket szervezek, és van egy hostessügynökségem. Viszont mióta megszületett Luca, vége a nagy karrierépítésnek. :) Rájöttem, hogy egy gyerek mindent felülír, Luca a legfontosabb! :D
Úgy döntöttem, hogy valami nyugisabb dolgot szeretnék csinálni, ami esetleg belefér napi 5-6 órába, főleg ha esetleg jön a tesó is...

A játszóteret nem tudom, ha hazaérünk addig, szívesen megyünk. Hol van ez a tér Győrön belül és hány körül van a tali? Bocsi, sajnos csak Győr belvárosát ismerem, azt is csak utcanevek nélkül :oops:

Szép napot mindenkinek!

Kép
 
 


Sziasztok!

De jó, előkerült mindenki.

Üdv. az újaknak!

Mi is megvagyunk,nem mondom,hogy minden happy...
Dolgozom, szervezem az életünket, próbálok sokat a kicsikkel lenni.
Most pár napig itthon voltam az ünnep előtt is és még most is, talán utolértem magam az itthoni teendőkkel /ha este be tudom fejezni a vasalást is :wink: /
Jó volt itthon a kicsikkel,nem vittem őket óviba,élveztük az együttlétet. Voltunk állatkertben, sokat játszótereztünk, gyereknapi programokon vettünk részt.

Csütörtökön sajna 5-ig dolgozom, majd legfeljebb megcsörgetem valamelyikőtöket,hogy érdemes-e még mennünk.

Most mennem kell,bocsi hogy nem írok külön külön mindenkinek,táncra visszük Kyrát, végre találkozunk Ágival,az előbb hívott.

Puszi!
Bea
 
 


Sziasztok!

4-6 óra között mi biztosan ott leszünk a játszón.

A Bisinger-sétány a város közepén van. A városháza előtt menő 2x2 sávos út a Szent István út. A híd és az aluljáró között a nagy parkban van ez a játszótér, az aluljáró felé esik. Egy nagy hajót formázó mászoka a fő attrakció, ami már az útról jól látszik. Biztos odatalálsz.

Priviben küldöm a számom, ha eltévednél :-).

Üdv,,
Piroska

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Köszi így tudom, hogy melyik játszótérről van szó. Ha hazaérünk, addig, megyünk mi is.

Kép
 
 


Na ez a vonalzó dolog nem jött egészen össze, pedig úgy csináltam, ahogy leírták :oops:

Kép
 
 


Megint próbálkozom a vonalzóval, hátha :oops:

Kép
 
 


Sziasztok!

Én is előkerültem, remélem emlékeztek rám még Régiek, az újaknak pedig üdvözlet!
Visszaolvastam egy kicsit az oldalt, nem semmi mekkorát nőttek a gyerekek. És hát igen, egyre inkább a munkába visszatérés a probléma, ez is igen sokat változott a két évvel ezelőtti állapotokhoz képest :)
Jó volt olvasni Titeket, nem változtatok! Igazából én totál azt hittem hogy már alig-alig írtok, és teljesen véletlenül "ugrottam be".
Mi is jól vagyunk, Ani is ovis, nagyon szereti. Győrszemerére költöztünk, talán emlékeztek, és nagyon szereti a csaj az itteni ovit. Mondjuk nincs nehéz dolguk az óvó néniknek, tényleg igazi kis tünemény Ninából - persze minden anyai elfogultság nélkül :D
Dorcsi is bűbáj, már amikor ő úgy gondolja :lol: A kisasszonynak saját elképzelései és tervei vannak, így kettőjük közül ő a keményebb dió.
Zsu, jó nagyok lettek nálatok is a gyerkőcök, hogy bírod otthon Kittivel? Nyugis gyermek? Krisszel kijönnek? Nem tépik egymást? Mi is voltunk a Radó-Szigeten! 11-re mentünk a Lúdas Matyira, hát, kmmm, mit mondjak, az aztán érdekes volt!
Bea, sokat melózol? Kemény a Müller? Én nagyon szeretek oda járni, csak sajnos ritkán jut rá érkezésem. Csodaszépek a gyerekek, a múltkor is megnéztem a friss feltöltéseidet az iwiw-en.
Piros, te hogy bírod ennyi energiával a kicsiket-nagyokat?
Bogi, drukkolok Neked nagyon állás-fronton! Hidd el, nagyon sokat vannak létbizonytalanságban, nálunk is volt ilyen időszak 1 hónapja. Tominak nem volt munkája 2(!) hónapig. Iszonyú volt, és így is óriási mákkal lett állása!
Orsi, Zsezse gyönyörű!!! De tényleg!!! Azok a szemek és a haja! Nem semmi!
Nicsi, bátornak tartalak a családi napközi miatt! Drukkolok! Anno én is utánanéztem a követelményeknek, és tényleg nagyon húzós. Főleg úgy hogy igazából nem éri meg anyagilag, mert jó esetben (de javíts ki ha tévedek) kitermelsz magadnak valami közepes bért. És akkor mi van ha megbetegednek a gyerekek és kevesebb fővel vagytok? Akkor is kell fizetni, vagy csak az ott eltöltött időért? Szabad tudni ha nem vagyok indiszkrét hogy mennyiért lehet nálatok egy gyerkőc? Hallottam már nagyon vad 80 e/hós árat is. Nekünk is megfordult a fejünkbe hogy Dorkát inkább családig napközibe adjuk, kétlem hogy beveszik bölcsibe Győrbe, főleg hogy még be sem írattam, mert ugye gőzöm sincs hogy hol fogok (ha egyáltalán felvesznek valahová) dolgozni. Na jó sok kérdésem van, de tényleg érdekel a téma!
Na sok puszit Lányok, utánanézek mindjárt a vonalzóimnak, valszeg már nagyon idejétmúltak :lol:
Néhány képet én is töltök majd fel a csajokról!

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Játszótérre 4 körül érkezünk.

Eszti
Micsoda meglepetés!! Jó hallani rólatok. Mi is 11 körül voltunk a Radó szigeten, bár a Ludas Matyit nem néztük, mert előtte bábszínházban voltunk, így Zsezse úgy döntött, hogy kultúrából elég volt. Körhintázott és chipset evett. :)

Viki
Csak összejött a vonalzó!

Ági
Nem beszéltél sokat, és jó volt látni a lelkesedésedet. Köszi még egyszer az infókat. Itt van nálam az előtanulmány, ha gondolod megnézheted.
A fülészt is köszi. Találtam telszámot hozzájuk, de eddig még nem vették fel. :cry:

Bea
Azért ugorjatok ki. Mi lehet, hogy sokáig leszünk, mert másnap nem lesz ovi, így lehet lazulni.

Zsu
Mi van az ingatlanos állással?

Remélem holnap sokmindenkivel találkozunk. Holnap délelőtt még vizsgázok, gondoljatok rám.
Szép délutánt!!

Csók: Orsi

Kép
 
 


Kép Radó Szigeten Döbrögi Várában :-) Kép Ani Kép Dóri

Kép
Kép
 


Wow, Eszti, nagyon nagyot nőttek a csajok.

Már meg sem ismertem volna őket.

Most rohanok, de remélem holnap lesz időnk dumálni végre mindenkivel.

Üdv,

Piros

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok?!

Eszti!
Jó, hogy jelentkeztél!!! Nagyon nagyon szépek a lányok, és hogy megnőttek! Nálunk tesók néha hajba kapnak, de összeségében nagyon ragaszkodnak egymáshoz. Mi már befejeztük az ovit, Krisz már nagyon unta a reggeli kelést, és hát Kittinek meg nagyon jót tett, hogy itthon van a tesója. Nálunk is ő a nehezebb eset, nehéz lekötni, és roppant önfejű a drága. :lol: Írj máskor is!!

Hú, csajok, hulla vagyok, évek óta először buliban voltam az éjjel, ráadásul jó messze, Fehérváron. Pár órácskát aludtam, kész vagyok...

Bea!
Merre vagytok? Krisz komolyan készül hozzátok... :D

Na megyek, jó hétvégét mindenkinek!!

Zsu

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Zsu, hogyhogy Fehérváron? Az tényleg jó messze van!!! Tocsó minden nap oda jár dolgozni, úgyhogy ő aztán tényleg tudja... Milyen volt a buli? Hogy bírtad a kiképzést?

Mi tegnap cirkuszban voltunk Győrben!!! Nagyon jó volt, csak Aninak kicsit hosszú volt a 2 óra, Dorcit pedig meg sem próbáltuk elvinni. A cirkusz persze elég drága volt, de összehasonlítva a többi vándorcirkusszal azért szuper volt! Holnap ovis kirándulásra megyünk Anival, már nagyon várom! Zirc, Veszprémi állatkert utána pedig Füreden hajókázunk. Jó kis program, mi? Előre dobozolom hogy totál kész leszek, menni alig fogok tudni a fáradtságtól estére, Ani pedig pörögni fog :-) Hihetetlen akkumulátorai vannak a csajnak, sose merül le.

Nektek milyen volt a hétvégétek? Győri vásárban volt valaki?

Na puszi Nektek!

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Mi voltunk vasárnap délelőtt a vásárba, de nem kellett volna. Millió ember és annyira nem jó a gyerekeknek. A legjobb a pónilovaglás volt, de ők Gyirmótról jöttek, így ezt megkaptuk volna közelebb is. Volt egy bábszínház is, a Csörgősipkások, de az nekem nem jött be. Nem volt hozzá hangulatom. Viszont a kiállított gyerekjátszókon jókat mászkáltak a kölkök :-).

De az igazi csalódás a délután volt. Kinéztem, hogy az ünnepi könyvhét alkalmával itt lesz a Katang együttes, akiknek kedveljük a zenéjét. Fél 4-kor ébredtünk a délutáni szunyából, berohantunk a 4 órás kezdésre és erre kiderült, hoyg a kevés érdeklődő és a borús idő miatt, elmaradtak a programok :-(.

Viszont ma délután lesz még egy bábozás a városi gyerekkönyvtárban. 16.30-tól a Csörgősipkások az Ibrinkó, tündérkirályfit adják. Nézzétek meg, ha van időtök.

P.

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Piros!
Győri vásár tényleg nem az igazi gyerekekkel...mi idén nem voltunk, pedig év elején még úgy volt hogy ki is állítunk. Ennyit erről.

Mi szombaton Ladaméron (szomszéd falu) voltunk falunapon. Hát Kitti után mehettem eleget, de hát a lényeg hogy elvoltak. Krisz végül odaragadt a színpad elé, amikor a dunazsegi színjátszókör műsora kezdődött, és 6 lóval se lehetett elvonszolni. Musicalek voltak, tényleg jó volt.

Eszti!
Tegnap mi is voltunk cirkuszban, mi 2 gyerekkel. A 6-oson voltunk, hát ti? Szerintem is egész jó volt, örültem hogy ennyi állat volt, gyerkőcök úgyis azt értékelik igazán. Kirándulás biztos jó lesz! Dórit is viszed? Mert akkor tényleg húzós... :D
Azért pont Fehérvárra mentünk bulizni, mert a férjem fehérvári, és az ő családja nyitott egy új szórakozóhelyet. Pénteken volt a nyitóbuli. De csak akkor indultunk el, amikor elaludtak a gyerekek. Anyuék átjöttek hozzánk aludni. 3-ra meg már haza is értünk.
Nem mondhatnám hogy felhőtlenül szórakoztam, de azért jó volt egy kicsit kimozdulni.

Na, ennyit hagtak írni a gyerkőcök, lépek, puszi, Zsu

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Eszti
Milyen volt a kirándulás? Hogy bírta Anna és te?

Zsu
Miért nem szórakoztál felhőtlenül?

Piros
A könyvhét számomra nagy csalódás volt. Mi szombaton mentünk be, és annyira meglepett, hogy olyan kevés árúsító van, hogy nem is vettem semmit. A műsorral szerencsénk volt, mesét mondtak zenei kisérettel, olyan vásári komédia hangulata volt. Zsezse aktívan részt is vett benne, bár a végén azt mondta, hogy a bácsi nem tetszett neki, csak a néni.

Bea
Zsezse is hiányolt benneteket, azt mondta, hogy csak akkor menjünk játszótérre, ha ti is jöttök. :)

Niki
Ismét elvesztél. Medig lesz még bölcsi?

Ági
Hogy haladsz a családi napközivel?

Bogi
Jöhetnél kicsit gyakrabban!!

Viki
Hogy vagytok? Luca, hogy bírja a kétlakiságot?

Szép napot!!

Csók: Orsi

Kép
 
 


Sziasztok!

Zsu, mi is a 6-os előadáson voltunk vasárnap! Hogy-hogy nem futottunk össze? Kitti bírta? Mi meg sem próbáltuk elvinni, ennyit nem bír megülni egy helyben a sajtkukac :-)
Ha nem volt az igazi a bulizás, akkor tessék többet "gyakorolni" :D Az első kiruccanás mindig furcsa, de simán bele lehet jönni... Én legalábbis már nagyon belejöttem, szívesen mennék minden hónapban egyszer bulizni, de sajnos idáig azért nem jutottunk még el :lol: Hiába, hiányzik azért néha a Bacardi-cola :lol:
Piros, abszolút egyetértek a Vásárral kapcsolatos véleményeddel! A könyvhéttel kapcsolatban pedig mástól is hasonló véleményt hallottam... Jövőre biztos jobb lesz! És mondd csak Piros, Te hogy bírsz három lurkóval? Vagy megnyugtatsz hogyha megnőnek akkor már sima ügy lesz minden, és sokkal könnyebb életet fogunk élni? De most tényleg, milyen a nagyokkal, biztos már másként igényelik a figyelmet, de azért nagyon lekötnek még így is, vagy rosszul gondolom?
Orsi, köszi az érdeklődést, a kirándulás szuper volt, mondhatni állatira elfáradtam :lol: Néhány képet mellékelek is, szuperül sikerültek. Veletek mi újság? Zsezse jó kislány, nyugodt még most is? Nálatok abbamaradt már a miért korszak? Nálunk a kedvenc kérdés: Anya, ezt most miért csináltam??? Paff... :roll:

Puszi Nektek!
Eszti

Kép
Kép
 


Kép Hajókirándulás Füreden Kép Gejzír Kép Állatkert Kép Vonatozás

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Orsi!
Nem vesztem el (még mindig ugyanott lakunk:)). Inkább a süti recept veszett el valahol útközben :D
Majd azért összefuthatnánk valamikor.
Bölcsi júli 13-tól áll le 3 hétre. Az ovit látom szépen csinálgatják, ott már leállás van, vagy hogyan csinálják?

Amúgy meg hétközben meló meg bölcsi, hétvégén meg többnyire program van. Pünkösdkor anyáméknál voltunk pl. Múlt héten meg Nagycenken a múzeumvasúton unokatesókkal, mindenki nagyon élvezte.

Üdv mindenkinek bocs most csak ennyi mert meló van, Niki

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
 


Sziasztok!

Kicsit zűrös volt a hetem, így csak most jelentkezem.

Piros, sajnálom, hogy lemaradtunk a játszótérről, de későn értünk haza. :cry:

Eszter, anyósomék is Szemerén laknak, így minden hétvégén egy kis időt ott vagyunk mi is. Nagyon szépek a lányaid! :D

Orsi, Luca jól bírja az ingázást és a kétlakiságot. Mikor Pesten vagyunk, anyukámnál alszunk, így az egyik nagymama hét közben, a másik pedig hétvégén kényezteti a kisasszonyt... :D Mivel viszonylag korán elkezdtük a Pestre járást, kb. 5 hónapos korában, így gyorsan beleszokott és nincs gond belőle. Én viszont egyre kevésbé bírom, mert babakocsival igen nehézkes Pesten a közlekedés, Luca pedig egyre nehezebb, és persze egyébként is fárasztó az egész. Mindig figyelnem kell, hogy a kedvenc dolgokat ne felejtsem ott sehol... Ha jön a tesó, 2 gyerekkel biztos nem fogom felvállalni a dolgot!

Üdv, Viki

Kép
 
 


Sziasztok!

Csak benéztem, süti és pizzakészítés közben. Tök jó, hogy újra írogatunk...

Viki!
Gondolom hogy nem egyszerű így az ingázás. Mikorra terveztek kistesót?

Eszti!
Sajnálom hogy nem futottunk össze!! Kitti jól bírta, hál istennek a cirkuszt, bár többet magyarázott mindkettő a mellettünk ülő lánynak, mint nekünk...
Bulizás...férjem már igent mondott egy meghívásra jövő hétvégére is, ez legalább Győrben lesz. Azért rendszert nem akarok csinálni belőle. Ti merre jártok, amikor elmentek szórakozni?

Orsi!
Azért nem volt felhőtlen az örömöm, mert aggódtam a kölkök miatt. Ha baj történt volna, nehézkes lett volna hamar hazaérni.

Na megyek, érzem a barackos pite illatát.... :lol:

Zsu

Kép
Kép
 


Sziasztok!

csak gyors bekukk, mert még csomagolnom kell, indulunk a Balcsira egy hétre. És NEM viszek notebook-ot!! Eddig mindig vittem, de csak netfüggés lett belőle. Ez most valami más idő.

Majd a hét után kiderül hogyan tudok bánni a három lurkóval, Eszter :-).
Meg a párommal aki már most hisztis a gondolattól, hogy a családdla kell lenie és nem menekülhet a gyerekek elől a bokros teendői közé.

Megírom ígérem.

Jó pihenést addig is mindenkinek!

Pá,

Piros

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Most regisztráltam erre az oldalra, és segítséget kérek megmaradt gyógyszer ügyben, amit szeretnék eladni. Sürgős lenne, mivel 2009. augusztusig használható fel. 5-5 db Menopur portabletta+oldószerampulla, együtt (2008. novemberi áron) 17 ezer Ft-ért eladó. Győrben bárhol találkozhatunk, ha valakinek szüksége lenne rá. Egyébként ezt a Kaáli intézetben írták fel nekem, ahol kezeltek, de nem volt rá szükségem, mivel (6,5 év próbálkozás után végül) mégis spontán teherbe estem az első gyerkőccel. Aki tudna potenciális felhasználót ajánljon engem. 30/493-18-85
Köszönöm a segítséget!
Szép napot mindenkinek.

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: