Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Azért nyitom ezt a topikot, mert a másik győri topikban már nagyon sokan lettünk és emiatt többen lemorzsolódtak,köztük én is. Senkit nem akarok megbántani avval,hogy nem tudok reagálni mindenkinek,a rengeteg hozzászólás elolvasásáig sem jutok általában. Úgy gondoltam itt a kisgyerekes anyukák tudnának beszélgetni egymással,megosztani egymással a tapasztalatokat, ha kell segíteni egymásnak,viták nélkül.
Várom a csacsogni vágyókat, sok szeretettel.

Bea
 
 


Szia Beátab!Nagyon jó ötlet volt tőled ez az új topik megnyitása,nekem is már 3gyermekem van és tényleg ott a másik topikban nem lehetett nagyon beszélgetni a gyermekekről mivel ott töbségben várandós anyukák vannak!Tegnap én is íírtam ott hogy a kisfiammal dokibácsinál voltunk stb..........,de nem reagált senki rá mivel ők még nem nagyon tudják mit jelent!De itt legalább vagy remélem hogy majd ilyen dolgokról is tudunk beszélni.Én sem akarok senkit megbántani de én is inkább itt beszélgetnék,de azért a másikba is benézek!
Puszi neked!Vea
vea
 
 


Szia Nektek!

Bea!Épp az imént említette Zsu,hogy nyitottál egy új topicot.Remek gondolat volt.Nagyon ügyi vagy! :D Itt vagyunk,és itt is maradunk.már nagyon hiányoztál.Msn-en mindig a párodat szólitottam meg. :oops:
Most nem tudok többet írni,de még jövök.Ésújra beszélgethetünk...

Ölelünk és puszilunk benneteket! :lol:

KépKép
KépKép
 
 

 
 

Sziasztok!

Üdvözöllek Vea!
Nagyon örülök Neked! Nekem is 3 gyerkőcöm van. Dániel 16 éves, a kicsiket pedig itt láthatod. Csanakon lakunk. A tieid mekkorák? Merre laktok?
Remélem a régiek megtalálnak bennünket,nagyon jó hangulatú beszélgetések zajlottak régebben. Szoktunk babatalikat is tartani,legutóbb nálunk jöttünk össze,nagyon jól sikerült. A gyerekek és a babák is jól érezték magukat, mi is jókat beszélgettünk.
Miért voltatok orvosnál kisfiaddal? Engem érdekel :wink:

Szia Kriszi!
Neked is nagyon örülök!!!
Reméltem,hogy átjössz. :lol:
Sajnos mostanában elég kevés időt töltök a gépnél. Teljesen lefoglalnak a kicsik. Marcell mióta mászik,feláll nagyon veszélyes tud lenni. Minden lépését figyelnem kell. Ő sokkal pakolósabb,mint Kyra volt. És sajnos kinevet ha rászólok valamiért. :( Vettem neki karfás triciklit, hát hogy annak hogy tud örülni, le se akar szállni róla. Sokat vagyunk kint,kihasználjuk még a jó időt. Voltunk Zsuékkal a Kodályon játszótéren, Krisz meg Marcus is homokozott,bár kisfiam inkább a szájával ismerkedett a homokkal :lol: Itthon még nem engedtem a homokozóba,asszem még nem is fogom egy darabig.

Bea
 
 


Szia Beátab!Győrben a Marcalvárosban lakunk!2 lányom van az első Alexandra ő 13éves,a második Szabina ő 11éves,és a harmadik 3éves Erik most kezdte az ovit, nagyon szeret oviba járni!Hát orvosnál azért jártunk mert fitymaszükülete van aranyomnak!Még nyáron amikor Siófokon jártunk a mamánál ott egy ismerős orvos már félig fellazitotta neki a bőrt,most pénteken viszont itt Győrben az urologús dokibácsi teljessen felszabadította neki!Ne tudd meg szegény hogy sírt de legalább túl van rajta!Mondjuk azóta is fáj neki alig tud pisilni meg nagyon csúnya!De kaptunk rá kenőcsöt,meg kamillával kell lemosni neki,ugyhogy ma már jobb egy kicsit!De éjjel rengetegszer felsírt bizti rosszat álmodott ez miatt!Na zárom soraimat!Remélem hamarossan írsz!A nagyfiad aki ugye 16éves melyik suliba jár?És a picik ovi,bölcsi?

Vea
vea
 
 


Szííííaztoooook!!!!

Én is megjöttem! És maradok is!

Vea! Engem is érdekel, mi volt a kisfiaddal!! Tudom egyszer már írtad, de mennyi idősek is a gyerekek? Mesélj ám!

Kriszi!

Jó hogy dumcsiztunk egy kicsit ebédidőben, itthon hanyagolva vagyok. Tamás, Dia és a nővérem fia videózik, Krisz alszik! Bár már amint hallom ébredezik.

Mi is beújítottunk egy járgányt! Krisz megörökölte Diától a kis elektromos autóját, és nagyon élvezi. Ma próbáltuk ki először. Az aksi nem jó, de nem is az a lényeg, hanem hogy lehet kormányozni, stb. és amennyire tudjuk, tologatjuk benne! Majd lefotózom
Beának írtam előbb, hogy penészes piskótát sikerült vennem a Sparban. Még jó hogy nem használtam fel a desszerthez! Olyan bosszantó! Pedig a babapiskóta elvileg gyerekeknek készül, nem?

Na csajok, nekem mára már csak a virágültetés maradt hátra, mint tennivaló, aztán már csak szórakozok!! Abban a "fölös" pár órában. Még elvisszük a kölköket quadozni, ide Dunaszegre, aztán irány a cirkusz!

Csók mindenkinek!
:lol:

Kép
Kép
 


Vea!

Pont egyszerre írtunk!

Amúgy erről mit gondoltopk? Szigorúan tiltják, hogy mozgassuk a fiúk kukiján a bőrt, aztán meg tessék! Mindenféle kezelésnek vetik alá őket? nektek mi a véleményetek?

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Vea!
Kyra is most kezdte az óvit. Az Erzsébet Liget óviba jár, nagyon szereti. Marcell szeptembertől heti 2,vagy 3 délelőttöt bölcsiben tölt :( ,állítólag ő is jól érzi magát. Sajnos vissza kellett mennem dolgozni, nem bírtuk a plussz terheket fizetni a főállású alkalmazott után.
Dani a PÁGISZ-ba jár.
Nálatok is elég nagy a korkülönbség, így terveztétek vagy véletlenül alakult így?
Nálunk Dani az első házasságomból született, a két kicsi a mostaniban. Ezért volt ilyen nagy szünet :wink:

Kukiprobléma brrr. :cry: Daninál is volt,nagyon fájdalmas. Sajnálom szegény Eriket. Kaptatok rá krémet?
Én sem értem miért tiltják az orvosok a húzogatást,aztán ilyen fájdalmas lenövések keletkeznek. Marcellnek a férjem óvatosan néha "megjáratja " :)
Ki a gyerekorvosotok?

Zsu!
Jó lehet ez az autó.Majd megyünk kipróbálni,Kyrának is nagyon tetszene. Quadozás,hm, miért nem hívtok?! Csabi ilyenre mindig kapható. Egyébként mondtam neki,hogy hívtatok hozzátok,mondta,hogy szívesen menne beszélgetni Tamással. Majd egyeztetünk, ha lesz szabad hétvégétek :)
Jó szórakozást!
Kérünk képeket!

Bea
 
 


Sziasztok :D
én is jövök ám majd...de most épp elhavazásom van
csak üdvözlöm az új topikot :D
meg titeket :D
puszi Erzsi
 


Szia Mindenkinek!

Vea!Babintimmel nemrég én is megélhettem a rettegés poklát kuki ügyben.Egyik délelőtt pelenkacseréléskor a helyes kis fityegő helyett egy jóllakott hernyó méretű,bíbor valami éktelenkedett.Gyorsan lerohantunk dokinéninkhez,aki megnyugtatott,nem nagy a baj,csak letapadt az előbőr,és valószínüleg valami kosz alászorult,ami körül gyulladást okozó baktériumok szorultak.Nekünk is kamillával kellett lemosni,és bekenni naponta többször Baneocin kenőccsel.Másnapra sokkal szebb lett,harmadnapra pedig gyönyörű.:)Nagyon féltem,hogy a gyereksebészetre kell majd vele elmennünk.Nem szívesen tettem volna ki akkora kínnak.De ha nem lett volna más választásom...
Azt hittem,én vagyok az oka.
De kétlem,hogy annál is jobban tisztálkodhatnánk,mint most.Egy másik topic beli kismama vígasztalt meg.
Húzogatni kell azt a kukit,nincs mese.
Pedig én is sokat olvastam arról,hogy egy éves korig nem szabad,mert attól is begyulladhat.No,most kinél van az ész???
Jó volna,ha a gyermekgondozásban nem lenne ennyi ellentmondás.
Szerencsére még picik fiaink,így rossz élményen kívül nem marad más ebből az urológiai és gyermekorvosi vizsgálatból.Legalábbis bízom benne.

KépKép
KépKép
 
 


Elnézést az összevissza fogalmazásért.
Előző hozzászólásom írásakor szopiztattam Babintimet,és beszélettem anyusommal,amihez párom is hozzászólt.Gondoltam ezúttal megkísérlek egyszerre százfelé figyelni.
Hát,nem sikerült.:D
Azért így is érthető amit írtam,igaz?
Most mindhárman elmentek sétálni... :D

Szia Erzsi,szia Zsu! :D De jó,hogy Bea briliáns gondolkodásának köszönhetően ismét együtt vagyunk :!:

Engedjétek meg,hogy meséljek egy kicsit Marcimról.Már olyan régen tettem,pedig a másik topicban Mölli kérdezett ezt-azt.:
Néhány hete eljutottunk oda,hogy Marcim kb 21 órától egyvégtében alszik 6-ig,fél hétig.Néha már egyedül elszenderedik a kiságyában,de akkor kicsit korábban mellém kéredzkedik.Nemrég, a rengeteg plüss állat közül,ami az ajándékozók jóvoltából lassan egészen ellepi a lakást,kiválasztott egy lila frottír kiskutyát.Az épp nem az övé,hanem az enyém volt,de ki bánja,amikor elmondhatatlanul édesen megcirógatja vele magát,aztán engem is.Azt hiszem,ez a kis kutyuska lesz a választott kispajtása,amolyan alvós állat.Már előfordult,hogy kérte az esti mesemondás alatt.Eddig nem nagyon érdekelték az élettelen figurák.van két élő kutyánk,azok is hagyják magukat dögönyözni...Az altatódalokra ringatja,vagy táncoltatja.Egyébként ő is elkezdett táncolni.Szabályosan,mintha diszkóban lenne.Jobbra-balra dől,rugóz,popót riszál,karjaival kalimpál,fejével előrebicceget.Sajnos nem tudom felvenni kamerával,mert amikor meglátja,hogy filmezem,abbahagyja.De éppen emiatt a diszkóőrület miatt néhány napja nem is énekelhetek neki lefekvéskor,mert elszenderedés helyett újra talpra szökken. :lol:
Jönnek a hátsó fogai.Szegénykémnek megint hasmenése van tőle.
Ennek ellenére ma,amikor az újraindult babauszin voltunk,nem történt baleset. :wink: Bizony,megint eljárunk úszásra.Ráadásul ma annyira gyönyörű az idő,hogy bringával mentünk.A foglalkozás alatt megállás nélkül nevettünk és berregtünk,utána pedig nagyokat sóhajtottunk a símogató napfényben.A berregésről jut eszembe:az is új móka Marcim számára,hogy a játékautóit körbetologatja a lakáson,miközben berreg.néha azon kapom,hogy berregve beszélget az autóival.A már említett kiskutyához pedig ugatva szól.Sutácskán vau-vauzik.Szoktam mondogatni neki,amikor állatképeket nézegetünk,hogy melyik állat,hogy szólal meg,de a csipe pipegésén,és a hal tátogásán kívül mindegyiknek ugat. :D Bár a bocibőgést a végtelenségig elhallgatná...néha már fáj a szám a sok csücsörítéstől.
S még akkor is,ha egész nap hancúroztunk,a nap végén el kell mennünk sétálni,babakocsi nélkül,mert bizony őkelme,már nemigen tűri a kocsiban ücsörgést.Édesen invitál fogócskázásra.Csak kapkodom a fejem:hol itt,hol ott bukkan fel.
Tudom,hogy írtam már párszor,de egyre jobban szeretem.
Egy kis problémám van,az evés.Utóbb alig akad nap,amikor igazán elfogadna anyatejen kívül mást.Jó,bevallom,tegnap három üvegnyi gyümipépet is befalt a nap folyamán,de ez ritkaságnak számít.Mintha étvágytalan lenne.Tudom,hogy a fogzás kínozza,mégis aggódom,nem lesz-e ebből baja.És egy kicsit mintha karikásak lennének a szemecskéi.Ezt leszámítva nagyon jól vagyunk.Gyorsan telnek a napok.Maholnap 15 hónapos lesz...

Várom,hogy minél többen írjatok.
a legközelebbi társalgásig puszilunk Mindannyiótokat!

KépKép
KépKép
 
 


Bea!Amikor a kodályra jöttök zsuékkal,hívjatok fel.Priviben átküldöm a számomat.Ott lakunk egy kőhajításnyira.mi is a Cuopio parkba,vagy a Barátság parkba járunk homokozni,hintázni,gyalogolni...szerintem,ha viszonylag tiszta a homok,és nem eszik belőle sokat,nem eshet baja.Úgy imádják a kicsit a homoktúrást.Esetleg só-lisztgyurmázzatok.Marci visongva örül,ha meglapogathatja a gombócaimat.
Kitartást Marcihoz!Olyan jó,hogy ennyire eleven.Az azt jelenti,hogy remek anyuska vagy.

Cuppcupp Nektek külön.

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Hurrá! Örülök,hogy jönnek a barátaim :lol:

Kriszi!
A másik topikban olvastam a kérdésedet a kapcsolatanalízisről. Nekem megvan a Lelki köldökzsinór c. könyv,már Kyránál is alkalmaztam. Szerintem nagyon jó. Van értelme. Ha kell szólj, csak kölcsönadom,sok érdekes dolog van benne. És persze tanulni is lehet belőle.

Puszi!

Bea
 
 


Kriszi!

Ezt elfelejtettem
Privit megkaptam, beírtalak a telefonomba. A csajokkal hétfőn találkozunk,de lehet,hogy most a Belvárosban.
 
 


Sziasztok!
Bea!Hát nálunk is ez az oka a nagy korkülömbségnek az Erik a második házzaságomból született!Kaptunk rá gyulladáasgátló és egyben fájdalomcsillapító krémet!Az elöbb ismét megszenvedtünk a krémezésnél,de mára vége!Húúúúúúúúú nagyon csúnya neki! :(
Zsu!Hát éppen ez az én 3éven keresztül kérdeztem a dokinénit hogy nem kell csinálni vele semmit ő azt válszolta hogy nem 3éves koráig hozzá se nyuljak!Jó gondoltam ha ő mondja biztos igy van 2lány után gondoltam biztos igy van!Most a 3éves státusz vizsgálaton mondta hogy fitymaszükülete van!Beutalót kaptunk a gyerekseb-re de ott olyan bután viselkedet a doki hogy inkább más megoldás után néztem!Amúgy a gy.sebész egyből körülmetélés stb..... akart végezni!Akkor mondta anyósom aki Siófokon lakik hogy neki van egy urologús ismerőse aki megnézné!Nyár végén elvittük hozzá aki félig felszabaditotta neki a bőrt,de mondta ez igy nem elég tovább kell majd csinálni!Itthon apukám felesége keresett egy urolgúst aki tegnap fogadott minket,és ő teljessen megcsinálta neki!Hát ne tudd meg mit szenvedett szegény Erik,és sajna azóta is szenved!A pisilés fáj neki stb!Persze ez nem a dokibácsi hibája mert tényleg nagyon aranyos volt nem volt dúrva!
Amúgy a gyermekorvosunk Dr Beke Ágnes aranyos nagyon alapos doktornő ért a gyerekek nyelvén de ezt a kukiügyet nem értem!
Remélem mindenkinek válaszoltam,ha nem szóljatok rám!
Mindenkinek jó éjszakát!Sziasztok!

Vea
vea
 
 


Látom nem válaszoltam mindenre !Erik a Benedek Elek óviba jár.
Zsu!3gyermekem van egy 13éves Alexandrám,egy 11éves Szabinám és egy 3éves Erikem aki a képen is van!
Na remélem már válaszoltam mindenre!
Zsu! neked egy gyermeked van?Mesélhetnél te is róla!

Na tényleg mentem!
Sziasztok!
vea
 
 


Sziasztok!Szép napot mindenkinek!
Ma reggel már 1fokkal jobb a "kukiügy",most felkelés után már rendessen tudott Erik pisilni! :D Bár nem tudom mindjárt lemossuk neki kamillával,utánna lehet meint nehezen tud majd pisilni!De majd meglátjuk!Remélem már nem fog úgy szenvedni!
Majd még írok most kakaóscsigát sütök.Főznöm nem kell, tegnap sikerült annyi makarónit csinálnom hogy ma is azt esszük+husilevest.Lányok ma apukájukkal a mamához mentek ugyhogy majd csak délután jönnek haza.
Na késöbb még benézek!Sziasztok!
vea
 
 


Szia Mindenkinek!

Bea!Nem sejtettem,hogy az új topic megnyitása ilyen érzéseket fog szülni odaát.Tegnap óta már jobban érzem magam.Biztos,hogy időbe fog telni,míg túlteszem magam lelkesedésem hirtelen letörésén. Úgy érzem,jobb itt,de számomra Tünde és Nóri véleménye,ellenérzései és ítélete is fontos,ezért annyira nehéz. Be kell látnom,te egyértelműbben,őszintébben, szókimondóbban vállaltad fel a véleményed,mint én.Éppen arra utaltam odaát megtett,utolsó hozzászólásaimmal,hogy bizony néha úgy éreztem,rám senki sem kíváncsi.Hiába,még mindig ügyetlenül kezelem a kétértelmű,vitás helyzeteket,kérdéseket.
Sajnálom,hogy így alakult. :(
Hétőn ismét a Kodály úti játszótéren taliztok jó idő esetén?Mikor?Szívesen csatlakoznék,bár most fejezem be a szakdolim,amit jövő hét pénteken kell leadnom,s így a vége előtt mindig nagy a kapkodás.Lehet,hogy a héten jobban tenném,ha a végső simításokra,beköttetésre koncentrálnék... :D Pedig kedden délelőtt zenekuckóba,szerdán pedig baba-mama klubba készülünk.
29-e után végre felszabadulok,mert az államvizsgám csak novemberben lesz.Akkortól feltétlenül rámcsörögj ám...!
A Lelki köldökzsinór című könyvet én is elolvastam.Sokat segített a várandósság alatt (lám-lám,a másik topicban várandós témát vetettem fel,mégsem reagált rá senki,na,hagyjuk... :? ).most szeretném megvenni.Köszönöm,de könyvet nem kérek kölcsön senkitől,mert bármi megtörténhet vele.Inkább a sajátomat cibálják szét a kutyák,vagy Marci,ha óvatlanul előhagyom... :lol: Nagyon örülök,hogy ismered és kedveled a benne leírtakat.Minden ismerősömnek ajánlani szoktam,de most,hogy épp a babaneten szól erről a kapcsolatanalízisről egy cikk,gondoltam aktualitást nyert a téma.

Vea!Szorítok,hogy a kukiügy mielőbb megoldódjon.Jó főzést!Nálunk ma is anyukám főz... :wink: :D
Még nem is gratuláltam gyermekeidhez.Csodálatos lehet.Pirosnak,Esztinek és Erzsinek (ugye jól emlékszem?!) is három gyermeke van. :)Ui.:Nekem nem válaszoltál...HIHIHI :wink:

Zsu!Mesélj,milyen volt a cirkusz?kriszi,hogy érezte magát?Nem ijedt meg a zajoktól,az állatoktól?

No,megyek Marcizni :D ,aztán szakdolizni :P .

Ölelünk,puszilunk Benneteket!

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Megjöttem én is. :)
De most csak gyorsan, mert benyeltem valami vírust.. láz, hányás, hasmenés, hőhullám és minden ami kell. :(

Kukitéma:
nekünk is azt mondták tilos huzogatni. Én hallgattam a dokikra. Totál le van tapadva a bőr. Egyik ismim ajánlott egy teát. Mályvalevéltea vagy ismertebb nevén papsajttea. Kb. 1 hónapja ebben fürdetem ( 2 dl vizet leforrázok, állni hagyom és beleöntöm a fürdővízbe.) Hát napról napra látható az eredmény. Szépen és főleg kíméletesen válik el a bőr. Ismerősöm 2.5 éves kortól mondta, én megpróbáltam most 15 hósan. Esetleg próbáljátok ki. :)

Később jövök, most ennyire tellet.

puszi
Vendég
 


szia Babinti!Köszi hogy szoritasz nekünk,hát az elöbb ismét megszenvedtünk a kamillás lemosással,de azért már szebb neki!Hát ami a 3gyermeket illeti nehéz velük,de megéri!!!!!!!!!!!A két nagylány ugye sulis az egyik most áll pályaválasztás elött őrá nagyon oda kell most figyelni,a másik 5.-es ő neki meg ugye új a felsőtagozat!
Hajni!Kár hogy nem találkoztunk elöbb,bár kérdeztem még annak idején a chaten hogy nem e tud valaki valami megoldást erre az ügyre de szrintem akkor pont nem voltál fent gondolom segitettél volna!Hát mindegy most már igy oldottuk meg!Elég "szar" ügy!Már bocsánat!
Na puszi nektek!

Vea
vea
 
 


Ja amúgy Hajni mielöbbi gyógyulást kívánok!!!!!!!!!!!!!!!4 :)

Vea
vea
 
 


Sziasztok,

én is csatlakoznék ide, ha nem bánjátok.
Bea,
mióta nálunk is Kevin jön-megy butorokba kapaszkodva azóta egy nyugodt percem nincs
csak ha alszik, mint most. Engem is mindig kinevet ha rászólok, nem tudom később hogy
lesz az ilyen gyerekekkel, hogy tanulják meg mi az amit nem szabad.
Kevin is kapott szülinapjára triciklit nagyon szereti, és örülök annak, hogy nem akar róla
leszállni, mert láttam már olyan anyukát aki egyik kezébe gyereket, másikba triciklit cipelte.

Vea
ez a fitymaszükületes dolog nagyon nem jó! Szegény kisfiad, de talán most már minden rendben
lesz.

Zsu,
nálunk is a doktornő még a legelső látogatásakor elmondta, hogy a bőr húzgálása kukacon nem
az anyukák dolga. Hanem mondta, hogy majd ha megyünk hozzá havonta, akkor majd ő mindig
megmozgatja. Gondolhatjátok, hányszor mozgatta meg, másodszor az egyéves státuszvizsgálaton.
Én kezdetektől fogva fürdéskor szoktam neki mozgatni, anyukám is mondta, bár nem tudom egy
egyévesnek hogy kell kinézni mennyire kellene már visszamennie..


Kriszi,
én is olvastam a Lelki köldökzsinórt, próbáltam alkalmazni, de biztosan sokkal jobb, amikor
vki felügyeli és segit tényleg kapcsolatba lépni a pocaklakóval.

Hajni,
köszi ezt a mályvateás dolgot, attól függetlenül, hogy még nem mondták, hogy le lenne tapadva,
kipróbálom.
Gyógyulást kivánok!

Zsu
 
 


Sziasztok!
Én is szeretnék csatlakozni hozzátok!Egy időben a másik topikon más néven írogattam(Jucushugó),de aztán elment a kedvem,mert én is azt éreztem amit babinti,hogy nem is figyel rám senki.Vagy lehet,hogy én is túlérzékeny voltam? :shock: Magunkról annyit,hogy ,kislányom Laura(Lollika) 5-én lesz 15 hónapos,egyedül nevelem,bár ez így nem teljesen igaz,mert a szüleimmel lakunk és ők is sokat segítenek,nagyon sokat köszönhetek nekik.Kislányom apukájával tartjuk a kapcsolatot,bár nem túl gyakoriak a találkozások.Priviben bárkinek leírom a történetünket.Bácsán lakunk kertes családiházban és Lolli folyamatosan kint lenne a legszívesebben.Még szopizik,amit mindketten élvezünk.Röviden ennyi.
Kuki ügyben nem tudok segíteni,de minden kisfiúnak mielőbbi gyógyulást kívánok!
És Túl béna vagyok,mert nem bírok képeket feltölteni,mert túl nagyok!De nem adom fel!!!!
Jucus
 


szia Jucus!
pénteken én is megszenvedtem a képekkel sikerült!Szerkeszteni kell öket amire rájöttem elég ideges voltam!Nekem most ezt a karszalagot nem sikerül feltennem!
Engem érdekelne a történeted!Amúgy jó hogy te nem éled át ezt a kukiügyet!
puszi neked+kislányodnak!
Vea
vea
 
 


Kép Ezek vagyunk mi :lol: Kép itt pedig lánykám öltözik
 


Sziasztok!

Azt hiszem én is csatlakozom inkáb hozzátok, ha senki nem bánja!
Sajnos elég ritkán tudok leülni a gép elé, főleg amióta dolgozom. Ígérem megteszek minden tőlem telhetőt, hogy ne maradjak le!
Bea! Nagyon jól ráéreztél, én valóban azért írtam ritkán (olvasni azért gyakraban szoktam), mert igazából már nem éreztem magaménak a témákat! A túl sok új nevet, "arcot" pedig már nem tudtam követni!

Krisszi! Ide válaszolok, ha nem bánod, bár az üdvözlő hozzászólásodat még a másik topicban olvastam! Szóval örülök, hogy egy kicsit hiányoztam!

Hajni! Ez a tea engem is érdekelne. Jánosnak is le van tapadva egy kicsit a fitymája és a dokinéni szintén azt mondta, hogy ne bántsuk, de jövőre valszeg mehetünk vele a sebészetre.:(
Én együtt fürdetem Zsófit és Jánost, a lányokra milyen hatással van?
Egyébként gyógyulást!

Kicsit szomorú vagyok, hogy ezekből a jó kis talikból kimaradunk! Mi egyébként a Kodály Zoltán utcába járunk bölcsibe!

Mennem kell! Megyek a manóimért, az anyukámnál vannak, mert hétvégén átrendeztük kicsit a lakást. Ezt csak nélkülük tudtuk megcsinálni, de már nagyon hiányoznak!!!
Végeztem a nagytakarítással is, úgyhogy most rohanok értük!

Puszi: Márti

Márti
Kép
 


Vea:
igaen, vszinű nem voltam akkor fent, mostanában alig jutok fel 2-3 hetente pár percekre. Amugy az ismim akiről írtam, nekem is ott ajánlotta. :)

Márti:
Örülök Nektek. :) Rég beszéltünk. :(
A teát nem tudom, hogy milyen hatással van a lányokra. Nekem Bim ajánlotta ( Te ismered ugye?? ) neki is ikrei vannak, majd megkérdezem tőle. :)

Jucus: nagyon jók a képek.

Spanci:
sztem nyugodtan próbáld, ártani biztos nem fog. :)
Én a tescó elején veszem a Herbária boltban. 1 csomag 169 ft.

Na megyek vissza kicsit punnyadni még.

Pussz
Vendég
 


Sziasztok!

Bekukkantottam, ahogy tudom, tartom a lépést. :)
Persze ha nem bánjátok!

Jucus,
véletlenül nem K.Á. a kislányod apukája? Szépek vagytok a képen!

Maminti,
olvastam fogzotok. Zita is kevesebbet eszik ilyenkor, és nálunk az esti-éjszakai fájdalomra a Panadol baby vált be. Na jó, ez túlzás, tegnap próbáltuk először, de 10 percen belül aludt a kiscsaj. :D
Ne aggódj, éhen halni nem fog Babintid, de tudom, milyen rossz nézni, hogy nem eszik a gyerek. :(

Pár mai kép, kirándulni voltunk:

Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ma egész nap dolgoztam,hulla fáratd vagyok,a fejem is fáj,bocsi,hogy nem írok most Nektek. Olvastalak Benneteket,igérem holnap bepótolom.

Jó éjt!

Bea
 
 


Jucus,
nagyon helyes kislányod van :) Sajnálom, hogy igy alakult, hogy
egyedül kell nevelned, engem is érdekelne a történeted.

Tünde,
amúgy apa hogy birja cipelni Zita popoját egy-egy kirándulás alkalmával? Mi is szeretnénk most elmenni szelidgesztenyét szedni,
elég húzós lesz cipelni Kevin több mint 10 kilóját. :shock:

Üdv,
Zsu
 
 


Helló mindenki!

Örülök, hogy sokan írtatok a kukitémáról. Nekem is ilyen 3 évet említettek, hogy addig nem szabad hozzányúlni. Plusz egyszer egy sebész azt mondta, hogy a kicsiknél a merevedések ezt megoldják. Hát, nem tudom. Azért én néha húzogatom, bár most úgy látom, valami nem oké.

Jucus!

Üdv itt, nagyon szép a kislányod!

Vea!

A mesélést azzal kezdeném, hogy az én egyetlen gyermekem, Krisztofer lassan 12 kiló !! :lol: Úgyhogy örülj annak a csekély 10-esnek! Fentiekből ki is derült, igen egy gyermekem van. Tervbe van a második baba, csak még nem tudom, hogy melyik évre fog esni a megvalósítása! Dunaszegen élünk, tavaly költöztünk ide. Nekem is, férjemnek is, ez a 2. házassága. neki már van egy 12 éves nagylánya, Dia. 30 éves leszek, barna a hajam... Ja, ez nem a társkereső?! Bocsi.... Ennyit magamról/magunkról

Hajni!
Jobbulást neked!

Maminti, Bea!

A cirkuszi állatok nem érdekelték Kriszt,...... mert nem voltak!! Oké, Bea, tudom szóltál előre, de ennél jobbra számítottam. 4 tagú cirkusz volt, állatok nélkül. Le se írom,tök béna volt. Ezért képek se készültek.

Én a mai napon Anyukámnak rendeztem szülinapi meglepi partit, ami tök jól sikerült hál istennek! Most kissé hulla vagyok, de megérte.
Dobok Krisz kedvenc hobbijáról egy képet:
Kép

Jó éjt mindenkinek!!!

Kép
Kép
 


Tünde!

NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT ZITÁNAK !!!

Kép
Kép
 


Úh, bocsi, Spanci látom már, nálatok van a 10 kg! Vea, tőled is bocs...

Késő van már,na...

Kép
Kép
 


Halihó anyukák, babák, gyerkőcök!!

Üdv. azoknak akiket még nem volt szerencsém megismerni! és hajrá az új topicnak! :)

Jó rég nem írtam, azaz írtam én, de aztán nem küldtem el, vagy be sem fejeztem, mert olyan fura volt a hangulat odaát az utóbbi hetekben... mea culpa.
No, de mondom a lényeget! jól vagyunk, még 2 in 1 kiszerelésben :D Lehet ebben az esetben az alma mégsem esik közel a fájához és a Milán pontos, időpontokat betartó, kiírásokhoz ragaszkodó emberke lesz, oszt majd jól meg-egrecíroztat bennünket! :wink: persze az még valószínűbb, h csak simán kényelmes (lusta) a kis drága és köszöni, de jól eldagonyázgat odabennt! Pedig már nem bánnám ha fontolgatná a kilépőt, mert ha tovább nő nem tudom elképzelni hogyan fog kiférni! :wink:

Holnap leszünk 38 hetesek és megyünk az első NST-nkre! Tuti jó lesz, alig várom! dokim is, szülésznőm is írtó közevetlenek, jófejek.

Bea! köszi még 1x, h ajánlottad a Miski Timit! Nagyon szimpi!
Egyik nap a Tescoban jártunk, de nem Te voltál az üzletben. sajnálom, h sokat kell dolgoznod, és még vasárnap is... a kicsiknek bizti nagyon hiányzol :( No de hátha történik végre valami és eltörlik ezeket az ijjesztően nagy adókat, amivel megfojtják a vállalkozókat.
Ja! Kész a babasarok!! Határtalan megkönyebbülés! Igaz ugyan, h egyelőre még szedett-vetett állapotban, de áll! nekünk már így is nagyon tetszik, esténként azon kuncogunk, h nemsoká ott szuszog a kiságyban, 3 lépésre az ágyunktól! :) olyan hihetetlen! még néhány nap és én is anyuka leszek jányok!! :D és lassan tényleg mindennel készen leszünk, még bundazsákot is vettünk, bárányszőrméset! :D

Hírem van pocakostársnőmről, Nikiről is! pénteken hívott fel: jól vannak, most hétvégén költöztek be a 'házikóba', két hét múlva Ő is kezdheti a málnalevélteát :)

Zsu, még valamikor régen írtad, h kíváncsi vagy, hogy fog ízleni nekem ez a tea :) Hát egymagában elég unalmas, de keverve csipkebogyóval, mentával, kis édesköménnyel stb. egész iható. Sőt! még csalánlevelet is kevertem bele! (a júliusi Anyák lapjából szedtem ezt a tea-mixet) :) Majd ha jösztök babalátogatóba főzök! Anyukádnak boldog szülinapot! örülök, h jól sikerült! Nemsoká nekem is össze kell szervezkedjek valami meglepit, közeleg párom szülinapja! de a buli az most túlzás lenne.... ja! hát megvan mi lesz! szülök egy gyereket! :D :wink:

Na, ha már említettem az Anyák lapját, ott olvastam erről a köldökzsinórvérből nyerhető őssejtekről. Hogy hova fejlődött a tudomány!

Mölli storyja akasztott még ki pár napja. pontosabban az, h ilyenek még előfordulhatnak! :shock: De megpróbálok nem félni, mert állítólag a rossz gondolatokkal magunk hívjuk elő a rossz történéseket.

Tünde! nagyon aranyos kis pocakod van:) Zitának boldog szülinapot !:)

Orsi, Eszti! veletek mizu?
Pusza mindenkinek!
juci és

Kép
 


Sziasztok!

Bár senki nem "hiányolt", írok ide is. :) :) Hihi, ez vicc volt.

Sajnálom, de én meg itt nem tudok hozzászólni a standard témához. Lásd kukiügy.
Hát igen, nekem csak két lányom van.
Tudjátok, mikor találkoztam egy idős nénivel, kérdezte, hogy fiú? Lány? Mondom lány. Azt mondja: Nem baj. :) :)

Jucus!
Én emlékszem Rád!
És ha jól emlékszem, akkor volt zűr a gyermeked apjával, mikor terhes voltál még a lányoddal. Még gondolkoztam is, hogy mi lehet, és milyen nehéz lehet Neked, mert hasonló cipőben jártam én is.
Egyidősek a lányaink, vagyis nekem a kisebbik a Te lányoddal. 2005. július 5-én született Katica, azt hiszem Te kicsivel előbb szültél.

Tényleg jó, hogy sok régi ismerőst látni itt :)
De én azért a kismamáinkat sem hagyom magukra. :)

Puszi: Bogi
 


df

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!

Vea!
Nem akartalak én kibeszélni a hátad mögött!
Ha belegondolsz,bárki átjöhet ide és elolvashatja amit itt írunk. Gondoltam ha leírsz valamit az nem titok. De bocsi,ha megbántottalak,nem állt szándékomban. Tényleg érdekes helyzet alakult ki,de ennek ellenére én úgy látom jót cselekedtem.
A doki néniteket nem ismerem. A miénk a Szilágyi Ildikó a Lajta úton van a rendelőben. Ő is nagyon aranyos,de ez a kuki dolog nála is tiltott terület,de nem hallgatok rá :oops:
Remélem minél előbb megszünnek Erik fájdalmai.
A lányok hova járnak suliba? Jól tanulnak?
Rakjál fel képeket a gyerekekről, légyszi.

Kriszi!
Nagyon okos Marci,hogy már ilyen ügyesen hangokat utánoz. Remélem hamar végzel a szakdolival,kitartást hozzá!
Még nem beszéltünk meg a csajokkal mára semmit,amint tudok valamit igérem felhívlak.
Az Esztinek csak 1 kislánya van, Anna :wink: Valaki másra gondoltál 3 gyerekesekkel kapcsolatban? Tudod nekem is 3 :wink: :lol:
Zenekuckóba elmennék Veled egyszer. Sajnos holnap délelőtt dolgozom. Majd szólj ha lesz legközelebb.

Szia Hajni!
Jobbulást Neked!
Remélem nem a nyaralásotokon szedted össze ,bár nem csodálkoznék rajta. Én Tunéziában és Egyiptomban is lebetegedtem :(

Üdv. Spanci!
Szóval Kevin sem a nyugodt bébik közé tartozik :) Nekem még szoknom kell,hogy pillanatok alatt helyet változtat és már pakol amit ér :lol:
A tricikli nekünk is nagyon bejött. A babakocsis sétákat már nem mindig kedveli a drágám.
Ti merre laktok?

Jucus!
Téged is üdvözöllek közöttünk!
Nagyon szépek vagytok a képeken. Szopi miatt nagyon irigyellek. Marcell sajna magától elhagyta, 1 hónapja már teljesen a szopit :cry:
Pedig én annyira szerettem szoptatni.
Nagyon sajnálom,hogy így alakult az életetek, engem is érdekelne a történet. Nem lehet könnyű Neked.

Márti!
Nagyon örülök,hogy újra köztünk vagy!
Gondoltam,hogy nem könnyű most Neked. Óviban milyen csoportod van?
Bölcsit megyszokták a kicsik? Azért nekik könnyebb,mert együtt vannak. Marcell is bölcsis lett,nem tudom mondtam-e Neked amikor legutóbb beszéltünk Msn-en? Ő is jól érzi magát,szerencsére hetente csak pár napot viszem.
Kyra teljesen odavan az óviért,délutánonként könyörögni kell neki,hogy menjünk már haza.
Remélem azért valamikor tudunk majd találkozni Veletek is.

Tünde!
Jók a fotók! Jó lehetett a kirándulás. Mi szombaton akartunk menni a Bakonyba,de sajna apának lett egy munkája amit meg kellett csinálnia. Remélem a mostani hétvégén is jó idő lesz és pótolni tudjuk.
Szépen gömbölyödik a pocid.
Jók a szülinapi fotók is. Mit kapott Zitus?

Zsu!
Cirkusz :(
Majd ha lesz itt Győrben a Págisznál,arra érdemes elmenni,tavaly nagyon tetszett nekünk. Csabi mondta,hogy most vannak Veszprémben,remélem hamarosan ideérnek.
Ma délelőtt megyek könyvelőhöz,utána remélhetőleg itthon leszek,meg tudjuk beszélni a délutánt. Ha mégsem,akkor beszéljétel meg Erzsivel és küldjetek nekem egy üzit,mikor hova menjünk.

Erika!
Annyit gondoltam mostanában Rád. Reméltem,hogy jól vagy!
Timinél voltam a múlt héten a kórházban,kérdeztem is tőle,hogy hívtad-e,de azt mondta még nem. De látom azóta már megtörtént :)
Tényleg nagyon aranyos.
Most már a finisben vagy,izgulok Érted!
Remélem minél hamarabb jön az sms Tőled és mehetünk látogatni.
Hát a babaszoba látogatás úgy látom már elmarad. Majd babalátogatóba megyünk :wink:
Nikinek add át üdvözletemet,ha beszélsz vele. Mikor lesz nekik net az új házban?
Vigyázz magatokra!

Bogi!
Azért nem féltelek,hogy nem tudsz miről írni :wink: :lol:
Jók a vonalzók,meg a képek.
Meggyógyultak a csajok?
Bocsi,hogy tegnap nem hívtalak vissza,/bár egyszer próbáltam,akkor nem vetted fel/ sok munkám lett.
Majd megbeszéljük, és kimegyek rucikért.

Remélem senkit nem hagytam ki.

Puszi Mindenkinek!

Bea










 
 


Sziasztok!
Tünde!Ne hogy félre érts nem bántásból írtam amit írtam!Nem haragszom rád egyeltalán!Hát tegnap este Erik még egy kicsit sírt a kenegetésnél de már tényleg nem volt vészes!Ma már ment oviba.A lánykáim Szabadhegyre a Kodály suliba járnak.Nincs okom panaszra elég jól tanulnak nem minden tőkéletes de nem is rossz! :) Képet nem tudom hogy kell felrakni ide az avatarba is alig sikerült,vagyis nagy nehezen!Amúgy ti merre laktok hogy a Lajta útra hordod a gyermekedet dokihoz?Mert mi is a Lajta uton lakunk!
Na puszi mentem főzni,mosni,takarítani
Sziasztok késöbb még jövök!
vea
 
 


ja bocsi Beának szól az üzi!Itt felettem!BOCSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!
Vea
vea
 
 


Bea> köszönöm, h gondoltál rám :)
Igen, mondta Timi, h bementél hozzá megmutatni az emberkét :) de neki nem ugrott be, h rólam van szó, - gondolom mert jóval azelőtt taliztunk és elfelejtette a nevem. Aztán most mikor felhívtam az NST miatt esett le neki, h 'aaah felőlem érdeklődött a Bea!' :)
Nikitől én is ezt kérdeztem, h mikor lesz net, de még nem tudja. Remélem nemsoká beugrik hozzám és akkor hátha lesz ideje babanetezni is :)
Mindjárt megyünk NSTre!! jjíííí :D
Szép napot! az idő megvan hozzá! pusz!

Kép
 


Kép Kép Kép Kép
vea
 
 


Köszönöm mindenkinek a kedves fogadtatást és a dícséreteket!Egyfolytában hízik a májam!:D

Hajni:Mielőbbi gyógyulást kívánok neked!!!Mióta megszületett a kislányom én még nem voltam beteg(le is kopogom gyorsan),bár pont a szülés előtt influenzás voltam és abban reménykedtem,hogy a gyerkőcöt is ki fogom köhögni magamból.De végülis jött ő simán.

Tündi:De igen,ő az apukája!Ezekszerint ismered őt?Te sem panaszkodhatsz,mert Zita is gyönyörű lányka!És természetesen boldog szülinapot neki,nőjön nagyra egészségben,boldogságban!

Spanci:Azért nem olyan rossz ám egyedül lenni,mert a szüleim rettentő sokat segítenek,bár próbálok nem rájuk szorulni.Igaz,sokszor elfog a kétségbeesés,de aztán ránézek a kislányomra és felvidulok egyből.

Bogi:Én is emlékszem rád a másik topikból,sőt,júl.5-én gondoltam ám Katicára is! :)

Bea:Ígérem meg fogom írni egy-két napon belül a történetünket,csak nincs annyi időm ,mint amennyit szeretnék itt tölteni.A cicizést sajnálom,hogy végetért köztetek,én is azt mondom mindenkinek,amikor döbbenten néznek rám,hogy még mindig szopizik Lolli,hogy addig szopizik ameddig akar,de azért 20 évesen már rá fogok szólni,hogy talán már ideje abbahagyni! :lol:

Még megpróbálok ma jönni,de nem mondom biztosra,miindenkinek szép napot!
Jucus
 


Na milyen vagyok a képeket felrakom de nem írok oda semmit!Ő az én kisfiam,a lányaimról később mert szerkesztenem kell a képeket
!Sziasztok!
vea
 
 


Sziasztok!

Jucus!
Ha már megírod Beának a történetet, küldd el nekem is priviben.
:)
Hol is laktok?

Vea!
Szépek vagytok.
Azért bíztató, hogy Nálatok is, Piroséknál is jött a két lány után egy fiú. :)
Mi is ebben reménykedünk pár év múlva. Bár Piroséknál egy apától, nálatok kettőtől :)

Épp azzal hülyéskedtünk apukám feleségével, hogy apukámnak sikerült mindegyik, igaz két anyától :)

Bea!
Felvettem, csak túl hamar leraktad.

Juci!
Mikor és milyen pelenkáért jöttük?
Mert nem jött a kamion, és csak midi és maxi pelenkám van.

Lányok!
Megint bővítettem a választékot. Nagyobb gyerekekre 4-15 éves gyerekekre való ruhákkal. Nagyon sokan keresik nálam, és találtam egy jó beszerzési forrást. Wink sportcipők is lesznek bébitől, és wink kívül-belül bőr három csatos, lúdtalpbetétes szandál, amit bentre, vagy oviba váltócipőnek lehet használni. 2450 Ft lesz ez a szandi.
22-27-es méretig lesz. Drapp színű, tehát fiúnak is jó.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
 


Jaj, elfelejtettem szólbni, hogy akinek kell body, most szóljon, mert a héten már emelkedik az ára. És a Prince Oliver be akar vezetni egy minimum árat, hogy ne lehessen a kereskedők közt nagy a különbség.
Priviben leírom, ha valakit érdekel, hogy nálam mi lesz a helyzet.

Puszi

KépKép

KépKép
 


Jucus, igen, ismerem, és Veled is találkoztam egyszer, a Baross úton, akkor még nagyon nagy volt a szerelem... én is kíváncsi vagyok a történetre!

Köszönjük a további szülinapi köszöntéseket!

Zsu, Krisz már tök nagyfiús a képen! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm az együttérzést. Nem Egyiptomból hoztam. Szombaton kezdőött, előtte má átmnet fél családon, áll. valami vírus van. :(

Jucus:
engem is érdekelne a történet,átküldenéd nekem is?

Bogi:
pü jöhet a helyzetről. :) Meg majd pelusról kérdeznék..

Vea:
nagyon jók a képek.

Pussz
Vendég
 


Na ezt jól elírtam:
Szval: Szombaton kezdődött, előtte már átment fél családon..
Vendég
 


Sziasztok!Köszi a dicséreteket!Nem tudjátok véletlenül hogy amit szerkesztek képeket mert túl nagy,miért nem tudom felrakni?Mindig kiirja hogy hiba!Pedig a lányaimat is megmutatnám de nem tudom felrakni a képeket! :cry: Köszi aki válaszol!
Vea
vea
 
 


Drága Maminti!

Milyen szerencsés vagy, hogy Marcid ilyen jó alvó! nálunk még mindig káosz uralkodik! Este nagyon könnyen elalszik, de kb. akkor, amikor én is aludni térnék, kezdődik a műsor. Előbb vagy utóbb egymás mellett kötünk ki. Sajna akkor sem alszik jól. A párnámról kitúr, ő alszik a nagyon, én meg az ágy szélén, kispárnán... Amúgy megy a drukk szakdoli ügyben. Mindent bele!
Marci se szeret babakocsizni? Krisz max a belvárosban, ott még akad látnivaló. Te kisfiad már olyan szépen megy !!! Jó sok programotok van! Csak kapkodom a fejem! Állatokat mi is imádjuk,rögtön dobok is fotókat! Remélem vége a rossz hangulatodnak!!

Juci/ Erika!

Örülök,hogy átjöttél!! Jó, hogy ráleltél erre a keverékre! Köszönöm a gratulációt! A párodnak ennél nagyobb ajándékot tényleg nem adhatsz! Tavaly én is így voltam. Két hetes volt a Krisztofer,amikor Tamás szülinapja volt. Remélem nst-n 10-est kaptok!!

Spanci!

Valahogy a nem megtanulása nálunk is késik...Egyszerűen kinevet a kisfiam,és tovább rosszalkodik!

Tünde!

Köszi. Megkérdezhetem,amiben a párod cipeli Zitust, az egy kenguru,vagy egy fém szerkezetes akármi? Nagyon tetszik!!Zita szeret ott a magasban?

Márti!
Jó, hogy újra vagy!!

na,puszi mindenkinek: Kép Kép

Kép
Kép
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: