Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Emberkém még alszik.Tegnap a doki azt mondta adhatok neki tököt,meg karfiolt.Milyen tököt lehet?Sütőtököt?Csak pároljam,és pépesitsem?A karfiol puffaszt nem?Emlékszek tavaly a Matildka mesélte,hogy nagyot nézett amikor a gyerekorvos azt mondta adjon a babának karfiolt.

Kép

Kép


Sziasztok.

krisztina orulok hogy nincs nagy baj.Azt mondtad kijott mar a fog hegye,akkor talan mar nem sok van hatra.
Lazmeres.erdemes ketszer merni fel ora szunettel,atlagot vonni,popsiban meresnel 0,5fokot levenni.
nekunk oltasnal azt mondta a csajszi hogy 38,5nel van laz,onantol kell csillapitani.

Kép
 
 


Sutotokot Noci is kapott mar csak elfogyot,annak majd osszel lessz szezonja.
en egyszer paroltam,egyszer meg rernibe sutottem meg majd turmixoltam.
Karfiol,hat nehez kerdes :roll: nemtudom...
krisztina szerintem probalgass lassan te is enni a tiltott dolgokbol,meglatod hogy reagal.
egyebkent ha borsot szabad adni a babaknak akkor szerintem karfiolt is lehet.

Kép
 
 

 
 

Arminnak Boldog honapot kivanok :D

Kép
 
 


Sétáltunk egy nagyot,azt hittem majd bealszik,fenéket.Most már leköti a nézelődés.Megforditottam a babakocsit,hogy lásson többet,ne legyek képben.Most már nem marad meg a játszőszőnyegen se.Tegnap este játszottunk a földön,és elkapta az átfordulás ritmusát,most állandóan hátrol hasra fordul.Most betettem a kiságyba,és dünnyög nagyokat.Viola,Leila hogy viselkedett délután?

Kép

Kép



Kép

Kép


nagyon happy vagyok.
apu megcsinalta az 3in 1 ben etetoszeket :lol:
Kép
igy ul
Kép
igy hinta
Kép
igy kisasztal paddal

Kép
 
 


Árminnak boldog hófordulót! :D

Szerintem karfiolt még ne!Az tényleg nagyon puffaszt,
csak szenved a baba tőle.Fruzsinak kb.7 hós korában adtam
elösször de megviselte!

Sütőtököt nem lehetett a Fruzsival megetetni!Hallani sem
akart róla! :lol:

Lázat én is popsiban mérek a Hannánál,Fruzsónál már csak hónajban
lehet,popsiban nem engedi.

M,onyó használod sokat a mei-tait?

Nagyon aranyosak a gyerkőcök a képeken!

A terasz nagyon szép Viola!Ügyes a párod! :D

Lányok mit szóltok hozzá ha átmegyünk az anyatanyára?
Néha írnék több mindent,de nem akarok,ki tudja ki olvas! :roll:
Benne vagytok?Viola,Monyó és én már regisztrálva vagyunk ott is!
Csak még Krisztának kell ha ő még nincs!Hm?Mit szóltok?
Nyithatok egy új topicot?

Pussz.Mindenki írja meg a véleményét!

Kép
Kép
 
 


Monyó nagyon jóóóó és Nóci Kép

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

a tegnapi nap szuper volt, se láz, se nyűgösködés, megúsztuk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:36-kor.
 
 


Ok.Hogy kell regisztrálni?Monyó,nekünk is van ilyen etetőnk,még a Laci nővéréé volt először,csak az műanyag,és már nagyon ronda :? .Meg alacsony,fele akkora mint az asztalunk,igy nem éppen praktikus,ja,és nekünk nem hinta hanem kisautó.anyósoméknál nyúzták a gyerekek is,szóval szörnyű állapotban van.Majd kipofozza a Laci,vett műanyag festéket,de majd autó,és padocska formájában használjuk.Nóci is már hetykén ül :D .Kiakaszt a gyerekem,ma minden rosszaságát előszedi,bárhova teszem hasra fordul,és nyavalyog,mert ott megáll a tudomány,még a kiságyban is forog,most élvezi,hogy foghatja a lábát,de lehúzgálja a zoknit,szórakoztat :D .Képzeljétek a dm-ben most apum kapott(ő volt bent pelusért),egy papirt,azt ki kell töltenünk,majd beadni a dm-be.Rögtön kapunk egy pelust ajándékba.Cimünkre küldenek valamilyen könyveket,pelus vásárlásnál mindig lesz kedvezményünk,és az első szülinapra küldenek ajándékot.1éves korig áll ez az egész azt hiszem.

Kép

Kép


nem lehetne inkabb itt zart forumot csinalni?

az anytanyat nem csipem :oops:

Kép
 
 


Köszi mindenkinek a gratulát.Én abban is bennevagyok,hogy itt csináljunk

Kép

Kép


akkor dontsuk el hogy itt vagy az anyatanyan.
megvallom nekem szivemhez not a babanet,5eve itt vagyok.
ha jo lessz itt a zart akkor megprobalom elintezni,ha nem jo itt akkor megyunk az anyatanyara.

szavazzunk :lol:

Monyo-babanet.

Kép
 
 


krisztina ha jol sejtem erol van szo.
http://www.babybonus.rs/Oprogramu.htm

Kép
 
 


neten keresztul is ki lehet tolteni a nyomtatvanyt...asszem.
valami tolteni valot talatam

Kép
 
 


hahoo?

Kép
 
 


Sziasztok!hát,ha lehetne itt,akkor én is szivesebben maradnék.az az monyó,töltsétek ki.igaz 3-as pelenkát adnak ajándékba,ha jól néztem,és mi azt már kinőttük,de a lényeg az,hogy a többi pelusvásárlásunkra jár kedvezmény.majd odaadjuk valakinek.monyó nem tudsz valakit itt hajdukovón aki jár át magyarba,és lehet vele cuccokat hozatni.hozatnék pár bébikaját,nálunk nincs belőle ekkora választék,az univereseket néztem.Ez a gyerek,éjszaka is hasrafordult,és azután pipul,mert ott megáll a tudomány.Körbejár,mint az óramutatója,a lábait emelgeti,nem a fenekét.Ki tudja,lehet nemsokára rájön.

Kép

Kép


doki megpróbálta megmérni a gyerkőcöt,de nem nagyon hagyta magát,6,5kg körül mozgott a mutató,és lezárta 6,5-nek :D .megmutatjuk milyen ügyesen iszunk

Kép

Kép

Kép


Sziasztok
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:36-kor.
 
 


Ármin is variál a gügyögéssel,de vannak állandó mondanivalói is.Egy bizonyos hangot ad ki amikor örül,hogy végre felveszem,és ha meglátja a cicit :D .Mostanába rákapott valami idegesitő zümmögésre,csukott szájjal mortyog,zúg.Van,hogy ugy alszik el,hogy zümmög.Most kipárnáztam a játszószőnyegen,hogy ne birjon hasra fordulni,hogy játszon,de irtó pipa

Kép

Kép


hogy vagytok.

Gugyoges.Noci buborekokat fuj,illetve "mond "par szonak megfelelo dolgot veletlenul.

hetvegen nagyon rosszul aludt,hulla vagyok.meg ket nap es megyunk szurira.

Viola,te miket adtal eddig Leilanak?
Noci eddig kapott:alma,sarga-oszi barack,meggy,banan,sutotok,krumpli,repa,spenot.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára monyo83 2010.07.12 12:52-kor.

Kép
 
 


Sziasztok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:37-kor.
 
 


Sziasztok!Ármin kapott meggy-alma babakaját,azt adhatom neki igaz?Monyó,idő,mint a tenger.Sajnálom a fáradtságot,mostanában Ármin is rosszul alszik,sokat felsir.Van,hogy elég ha megsimogatom,de van,hogy meg kell szopiztatnom,mert nem tudom megnyugtatni.Én is zombis vagyok.Szuri...A ti babáitok széklete is változott?Már bocsi a témáért.Ármin,néha mintha többet küszködne azzal,hogy kinyomja,gondolom köszönhető annak,hogy nem csak tejcin él.

Kép

Kép


Sziasztok!Megjártam a dm-et,átadtam a papirokat.majd 2hét mulva postán küldik a kuponos papirt,nem küldik,kb akkor kapom meg.nagyon jó árba találtam ott babakaját.az üveg jó nagy,sok féle van,találtam sütőtököset is,és nagyban irja rajta,hogy bio áru.ma apám beállitott,hozott árminnak zenélős járókát.majd de jó lesz amikor nagyobb lesz,és kezeli,ja meg hozott neki hintaszéket.tata volt a fizujáért :D .megyek befőzöm a levest

Kép

Kép


Krisztina kaptál privát üzit???

nézd meg kérlek!!!
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron