Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!



:cry: :cry: :cry: hol vagytok?

:?:

Kép
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, ezért rég óta kerestem otthoni munkát, amit a kicsi mellett is tudok csinálni. Találtam egy otthoni internetes munkát.
Ha valakit érdekel, az küldjön e-mailt az alábbi címre, és küldök neki tájékoztatót:
uvme.mn@gmail.com
(freemail-es emberkék nem tudják megnyitni a válaszomat)
 
 


Kedves Édesanyák, Édesapák!

A www.pszichologia.multiply.com oldalon letölthető kincseket találtok. Klasszikus zenék "babafülre" átdolgozva, melyek mellett a (leendő) szülők is ellazulhatnak, kellemesen tölthetik az időt 14. Baby Einstein zenealbum, Babazene 1-4 és még sok más. Majd lesz gyerekzene magyarul és angolul is.

Letölthetők készésgfejelsztők, játékok, kifestők is - a feltöltés folyamatos.

Már van néhány rajzfilm (Thomas, a gőzmozdony angolul, magyarul), és lesz oktatóprogram is!

Felnőttek részére könyvek.

A www.pszichologia.mlap.hu oldalon pedig lehetőség van tanácsadás kérésre. A levelekre szakképzett pszichológus válaszol. Ajánlom olyan személyek részére, akiknek egy kis bátorításra, problémáinak megoldásában segítségre lenne szüksége, de személyesen felkeresni egy szakembert valamilyen okból mégsem szeretne.

üdvözlettel, Nisreen
 
 

 
 

:twisted:
 


Szia Nyunyóka!!!!!!

Itt vagyok ám csak máshol írogatok és most gondoltam benézek rég nem halott ismerőseimhez.

Mi van veletek? És a többiek? Gabcsiról sincs hír?

Kép



móni
 
 


Sziasztok!

Hát sajnos kihalt vagy hal ez a topik.... :cry: mi jól vagyunk,Szabikának már óvodát néztem..ahogy nő ugy lesz egyre rosszcsontabb,huncutabb...Magamnak meg munkát nézek,keresek ..hmn..eddig még nem sok sikerrel :cry: Szinte egész héten jön hozzánk a Mikulás...nagyszülök,barátok...révén.Kisfiam igen élvezi!Karácsonyra már nagyábbol megvannak az ajándékok..még a menü nincs meg szent estére.

Szia Helga
[/i]

Kép
 


Sziasztok!

Ugy látszik magammal "levelezek"...hm...azért néha be-be nézek s mindenkinek: NAGYON BOLDOG,KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KIVÁNOK!

Sziasztok Helga :wink:

Kép
 


Sziasztok!

Látogassatok el a köv. oldalra!
Gyermek mondókákat fogtok találni
:lol:

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Vagy

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Kép

Üdv.
 


Minden kedves fórumozó számára kívánok egy nagyon boldog új évet, amely valóra vált sok-sok álmot, beteljesít minden vágyat! Jó egészséget és boldogságot a kicsiknek és a nagyoknak egyaránt!

2008.-ban is bővül a www.pszichologia.multiply.com oldal.
Pszichológiai tanácsadásért továbbra is a pszichotanacs@freemail.hu címen várom leveleiket. Bővebb információ: www.pszichologia.mlap.hu oldalon.

Barátsággal, Nisreen
 
 


Sziasztok!
amint elnézem ti már mind babáztok ezerrel!
Én csak augusztustól fogok és nagyon-nagyon izgulok.
ha fáj valamim azon aggódok, hogy miért, ha meg nem azon, hogy most miért megy minden ennyire simán.
Vicces.
Eddig csak nézelődtem a különböző forumokon....
remélem azért nem hal ki a fórum :lol:
Vendég
 


Szia!

Gyere csak nyugodtan!bár az tény ,hogy kihalt"a topik...de én azért be-be nézek s remélhetőleg még fognak mások is csatlakozni s nem csak hirdetők jelentkeznek majd.
Most igen rövidkét irtam nincs időm de igérem bepotlom!!
BÁRMI KÉRDÉSED VAN CSAK IRJ BÁTRAN!
Szia Helga :wink:

Kép
 


Sziasztok!
Hol vagytok?mi van veletek?ennyire rossz volt "ide járni"? :( :(

Kép
 


Sziasztok!Benéztem erre az oldalra is.Van egy 3éves 2hós Gábor kisfiam.Budapesten lakunk.Nem vagyok én sem a legfiatalabb anyuka.38évesen szültem.Egy szem.Imádjuk nagyon.Hát nem tudok mit írni.Esetleg valaki kérdezzen.Csaó Ancsa :D
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy bezavargok ide, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy babákkal, gyermekekkel, szüléssel, szülőséggel kapcsolatos portált.

A portál elérhetősége: http://portal.lilimode.hu

Találtok is sok érdekes dolgot, például cikkeket, (cégek tömény mennyiségű hirdetéseitől mentes) apróhirdetési rendszert, fórumot, szakértőket, recepteket, meséket és verseket, ajánlókat.

Ezen kívül egy különleges dolgot is találtok: egy ingyenesen letölthető havi magazint, amely teljesen reklámmentes.

Minden hónapban nyereményjátékot is indítunk, ami például most az iskolakezdéssel kapcsolatos, így akinek iskolába menő, vagy iskolás korú gyermeke van, azt biztos érdekelni fogja!

Azok, akik szeptember 15-ig regisztrálnak sorsoláson is részt vesznek, ahol értékes nyereményeket sorsolunk ki.

Kérlek nézzétek meg a portált, és ha tetszik, regisztráljatok!

Köszi,

hanee
 
 


Sziasztok!
A fórumnyitó írására reagálva írok. 34 éves vagyok és 8 hónapja próbálok teherbe esni.
Írok egy blogot ezzel kapcsolatban! Nézzétek meg, várom a véleményeket, akár ott is a megjegyzésekben.
http://elsobaba30felett.blogspot.com
Renáta
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron