Új privát üzeneted érkezett!

Van itt valaki Szlovákiából?

puszika Emőke és Krisztián

Kép

Kép
 
 


Na,senki???

puszika Emőke és Krisztián

Kép

Kép
 
 


Szia

én szlovákiáról vagyok , de magyarországon lakom :)

aranyos a kisfiad :)

Kép


Katica
 

 
 

Bogár78 köszönjük a bókot.És melyik részén laktál???

puszika Emőke és Krisztián

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Én is szlovákiai vagyok, de Magyarországon élek...
 


Mondoorka és melyik észen laktál korábban?

puszika Emőke és Krisztián

Kép

Kép
 
 


Csallóközi vagyok:-)
 


Sziasztok!
Tudnátok segíteni?
A Ceptra cord Bloodcenter- röl kérnék információt őssejt ügyben,hogy mennyiben begbízható cég?
Kötött már szerződést velük valaki?
üdv!
Melinda /Budapeströl/
 
 


Sziasztok!
Latom mar reg nem irt ide senki.En szlovakiai vagyok es 12 hetes kismama.Nagyon boldog vagyok sok probalkozasunkba telt.
Ha van valaki szlovakiabol es van kedve csevegni velem jelenkezzen.

Pusz
 


Sziasztok,
él még ez a topic???? Mi nemrég költöztünk ide, és 12 hetesek vagyunk!
Írjatok!
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót!
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
 
 


Sziasztok,
nekem ket gyerkocom van, Nina ket eves, Noel fel. Budapesten szulettem es sok evig eltem ott (minusz amit kulhonban itt-ott) es ide jottem ferjhez... Nagyszombaton elunk. Orulnek a kornyekrol kismamaknak!
 


Látom ez a topik sem túl aktív, de azért hátha benéztek ide még néha, s szeretnék figyelmetekbe ajánlani termékeket, illetve akit érdekel a termékek forgalmazása annak üzleti lehetőséget! Kiváló minőségű tisztítószerek, élelmiszerek és táplálékkiegészítőket kínálok a H&I képviseletében ...

Kép
 
 


Én is Szlovákiából vagyok. Ha benéz ide valaki szívesen dumálgatnék.Én naponta benézek erre a fórumra.

Kép
 


Sziaszok.én szlovákiából vagyok. nézi még valaki ezt az oldalt?
timirosicka
Külföld
 
 


Kár,hogy befulladt ez az oldal, pedig biztosan sok mindent meg lehetne itt beszélni, ami specifikusan minket érint,határon túliakat...
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


sziasztok én is Szlovákiából vagyok, csak Szentendrére költöztünk, és most itt élünk
 
 


Sziasztok,én csak most találtam rá erre az oldalra,de most már naponta bekukkantok majd... :D Valaki DS-ről,vagy a környékről?
 
 


Szia Sharpey!

Én Rimaszombat környékéről származom, Nyitrára jártam Egyetemre sok ismerősöm van Dunaszerdahelyről?
27 éves leszek és van egy 18 hós kisfiam. Most Szentendrén lakunk, de sokat járunk haza anyumékhoz. Ha bekukkantassz majd írj magadról is :)

Kép
Kép
 
 


Flóra 11! Te még be szoktál nézni ide ?

Kép
Kép
 
 


Szia Sharpey!
3 evig eltem DS-en,most othon lakom szuleimnek Ekecsenn :lol:

Kép

Kép
 


Sziasztok,maryka én is Nyitrára jártam egyetemre,micsoda véletlen :D ,nekem van egy 11 éves nagylányom és egy 2 éves kisfiam,aki igazi csodaként érkezett az életünkbe.Ha gondolod majd mesélek bővebben.
Marcsitita ismerem Ekecset,és nincs is messze ds-től :lol: ,ha gondolod szivi találkoznánk veletek :wink: :lol:
 
 


Szia Sharpey!
Mesélj, érdekel!
:)

Kép
Kép
 
 


Szia maryka,elnézést a késői válaszért.Szóval nem akarom hosszúra nyújtani a történetem,több nőgyógyászati műtéten vagyok túl (többek között endometriózis miatt,ami azóta is tart,tulajdonképpen az egész bal petefészkem abból áll és már a jobbon is kezdődik :( ).Hormonkezelések stb.Nem tudtam évekig teherbe esni,holott az első terhességem problémamentes volt,igy végeztek rajtam egy ún.átfújást is,hogy mennyire átjárhatóak a petevezetékek.Hát,semennyire,magyarul meddő vagyok.Gondolhatod.... :cry: .Egy rutinvizsgálat alkalmával a dokim megnézte ultrahangon a méhem,hogy milyen állapotban vannak a petefészkek és igy szólt: Ez nem igaz,ott a csoda!!!! :D .Ekkor már 12 hetes állapotos voltam,és azt is megmutatta,hogy ő bizony büszkén vállalja,hogy kisfiú :lol: .Záporoztak a könnyeim.A terhesség nem volt problémamaentes,de Ő van nekünk,bennünket akart szüleinek és makkegészséges, életvidám kisfickó.Lányunkkal imádják egymást a nagy korkülönbség ellenére,és azóta sem tudjuk hogy ez hogy történhetett meg.Hát,röviden ennyi.Férjed származik Magyarországról?Szentendre nagyon szép kerület.Timi
 
 


Szia Sharpey!
Ez tényleg egy csoda :D Hány év van a gyerkősök között?

Apa is tőlünk származik, Gömörről én meg Tornáljáról, egymástól 3 km -re van :) Apa már lassan 10 éva Budapesten dolgozik. Először ott is éltünk. Én ovónőként dolgoztam, majdnem 3 évig. Aztán megszületett Gyurika és úgy gondoltuk, jó lenne egy házikó a zöld övezetben és így kerültünk Szenetendrére :)
Egyébbként mit végeztél Nyitrán?

Kép
Kép
 
 


Aha,értem.Voltak onnan is csoporttársaim,sőt "hires-neves" Dubcsek (D.Laci) is évfolyamtársam volt :D .....Nyitrán alsó tagozatos pedagógusként végeztem.Lányunk már 12 éves lesz :) ,és hát már csapkod a kamaszkor szele nála,apa nehezebben birja a kiképzést,én már kezdek immunis lenni :lol: .Egyébként nincs gond,csak néha úgy gondolja ő már elég "nagylány" hogy döntsön a dolgok felett.Hát ilyenkor kell a gyeplőn kicsit igazitani.Te óvodapedagógiát végeztél ezek szerint?Maryka,nem vagy fent a facebookon???Többet is beszélgethetnénk :) Timi
 
 


Szia!
Dubcsek a polgármestserünk, de szerintem egy szélhámos :)
Nem alsótagozatos pedagógusként végeztem én is :)
A zenét nem véletlenül a Katalin, hú nem emlékszem milyen - tanította?
nem vagyok fenn, de lehet " felmegyek" :lol:
Igen én is már érzem 1,5 évesen, hogy a nevelés igazából most kezdődik :lol:
Most tanítassz?

Kép
Kép
 
 


Hát,egyénisége az van..."normális" sosem volt :D :D .De igen,a Szakál Kati :lol: .Nem tanitok,otthon vagyok a "nokedlimmel"- mindig azt mondja ő apunak a nokedlije :? .Szeptembertől kezdek újra,elsőseim lesznek :) .Ha bejelentkezel szólj légyszi,ott elég gyakran "megfordulok",sokat tudnánk dumcsizni,meg aztán privátabb lenn,mint itt.
 
 


Ez tetszik! :)
Milyem idős most a kis nokedli?
A férjem is ott végzett kb. akkor mikor te is -tesi-technika szakon:)
Ja persze, majd igyekszem...

Kép
Kép
 
 


Én '97-ben végeztem,csoporttársaim voltak a fiúk közül Székesi L.,Deme L.(ő Ógyallán lakik,oda nősült felesége is a csoporttársunk volt :D ),ennyi jut eszembe most,pedig több is volt....."Nokedli" alias Márk Barnabás 2éves és 2hónapos :lol: .A magyarországi tartózkodást tartósan gondoljátok vagy amig a helyzet hozza?Gondolom ott Közép-Szlovákiában nem a legrózsásabb a helyzet.Ja,ezt a napszámolót kisfiadról hogy raktad fel?Vagyis hogyan lehet beállitani?
 
 


Bocsi a késői reagálásért. :oops:
Székesit ismarem meg Demét is, milyen kicsi a világ!!! :)
Szép neve van a kicsi fiadnak :D
Amíg az élet is úgy akarja, addig itt maradunk, de ha valamilért másképp alakulna , hazamegyünk. furi ez a dolog , hogy 2 haza van...
Ezt a vonalzót a picibaba. hu-n készíttttettem és itt a profikszerkesztésnél be kell másolni azt a hosszú link szerűt, ha nem megy majd értelmesebben is megpróbálom elmagyarázni :lol:

Kép
Kép
 
 


Semmi gond.Megpróbálom,aztán meglátjuk sikerül-e,mármint a vonalzó :lol: .Köszi,tudod nem tudtunk volna dűlőre jutni a nevet illetően (bezzeg lánynév 1 tuti volt :D ),mindegyikünk mást akart.Hosszú a vezetéknevünk igy rövid utónév jöhetett számitásba.Férjem Henrichet :twisted: ,én Damiánt,lányunk Márkot szeretett volna.Hát,döntött a csajunk,ezt szavaztuk meg.2 héttel a születése után apósom kibökte,hogy ő bizony nagyon örült volna,ha tovább viszi a nevét (egyébként férjem is Barnabás :D ,igy kisfiunk már a III. :roll: ).Hát igy lett nokedli rövid utónevéből Márk Barnabás :lol: :lol: .Aztán majd ő eldönti melyiket fogja használni,mi hivjuk Márknak is,Barnikának is.Ő magát Márk Barnabásként mutatja be :wink: .......Elhiszem,mi Győrt imádjuk,fél óra sincs autóval,gyakran járunk oda csavizni,még állatkert is van,krokodillal, mert az nálunk nem elhanyagolandó szempont egy állatkertnél :D .
 
 


Szia!
Most Tornalján vagyink anyukáméknál. Kicsit pihizunk, bár ez a ramaty ido elrontja a kedvemet. Szornyu, hogy jún vége van és alig volt még jo ido. :evil:
Nekunk is azért lett Gyurika mert nem tudtunk megegyezni a néven.
A férjem valami nagy magyar nevet akart. :lol: :lol: :lol:(hunor, Zsombor-de nekem ezek nem jonnek be) En meg olyat ami nemzetkozi, soha nem tudni hová sodorja majd az élet :)
Jovo héten mennénk Horvátba, kíváncsi leszek milyen ido lesz, remélem ennél melegebb :) :?

Kép
Kép
 
 


Szia!
Ma este indulunk Horvátba , így12 napig nem leszek, de aztán dumcsizunk.
Puszika :D

Kép
Kép
 
 


Szia!Ha megérkeztetek irj!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8)
 
 


na helló megérkeztünk. ma jön anyukám és a héten több időm lesz írni-addig puszi! :)

Kép
Kép
 
 


Szia,bocsi a késésért.Végülis mio is úgy döntöttünk,hogy elmegyünk.Pagra készülünk,legalábbis egyelőre ez az úticél :D Ti hol voltatok?Ird meg légyszi ha tudod mennyiért vannak mostanában az apartmanok és hány kapunál fizettetek.Meg persze azt is mi újság veletek?Gyurika??? :lol: Szius!
 
 


Szia!
Ok!
Ha hazajött a férjem megkérdzezm, mert én aludtam, hogy mi mennyiért volt és írok!
Gyurus jól van és úgy néz ki jön a tesó, azért is vagyok most ilyen keveset , mert nagyon rosszul vagyok :?

Kép
Kép
 
 


Szia4
Bocsi a késésért!
Szóval 800 km-re a benzin nekünk 140 Euró volt, a kaput kunában tudom kb. 200 Kn volt. Azapartmanaok változóak 50-80 Euró között per éjszaka.
Mikor mentek?

Kép
Kép
 
 


hazaértetek Horvátból, Milyen volt? Dolizol már?

Kép
Kép
 
 


szia,bocsi a késés miatt.igen,voltunk sibenik mellett,már voltunk itt és nem is keresgélünk tovább,mert sem pula sem pag nem tetszett :roll: .Igen,dolgozom,azért sem jöttem fel ide,nem sok időm van.elsőseim vannak 23-an,van mit csinálni :D .kisfiam elkezdte az ovit -minicsoportos,mert még csak 2 éves.jelenleg 4-en vannak a csoportban,2 óvónénivel,szóval szuperideális körülmények :lol: .11-kor jár érte anyukám,mert még nem birna délutánig,meg aztán ő még szopizva csicsil :) .veletek?????hányadik hónap?na és gyurus mit szólsz az érkező ajándékhoz??még nincs facebookod?
 
 


Szia!
Bocsi , hogy nem jövök mostanában de , betegek voltunk, meg mindig van valamit csinálni, ilyenkor ha alszik.
Tényleg szupik a körülmények az oviban, jó lenne nekünk is ilyen. A kisfiad már szobatiszta?

Kép
Kép
 
 


SZiasztok!
VAn még itt valaki én is Szlovákiából vagyok.Ipolyságról.
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Igen,már nyár óta,a szünetben leszokott,először vödröcskéztünk,mert a biliről hallani sem akart,de aztán apránként minden sikerült.Az éjjeli pelus is szinte hetek alatt elfelejtődött.Viszont az oviban nem hajlandó pisilni :( ,csak amikor hazajött ebéd után,otthon.Mondjuk amúgy sem pisil gyakran,mert még mindig szopizik :D ,nem tudom mikor szokik le róla a "tejkoholista" :lol: Ti hogy vagytok,mikorra várod és "ki" lesz?????
 
 


Szia bea!
 
 


Szia4
De jo nektek! Ugyesek vagytok. ELvileg február 23 ra vagyok kiírva ôs o is fiä lesz. Mi is majd csak ny§ron probálkozunk megint.

Kép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron