Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Györgyinek hívnak és a nagyobbik fiam (Szabika) 15hónapos lesz a héten a kicsi még pocaklakó, októberben érkezik ha minden jól megy :).
Én 2hete költöztem ide újpalotáról. Sajnálom hogy szinte egyik topik sem működik. Ezért is indítok most egy újjat, hát ha...
Remélem lesznek itteni anyukák akikkel beszélgetni lehet esetleg tapasztalatot cserélni :)
Várom a beszélgetőpartnereket ;)


Szia gyorgyimama:)


Bea vagyok nekem holnap lesz 2 hetes a kislányom ő az
első babánk.
Szívesen felveszem veled a kapcsolatot nekem is kell a
tapasztalat meg így hall sokmindent az ember.

Nehéz lehet neked,biztos nem egyszerű új helyre költözni.
Én annyira sok tanácsot nem tudok adni,de majd közbe
kialakúlnak a dolgok.
Írj,ha van kedved velem dumcsizni.
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Szeretnétek babátoknak egy igazán nélkülözhetelen kelléket?
Egy olyan takarót amit nem rúg le a sétánál, az autósülésben vagy alváskor?

Ami jó ha kéznél van vendégségben. Használható takarónak, hempergőzőnek vagy ágytakarónak.

Sőt! Te állíthatod össze, hogy milyen színű legyen milyen minta legyen rajt és még a babád neve is szerepel rajta?

Mi készítjük ezeket a névre szóló takarókat. Ölelni valóan puha, polár anyagból szimplán, duplán és egy különleges polár - pamut kétoldalú kombinációban.

Gyertek a www.gportal.hu/babatakaro oldalra és rendeljetek most 10% kedvezménnyel.

Üdvözlettel:Rempi
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron