Új privát üzeneted érkezett!

Jaaaaaaaaajjjj!!! A Szoni is beteg volt? Kitől kaphatta el??? Te szegény akkor most tiszta stressz vagy, hálistennek mi még lázasak csak az oltástól voltunk amúgy nem.
Kitartást és gyógyulást nektek.

Puszi
Angi

Kép
Kép
 
 


Szia!!!
Már jobban van a szentem, most reggel nem is volt már lázas!!!!! :lol:
Tök jók lettek a képek, szóval lízingbe adtad a fiacskádat:SZÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉP mondhatom!!! :wink:
Na anyóson tegnap kibuktam.Itt hagytuk 1 órácskára a manókat elrohantunk vásárolni.Megyek le kicsi fiam sírdogál anyós karjában.Erre ő: ez nem normális dolog, nem tudta elaltatni , megnyugtatni egész végig sírt.Ja és hogy adom e neki az antibiotikumot???!!! :evil: Elhiszem hogy aggódott, de ennyire???Hogy nevelt fel 2 gyereket????
Nálam fél perc alatt megnyugodott, a lázmérést a popsiban mosolyogva tűrte, úgyhogy semmi gond nem volt vele, csak BETEG!!!!Anyósnak biztos csak akkor jó a gyerek, ha végig mosolyog és 1 hangja sincs.Biztos fájt szegénykémnek a torka, meg fáradt is volt!!!!Még jó hogy nem hozta rám a frászt: Zsombi megnyugtatott, hogy minden rendben!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


huuuuuuuuuuuuuu már a harmadik oldalon tartunk:NEM SEMMI!!!!!! :lol: :P :) :D :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

 
 

Az anyukám is ilyen parázós és én is mondtam neki, hogy nevelt fel 2 gyereket??? Azt mondta hogy a saját az más volt az uncsikat jobban félti :)
Nem akarom az anyósodat védeni, ne érts félre nem az az ember vagyok. Csak anyuval pont errről beszélgettünk :)

Jaaaaaaaaaa most mi lázasodtunk be :( a dokinéni kijött, de nem tudja mitől megvárjuk a holnapot addig nem adott semmit csak nurofent 3x2,5ml

Megyek is mellé figyelem :)

Kép
Kép
 
 


Szegény Lackó!!!! :( Sajna Zsombinak hajnalban is felszökött a láza, úgyhogy ha ma estére nem változik akkor antibiotikum lesz a vége, amit nagyon nem szeretnék :( , de már jó lenne ha meggyógyulna!!!!!
Persze anyós is mondta, hogy megvolt rémülve, hogy nem tudta megnyugtatni, de attól még nem kell a frászt hozni az emberre, naná hogy sírhat egyfolytában 1 baba ha beteg.Sőt ha nem beteg akkor is tudnak alakítani, ugyebár!!!!!
Szorítok, hogy ne legyen semmi komoly nálatok!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szia!

Lackó tuti kialudta magát, tegnap 4kor bealudt fél9ig vártunk hátha felébred, aztán tisztába tettem közben félálomban megetettem és leraktuk aludni. Éjjel 2kor felébredt, hogy neki ennyi elég volt :shock: 3ig fenn voltam vele aztán beraktam a kiságyba adtam neki 2 játékot, hogy akkor én visszafekszem.Édes drágám is olyan ari volt hogy hagyott aludni még 3 órát, viszont 6kor már nem volt kecmec kelni kellett, de azt már nem is bántam, de sajna ment fel a láza :( és a reggeli kaki is hígabb a kelleténél :( Szóval nem tudom mi fenét nyaltunk be, mert nem köhög, nincs konkrét/látható oka.
Remélem jövő hétig rendbe jön! Kedden megyünk Egerbe.

Puszi
Angi

Kép
Kép
 
 


Nálunk sem volt más tünet, csak a láz!!!!
Tegnapra is felszökött neki, így beadtam(nagy bánatomra) az antibiotikumot!!!! :cry: Nagy kudarcnak élem meg, hogy nem sikerült anélkül renbe jönnie, tudom hogy meggyógyul tőle, de nem tesz jót neki!!!!
Remélem, hogy rendbe jön a kicsi fiad és egy jót lazultok Egerben!!!! :lol: Szorítok nagyon és küldök gyógymanókat!!!!! :P :wink:
Puszi nektek

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szia!

Holnap megyünk Egerbe, még addig mondom felnézek Lackónak hálistennek semmi baja de azért viszünk mindenféle gyógyszert magunkkal :) Remélem Zsombi is már jól van, majd csinálok sok-sok képet. Legyetek jók puszi mindenkinek.
Pár kép nehogy elfelejtsél minket :)
Kép hol az okos fejed? Kép Reggeli erkélyezés Kép babytaximmal Kép uzsi utáni bealvás

Kép
Kép
 
 


bocsi olyan összevissza rakta fel micsoda egy béndzsa!

Puszi

Angi

Kép
Kép
 
 


Örülök, hogy Lackó megúszta, Zsombi jobban van köszi.
:lol: Érezzétek nagyon jól magatokat, pihizzetek, kapcsolódjatok ki!!!!!
Már hogy felejtenélek el????? :shock:
Szépséges a fiacskád!!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szia!

Az üdülés szuper volt reményeim szerint mai nap során rakok fel belőle párat. Lackó élvezte minden percét, nagyon sokat evett már azt néztük hogy hová fér bele ennyi (tiszta apja ) sokat sétáltunk voltunk a szalajka vögyben a fátyolvízesésnél, a várat barangoltuk be az egy kis csalódás volt
A láz kedden (induláskor) még volt aztán utána már elmúlt de aztán kiderült miért is volt mindez nyaralás alatt kijött 1 metszőfog és 2 rágófogunk aztán tegnap észrevettem egy 3. rágófogat és mivel elég nagy az is akkor jött ki. Szóval nagy valószínűség szerint ezért voltunk lázasak, 4 fog nem semmi! De még mindig rosszak az éjszakáink szóval várhatóak a további fogacskák.
Kezd olyan dezsávű érzésem lenni, mint amikor a fenti metszőfogacskák miatt nem aludtunk
:shock:

És veletek mi történt amíg nem voltam itt??? :)

Puszi

Kép
Kép
 
 


szia!

az ígért képek a kedvenc a 2. a kis fogpasztareklám :lol:

http://www.babanet.hu/album/main.php?ow ... 575&page=1

Holnap esküvőre megyünk, nem leszek majd csak vasárnap addig is puszi nektek.

Kép
Kép
 
 



Kép
Kép
 
 


Látom nagyon jól éreztétek magatokat!!!! :lol: És örülök, hogy "csak" a fogak miatt volt a láz!!!!!A két fiú nagyon tud lazulni nálatok!!!!! :lol: Már egyedül megy a Lackó???? :shock:
Most nálunk semmi extra, mind2 manó takonykóros, de szerencsére csak ennyi!!!!
Zsombi ezerrel 4kézlábazik, feltornázza magát és a kiszemelt játék után veti magát, néha csatakiáltással kíséri!!!!! :P :P :P
Jó bulizást mára!!!!Lackó is megy(volt)?????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Nagyon jó volt a nyaralás a Lackó nagyon sokat viháncolt az apjával :) kb 3hete indult el a fiatalember egyedül, de milyen hisztit kivág ha meg akarom fogni a kezét jáááááájjj
Zsombi is ügyeskedik akkor, hajrá Zsombi!!!!!
A Lackó is jött velünk az esküvőre mert csak egy kis kaja volt utána aztán jöttünk haza 8kor már itthon is voltunk :)

Kép
Kép
 
 


Ügyes nagyon a fiacskád!!!!!Szonó csak 14 hónaposan indult el egyedül!!!! :P
Na akkor már meg van tervezve a szülinapja???Mikor lesz???
És hány foga van Lackónak???? :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


A terv már meg van a szülinapra csak a kellékeket kell beszereznem a díszítést amikor délután alszik akkor szeretném megoldani, remélem sikerül.
Lackónak így hogy kijött az üdülés alatt van 4 fenti metszőfog, 4 lenti metszőfog és 3 rágó, de szerintem jön a 4. is.
Már különben mi is betaknyosodtunk ilyen vízszerű orrfolyás én is megpróbálom a homeósbogyot aztán majd holnap jön a dokinéni meglátjuk mit mond. Megkérdezhetem milyen bogyót használsz Te rá? Én eléggé kezdő vagyok ezen a téren. :)

Kép
Kép
 
 


Takonyra ????Semmit.De mikor torokgyuszija volt akkor VIRONAL cseppet kapott rá, ami sajna nem volt elég, mert makacs vírus volt!!!! :( De mikor Szoninak torokgyuszija volt ő is azt kapta meg SÁRKÁNYVÉRT és ő 3-4 nap alatt helyre jött!!!!! :lol: :wink:
Engem is a természetgyógyászom irányít, hogy mit adjak, én elviszem a dokihoz ő megmondja mi a baj, a természetgyógyász, meg hogy mivel kezeljem!!!!!
És mikor lesz a szülinap?????
Milyen torta lesz????
És mit kap tőletek????
De izgi!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


szia
Én találtam olyan bogyeszt, hoyg elvileg jó rá, hál istennek tegnap már nem folyott neki annyira, de szerintem lefolyott a takony a kis torkára és most köhög is :(
Mi az a sárkányvér? Azt is csak akkor adod amikor a doki mondja?

Szombaton lesz a szülinap! Verdás tortát rendeltem, meg tüzijátékot, a torta málnás izesítésű lesz.
Ajiba Ilyen Fischer Priceos beszélő kutyust vettünk nagyon ari, mindenkinek csak ajánlani tudom. Kiváncsi vagyok mit fog vele művelni, már rég megvettük, de a párom nem engedi odaadni én már rég odaadtam volna neki :)
Képeket majd rakok fel.

Kép
Kép
 
 


Amiket én "ismerek" cseppek készítmények, itt megtalálod:
www.energy.sk
Jó bulizást szombatra!!!!
Nálunk akkor lesz a tali, bár csak 1 család jön el, mert a többieknek vagy nem jó, vagy közbe jött valami, de így is jó lesz!!!!Meg mi amúgy sem vagyunk nagyon sokan!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


De jóóóó tuti így is jó lesz a tali sok sikert hozzá és remélem lesz még több is :)
Ma voltam fogásznál kihúzták a fogamat, erre jön haza a férjem, hogy neki meg úgy fáj a foga hogy csak na. Tehát sokkal rosszabbul van nálam. Milyen érdekes mi???
Már vároma holnapot megpróbálok minél hamarabb felrakni képeket.
Puszi

Kép
Kép
 
 


Sajnálom a fog problémáitokat, az sosem kellemes!!! :(
Jó volt a tegnapi nap nagyon!!!!!Raktam fel hozzánk képeket, kukucsold meg, de ha gondolod ide is felrakom, mert már tudok, igaz nem a gépről közvetlenül, de az nem érdekel.AZ Árpi(a tegnapi család férfi tagja) kiokosította a páromat, ő meg engem!!!! :wink:
Na és nálatok a szülinap hogyan telt????A kis ünnepelt hogy érezte magát????? :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szia!

A buli jó volt 19-en voltunk a Lackó először megijedt hogy ki ez a sok ember aztán rájött, hogy jéé 1 mama aztán meg a dédiék ... de hát én mindenkit ismerek! élvezte hogy sokan voltunk és persze hoyg mindenki rá figyelt. 3-4 közé hívtam mindenkit és 8kor mentek el szóval úgy érzem mindenki jól érezte magát! A Lackónak volt 3 tortája, úgy vártam mikor truszmákolja szét, de csak 2 ujját nyomta bele, de azt tövig.

Fogászatról annyit hogy elküldött fogrötgenre is és ott látott meg olyan lukat a fogamba amit nem is látott amikor belenézett a számba, szóval megyek még hozzá minimum 3 fogtömésre. Különben köszönöm az együttérzést a várakozás sokkal rosszabb volt mint maga a foghúzás, az inekciót sem éreztem, mert a dokinéni tutti-fruttis zsibbasztóval elérzéstelenítette ( most már tudom mit éreznek a lurkók amikor bekenjük az inyüket) és úgy adta be, maga a foghúzás meg kb 1 percig tartott.

Felraktam ám pár képet is de még apóséktól is el kell kérni és bővítem egyenlőre csak ennyi van. Ha bővítem akkor arról is szólok. A képeidet meg ígérem megnézem mindenképpen!
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=10656

Puszi

Kép
Kép
 
 


Látom a Lackó nagyon élvezte!!!!!Olyan jó az utolsó kép!!!!Na és a kutyus is jópofa, látszik hogy beleszeretett a fiacskád!!!!Azt kitől kapta?????
Holnaptól itthon lesz a párom!!!!Éljen!!!! :lol: Csütörtök, péntek, hétfő, kedd!!!!!Vasárnap lesz a Zsombi keresztelője!!!!Arra készülünk, meg pihengetünk, ügyeket intézünk!!!!!Május óta nem is volt szabin!!!!! :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Drága!!!A homeós cuccokról jut eszembe, hogy van ilyen kiadvány a gyógyszertárakban, vagyis az újabb csak lesz, mert az egyik család informálódott erről nálunk, azt hiszem van WEB oldal is:
www.boiron.hu

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Drága!!!A homeós cuccokról jut eszembe, hogy van ilyen kiadvány a gyógyszertárakban, vagyis az újabb csak lesz, mert az egyik család informálódott erről nálunk, azt hiszem van WEB oldal is:
www.boiron.hu

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na jó itt csak az angol oldalra tudsz jutni, de a kiadványt azt kérdezd meg.Le van írva, hogy mire mit lehet adni és ez a cég adta ki, mivel ezek forgalmazzák a homeós szereket!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Kedves anyukák, apukák!
Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül ide is írok, de talán érdekel valakit!
HIPP tejpépeket kínálok bolti ár alatt, mivel kisfiam már nem hajlandóak megenni. Ára megegyezés kérdése!
A tejpépek 2009. szeptember végén járnak le.

 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron