Új privát üzeneted érkezett!

hihi én vagyok az örök kismama:))) :D :D :D :D :D :D :shock:

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
 


Sziasztok!

Marianya! Írj kicsit többet magatokról! Eredetileg is Ceglédiek vagytok? Nekem van két fiam (7,5 és 3,5 évesek) és egy csajszim, aki 8 hónapos.
A kislányod melyik oviba jár? Hátha látásból ismerjük egymást! :wink: (Anával egy oviba járnak a fiaink.)

Ana! Olinak nem szokott olyan napja lenni, hogy nem akar óvodába menni? Nálunk ez Bálintnál mostanában rendszeres. Pláne, ha én viszem... :shock:

Ildi! Veletek mi újság?

Jó lenne, ha megint magára találna a topic és sűrűbben irogatnánk!
 
 


Radra, az hagyján hogy egy oviba :D :D egy csoportba is :D
Nálunk mindig én viszem, de vannak reggelek hogy nem akar menni....Most épp berteg és menni akart....ki érti ezt :D
Milyennek találod az óvónéniket?

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
 

 
 

Szió Ana!

Nekem nincs semmi gondom az óvónőkkel. Neked esetleg van? Elég diplomatikusak! :D :D :D Múltkor Juditot megharapta az én drága porontyom, és csak annyit mondott: "Nem gond. Nem volt vészes!" Mondtam Neki, hogy azért ne hagyja ám!
Nem tudom Oli milyen, de Bálint miatt minden elismerésem Nekik! Meg a daduskáknak is! Ugyanis vagy hisztizik, vagy annyit szövegel a kiscsávó, hogy én azt nem bírnám a helyükben - mert ugye gondolom a többi gyerkőc sem piskóta... :lol:
 
 


Sziasztok!

Radra, köszönöm a meghívást, és a névnapi köszöntést!
Te Rékádnak is boldog névnapot így utólag (8 napban még benne vagyok :wink: ) ő a 8 hónapos, ugye?
Abonyiak vagyunk, Cegléden szültem, "újra szolnoki kismamik" topikba írogatok...

Kép
 


Sziasztok!

De jó,hogy újra írogatok :D

Pimelinda!
Hello itt!
Én is Cegléden szültem a 3 csemetémet.

Radra!
Köszi kérdésed jól vagyunk.
Karcsika igazi fiú jó eleven. :D
Ildike növöget most kezd járni és elég huncut. :D

Rakok a kicsikről képet.

Kép

Kép

Boldog Névnapot a Rékáknak!

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

22 éves gyermekszerető, referenciákkal rendelkező lány vagyok. Szívesen vállalom gyermekek felügyeletét, bölcsiből, oviból, iskolából hazahozatalát, játékos fejlesztését elsősorban délutánonként, esténként, éjszakánként, hétvégenként, esetenként délelőtt is Cegléden és környékén (T.szele, T.szőlős, Újszilvás, ...), valamint vállalok angol tanítást általános iskolásoknak, ill. matematika korrepetálást, pótvizsgára felkészítést, felzárkóztatást. Ár megegyezés szerint. Tel.: 70/619-8683 v. fordocska@citromail.hu
 
 


Sziasztok!

Én "új" kismama vagyok és ceglédi gyermekorvost keresek. Tudtok valakit ajánlani? Esetleg olyat, aki kijön házhoz (ha úgy adódik) éjszaka vagy hétvégén?

Előre is köszönöm.
Kismama11
 


Sziasztok!

Most költözök Ceglédre, és szeretnék segítséget kérni ceglédi óvodákkal kapcsolatban! Kinek milyen tapasztalata van? Amit a ceglédi honlapon találtam ezzel kapcsolatban, aszerint elég sok különbséget látok, persze a legjobb iránytű az anyukák tapasztalata!

Üdv.
Niki
 


sziasztok!

Takarítónőt keresek megint!
Aki tud, írjon privit!
Köszi
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

A szomszéd "nénink" ( 50 körüli, roppant kedves és jólelkű) délutánonkén, hétvégente babucikra vigyázna, akár más kerületben is. Vagy oviból, bölcsiből hazahozná a törpöket. Szeretnék neki találni egy aranyos családot :-)
Segítsetek légyszi! emailbe, vagy priviben jelezzétek, ha valakit érdekel, mert több helyre is beírom és csak ritkán nézek be ide, mert a két törpikém mellett nem igazán van időm!
Köszönöm a segítséget
Üdv.: Zselyke
 


Szia Gereszke!

Lehet, hogy a szomszédunkat érdekelné! Küldtem privit, amiben megadtam a számát!
Üdv.: Zselyke
 


Sziasztok!
Egy jó nőgyógyászt keresek Cegléden. Nemrég költöztem ide, és hamarosan babát szeretnénk.
Köszi előre is a tippeket!


 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

A segítségeteket kérem. Ceglédre kültözünk pár hónap múlva, és semmiképp nem szeretném a kicsimet állami oviba vinni. (nem is tehetném, mert júniusban nem veszik fel sehová...)
Tudtok esetleg kis létszámú magánovit, esetleg olyan családi napközit ahol nemcsak ellátják hanem foglalkoztatják is a kicsiket?

Én egyet találtam, de csak 2 gyerek van ~ ami nem túl jó referencia....

köszönöm


Sziasztok!

Látom, mostanság csendes ez a topik is.
Pilisi vagyok, de sajnos abban a topikban csak ideküldözgetést találtam. Nem túl régóta élek itt párommal együtt és sajnos orvosok terén nem igen vagyok tájékozott. Aki tud kérem segítsen. Pilisen van-e nőgyógyász, vagy hova tartoznak az itteni kismamák?
Ha számításaim nem csalnak, akkor most töltöm be a 9. hetemet, és szeretnék mihamarabb egy kivizsgálást. Kérem, segítsetek!?

Előre is köszönet, Mici
mici89
Baks
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: