Új privát üzeneted érkezett!

Boldog karácsony mindenkinek!

Kép

KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Egy kép büszke nagyfiúnkról és kistesójáról:
Kép

Kép
Kép
 
 


Móni!

Olyan gyönyörűek a gyerekek!

Zsófi pedig szoknyában,nagyon komoly kis hölgy :lol:
(tényleg tiszta Gergő)

KépKép
KépKép
 
 

 
 

Sziasztok!

Csajok, ezt komolyan gondoljátok, hogy ennek a topicnak vége???
Én nagyon bánatos lennék, ha így alakulna!

NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK ÉS REMÉLEM, HOGY MIHAMARABB ÚJRA A RÉGI PÖRGÉS LESZ ITT!


Orsi :D
Köszi a dícséretet!

Kép
Kép
 
 


Kép BOLDOG, BÉKÉS ÉS SZERETETTELJES ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!!!!!

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
 
 


Sziasztok!
Egyszer már írtam a Veszprémi anyukák címre. Most ide is irok.
Ági vagyok és jelenleg még Győrben lakunk, de a munkám miatt nem sokára, talán ebben az évben Veszprémbe költözünk. Sajnos nem ismerek ott senkit ezért próbálok kisgyerekes családokkal ismerkedni elsősorban.
Kislányom Anna, Noriko 2 éves 2 hónapos, bölcsödébe jár augusztus óta. Most várjuk a kistestvérét aki szintén kislány lesz, tervek szerint Fanni, Tomoko.
Többmindenben szeretném a segítségeteket kérni, egyrészt ha nem tartotok tolakodónak akkor fogadjatok be magatok közé.
Lakást vagy kis családi házat keresnénk, de nem tudom merre induljak el. Gyerekorvos, védőnő, háziorvos, nőgyógyász váltásra is szükség lesz. Nem beszélve az óvodáról, bölcsödéről.
Szóval infokra lenne szükségem kinek milyen tapasztalatai vannak.

Bocs ezzel kellet volna kezdenem Boldog Új évet kívánok mindenkinek, remélem lassan megismerlek benneteket.

Mindenkinek szép napot.
Ági
 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Most nyitottunk egy webáruházat, ahol használt angol, márkás babaruhákat kínálunk!

Ha érdekel titeket, látogassatok el oldalunkra!

http://www.angolbabaruha.extra.hu

KépKépKép
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, ezért rég óta kerestem otthoni munkát, amit a kicsi mellett is tudok csinálni. Találtam egy otthoni internetes munkát.
Ha valakit érdekel, az küldjön e-mailt az alábbi címre, és küldök neki tájékoztatót:
uvme.mn@gmail.com
(freemail-es emberkék nem tudják megnyitni a válaszomat)
 
 


Sziasztok! :lol:

Én is Balatoni vagyok,de már 7 éve Pesten lakom kis családommal.
20 éves koromig Balatonlellén éltem,és mindig az marad az otthonom.
Szeretnék csatlakozni,ha lehet.
Kisfiam nemsokára lesz 9 hónapos! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kedves Anyukák!

Végzős hallgató vagyok az ELTE Tanító- és Óvóképző Főiskolán. Szakdolgozatomat a „Testtartás kialakulásának folyamata és az azt befolyásoló tényezőkből” írom. Segítségét szeretném kérni az alábbi felmérés otthoni elvégzésével, melyet óvódás korú gyermekével/gyermekeivel kell megcsináltatnia. A felmérés kiértékelésével fényt szeretnék deríteni arra, hogy a hasizom és a hátizom erejének, valamint a lúdtalpnak, van-e szerepe a hanyag testtartásban. Mert amennyiben igen, akkor ezek már óvodás korban elkezdett megfelelő erősítésével megelőzhető a tartáshiba kialakulása, amely idősebb korban további panaszokat okozna.
A kitöltött felméréseket légyszi küldjétek el a kisindigo@freemail.hu címre.


1. Gyermek kora, neme:
2. Magassága, súlya:
3. Súlya:
4. Van-e lúdtalpa? /Legkönnyebben úgy lehet megállapítani, ha hátulról megnézi, hogy a gyermek Achilles-ina egyenes-e. Ha megtörik akkor lúdtalpas./
5. Hanyag tartása van-e? /Hanyag tartás jellemzője: a vállak előreesnek, a háti domborulat kifejezettebb, a lapockák pedig elállnak, s a gyermek „Húzd ki magad!” felszólításra korrigálni tudja tartását./
6. Hasizom erejének vizsgálata: Kérje meg a gyermekét, hogy feküdjön hanyatt. Lábát térdben hajlítsa be és Ön rögzítse a lábát. A gyermek fogja meg a fülét. Ebből a helyzetből üljön fel úgy, hogy a könyökével megérinti a térdét, majd vissza, miközben a fülét nem engedi el, 20 mp-ig annyiszor amennyiszer csak tud. Hányszor tudott felülni?
7. Hátizom erejének vizsgálata: Feküdjön hasra a gyermek. Fülét ismét fogja meg, s Ön rögzítse a lábát. Majd 20 mp alatt annyiszor amennyiszer csak tudja emelje meg a törzsét úgy, hogy a könyökét összeérinti maga előtt. Hányszor tudta összeérinteni a könyökét?

Segítségüket előre is köszönöm!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Kár ezért a topicért, de hátha valaki, ide talál... :wink: :wink: :wink:

Anyukákat keresek,akik a Balaton partján töltik a nyarat....

:!: :!: :!: :!: :!:

Kép
 


Szia Verocska!!

Mi Balaton partján töltjük itt lakunk! :D

Ti csak nyaraltok erre?


Sziasztok! Elnézést a zavarásért!
Egy fotoretusálással foglalkozó oldalt szeretnék a figyelmetekbe ajánlani:
http://www.photoretus.mlap.hu/
- régi, megfakult, elszíneződött, rongyos képek felújítása
- képek megyszépítése, rengeteg lehetőséggel
- montázsképek készítése babáról, esküvőről
Kérlek nézz körül nálunk, nagyon korrekt áron dolgozunk!
Kép
 


Sziasztok!
Nem jár már erre senkisem?
Most költözünk Füredre, jó lenne beszélgetni...

Gabi

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


photoretus írta:Sziasztok! Elnézést a zavarásért!
Egy fotoretusálással foglalkozó oldalt szeretnék a figyelmetekbe ajánlani...
Kép


Jó ez a változó kép, nagyon tetszik, lehet hogy nekem is csináltatnom kellene valami hasonlót :)
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: