Új privát üzeneted érkezett!

Szia Juji!
Hát, igen! Sokszor kettő is sok. Kép Ma délben nekem is megvolt a trauma. BEnce olyan szemtelen volt, hogy a második fogás helyett ágybafekvést kapott. Kép Most duzzog. Kép Matyit meg nem fektettem le délelött, mert úgy volt, hogy jön egy szakember megigazítani a bejárati ajtót, mert kicsi csálé, erre nem jött. De Matyi sem aludt. ÉS persze ő is visított. Szóval megértelek. De 6-7 év múlva sem lesz könnyebb. Akkor kezdenek majd tinisedni-kamaszodni. Na, jó Marcell még nem. Kép
Hajni
 
 


Sziasztok

Hajni: igen, nem lesz könnyebb,de akkor már nem fognak sírni(remlélem). KÉpzeld laurának torokgyuszija van és tiszta láz szegénykém. Hétvégén voltunk rokon látogatáson és ott szedte össze. Remélem mi nem fogjuk elkapni,bár kétlem h megússzuk. Marcell meg oltást kapott ő meg attól lázas úgyhogy az éjszakám jó hosszú volt.Ti hogy vagytok?

Adni,goldenret: veletek mi van,merre vagytok?

juji
 
 


Szia Juji!
Szegény Laura! Remélem mindenki más megússza nálatok. Egy torokgyulladás elég kellemetlen dolog tud lenni. Kép
Nekem sem voltak jó napjaim. Én vagyok a marha, mert mindenkire hallgatok, csak magamra és Matyira nem. Mindenki azt mondogatja, hogy egy ilyen korú gyerek (1 éves) már nem kell aludjon délelött is. Mert hogy nekem állandó probléma (most is) az altatás. Hol elalszik, hol nem. És az egész napunk taccsra megy emiatt. De ha nem teszem le, akkor kókadozik és annyira átlendül, hogy délután sem alszik. Ez van 3 napja. Most meg letettem, de itt pityereg, hogy most már talán nem kellene. De tegnap is olyan hisztérikus volt, hogy megfogadtam, hogy visszaszokunk a reggeli visszaaltatáshoz. De ahogy látom ez már nem fog menni, megyek felveszem mielőtt jobban rázendít. Kép
Hajni
 
 

 
 

Sziasztok!

Megvagyunk, csak ha egy nap 48 órából állna, az is kevés lenne. Kép
Juji! Jobbulást kívánunk nektek! Bár ez a vacak idő nem nagyon kedvez semmi betegségnek. Vagy csak annak... Kép vagy mi...
Hajni! Szerintem ne ragaszkodj, a délelőtti altatáshoz mindenáron, hanem figyeld meg, hogy mikor kezd fáradni a Matyi, és akkor próbálkozz. (Látom a hsz idejéből, hogy 9-kor tetted le.) Biztos mindkettőtöket kifárasztja ez az átmeneti állapot, de előbb-utóbb majdcsak kialakul már a csak ebéd utáni alvás.
Hétfőn voltunk a Vadasparkban nagyon tetszett Bogának is. Főleg a nyuszik és a végén a póni. Kép Klassz volt. Megyünk máskor is.

AndiKép

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Szia Andi!
Próbálom én változtatni az altatást, csak Matyi nem akarja. De ma pl. egész jó az alvókája. Kép SZerintem csak rossz napjaink voltak. Kép De rájöttem, hogy nem görcsölök tovább, ha nem alszik hát nem alszik. Csak én bírjam majd ki a nyávogását.
Nagyon aranyos a lányod Kép Látszik, hogy élvezte. Kép Melyik vadasparkban voltatok?
Hajni
 
 


Sziasztok Szigethalmi anyukák!
Nagyon szimpatizálok ezzel a környékkel, bár családommal nem itt lakunk. Költözés előtt állunk és szeretnék többet megtudni Szigethalomról. Örömmel venném, ha megosztanátok a környékről szerzett tapasztalataitokat, lehetőleg minél bővebben. Esetleg ha tudtok ajánlani eladó családi házat vagy építési telket kérlek benneteket értesítsetek a cherryline@garrison.hu e-mail címen. Addig is jó topicozást Köszi és Üdv. Cherryline
 


Sziasztok!
De régen jártam már erre. Igaz időm sincsen nagyon a Péter és a vizsgák mellett. Jól vagyunk egyébként, 6 hetesen már csak egyszer ébred fel éjszaka. Nem szeretném elkiabálni de eddig nagyon jó fiú, nagyokat alszik, eszik, nézelődik, mosolyog és alszik tovább. Imád az udvaron lenni, akkor képes 4-5 órákat szunyálni, sokszor már ott állunk mellette az apukájával, hogy ébredjen már fel. Eddig 3 nagyon hiszis napunk volt, akkor is az időjárásváltozás okozhatta a rosszkedvét, de éjszaka akkor is csak egyszer kelt. Hát röviden ennyit rólunk. Puszi
 


sziasztok

Goldenret: de örülök, h pétered ilyen jó kisfiú. Bár mostanában nálunk is marcell kevesebbszer ébred éjszaka mint eddig. Csak szoptatod ugye?Én még csak szoptatok ,bár már kóstoltuk az almát,de nem igazán ízlett neki.

Hajni: képzeld most már az egész család náthás. A tegnapi éjszaka vmi borzalom volt,szinte egész éjjel fent volt mindenki,mert laura nagyon köhögött nem tudott aludni,őt apa ápolgatta. Marcellnak meg el volt dugulva az orra és nem kapott levegőt,vele én virrasztottam.

Andi: köszi,nagyon arik vagytok a képen. Ti nem terveztek még tesót Bogának?

juji
 
 


Sziasztok!
Cherryline! Üdv! Mondjuk én nem vagyok Szigethalmi, tehát nem tudok neked semmit sem mondani az ottani életről. És ezek után nincs eladóház tippem sem. De ha a környéken laksz, akkor a helyi újságban egy csomó eladó házat találsz.
Goldenret! De jó, hogy ilyen jó fiad van. Kép Örülök nektek. Ezek szerint van időd pihenni. Kép Irigyellek!
Juji! Nem mondod, hogy most mindenki náthás lett? Pedig most már végre jó idő van. Azért remélem hamar kigyógyultok.
Mi szerencsére jól vagyunk. Kicsit futkosósak a napok, de jók! Nálatok nem okozott kárt a nagy vihar? Nálunk csak az utca hevert romokban. Azaz olyan kátyúk lettek, hogy ha belemegy az autó, hát nem jön ki belőle segítség nélkül. Kép
Hajni
 
 


sziasztok

Hajni: Sajna mindenki beteg,de talán már kifele megyünk belőle.Jó lenne mert az elmúlt pár éjszaka elég hosszú volt.A vihar nálunk a fákat cibálta meg rendesen,meg a ház tetején pár cserép elmozdult,úgyhogy majd helyre kell rakatni.

Cherryline: majd írok mailt is ,de nézz körül a www.szigetinfo.hu weboldalon.

juji
 
 


Szia Juji!
Gyógyuljatok!!! Ilyen szép időben nem jó betegnek lenni. Akkor ti nem úsztátok meg a vihart. De szerencsére nem lett komolyabb baj! Kép
Mennem kell, mert megint itt kezdték az útjavítást a ház előtt és erre persze felébredt Matyi, pedig csak 10 perce tettem le. Kép
Hajni
 
 


sziasztok

Talán most sikerül elküldenem amit tegnap beírtam.
Úgy néz ki,meggyógyultunk,de azért még nem kiabálom el. Képzeljétek Marcell át tud fordulni a hátáról a hasára,ha pedig fogom a kezét,akkor felhúzza magát ülésbe. Nekem fura,mert Laura elég későn kezdett ilyeneket csinálni.
Hajni: hogy vagytok?
Andi:jól eltűntél,remélem jól vagytok
Goldenret: ha van időd és olvasol,lécci írd meg merre fele laktok itt halmon,mert már nem emlékszem

Tényleg szombaton, v vasárnap van gyereknap?

juji
 
 


Sziasztok!

Juji! Nagyon ügyes a kisfiad!! Az én lányom nem szeretett a hasán lenni, így nagyon későn kezdett el forogni. Bár ha hasra tettem le azonnal visszapenderült a hátára, csak fordítva nem ment sokáig. Kép Gratula!!
Gyereknap vasárnap lesz! Kép
Hajni! Alvásügyileg hogy álltok? Remélem javult a helyzet!
Mi megvagyunk, Boga állandóan kint lenne, a ház meg persze szalad, mert így még annyi házimunkát se tudok csinálni, mint ha bent vagyunk. De hát erre való a jóidő, nemde? Rákaptunk a biciglizésre is, vettünk gyerekülést, Boga imádja. Sajnos kellemetlen élmény is volt már a kerekezéssel kapcsolatban, ugyanis egy kutya megharapta a lábamat 2 hete. Azóta járok dokihoz, mert először tetanusz, utána meg a veszettség elleni sorozatot kell megkapjam, mert a kutya nem volt beoltva. Még kettő szuri lesz. Most mindkét karom fáj már a szurik miatt, meg még a lábam se túl szép. Nem is inkább sebes, hanem véraláfutásos. Na jó, nem gusztustalankodok tovább. Kép a lényeg hogy nem a gyereket kapta meg.

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Andi! Ez szőrnyű! Úgy utálom azokat a kutyás gazdikat, akik nem oltatják a kutyát, és még csak bezárni sem tudják! Az ilyet én feljelenteném! Remélem minden rendben lesz és hamar begyógyul a harapásnyom! Boga nem ijedt meg? Nálunk még mindig káosz az alvás, de kezdek hozzászokni. Azaz nem húzom fel magam nagyon ha nem alszik. Mondjuk estére már olyan vagyok mint a mosott sz.., de ez van. Most is felébredt valamire. Azért remélem visszalaszik.
Juji! De ügyes nagy fiad van már Kép Ugye, milyen meglepő amikor másra számítasz? Nálam is másként fejlődött/dik Matyi mint Bence. És én minden alkalommal lehidaltam, hogy nem lehet, hogy ennyire hasonlóak mégis mások. Nálad meg még ott van az is, hogy más nemüek. Szóval edzd meg a lelked és tegyél úgy mintha első lenne. Kép
Hajni
 
 


Sziasztok!

Itt is pangás...
Hajni, Juji! Hogy vagytok? Gyerkőcök szelidülnek? Kép
Boga szerencsére jól van, bár ettől a szar időtől szerintem hamarosan ő is kikészül. Múlt héten kapott két kiscicát, a napi kergetés- és "cicc"-kiabálás adagjának mindig meg kell lennie. Kép Néha már sikerül is neki elkapnia valamelyik cicát. Kép
Amúgy én meg náthásan, a fejem hasogat rohadtul két napja. Majdcsak jobb lesz. Kutyaharapás-ügy kezd feledésbe merülni, már csak egy szuri lesz jövő héten. Már a helye se olyan ronda.
Hajni! Építkezés hogy áll? Haladtok?

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Szia Andi!
Sajnso kicsit magam alatt vagyok! Feri hétfő óta kórházban van. Orrsövény ferdülése volt és műtötték. Ma engedik haza. Remélem minden rendben lesz és nem találnak ki semmit, hogy hazajöhessen. Egyébként jól vagyunk. Építkezés ügyben nincs változás. Várjuk a pénzt. Remélem hamarosan meglesz (napok kérdése Kép) és akkor gőzerővel megy majd a befejezés. Kép Már nagyon várom.
Mi is szeretjük a cicákat,de Feri macskaször allergiás. Volt 2 kiscicánk a másik házban, de szegény Feri mindig tele volt csalánkiütéssel, mert természetesen nem bírta megállni, hogy meg ne simogassa őket. Szóval most inkább nem kísértjük vele. Kép
Könnyen megúszta a kutyás gazdi ezek szerint. Én ennél erőteljesebben "haragudnék" rá. Kép
Mennem kell, mert most már el lehet hozni Ferit. Kép
Hajni
 
 


sziasztok

Hajni: jobbulást a férjednek. Gyerekek jól vannak?

Andi: jobbulást,mi jól vagyunk,már lehetne jó idő,mert itt bent nagyon nyűgösek a gyerekek. Az elmúlt pár napban szinte egész nap ment a nyafogás és sírás(gondolom a sok front és a rossz idő). Marcell alig alszik éjszaka,szinte egész éjjel cipelem,mert a kezemben alszik,de ha leteszem rögtön fent van. Ja és most már kap bébiételt,este,meg délben szopi után,mert éhen akar halni. Megeszik vagy 100ml-t még szopi után,de sajna így is 2-3óránként szopik éjjel. Na jó az első alvás a vacsi után kb4óra hossza,de utána elég sűrűn ébred. Na mindegy majd csak átalussza egyszer az éjszakákat,legkésőbb felnőtt korában biztos.
Na megyek is mert riadó van.

juji
 
 


Sziasztok,
de el van tűnve mindenki, itt a jó idő, mi? Ezer program, egyebek... Vagy talán már nyaralni vagytok? A picúrkák hogy bírják a meleget?

Mi jól vagyunk, Péter rendes kisfiú, nappal huncutkodik és semmit sem alszik jóformán (ha 3/4 órát alszik már, az csúcs!) viszont az éjszakát átalussza már egy ideje. Ha rosszabb napja van, akkor 4-kor kelek etetni, de akkor 9-ig szunyókálunk. Szerencsére nem volt hasfájós sem. Viszont most mintha jönne már a foga, nagyon nyálazik, úgyhogy előkével közlekedünk. Az apjának is 3 hónaposan kint volt a foga, úgyhogy esély van rá, hogy neki is kibújik hamar. Mármint, ha ez örökölhető...
A vizsgáimat (8 db-ot) sikeresen le tudtam tenni, mivel hagyott tanulni a kicsike. Szoptatás közben egész jól lehet tanulni!
Ja, raktam fel magunkról aktuális fotókat. Kukkantsatok fel: http://www.babanet.hu/album/main.php?own=1&album=4964

Puszi mindenkinek! Kép
 


Sziasztok

Goldenret: Ödülök, hogy jól vagytok. Péter jól megnőtt,nagyon szép baba. Hogyhogy nem alszik nappal? Nem akar? Nem nyűgös ilyenkor? Nálunk Marcell nappal 3-4-szer alszik,bár éjszakánként is 2 óránként szopizik. De ő igényli a nappali alvást,mert olyankor nagyon nyűgös ha egy kicsit később teszem le napközben. Úgyhogy mi éjszakázunk,de hát majd csak kinövi. Ja gratula a vizsgáidhoz. Mit tanulsz most? Hova jársz suliba? Esti és hetente hányszor kell bejárnod? Csak azért kérdezem,mert én is tervezem h talán jövőre tovább kéne tanulni.

Hajni, Andi: Hogy vagytok?

üdv. juji
 
 


Sziasztok!
Bocsika, hogy nem írok mostanában, de Bencének szünete van, plusz egy csomó dolog összejött. Most is hulla fáradt vagyok, mert épp egy kerti partiról jöttünk meg. A gyerekek épp most feküdtek le, tehát gondoltam megnézlek titeket. Mi aránylag jól vagyunk. Végre aláírták a szocpol kérelmünket, ha minden igaz jövő héten folytathatjuk a nappalit. Kép A fiúk jól vannak. Bár ez a meleg megviseli Matyit.
És ti lányok hogy vagytok?
Hajni
 
 


Sziasztok

Hajni: építkeztek v átalakítotok? A meleg nálunk is megvisel mindenkit. Bár végre vettünk egy kis medencét és abban ki lehet bírni. Amúgy minden ok,az éjszakák változatlanok és ez az esős idő,hát ma mindenki tiszta bolond nálunk.

üdv juji
 
 


Szia juji!
Mi most jöttünk haza egy 1 hetes "szabiról" Matyi előtte kapta meg a 15. havi oltását és tegnap 38 feletti lázzal "repültünk" haza. Kép Egyébként jól telt, csak 2 gyerekkel nem volt igazi pihenés.
Bővítünk, hogy válaszoljak a kérdésre is. Bár... Kép ez most megint kicsit leült. De azért nyár végére csak lesz valami belőle.
Mennem kell, mert Matyi megint nyügi, szerintem lázas. Kép
Hajni
 
 


Sziasztok!

Rég nem voltam. Kép Apának balesete volt, a munkahelyén megégett, olvadt műanyag fröccsent rá. Kórházban volt, plasztikázták a kezét, jártam hozzá mindennap. Már itthon van, javulgat szépen, csak menni kell majd minden nap kötözésre. Így a mi nyaralásunk ugrott.

Hajni, ti hol voltatok? Remélem Matyi már jobban van! Nekünk is tervbe van véve, hogy utánanézünk a szocpolnak, hátha kaphatunk a tetőtér folytatására. Ti melyik banknál vagytok? Mi a tapasztalat? Rendesek, vagy csak ha jattoltok?

Juji! Marci hogy van? Növöget? Van tejed bőven?

Boga jól van, egyre többmindent mondogat. Elég sokszor hagyom pelus nélkül, de a bilivel hadilábon áll, inkább megül a wc-n ha tépkedheti a papírt. Sajnos eddig eredménytelenül. Amúgy már egy ideje pöttyök vannak a lábán, bőrgyógyász ekcémára gyanakszik, adott kenőcsöt, de egyelőre nem javul, legalábbis nem nagyon.
Na most megyek reggelit készíteni, jó későn keltünk, 1/2 9-ig bírta a kiscsaj. Kép

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


sziasztok

Andi: jobbulást a férjednek. Az éjszakáink változatlanok,sőt talán egyre rosszabbak. Ha jön ez a szeles ,esős idő(erre fogom) akkor egész éjjel kézben van,sétálok vele 3-4 éjszakát,mert ha leteszem üvölt ,ha leülök szintén. Hát nem tudom mikor fog már normálisan aludni,de kezdek már kipurcanni. 3 hete volt 7kg. Hát tejem már nem sok van,mivel pihenni sem igazán tudok,de azért ami van azt adom neki,meg mellette megy a gyümi. Bár ha a kezemben van és én is eszek vmit akkor neki is kell belőle,úgyhogy tegnap már kostolta a kalácsot is(de csak egy pici morzsányit).
Hajni: Marcell is minden oltás után tiszta láz volt eddig. Én is ezért nem tervezem a nyaralást,mert úgysem tudnék pihenni,sőt még az is idegesítene h mások is hallját ahogy sír a kicsi. Talán majd jövőre,de akkor is csak úgy ha jön velünk vki rokon aki vigyáz a gyerekekre. Mennem is kell,eddig tartott a jólét.

üdv juji
 
 


Szia Juji!
Nem irigyellek az állandó kézben sétálásért. Remélem hamarosan jön a jó idő és akkor te is pihenhetsz. De majd az lesz az igazi, amikor a rossz idő sem fogja zavarni. Hidd el, minden gyerek eljut egyszer erre a szintre. Kép És akkor aludhatsz Kép
Matyi már jól van. Csintalan, huncut és hisztis. Szóval meggyógyult. Kép
Hajni
 
 


Sziasztok!

Jó nagy a csönd. Kép Remélem mindenki nyaral és jól érzi magát!
Mi múlt vasárnap elmentünk a Mátrába két napra. Klassz volt a hely, csak Bogától első éjjel nem tudtunk szinte semmit se aludni, meg szerintem a szomszédok se nagyon. (Juji, szerintem ez miatt nem kéne azért a nyaralásról lemondani! Lehet kivenni önálló kis házakat is, ahol nincs ilyen "szomszéd-zavarási- veszély".) Kicsit megviselte a kiscsajt az idegen környezet, meg amúgy se alszik jól mostanában. Szemfogat még nem látok sehol, bár nem is hagyja nagyon nézegetni.
Ti hogy bírjátok ezt a meleget? Én még este fél hétkor se mertem kiengedni Bogát a napra. Kép Nagyon gáz. No meg a szúnyogok!!! Ennyi csípést én még gyereken nem láttam. Tudtok rá ajánlani valamit? Fenistilt nem szívesen kenném rá.

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Szia Andi!
Tényleg csend van. Én azért hallgatok, mert egyre ritkábban tudok ide menekülni. Most is jól összevesztem a nagyobbikkal, mert szemtelen és engedetlen. Nem tudom mi lesz velünk ha kamasz lesz. Elég erős akarata van és nagyon makacs. Kép
Mi sem nagyon járunk ki. Én amúgy is folyton napszúrást kapok, tehát inkább bent próbáljuk túlélni ezeket a napokat. Azért remélem hamarosan jönnek a hűvösebb idők is.
Szúnyogcsípésre mi mindig Fenistilt kenünk. De mostanában hallottam a eset jótékony hatásárol is. Próbáld ki!
Most mennem kell, mert a nagy felébresztette a kicsit. Kép
Hajni
 
 


Sziasztok

Régen jártam errefele. Éppen házat újítunk,remélem hamarosan vége lesz,még a bejárati ajtó csere van hátra. Amúgy minden ok,az alvás változatlan hol nagyon rossz hol egy kicsit jobb. A szúnyogok minket is esznek,bár most kenjük magunkat az off szúnyogelleni kencéjével,talán egy kicsit jobb(kevesebb csípés van rajtunk). Mi is a fenistilt használjuk. Mennem is kell kezdődik az éjszakai műszak

üdv juji
 
 


Sziasztok!

Mi holnap megyünk Tatabányára két-három napra. Szorítsatok, hogy ne legyen semmi gáz! Boga szemfogai már nagyon nyomulnak, szerintem rövidesen áttörik az ínyét.
Juji! Házfelújításhoz sok energiát kívánok!! A gyerkőcök hogy bírják a felfordulást?
Nálunk is az emeleti fürdőszobát akarja apa készre csinálni, de az utolsó résznél persze beütött a krach! Épp fúrta le a kád műanyag oldalát tartó vasat, mikor eltalált egy vízcsövet a padlóban. Kép Most itt tarunk. Pedig azt hittem, hogy este végre már kipróbálhatom a 6helyről-vizet-spriccelő kádat... ÁÁÁÁÁ, dehogy!
Hajni! Veletek mi újság? Itt vannak a hűvösebb idők, amire vártál! Kép

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


sziasztok

Andi: már lassan készen vagyunk,még a lábazatot kell színre festeni,meg várjuk a bejárati ajtót,h mikor készül el. Nektek elkészült az emeleti fürdőszoba? Amúgy az éjszakák hol jobbak,hol rosszak,ráadásul talán jön a foga úgyhogy emiatt sem alszunk.

hajni: hogy vagytok?
jól eltűnt mindenki,én is

üdv juji
 
 


sziasztok

Mindenki eltűnt? Bár gondolom a jó idő miatt inkább kint vagytok.Nemsokára megint itt a tél aztán lehet írni jó sokat :-)

Andi,hajni: hogy vagytok???
 
 


Sziasztok!
Juj, nagyon szégyellem magam. Rég jártam erre. De mostanság minden a feje teteján áll nálunk. Bence isis lett, Matyi egyre erősebb jellem és én sem leszek már fiatalabb. A nappalival is szenvedtünk/szenvedünk. De nem akarom magam nagyon kimagyarázni. Bocsika!
Hogy vagytok?
Hajni
 
 


Sziasztok!

Hát igen, hanyagoljuk ezt a topikot rendesen. Kép
Nálunk a nagy hír, hogy Bogának - ha minden rendben megy - jövő áprilisban kistestvére fog születni. Kép Ezért is nekiálltunk a nagylánynak külön szobát csinálni, ami már el is készült, és birtokba is vette Boga. szerencsére nem kellett szoktatgatni, hamar elfogadta. A fürdő is kész lett az emeleten.
Más hír felénk nincs, apa még egy hétig lesz itthon, utána már dolgoznia kell menni. Szépen gyógyul a keze.
PErsze "apróságok" voltak: Boga kipróbálta, hogy milyen legurulni a lépcsőről (szerencsére csak a pihenőtől a földszintig), meg milyen az, ha ráborul egy bögre forró tea. Szóval növekszik, mint egy gyerek. Most a héten bújt ki a két fölső szemfoga, és már az alsók is úton vannak. Amúgy akaratos, néha hisztis, néha meg egy angyal. Persze imádom - ez természetes. Kép

Rólunk ennyi. Juji, kisfiad hogy van? És te? Még mindig rosszul alszik?
Hajni, Bence hogy bírja a sulit? HA van egy kis időd, írjál arról, hogy hogy fogadta a Matyit, amikor megszületett. Nem volt féltékeny?

Vigyázzatok magatokra, és élvezzétek ezt a késői jó időt!

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


sziasztok

Andi:gratula a leendő babához:-). Mi jól vagyunk,bár most náthásak a gyerekek. Marcell már feláll és az ágy mellett megy,meg ha fogjuk a kezét akkor aztán nincs megállás. Most lesz 8hós. Alvás hát hol jobb hol rosszabb,de majd csak kinövi mostmár. Kibújt két foga is,úgyhogy harap vele rendesen. Laura imádja,bár most már veszélyben vannak a játékai így néha odasóz a kicsinek egyet. Neked mennyi idős is Boga?

Hajni: Mit csináltatok a nappalival? Átalakítottátok? Hogy tetszik Bencének a suli?

Egyenlőre ennyi

üdv juji
 
 


Sziasztok!
Na, megfogadtam, hogy jövök gyakrabban mégha Matyi el is húzna innen. Mert most is, ha észrevesz, akkor mennem kell. Kép
Andi! Nálunk is legurult már Matyi a lépcsőn. Mi szörnyen megijedtünk, mert elég hosszan gurult. Kép De nem lett baja. A hisztisség itt is megvan. Hogy hogyan fogadta Bence? Õ már nagyon várta. Együtt "szenvedtük" végig a terhességet. Én terhességi cukros voltam és a végére Bence már jobban tudta, hogy mit ehetek és folyton mondta, hogy ezt ne anya, mert nem jó a tesónak. Kép Szóval ő nem volt féltékeny. Most már az. Mert, mint Juji is írja veszéjben a játékpolc. Matyi mindent meg akar próbálni, le akar venni és most elég nagy a vita-visítás közöttük. De hát, tesók. Kép Én is ilyen voltam. Szóval, szerintem beszéljetek sokat a jövevényről és már akkor el fogja fogadni amikor még csak odabent mozgolódik.
Juji! Húha! Hamar megy ez a gyerek. Akkor mostanol nincs megállás neked. Kép A nappalit toldottuk a házhoz. Nagy munka volt, de megérte, mert itt végre mindannyian elférünk, ha végre mindenki itthon van. Kép
Na, meglátott ez a kölök.
Hajni
 
 


Andi!
Jaj, csak most jutott eszembe, hogy megírjam!
GRATULA az új jövevényhez.Kép Annyira ezzel akartam kezdeni és pont ez maradt le. Ne haragudj!
Hajni
 
 


Sziasztok!

Működik még ez a topik??? Ha olvas valaki a környékről akkor segíségre lenne szükségem ház vásárlással kapcsolatban.
Jelenleg Csepelen lakunk és egy kicsit délebbre költöznénk.
Ha tudtok eladó ingatlanokat akkor segítsetek!!!!! Magán véleményekre is nagyon kíváncsi lennék melyik környék miért jó vagy éppen miért nem jó. Esetleg amit végkép nem ajállanátok.

Előre is köszi!!!

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok

Hát jó régen járt erre fele mindenki.

Hajni: Hogy vagytok? Fiúk?

Andi: Te gondolom már megszültél,ha jól számolok. Fiú v lány lett és mi a neve? Minden ok nálatok?

Bebi: nézd meg a www.szigetinfo.hu oldalt itt vannak az eladó házak egy része. Szerintem jó hely.

Üdv juji
 
 


Sziasztok!

Új lehetőség Szigethalmon Babáknak és Mamáknak!

Október 31.től keddenként 10.00-10.40ig mozgásfejlesztő, mozgáskoordinációs játékos FICÁNKA Torna indul 1-3 éves gyerkőcöknek szülővel a Városi Szabadidőközpontban.

AZ ELSŐ ALKALOM INGYENES!

Bővebb információ:

http://www.ficankatorna.fw.hu

Ficánka torna infó
Gyakori kérdések a Ficánka tornáról

Kérelek a korlátozott lcsoportétszám miatt előre jelezzétek részvételi szándékotokat emailen vagy telefonon!

Várunk benneteket szeretettel!
Acsádi Viki
 
 


Sziasztok!

Halásztelken 2006.december 03-án vasárnap 9-13-ig Babaruha Börze lesz, a Hunyadi Mátyás Általános Iskolában (ÁMK).
Gyermeksarok várja a játszadozni vágyó Kicsiket, óvónói és védőnői felügyelettel. (Addig Te nyugodtan vásárolhatsz!)
10-11-ig Egy órás Mikulás előadásunk lesz, melyet egy Színész tart.
Belépés ingyenes!
Mindenkit szeretettel várunk!
Zöllei Rita és Balázsné Aczél Gyöngyi


Szaisztok:

Új vagyok itt nálatok ( a Dunaharasztis topikban vagyok.)
Most várjuk a második babucit áprilisra, az első kisfiam Márk 15 hónapos.

Avon termékekkel foglalkozom ha érdekel valakit szívesen viszek katalógust és termékeket, valamint embereket is tudok beléptetni ingyen, kockázatmentes 15-30% vásárlási kedvezménnyel.

Bocsi a zavarásért!!!!!!!!
Sziasztok

Csilla


Kádúszás otthoni környezetben 2 hetes kortól; Babaúszás 3 hónapos kortól a dunavarsányi Igazgyöngy Babauszodában szerdán és vasárnap 9.00-12.00. Szakmai felvilágosítás: Viczkó Andrea 30-407-8301, bejelentkezés: Álló Zsuzsa 20-377-8690; www.babauszas.atw.hu, www.esemenyrogzites.hu - video

Viczkó Andrea
Úszóoktató
30-407-8301
 
 


Sziasztok :)

Gyermekfelügyeletet vállalnék Szigethalmon, otthonunkban, akár hosszú távra is. Két kisfiam van, tágas tér, rengeteg játék. :)
Kisebbik gyermekem tejérzékeny, tehát hasonló problémájú gyermeket is szívesen látunk.

Ha érdekel, hívj, hogy találkozhassunk. :)

Móni: 70/311-54-61
 


sziasztok!!!!csatlakoznék ha lehet?még halásztelken lakunk de ha minden jól megy akkor szigethalomra költözünk....senkit nem ismerek ott....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska007 írta:sziasztok!!!!csatlakoznék ha lehet?még halásztelken lakunk de ha minden jól megy akkor szigethalomra költözünk....senkit nem ismerek ott....

Nono... :lol:

Kép
Kép
 
 


Kedves anyukák, apukák!
Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül ide is írok, de talán érdekel valakit!
HIPP tejpépeket kínálok bolti ár alatt, mivel kisfiam már nem hajlandóak megenni. Ára megegyezés kérdése!
A tejpépek 2009. szeptember végén járnak le.

 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy ismeretlenül zavarok de lehet, hogy valakit érdekel:

Összeszokott 3 fős csapat családi házak, lakások heti rendszeres vagy alkalmankénti takarítását, kertgondozást, karbantartási munkát vállal Budapest déli részén és a környező településeken.
Egyénre szabott árak és szabadon változtatható időpontok.
Hívj: 06/203831924
Írj:munkamailbox@gmail.com
Nem fogod megbánni. Gyors, olcsó, megbízható, leinformálható csapat vagyunk!!!!


Szép napot mindenkinek és köszi, hogy elolvastátok.
 
 


Ajánlok Nektek egy szuper Családi napközit:

www.kismedvebocs.try.hu

Szeretettel várják az érdeklődőket. :)

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Be lehet indítani még ezt a topicot??:)

emmami
Szigethalom
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: