Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Fórumosok! Anyukák és Apukák! Tartsátok nálunk, a Szülők Házában fórum találkozótokat és egyéb családi rendezvényeiteket (szülinapi buli, stb). Kétszáz négyzetméteren, óriási játéktéren, sok-sok játékkal, beszélgetős és kávézós sarokkal, óriás csúszdával várunk titeket! Címünk: XI. kerület Eleven Center, Rétköz utca 7. Előzetes bejelentkezés alapján árainkból 10% csoportos kedvezményt adunk. Állandó programjainkat a http://www.szulokhaza.com/szulokhaza_programok.html honlapunkon olvashatod. Amennyiben csak Ti szeretnétek aznap játszani, az egész játszóházat is kibérelhetitek, sőt, még szakértői, illetve egyéb programokat is szervezünk nektek.
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
 

 
 

Sziasztok!

Remélem nem haragszotok meg érte, de fel szeretném hívni a figyelmeteket 4 új csoportra a XI. kerületben. Mindegyik csoport teljesen ingyenes, előjegyzés nem szükséges! Jöhetnek idősebb gyerekek is, a hely egy játszószoba, jó nagy tér, tele játékkal.

1. Baba-mama szopis csoport. Két IBCLC-re készülő anyuka vezeti, én pszichológus vagyok, társam pedig gyermekgyógyász. Oldott légkörben beszélgetés a leggyakoribb szopis kérdésekről, problémákról amíg a gyerekek játszanak, ismerkednek. Lehetséges témák: a szoptatás menete, tejmennyiség növelése, visszatérés a tápszeres pótlásról az anyatejre, hozzátáplálás, elválasztás, alvás, szopis problémák, a szoptatás örömei, előnyei, az 1 éven túli szoptatás, tandem szoptatás, stb, stb. Minden hónap ELSŐ péntekén 10-12 óráig.

2. Szoptatásra felkészítő csoport várandósoknak. A szoptatás alapjai, hogyan kezdjük jól, az újszülött viselkedése, a szoptatás normális menete, felkészülés az első időszak lehetséges nehézségeire. Ide is jöhetnek nyugodtan idősebb testvérek, van jó sok hely és játék. Minden hónap HARMADIK péntekén, 10-12 óráig.

3. ANGOL NYELVŰ baba-mama szopis csoport. Mint fent, csak angol nyelvű anyukáknak. Minden hónap MÁSODIK péntekén, 10-12 óráig.

4. ANGOL NYELVŰ várandós csoport. Nemcsak szoptatás, hanem a babavárással kapcsolatos összes téma angol nyelvű kismamáknak. Minden hónap NEGYEDIK péntekén, 10-12 óráig.

Helyszín: XI. Bártfai u. 34/A, Korai Fejlesztő Központ
Tel: 363-0270
Megközelítés: Piros 7/173 busz a Bártfai u megállóig (Szt. Imre kórház).
Parkolási lehetőség van a környéken.

Várunk mindenkit szeretettel! Légyszíves adjátok tovább az információt bárkinek aki esetleg érdeklődik egyik vagy másik csoport iránt!

Köszönöm szépen!

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
 
 


Sziasztok!


Van ma Magyarországon egy olyan befektetési forma, melyet az állam nem nagyon reklámoz. Ennek az a lényege, hogy folyószámlánkon havonta elhelyezzünk összeget és a 30%-át az állam melléteszi (alanyi jogon jár mindenkinek).
És még kamatozik is a pénzünk.
Amennyiben nem hallottál még róla írok részletes tájékoztatót.
Akit tudsz értesíts erről a lehetőségről, hogy minél többen ki tudják használni a lehetőségeket.

Miller Krisztina
70/317-4947
 
 


Kedves lakótársak!

Ajánljatok megbízható, rugalmas, bölcs, szoptatáshoz valóban értő, nem gyógyszermániás, XI. kerületi házi gyerekorvost nekünk! Hathetes a lányunk. Köszönjük!

é
 
 


Sziasztok!
Csak egy kérdésre jönnék az egyik szomszéd kerületből: van esetleg valaki, aki a Szent Margit gimibe viszi úszni a csemetéjét? Nagyon örülnék, ha írnátok tapasztalatokat. Hátha jár erre még valaki...
Köszi szépen!
Klára
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet nevében szeretettel várunk Titeket a 2009. július 25-i Találkozón, a Millenáris parkban.

Kérdésekkel bombázzatok nyugodtan, kajaügyileg is egyezkedhetünk ebben a topikban.

Gyertek, gyertek!

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Most vették fel a kisfiamat a XI. kerületi bogdánfy utcai Kuckó bölcsibe.

Jár valakinek oda a gyereke? Milyen a bölcsi? Minden tapasztalatra nagyon kiváncsi vagyok!!!!!!!


köszi, Zsóka
zso28
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok! 25 éves, lassan 21 hetes kismama vagyok. Budapesten a XI kerületben lakunk. Minden nagyon új nekem a babavárással kapcsolatban - főleg az ügyintézés része (orvos választás,stb.) - és a környezetemben nincsenek kismamák. Ha úgy adódna, hogy alakulna bármilyen - akár már babás-anyukás játszóteres találkozó, vagy más, szívesen csatlakozok, beszélgetek. Vidékiek vagyunk, 5 éve dolgozok itt a városban, nagyjából csak velem egykorúakkal, így tényleg nehéz kismamás témákról beszélgetni a mindennapjaimban :) Ráadásul első gyermek, így mindent most "tanulunk".
Előre is köszönöm a visszajelzéseket, Eszter Egy boldog babaváró
eszter25
Budapest
 
 


Van itt még valaki?
eszter25
Budapest
 
 


@eszter25:
Szia. Én XXII kerületi lakos vagyok , de májusban szültem meg a Kisfiamat a XI kerületi Szent Imre jórházba. Te hol szültél? Sikerült kismamákkal összebaratkozni?
 
 


@nitta29:


Szia!
Jaj de jó, hogy jöttél :)
Még nem nagyon sikerült, ehhez biztos hozzájárult az is, hogy nehezen nyitok.. Jártam baba-mama tornára, megyünk parkba stb, de úgy látom mindenkinek meg van már a maga köre. Nemrég csatlakoztam egy Facebook-os csoportba, első alkalommal most lesz egy beszélgetős találkozónk! Eddig még számomra ismeretlenekkel. Ha van kedved hozzá akkor csatlakozhatnál te is :)
Bízom benne, hogy neked is pozitív élmény volt a Szent Imre, én pozitívan csalódtam az intézményben :)
eszter25
Budapest
 
 


Majd megnézem ezt a csoportot. Nekem is ez a bajom hogy nehezen nyitok és azt veszem észre hogy a mai anyukák sem valami barátkozók. Amikor jártam ctg senki nem szólt senkihez. Még a köszönés is elmaradt. A kórház pozítiv élmény volt sajnos a szülés nem annyira. A saját dokim meg pont elutazott amikor szültem. Mikor szültél?
 
 


@nitta29:


Ó sajnálom.. Pont emiatt nem akartam választott dokit.. Féltem a csalódástól.
Én tavaly karácsonykor szültem, pont szenteste. Akkor nagyon kedves volt mindenki. Azóta eltelt lassan 7 hónap :)
Bikás parkban amúgy sokszor látok anyukákat piknikezni, én is szívesen csinálnék ilyet!
eszter25
Budapest
 
 


sziasztok!
en bár a 12 kerületben lakók kislanyommal de szívesen csatlakoznék egy csoporthoz vagy klubhoz :)
akocam
Budapest XII. kerület
 
 


@eszter25:
szia Eszter!
nem régen olvastam a hozzászólásod és nagyon jó ötletnek tartom a pikniket :)
sajnos és nem budapesti születésű vagyok és kevés imserosom, barátom van a városban.szivesen találkoznék más kismamákkal, jó lenne beszélgetni kicsit tarasagban lenni!
Zs
akocam
Budapest XII. kerület
 
 


Sziasztok. Igen a társasági élet nekünk is nagyon hiányzik. Sajnos nem ismetek kismamákat. Pedig jó lenne nagyokat sétálni és beszélgetni a picikkel.
 
 


Vigyor Kedves Anyukák!
Babysitterkedést vállalok 6 hónapos kortól, Csecsemő és Kisgyermeknevelői végzettséggel, 4 éves bölcsődei szakmai tapasztalattal, ahol jelenleg is dolgozom.
Én nem csupán felügyelek, "szitterkedek"! Kreatív foglalkozásokkal, finommotorikai-, beszéd- és mozgásfejlesztő eszközökkel készülök személyre szabottan! Iskolás korú gyerekekkel szívesen tanulok, korrepetálok. Igény szerint programokra is elviszem gyermekét/eit. Sajátos nevelési Igényű Gyermekekkel is szívesen foglalkozok, mivel integrált csoportban dolgozom van tapasztalatom.
Célom a gyerekeknek a családdal együttműködve kellemes és hasznos időtöltést nyújtani!
Ha felkeltettem érdeklődését várom hívását, vagy e-mailjét!
06305572020
babysitterkitti@gmail.com

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: