Új privát üzeneted érkezett!

Atka!

MI újság Veletek? Remélem jól telt a karácsonyotok. Mi azóta is minden nap vendégségbe járunk, kicsit fárasztó Kép, de azért jó volt.
Hogy vagytok? Szilveszter?
BUÉK!!!

Sok puszi és írj!!!
Osoa
 
 


Kép
 
 


Hello Osoa!
Eddig minden rendben az ünnepek körül.A Karácsonyt otthon töltöttük hármasban, aztán jöttek a nagyik, szép sorban. Most vidéken vagyunk egy pár napja, a másik maminál, itt is szilveszterezünk. Csak jövőre térünk haza Kép)
Remélem továbbra is minden ilyen zökkenőmentesen és szórakoztatóan alakul Nálatok is!! Szinte hallom a sorokból, h. nagyon jó kedvetek van!!!!
Jó bulizást Szilveszterre, aztán jövőre, ha kipihentétek, ugorjunk össze valamikor!!!!
Üdv,
Atka
 
 

 
 

Szia Atka!

Itt vagyunk újra és végre a gépünk is jó megint (nem tudom írtam-e róla, hogy majdnem teljesen behalt).

Szóval randi valamikor?
Unjuk ezt a pocsék időt itthon, kint meg baromi hideg van. Valami játszóház-féleség?
Képzeld, voltunk a máltain az Árpád-hídnál, de nem volt nagy szám. Nem rossz, végül is hasonló játékok vannak, mint ami itthon is van, a játszótér szerintem jó.
Meg akarunk menni tücsökzenére, nem lenne kedvetek?

Na, hozzunk össze valamit!

Üdv,
Osoa
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy ismeretlenül zavarlak benneteket!
Õszintén szólva nem vettem a fáradtságot, hogy visszaolvassak, csak a topik nevére figyeltem fel!
Egy barátnőm költözik hamarosan a XI. kerületbe és szüksége lenne egy megbízható nőgyógyászra, akire szülésnél is lehet számítani. Még nem vár babát, de tervben van és szeretne orvost váltani mielőtt teherbe esik.
Tudnátok valakit ajánlani? És infókkal szolgálni róla?
Előre is köszi!

Márti, Győrből

Márti
Kép
 


„Muzsikával az újszülöttekért!”


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
 


Hello Osoa!!!
Na végre előkerültetek! Menjünk mindenképp valahova, mert mi is teljesen bezárkóztunk. A jövő héten még csak a szerda és a péntek van kilőve. Na mikor találkozzunk????Kinéztél valahol tücsökzenét? Esetleg az Aranytízben?
Na mentem, írj, mikor találkozzunk, már alig várom!!!
Atka
 
 


Kedves Hideyoshi!
Én az I. kerületben lakom, és két doktort tudok tiszta szívből ajánlani a barátnődnek. Az első a MÁV-ban dolgozik, Dr. Koós-Hutás Piroska, szülész-nőgyógyász főorvos, T: 06 30 9 623-380, a magánrendelőjének száma: 06 1 213-97-80, Bp., 1012 Várfok utca 15. (a Moszkva tértől könnyen megközelíthető, 1 perc). Én nála szültem, hozzá jártam végig, szimpatikus, korrekt, lelkiismeretes, a magánrendelőjét éppen most bővítette vmi OPS Nőgyógyászati Klinikává, a legkorszerűbb gépekkel, hétfő-szerdai rendeléssel, gyerekbarát rendelés, akár az egész pereputtyot elvihetitek, ha baj van, extrém időkben is fogad, megnéz, tanácsot ad.Minden vizsgálatot ők csinálnak, vérvétel, labor AFP stb, neked nem kell kórházról-kórházra járnod.
A másikat csak most, néhány hónapja teszteltem, mert a második gyerkőcömet nem akartam a MÁV-ban megszülni, ugyanis nyílt titok, hogy a lelkes munkaerőn túl egy eléggé lepukkant kórházról van szó. Szóval a Szent Imrét választottam volna, miután mindenki dícséri, és a saját szememmel is meggyőződtem róla, hogy egy modern, felszerelt kórház. Itt Dr. Fülöp Tamást (szülész-nőgyógyász) ajánlom, a magánrendelése: 1115 Bartók Béla Út 92-94. IV. /20. T: 385-84-95 (előjegyzés, du., rendelés szerda de., csüt.du.)Mobil:06 30 944-7296, Kórházi szám: 464-8600. Egy nagyon kedves középkorú férfi, lelkiismeretes, tripla ideig vizsgál, nagon alapos, minden részletre kitér. Egyetlen baj, hogy sokat tartózkodik külföldön, különböző konferenciákon, így benne van a pakliban, hogy nem lesz ott a szülésen. (de ezt vállalja, előre szól, nagyon korrekt)Minden bajodnak utána néz, és a legmodernebb megoldásokkal orvosol (pl. homeopátiás kúpok, krémek stb.)
Tehát ez aa kínálat. Azért elmondom, hogy végül maradtam az első orvosomnál, kórház ide vagy oda, az első gyerkőcnél bejött, és a bizalom erősebb, mint a kényelem igénye-legalábbis nálam.
Remélem segíthettem. Minden jót nektek!
Üdv,
Atka
 
 


Hello Osoa!
Remélem semmi baj nincs, azt hittem a héten összefutunk, de semmi hír felőletek. Mondjuk nagyon hideg van, mi is csak boltba, vagy max. fél órára megyünk ki. Remélem minden rendben veletek!
Üdv,
Atka
 
 


Szia Atka!

Megvagyunk-jelentem! Főleg itthon!
Na az a helyzet, hogy a Tücsökzenét a Marczibányi téren néztem ki, mert oda még gyalog is el lehet jutni, persze nem mínusz 10 fokban. A nőt-akinél be kell jelentkezni-nem tudom már egy jó ideje utolérni, mert állandóan a rögzítője jelentkezik. Nekem ez azért szimpi, mert a honlapjukon elég jól le van írva minden, meg egy tv-adás is volt erről: www. tucsok-zene.hu.
Már tavaly bejelentkeztem, de B. nem volt túl jól, aztán most úgy tudom, hogy január 3. hetében indult újra. Ide lenne kedvetek jönni?

Voltunk a Tündérvár játszóházban is, épp tegnap, mert B. egyre agresszívebb, hogy nem tudja hol levezetni az energiáit. Kép

Meg jógára is akarok járni, de ez most már tuti biztos, ki is néztem egy helyet.
HA gondolod, akár valamelyikünknél is összejöhetünk, ha nagyon unatkozunk.

Szóval találkozzunk mindenképp, mert mi is nehezen viseljük a bezártságot! Mi ráérünk ma +holnap is, pénteken csak délelőtt. Újra járunk úszni!!! Kép

Üdv,
Osoa
 
 


Ja és nőgyógyász-ügyben is szeretnék majd beszélni Veled!

Osoa
 
 


Hello!!!
Hú, hát nem mondom, hogy nem pörögsz eléggé, én ehhez képest egy csiga tempójában élem az életem. Hát ugyanaz igaz Dávidra is, amit írtál Balázsról, úgyhogy szeretném én is vinni őt, lehetőleg minél több helyre. Ma sajnos nem igazán jó, mert bejelentkleztem anyukámhoz Szentendrére, de péntek de ok!Ha a péntek nem jó nektek, akkor tegyük legkorábban jövőhét hétfőre a stratégiai megbeszélést Kép. Nálunk is nagyon szívesen látunk most, a lakásunk úgyis kész átjáróház egytlen probléma, hogy nincs lift, 3. emlelet, így a babakocsit nem tudjátok felhozni, úgyhogy át kell sétálni.
Ha megérkeztünk du., akkor benézek, hogy hogy döntöttél, hol és mikor -ügyben. Megyek vissza aludni, mert 1-ig vendégek voltak, és mindjárt kipurcanok!
Üdv,
Atka
 
 


Osoa!..és még valami:
Tücsökzene mindenképp ok, meg az összes többi szórakozás, az úszás nálunk most megint nem biztos-a fertőzések miatt. A jógát hol nézted ki???
T.
 
 


Szia!

Na, ok a péntek délelőtt, szívesen megyünk hozzátok.
De ha esetleg megfelelőbb a hétfő, úgy is jó.

A jógáról: Van egy könyvünk, ami szerintem nagyon jó, Iyengar írta és szerintem elég alapmű, 600 jógatesthelyzet (ászana) van benne. Állítólag van olyan hely, ahol őt követik és ezt a fajta jógát oktatják, ha jól emlékszem, a Paulay E. u-ban van, elég kultúrált. A honlapot most fejből nem tudom, de majd megírom vagy megbeszéljük személyesen.

Hál' Istennek ma mi sem leszünk itthon, úgyhogy lassan indulunk is egy kisgyerekes családhoz, de mindenképp jó holnap is, meg a hétfő is, úgyhogy dönts Te!

Jó pihenést! Kép
Osoa
 
 


Szia Osoa!
Ugrott a mai nap a nagyiéknál, ugyanis reggel elég csúnya dolog történt velem, azt hittem elvesztettük a kis testvért, úgyhogy rohantam a kórházba. Az egyértelmű jelek ellenére minden rendben volt a picivel, de elég pocsékul érzem magam, és borzasztóan fáradt is vagyok, így ma egy egész napos kórházi tortúra után alig vártam, hogy hazaérjünk.
Ha lehet választani, akkor inkább a hétfőt választanám,mert pénteken utazunk vidékre, és így csak kapkodás lenne belőle, és szeretném, ha végre találkozunk, akkor nem rohannánk, hanem mindent végig tudnánk beszélni. Örülök, hogy úgy döntöttetek eljöttök, itt jól kitombolhatják magukat a picik, és D. is olyan hálás, ha akad egy játszótárs.
Akkor hétfőn 10-től bármikor várunk, majd azért írd meg, hogy mikor jöttök. Csinálok valami könnyű ebédet, a többi meg majd menet közben kiderül!!!Ha jöttök, hívj fel és elmagyarázom, h. pontosan hol/hogy tudtok feljönni.
Várunk benneteket!
Üdv,
Atka
 
 


Szia!

Mi is várjuk a hétfőt, B-nak is hát meg nekem is jót fog tenni!
Szóval akkor mégis útban van a kistesó!!! Gratulálok! Hál'Istennek, hogy nem történt semmi vele!
Szóval akkor hétfőn szerintem 10-11 között mennénk, mostanában B. 12-1 fele elalszik, bár ez nálatok tuti, hogy ugrik. Ha esetleg hozzájárulhatunk valamivel az ebédhez, vagy vigyünk bármit, szólj!

Akkor hétfőn 10 előtt odacsörgök és megbeszéljük, hol laktok pontosan. Akkor babakocsit semmiképp nem tudunk vinni?

Jó pihit a hétvégére és vigyázz Magadra!

Üdv,
Osoa
Üdv
 
 


Hello Osoa!
Ok a 10-11, semmit ne hozzatok magatokkal, elég lesz feljönni a lépcsőn is a Balázzsal, majd meglátod Kép. Most az anyósoméknál vagyunk, úgyhogy lehet, h. viszünk kajcsit, így ezzel sem kell majd vesződni. Az altatást megpróbáljuk bent, ha nem megy, elugrunk a ti kocsitokért is, aztán egy séta keretében megoldjuk, ha már negyon nagy a zűr. Kocsit semmiképp ne hozzatok, tuti, hogy nem tudjátok felhozni. Akkor várunk benneteket!!
Üdv,
Atka
 
 


Szia!

OK, akkor csörgök, előtte kb. fél órával, hogy odaérnénk.

Szia,
Osoa
 
 


Sziasztok!

Február végén költözünk a Mária térhez a 4 és fél hónapos kisfiammal, Áronnal. Szeretnék megismerkedni környékbeli kismamákkal, anyukákkal és csemetékkel, mert egyenlőre nem ismerünk senkit. Nagyon szeretünk kimozdulni, jógázni, sétálni, stb. A tücsökzene is érdekelne. Melyik dokihoz jártok? Írjatok! Írhattok e-mailt is: fauszti@freemail.hu

A kismamáknak gratulálok és sok örömöt kívánok!

Ildi
 


Szia Ildi!

Üdvözöllek a topicban. Bár én II. kerületi vagyok, sokat járok inkább az I-ben. Doki-ügyben ezért nem nagyon tudok segíteni.
Kisfiam 21 hónapos múlt, pont holnap megyünk tücsökzenére, úgyhogy -ha érdekel- megírom a tapasztalataimat. Több jó játszótér van a környéken és szerintem jógalehetőség is. Mi úszni járunk Balázzsal 3 hónapos kora óta, most játszóházba is, de ezek nem a kerületben találhatók.

Ti honnan költöztök ide?

Egyébként mi pont el akarunk menni innen, mondjuk mi a Bem rkp-n lakunk, és eléggé zajos+büdös.

Üdv,
Osoa
 
 


Szia Osoa!

Mi eddig Zuglóban laktunk, de mióta megszületett Áron, egyre inkább ragaszkodtam hozzá, hogy költözzünk kultúráltabb környékre. Itt nincsenek jó tapasztalataim, a levegő is nagyon rossz. Igaz vannak tisztább területek, de a mi lakásunk épp a Fogarasi-Nagy Lajos király út sarkán volt. Úgy néz ki, mi február közepén költözünk az új lakásba.

A tücsökzene a Marczbányi téren van? Mert ha igen, csatlakoznánk hozzátok mi is! Nagyon szeretünk kimozdulni, és imádjuk a zenét. Légyszi, ha időd engedi, írj róla, mert nagyon érdekel!

Hogy megy az úszás a picinek? Szereti?

Ti hova szeretnétek költözni?

Üdv.: Ildi
 


Szia Ildi!

Hát, itt nálunk is elég rossz a levegő, de a Mária tér azért jobb. MI valami nyugisabb, jobb levegőjű helyre szeretnénk menni, de már nagyon régóta vacilálunk és elég nehéz a döntés, mert házon is gondolkodtunk, de a megfizethetők inkább kint vannak, viszont a jobb kerületek húzósak, szóval dilemmázunk még mindig. Ti hogy választottátok pont ezt a helyet?

A Marczibányi téren ma voltunk tücsökzenén, jó volt, tetszett Balázsnak. Inkább tipegők vannak, de azért kisebbek is. A honlapjuk: www.tucsok-zene.hu, ott van egy tel.szám, azon kell bejelentkezni. 10 alk. 6000 Ft, ezek félórás foglalkozások bő 10 gyerkőccel. De szerintem a honlapon mindent megtalálsz.

Köszi, az uszit imádja, régebben nem rajongott érte, de most már mondja és várja, irtó édes! Szerintem, ha tehetitek, Ti is menjetek Áronnal úszni, hisz nemrég még bent lubickolt Kép.
Ha érdekel, írok erről is bővebben!

Üdv,
Osoa
 
 


Szia Osoa!

Mi úgy gondoltuk, inkább kisebb lakást veszünk, de kultúráltabb helyen. Nagyon megtetszett a Batthyányi tér környéke, és a munkahelyeink közelsége miatt is ezt tartottuk a legmegfelelőbb megoldásnak. Itt nagyon közel van óvóda, iskola, sőt, még gimi is! Ráadásul közel van a Vár, ahol jókat lehet sétálni, meg van egy csomó játszótér.
Ti a külvárosi részre szeretnétek költözni? Máriaremetéről pl. sok jót hallottam.

Köszi a tücsökzenés infókat, mindenképp elmegyünk mi is, ha már túl leszünk a költözésen.

Úszásra is szívesen járnánk, de sajnos én ekcémás vagyok, és nagyon féltem a pici bőrét is. Egyébként sokat hallok a babaúszásról és nagyon szimpatikusnak tűnik, bár sokan ellenzik a fertőzésveszély miatt. Te mit gondolsz erről?

Írj, ha van időd!
Üdv.: Ildi
 


Hello Osoa!
Remélem benézel holnapig, ha nem, majd hívlak. Mostanra én is teljesen lebetegedtem, úgyhogy nagyon valószínű, h. csütörtökön még nem megyünk sehova, még a lemezekkel sem, max. ha hazajön István, átviszem valahogy, vagy megbeszéljük. Ez tiszta őrület, ok, hogy megvan az egyensúly, néha kap valamit az ember, néha elveszít, de most úgy érzem, ezek a "szuper meglepetések" az élettől kicsit elbillentették az én kis mérlegemet. Na megyek, és olvasok a mediációs anyagodból egy kicsit...rám fér.
Üdv, Atka
 
 


Sziasztok!

Ez a meditációs anyag engem is érdekelne!

Jobbulást és szép napokat kívánok: Ildi
 


Szia Ildi!

Hát, a költözéssel kapcsolatban még mi sem tudjuk, hogy merre, de azt tudjuk, hogy csendesebb helyre és jobb levegőre vágyunk. Bár itt minden egy helyen van, de az, hogy ablakot nem tudunk nyitni, mert 2 sávban száguldoznak el az ablakunk előtt az autók jobb esetben, rosszabb esetben meg a lámpa előtt pöfögnek és az jön be. Szóval még bizonytalanok vagyunk.

Az uszival kapcsolatban: sokan tartanak tőle. Szerintem a baba immunrendszere jóval fejlettebb lesz. Egyrészt a víz is csak max 30-31 fokos, és itthon is célszerű ilyen hőmérsékletű vízben fürdetni. A mozgásfejlődés szempontjából is nagy jelentőségű, meg hát a vízre talán még emlékszenek kis korban és ez fontos lehet a babócáknak. Én nagyon szerettem az elején is, mert kimozdultunk és hát közösségbe jártunk. Most kezdte egyébként B. igazán élvezni, talán mert most már el is tudja mondani, iszonyúan várja az uszis napokat. Egyébként nem volt sokszor beteg, és nem volt semmiféle bőrproblémája, nekem sem. Nem klórral fertőtlenítik a vizet, hanem valami bababarát megoldást alkalmaznak. Én mindenképp ajánlom.

A meditációs anyag kismamáknak szól, agykontrollos dolog. Átküldjem e-mailen?


Üdv,
Osoa
 
 


Sziasztok!
Ildi! Osoától kaptam az anyagot, láttam már beszéltetek róla, úgyhogy nem lépek közbe Kép
Osoa!Írtam a skype-ra választ,de talán már kiléptél, nem tudom. Ha esetleg nem jutott volna el a válasz, majd megírom emilen.
Üdv,
Atka
 
 


Szia Osoa!

Hát ez nem lehet könnyű Nektek hogy ilyen forgalmas helyen laktok a picivel. Nem próbáltok meg vmi kölcsönt? Van olyan lehetőség is, hogy 35 évre vesztek fel hitelt...

Hol van az úszás pontosan? Lehet hétvégén is menni?
Nagyon érdekele a meditációs anyag! címem: fauszti@freemail.hu
Előre is köszi: Ildi
 


Szia Ildi!

Átküldtem az anyagot.
Mi az Almássy térre járunk most, de van a Rubin Hotelben is. Mindkét helyen a Kalovits-program keretében tartják az órákat. (www. babauszas.hu)
Az előbbi a Wesselényi utcához van közel, az utóbbi a Dayka Gábor utcában van, ha jól tudom a XI. ker-ben. Órák vannak hétvégén is, inkább szombaton, vasárnap a Rubinban pótlások vannak. Amúgy attól is függ, hogy milyen szintre jelentkezel. Nyilván Nálatok a kezdő lenne aktuális, ez valószínű több időpotnban van, de lehet, hogy épp hétvégén nincs. Hívd fel őket szerintem.

Üdv,
Osoa
 
 


Szia Atka!

Jobban vagytok? Olvasgattál az anyagból? Hogy tetszik?
Mi szerencsére jól vagyunk, most mindig van mit csinálni, B. élvezi és talán most már egyedül is jobban eljátszogat és nem kizárólag a tv-t nézi Kép

Szólj, ha már találkozhatunk és sétálnátok egyet!

Üdv és jobbulást: Osoa
 
 


Sziasztok4

Atka,
köszönöm az infókat! Továbbítottam a barátnőmnek!

Márti

Márti
Kép
 


Sziasztok!

Atka,
köszönöm az infókat! Továbbítottam a barátnőmnek!

Márti

Márti
Kép
 


Osoa!
Már kezdünk kikecmeregni, úgyhogy szerintem hétfőn, vagy kedden sétálhatnánk egyet! Viszem a cd-ket is, bár ahogy olvasom,kiváltottad Balázsnál. Most mennem kell, de írd meg, h. nektek mikor jó, és sétáljunk egy nagyot, a többit majd személyesen megbeszéljük.
Üdv,
Atka
 
 


Szia Atka!

Örülök, hogy jöttök kifelé ebből a dologból.
A hétfő jó lenne nekünk. Szerintem 12 felé, vagy akkor alvás után 3-4 felé. De amúgy délelőtt is ok.
Képzeld! Voltunk ma a ruhabörzén és tök jó volt. Kultúrált, viszonylag kevés vevő és nagyon jó cuccok vannak. Kifogtam egy árust, ahol pont 98-as fiúcuccok voltak többségében, el is költöttem egy kisebb vagyont. Mint kiderült, minden hónapban van ilyen és szerintem jobb, mint a nagy börze, ráadásul ingyen van. Na jó, itt nincs pelus, de talán lassan már az sem kell Kép
Szóval, akkor majd inkább személyesen a többit!

Ja még annyit szerettem volna írni, hogy tücsökzenén a csörgőt a Maszkabál nyitó dalára ráztuk, Balázs azóta is csillogó szemmel emlegeti: csörgőt-maszkabál. Egyébként jól bírja a lemez nélkül-tényleg Kép

Akkor gyógyuljatok meg teljesen és írj, hogy melyik időpont lenne jó!
Üdv,
Orsi
 
 


Hello Osoa!
Legyen akkor három, mert holnap vissza kell vinnem D.-ot a doki nénihez, mert annyira mégsem javult. Lehet, hogy én vagyok a hibás, mert a hétvégén kétszer is voltunk szánkózni, így most már köhög is, bár anyukám szerint ez már a gyógyulás jele...háát. Egy rövid egy-másfél órás séta azért kell, utánna meg elmegyünk a dokihoz, 4-től rendel. Akkor 3-kor hol???Előttünk??Ha igen, akkor mehetünk a várba, vagy a Tabánba. Ha nem, írd meg hol és mikor és hova, jajj, most megyek, mert eltörött a mécses.
Atka
 
 


Szia!

Elvileg ok a 3 óra, csak még anyukámmal kell egyeztetnem. Holnap de. még jelentkezem, ok?
Remélem, D. is jobban lesz! Akkor én is hozom a lemezeket!

Jó éjszakát!
Osoa
 
 


Atka!

Sajnos nem jó a ma délutáni séta, viszont jó lenne már visszacserélni a lemezeket. Ha az megoldható, hogy összefutunk valahol kint egy rövid időre, akkor írd meg, hogy Ti mentek-e 3 fele sétálni. Odaugrok akkor, amerre lesztek! Ha nem, akkor meg majd max. csütörtökön úgyis találkozunk!
És még mindig jobbulást, remélem, D. nem köhög már nagyon!

Üdv,
Osoa
 
 


Osoa!
Bocs, h. eddig nem jelentkeztem, de valami baj volt az internettel. Én mindenképp viszem Dávidot a dokihoz, úgyhogy ha megyek, előtte bedobom (4-re megyek, fél 4 és négy között vmikor, ha nem csúszunk el). Ha jó az úgy neked, akkor felcsöröglek, és kicseréljük a cd-ket vhol a Batyi és a házatok között Kép. Ha nem ok, akkor holnap bedobom, majd egyeztetünk.
Üdv,
Atka
 
 


Atka!

Jól vagytok? Mi újság Nálatok? Csütörtökön jöttök?
Remélem, jelentkezel!

Üdv, Orsi
 
 


Hello Osoa!

Hétfőn volunk dokinál, és minden rendben volt a genetikain, a részleteket majd személyesen, de egy kis izgága tesó lakik idebent, ez már biztos.
A csütörtökről még akartam veled beszélni, szerintem hívlak is ma (csak el ne felejtesem), h. érdemes-e mennünk erre az utolsó két alkalomra, ill. mehetünk-e, ha a tízből csak kettőn veszünk részt??? Szerinted??? Egyébként szabadok vagyunk, na mindegy, még hívak.
Üdv,
Atka
 
 


Szia Atka!

Hogy vagytok? MI újság Veletek? Csütörtökön 1/2 11-kor előttünk?

Üdv,Orsi
 
 


Hello!
Mindenképp megyünk csütörtökön, még akkor is, ha D. csak felfordulást csinál, talán majd megszokja, hogy ott foglalkozás zajlik KépRemélem te nem gondolod, h. rossz hatással van Balázsra, ezen gondolkodtam hazafelé...
Amikor a múlt héten hazafelé jöttem, felhívtak, h. egy holland házaspár fél óra múlva megnézné a lakást. Azóta már voltak még egyszer, most nagyon reménykedem, hátha szerencsénk lesz...
Túlszerveztem magam erre a hétre is, és a jövőhétre is, pedig lenne itthon is dolgom. Mindegy, erről majd személyesen. Akkor csüt. 10.30.
Veletek mi újság?? Addig is mesélhetsz, még biztosan beugrok.
Üdv,
Tünde
 
 


Szia!

Na, velünk is történtek dolgok! Képzeld, úgy néz ki, hogy összejött Balázs tesója Kép. Nem gondoltam volna! De a többit majd személyesen!
Akkor holnap!

Üdv, Orsi
 
 


Szia Tünde!

Itt a nőci elérhetősége:
Buriusz Zsuzsanna-kismamaruha készítő

1173 Budapest, Bélavár u. 125.
Tel.: 257-52-94
256-24-43
06-20-9708-467
06-20-9515-899

Üdv,
Orsi
 
 


Szia Osoa!
Nagyon köszi, majd rácsörgök, hogy mikor lehetne hozzá elmenni körülnézni. Te nem akarsz jönni? Mondjuk a pénzemet még meg kell várnom, de 10.-e után mehetnénk. Ha esetleg...
Írtam e-mailt is, majd nézd meg!!
Üdv,
Atka
 
 


Kedves Anyukák!


Egyedi, kézzel festett fa játéktároló dobozok rendelhetők igény szerinti rajzfilm illusztrációval, részletes megbeszélés után, igény szerint. Az ár a grafika bonyolultságától és sűrűségétől függően 15.000-40.000Ft között mozog, természetesen az előzetes egyeztetés során ez is konkretizálható. További részletek: 06 30 448 5195.
KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Ovi-ügyben szeretnék segítséget kérni. Ha ismertek jó ovit az I. kerületben (Batyihoz közel lakunk), írjatok!
Pl.: Iskola utcairól, ha tud valaki valamit, megírná?
Köszi:
Orsi
 
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért, de szeretném figyelmetekbe ajánlani honlapunkat,mely reményeink szerint elnyeri tetszéseteket!
Köszönettel: H. Anikó

Dekorációs falfestés nem csak gyerekeknek!

http://www.dekofalfestes.atw.hu/
Kép


Sziasztok!

részmunkaidős könyvelőt keresek a XI-ker-be. GYES-ről visszatérni szándékozó kismamákat elsősorban. További infó: http://www.fodorhr.hu/accountant.htm

M
 


Kedves Szülők!

Autizmussal élő gyermekek egyéni fejlesztését vállalom Budapesten.
Tel: 0620-972-2063
Martosné Gy. Edina
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron