Új privát üzeneted érkezett!

Sziaaztok!

Az I. és a XI.kerületböl keresek kismamákat,akik
szivesen barátkoznának,sétánának,stb!
Szoszi
 


Szia Szoszi!
Már régóta hiányoltam ezt a topicot. Merre fele laktok? Mi a Feneketlen tónál, de sajnos már nem sokáig. Mennyi idős a gyermeked? Mesélsz magatokról?

Bea
 
 


Sziasztok!

Én is XI. kerületi vagyok. Kép (van egy másik, XI. kerületi topic, de az csak Kelenföldre vonatkozi, ami ugye a kerület egy kis része.) Titati, én is közel lakom a Feneketlen tóhoz! Kép Ti pontosan hol? És hova, mikor költöztök?
Mekkorák a babáitok?
Én október végére vagyok kiírva, ez lesz az első kisbabánk.

Pindur
 
 

 
 

Sziasztok,
én is a XI. kerben lakom, közel a kelenföldi pu-hoz. De a tóhoz sincs túl messze. Kép
És december elejére várjuk a picit.
Üdv:
Andi
Andi
 


Sziasztok!
Mi is a Feneketlen-tónál lakunk, öt éves Dorkával és másfél éves Andrissal.
angi
 
 


Mi is a Feneketlen-to kozeleben lakunk, amikor epp otthon vagyunk!
Zsuzsi
 


Sziasztok!

Én ugyan XXII. kerületi vagyok, de negyed óra tőlünk a Feneketlen-tó. Korábban a Kosztolányin laktunk.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!
Mi meg a Moszkva térnél lakunk. 61-es villamossal viszont mi is gyorsan a feneketlennél birunk teremni. Kép

Zsunya

 
 


De jó sokan jelentkeztetek! Kép
Magunkról annyit, hogy a lányom Klaudia (Kali, ő nevezte el magát így) 3 és fél éves, és a Diószegi játszótérrel szemben lakunk.

Pindur
November 1-ig ki kell költöznünk a lakásból. Kép Akkor anyósomhoz (XIII. ker.) fogunk költözni, kapunk átmeneti szállást. A lakás, amit kinéztünk a IV. ker.-ben van Juharligetben, de oda csak jövő augusztusban lehet költözni. Nem lesz egyszerű addig.

Bea
 
 


Sziasztok!

Mi Kelenföld...igazán közel a Feneketlen tóhoz Kép Lányom, Fanni holnap lesz 3 hónapos Kép
Szivesen találkozgatnánk/játszótereznénk (idővel) Veletek Kép
A többi XI. ker. topic nemigazán látogatott, remélem, ez az lesz Kép

Barbi
DBarbi
 


Sziasztok!

Mi a Bártfai utcában lakunk. A baba azonban csak december közepén érkezik, ezért a sétálás még odébb lesz. Azonban én is örülnék, ha majd többesben sétálhatnánk és többeket megismerhetnék közületek.

Manga
Lencsi
 


Sziasztok!
Örülök hogy ennyien irtatok remélem kicsit jobban össze jövünk itt:-))
Én a gellérthegyen lakom,és szeptember végére várom az elsö babám!
eddig senkit nem ismertem itt a közleben akinek
gyerekük van vagy lesz!
Szoszi
 


sziasztok! Én is a Feneketlen-tótól nem messze lakom a Dávid F. utcában! Itt is van ám egy játszótér Kép
Nekem egy bő 2 éves lányom van, Zsófi.
Várom a javaslatokat.
Sziasztok: Zsuzsa
 
 


Sziasztok!

Mi idén fogunk a kerületbe költözni (Karolina-Bocskai sarka), s decemberre várjuk a babánkat is. :-) Szívesen ismerkednék, cserélnék véleményt erről-arról kerületben lakó anyukákkal! :-)

Boró
 
 


Szia Zsuzsa!
Én a Diószegi és a Dávid Ferenc sarkán lakom. Odajártok a görgős játszóra? Mi ovi után mindig bemegyünk egy kicsit.
Bea
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy ilyen sokan vagyunk! Kép Kép Ahogy látom, többen vannak olyanok is, akik most várják a babát. Nagyon jó lenne majd találkozgatni, sétálni... Sajnos kemény tél lesz, mikor az enyémet is ki lehet majd vinni, de talán tavasszal! Kép
Mi egyébként egész pontosan a Kanizsai utcában lakunk, ez a töltéssel párhuzamos, a régi buszpályaudvar és a Fehérvári út között van.
Apropó! Most jut eszembe: a babások tudnának gyerekorvost ajánlani? Vagy egyáltalán hogy megy a dokiválasztás? Még nem beszéltem erről a védőnővel, és hamarosan aktuálissá válik a dolog...

Pindur
 
 


Sziasztok!

Énis örülök ennek a topicnak, és hogy ennyien vagyunk Kép Király!
Mi a Mohai úton lakunk, szintén közel a töltéshez Kép

Pindur: mi a Vahot utcába járunk a Benei doktorhoz. Sokat még nem tudok róla mondani, kedvesnek kedves. Nekem úgy mondta anno a védőnő, hogy körzet szerint tartozunk hozzá Kép

Barbi
DBarbi
 


Sziasztok!

Barbi,
nekem múltkor mondta a védőnő, hogy ha legközelebb megyek, akkor beszélünk a gyerekorvos kérdéséről, és majd választanom kell egyet.
A többieknél hogy volt?

Pindur
 
 


Mi egy időben a Koltaihoz (Győrgy) jártunk, szakmailag nagyon jó doki. A stílusa kicsit érdekes, könnyedén vesz mindnet, de soha semmi problémánk nem volt vele, mindig tudta, hogy mi a helyes. Nem pánikoltatja feleslegesen a szülőket. Egyébként a Fehérvári úti rendelőben van.
Van akit viszont nagyon nem ajánlok: Esküdt Ágnes. Ő a Bocskai 10-ben rendel, de valami szörnyű. Minden azt mondja, hogy vírusos torokgyulladás. Kéretik nagyívben kerülni Kép Azonnal antibiotikumot ír mindenre!

Az Egyed Katalin is jó, de ő csak a saját területét vállalja, külsőst nem. Sajnos Kép Szintén a Bocskai 10-ben van. Őt is nagyon tudom ajánlani!!!
 
 


Pindur!
RÉgen a FEhérvárin laktunk, az FMH-val szemben, körzetileg tartoztunk a Vahotba, azon belül Dr. Stéger IStvánhoz. Ő egy 65 éves, de nagyon energikus doktor bácsi, annyira megkedveltük, hogy amikor elköltöztünk, megkértük, hogy ha lehetne haddmenjünk továbbra is hozzá. Tavaly télen szinte hetente jött hozzánk, mindig első szóra, sőt ő maga mondta, hogy inkább kijön, ne vigyük be a pár hónapos babát a rendelőbe.

Lányok!
Nem tud valaki valamit mondani a Diószegi utcában a Műszaki Egyetem bölcsijéről?
angi
 
 


Dr. Stéger István volt kint Fanninál is először, mert a Benei pont szabin volt Kép Sztem is jófej ő is Kép

Barbi
DBarbi
 


Szia Manga!

Merre felé szoktál sétálni?
Szivesen veled tartok!
Noime
 


Pindur!!!!
Mi is a Kanizsaiban lakunk! Lehet, hogy latasbol ismerjuk is egymast?
Ki a vedonotok? Kissne Editke?
A mi gyerekorvosunk Dr. Nagy Gabriella.
Zsuzsi
 


Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat az orvosválasztással kapcsolatban, biztos hasznukat tudom majd venni. Két hét múlva találkozom a véádőnővel, akkor megkérdezem őt is.

Zsuzsi!
Láttam a profilodat, én ismerlek látásból! Kép Sőt, azt hiszem, egy suliba jártunk (Baranyai). Emlékszem, amikor az első fiad született. Kép Igaz, csak ritkán szoktalak látni. Mi a 14-ben lakunk (ronda sárga), úgy rémlik, Ti is a páros oldalon, a huszonvalahányban. De lehet, hogy tévedek! Kép
Az én profilomon nincs kép, mert pocakosból nincs nálam digitalizált fotó, de privátban tudok küldeni "nem pocakosat", úgy lehet, hogy rájössz, ki vagyok. Kép
A védőnőnk Kissné Editke, igen! Kép Biztos a Tietek is! Kép

Pindur
 
 


Pindur,
Irtam neked egy rovidke mailt tegnap. Ha benezel a Friss babak-ba lathatod miert rovidet! A gyerekeim hoztak a formajukat! Kép
Meg azt akartam kerdezni, te hogy netezel? Nalatok mar kabelen jon?

Zsuzsi
 


Sziasztok

Én is happy vagyok, hogy ilyen aktív a "banda" Kép)

Titati: mi is rendszeresen járunk oda! Hol a sarkon? A művész házban, vagy a városi házakban?Hány gyereked van? Mi a gyerkőcök neve? Nekem egy lányom van, a "csodaszép" Zsófi Kép
Hátha így könnyebb lesz : http://www.babanet.hu/album/main.php?album=41

Pindur: én a Dr. Egyed Katalinhoz tartozom, és ő itt rendel a Diószegi - Dávid F. sarkon. Nekem eddig bejött, de vannak olyanok is, akik nem annyira szeretik, mert néha morci, meg mert nem görcsösen szoptatás párti.
Én még a Kuti doktornőt hallottam dícsérni, ő a Fehérvári úton rendel.
Remélem segítettem...

Most ennyit! Sziasztok...

Zsuzsa
 
 


Szia Zsuzsa!

Most néztem, hogy beírtál a másik topicba Kép Jó, hogy itt vagy....már a chaten is dumcsiztunk Kép

Nagyon szép Zsófid van Kép

Barbi
DBarbi
 


Szia Zuszsa!
Igen, látásból ismerlek titeket.
Egy lányom van, Klaudia, és 3,5 éves. Az utóbbi időben a rollerezésről, vagy a biciklizésről ismerheted fel Kalit. Két napja megtanult egyedül, kétkeréken biciklizni, és azóta le se száll róla. Tegnap este pl. egy volt ovistársa bicikli versenyt rendezett a játszón Kalinak, meg egy másik kislánynak. Érmet is osztott nekik Kép
Tényleg, Zsófinak, hogy halad a beszéde? Múltkor aranyos volt a "cicababa" jelzője. Kalitól el akarta vennei a narancssárga tapadókorongos játékot. Így esetleg már be tudsz minket azonosítani. Kép

Bea
 
 


sziasztok!

Barby: igen, mi a chaten már találkoztunk... Meg gyakran fogunk is, ha nem leszel hűtlen... Kép

Bea: az esemény a szemem előtt van, de most az arc kapásból nem Kép
Arra emlékszem, hogy nagyon tetszett neki az a tapadós labda, és hogy eleinte Kaludiával, majd utána a Danival játszottatok, de másra nem.
De majd sasolok, és bizti észreveszlek benneteket...
Amúgy Zsófi tegnap megtört... Már nem csak "cicababa", hanem van Zsófi is... Kép
De jól látod, most a fő téma a beszélni tanulok... Gyakran meglep minket, amikor ilyen szavakat mond spontán, hogy viziló, ...

Sziasztok: Zsuzsa
 
 


Szia Zsuzsa!
Ma tuti, hogy kint leszünk ovi után a játszón. (17-17.30-tól) Sasolj rendesen! Kép
Addig küldök Neked két hétvégi képet Kaliról, hogy könnyebben felismerj minket Kép
 
 


sziasztok!

Bea, sasolnék, de... Kép
Részletek mentek mailben...
Pá: Zsuzsa
 
 


Pindur,
Meg a heten megyek haza. Akkor ha latok egy pocakost kijonni/bemenni a 14-bol/be, akkor az csak te lehetsz? Na majd kukkolok! Kép
Zsuzsi
 


Sziasztok!

A "Bikás"ra nem jár senki?? Kép

Barbi
DBarbi
 


Szia Zsuzsi!

Igen, az csak én lehetek! Kép
Különben annyira jó, mert 12 éve nem született baba a házban, és pont most három hónapja, és ráadásul a szomszéd lakásban! Kép És szintén kisfiú. A mamájával eddig csak a lépcsőházban beszélgettünk rövideket, remélem, majd később kicsit szorosabbá válik a kapcsolatunk.

Pindur
 
 


Halihóóóó!!!!!!!!

Megvagytok még??? Kép

Barbi Kép
DBarbi
 


Hello kismamákok, kis információra lenne szükségem.

A lányom jul. első hete körül fog szülni - amúgy a X. kerületben lakik - de nálam (én leszeke nagyanya) fogja kifeküdni a gyerekágyat gyerekestül kspapástul (nyugi, külön lakrészük lesz, nem akarom a karjából kiragadni a csecsemőt meg ilyesmi, épen csak jobb neki, ha az első hetekben csakis a babával törődik), szóval az a kérdésem, hogy mit tudtok a XI. kerületi védőnőkről, és gyerekorvosokról? Mert ugye - tudtommal - majd a X. kerületből átküldik az anygaát, hogy ide jöjjön egyenesen a védőnő meg az orvos, de nekem azért nem mindegy, ki is az, sajna nekem egy orvossal szemben erős averzióm van, és ha lehet nem engedném be többet a lakásomba... szóval ha megírnátok, hogy pillanatnyilag kik is a hadrafogható védőnők meg gyerekorvosok, nagyon hálás lennék...
 


Szia Alice_cs!

Ha nem baj, tegezlekKép Rendes tőled, hogy külön kis világot biztosítasz a leendő anyukának, apukának, na meg a kislurkónak. Én is a XI. ker-ben lakom, de csak egyetlen védőnőt ismerek - hozzá tartozom utca-házszám alapján. Nagyon kedves nőci, nem tolakodó, eddig össze-vissza 3-szor találkoztunk. Nem követelőző, nem beleszólós, inkább az a "racionális" fajta. Nekem nagyon szimpi, igaz, hogy hozzám hasonlóan jó sokat bír beszélniKépKép
Gyerekorvosról viszont nem tudok mit mondani, csak azt, amit tőle hallottam: a körzetből előbb kihalt a gyerekorvos, aztán visszahívtak valami nyugdíjas bácsit, de most végre van hivatalos, állandó gyerekdoki, ha jól értettem nő. A védőnőm szerint kedves, aranyos, rendes. De többet nem tudok.

Az biztos, hogy védőnőt nem lehet választani, ő a lakcímhez "jár". Íme a XI. kerületi védőnők utolérhetősége. (Én a Kökörcsin utcához tartozom)

Tanácsadó címe:
1113 Budapest
Kökörcsin u. 5.
Telefon: 2-091-330

Tanácsadó címe:
1116 Budapest
Albertfalva u. 3.
Telefon: 2-084-042

Tanácsadó címe:
1115 Budapest
Keveháza u. 10.
Telefon: 2-062-951

Tanácsadó címe:
1112 Budapest
Menyecske u. 17.
Telefon: 3-101-464

Tanácsadó címe:
1118 Budapest
Gazdagrét tér 5.
Telefon: 2-466-181

Sok boldogságot és egészséget a babához!

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok!

mi az I.kerületben lakunk de úgy látom hogy közületek senki nem lakik itt.Egy 3 hónapos kislányom van.Sajnos itt senkit nem ismerek a környéken és sétálni is egyedül megyek.Jó lenne kismamikkal összeismerkedni!I.kerületiek jelentkezzetek!!!
Üdv:mindenkinek!
 
 


Szia Theo!
Én az I. kerületben lakom, igaz még a pocakomban van a baba. Itt vagy még az oldalon?
 
 


Sziasztok! (Ha jár még erre valakiKép)

Én is az első kerületben lakom!! Az én babám is a pocakomban van még, és remélhetőleg ott is marad január végéig Kép (feb.1-re vagyok kiírva.)

Üdv
 
 


Szia, Orbis!
Én november elején fogok szülni. Jó tudni, hogy lesz még kisanyuka a környék játszóterén egy kis tapasztalatcserére.
Tudtok már valamit a babáról? Neve, neme?
 
 


Szia Theo!

Én is a környéken lakom, I-II. kerület határán. Van már egy öt hónapos kisfiam, és szívesen megismerkednék Veled, hogy esetleg közös sétákat is szervezhessünk.

Ha lakik még valaki a Batthyány környékén, szívesen ismerkednék :-)

Sziasztok,
Osoa
 
 


Hello Mindenki!
Nem tudom, hol bújkáltatok eddig, de öt hónapja sétáltatom rendszeresen a kisfiamat, és még nem találkoztam egyetlen velem egykorú sétáltató mamival, most pedig itt vagytok, ráadásul az I. kerületben!!!Éljen éljen!
Osoa!
Mikor szültél? Lehet, hogy közel egyidősek a fiaink.
Theo!
Hol laksz az I.kerületben?
Üdv
 
 


Sziasztok Mindenki!

Újra itt vagyok!Látom azért vagyunk itt néhányan.Mi a Gellérthegy utcában lakunk.A kislányom azóta már 5 hónapos lesz.Jó volna beszélgetni ,ismerkedni mert ha megyek sétálni akkor is mint egy hülye egyedül ballagok vagyis hát a picurkával de nincs kihez szólni.Írjatok lányok!!!Üdv!!!
 
 


Szia Atka!

Április végén szültem, lassan 5 hónapos lesz a "pici". Jó lenne együtt sétálgatni, az én útvonalam eddig a vár környéke volt, de bármerre szívesen megyek.

Theo! Te merre sétálsz?

Kéne találkozni, nem?

Sziasztok,
Osoa
 
 


Szia Osoa!
Az én útvonalam is a Vár környéke volt,meg még most is járok arra,valamint a Naphegy.
Szerintem már találkoztunk is talán?!
Na hát mikor találkozzunk?
Üdv,Theo
 
 


Szia Beki!

Ti merre laktok?
Üdv:Theo
 
 


Sziasztok!
Mi is a XI. kerületben lakunk, 1 éves a kislányom, a Gellérthegy környékéről keresnénk sétapartnereket Kép Remélem jelentkeztek!
 
 


Szia Theo!

Neked mikor lenne jó? Mondjuk csütörtökön du.? Mikor szoktatok sétálni? És hol találkozzunk?

Üdv, Osoa
 
 


Szia Osoa!

A csütörtök nekünk teljesen jó.Hát mondjuk annyi van hogy 3-ra megyek a dokihoz tanácsadásra de ott hamar végzek mert mindig odamegyek előbb és akkor első vagyok meg amúgy sincsenek.Negyed 4-re kész vagyunk.Hát hogy hol talizzunk?Nektek hol lenne jó?A doki az itt van a Mikó utcában onnan a vár felé esetleg?

Atka!
hová tüntél?

Orbis ,Beki!

Hogy vagytok kismamik?Első baba lesz?

Sally!
Te merre szoktál sétálni?

Üdv mindenkinek!
Theo
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: