Új privát üzeneted érkezett!

Helló Mindenkinek!

Köszönöm a tanácsokat! Mintha Marci "olvasta" volna, amit írtam. Képzeljétek pénteken magától (!) elaludt délelőtt és délután is. Nem akartam hinni a saját szememnek. Az éjszakai ébredés/evés sem olyan kiakasztó már, tudva, hogy másoknál is előfordul ez...

Köszi, amit a nyakláncról írtatok, nagyon jól hangzik, megbeszéljük Apával és jelentkezem, ha kipróbáljuk, veszteni valónk úgy sincs :-))

Üdv, Gigis
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Gigis!
Örülök hogy Marci "olvasta" amit írtál!Remélhetőleg meg is tartja a jó szokást!
Nyaklánc ügyben meg majd szóljatok ha döntöttetek.

Kibújt a bal felső egyes!!!!
És szerintem hétvégére a másik is kijön.Hurrááá!!!
És hurrá itt a jóidő!!!!Élveztük is ma a napocskát!

Írjatok lányok!!!

Üdv:Theo</font>
 
 


<font color="aa00aa">Sziasztok!

Nincs itt senki!!!!!
Kép</font>
 
 

 
 

Sziasztok!

Igen, mi is itt vagyunk, de főleg kint! Azt hittem, már mindig rossz idő lesz, de nem Kép !
Napi 3 órákat vagyunk kint, csak lassan én bírom nehezen, mert elszoktam ennyi sétától Kép. És hát eljött az idő, hogy Balázs már ismerkedjen a kinti világgal is, úgyhogy ma az udvart járta körbe, szerintem kint is hasonlókat fog művelni...
Nálunk is kibújtak a felső középső fogacskák, és szerintem hamarosan a melletük lévő metsző is betársul, felgyorsultak az események...

Most, hogy ilyen szupi idő van, nem randizunk?
Theo! Eszter hogy van? Gondolom az étvágya megvan, nálunk is, bár most már csiszolódik az ízlése a kis fickónak. A sima kajákat (2 összetevő) nem nagyon kultiválja, de ha husi, meg fincsi zöldségeket azt igen! Ja és hát a zsömle, vagy kifli a sláger, de azért azt nem akarom rendszeresen adni neki, bár már nincs sok az 1 éves korhatárig...
Tejterméket nem merek adni, mert én baromi allergiás vagyok, bár előfordult, hogy kunyizott ezt-azt, és muszáj volt adni neki.

Atka!!! Mi van Veletek?
Jó lenne találkozni, írjatok!

Üdv,
Osoa
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Osoa!

Mi is élvezzük a jóidőt!!Jó lenne valóban talizni de nekem csak jövő héten szerda után jó mert most nálunk nagy családi összejövetel lesz.Anyósom és az ikertestvére 50 évesek leszenk és itt lesz pesten a vacsora.Jönnek mindenhonnan külföldről mert a testvérei kint laknak ugyhogy nagy zűrzavar lesz meg készülődés de jövő hét szerdán vagy csüt már mindenki megy haza.
Gratula a fogakhoz!Eszter pár napja már tesz egy egy lépést úgy hogy nem kapaszkodik.Pontosabban egyet.Az étvágya valóban jó most is.A védőnő mondta nekem most hogy adhatok neki pl.tojássárgáját.Én a tojással vagyok úgy mint Te a tejes dolgokkal.Kiskoromban rettentően nem bírtam.Mindig kiütéses lettem tőle,pedig imádtam akkor is.Főleg a húsvéti tojást amikor már kb.2-3 napos.AZt imádom a legjobban.Amikor már átüt a festék.

Többiek mi újság??

Üdv:Theo</font>
 
 


Sziasztok!

Találtam még egy kajcis oldalt, hátha jó tippek vannak itt:
http://freeportal.hu/babakonyha/

Osoa
 
 


Szia Gigis!
Én egy nappal később szültem mint Te (nov.4-én) egy gyönyörű kislányt a Honvéd kórházban....mesélj a mindennapokról....kíváncsi lennék rátok...
 
 


Sziasztok!
Hát jól megszaporodtunk! Üdv mindenkinek!
Osoa-Theo! Itt vagyok, 10 napja nagyon betegen, sajnos elkaptam valami bacit, 10 napja torokgyulladásom, hangszalag gyulladásom, fülgyulladásom és nem is tudom mim van, őrület, le vagyok teljesen puttyanva Kép. Mindegy, remélem hamarosan vége lesz, de egyáltalán nem volt erőm a géphez ülni, úgyhogy bocsi a kimaradásért!!
DE!!!!Van nagyon jó hírem is!!!!Képzeljétek, vettünk Szentendrén egy hatalmas telket, egy nagyon öreg házzal!Nagyon boldog vagyok, kész kihívás azt a házat rendbehozni, de nekünk nagyon tetszik és máris annyi ötletünk van, h. nem is tudom, hogy fogjuk kivitelezni. Szóval,ez a jó hír. Az ügyintézés egy kicsit lekötött mostanában, úgyhogy ezért sem nagyon jelentkeztem, de most már sűrűbben jövök, és akára köv. héten találkozhatunk is!!!!!
Még egy: Van a Deák tér mellett (a Király u. becsatlakozásánák) az Anker közben egy földszinti, 35nm alapterületű, 1 szobás, + 2 félszoba galéria kis lakásunk, amit most mindenképp el kell adnunk. Nem tudtok valakit, aki lakást szeretne venni arrafelé???Arra gondoltam, h. pl egy fodrász-kozmetikus-masszőr stb. összeállt kis társaságnak jó lenne, mert nagyon jó helyen van, + földszint is. De lakásnak sem rossz. Kérlek szóljatok az ismerősiteknek, hátha érdekli őket, mert max 2 hónapunk lenne rá, h. eladjuk, kéne a pénz.
Nagyon köszi!!!!!!!
Nnaa, most már visszajöttem a piszkos pénzügyekből. Szóval, járnak a Picurkák!!!Őrület! D. még csak kapaszkodva a bútor mellett. Semmit nem bíz a véletlenre, esni sem szeret, bár soha nem sír. Nagyon szép két kis lapát foga nőtt elöl, az étvágya pedig a régi, majd én is kipróbálom a tojást, meg kellene valami gabona cucc is. Ti mit használtok???
Na, megyek, mert D. itt berreg melettem.Majd benézek. Akkor jöv. héten találka????Nekem a kedd nem jó!!
Üdv,
Atka
 
 


<font color="aa00aa">Sziasztok!

Csak röviden mert mint már írtam nálunk most nagy családi röff van,rokonok mindenhonnan /vidék,külföld/.
Aki beteg gyógyuljon meg mihamarabb!!!!!
Mi jól vagyunk.Nagy hírem van:Eszter jár!!5-6 lépést simán megtesz egész biztonságosan.
Na most megyek is.Csütörtöktől már szabad vagyok.Atka a matrica még meg van ám.Jó lenne majd összefutni valamikor a héten de csak csütörtök után.
Addig is minden jót mindenkinek!
Üdv:Theo</font>
 
 


Sziasztok!
Theo!Gratula a járó babához!!!!Mi még mindig nem indultunk el, úgy látszik D. biztosra megyKép)Képzeljétek! Hétfőn elmentem a dokihoz, mert nem múlt a torokfájásom. Másnap már dög beteg voltam, sikerült egy influenzát összeszednem a rendelőben. Újra döglődöm, most már 3 hete!!!!Úgy tűnik, ez sosem múlik el.
Nagyon gyanús, h. ezen a héten nem fogunk összefutni, Osoa is eltünt, Theo, te pedig be vagy havazva, én meg dögrováson ;). Mindegy, akkor a jövő hét!!
Vigyázzatok magatokra, és ha addig nem jelentkeznék: sok-sok locsolót, és kellemes ünnepeket Nektek!!!!!!
Üdv,
Atka
 
 


Sziasztok!

Atka! Gyógyulgass! Remélem, hogy azért összehozzuk valamikor a randit! Örülök, hogy vettétek a telket, mi is lassan hasonló cipőben szeretnénk járni, de új házikót szeretnénk valahol, ahol még megfizethető.
Theo! Gratulálok Eszterhez! Annyira édes ez a tipegés! Balázs néha úgy begyorsít, hogy nézem, mikor taknyol, de elég jól műveli már a dolgot...

Szóval velünk minden OK, én picit fáradt vagyok, Balázs 6 körül kel minden nap, nem megy neki tovább az alvás, de ő is nagyon fáradt. Atka!
Éjszaka mizújs? MI 2x kelünk, most erre beállt Balázs.

MINDENKINEK KELLEMES HÚSVÉTOT ÉS SOK LOCSOLÓT KÍVÁNOK!!!

Üdv,
Osoa
 
 


sziasztok!

Az elmúlt napokban próbáltam "társalogni", de nem jött be az oldal :-( Hétvégén utaztunk, most először haza. Anyuékhoz Miskolcra, utoljára még pocakosan voltam otthon. Nagy volt az öröm, Dédnagyapa, Déd-nagynéni (van ilyen :-)),stb. Marci az utat lefelé végig aludta, vissza is el volt.
Kb. 3 napja próbálkozunk az alvás-tanulással és ma este már (igaz, hogy hulla fáradt is volt)hangos sírás nélkül aludt el. Du-n viszont sétáról hazafelé végig zokogta-bömbölte az utcát. A várban voltunk fent, a Tóth Árpád sétányon.
Szokott arrafelé menni valamelyikőtök?
Múlt héten voltunk baba-mama tornán először, holnap készülünk megint. Ha valakit érdekel ilyesmi, jelentkezzen!
A nyakláncért már mozgósítottam a svájci rokonokat, reméljük a Magyar Posta nem nyúlja le (megint) a csomagot.
Örülök a jóidőnek. Szóljatok, ha randiztok!

Üdv, Gigis
 
 


Szia Edinaa!

Kérlek,nézz be az ünnepek után, addig majd írok!

Gigis
 
 


<font color="ff0000">Sziasztok!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket!
Kép</font>
 
 


<font color="aa00aa">Sziasztok!

Atka!Remélem már meggyógyultál!!Tök jó ez a házdolog.Mi valószínűleg visszaköltözünk Miskolcra ott akarunk építeni.Kedden megy a tervező felmérni a terepet.
Osoa!Örülök hogy veletek is minden okés!

Gigis!
Ti is miskolciak vagytok?Mi is onnan költöztünk Pestre.De most úgy néz ki hogy visszamegyünk.Amúgy a Győri kapu környékén laktunk Miskolcon sőt Anyósomék ott is laknak most is.Ti merre?Lehet hogy ismerjük is egymást?
Én tavaly egész nyáron a várba jártam sétálni a sétányra.Lassan megint fogok menni.Majd összehozunk egy találkát már Atkával és Osoával is tervezgetjük megint egy ideje.

írjatok!
Üdv:Theo</font>
 
 


Sziasztok!

Theo!
Én vagyok miskolci, férjem I. kerületi. A Herman-ban végeztem (1989-1993), utána 2 év Londonban au-pair-kedés, majd Budapest. Azóta már csak hazajárok Miskolcra szüleimhez. 4 éve lakunk itt a Hattyúban, azóta rendszeresen sétálunk a várban. Nagyon szeretem, olyan kis romantikus hely. Marcival is megyünk arra, ha nincs más úticél (vásárlás, doki, piac, stb, nagyszülők). A férjem szülei a Battyhány térnél laknak.
Könnyen lehet, hogy már találkoztunk! Tavaly nyáron (is) már nézegettem a babás Anyukákat :-))
Szóljatok mindenképpen, akkor megyünk mi is!

Edinaa!
Itt vagyok, ígértem, hogy írok. A hétköznapokról kérdeztél, de hirtelen, semmi nem jut eszembe. Mit szeretnél tudni? Mi érdekel?

Gigis
 
 


Sziasztok.
Először is szép ünnepeket mindenkinek, meg sok locsolót!
Kép
KépKép
Mi is megvagyunk még, csak élvezzük a jóidőt, alig vagyunk itthon. Esetleg ha terveztek megint közös sétákat, mostmár csatlakoznánk mi is!
Amúgy minden rendben, Boró továbbra is kisangyal, bár két napja nem akar aludni éjszaka, de ez remélem átmeneti, eddig éjféltől legalább 6-ig aludt.
A mell-mizériám továbbra is tart, de közben kiderült, hogy ciszta, így nem is fog elmúlni. Okozott kellemetlen napokat (39 fokos lázzal, kórházzal), még most is pici árnyékot vet az életünkre, de azért valamivel jobb, tudok bimbóvédővel etetni is egy-egy rövidke ideig.

Örülök, hogy veletek minden oké, és várom már, hogy végre találkozzunk.

Na most megyek, várjuk a locsolókat, de még mutatok egy képet a kis szumósunkról Kép:
Kép
Puszi:
Orbis és Boróka
 
 


Sziasztok!

Atka! Mi újság? Ha jól számolom, D. elmúlt már egy éves, nem?

Jó lenne randizni egyet+tapasztalatot cserélni.

Örülök, hogy sokasodunk és mindenki jól van.

Üdv,
Osoa
 
 


Hello Lányok!
Még egy kicsit szottyosan, de itt vagyok!!!!!-vagyunk!!
Dávidom még nem jár! De még nincs egy éves, majd április 11.-én lesz. Talán akkor megajándékoz minket egy-két lépéssel, de ha nem, az sem baj, ami késik,...Kép)
Találka: esetleg csütörtök???? Már annyi minden történt, h. nem is próbálom leírni, tartogatom a sétára, talán D. most nem ordítja végig a csevegő időnket Kép).
Jelentkezzetek, mit szóltok a csüt.-höz???Du. természetesen.
Na sziasztok!
Ja, Osoa! D. is kb. kétszer kel, de amióta beteg vagyok, az első kelés után magunk közé veszem, h. én is tudjak pihenni. Attól kezdve mint egy centrifuga, úgy forog közöttünk, de nem kel fel!-majd még mesélek.
Theo! Remélem, h. most már látjuk is egymást, kaja ügyben is eszmecserélhetnénk, újra kifogytam, és nem találok müzliszerű dolgot a Picurnak. Te mit adsz neki????
Na sziasztok!Írjatok!
Atka
 
 


Szia Atka!

Elvileg jó a csüt. du. MOstanában a Margit-szigetre megyünk, Balázs imádja. Elnézegeti a játszótéren a csemetéket, hintázik, a csúszda még annyira nem jött be neki. Lassan a homokozót is kipróbáljuk. Ha van kedvetek és ilyen meleg lesz, kimehetnénk akár egy fél napra is.

Müzlivel kapcsolatban szerintem jók a különféle gabonák: köles, árpa, rizs, hajdina. Rizs helyett adható. Amúgy én is keresek olyasfélét, amit csak a kajába kell keverni és nem főzős. Valaki írta, hogy a Tescoban lehet ilyet kapni. Hétgabonás pehely, bio és Milupa termék. Próbáltátok már? Kéne szerezni. Balázsnál most a bio köles (extrudált) a sláger. Megfogja egyenként és bekapja. Végül is egészséges, ezzel a krízishelyzetekben elég jól le lehet nyugtatni, bár nyilván nem kajával kéne...

Szóval a többiről személyesen, jó? Tényleg talizzunk csüt-ön!

Üdv,
osoa
 
 


Ja! Atka! Gyógyulj meg mihamarabb!!!
 
 


Hello!
Tegnap nem működött, így egy gyors bejelentkezés:
Theo! Ma du. kettőkor találkozunk Osoával a Batyin, a rakpart felöli oldalon. Kinézünk a Margit szigetre. Nem jössz??? Már tegnap írtam volna, de a rendszer nem küldte el.
Gyertek ti is!!!!!!!
Üdv,
Atka
 
 


sziasztok!

a mai sétáról úgy látszik lemaradtunk :-( mi a Várban voltunk, Apás séta volt.

Megkaptuk a borostyán láncot Svájcból, azt szeretném tudni, hogy a gyerkőcök éjjel-nappal hordják-e?

üdv, Gigis
 
 


<font color="aa00aa">Sziasztok!

Végre már működik a net mert nekem tegnap és ma sem volt jó.Úgyhogy a séta ugrott.
Ti voltatok végül is?
Gigis!Éjjel-nappal hordható csak fürdésnél kell levenni mert víz nem érheti.Ha beveszi a szájába az nem baj.Havonta egyszer tengeri sóba kell tenni.Egy szalvétára öntsél tengeri sót fektesd bele és takard be hagyd így 24 óra hosszat.
Valamelyik nap mi is voltunk a várban sétálni.Nincsen kép magatokról?

Kinek hogy telt a húsvét?Én észre sem vettem az az igazság.Sütöttem egy nagy fonottkalácsot ami Eszternek nagyon bejön ezért ma is sütöttem egyet.
Ma jutott el a tudatomig hogy egy hónap múlva utazunk.Jaj egy kicsit azért izgulok ám.Repülő ,utazás stb.
Gigis!Milyen asszisztens vagy?Olvastam a profilodat hogy az a foglalkozásod.
Atka!Nálatok mindjárt itt a szülinapi buli!!
El sem hiszem hogy már Eszter is egy éves lesz májusban.Tavaly ilyenkor még ...ajaj!!

No üdv!
Írjatok!
Theo</font>
 
 


<font color="aa00aa">Megint én!

Orbis!

Végre előkerültél.Boróka már szép nagy baba!!
Merre jártok sétálni?
A mellciszta az nem jó!Mi lesz vele?

Üdv:Theo</font>
 
 


Helló Mindenkinek!

Theo, köszi az infót a láncról. Annyira megörültünk a láncnak, hogy azóta le se vettük róla. Még fürdésnél sem :-(((
Akkor most már nem is fog hatni?
Én csak este vagyok net közelben, így a sétát kéretik korábban jelezni :-))
Próbáltam már korábban is felrakni képet ide a társalgóba, de nem sikerült vmilyen oknál fogva. De Marcinak van fényképalbuma itt a babanetet - Bodó Marcell György a becsületes neve, ott "gyönyörködhettek" bennünk.
Ez persze nem jelenti azt, hogy majd az utcán is meg fogjuk ismerni egymást.
Menedzser-asszisztens a végzettségem, utolsó munkahelyem egy ügyvédi irodában volt, így akár lehetnék jogi asszisztens is :-))

Érdeklődnék baba-úszás ügyben, várom a pro- és kontra véleményeket!


Üdv, Gigis
 
 


<font color="aa00aa">Sziasztok!

Gigis!

A láncot tegyétek tengeri sóba egy napra és akkor a nedvesség eltűnik belőle!De mindig vegyétek le fürdésnél.
Lehet hogy túl nagy volt a kép és azért nem tudtad felrakni?Megkukkantom majd a kisfiadat az albumban.
Úszás ügyben Osoa tud segíteni mert ők járnak Balázzsal.

Atka ,Osoa,Orbis!

Mi van veletek?

Üdv:Theo</font>
 
 


Hello!
Hát itt vagyok, igazság szerint többször benéztem, de nem volt időm írni. Szóval, úgy tűnik, hosszas betegeskedésem végéhez közeleg, és kiderült végre, miért húzódott annyira el. Theo!!!!!Két bölcsesség fog az oka, amit ki kell huzatnom, most gyűjtöm a bátorságom, aztán hajráKép)
Képzeljétek! Voltunk Dáviddal állatkertben. Hát, nem annyira fogta még fel (szerintem), de amit látott, az tetszett neki (arról nem is beszélve, hogy mi nagyon élveztük), aztán egy kis liget-séta stb. nagyon kellemes hétvégénk volt. Aztán megszült a sógornőm hétfőn, így most én kerültem a segítő szerepébe-fura helyzet, de kiderült, tényleg tudok (és örömmel teszem-nekem nem igazán volt segítségem).
Na, mi volt még???Ja! Dávid még mindig nem jár, viszont próbálkozik, ebből adódóan tiszta kék az arca, mert egyszer egy széket borított magára, aztán meg lefejelte az ágyat (ebbe bele lehet őrülni)-persze mindkét alkalommal karnyújtásnyira melette voltam ;(
Theo! Igen, voltunk Osoával sétálni, és szerintem nagyon jól sikerült, annak ellenére, h. valahogy a szigeten tetőződött a rosszúllétem, fej-és arc-fül-fájásban, orrfolyásban stb., aztán másnapra már semmi-hihetetlen. Mindegy, én így is élveztem, jó időnk volt, és (láss csodát) még dumálni is tudtunk, mert aludtak a gyerkőcök-még D. is.
Osoa! Fél hétre értem haza, kellemesen elfáradtam. Ha vannak képek, rakj fel néhányat lsz.! Voltatok hétvégézni??????Milyen volt?
Theo! Mikor utaztok? Mennyi időre mentek??
Jajj, már úgy utaznék, de most nem fog menni, még mindig nincs komoly érdeklődő a lakásra, nem tudom mi lesz, ha nem tudjuk eladni-erre inkább nem is gondolok.
Na, most befejezem. Szervezzünk egy új találkát, régieknek-újaknak egyaránt. Tűzzünk ki kb.2-3hét múlvára egy időpontot, az már csak jó lesz mindenkinek! Várom a javaslatokat!
Na, üdv mindenkinek! Írjatok, mert úgy látom, a jó idővel fordítottan arányosan alakúl a bejelentkezések gyakorisága...mi lesz így???
Atka
 
 


<font color="aa00aa">Sziasztok!

Mi újság lányok?Sehol senki??
PEdig kint rossz idő van sajnos!
Mi jól vagyunk.Történt egy kis baleset.Eszter beindult a járással mint a golyó aztán elesett és felrepedt a szája és letört egy darab a felső fogából.Vérzett is rendesen de szerencsére nem sokáig.Kicsit feldagadt a szája és megkékült az arca.Most már rendben van csak az a rcán a folt még ott virít ami majd szép sárga meg zöld lesz.Kb.úgy nézhez ki mint Dávid akinek szintén foltos az arca ahogy Atka írja.Mindig siet.Már alig mászik inkább mindig lábon jár.
Atka!május 10-én indulunk 18:05 kor indul a gép és 19.-én jövünk vissza éjszaka érünk haza.Már nagyon várjuk.
Valamikor talizni kellene.Talán már javul az idő.
Üdv:Theo</font>Kép
 
 


Sehol senki??Kép
 
 


Hello Theo!
Én itt vagyok, de már napok óta csak vadászom a leveleket, mégsem történt semmiKép. Dávid még mindig nem akar járni, csak mászik, azt viszont minden szinten, fel az ágyra, le az ágyról, fel a székre stb. Alábújik minden alá, kész kommandó amit művel, viszont a két láb még mindig bizonytalan, így marad a mászás. Ennek ellenére is összetöri magát, ahogy írtam.
Szegény Eszterke! Én is ettől rettegek, h. kiüti a fogát D., remélem nem kerül majd rá sor. Eszter gyönyörű!!!!!!!Annyira aranyos, nagyon sokat nőtt!!!
Mi most várjuk D. hatodik fogát, és nagyon sokat szenvedünk vele, megint kb. 6xkelünk éjszaka, így nappal sokkal nyűgösebb, bár többet alszik nappal.
Voltam a dokinál, és azt modta, h. már mindent adhatok D.-nak. Arra gondoltam, h. majd főzök, és uazt adom neki is (persze nem fűszeres kajákat) Ti hogy álltok az evéssel???Cumizik még Eszter? D. most egy kicsit többet, és kevesebbet eszik szilárdat, de ez minden fognál így volt.
Nnna, mi van még?? Találkozzunk vmikor a jövő héten! Valahogy előkerítem Osoát is. Majd teszek fel fényképet D. szülinapjáról-akkor majd láthatjátok a foltokat is Kép))
Megyek, mert ébredezik a kis rosszcsont!
Üdv, és legalább te ne tűnj el!
Atka
 
 


<font color="aa00aa">Sziasztok!

De jó hogy legalább Te jelentkeztél Atka!A többiek hová tűntek vajon?
Én is mindig attól rettegek hogy össze ne törje magát de hát párszor ugyis elesik.Szerencse hogy nem az egész foga tört ki.Dávidnak jól beindultak a fogai!Nem tudom nálunk mikor jön a folytatás.
Evés ügyben nekem is azt mondta a védőnő hogy már lassan mehet minden persze nem olyan fűszeresen stb.Hát majd szép lassan adagoljuk.
Eszter cumizik de csak alváshoz adom neki,napközben eldugom előle.
Valami talcsi most már tényleg jó lenne.
Lakás eladással hogy álltok?És a házikó?
Mi most terveztetjük a házat.Ma volt a férjem a tervezőnél.Már egy terv készült de módosítani akartuk.
Dávidnak pedig BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!11.-én volt ugye?Na és hogy telt?Torta?Fényképet tegyél fel mindenképpen.
Na minden jót.Aztán nem eltűnni!!!!
Üdv:Theo</font>Kép
 
 


Sziasztok!

A XXII és XI kerületben heti (havi) takarítást vállalnék.
Ha kell mosogatok, vasalok, nagytakarítok is.
Bővebb infót e-mailen adok. zs111@freemail.hu

Zsuzska
 


Sziasztok!

Jelentem: megvagyunk. Most már én is többet leszek gépközelben.
Mostanában volt egy kis pity-puty, kicsit aggódtam, mert Balázsnak volt láza, aztán kis hőemelkedése, pici köhögéssel, de semmi komolyabb. Egyes vélekedések szerint a fogzás miatt is lehet. Most 6 fogacskánk van, szerintem már a rágókkal küzdhet Balázs, ezeknek is lassan eljön az idejük. Nagyon nyálzik, egyfolytában partedlit adok rá, különben csurom nyál lenne a melllkasa.

Atka! Küldöm a képeket, csak hova tegyem? Ide? Vagy emilezzem el? Hogy telt a szülinap? Mesélj!

Theo! Nagyon édi Eszter! Örülök, hogy azért jól vagytok az esések ellenére.

Szóval velünk minden ok, jó lenne egy össznépi dumcsizás valahol. Írjatok, hogy mikor, hol, nekem annyira nincsenek előre fix programjaim.


Írjatok, most már leszek én is! Este talán bővebben is írok!

Üdv,
Osoa
 
 


<font color="aa00aa">Sziasztok!

Osoa remélem már Balázs rendben van.Nálatok is beindultak a fogak rendesen úgy mint Atkáéknál.
Nálatok mikor is lesz a szülinap?Torta milyen lesz?


Délután jót sétáltunk de jó hogy hazajöttünk mert jött ez a viharféleség.Akartam menni a játszótérre de annyian voltak és vannak mindig hogy az őrület.Hétvégén jó mert akkor nincsenek.Ugyanis ott van egy óvoda és ovi után oda mennek de hétvégén ugyebár nem.Eszter nagyon élvezi a hintát.
Remélem holnap azért nem fog esni.El akarok menni a mammutba cipőfűzőt venni Eszter cipőjébe.

Üdv és írjatok ám!!Theo</font>
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok, most megint dög fáradtan, Dávid egy hete nem alszik semmit!!!!!!Nem tudom, h. mi a baj, talán a fog, talán a szeszélyes időjárás, vagy a kaja?????Fogalmam sincs, de már a végét járom. Ezért nem tudtam még írni+képeket tenni a szülinapról, de majd összezedem magam, aztán mindent pótolok. Minden találkozóban benne vagyok, úgyhogy ha meg tudjátok szervezni, akkor megyünk, és részletesebben is beszámolok!
Osoa! Ide is felteheted, v. a freemail címemre elküldöd, mindkettőért nagyon hálás leszekKép))
Na megyek, vigyázzatok magatokra!
Üdv,
Atka
 
 


sziasztok!
 
 


a kislányaimnak keresek óvodát az I. kerületben, és tapasztalatokat szeretnék gyűjteni, mert sajnos nem ismerek szülőket, akiknek a gyereke ide jár az első kerületbe oviba.
ami szóba jöhet toldi utcai, lovas utcai, dísz téri, iskola utcai, logodi, stb.
kérem akinek van bármilyen tapasztalata írjon, mert lassan kezd s.o.s lenni az óvodaválasztás, és a külcsíny csak egy dolog...
köszönöm!
anita
 
 


<font color="aa00aa">Sziasztok!

Atka!Nagyon sajnállak benneteket.Szegény kicsi Dávid is biztos kifáradt azért.
Nem tudom mikor tudunk talizni most hogy ilyen vacak idő van és marad is egyenlőre no de azért lesz még jó idő és összehozzuk.

Voltunk ma Eszternek fülbevalót lövetni.Nagyon édi vele.Majd teszek képet.Volt sírás de utána semmi gáz virgonckodott a rendelőben.

Sipi!Óvoda ügyben én sajna nem tudok segíteni neked.Talán a többiek.

Többiek merre vagytok?
Üdv:Theo</font>
 
 


<font color="aa00aa">Sziasztok!

Senki???

Szép idő van!Remélem mindenki jól van?!
Írjatok!!!
Üdv:theo</font>Kép
 
 


<font color="aa00aa">Sziasztok!

Úgy látszik én saját magammal levelezek itt!

Kép</font>
 
 


Sziasztok!
Élünk és virulunk, nem vasztünk el , csak sosincs időm írni. Szuperül vagyunk, minden rendben, Boró kisangyal, tejgondok sincsenek már. Már 6500 gramm, és nagyon kis okos, meg nevet hangosan!!
Most sincs sok időm, csak gondoltam beköszönök, meg mutatok egy képet, igyekszem még jönni, pussz!
Kép
 
 


Hello Mindenkinek!
Bocs a kis szünetért, sokminden összejött, ráadásúl az éjszakáink továbbra sem a legjobbak.
Megvan a 6. fog, de meglepően most felborítva az eddigi rendet, nem az előző tükörképeként, hanem teljesen máshol bújt elő. (remélem azért a kis tükörkép is kijön vmikorKép)
Nálatok mi újság fog ügyben?
Osoa! Milyenek nálatok az éjszakák mostanában? (Theo, téged nem is kérdezlek, Eszterkében még nem csalódtuk). Most már kezdek egy kicsit izgulni, mert Dávid nálam csak cumizva hajlandó elaludni, pedig másnál ringatva elalszik.-kivéve a férjem, mert tudja, h. én is ott vagyok, v. biztos benne, h. ha sír, ott leszek. Mindegy. A lényeg, h. sírni nem hagyom, az alvás nélkülem nem megy, én egyre fáradtabb vagyok, ráadásúl vmikor el kellene gondolkodnunk már a tesó kérdésen is, ami viszont ilyen körülmények között nem fog menni. Nnna, szóval ez az akt. probléma Kép))
Ti hogy tervezitek? Egyáltalán most merre vagytok? Theo, te talán már Angliában...(megj.:1 hete beteg vagyok a bölcsességfogam kihúzása miatt, ha van tipped, mivel csillapíthatnám a szünni nem akaró fájdalmam, kérlek írd meg!!!), Osoa, te merre vagy???? Semmi jel tőled. Nem talcsizunk vmikor???
Most már tényleg többször jövök majd, mert a férjemtől kaptam egy kütyót, amivel bárhol tudok netezni a lakásban, így nem kell ott tobzódnunk az íróasztalnál minden este.
Jelentkezzetek, még egy csomó minden lenne, amit megbeszélhetnénk, pl. adtok-e a picurkáknak kullancs elleni védőoltást a nyárra???
Na mentem. Írjatok!
Üdv, Atka
 
 


<font color="aa00aa">Sziasztok!

Végre valaki!Mi nem voltunk itthon pár napig de most meg már megyünk is tovább.Ma este indulunk Angliába.19.-én jövünk haza.Izgulok ám rendesen!
Amúgy minden oké nálunk.Éjszaka továbbra is remek.Tegnap 1/4 10-kor keltettem fel hogy jó lenne már reggelizni vagy valami.Remélem Angliában is fog aludni mert ugy ot tnem lesz a saját ágyikó .A fogadra meg csak a fájdalomcsillapító marad illetve ha nem múlik menj vissza nehogy gáz legyen mert lehet.De ezek általában elég sokáig szoktak fájni mármint a helyük.
Megvolt az első szülinap.Teszek képet.És aztán pucolok is mert még pakolok ezt-azt!Jók legyetek és írjatok azért néha!!!!!Majd jelentkezem ha megjöttünk!Minden jót és üdv.mindenkinek!!!

Theo
Kép</font>
 
 


Kép
 
 


Sziasztok!!!

Mi is megvagyunk, csak valahogy megint elmaradtunk mostanság...

Theo! Jó utat Nektek, Eszter nagyon édi. Látom, kis husi, gondolom 10 kg fölött van ő is. Balázs is ilyen kis gyúrnivaló. Majd én is próbálkozom a képküldéssel.

Atka! Éjszakáink nem rosszak, most 3x kelünk, 7 fogunk van, de megint jönnek-szerintem a rágók (vagy őrlők? sose tudom, hogy hogyan hívják őket). Fáradt vagyok, de elviselhető. Nekem is sok mesélnivalóm lenne, randizunk a héten?
Nekem most még minden nap jó, elviekben.

Na megyek is, akkor remélem szóban majd dumcsizunk és hozz majd CD-t is a képek miatt!

Üdv,
OSoa
 
 


Kép

Na így nézünk ki mostanában...

Üdv,
Osoa
 
 


Sziasztok!
Az én kislányom (Lili) fél éves....ha egyszer terveztek egy közös sétát mi is szivesen csatlakoznánk...Naphegyen lakunk...
 
 


<font color="aa00aa">Sziasztok!

Szomorúan látom hogy nagy itt a csend!!!
????????????????????????

Megérkeztünk a "ködös Alboinból"!Remek volt nagyon jól éreztük magunkat!Eszter nagyon jó kislány volt ,a repülőn sem volt vele semmi gond.
London nagyon szép.Az idő is jó volt végig.Mondjuk hűvösebb mint itthon kb.14 fok körül volt de legalább nem esett és sokat sütött a napocska.
Amúgy jól vagyunk.Már a 8.fognál járunk időközben.Szint naponta fedezek fel fogakat a szájában.Alul kijött a kisőrlő és felül is.
10.15 kg és 76.5 cm jelenleg.Most voltunk az 1 éves méréseken.
Veletek mi újság????Ki hol van????Írjatok lányok!!!!

Üdv:Theo</font>
 
 


Kép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: