Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kriszta!
Gratulálunk Mi is Nektek, a nagylányhoz :lol:
Kívánunk sok örömöt, boldogságot és egy életen át tartó egészséget!!!

Anita
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
enquist-softy cipők kizárólag Szerencsen az Ági divat és sport boltban, Rákóczi u 108.
www.softywalking.hu

 


Sziasztok!

Bkriszta: köszi a privit!

HATALMAS GRATULA ITT IS NEKTEK!:-)

Kép
Kép
 
 

 
 

Sziasztok!!

A Melike topikjában történt egy borzalmas eset....bemásolom amit több topikban terjesztünk.... :cry: :cry: :cry:

Kedves Babanetes Közösség!

Egy topiklakó kisfiú, Roli, nagyon nagy bajban van. Vízbe esett és most tág pupillákkal, agyműködés nélkül fekszik. Kérünk Titeket, hogy ki-ki hite, világszemlélete szerint imádkozzon, szorítson Roliért, drukkoljon a felépüléséért. A közös akarat sokszor csodákra képes, és most erre van szükség. Mától minden este tíz órakor Rolira fogunk gondolni, az ő gyógyulására. Kérünk Titeket, tartsatok velünk!

2005 ősziek

 
 


HAJRÁ ROLI!!!!!!!!!!!!

VÁRUNK!!!!!!!!!!!!!!!

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 
 


Sziasztok!

Már nagyon régen írtam, de ahogy nő a kisasszony, úgy fogy a szabadiőm is.
Érdeklődnék, hogy Miskolcon hol vannak olyan játszóterek ahol babáknak való játékok is vannak (babahinta, babacsúszda stb.)
Tapolca, Herman Gimi mellett és a Győri kapui játszótereket ismerem.
Egyéb helyen??
Sajna ahol mi lakunk csak ezeréves, szerintem már-már kicsit baleset veszélyes is, játszótér van.

Valamint nem tudjátok a Megyei könyvtárban ilyenkor is van mazsola muzsika szerdánként, ott nincs nyári szünet??

Köszi

Szép napot mindenkinek

Mazsola

Kép
 



mazsola1 írta:Sziasztok!

Már nagyon régen írtam, de ahogy nő a kisasszony, úgy fogy a szabadiőm is.
Érdeklődnék, hogy Miskolcon hol vannak olyan játszóterek ahol babáknak való játékok is vannak (babahinta, babacsúszda stb.)
Tapolca, Herman Gimi mellett és a Győri kapui játszótereket ismerem.
Egyéb helyen??
Sajna ahol mi lakunk csak ezeréves, szerintem már-már kicsit baleset veszélyes is, játszótér van.

Valamint nem tudjátok a Megyei könyvtárban ilyenkor is van mazsola muzsika szerdánként, ott nincs nyári szünet??

Köszi
Mazsola


mazsola: a népkerti játszótér is nagyon jó, kettő is van.:-) A népkert elején a csarnoknál, az való inkább kisebbeknek, a másik nagyoknak inkább, az beljebb van a kertben. A népkert előtt van egy utcácska, ott meg lehet állni autóval, nem fizetős, és árnyékban van az autó.:-)

szia lusti

Kép
Kép
 
 


ancsi26 írta:Sziasztok!!

A Melike topikjában történt egy borzalmas eset....bemásolom amit több topikban terjesztünk.... :cry: :cry: :cry:

Kedves Babanetes Közösség!

Egy topiklakó kisfiú, Roli, nagyon nagy bajban van. Vízbe esett és most tág pupillákkal, agyműködés nélkül fekszik. Kérünk Titeket, hogy ki-ki hite, világszemlélete szerint imádkozzon, szorítson Roliért, drukkoljon a felépüléséért. A közös akarat sokszor csodákra képes, és most erre van szükség. Mától minden este tíz órakor Rolira fogunk gondolni, az ő gyógyulására. Kérünk Titeket, tartsatok velünk!

2005 ősziek


Ancsi: ez szörnyű ami történt.:-(((( Természetesen mi is gondolunk Rolira, és imádkozunk érte.

Kép
Kép
 
 



ancsi26 írta:Rolika elment!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Részvétünk a családnak. Nagyon szörnyű ami történt. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

lusti írta:mazsola: a népkerti játszótér is nagyon jó, kettő is van.:-)


Mi itt lakunk nem messze a népkerttől, én nem ajánlanám itt a játszótereket. Magával a játszótérrel meg a környezettel nem lenne gond, de mióta nyári szünet van számomra nem kívánt csoportok jelentek meg itt és foglalják el a játszótereket. Talán szeptembertől eltűnnek. Volt olyan, hogy attól féltem, hogy mikor szedik le a gyerekeket a bicikliről :( Így most inkább tapolcára járunk.

 
 


Sziasztok!

Ez szörnyű mi folyik játszótereken. Bárhová megyünk mindenhol megjelennek "nem kívánatos csoportok", már kezdtem arra gondolni hogy én vonzom őket, de látom nem vagyok egyedül. Ahol mi lakunk egy darab nincs, de játszótér sem. Lehet ha lenne, itt is megjelennének.
Tapolca tűnik eddig okésnak, ott a játszótéren nincsenek, viszont a parkolók környékén mindig kiszúrok egyet. Most ha nem a gyereket féltem tőlük, akkor a kocsimat :-(
Ebben a melegben még a gyerek is nyűgős kint. Árnyékos hely pedig kevés.

Tudtok valahol játszóházat? Óvodát, ahol van valamilyen babás foglalkozás. Most nyilván nyári szünet van, de szeptembertől jó lenne valahová eljárni. A könyvtár jó lenne, de a kisasszony majdnem mindig 9-10 óráig alszik.
Nekünk a délutáni foglalkozás lenne jó.

Sziasztok

Szép napot!

Kép
 


mazsola1 írta:Tapolca tűnik eddig okésnak, ott a játszótéren nincsenek, viszont a parkolók környékén mindig kiszúrok egyet.


Tapolcán tudok egy jó parkolót ;) A buszvégállomásnál, az ált. iskola és a kisvadász étterem között van, szinte mindig üres és árnyék is van, és én még nem találkoztam ott nem kívánatos személyekkel :D pedig hetente többször is megfordulok ott...

Hát ilyen picuroknak elég kevés helyen van foglalkozás, pláne du. Nyílt most több játszóház is - 2 Szirmán, 1 a Martintelepen, 1 a Belvárosban - de ez mind nagyobbaknak való szerintem. A MiniManóban van még bébisarok, de nem biztos, hogy vinném Boldizsárt ha nem lennének a nagyok.
De szeptemberig hátha átáll Petra a napi 1 alvásra ;) Nekem Boldi már csak 1× alszik 2-3 órát ha jó napja van. Ez a meleg most egy kicsit megkavarta...

 
 


Sziasztok!

Hol vagytok lányok?

Mi jól vagyunk.
Megvan az eredményem: kiderült, hogy 3. babócát vállalhatunk, DE mivel megszünik a cég ahol dolgoztam, igy mehetek állás után kajtatni. Szóval egy kicsit később lesz 3. babócaprojekt.

Hétfőre drukkoljatok, mert akkor derül, ki hogy lesz e munkám, majd jövök beszámolni róla.

Ancsi: neked megy lánykád bölcsibe? Melyikbe?
Nekem nem veszik már fel, későn akartuk beaddni, igy a nagyik fognak rá vigyázni.:-(

puszi mindenkinek

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Lusti!
Nem,nem megy Molli bölcsibe...munka nincs láthatáron,meg egyébként se szerettem volna beadni!!

Hűűűű,3. babóca!!!! :D :D
Én egyenlőre tuti nem vállalok...talán majd 5 év múlva... :)

Milyen munkáról van szó és hol???

Többiek????

 
 


Sziasztok!

Ancsi: értem, és akkor pénzileg hogy lesztek. Mert ugyi neked is lejár a GYED, aztán meg jön a GYES, ami kevés.:-(

Sikerült a munka, felvettek, szeptember 22.-ével kezdek.:-))

Irodai munkahely, aszisztens leszek. Többit priviben.:-)

Hol vagytok többiek?

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

ANCSI:
MI IS KIVÁNUNK BOLDOG SZÜLINAPOT A KÉT HÖLGYIKÉNEK!


puszi

Kép
Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem tud valaki ovisoknak néptánc foglalkozást valahol?

Hiába keresgélek mindenfele, csak a papírgyárnál lévőt találom, csak az nagyon messze van, olyan jó lenne valahol közelebb, Molli nagyon szeretne járni...

Úgyhogy ha láttok vagy hallotok valahol ne kíméljetek :)

 
 


Sziasztok!

Tegnap felköszöntöttük CSengét, kapott tortát meg ajit, szombaton lesz a családi banzáj, lejjönnek tesómék is Bp-ről köszönteni. A tegnapról majd teszek fel képeket.:-)

Ma pedig hivatalosan elkezdtem a munkát 4 órában. Hát a hétfői nap igazi bolondokháza volt, de tetszik a munka, a társaság is jó, szal örülök neki.:-)

Viszont az örömben az üröm, hogy a két gyerek megint náthás, CSenge még mindig, Ákos meg szombaton lett megint tiszta nátha, igy szerdáig biztos, hogy itthon marad, mármint nagyiéknál délutánonként Csengével együtt.
Ma CSenge nem sirt, szépen eljátszott a bátyussal, sétálgattak, kirakóztak, mintha egy mini ovi lett volna.

puszi mindenkinek

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Akit érdekel autóra való fényképes háromszög matrica, annak szeretném a figyelmébe ajánlani egy nagyon jó barátunkat, aki most elkezdett ezzel foglalkozni, a háromszög eső és időjárás álló, bármilyen kép megfelelő hozzá, és a rajta levő szöveg is bármi lehet, mintának beteszem ide a sajátunkat.

Kép

Két matricát gyárt le (mivel a legtöbb családnak biztos van még egy olyan autó a családon belül, amire fel tudják tenni) ennek a kettőnek az ára 1800 Ft., az elkészült háromszöget nyomtatás előtt mailben meg lehet nézni, és ha megfelel, akkor megy a nyomdába, aztán a készet postázzák.

Mail cím: dvst2001@gmail.com

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.Kérem,aki tudja írja le,mi a környékén lévő legnagyobb, vagy legszimpatikusabb bútor üzlet neve.
Előre is köszönöm,egy munkába most visszatérő anyuka:

Zsu

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Ma elmentünk egy bölcsibe, feliratkozni. Persze várni kell, nem is számítottam másra, de kicsit elbizonytalanodtam. Nem túl korán adom? Nem kellene inkább az óviig itthon lennie velem?
Ti vittétek bölcsibe a gyereket, ha igen mikor, s ha nem, akkor miért nem?

Szép napot!

Kép
 


Sziasztok!
Boldog Uj Evet Mindenkinek :)
Gondoltam benezek, es ha itt voltam irok. Latom kicsit lassu a topic!

Mazsola : Rebeka nem jart bolcsibe, igazabol 2 eves kora utan elkottunk Magyarorszagrol, de amikor itt eloszor probalkoztam az ovival (akkor lehetett 3 ) meg korai volt neki. Ezert nem is eroltettem.
Vegul 4 evesen (masfel honappal elotte) kezdtuk el, akkor mar rendben volt.
Ez csak EGY velemeny es mindegyik gyerek mas is es maskent reagal...

 
 


Sziasztok!
Niti vagyok, végzős szülésznő hallgató.
Mostanaban szoktam olvasgatni,amiket irtok a gyerekekről, nagyon aranyosak, imádom őket, s mindig mosolygom és megnyugszom, az írásaitokat olvasgatván..
Ilyenkor szeretném már én is 1 vagy 2 gyerekes Anyukakén megosztani Veletek az örömünket, bánatunkat, élményeinket..
Még ez messze van sajnos, most egyelőre ott tartok, hogy a szakdolgozatomat írom az anya-magzat kapcsolatról, és ennek hatásairól a születés utáni életben.
Ehhez szeretném a segítségeteket kérni, ha megengeditek, hogy kérdőívem kitöltésével,ami csak néhány percet vesz igénybe, ha van egy pici időtök és kedvetek, segítsétek munkámat. Hálásan köszönöm!

Kedves Édesanyák!

Az intelligens magzat lelki élete a fogantatás pillanatával kezdődik.
Várandósságotok alatt a magzataitokkal való kommunikációval, kényeztetéssel, törődéssel nagymértékben elősegíthetitek a baba magas szintű testi-lelki fejlődését. Szakdolgozatomban ezen összefüggéseket kutatom. Kérlek Titeket, hogy a kérdőívem kitöltésével, munkámat segítvén,mutassátok be, hogyan történt mindez a Ti esetetekben.
A kérdőív kitöltése csak néhány percet vesz igénybe, természetesen név nélkül történik.Az alábbi linken érhető el:

http://kerdoivem.hu/kerdoiv/280718987/
 
 


Dr Dudás Ernőnél szült valaki? Várom a tapasztalatokat. Most keresek orvost a Semmelweisben
 


Szia Szissza75!

Én Dr. Szalmás Attilánál szültem, őt ajánlom. De a többiek is biztos fognak még ajánlani, érdemes többet is felkeresni és aki a legszimpibb neked, őt választani.
Akit nem ajánlok Dr. Hollosy,volt "szerencsém" hozzá, de többen is panaszkodtak rá. Szerintem sem szakmailag, sem emberileg nincs a topon.

Üdv

Kép
 


Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem. Szép állapotban lévő, de használt ikeás 2 funkciós, álló, Mala rajztáblát/festőállványt keresek a kislányomnak Egerben vagy Heves megyében illetve Egertől 50 km-es körzetben. Ha Miskolcon napközben a belvárosban, vagy Debrecenben bárhol és bármikor, vagy Pesten a belvárosban napközben személyesen átvehető, akkor azt is szívesen átveszem. Ha valaki tud ebben segíteni kérem jelentkezzen: gondka@vipmail.hu címre. Segítséget előre köszönök. Üdv: Kata
Ikea festőállvány, ikea rajztábla, ikeás festőállvány, ikeás rajztábla, álló rajztábla, két funkciós rajztábla, nagy méetű rajztábla, Mala festőállvány, Mala rajztábla -t keresek.
:D Kép rajztábla Kép raztábla2

lilypie.com/birthday.php?r=70088
 
 


Sziasztok!

Decemberre várom az első kisbabánkat, aki bár már nem ott lakunk, remélem Miskolcon fog megszületni. Ugyanis ott van a nőgyógyászom a Semmelweisben, akihez ragaszkodom. :)

Lenne egy kérdésem: a toxoplazma szűrés a kötelező protokoll része-e, vagy külön kell kérni? Mindenképp szeretném megcsináltatni, mert a pároméknál sokat vagyok/voltam cicák közt. :)

Előre is köszönöm a választ. :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
 
 


Mi van ezzel a topikkal? Nincs miskolci és környéki kismami?
Nem tudtok véletlenül jó terhestornát a környéken?
Feléledhetnénk porainkból Az utolsó hozzászólás majdnem egy hónapos!
Köszi

Kép
 
 


Szia Ebba, en is csodalkozom, mi lett ezzel a topikkal :( Pedig regen milyen nagy forgalom volt itt! Ugy latszik mindenki tul elfoglalt az irogatashoz?
Sajnos terhestornat nem tudok, en annk idejen dvd-rol tornaztam par alkalommal (nem vittem tulzasba ;) )

 
 



Sziasztok!
Olyan, de olyan régen jártam már itt! Másodszori próbálkozásra sikerült is belépnem!
Merre vagytok miskolci anyukák?
Régen olyan nagy volt itt a nyüzsi!!!!
Ne legyetek ilyenek! Kíváncsiak vagyunk ám rátok!
Ki hogy van?
Lusti! Harmadik?

Szép napot!
Kriszti (aki már régen nem miskolci mami ;) )

 


Sziasztok!
Már nagyon rég nem írtatok ide ,én is miskolci kismama vagyok,annyira jó lenne ha újra indulna a topik.
Úgy gondoltam megpróbálkozok itt és nem egy új Miskolci topikot nyitok:)

href="http://lilypie.com/">Lilypie Kids Birthday tickersLilypie Second Birthday tickersLilypie Fourth Birthday tickers
andzs
Miskolc
 
 


Kedves Érdeklődők!

MISKOLCON anyatej eladó!!! (~200ml/medela steril tasak).

Fagyasztva több liter elérhető, egészséges nem dohányzó anyukától.

Érdeklődni e-mailben: t.f.evelin@gmail.com
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: