Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! :D

Piroska:
Nehogy félre érts, én nagyon szeretem a védőnőmet! Iszonyú sokat segít! Csak azt nem szeretem, hogy eddig mindig akkor jött, amikor a Norina kb. 10 perce elaludt... és persze mindig fel kell ébreszteni... na utána meg szívok rendesen! :( Ez pedig azért van, mert mindig csak annyit mondd, hogy 12-14 között jön...
Hogy sikerült a vizsgád???? :D
Mi még csak mosolygunk nagyokat :D De már nagyon szépen tartja a kis fejét, ha hason fekszik, most a forgást kell gyakorolnunk, az még nem megy :(
Bizony, sajnos mi elég messze lakunk egymástól... de azért néha összefuthatnánk...

Pinkiné: Persze, hogy csatlakozhatsz! :D
Nem ismerem ezt a klubot... épp a napokban döntöttem el, hogy az Erzsébet ligeti művelődési központba fogunk járni januártól a ringatóra! Már várom :D
De milyen ez a csecsemőklub? Ha jó, oda is elnéznék egyszer-egyszer :D

Viki

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
nikolett1
Budapest XVI. kerület
 
 


Sziasztok!

Viki
egész jól sikerültek a vizsgáim, most már van néhány 4-es meg 5-ösöm is. :) Holnap is lesz ZH.

Pinkiné
Üdv! :)

Nincs bébiőrünk....

Na megyek tanulni.

Piroska

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó


Niki én a fiammal jártam még anno, s jó volt.
Van egy szoptatási tanácsadó és egy fejlődés pszichológus (vagy mi a manó? :) ) meg az anyukák a babákkal. Tapasztalat cserére s tanácskérésre szuper volt.
Minden csütörtökön van 9-11.-ig. Bár, most hogy jön a karácsony, nem tudom lesz-e még idén? :roll:

Piroska, Te vagy az én nagy álmom beteljesítője. 8) Gondolom, fősulin tanulsz. Nehéz volt bejutni? Én is kacérkodtam a dologgal, de olyan horrornak tűnik a felvételi ponthatár...... hogy letettem róla. :(

Na, megyek zuhanyozni, mert nemsokára jön a védőnő. :?

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 

 
 

Pinkiné
nem olyan vészes, én megcsináltam egy egészségügyi alapismeretek érettségit. Nem vagy róla lekésve, megcsinálhatod simán. A jelentkezés január végén van az érettségire. Febr 15-ig beadod a felvételidet, aztán hozzácsatolod utólag a jelentkezéshez az érettségi eredményedet. De nem kötelező eg alapismeretekből, lehet másból is, amit ott felvételi és javítja a felvételi eredményedet. Milyen jegyeid vannak eddig? A kismamáknak eddig adtak pontot, most nem tudom, hogy adnak vagy nem...
Nyelvvizsgád, OKJ-s tanfolyamod van?

Piroska

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó


Most látom, nálatok majdnem ugyanaz a felállás, mint náluk, csak nálunk picit nagyobb a korkülönbség és a nagyobbik a leányzó. :) De látom, a kicsik majdnem egyidősek. :)

Piroska

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó


Sziasztok! Szia Piroska! :)
Én is 16. kerületi, Mátyásföldi vagyok, most fedeztem fel a topicot, csatlakozhatok? :)
Keresgéltem fórumokat bölcsikről, de hihetetlenül nincs senki, aki bármit is tudna a kerületi intézményekről...nekünk ősztől lenne aktuális Kolozs utcai, vagy a Cziráki utcai Szivárvány bölcsi... vagy esetleg valamelyik magánbölcsi heti két nappal. Ha van infótok, ne tartsátok magatokban, köööszi. :)

Kép

Kép
 
 


Szia Csibic!

Én is Mátyásföldi vagyok :D Minket csak jövőre fog érinteni a bölcsi dolog, de mivel a nagyobbik lányom idén megy suliba, kaptunk a kerülettől egy kisokost, amiben benne vannak a bölcsik, ovik, általános és középiskolák is! Onnan lestem egy-két infót a bölcsikről. Mi érdekelne?

Viki

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
nikolett1
Budapest XVI. kerület
 
 


Csibic
van egy weboldal, amit kerületi anyukáknak csináltam:
bp16.babamama.info
A weboldalon fent vannak ovik, bölcsik, meg körzetkereső, hasznos infók gyesről, gyedről meg mindenféléről. Ott nézz szét. Ha van kérdésed, írhatsz ott is a fórumra. De van egy XVI kerületi anyukáknak készített facebook-os csoport, azt is én csináltam. Ott is kérdezhetsz, csak csatlakozz, mert zárt.
És remélem, hogy itt is fog írni valaki neked. :)

Piroska

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó


Jókor látom, hogy válaszoltatok! :D
Ami engem érdekelt volna, azok a tapasztalatok. Gondozók, környezet, gyerekek-szülők. Ilyeneket sajna nem szoktak írni a kisokosba...
Mostmár mind1, beiratkoztunk, és várjuk a papírt, hogy felveszik-e.
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: