Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!
Még sose irtam ebbe a topikba,de látom kevesen vagytok és gondoltam örültök az új tagoknakKép!
Mi Lörincen a Gloriett lakótelepen lakunk...!
Nekem 19hónapos a kislányom és decemberre várjuk a következő babát aki még csak pocaklakóKép!
Nagyon szívesen beszélgetnék Veletek...szerintem közös témánk is akadnaKép!

Zsana!
Nekünk dr.Aradi Krizstina a doktornőnk...
Nagyon szívesen beszélgetnék Veled,hiszen mi majdnem minden nap hozzátok járunk át a játszótérre a kislányommalKép!!!
Ha gondolod ,írj!
szia
 


Norci,

Bocsi, hogy soha nem válaszolok de teljes rohanásban vagyunk mostanság Kép
A gyógytornász számáról fogalmam sincs. Lencsér Nóra XVIII. Kérész u. 26. (az Ady folytatása)
Nagyon tele van csak "súlyosabb" babákat tud most vállalni.
Remélem jól vagytok és sikerül az ovi is.

Üdv Mindenkinek!!!

Kriszti

 


Szia Kriszti!
Köszi a barátnőm már megtalálta a gyógytornászt.
Fogadta őket, de nem kell járniuk Kép
Mi van Marcival? És mi ez a nagy rohanás?
Magadra is vigzázz közben.

Adri. üdv. köyöttünk.
Norci
 
 

 
 

Sziasztok!

Adri
Melyik játszóra jártok? Arra a bekerítettre?
Mi még nem játszóterezünk, csak sétálgatunk. A Glorietten tényleg nincs sok játszótér, hacsak a belső kertekben nincs.
Hogy viseled a várandósságot? Én az elején szörnyen rosszul voltam, nehezen tudom elképzelni, hogy a következőnél ezt hogyan fogom kivitelezni.

Zsana
 
 


Szia Babcsala!
Nem tudom hogy hol van a 19. kerületben kismamatorna, nem tudom hol fogsz szülni és a kerület melyik részén laksz, de az István kórházban pl. szokott kismamatorna lenni, bár sose jártam. Az elvileg a 19. kerületből bkv-val és még nagy pocival is jól megközelíthető.
Másik tippem: múltkor láttam a Kismama újság hátuljában, hogy a 18. kerületben több helyen is van baba-mama torna, szvsz oda pocakosok is mehetnek. Sajna most egy újság sincs előttem Kép a Rózsa műv. házban biztos van, talán azt is egyszerűen meg tudod közelíteni.

Norci

Ui. Sajnálom, hogy nem sikerül felélesztnei a topicot, azért én írok szorgalmasan.
V.ki tud v.mit arról, hogy az ovik mikor hírdetik ki a kerüeltben, hogy felvették-e a gyerkőket. Ma voltunk a Vezér utcaiban, de még nem volt kitéve Kép
 
 


Norci!

Minden óvoda ( a saját körzetes gyerekeknek ) kiküldi levélben, hogy felvették - e a gyermeket. 8 napon belül lehet fellebezni a döntés ellen. A nem körzetes gyerekek szüleit sajna nem értesítik. Az óvodavezető tud felvilágosítást adni.

Ildi
 


Ildi,

SziaKép
Csak meglattam a legujabb hozzaszoloknal a nevedet, es ugy gondoltam idekoszonokKép Majd irok mailtKép

Tobbieknek bocs az off-ertKép

Mica
 
 


Norci,

Marci ugye Dévény tornázik, szenzo-motorosan is fejlesztjük és még úszik is :-))) Imád mindent kiv. dévény masszást :-)
Én meg jártam az orvos kontroll köröket, de minden ok.
Meglátogattuk azt a játszót amit mondtál nagyon jó, de Titeket nem láttalak :-(

Hátha éled egy kicsit a topic...

Tud vki. strandot a környéken?

Kriszti

 


Kriszti!

A Hargita téri játszót? Most nagyon meleg volt, túl napos, ilyenkor inkább a Nemes utcába megyek, bár ma délelőtt pont a Hargitán voltunk.
Megbeszélhetünk v.mi konkrétat is, ám!
Amúgy két hét kb. és a gyalog távra leszünk tőletek Kép

Strand: Bókay kertben, de még nem voltam, bejárat a Szélmalom utca felől. Kicsit odébb: Cegléden az Aquapark, állítólag nagyon jó, és útiköltséggel együtt olcsóbb, mint a Kispesti úszoda.

Örülök, hogy midnen oké veletek és remélem lesz időd sűrűbben jönni topicozni is.

Norci
 
 


Sziasztok!

Régebben írtam ide (vagy egy másik XVII. kerületi topikba?), de akkor még csak vártam a babám. Azóta megszületett, sőt most már 10 hetes az én gyönyörű kislányom, Flóra. Mi a Hargita térhez nagyon közel lakunk (Déva u.). Többször sétáltam is már arra, de nem volt "merszem" bemenni, mert értelemszerűen sokkal nagyobb babákkal voltak ott. Pedig jó lenne más anyukákkal beszélgetni. Legközelebb összeszedem a bátorságom, és bemegyek. Norci vagy Kriszti, ti mikor szoktatok odamenni? Délelőtt, délután?
Jövő héten elmegyek baba-mama tornára a Kondor Bélába, kiváncsi vagyok, milyen lesz. Ha valakit érdekel, beszámolok.
Kriszta

Kép
KépKép
 
 


Szia Kriszta!
Mikor lesz a Kondorban baba-mama torna?
Mindig nézegetem, de nem láttam még kiírva, hogy lenne. Tudsz róla bővebbet?
 
 


Szia Zsana!

Hétfőnként van fél tíztől. Én is csak onnan tudom, hogy körbetelefonáltam az összes kerületi művházat. Még nem tudom, milyen, mert most hétfőn megyünk majd először. Remélem, Flóra élvezni fogja (az elmúlt napokban nagyon nyűgös szegény a hülye idő miatt, már nagyon várom, hogy elmúljon).
Kriszta

Kép
KépKép
 
 


Sziasztok!
Még nem voltam, de előttem a Kisamma, benne baba-mama torna: hétfőn 10-től 11-ig Kondor Béla sétány
kedden: 10-11-ig XVIII. ker. Városház u. 40.
Szerdán és Pénteken 11-12-ig. Üllői u. 440.
Tel. 30/520-3364

Nebula majd mesélj milyen volt.

Hargita téren mostanában nem voltunk, ebben az időben nem is csoda. Teljesen változó, hogy mikor megyek oda. Erősen időjárás függő.

Norci
 
 


Hali!

A Kismamában hibásan van az infó: a csaj, akinek a számát megadták már nem tart tornát ezeken a helyeken.
Kriszta

Kép
KépKép
 
 


Na, pont most akartam írni, hogy érdekes, a Városlépben ezekről szó sincs (igaz, eddig sem volt Kép)
A Városház 40., az az uszoda, ott tényleg ki van írva - ezer más dolog mellett - hogy van, de ezek szerint nincs.
Van viszont (legalábbis a Városkép szerint) Ficánka Bébi Úszóklub. Kár, hogy úszni nem szeretnénk Kép.

Az Üllői 440. az egyébként mi?
 
 


Sziasztok!

Kriszta
Voltatok tegnap tornán? Milyen volt?
 
 


Sziasztok!
Zsana,
Bocsi, ogy csak most írok, de kissé zűrös napjaink voltak (betörtek az épülő házunkba, és elvitték a kazánt, villanytűzhelyt :o(
Amúgy elmentünk a múlt héten a Kondorba, de éppen akkor nem volt torna (ez a mi formánk). Sajnos nem tudták megmondani, hogy mikor lesz legközelebb, mert nem érték el telefonon, aki tartja. Utána pedig a lopás miatt nem volt érkezésem ezzel foglalkozni. Ha minden jól megy, a jövő héten esetleg megnézzük újra.
Kriszta

Kép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Úgy tudom,hogy a tornák is szünetelnek nyáron és csak szeptembertől kezdődnek újra.
Bocs, ha tévedek Kép!

Egyébként nincs itt valaki a Havannáról? Mi itt lakunk, Levi 2,5 éves és augusztusra várható a kistesó. Szívesen ismerkednék környéken lakó anyukákkal, séta, esetleg játszóterezés céljából Kép!
Üdv, Virág
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék a topikhozKép Lakik valaki a Csévéző környékén? Nem nagyon látok erre kisbabásokat sétálgatniKép
Babamasszázsról tudtok a környéken? A Havanna környéke nekem messze van, az Üllői táján lenne jó.
sziasztok, Bea
 
 


Szia Bea!

Mi annyira a Csévéző környékén lakunk, hogy pont eggyel bentebb. A Martinovics térre szoktunk járni ott sok kisbabás van. Ti hol laktok pontosan? Ildi
 


Szia Ildi!

A másik topicba válaszoltam (18. ker család)!Kép

Bea
 
 


Sziasztok!
Mi Imrén lakunk, a Búzakéve u.-ban,de Lőrincen laktam mielött férjhez mentem. A szüleim még most is ott laknak, a Baross u.-ban. A kislányom fél éves és Noémi a neve. A Jáhn Ferencben szültem.
Üdv
Dia

[link=Kép


Kép
 
 


Eltelt egy év, és Te még mindig 20 kg-ot cipelsz 30 lépcsőfokon?
Lejárt a törvényben előírt határidő és Téged néhány lépcsőfok még mindig elválaszt a világtól?
Szeretnél egy olyan országban élni, ahol a választott vezetők betartják az általuk hozott törvényeket?
Ki szeretnéd fejezni szolidaritásodat a hátrányos helyzetűekkel és elesettekkel?
Ha igen, akkor várunk 2005. szeptember 20-án 16:00 órakor a Kossuth térre a Parlament elé, ahol ismét felemeljük szavunkat a
MAGYARORSZÁGI KÖZLEKEDÉS ÉS KÖZÉPÜLETEK AKADÁLYMENTESSÉGÉÉRT!
A demonstrációt a TAVASZ (Tegyünk A Világért! - Anyák Szövetsége) Egyesület szervezi, csatlakozott hozzá a Fehér Kereszt Gyermekvédő Alapítvány, a Habeas Corpus Munkacsoport, a Levegő Munkacsoport, a Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége, a NaNE Egyesület, a Terézvárosi Zöld Kör, a Városi Biciklizés Barátai, a Védegylet és a Zöld Fiatalok. Az eseményt támogatja a Humanista Mozgalom.
Médiatámogatónk a Civil Rádió és a www.tusarok.org
 
 


MEGYE
AUTIZMUSSAL ÉLÕ GYERMEKEK KÉPESSÉGFEJLESZTÕ JÁTSZÓHÁZA

Õszi kezdéssel fejlesztő csoport indul autizmussal élő gyermekek számára.

Induló csoportjainkba korhatár nélkül várjuk a gyermekeket előzetes bejelentkezés alapján.

A gyermekek fejlesztése egyénileg illetve kiscsoportokban (max. 4 fő) történik, képességeik és igényeik pontos felmérése után korosztályonkénti bontással.

A foglalkozások helyszíne:
Budapest, I. Krisztina krt. a Tabán mellett, igényesen kialakított környezetben

Érdeklődni lehet:
Martosné Gy. Edina Tel: 20/235-8202
 
 


Sziasztok!

Légyszi ha tudtok magánovit a környéken (XVIII és Gyál) ahol van félnapos lehetőség is kevésbé "horror" áron írjátok meg nekem.

Moncsa9
 
 


Sziasztok!
XVIII. kerületbe heti egy vagy két napra családi házba takarító-vasaló nőt segítséget keresünk!
Kati
 
 


sziasztok !!

Én is csatlakoznék hozzátok Én Pestimrén lakom és van egy féléves kifiam Márk-Milán és én a BM korházben szültem !!!

Üdv mindenkinek
 
 


Van esetleg valaki itt Pestimréröl??? :P :lol:
 
 


Szia Stuni!

Mi jelenleg Kispesten lakunk,de egy-két hónap múlva Pestimrére költözünk :lol: Nekem egy hét hónapos kislányom van,Fanninak hívják.Ha van kedved mesélj Magatokról!
Várom a válaszod!

Szia,
Anita

KépKép


Hello Stuni!

Gyere át a másik 18. ker-es topikba, ott vagyunk mind! Kicsit lejjebb van ennél. Amúgy én imrei vagyok!

Dia
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


sziasztok kispestiek
merre vagytok,miert nem irtok?
en is nemsoka kispesti leszek,van egy majdnem 9hos kisfiam,Marcel es semmit se tudok mi hol van....tudtok pl vmi jo bolcsit es h mennyit kell fizetni??elore is ezer koszonet
sok pusza,Ibi
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!


Van ma Magyarországon egy olyan befektetési forma, melyet az állam nem nagyon reklámoz. Ennek az a lényege, hogy folyószámlánkon havonta elhelyezzünk összeget és a 30%-át az állam melléteszi (alanyi jogon jár mindenkinek).
És még kamatozik is a pénzünk.
Amennyiben nem hallottál még róla írok részletes tájékoztatót.
Akit tudsz értesíts erről a lehetőségről, hogy minél többen ki tudják használni a lehetőségeket.

Miller Krisztina
70/317-4947
 
 


Kép
 
 


Helló!

Tudtad?
Szeptember 19-én , szombaton baba-ruha börze lesz Vecsésen a Művelődési Házban 9-13-ig!!

Gyertek minnél többen!!

üdv

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


.....próba....
[url][/url]
 
 


Sziasztok!!!

A segítségeteket szeretném kérni.
Nagyon szeretném kislányomat jövő tanévtől a XVIII.ker.-i Kandó Téri Általános Iskolába íratni, de sajnos nem vagyunk körzetesek.
Olyan segítőkész embert keresek, aki néhány hónap erejéig megengedné, hogy kislányom állandóra, én pedig ideiglenesre az ő címén legyünk bejelentve.
A következő utcák tartoznak ebbe a körzetbe:
Abonyfalva utca 1 végig 2 végig
Alacskai köz 1 végig 2 végig
Alacskai út 1 végig 2 végig
Barcika tér 7 végig 8 végig
Bartók Béla utca 7 végig 14 végig
Benczúr utca 1 végig 2 végig
Bója utca 1 végig 2 végig
Borvíz utca 1 végig 2 végig
Cséry Lajos utca 2 végig
Csörszárok utca 1 végig 10 végig
Dankó Pista utca 1 végig 2 végig
Dávid Ferenc utca 2 végig
Duna utca 71 999 56 999
Égerfa utca 2 18
Esze Tamás utca 1 végig 2 végig
Feszti Árpád utca 1 végig 2 végig
Fráter Lóránd utca 23 végig 24 végig
Gábor Áron utca 1 végig 2 végig
Ganz Ábrahám utca 1 végig 2 végig
Gyergyó utca 1 végig 2 végig
Halomegyházi köz 1 végig 2 végig
Halomegyházi utca 1 végig 2 végig
Halomi út 65 végig 100 végig
Háromszéki utca 7 végig 8 végig
Herrich Károly tér 2 végig
Hétvezér tér 1 végig 2 végig
Hubay Jenő utca 27 végig 24 végig
Jeges utca 63 végig 74 végig
Juharos sor 33 végig 38 végig
Kandó tér 1 végig 2 végig
Kappel Emília utca 1 végig 2 végig
Kara utca 1 végig 2 végig
Kékes utca 1 végig 2 végig
Kerékkötő utca 1 végig 2 végig
Kerékvágás utca 1 végig 2 végig
Kétújfalu utca 151 végig 38 végig
Kevevári utca 1 végig 2 végig
Királyhágó utca 21 végig 16 végig
Kulich Gyula utca 1 végig 2 végig
Kupeczky János utca 1 végig 2 végig
Mányoki Ádám utca 1 végig 2 végig
Mayerffy Ferenc utca 1 végig 2 végig
Mednyánszky utca 1 végig 2 végig
Nap utca 69 végig 72 végig
Nemes utca 127 végig
Nyárfás sor 43 végig 36 végig
Péteri út 47 végig 36 végig
Platánliget utca 4 8
Pósa Lajos utca 1 végig 2 végig
Semmelweis utca 1 végig 2 végig
Somlókert utca 1 végig 2 végig
Szakolcai utca 1 végig 2 végig
Szerencse utca 2 végig
Szinyei Merse Pál utca 77 végig 118 végig
Tölgy utca 1 végig 2 végig
Tölgyesi utca 1 végig 2 végig
Török Bálint utca 7 végig 2 végig
Üllői út 777 végig 742 végig
Vak Bottyán utca 1 végig
Várkapitány utca 1 végig 2 végig
Verőce utca 1 végig 2 végig

Kérlek, írjatok a reboter@freemail.hu címre.

Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket.

Sziasztok!
eszti

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
 


KINCSÉRE SZÍVESEN VIGYÁZNÉK

Kedves Anyuka! Ha Önök elfoglaltak munkájuk miatt, vagy csak egyszerűen fel akarnak töltődni és KINCSÜKET biztonságban szeretnék tudni, hívjanak bizalommal. Tanári diplomával rendelkező, gyermekek nyelvén értő, kedves, nem dohányzó, 33 éves, kisgyermekes nő vagyok. http://babysitter-kispesten.blogspot.com/

Gyarmati Katalin
gyarmatik@freemail.hu
+36204980298

Kép
 
 


Sziasztok kedves Kismamák :)

Gondoltam megpróbálom újra feléleszteni ezt a fórumot, hátha nem csak nekem lenne rá igényem :)

Mindenkinek boldog babavárást kívánok:
Egy 11+4 hetes, lőrinci kismama :)
 
 


Sziasztok!

Zsuzsko78 én a 19. ker. Kisfaludy utcában tudok egy jó magánbölcsődét, Micimackó magánbölcsi a neve, ez a link: http://www.micimackoovi-kispest.hu/

Lőrincen ugyanígy óvodájuk van.

Én egyébként kispesti vagyok, 8,5 hós kislányommal vagyok itthon. Valószínűleg jövőre mi is megyünk már bölcsibe :)


Sziasztok kedves Kismamák :)

Gondoltam megpróbálom újra feléleszteni ezt a fórumot, hátha nem csak nekem lenne rá igényem :)

Mindenkinek boldog babavárást kívánok:
Egy 11+4 hetes, lõrinci kismama :)


sziasztok!

Most regisztráltam magam az oldalon, ezért még nem tudom, hogy mûködik.

Mivel már itthon vagyok több mint 1 éve, ezért engem is érdekelne ez a fórum. :)

Egy 9hónapos + 15.hetes lõrinci kismama :)
 


Sziasztok!

Tudtok ajánlani egy 18 ker-i játszócsoportot?

Olyanra gondolok mint az Emmi Pikler típusú. Ez a 2. kerületben van. Szeretném elvinni a kisfiamat, aki 9hónapos. De jobb lenne a közelben találni egy hasonló helyet

Előre is köszönöm!
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron