Új privát üzeneted érkezett!

BOLDOG UJ EVET MINDENKINEK

Timi
Kép
Kép
 


Örömben, szeretetben, boldogságban gazdag új évet kívánunk mindenkinek!
B&Sz
 
 


Sziasztok!

Látogassatok el a köv. oldalra!
Gyermek mondókákat fogtok találni
:lol:

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Vagy

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Kép

Üdv.
 

 
 

Sziasztok Lányok, Babák, Gyerkőcök!

Régen jelentkeztünk, egy hosszabb betegséget kivéve nem volt semmi baj, csak nagyon ritkán vagyunk netközelben. Látom, két hónapja Timi Te sem Írtál, remélem nem vagytok betegek! :wink:

Jó lenne találkozni majd, ha vége ezeknek a csúnya vírusos heteknek. Remélem egyszer majd túljutunk ezen a jó-lenne-ha tervezgetős időszakon, és sikerül valóban összejönni. Mi nagyon bezárva érezzük magunkat mostanában, már a szomszédokhoz se járunk - ők is betegek - kint is hülye szeles idők vannak, gyakran a Papát sem látjuk napokig, mert Pesten dolgozik. :(

Máté szépen fejlődik, de sajnos most képet nem tudok róla feltenni. Még mindig nem jár, de bútorokba kapaszkodva mászkál két lábon már régóta. Állati óvatos, ritkán esik el (vagy le). Fotelekbe, ágyra mászni is már hónapok óta tud. Nem is bánom, hogy még nem "kétlábazik", olyan aranyosan teker négykézláb!

Holnap megyünk MMR oltásra... :cry: :cry: :cry:
Szilvi, Timi, Barnus és Detti hogy viselte?

Puszilunk Mindenkit (így neten garantáltan vírusmentes)! Írjatok!

Nóra és Máté

Kép
 


Sziasztok Mindenki!

De jó, hogy írtál, nagyon elveszett innen mindenki, nem nagyon ír már ide senki :(
Hál nemvagyunk betegek, de mi is átestünk kisebb-nagyobb nyavajákon, legutóbb megint kötőhártyásak voltak mind a ketten, de le sem vittem őket a dokinénihez nehogy ott szedjünk össze valamit :oops: volt itthon szemcsepp, úgyis csak azt írt volna fel és szépen kikezeltem őket két nap alatt :wink:
Nem is olyan régen sétálgattunk felétek, itt volt anyu és nagyon jó idő volt elmentünk hintázni a játszótérre és visszafelé kerültünk egyett és a földúton jöttünk vissza, de nagyon sok kutya volt arra :evil:

Detti nem egyszerű, kicsit életveszélyes :wink: mindenre felmászik, elszalad, mindent megrág és még sorolhatnám, ennek elenére egy tündéri lányka, imádom mikor odabújik csak úgy és megölelget, Benyó nem volt ilyen.

Az oltás sajna rajtunk rendesen kijött rá 10 napra, két napig magas láz, aztán tele lett pötyökkel, de az is elmúlt két nap alatt, így ezzel sem mentünk le a dokinénihez :oops:

fgthgjhgbtgl ddddddddddddddd- f n niuhzihteoirjtpoujoiiokkkkkkkkkkkk ezt a Detti írta nektek :D :D :D :D :D nem nagyon lehet mellette itt ülni és írni, mert nem hagy békén állandóan felkéreckedik :wink:

Puszi mindenkinek

Timi
Kép
Kép
 


Boldog nyulat mindenkinek :D

Timi
Kép
Kép
 


ezt jól kinagyítottam :oops: :oops: :oops:

Timi
Kép
Kép
 


Sziasztok Mamák!

Örülök Timi, hogy jól vagytok! Nektek is boldog nyulat!
Szerencsére az oltás utáni nyugtalanságot kivéve (ez Máténál mindig előjön) a pöttyök és láz nálunk elmaradt. És elkezdett járni! Beszereztük az első kinti cipőket... Az elszaladástól nálunk még nem kell tartani, de lehet, hogy ez csak napok kérdése... :)
A mindent megrág nagyon ismerősen hangzik... Máté mindent azonnal szájbavesz, amit megkaparint, kivéve, ha az ennivaló! Azzal órákig csak mászkál a kezében, esetleg engem megkínál vele, de neki nem kell! :roll:
Mit szóltatok a szombati hóeséshez? Az hittem délutánra hóemberépítés lesz a program...

Puszi mindenkinek, ÍRJATOK!!!

Kép
 


Sziasztok!

Már azt hittem, hogy a nyuszi szánkon fog jönni :lol: :lol: :wink: megvolt az esály rá.

Gratula az elinduláshoz, innen már nincsen messze az elszaladás sem, kaja nálunk elég tűrhető, mert végül is minden evő, de vannak napok mikor nem hajlandó főtt kaját enni egyáltalán, ha jön hozzánk valaki és megkínálom valami harapmivalóval ő is kér rögtön, olyan mint az anyja volt kiskorában :wink: :wink:

Kértetek már időpontot a 18 hós oltásra? Asszem én majd ha hazajövünk az áprilisi pihiről utána kérek időpontot, valszeg május elejére fogok kapni

Puszi

Timi
Kép
Kép
 


Sziasztok!!! :lol:

Mi is május elején megyünk majd 18. havi oltásra. Őrület, milyen gyorsan elszállt másfél év! :lol: :wink:

Igen, sajnos nagyon sok kutyu van a Széchenyi és az Uttörő utcában, ha megyünk arra, csak akkor, ha a Manó épp nem álmos. Sajna a mi kutyunkat nem tudjuk sétálni vinni emiatt, mert akkor aztán pláne egy kutyaugatás-hangorkán az egész séta... :cry: pedig Máté nagyon szereti, ha ott lebzsel körülötte a lógó nyelvű. Érdekes, a cicák nem érdeklik!

Az evés nálunk még azért is problémás, mert Máté még mindig nem ehet tej-tojás-szójatartalmút, és ráadásul a puffasztó zöldségfélékből sem tud enni semmit szenvedés nélkül :cry: :cry: :cry: . Képzelhetitek, hogy túl sokféle étel nem marad a palettán... még örülhetek, hogy ezek közül nem válogat! (Egyelőre!)

Sziasztok Babák, Mamák, Írjatok!

Nóra és Máté

Kép
 


Sziasztok!

Nóra mi is május elején megyünk, pontosan 8-án 13:45-re, hátha összefutunk :wink: :wink:

Bocsi, hogy nem jelentkeztem, de üdülni voltunk apával kettesben a múlthéten, előtte meg rá kellett készülnöm, hogy mindent rendben hagyjak itthon, majd mesélek ha érdekel valakit :wink:

Puszi mindenkinek

Timi
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Túlestünk az oltáson, :cry: és úgy néz ki, helyi bőrpírt kivéve semmi bajunk tőle :lol: . Timi, sajnos nem tudtunk volna találkozni, mert mi még mindig Pestre járunk a doktor nénihez, Györkre csak akkor, ha beteg Máté.
Most hétvégén mi is voltunk "nyaralni", Csopakon, de a Manót se hagytuk otthon. A párom munkahelyének (Egis) van ott egy vízparti üdülője, oda mentünk 3 napra. Nagyon szép idő volt, Máté is élvezte, volt egy hasonló korú "játszópajtás" is. Második nap délben 3 órát aludt, annyira tele volt új élményekkel... a többiek már el is mentek nélkülünk enni a vendéglőbe! Annyira jó volt, hogy még szezon eleje van, nincsenek sokan, és nincs dögmeleg. Igaz, még fürdeni nem igazán lehet, de jó volt egyszer így is látni a Balatont.
Timi, mesélj Te is, hogy merre nyaraltatok! Szoktatok járni a vasút felé vezető út melletti játszótérre? Gondoltam, elmegyünk majd oda Mátéval. Messze van, de itt az Úttörő utcában sosincs senki, és csak hinták vannak. Persze ott is találkozhatnánk, ha erre jártok.

Többiek, merre jártok? Írjatok, mi újság!

Puszi mindenkinek!

Nóra & Máté

Kép
 


Sziasztok!

Mi is túl vagyunk az oltáson és hál isten nekünk sincsen semmi bajunk tőle, nem úgy mint a 15 hóstól.
Mi Debrecenben voltunk hétfőtől péntekig welness-ni. Nagyon jó volt egy kis kikapcsolódás, de már nagyon hiányoztak a manók, úgyhogy jövőre 4-ben megyünk. Én nagyon élveztem a csúszdákat meg a jacuzzit, tuti, hogy nekik is fog tetszeni majd.

azon a játszótéren is csak hinta és mérleghinta van, de legalább a fák allatt és árnyékban van az egész. Megbeszélhetjük egyszer és akkor talizhatunk akármelyiken. A héten nekem a csüt és péntek du-án az jó 4 után, miután hazajövünk az oviból.

Majd kicsinyítek képeket és rakok fel pár frisset.

Pusszantás

Timi
Kép
Kép
 


Szia Timi!

Gyorsan válaszoltál, ez igen! Előre láthatólag nekünk is jó a csüt ill. péntek du., majd megpróbállak felhívni, ha nem baj. Igen, az árnyék sem utolsó szempont... :lol:

Nóra

Kép
 


Szia Nóra!

A csütörtök ugrik, mert a szomszéd bácsi temetésére kell mennem sajna :( úgy illik, hogy ott legyek. Ma délelőtt tudtam meg, hogy holnap du. fél 5-kor lesz.

Bocs Timi

Timi
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Jaj, de régen nem ír ide senki! Szegény Timi, már Te sem nagyon "nézel" ide be?
Jó volt kicsit együtt játszóterezni a múltkor, és összefutni a falunapon. Sajnos elég korán hazamentünk, mert nagyon fújt a szél, nekem meg épp arcüreggyulladásom volt... :roll: Pedig kíváncsi lettem volna a következő műsorokra is. Amilyen forró napok vannak most, nem valószínű, hogy megyünk egyhamar megint a játszótérre :cry: .(Legalábbis nappal :lol: !)
Ti merre szoktatok gyerekruhát és cipőt venni? Tudtok valamit ajánlani a közelben? Én most Pesten vettem cipőt Máténak, de jó lenne tudni a közelben egy megbízható és olcsó helyet.

Írjatok!!!

Puszi: Nóra

Kép
 


Hahó! Valaki! Mi történt?

Timi? Csak nincs valami baj? Vagy nyaraltok? Te legalább benéztél még ide néha.
És ti többiek? Megint a szürke szamár-effektus? :roll:
Mi jól vagyunk, örültünk a gyakorlatilag enyhe júliusnak, de ez a mostani strandidő is jólesik. Máté sokat pancsol, semmit sem tart tiszteletben, a kutya vizestálját sem, mindig homoklevest főz neki ... :lol:

Írjatok!
Nóra

Kép
 


Kedves Fórumozók!

Szeretném figyelmetekbe ajánlani új szolgáltatásunkat: Gödöllőn és környékén pelenka és popsitörlő házhozszállításával foglalkozunk. Ízelítő az árainkból: newborn 23 ft/db-tól, mini: 24 ft/db-tól, midi: 28 ft/db-tól, maxi: 34 ft/db-tól, junior: 36 ft/db-tól, popsitörlő: 350 Ft. Gödöllőn a házhozszállítás ingyenes, más településen távolságtól és rendeléstől függ. Kérésre szívesen küldök árlistát. Üdv. joag
 
 


Sziasztok!

Remélem mindannyian nyaraltok erre-arra, azért nincs időtök ide benézni. Mi csak pár napot voltunk a sógórnőmnél Nógrád megyében, nem megyünk nagyobb útra. Nagyon nem is hiányzik, olyan jó Györkön lenni... :lol: Papa itthon van egész augusztusban(!), sok programot csinálunk együtt (pl. parlagfű és királydinnyeszedés 3000 négyzetméteren :roll: ).
Járogatunk a hatvani strandra is néha. Ti melyik környékbeli fürdőt kedvelitek?
Jó nyaralást nektek, remélem előbb-utóbb válaszol azért valaki... :lol:

Nóra

Kép
 


Sziasztok!

Jó lenne,ha újra feléledne a topic , nagy esély van rá,hogy hévizgyörkre költözünk, de kisgyermekes ismerősünk nincs ott,ovi,suli,stb. infót nem tudok sajnos semmit.
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron