Új privát üzeneted érkezett!

szia Évi

üdvözöllek köztünk. mostanában nagyon ritkán vagyok írásban jelen az oldalon, de követem az eseményeket. az én csemegém 2 éves 7 hónapos. már bölcsibe jár, mi az óhegyen lakunk a sibrik, lavotta között

legyen szép mosolygós napod

Kriszta
szedo
 
 


Szia!
Milyen a bölcsis élet? Én majd talán ősszel fogom elkezdeni a Zitámmal. Már előre parázok az egésztől. Még szinte soha nem voltunk külön. A szölők vidéken laknak. Szóval nehezen ment? Őszintén!!! Nagyon érdekelne. Valahova oda jár a csemetéd? Mi valószínüleg a szent Lászlótérre fogunk menni. De lehet, hogy Vaspálya lesz belőle. Attól függ, hogy készen lesz az új épület vagy nem.
Az óhegyparkba szoktatok járni sétálni?
Bocsi a sok kérdésért, de úgy örülök, hogy válaszolt valaki. :D :P Évi

Kép
nikkx
 
 


SZIA

Évi

mi is nagyszülők nélkül tengetjük napjainkat. mi a napsugár bölcsibe járunk a kada mádi sarkára. szoktunk járni az óhegy parkba. nagyon jól ment a beszokás a bölcsibe, aztán két hét után kezdődött a nem akarok menni, majd mivel voltak programok télapó és tsai ezért lett kedve. mikor betegség után visszamentünk kezdhettük előröl a nyafit. De végre eljött az a pillanat, amikor már nem akart itthon maradni betegen, mert annyira hiányoztak a társai. nyugodtan kérdezz, mindenki szívesen válaszol. jó kis társaság van jelen, csak néha nehezen veszik rá magukat, hogy írjanak....


na megyek mert főzőcskézek.
szedo
 
 

 
 

sziasztok anyukák és csemegék

kitavaszodott úgy látom, mert nincs itt jelen senki

szomorú vagyok

K
szedo
 
 


sziasztok!

Végre eljött a mi pillanatunk amire régóta vártunk! Jövő héten szerdán átadják a lakást; és szombaton költözünk!
Jajj annyira örülünk! tegnap voltunk kint megnézni a lakást; már csak a belső ajtókat kell berakni és teljesen kész. megismerkedtünk a szomszédainkkal is, tök szimpatikusak, fiatalok mind. mellettünk és velünk szemben is kisgyerekes család lakik, egy házaspár pedig most várja a babát. olyan gyönyörű a lakás is; alig várjuk hogy kint legyünk!
a héten elkezdünk dobozolni, és jövő hét 2.felében már viszünk ki egy pár cuccot!


Az utóbbi időben kicsit eltűntem; de őszinte leszek: az én kicsi fiam kb egy hete teljesen be van kattanva! egész nap hisztizik, bömböl; lassan már hideg vizes pohárral mászkálok a lakásban! Persze megértem őt is; mióta ez a hitel-költözés mizéria van én is feszült vagyok. és persze rajta csattan az ostor! remélem hamar túlleszünk ezen; és ismét ismét a régi kicsi fiam lesz!

Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok!
Zsuzsófi szeretném megkérdezni, hogy hol rendelted a tortát? Mennyibe került? A tesóm lánya most volt 2 éves és lehet, hogy meglepném. Minden ismerősöm el van tőle ájulva olyan jól sikeredett. (a torta)
Szóval előre is köszi. Évi
nikkx
 
 


Szia Szedo!
Igaz az, hogy a ti bölcsitekbe év közben is van felvétel. Azért kérdem, mert elképzelhető, hogy Zitámat muszály lesz hamarabb beadnom bölcsibe. :? :(
Remélem, hogy nem rá szükségem.
Nem volt furca amikor először mentél dolgozni? Nem hiányzott a gyerek?
Én teljesen kész vagyok a gondolattól is. :shock:
Mindedj, valahogy csak túléljük. :lol:
Évi

Kép
nikkx
 
 


Kellemes húsvéti ünnepeket!
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Menő Manók Alapítvány a Kőbányai MAMAVÁR-nál is!

Tapasztalataink alapján a szülők nagy része hiányolja azt a segítséget, amellyel a gyermeke fejlődésében esetlegesen fellépő problémákat felismerheti. Ha ez meg is történik, a megoldásig legtöbbször nem jutnak el.
Elengedhetetlen volna már az óvodában megkezdeni a szűrést, hiszen a terápia korai elkezdése megelőzhetné a későbbi tanulási problémák kialakulását! Amennyiben a szülők, illetve a pedagógusok problémát tapasztalnak, terapeutáink egy komplex vizsgálat segítségével ki tudják szűrni, hogy kinek van szüksége intenzív fejlesztésre. Az alapítvány által végzett tevékenység az alapozó mozgásterápia.

Milyen problémáknál hatásos:

Fejlődési dyslexia, Fejlődési dysphasia, megkésett beszédfejlődés, beszédindítás, Kiegészítő terápiaként a beszédprodukció zavarainál, Kivétel nélkül minden mozgáskordináció elmaradásával, gyenge voltával kísért esetben, Iskolaéretlen vagy dyslexia veszélyeztetett óvodásoknál a fejlődés elősegítésére, Organikus hátterű figyelemzavaros-hyperaktív-részképességgyenge gyerekeknél a mozgáskoordináció és anyanyelvi részképességek fejlesztésére, Dominancia problémás gyerekeknél (kétkezesség, átszoktatott kezesség) a dominancia megválasztására a jobb anyanyelvi készség elérésére, Enyhe fokban értelmi fogyatékosoknál idegrendszeri funkciók elérésére, serkentésére

Az alapozó terápia közvetlen (tapasztali) hatása:

Beindítja a megkésett beszédfejlődést; Beindítja a rajzkészség igen erős fejlődését óvodásoknál, Erősen segíti dyslaliák, paraláliák esetén a logopédiai munkát, a beszédhangok automatizálódását, beépülését, Technikai dyslexia esetén megkönnyíti az olvasást, főleg az olvasás gyorsasága nő, ezáltal a szövegértés is javul, A féltekei dominancia helyes megválasztása esetében igen erősen javítja az anyanyelvi készséget dominancia-problémás gyerekeknél, Fejlődési dyspraxia esetén a mozgástervezés megjavul, Mindig javítja a mozgáskoordinációt



Érdeklődni és felmérő órára jelentkezni a 06 20 9 604 214-es számon lehet.Első felmérő nap a MAMAVÁR-nál: május 10-e.

Játszóházról bővebben: www.mamavar.hu
aja
 
 


Sziasztok! Szia Évi (nikkx)!

Én is Tatabányán nőttem fel. A X. kerületbe kb. másfél hónapja költöztünk. Nekem egy két éves és két hónapos kislányom van, Lili. Februártól jár bölcsibe. Először tetszett neki, aztán jött a néhány hetes nem akarok bölcsibe menni időszak, de szerencsére az elmúlt. Most már szereti a bölcsit. Melyik játszótérre szoktatok menni? A férjem sokszor hétvégén is dolgozik, akkor szívesen találkoznék valakivel valamelyik környékbeli játszótéren.
Ja, és Lili bölcsijében is van év közben felvétel. Ő a piros bölcsödébe jár.

Edina
edinanak
 
 


Szia Edina!
Milyen kicsi a világ!!!Én a Bánhidai ltp-n nőttem fel és Dózsakertben volt az albink. :D
Mi álltalában a Köszihez járunk játszóra. Ottvan viz is meg lehet mosni a gyereket a homokozás után :)(és van wc is a kösziben :oops: )
Ha neked közelebb van az óhegy park akkor az nekem is jó. Az én párom is dolgozik szegény hétvégén is. :(
Tudom, hogy milyen amikor idegen helyen vagy és nem ismersz senkit. Szóval megdumálhatjuk...
Sikerült Zitámat felvetetni a Zsivaj utcai bölcsibe!!! Ha engem is felvesznek az új munkahelyemre akkor júniusban kezdünk. Nem tudja valaki, hogy nyáron melyik bölcsi lesz ügyeletes?
Szokott valaki a családsegítő baba-mama klubjába járni innen? Mi 1- szer voltunk és nagyon jól éreztük magunkat! Csak ajánlani tudom. 18-án (szerda)megint lesz. Mi is megyünk. Esetleg van kedve valakinek csatlakozni?

Kép
nikkx
 
 


Szia Évi!

Én Dózsakertben laktam 17 évig a tizesekben. :P
A Köszi hol van? Sajnos egyenlőre még rossz a helyismeretem. Lehet egy kicsit messze vagyunk egymástól. Mi az Újhelyen lakunk. Persze ettől függetlenül át tudunk menni a Köszire, de nem tudom, hogy hol van. Esetleg ma délután is ott lesztek? A párom most külföldön van, így most egyedül vagyok Lilivel. :(
edinanak
 
 


Udvar-avató Tavaszi Mulatság a MAMAVÁR-ban!

Április 25-én,szerdán 10.00-13.00 óra között várjuk a gyerekeket a friss levegőre!

Program:

-Ugrálóvár a nagyobbacskáknak

-Mini mászóvár csúszdával a kisebbeknek

-Közös képkészítés az udvar díszítéséhez

-Aprók kézműveskedése

-Ár: 1000Ft/gyerek.Testvér kedvezmény: testvérenként 300 Ft.

Cím:X. Kis Gergely u.3. www.mamavar.hu
aja
 
 


Szia Edina!
Bocsi, de csak most olvastam el az üzidet.
Szóval a köszi a 28-as villamos Onódi utcai megállójánál van. Neked jó a 85-ös busz is. Ha valakit megkérdezel biztosan segít. :D
Szombaton esetleg ráérnék én is. Addig még biztosan jövök erre. Ha jó neked is megdumálhatjuk. :o :wink:

Kép
nikkx
 
 


Szia Edina!

Üdv közöttünk :)

Melyik csoportba jár Lili? Mert az én lányom a kékbe jár, és van Lili csoporttársa. Emma a leányzóm :)

Szia Anikó
gottiani
 
 


Sziasztok! Jó rég jártam erre, de nem is írtok sokat, így könnyű volt visszaolvasnom :)

Évi üdv itt :) Mi Szegedről költöztünk ide :)

A tortát nem rendeltem, hanem én sütöttem :)

Voltunk az oviban, nyílt napon, nagyon tetszett a Bencének. Megnéztük a bölcsit is, hiszen Szeptemberben valószínű a Kata is kezdi. MOndjuk addig kellene melót találnom, így ha vki tud vmit, szóljon plíííz :)

Nem kell sok pénz, csak több legyen a gyes :)

Jah, mindkét gyereket a zöldbe iratjuk be.

Egy pár kép Katáról:

Kép

Kép

Kép

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Edina, ti melyik játszóra szoktatok járni Lilivel?

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Én teljesen új vagyok itt, az Újhegyin lakom, kisfiam 5 hónapos lesz 28-án. Jelentkezzetek!!! :oops:
krysztyna
 
 


Szia Krysztyna:)

Én is az újhegyin lakom, te merre?

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Szia Zsuzsófi!

Az Agyagfejtő utcában lakom. TE??
krysztyna
 
 


Én a Mélytó utcában :) Gyerekeimet fentebb láthatod :)

A hugomnak 5 hónapos a kislánya, ő pedig a Hang utcában.

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Nagyon aranyosak a gyermekeid. Gondolom a katicabogaras torta a Kata (Katica) név miatt volt. Csak az a kérdés, hogy az én gyermekem kismaci, s vajon lesz-e macis torta majd.
krysztyna
 
 


Sziasztok!

Szívesen csatlakoznék hozzátok!!! Az Örs mellett a gyakorló u-ban lakunk. A lánykám 7-én volt egy éves!!!

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok Mamik!

Ne feledjétek,holnap 10.00-13.00 óra között kerti buli a MAMAVÁR-ban!

Ugrálóvár,mászóvár,közös kép festése és kicsi ajándék tárgyak készítése Ági óvonénivel a program!

Hétfőn és pénteken 10.00 és 11.00 órától zenebölcsi és játszószoba, illetve udvari mászóvár és egyéb játékok várják a kicsiket

keddenként és nemsokára csütörtökönként is,egy csapatnyi tornázó anyuka igyekszik leadni a felesleget 11.00 órától.Addig a gyerekek a játszószobában,vagy az udvaron játszhatnak Ági óvonéni felügyelete alatt.Csatlakozzatok!

Szerdánként 10.00 órától járók-szaladók mozgásfejlesztő tornája, 11.00 órától pedig kúszó-mászók ügyesítő tornája várja a kicsiket konduktor vezetésével.
Ugyanez a program kedden délután is látogatható + beszéd fejlesztő foglalkozást is tartunk!

Játszóházról bővebben: www.mamavar.hu
Várunk Titeket!
aja
 
 


Szia kicsilány!

Hát amint látod, ilyen "pörgős" ez a topic, de örülök, hogy csatlakoztál. Szoktál más fórumon is beszélgetni itt a babaneten, v. máshol?
Mi mindjárt 5 hónaposak leszünk (28-án), de van egy nagyfiam is, 10 éves. Kedden voltunk először a várva várt babaúszáson, de a 31 fokos víz igen hideg, bár mindenhol e körül van. Sokkal jobban élvezte volna a pici, ha legalább fürdetési (37 fokos) víz lett volna, az biztos. Mindegy legalább edzett lesz - mondják.
Ti voltatok már ilyenen?
krysztyna
 
 


Szia Krysztyna!!

Igen szoktam máshová is járni fórumozni, mind itt a babaneten, mind az nlc-n!! Mi még nem voltunk babaúszáson, mindig csak tervezem, hogy megyek de sosem jutok el odáig!!

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


Szia!

Már 2x voltunk babaúszáson. Nem tervezni kell, hanem megvalósítani :D Javaslom a csömörit, mert nagyon kedvesen foglalkoznak a babákkal, s nem tanfolyamszerű, hanem annál sokkal kötetlenebb, de azért irányítanak (egyénileg).
Mi most fogproblémával küszködünk. Valószínű, hogy jön a pici foga, mert állandóan az ínyét dörzsöli, folyik a nyála és nagyon-nagyon nyűgös, 10 percenként felébred, nem tudja rendesen kipihenni magát. Ti hogy kezeltétek ezt a problémát? Minden viszonylag csendben zajlott, vagy ti is megszenvedtétek?
krysztyna
 
 


SEGITSÉGETEKET KÉREM

KAPTUNK EGY INDESIT WT82 MOSÓGÉPET, DE SAJNOS NINCS HASZNÁLATI ÚTMUTATÓNK HOZZÁ. VALAKI TUD NEKÜNK SEGITENI. KÖSZÖNÖM KRISZTA

205543221
szedo
 
 


http://www.elektronline.hu

Szedo: itt hátha segít vki. :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 



KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!
Lakik valaki a Liget tér közelében? Mi a Kőrösi Csomán lakunk.
Zitám is valószinüleg hamarosan bölcsis lesz. Mi a Zsivajba fogunk járni. Van esetleg valakinek tapasztalata ezzel a bölcsivel?
Évi

Kép
nikkx
 
 


Krysztyna!

Nálunk a fogzás elég felemásan zajlott eddig. Az első pár szinte fel sem tünt, de az örlőket és most a szemfoggal is nagyon szenvedünk!!
A babaúszáshoz meghoztad a kedvemet szerintem akkor kipróbáljuk a csömörit nemsokára!!

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok! Látom, továbbra sem pörög a topic....

Katám immár 3. hete beteg, nem tudom mi van vele. Bence is köhögött, taknyos volt, meggyógyult, most újra köhög :( Én is.... Elegem van!!!!

Kicsilány, anyósomék ott laknak nálatok, a Gépmadár utcában :) Ott nőtt fel a férjem :)

Szedo, keress rá a Google-n, biztos találsz!

Krysztyna, igen, azért volt Katica tortája :) Macisat még nem próbáltam, de nem tűnik túl nehéznek :)

Pusz

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Szia Mindenkinek!!


Sikerült ide eljutnom. Kisfiam nyűgi mostanában, de remélem egy kicsit elterelhetem a figyelmét. Vettünk ugyanis egy elektromos hintát, nagyon tetszik neki, így nem kell a hordozóval kézi erővel hintáztatni (már úgy leszakadt a karunk).

Zsuzsófi! Nálunk is gyakori az orszívó-porszívó használata most, mert lehet, hogy megfázott babánk, lehet, hogy a babaúszáson?? Na, jól nézünk ki :?

Kicsilány: Hát akkor egyik fog kibújása sem "észrevétlen". De legalább már vannak fogacskák....nálunk még csak a nyáladzás és nyűgice. Viszont ha már lesz fogacska, úristen, hogy szoptatok oly könnyedén mint eddig? :oops:

Nikkx: Nem ismerem a Zsivajt, mi az Újhegyin lakunk, de azt hallottam róla, hogy nagyon jó bölcsi, kiemelkedően szeretik - tényleg - a gyerekeket, nagyon sokat foglalkoznak egyénileg is velük.

Krysztyna
krysztyna
 
 


Krysztyna, a szoptatás menni fog, hidd el :) egyszer kétszer tuti rossz élmény lesz ha ráharap, de ilyenkor rá kell vezetni a babát, hogy ezt ne mszabad. Megérti sztem.

Én ezen nem szokta mfilózni hogy hol-miért lett beteg, igyekszem mindent megtenni, hgoy elkerüljem, de néha megtörténik. De ezért nem mondok le vele a friss levegőről, az úszásról, a játszótérről...
Ne legyen lelkiismeretfurdalásod :)

Kikkx én is jókat hallotta mróla, de nekünk nem került szóba, mivel mi is az Újhegyin lakunk...

Móni, beirattátok Gergőt?

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Hello Mindenkinek!


Egy olyan kérdésem lenne, hogy van egy ismerőskereső iwiw, ahova csak meghívóval tud az ember belépni. Van itt közületek, aki tudna ilyen meghívót küldeni? :?

Babám mostanában nagyon-nagyon jó kedvű, tetszik neki a hinta nagyon, akkorákat kacarászik.

Ma bementem a munkahelyemre, s felmerül a kérdés, mikor mennék vissza? :roll: Hááááát, még odébb van, de hát múlik az idő nagyon, s nem árt ilyenekre is gondolni, meg bölcsire is majd.
Úristen, nem is tudom, melyik lenne jó neki?
Nektek mi a tapasztalataitok a környékbeli bölcsikkel kapcsolatban?
Van-e olyan, amiről rossz hír van esestleg?? (Nem árt már most előtérbe helyezni) :wink:

Kry
krysztyna
 
 


A Szituációs Nyelviskola megkezdi angol nyelv oktatását gyermekek és felnőttek részére a MAMAVÁR-ban!

Amíg a gyermek tanul, a szülők is részt vehetnek angol órán a felnőtt oktatás keretein belül. Ha csak a szülő szeretné elsajátítani a nyelvet, gyermekére a játszószobában addig óvónő vigyáz!
Kellő érdeklődés tekintetében, a gyermek órákkal párhuzamosan alakformáló/ kondi órák tartását biztosítjuk!
A nyelvoktatási módszerről, illetve árakról bővebben a www.mamavar.hu oldalon tájékozódhattok!

Ingyenes bemutató óra a gyermekek számára május 17. (csütörtök) 10.00-11.00 óra, illetve 11.00-12.00 óra között!

Kérjük, hogy a részvételi szándékot a 06 20 9 604 214-es számon jelezzétek felénk!
Szeretettel várunk mindenkit!
aja
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, kissé eltűntem. Sűrű volt a program mostanában.

Nikkx,
remélem sikerül majd összehozni egy találkát. Most nem ígérek semmit, de majd jelentkezem. Most sok a hétvégi programunk, hétköznap meg ugyebár dolgozom.

Gottani,
Lili Ani néni és Margó néni csoportjába jár. A csoport nevét sajnos nem tudom. Ilyen is van? Erről nem tudtam.

Zsuzsófi,
mi a Tavas u. 4 melletti és a környékbeli játszóterekre szoktunk menni. Azoknak nem tudom mi a neve. Több jótszóteret is kipróbáltunk már. Néha elsétálunk a 2 nagy játszótérre is. Mostanában ott ritkán voltunk.
edinanak
 
 


Sziasztok nagyon eltűntem... egy kicsit be vagyok havazva...



Szokott valaki közülünk a barátság parkba járni?


















Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


...ja és még mindig itt lakunk... :) :(


Nagyon nehezen megy ez a felújítás... nemtudom mikor jutunk el a költözésig... :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Hello Mamacka!

Amint látod, viszonylag új vagyok itt, s szomorúan konstatálom, hogy itt alig pörögnek az eszmefuttatások. Kérdezted a Barátság parkot....hol van az helyileg?
krysztyna
 
 


GYEREKNAPI RENDEZVÉNY!

Időpont: május 22. (kedd)10.00-13.00 óra között! Program:

Ajándék tárgyak készítése Ági óvónénivel
Misi bohóc előadása
Arcfestés, lufi hajtogatás
Tombola

BABA MASSZÁZS TANFOLYAM!

Szakképzett védődnő vezetésével, május 25-én (péntek) 15.00 órától indul 4 hetes tanfolyamunk, melyre korlátozott számban lehet még jelentkezni!
Még terhes kismamák jelentkezését is várjuk, Így előre felkészülhetnek a baba érkezésére és sok jó tanácsot, tippet szerezhetnek kismama társaiktól!

Jelentkezni a MAMAVÁR elérhetőségein tudtok: www.mamavar.hu
aja
 
 


A Barátság park a Kőér utca Harmat utca és Óhegy utcával határolt...
Tele van jó kis játszókkal... mi oda járunk!

Jár még valaki arrafele?

A Liget tértől nincs messze!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka!

Én még nem járok játszótérre, pici még a babám, a többek pedig nyilatkozzanak! :?
krysztyna
 
 


Sziasztok! :)

Én is új vagyok itt. Krysztyna, örülök hogy itt is látlak! :D :D
Mi az Újhegyin lakunk, a Tavas utcában. Manóim mérete a vonalzókon.
Vendég
 


Sziasztok!
Mi néha ki szoktunk menni a barátság prarkba. De inkább hétvégén, mert iszonyú átjutni a köér utcai kereszteződésen. Senki nem akar átengedni. Volt, hogy majdnem elütöttek. Én inkább a köszihez járok hétköznap.

Kép
nikkx
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan, majd este jövök Smile

Az lenne a kérdésem, hogy nincs-e vkinek egy felesleges telefonkönyve? Végülis tavalyi is jó lenne (ha más nincs) nem hiszem hogy túl sok változás lenne benne.

Most néztem az interneten 5e+ áfa, és most erre nincs pénzem. Nagyon remélem hgoy valamelyikőtöknek van (felesleges) nagyon megköszönném!

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Na mijaz, ennyire megijedtetek??? Nyugi van már telefonkönyvem, elő lehet jönni :d:d:d:d

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Kőbányán (X.kerület) működő játszóházat bővitenénk ki egy Családi napközivel,ha lenne rá igény!
7fő max. létszámmal működnénk 1-3 éves gyerekekkel és szeptemberben indulnánk.
Terveink között szerepel heti szinten torrna óra a tornatermünkben,vagy az udvaron,zenebölcsi és angol tanulási lehetőség.2 gondozónő ügyelne a gyerkőcökre.

Kérem,hogy akit érdekelne jelezzen,hogy merjünk belevágni a dologba

akár itt,akár a 06 20 9 604 214-es számon!
A játszóházról itt: www.mamavar.hu

Köszönöm:Orsi
aja
 
 


Szia Zsu!
Jól látom? Jön a 3. bébi? Vagy csak nem vettem észre eddig? Gratulálok! :lol:
Szeretném megkérdezni, hogy hol lehet a közelben marcipán masszát venni? Szeretnék a páromnak meglepit csinálni. :P

Mi van lányok, hol vagytok?

Üdv Évi

Kép
nikkx
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: