Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Ilyen topikot még nem találtam. Ha van kedve valakinek beszélgetni, a környékről összeszedni az infókat, jelentkezzen.

Nekem van egy kisfiam 2000.12.01-én született, és egy kislányom 2002.11.23-án született.
Levente és Regina.


Üdv Gigóca
gigóca
 
 


Sziasztok!

Én is itt lakom. Nekem van egy 2 éves lányom és egy 2 hónapos lányom. Nóri és Nikolett.
Én is kiváncsi vagyok, hogy itt milyen lehetősegek, programok vannak a kismamáknak, babáknak.

Tina
tkriszta
 
 


Sziasztok!

nagyon jó ötlet! Nekem egy lányom van, Emma 2002. 10.10. Ti meliyk részen laktok? Mi az Újhegyi lakótelepen.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 

 
 

Szia Manó

Mi Óhegyen lakunk. Nincs messze az Újhegyi lakóteleptől. A tó környékén laksz?

Tina
tkriszta
 
 


Szia Manó,

mi az Élessaroknál lakunk.

Gigóca
gigóca
 
 


Tina,

az utazóágy lehet hogy meg lesz estére. Most beszéltem anyósommal, és ha minden igaz, és lesz apósomnak ideje, akkor leszállítja a mai napon. Reggel mikor indultok? Mert akár reggel is beugorhattok majd érte, ha itt lesz.

Üdv G
gigóca
 
 


Gigóca, köszi.

Manó, Emma miket csinál már?

Tina
tkriszta
 
 


Tina!

Hát végülis a tónál, bár nem a közvetlen közelében, de az egész lakótelep olyan piciKép Mi ha a Sibrik és a tó közötti részt vesszük épp a közepén lakunk. Ott ahol a prifi van meg a kínai éttrem, ha ismered. Az Óhegyre mi csak állatorvoshoz szoktunk járni, a Vörösdinka vagymilyen utcába. Egyébként csak átutazom rajta busszal. Szép rész.

Emma feláll, bútorok mellet járkál, kalótyál egyfolytában. Néha már feláll kapaszkodás nélkül is, de ez még új mutatvány. ja, és mászik is, de azt nem nagyon szeret, ő menni akar. Állandóan fogni kéne a kezét és sétálni vele. De ő nagyon későn kezdett el mozogni, 7 hónaposan kezdette el forogni. Úgyhoyg 3,5 hónap altt jutott el idáig.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


prifi=profi

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Jövő tavasztól én is csatlakozom hozzátok, addig csak olvasgatok KépKép

Annamari
muter
 
 


Szia Annamari!

miért csak jövő tavasztól? akkor költöztök ide?

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Szia Annamari,

nyugodtan írogass ide, ne csak olvass. Várunk szeretettel.

Manó

ügyes a kicsi lányod, az enyémtől csak 1,5 hónappal idősebb. Jó a kép a profilodban.
Mennyit alszik naponta? Miket eszik, a danoninóról tudok.


Gigóca
gigóca
 
 


Manó

Jó a kép a profilodban. Nekem soha nem sikerül ilyen jól a fotózás. A sogornőm is arrafelé lakik.
Azt tudtad, hogy itt Óhegyen vannak állatok? Van egy telek ahol csak fák vannak és ott van őzike, kacsa, tyúk, nyúl, kakas. Régebben malacok is voltak. Bárki megnézheti.

Annamari

Ne csak olvass minket, írjál Magatokról is.

Gigóca,

A Te képed is jó.

Tina
tkriszta
 
 


Tina!

nem tudtam! Hol van ez a telek? bár anyósomék vidéken laknak és ott szokott Emma iylet nézni, és hát nem elégszik meg a kerítésen túlról való nézegetéssel, hanem követeli hogy megsimizhesse őketKép

Gigóca!

Danonino?Kép Honnan tudod? Amúgy tul képp mindnet eszik kivéve tej és tojás. Amúgy hivatalosan reggel, este tápszer cumisüvegből, tízóraira gyümölcsös joghurt vagy túró, vagy ilyesmi, ebéd főzelék, uzsonna tejpép. dea mikormi eszünk abból is mindíg kér még, és én szokatm neki adni.
Aludni este olyan 8-9- reggel 7-ig szokott általában, napközben meg vagy 2x 1-1,5 órát vagy 1x 2 -2,5 órát, mikor hogy sikerül.

A profilomban lévő kép egy teljesen spontán készült fénykép a párom csinálta, de csak leültette Emmát, lefényképezte és így sikerült. Csak sétálni mentünk ki a sportligetbe itt nálunk a tó mögött. Amúgy köszönjük a dícséretet. ninsc szivem kicserélni, pedig már május óta nnyit változott.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék.
Mi Kőbányán a városközpontnál lakunk.
A nagyobbik lánykám, Brigi 2001.03.24-én született, a kisebbik, Berni pedig 2003.07.29-én.

Nagyon szépek a gyerekeitek!

Tina, nekünk is van ilyen halacskás habtapink. :-)

Gigóca, az Élessaroknál merre laktok? Az elég közel van hozzánk.

Annamari, tavaszra várod a babádat? Mikorra? Merre laksz?

Manó, az állatos telek az Óhegy utca végén van, ha jól tudom. Én is csak hallottam róla, de tervben van a meglátogatása. Szerencsére Birám imdája az állatokat. Hogy ezt kitől örökölte...? :-)))

Kriszti
Kriszti
 


Kriszti

üdv a fedélzeten, pedig pont ma akartam kiírni, hogy a topik kihalt.
Mi a rendőrség mellett lakunk. Ti merre?
Összeszoktak már a gyerkőcök?

Gigóca
gigóca
 
 


Sziasztok!

Szóval a babám már 17,5 hónapos, egyelőre a X. kerület nem stimmel, jövő tavasszal lesz átadva a lakásunk a Kőrösi házban, ott fogunk lakni KépKép

Annamari
muter
 
 


Annamari,

akkor te sem leszel messze tőlünk. Jól haladnak az építkezéssel. Addig is nyugodtan írogass nekünk. Aranyos a kép a profilodban. Kicsi fiad neve?

Manó
olvasok erre arra.Onnan tudok a Danoninóról is. Irigyellek, hogy Emma már majdnem mindent eszik, mert Regina csak néhány kanál erejéig kóstolgat, de hogy azzal jól is lehet lakni, az szerinte kizárt. Így mi még harcolunk az etetésekkel.

Üdv Gigóca
gigóca
 
 


Sziasztok!

Bár én már nem vagyok 10 kerületi lakos de ott nöttem fel és anyuék még mindig ott laknak, így a szívemhez nőtt.
Nekem van két gyerekem Betina 4,5 éves elmult, és a Gép utcai óviba jár, fiam Norbi 2,5 éves lesz. ő még itthon van velem.
És 2004. március 11-re várom a legkisebb porontyot.
Én mindkettőt a Bajcsi kórházban szültem, mert az orvosom ott dolgozik, igaz már csak magánban, a harmadik babát is ott fogom szülni.

Nagyon szépek a gyerekeitek.


Sziasztok

Gabi1

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gigóca! Balázs Kép
muter
 
 


Sziasztok!

Már azt hittem senki nem lakik Kőbányán innen a Babanetről. Kép

Ha jó idő lesz a héten elsétálunk az álltokhoz és megnézem melyik utcába van.

Gabi,
én a Bajcsyba születtemKép és úgy volt, hogy én is ott fogok szülni de nagyon rossz orvost fogtam ki.

Kriszti,
a kisebbik lányom 2003.06.20-án született, csak 1 hónap van a Te kisebbik gyereked közt.Kép
Szeretjük a halacskás habtapit.

Tina
tkriszta
 
 


Sziasztok!

Tina: az én orvosom nagyon jó és ha ő nem lenne ott akkor én sem szülnék ott, a neve Kardos Gábor. Te kinél szültél? az elsőt sajnos a Farkas doktornál, még szerencse hogy nem lett semmi bajunk sajnos az éndokim otthon feküdt 40 fokos lázzal, de a másodikat már nála szültem, és nagyon rendes volt végig és a szüléskor is, és utána is.

Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

nem halt ki, csak én voltam az utolsó hozzászólás, vártam hogy valaki írjonKép Ez a telek állatokkal engem is érdekelne! Pontosan meliyk utca, és mivel lehet oda menni (BKV)?.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

MA megkérdeztem a játszótéren melyik utcában vannak az állatok, Alkér u. 85-ös busszal az Örsről jövet a Kada u. előtt kell leszállni az Óhegy parknál és elindulni a busszal egyirányba . Az első v. 2. utca az Alkér u. Ott lefordulni jobbra és onnan már kb. 20 m. Remélem érthető volt.

Gabi,
végül nem a Bajcsyba szültem, de először dr. Burján volt az orvosom. De én úgy vettem észre, hogy csak a pénz érdekli és nem volt szimptikus sem. Végül a kistarcsai kórházba szültem Dr. Erdélyi Zsoltnál. Nagyon meg voltam elégedve vele.
Gigóca ajánlotta nekem. Kép
Tina
tkriszta
 
 


Sziasztok!

MA megkérdeztem a játszótéren melyik utcában vannak az állatok, Alkér u. 85-ös busszal az Örsről jövet a Kada u. előtt kell leszállni az Óhegy parknál és elindulni a busszal egyirányba . Az első v. 2. utca az Alkér u. Ott lefordulni jobbra és onnan már kb. 20 m. Remélem érthető volt.

Gabi,
végül nem a Bajcsyba szültem, de először dr. Burján volt az orvosom. De én úgy vettem észre, hogy csak a pénz érdekli és nem volt szimptikus sem. Végül a kistarcsai kórházba szültem Dr. Erdélyi Zsoltnál. Nagyon meg voltam elégedve vele.
Gigóca ajánlotta nekem. Kép
Tina
tkriszta
 
 


Bocsi, bénáztam.

Tina
tkriszta
 
 


Sziasztok!

Igen őt én is ismerem csinált már nekem is uh-ot, és a barátnőmnek is, és ő is mesélte milyen durva volt, nekem ráadásul ő volt az egészségügyiben a szülészet nőgyógyászat tanárom, megértem hogy hozzá nem mentél vissza.
Még szerencse hogy az én dokim is nagyon rendes.


Gabi1

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi,
pedig nekem a sogornőm ajánlotta és Ő meg volt vele elégedve. Nem vagyunk egyformák. Habár lehet, hogy Ő se jár hozzá.
Nekem egyébként nem csinálta durván az uh, csak a XVII. kerületi SZTK-ba kellett mennem uh-ra és ott is elkérte az árát. (szerintem mások nem fizettek) Akkor már terhes voltam és amikor megnézett az uh-án azt mondta, hogy másnap mennyek vissza a magánrendelőjébe és ott elmondja mit látott az uh-án. 3x voltam nála mire megállapította, hogy terhes vagyok, vagyis 3x fizettem 1 hetén belül. Többet nem látott engem.

Tina
tkriszta
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy van kőbányai topic! Csak kár, hogy most indult, sajnos nemsokára elköltözünk, de addig is szívesen jövök, ha nem bánjátok!

Nekem van egy 21 hónapos kislányom, Réka és most várom a másodikat 2004.februárra! Mi a Mázsa tér közelében lakunk, úgy látom elég közel egy-két emberhez!Kép

Most csak átolvastam a topicot, igyekszem bekapcsolódni!
Már én is azt hittem, hogy nincs kőbányai a babaneten!Kép

Zafi
zafi
 
 


Sziasztok!

Zafi: én a Gép utcában laktam amíg férjhez nem mentem, és a kislányom oda jár a gép utcai oviba.
Anyuék a Gép utcában a sárga házban lakik, a telefonfülkénél.
Nem ismered véletlenül a Hammer Móniékat?
Régóta laktok ott?
Lehet hogy ismerjük egymást?

Gabi1

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Zafi,
hová költöztök? Addig is gyere gyakran.

Tina
tkriszta
 
 


Sziasztok!

Gabi! Mi a Luca közben lakunk, merőlegesen a sárga házra!Kép Így névről nem ismerős, de lehet, hogy már láttuk egymást! 3 éve lakunk itt!

Tina, elvileg a 11.kerbe költözünk, mert a második babával már kicsi lesz a lakás, de épp ma változott a helyzet, úgyhogy lehet, hogy még maradunk egy kicsit!

Zafi
zafi
 
 


Zafi

A XI. ker. nem éppen itt van a szomszédba.
Mi is szeretnénk majd költözni, de én szeretnék Kőbányán maradni v. a XVII-ker-ben.
Hol van a Luca köz? Még soha nem hallottam.

Ma már nagyon hideg volt reggelre a lakás. Remélem nem fáztak meg a gyerekek. Most már nem is megyünk annyit le sétálni.

Ti hová szoktatok járni levegőzni?

Sziasztok

Tina
tkriszta
 
 


Tina, a Pongrác út és a Gép utca között van a Luca köz, kicsi, csendes utcácska!

Nálunk is nagyon hideg van, de már csak nem fogunk fűteni!
Mi többnyire a Kőrösi sétányra járunk, mert közben egy kis vásárlást is meg lehet ejteni és ott azért vannak emberek. Régebben kimentünk a Népligetbe is, de az nagyon kihalt, az Óhegy parkhoz meg lusta vagyok, pedig annyira azért nincs messze!

Zafi
zafi
 
 


Lassan becsukom a topikot, a kutya sem jár erre, nemhogy kismama, vagy anyuka.


Kriszti, Zafi, Manó, Tkriszta, Gabi1, Annamari merre vagytok?
gigóca
 
 


Nehogy bezárd!

Büfiztetés közben mindig elolvasom a legújabb hozzászólásokat.
Csak írni nincs időm. Hol a Bernit kell pesztrálni a pocakja miatt, hol a Brigivel kell foglalkozni. Este meg ebben a szobában alszik a párom, akkor meg azért nem tudok írni. :-(

Tina, Zafi! Nálunk is nagyon hideg van a lakásban (bár most egy kicsit jobb a helyzet). Kb. 2 hete a Bernit a téli overalljában altatom. :-) Még elég nagy rá, de nem is adom rá rendesen, csak belefektetem, belerakom a kezét az overall ujjába, és betakarom őt egy paplannal.

Zafi! Mi is a Kőrösi sétányra járunk sétálni szinte minden nap! Azóta figyelgetlek Titeket, de még nem láttalak. Mikor szoktatok arra járni? Mi általában 4 és 7 között valamikor. Mi is azért szeretjük, mert a vásárlást is el lehet intézni, és ott azért elég sokan mászkálnak, van sok baba is, ami Birámnak szempont, és ugye ott található a Krisztina cukrászda is... :-)))

Gigóca! Mi az Állomás utcában lakunk. A gyerekek már elég jól összeszoktak szerencsére. Brigikém nagyon segítőkész, sokszor megszeretgeti a Bernit vagy énekel, magyaráz neki, szerencsére nem féltékeny rá. Csak az a gond, hogy egy szobában van a 2 kiscsaj, és sokszor zavarják egymást alvás közben. :-( Úgyhogy mi is költözésen törjük a fejünket.

Annamari! A Kőrösi ház itt van a szomszédunkban. Tavasztól talán majd találkozhatunk is.

Kriszti
Kriszti
 


Sziasztok!

Én is olvasgatom ám a topicot! Bár tényleg nem vagyunk még túl sokan Kép

Kriszti!
És halad az építkezés? Kép Én sajna nem tudok mindennap elmenni oda, sőt, viszonylag ritkán látom a házat, én úgy látom, szépen haladnak! Már a 4. emeletet téglázzák, azt hiszem. Így van?

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok!!!!
Mostanába rossz napjaink vannak. Beteg a 2 gyerek és én is az voltam. A férjem ma kezdi.
Ráadásul a nagyobbik lányom kiharapta a száját belül. Tegnap este 9-től 11 ig ordított. Rugdosta az ágyat, remegett a fájdalomtól. Nem lehetett megvigasztalni. Utána fél órákra eltudott aludni majd kezdődött a sírás. Már én is vele sírtam.
Kiváncsi leszek milyen lesz az éjszkánk ma.
Látta dokinéni és kaptunk rá valamilyen Lidocainos ecsetelőt. Sajna enni, inni se tud.
Szóval jól vagyunk.

Tina
tkriszta
 
 


Tina

miért nem hívtál?
Én mindig bekenem Levinek, vagy Dentinoxal, vagy a gyógyszertári Susp.Anastetica oldattal, ha valamiért megsérül az ínye.
Betegségből mit kaptatok ki?
Tudok segíteni valamit?

Üdv Gigóca
gigóca
 
 


Gigóca

Lehet, hogy kellett volna egy sms-küldeni és legalább egyből mondtad volna a a Dentinoxot. Azóta már nekem is eszembe jutott. Az a baj, hogy félórákra hat és utána kezdődik előről a sírás.
Ráadásul ma kiharapta a másik oldalt is.
Nátha, torokfájás jutott az egész családnak.

Tina
tkriszta
 
 


Tina

nem adsz neki enni? Azért harapdálja a száját?
De félre a tréfával, miért teszi? Az ötös fogak kint vannak már?
Cataflam csepp???? annyit adj, ahány kiló.
Náthára kaptatok valamit?

Írj mailt jó??

Gigóca
gigóca
 
 


Gigóca, mail ment!

Tina
tkriszta
 
 


Sziasztok!

Én még kismama vagyok, ráadásul nem is a X. kerületben lakunk, viszont a Bajcsyban fogok szülni. Ezért érdekelne a szülészetről bármi, mert gyakorlatilag nem tudok róla semmit. Az én dokim Dr Dán Pál, akire eddig igazából nincs panaszom...
Előre is köszi...
Névtelen
 


sziasztok

szia névtelen én is a Bajcsiban fogok szülni, de ezt az orvost sajnos én sem ismerem, ő új ott?
Láttad már a szülészetet nagyon jól megcsinálták.
én a Kardos doktornál fogok szülni.

Bocs hogy eddig nem nagyon jelentkeztem, de betegek voltunk, még mindig köhögök, de remélem most már csak elmulik.

jövőhéten megyek dokihoz, meg uh-ra, remélem minden rendben lesz.

Tina hogy van a lányod?

Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szia Gabi!

Végra vki aki ott fog szülni. Az orvos szerintem nem új, bár fogalmam sincs róla...
Figyelj, szokott ott lenni tanfolyam, vagy hasonló, mikor bemutatják a szülészetet?
A szülőszobákat láttam az interneten, tényleg szépek.Egy másik fórumon olvastam, hogy azoknak megvan az ára, és állítólag csak "elit" kismamák vehetik igénybe. Erről tudsz vmit?
Mikor fogsz szülni? Én előreláthatólag okt. 20-án.
Köszi előre is a válaszokat...Kép

Andi
Névtelen
 


Szia!
Én márciusban fogok szülni, de nem tudok róla hogy fizetni kellene érte, de csütörtökön megyek dokihoz és megkérdezem tőle, én is csak interneten láttam, melyik fórumon olvastad?

Igen szokott lenni tanfolyam, régen a kórházban az uh-ozó elött volt egy faliújság és oda volt kiírva, de szerintem ha a dokidat megkérdezed ő is megtudja mondani.

Gabi1

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

Gabi
Már jól van a szája a nagyobbik lányomnak. A kicsinek még szívni kell az orrát. sajna reggel 6-kor zavarja a legjobban, nem tud rendesen visszaaludni. Remélem hamar meggyúgyul.
Nálatok mi volt? Nátha?

Névtelen
A neten megtudod nézni a Bajcsy szülészetet. Tényleg nagyon szép és modern. Nekem az egyik ismerősöm 2 gyereket is ott szült és nagyon meg volt elégedve a kórházzal. De más volt az orvossa.

Gabi
majd írd meg, hogy mi volt a dokinál.

Tina
tkriszta
 
 


Sziasztok!

vagyok én is, csak most két hétig anyukámnál voltunk.

Kriszti, mi is kb. abban az intervallumban vagyunk a sétányon, ma is megyünk, ha Réka kialudt, majd leslek, bár nem tudom, miről ismerhetnélek fel...
Ja, a Krisztina cukit mi is bírjukKép

Andi, ma voltam a védőnőnél és ott ki van függesztve egy lista a Bajcsys szüléselőkészítőről, kéthetente van, de nem jegyeztem meg sajnos az időpontokat.

Zafi
zafi
 
 


Bocsi, orvosa

Tina
tkriszta
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek, sokat segítettetekKép
A nők lapja fórumon találtam a Bajcsyról még írásokat, itt a pontos címe:http://www.noklapja.hu/forumkifejt.php?forumid=9851&id=18
HA így nem jönne be, akkor az a fórum címe, hogy a "Bajcsy kórházról tapasztalatok"
Gabi1
Én is csütörtökön megyek dokihozKép

Andi
Névtelen
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: