Új privát üzeneted érkezett!

Orsi,köszi a képet a szőke hercegről! :) Nagyon aranyos :) Szereti a vizet ő is :wink:

A "tanyát" csak úgy felvetettem :) maradhatunk itt ahogy eddig is :D

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Tündi! Bizony nagyon jó most nekem ez az idő.Kellemes hűvös van! :D
Köszi a köszöntést,láttam a blogba is ott is köszöntem!Látom te is írtál végre oda is! :D

Orsi! Aranyos Ati a képen,látszik hogy élvezi a strandot! :D Én se nagyon szoktam a strandra értékes dolgokat vinni,se teló,pénz is csak annyi ami éppen kellhet,mert itt is lopnak ám rendesen sajnos. :(

Az anyatanyára ha akartok menni felőlem mehetünk,nekem mindegy!

Kép
Kép
Kép
 
 


LEVENTÉNEK NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK! :D

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Hajni: Dávidnak nagyon boldog születénapot! Gratula a 100 naphoz. :-)

Szilvi: Leventének nagyon boldog szülinapot!

Tündi: Anyatanyát én támogatom!!!!

Orsi: Nagyon aranyos Ati! :) Nem a pörgés miatt jó a zárt fórum, hanem hogy nem olvassa fű, fa, virág, amit írogatunk. Aztán csatlakozhat bárki, akit beengedünk. De már egy másik fórumban kaptam az anyatanyás javaslatom miatt hideget meleget, úgyhogy nem akarok senkit meggyőzni. :wink:
 
 


Erika! Köszi!!! :D

Kép
Kép
Kép
 
 


TÜNDI! NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT NEKED !!!!!!

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Tündi!
Boldog Születésnapot!!


Levente!
Boldog Születésnapot!


Dávid!
Boldog Születésnapot!


Anyatanya
Nem ismerem ezt az oldalt,de tőlem mehetünk,főleg azért ha ott zárt körűen tud működni a dolog akkor csak tényleg mi olvasnánk.Szóval én benne vagyok :wink:

Kép

Kép
 
 


Köszönöm szépen a köszöntéseket!!! :) Aranyosak vagytok! :)

Hajni,írtam már vmicskét :P ...aztán majd most megint nem írok vagy 4 hónapig :D :P Csak vicceltem,igykszem írni majd..azóta nem is néztem a blogot,nem azért mondtam,hogy írtam neked,hanem azért,hogy hátha nem olvastad azóta :D
Én is örülök ennek a kis lehülésnek!

Anyatanyát azért vetettem fel,mert hallottamegy-két dolgot vissza.. nekem nincs is ezzel semmi bajom,mert amit leírok azt vállalom,de van olyan a topikunkból aki esetleg ezért nem is ír már,ha jól értelmeztem :wink:
Akkor elvileg van 3igen szavazatunk és 2 tartózkónk :D

Katlina,igen az zárt..csak az jöhet be akit a moderátor beenged..MAgunk közül kell választani embereket aki beengedi a többieket! www.anyatanya.hu

Jó lenne ha a többiek is jeleznének! :wink: egy igen,nem vagy mindegy :D
Ha gondoljátok nyitok egy topikot ugyanezzel a névvel!
Regisztráljatok ha szeretnétek,de ha lehet ezzel a nickkel amivel itt,hogy kizárjuk a hivatlanokat :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tundi24 2010.07.25 14:47-kor.

Kép
Kép
 
 


Tündi, boldog szülinapot!
Kép

Leventének holnapra boldog szülinapot!
Kép

Anyatanyát én is támogatom, már regiztem is :wink: Nem mondom, hogy oda sűrűbben járok majd, de lehet... :mrgreen:
Csak valaki nyisson egy fórumot vmilyen néven....

Nóri és az ovis...
Kép
 
 


Tündi, közben írtál... :lol: én nem ezzel a nickel vagyok, de amaz is egyértelmű. :wink:
Engem is zavar, hogy olyanok olvasnak, akik aztán nyelvköszörülnek ... :? :evil:

Nóri és az ovis...
Kép
 
 


Anyatanyán ugyanezen a néven vagyunk!!!Megtaláltok a csapatoknál bennünket! :)
Jelentkezzetek ;)

Kép
Kép
 
 


ja Nóri,köszi szépen neked is!!!!!!! :D :D

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Kis és nagy szülinaposoknak egyaránt: nagyon boldog szülinapot kívánok!!!

Zárt topikot támogatom. Egyes helyeken rendszeres téma, hogy az anyukák mit írogatnak itt össze egyes eü. intézményekben szerzett tapasztalataikról. Ezt most értse mindenki úgy, ahogy akarja.

Nóri, Tündi, én még mindig nem bírtam letölteni a képeket :evil: :( :cry: lehetne valami más módja, hogy megkapjam őket? Előre is köszi :)

Kép
 


Linda,gyere és regelj akkor a tanyára ;)

Nekem működött a link amit Nóri küldött! Átküldöm neked msn-en tömörítve ha bekapcsolsz! :D

Kép
Kép
 
 


Linda, pedig nálam meg 5 letöltést jelez....gondolom, 1 Tündié, a többi a tiéd lehet...sehol nincsen a gépeden?

Nóri és az ovis...
Kép
 
 


Ha már így kiegészült a mai születésnaposok listája, :lol: Boldog születésnapot kívánok Tündinek és Dávidnak is!!!

Én is jelentkeztem a tanyán! :lol:
De láttam, hogy ma más is létrehozott ott Szolnok környéki kismamák topicot. :D

Orsi
Kép
 


Sziasztok!

Regisztráltam az anyatanyán,és jelentkeztem is!Várom,hogy beengedjetek! :D Puszi!

Kép
Kép
Kép
 
 


Hajni,jöhetsz..bocsi,csak vendégek voltak és azért nem tudtalak beengedni :D De mostmár jöhetsz ;)

Kép
Kép
 
 


Haller!

Anyatanyán én is reggeltem. Egyenlőre nem ismertem még ki magam, de még most zavartuk le a szülinapot... majd jobban belemélyedek. ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szilbee 2010.07.25 19:14-kor.
 
 


Köszönjük szépen a köszöntéseket! :)

A képek is nagyon tetszettek a kölöknek. :)

Nóri! Külön köszönöm, hogy ilyen szépen megcsináltad! :D

Tündi! Nagyon Boldog Születésnapot!!! :D

Kép
 
 


Szilbee,köszi szépen! :) Ma úgy sem kaptam tortát! :wink: Jó böngészést a "tanyán" :)
Hogy sikerült a party? :D Ajándékoknak örült Levente?

Kép
Kép
 
 


Tündi: Nagyon boldog születésnapot!

Kép
 
 


Erika,köszi szépen!!! :wink: Jelentkezz a tanyán :D

Én mára elköszönök!

Jó éjt mindenkinek!!

Kép
Kép
 
 


regiztem én is !!!!!!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Most csak röviden:

Előszöris mindenkinek nagyon szépen köszönöm a szülinapi köszöntést,arik vagytok,hogy gondoltatok rám :) Tényleg nagyon jól esett :)

Így összevontan kívánok én is minden kicsinek és nagynak aki mostanában ünnepelt és ünnepel,Sokat és Boldogat :) :oops:

Gyerkők egytől-egyik gyönyörűek,nagyon édesek :)

Orsi:Anyukámék is Túrkevén voltak strandolni múlt csütörtökön,azt mondja kellemes kis starnd :)

Tündi:Én is regiztem az anyatanyán,remélem beengedtek :wink: Zsombi milyen nagyfiú lett már :shock:

Túl vagyunk a nyaraláson,meg egy alapos nagytakarításon,apa rendes volt,mert besegített,így 2 nap alatt végeztünk az egész házzal :) Most meg már újra dolgozgatom,tegnap egész nap,holnap meg éjszakára megyek.
Ja,és a lényeg,Luci is bugyis már,július elején letettük a pelust és nagyon ügyesen leszokott róla :) kaka is bilibe megy :) Éjszaka még van pelus,de reggel amikor fölkel rögtön mondja:pisilni kell,gyorsan-gyorsan :)

Képeket is hozok hamarosan.... :oops:

Kép
Kép
Kép
 
 


...

Nóri és az ovis...
Kép
 
 


Szia mindenki!!! :lol:

Orsi
Kép
 


szia Orsi!

Én is megérkeztem! :)
Szólok majd vhogy a többieknek is!

Kép
Kép
 
 


Hellóhalló!

Csak egy gyors infó: már a Babaneten is lehet zárt topikot létrehozni. Csak egy levelet kell küldeni a szerkeszto@babanet.hu címre - vagy privit egyenest nekem -, benne az új topik nevével és a leendő modi felhasználónevével, mélcímével.

Üdv, szép napot, jó beszélgetést:

Dia
a felelős szerkesztő

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Én is jelen! :)
 
 


Itt vagyok,Erika köszi hogy szóltál!!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Hogy írjak is valamit...
A konyhám még mindig nincs kész, a malter szárad a falon már 1 hete lassan. Apa most Nagykanizsán van, iskolában, ahonnan majd holnap este jön haza. Vasárnap glettel (azt sem tusom, mi az :oops: ), 1 nap szárad a glett, utána festünk. Mivel ez csak átmenetileg marad konyha (gyerekszobát szeretnénk majd a helyére), vettünk lemosható tapétát, azt is föl kell majd rakni. SZóval hiába vagyok itthon, nem haladunk ötről a hatra.

Atinak nem tudom még mi legyen a szülinapi ajándéka. Garázst és autópályát gondoltam, Wader-t, de ugyanolyan van az oviba, így azt nem kap. Ma Szolnokon voltunk nővérkamarai ülésen, de nem akartam ráerőszakolni a többieket a játékboltozásra, hogy nézzek vmi ötletet.

Orsi
Kép
 


Helló!

Tündi, köszi hogy szóltál! Hogy vagytok?
Bezárassuk a topikot? Ki tudja, mikor lesz megint anyatanya...

Orsi! Jó nagy munkába fogtatok, de biztos szép lesz!

Marci túl van az első két napon az oviban, egyelőre minden OK.
Fura, hogy jövőre már iskolába megy.
 


Sziasztok!

Judit,szivesen.Azt olvastam a fb-n,hogy ma este helyreáll a tanya..de hogy lesz-e belőle vmi vagy nem, nem tudom...
Nekem is fura,hogy Marci majd már suliba fog menni.Ott is aludt már az oviban?

Zsombi sajnos nagyon nehezen viseli a bölcsit,sokat sírdogál amikor eljövök,én meg sírok vele :( Pedig jöv héten már melózni is menni kell.. :? :cry:
Luca hétfőn kezdi az ovit,de majd csak szerdától fog ottaludni szerintem..

Bízakodom,hogy hamar belerázódunk a szorgos hétköznapokba...

Orsi,a glettelés az jó kis munka..egy fehér pasztát húznak a falra,azt le kell csiszolni szép simára és utána lehet festeni.Tarts ki,mert utána szépek lesztek :wink:

Katlina,mi újság felétek?

Ja egyébként nekem végülis mindegy,hogy maradunk-e vagy visszamegyünk a tanyára,bár én azt jobban megszerettem..és én a zártságra szavaznék :!:

Kép
Kép
 
 


Sziasztok! :D

Kép
Kép
Kép
 
 


Katlina: Nincs mit! :) Hogy vagytok?

Orsi: Tényleg kitartás, utána szépek lesztek! Mi ablakcserében vagyunk, még mindig nem tették be a konyhaablakot, már 2 hete csúsznak. Remélem, heteken belül készen lesz, mert utána festés jönne....

Judit: Az tényleg fura! :))

Én Anyatanyára szavazok!

Mi szemészeten voltunk a gyerekekkel, hát nem volt egyszerű, de a lényeg, hogy minden rendben mindkettejük szemével. 1 év múlva kontroll. :roll: :roll: :roll: És mindez azért, mert én szemüveges vagyok. :twisted: :twisted: :twisted:
 
 


Velünk elég sok minden van,de nem írnám most ide le.Majd a tanyára.Jó hír is rossz hír is van közte.

Robika ovizik,Vencel szegénykém meg hiányolja Robit,annyira örül neki ha megyünk érte

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Hajni,jó,hogy írtál legalább egy szót :wink:

Erika,örülök,hogy minden okés a gyerkőcök szemével,de ez tényleg érdekes,hogy évente vinned kell őket konrtollra csak azért,mert te szemüveges vagy.
Én is várom,hogy visszatérjünk a tanyára!

Katlina,reméljük hamarosan újra menni fog a tanya,és akkor tudunk rendesen írogatni..

Velünk semmi kül..én még mindig negatív passzban vagyok..készülgetek a melóra :roll:

Kép
Kép
 
 


Erika:

Nekem 1 gyerekkel is kész tortúra a szemészet, nemhogy kettővel... Gondolom Zalánnak meg sem nagyon tudták nézni. Ati is csak most májusban engedte magát megvizsgálni rendesen, oda nézett, ahová kellett. (szemüveget is kapott :cry: )

Orsi
Kép
 


Erika!

Nem értem, nekem is elég rossz szemem volt, amíg meg nem műtötték. Mégsem mondta soha senki, hogy vigyem szemészetre Millát vagy Marcit... (Igaz én kontaktlencsét hordtam, így nem is tudhatták...)
De mégis fura, hogy már ilyen pici korban szemészeti vizsgálaton kell átesniük a tieidnek.

Jó lenne, ha visszaállna az anyatanya, én is jobban megszoktam azt már.
 


Judit: Szerintem, ha közös lenne a gyerekdokink, nálatok is ez lenne. :)Én azt hittem, hogy a 3 éves vizsgálat a dolgok vége, de nem. Nekem ez már fura, az eddigiek még "elmentek"....Áh, na mindegy.
 
 


Orsi: Hát volt némi burleszk Zalánnal... :lol: :lol: :lol: De tág pupillákkal ment a dolog egy idő után.
 
 


Újra megy a tanya!!!!!!Gyertek :wink:

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!


Mi január közepére várjuk az  első gyermekünket, újszászi vagyok.Októberbe költöztünk ide, nem ismerek itteni anyukákat, és egy kis segítség kellene.Úgy tudom, hogy van itt helyben terhesgondozás, de nem tudom merre.

Ha valaki megtudná mondani azt megköszönném előre is.
kattka88
Újszász
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: