Új privát üzeneted érkezett!

pumatex írta:Sziasztok,

elég régen nem jártam erre, ezt az Angyalföldes fórumot meg észre sem vettem... :cry:
De most akkor bejelentkezem Nálatok, SZIASZTOK!!! :D

Egy gyors bemutatkozás: Forgách utcánál lakunk, Panna lánykám 7 hónapos, a Szabolcsban született, Dr. Spánik Gábornál sürgősségi császárral. Most gyúrunk a másodikra. :)

waterlilly, a Forgách utca elég közeli? :)
A lánykám 7 hónapos, úgyhogy elég közeli a tiedhez, ha jól értem. :)


Szia Pumatex!

Gyönyörű a kislányod a képen!

Az én kislányom, Eszter két és fél hónapos, ő is a Szabolcsban született, Dr. Szabó Györgynél.

Mi a Nővér utcai rendelőhöz tartozunk. A gyerekorvosunk Dr. Majorosi György, eddig egyszer találkoztunk vele, az első héten kijött hozzánk. Alaposnak, lelkiismeretesnek tűnt, és humoros a stílusa. A védőnőnk viszont egy csődtömeg, úgyhogy nem írom le a nevét. A kicsi születése előtt pl. nem írt fel receptre semmit, utána meg érdeklődött, hogy akkor kiváltottam-e... Az első és a második héten járt nálunk, azóta még kétszer telefonált, és ennyi. Pedig súlyos gondjaim voltak/vannak a szoptatással, a kislányom lefogyott az első hónapban, én pedig súlyos depresszióval küszködtem. Most már jól vagyunk, de megspórolhattunk volna magunknak másfél hónap küszködést, ha van egy lelkiismeretes szakember, aki segít. én meg első babásként nem nagyon tudtam, mit is tegyek, hová is forduljak.

Kép
 


Sziasztok!

Úgy látom, ez a topik pihen egy ideje. Hátha most felélesztjük egy kicsit...
Elsősorban a Béke-Tatai lakótelepről ismernék meg anyucikat. Ovi ügyben
 


Sziasztok!
Ingyenes kismama jóga május 17.én! Nyílt nap az Anahita jógaközpontban!
http://www.anahita-joga.hu/index.php?op ... &Itemid=65

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
 
 

 
 

Sziasztok Az Árpád hídnál, a Váci úton lakunk. Marci április 2-án született a Nyírőben (Róbert Károly magánklinika).
Hiányolom a környéken a kismamákat, babákat.
:)
Tünde
 


Sziasztok!

Na idetaláltam...de jó, hogy van egy ilyen topic is.
Jó lenne, ha újra lenne mit olvasgatni :-)

Mi itt lakunk a Gyöngyösi úti metró közelében, szeptemberben költöztünk ide még nem nagyon ismerek senkit sajna...

Na???? Valaki??????

Kati

Kép

Kép
 


Én.
Ide is írok, hátha oda már nem nézel be. Komolyan gondoltad, hogy komolyan gondolom?????
NE HARAGUDJ rám :!: :!:
Csak vicc volt.......
:oops: :oops: Bocsika :oops: :oops: bocsika :oops: :oops: bocsika :oops: :oops:

Reni
Kép
Kép
 
 


Sziasztok

Mi is az Árpád-híd közelében lakunk, a kislányom december 01. napján született. Ha valakinek van kedve a környékbeli lehetőségekről írogatni, szívesen jönnék máskor is.
 
 


Szia Domin! Gratula a kislányhoz! Mi igazából már Újpestiek vagyunk, de novemberig 13. kerületiek voltunk. Dózsa Gy. metróhoz közel.
Most sem lakunk messze a 13. kerülettől :wink:

Ha van kedved írni......

Reni
Kép
Kép
 
 


:D KISMAMÁK Figyelmébe!! FÜLBELÖVÉS Újszülötteknek ill. csecsemőknek. Speciális EU. által szabadalamazott nikkelmentes orvosi titánium és orvosi plasztik fülbevalókkal.Svarowsky kristály kövesek,több méretben nagy szinválasztékkal, kifejezetten a babák igényeinek megfelelően kialaakitott ún. pillangós hátsó résszel ami nem szúrja a picik fülét.(Egyedi,eldobható kapszulás rendszerrel,100%sterilitással) :P Érdeklödéseiteket várom szeretettel.Tel:30/2468247 Kecskésné.M.Timea Kép http://www.hu.blomdahl.com/
 


Sziasztok

13. ker-i vagyok, de még nem anyuka.
Csatlakozhatok?

Éppen a babaprojekt kellős lözepén állunk, eddig eredménytelenül, és engem is érdekelne minden 13.ker-i lehetőség, érdekesség.
pingi
Veresegyház
 
 


Sziasztok!

Én is 13. ker-i vagyok, februárra várjuk első babánkat.
Én a Révész utcai rendelőhöz tartozom.
Szívesen beszélgetek a közelben lakó anyukákkal, kismamákkal.
Noémi
 


Szia Noémi

Azt hiszem az előző "de még nem anyuka" szövegrész lassan a múlté lesz, ma 3db tesztem is halványan de pozitív lett.

Merre laksz?
Akkor ha jól számolok 4. hónapban vagy...

Én 13. kerületi vagyok úgy egy éve...szóval itt jelenleg afféle elveszett bárány, jóformán senkit nem is merek, a szomszédokat is alig, így még a nagy örömömben is egy cseppet magányos :oops: vagyok, egyszóval én is beszélgetni jöttem

Hogy vagy egyébként?
Minden rendben?

Anita
pingi
Veresegyház
 
 


Sziasztok!

Jó lenne, ha életre kelne a topik!! :)

Gratulálok a babákhoz!! :D :D

Merre laktok? Mi is a Révész u-ba tartoztunk, aztán ugyebár elköltöztünk, a rendelőt meg lebontották. :?

Szép estét!

Reni
Kép
Kép
 
 


Szia Reni

Én a Vőlegény utcában lakok, de csak egy éve...nem vagyok ismerős a környéken. (még) :lol:

Még nem is vagyok bejelentkezve ide, így orvosilag a régi lakhelyemhez tartozom még. Szóval a házorvos választás még csak most jön.

Nőgyógyászhoz pedig a Gyöngyösi u.-ra járok magánrendelésre. Találtam anno egy éve a patikában egy szórólapot, és mivel itt rendel a doktornő a közelben hozzá járok.

Mit gondoltuk, sikerül felélesztenünk a topicot?
pingi
Veresegyház
 
 


Szia Pingi!

Én is a Vőlegény utcában laktam (most a szüleim laknak ott), de csak pár utcával költöztünk arrébb. Tudod se közel se távol.
Háziorvoshoz a Babér utcai rendelőhöz tartozol, ami nincs messze.
Én is oda járok, mert a Kerecsanin dr-rel én meg vagyok elégedve, így maradtam nála.
Most leszek 17. hetes, már nagyon várjuk a babucit.
Most szombaton volt a 11. házassági évfordulónk. :D
A révész rendelőt valóban felújítják, aminek én most örülök, mert a Béke uti közelebb van. Nem is értem miért kell olyan messzire menni, ráadásul rendes közlekedés sincs innen oda.
:(
 


Sziasztok!!!

Gratulálok a babákhoz!! A Vőlegény utca nincs tőlünk messze, mi a síneken túl lakunk (hát ugyebár Újpesten :D ) Nagyim az Arasz u-ban. Az még közelebb van....

Ki hogy viseli az áldott állapotot?? Remélem jól, vagytok, és nem viselt meg Titeket ez az időváltozás!! A fiaim bolondok ilyenkor :lol: , de így is imádom Őket!!! :P

Reni
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit elvesztem...állandóan tudnék aludni.
Az idő az engem mindig megvisel, ha változik... :-)) De ezt már megszoktam.

Mi újság mostanában?
Van valakinek valami jó híre?
pingi
Veresegyház
 
 


Sziasztok!
ITT még új vagyok! : )
Angyalföldi, 3 gyerkőcös anyuka vagyok (Pajtás u.).
A két nagy már tényleg nagy (10éves fiú, 8,5 éves lány), de van egy NAGYON koraszülött kislányom (28. hétre, 610 g-mal)!
Már 13 hónaposak vagyunk (szerencsére egészségesek), de még csak 69 cm és 5,5 kg.
Keresnék anyukákat babasétáltatáshoz, vagy csak beszélgetni itt, vagy... : )
Esetleg koraszülötteseket is! : ) Kép Dorkám


Sziasztok!

zümmöcske: nagyon szépen fejlődik a lányod, a szüleim a melletted lévő utcában laknak, de én még a babát csak február után fogom sétáltatni addig pocaklakó marad remélem. :D
De utána szívesen megyek veletek a játszókra.

Üdv: Noémi
 


Szisztok

Én majd májusban fogok szülni, adig a sétáltatás szintén nem aktuális. De szivesen beszélgetek.

Főleg most erre biztos nagyobb hangsúly terelődik, hiszen jönnek a hideg napok.

Üdv

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


sziasztok Lányok!

Már írtam párszor, de azt hittem, hogy nem jönn újra össze ez a topic...

Mi a Babér utcában lakunk a templom mellett.
a nővér utcai rendelőhöz tartozunk.

Nos, van még valaki itt????

Kép

Kép
 


Sziasztok!

cukipofa: Akkor nektek jó, mert el tudtok sétálni is arra.
Nem értem nekem miért a Révész utcába kell járnom, az már a Dózsa György útnál van.
17.-én kell mennem a vércukor terheléses vizsgálatra.
Azután doki, még mindig takarja magát a picur, igy nem derült ki fiú vagy lány lesz-e.

Üdv mindenkinek: Noémi
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék! Mi augusztus óta lakunk a 13. ker.-ben. Szent László úton a Vasúttörténeti parkkal szemben. Mi a Nővér utcai rendelőhöz tartozunk, de én dokihoz a Béke térre viszem a gyerekeket, Mogyorós doktornőhöz. Ő 10 évig a Madarászban volt sűrgősségi doki, elég sok tapasztalata van.
A védőnőnk term. a Nővér utcai, de még egyszer sem vol nálunk. Nekem eddig semmi jó tapasztalatom nincs a védőnőkkel kapcsolatban. Még jó, hogy nem vagyok egy elveszett ember.

Nekem 2 gyerekem van, a nagyobbik januárban lesz 3 a kissebbik 12-én lesz 5 hónapos.

Kép
Kép
Kép


Sziasztok!

Noémi!
Ti pontosan merre is laktok?????
Mi is a Révészhez tartoztunk, de akkor ott laktunk mellette a Dózsa Gy. úti metrónál.
Végülis a nővér utcai meg gyalogg jobb lenne, nem????


Titanilla!
Nem semmi, hogy védőnéni még nem volt...
A miénk meg jön havonta és telefonál is rendszeresen :shock:
Pedig nekem már nem is olyan kicsik...de mondjuk még egy 5 hónaposhoz még illene járni, sztem...

Írjatok még!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
 


Sziasztok

Én is a Nővér utcai védőnői központhoz tartozok, de eddig csak egy alkalommal atlálkoztam még a védőnőmmel.
Az alapján elégedett vagyok vele.

A háziorvosom még az előző lakhelyemen van...így ebben nem vagyok itt jártas.

Sőt.
Ha az veszem bár már több mint egy éve lakom itt a 13. ker.-ben, semmiben nem vagyok itt jártas.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Sziasztok!


Cukipofa: Mi a Rozsnyai utcában lakunk, ezért is nem értem miért a révészhez tartozunk, de kiderült közben az is, hogy még a Göncöl utca is odatartozik, pedig az még messzebb van.

pingi: Szerintem ideje, hogy felfedezd a kerületet.
Én itt születtem és azóta is itt lakom, szeretek itt élni.
Van sok zöld terület, de mégis közel a központhoz.

Titanilla: Hogyhogy nem volt még a védőnő, neki kötelessége menni családlátogatásra. Lehet, hogy nem is tud rólatok?

Üdv: Noémi
 


Tud rólunk, de eddig nem jött. De most nekem lesz muszáj mennem kozzá, mert az egyik gólya nagyon eltévedt és elfáradt, így itthagyta amit hozzott magával. :lol:
Most derült ki pénteken, hogy jön a 3. gyerkőc. Még1 év sem lesz a két kicsi között. Már csak egy dokinak kell rábolintania, hogy jöhet e. 2 császár után lehet, hogy túl korai a 3.. Meg sajna 3 hete a kisebbik fiammal voltam izotópos vizsgálaton és én voltam mellette, ami állítólag röntgen gép...
Most parázok rendesen, hogy ne legyen semmi baja.

Kép
Kép
Kép


titanilla: remélem minden rendben lesz a babával, de lehet hogy tényleg koránjött a császárok után. De ezt a doki tisztje eldönteni,én szorítok, hoyg úgy legyen ahogy szeretnéd.

Noémi: azt kell hogy mondjam, hoyg nem nagyon van időm felfedezni a környéket, de ennek a mondatomnak 50%-a kifogás csak, és a másik fele tényleg igaz.De hát tényleg a Tescon meg a sarki ABC-n kívül nem sok helyet ismerek itt, de azt láttam azért hogy sok a zöld errefelé és elérhető távolságon belül minden van.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Sziasztok!

Mi újság veletek?
hogy telnek a napjaitok, érzitek a hideg időt?

Noémi
 


Szia Noémi

Olyan ritkán jársz / jártok erre, hoyg már én is elfelejtem néha megnézni ezt a topicot...

Pont aktuális most az egy héttel ezelőtti kérdésed, mert itt most havas és jeges minden...gondolom ezt te is tapasztalod...

Mi újság egyébként, hogyan telnek a hidegebb napok?
Többiek, merre jártok?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Boldog új Évet kivánok mindenkinek.
Mónika[/quote]
 
 


Sziasztok!

Eléggé csendes topik, de hátha valaki téved erre! :D
A Szent László utca végében lakó anyuka vagyok 3 hónapos kisfiammal.
Nem lenne kedve valakinek néha együtt tologatni a babakocsit?

 


Sziasztok!
Szintén a Szent László utcában lakunk, de még a sétáltatás nem igazán aktuális... de jövőre remélem már nekem is lesz hasonló problémám :)

Mindenkinek gratula a meglévő és leendő babákhoz :)

Timi

Timi
Kép
 
 


Pocaklakó-daloló foglalkozás indul szeptemberben Angyalföldön! Várandós kismamák és kispapák számára, akik szeretnék énekléssel, mondókázással is segyteni a csemete harmonikus fejlődését.

HELYSZÍNE: Angyalföldi Gyermek- és Ifjúsági Ház (Bp. XIII: Dagály u. 15/a)

IDŐPONTJA:
1. alkalom: 2009. szeptember 17. csütörtök 18.15-20.15-ig

2. alkalom: 2009. szeptember 24. csütörtök 18.15-20.15-ig

Részvételi díj: 3000.-/alkalom, vagy 5000:-/2 alkalom (ez a részvételi díj házaspárok esetében is egyszeri fizetést jelent!)
Bővebb információ itt:

http://www.cilizenebolcsije.eu/pocaklako-dalolo.html

Zenebölcsi - babatorna - Pocaklakó-daloló
www.cilizenebolcsije.eu


sziasztok!

Mi is a szent lászló utcában lakunk és az én kisfiam 8 hónapos.
Szívesen sétálnánk. Az én kisfiam sétafanatikus (ha nincs rossz napja), imád csavarogni. :D
Remélem, hogy többen is jelentkeztek :)

üdv, Vanda
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

A szomszéd "nénink" ( 50 körüli, roppant kedves és jólelkű) délutánonkén, hétvégente babucikra vigyázna, akár más kerületben is. Vagy oviból, bölcsiből hazahozná a törpöket. Szeretnék neki találni egy aranyos családot :-)
Segítsetek légyszi! emailbe, vagy priviben jelezzétek, ha valakit érdekel, mert több helyre is beírom és csak ritkán nézek be ide, mert a két törpikém mellett nem igazán van időm!
Köszönöm a segítséget
Üdv.: Zselyke
 


Sziasztok!

Látom rég nem járt erre senki... :( Azért én bepróbálkozok, hátha sikerül feléleszteni a topikot. Angyalföldi Anyucik jelentkezzetek!!!!
Szivesen írok magunkról, persze csak ha van kinek 8)
 
 


*Gyermekfelügyeletet* vállalok olcsón otthonában 1 éves kortól!
>
>
>
> Nagy *gyakorlattal* rendelkező fiatal, mosolygós lány rugalmas
> időbeosztással vállal:
>
> Gyermekfelügyeletet 1 éves kortól, akár beteg gyerekre is szívesen vigyázok
>
> *Korrepetálást* vállalok kisiskolásoknak, általános iskolásoknak bármilyen
> tantárgyból
>
>
>
> *Elérhetőségeim*:
> *Horváth Zsófia*, 30/837-6264, horvath.s.zsofi@gmail.com
>

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron