Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
JÓ Hely!!!MI is oda járunk!!! :lol: [url][/url]
 
 


Sziasztok
Olvasgatom a topicot, de sajnos olyannan még nem találkoztam akinek az izsáki uttal lett volna tapasztalata és azon belül Godó professzorral...
Aki tud róla valamit, vagy Dr Nemes Andrásról kérem irja meg!!!
Igaz az hogy Godó professzor szegedről jár át és 11 és délután 3 között van csak a kórházba?Hogy lehet igy szülni nála?
Bármilyen info jöhet: noramss@freemail.hu
Köszi
 
 


Sziasztok!

tudnátok nekem segíteni,abban merre van Kecskeméten Baba klub? Ahol játékos programok vagy foglalkozások vannak?

Bármilyen info érdekel!

köszi
 

 
 

Sziasztok!
Elegendő számú jelentkező esetén Kecskeméten is lehet Okos Baba Szeminárium! Korai fejlesztési lehetőségről van szó, bővebben érdemes megnézni a honlapjukat: www.okosbaba.hu. Én szervezem, mert érdeklődtem, lesz-e szeminárium, és azt válaszolták, ha megszervezem, akkor igen.
Akit érdekel, jelentkezzen március 20-ig e-mailben.
Üdv.
Kriszta


Szia Viziok!

Küldtem neked privit, remélem megkapod!

Kép
Kép
 


De eltűntetek...

Kép
 


Sziasztok! Jön közületek valaki a babanet talira most szombaton pl kocsival Kecskemétről? Sűrgős lenne a válasz köszi nektek előre is :)


Sziasztok csajok!

van tiszta vadi Új Varázsitatóm az Aventtől 2x 2oo ml-is,6 hónapos kortól használható-lila és kék,ára: 15oo Ft, meg 3x 26o ml-is sárga,zöld és kék,ára 18oo Ft.

Meg van külön itatófej is.Azok is vadi ujjak,még az eredeti csomagolásban vannak.Egy dobozban 2 db itatófej van,ára 9oo Ft.

Tiszta új mellbimbóvédő az is az Aventtől vadi új,eredeti csomagolásban normál méretben 15oo Ft.

Ha valakit érdekelne irjon privibe,vagy a timcike81@yagoo.com-ra.
Előre is köszi.


KépKép
Kép
Kép
Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
 



Mostmar vannak jatszocumik is,vedokupakkal.Ketto van 1 dobozban es 1000 Ft az ara,azok is vadi ujak.Azt hiszem 4 szinben van.Tiszta atlatszo,kek,rozsaszin es narancssarga.


KépKép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
 


Ébresztőőőőőő!!!!!!!!!!!!!!![color=red


Kép

KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
 


Sziasztok! Megszületett Bence kisfiam, február 26.-án!!!!
Tegnap jöttünk ki a kórházból.
Tudja valaki, hogy honnan lehet anyatejet szerezni??? Nekem még egyenlőre kevés termelődik...
Köszi!
Ildikó
 
 


Ildikó!

Gratulálok kisbabád születéséhez. Remélem, ennyi idő elteltével, már beindult a tejcsi, és van elég a kisbabádnak!

Sajnos, nekem babám 5 hónapos korában, elapadt a tejcsim. Még van kicsi, de semmire sem elég. Iszogatok laktoherb teát, de nem igazán hat. Talán, mert nem iszom belőle eleget. Olyan iszonyatos íze van.

Ha erre jársz, írd meg, hogy mi a helyzet, hogy vagy?

Szia.

Erika
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Kecskeméten a belvárosban tudtok megbízható, lelkiismeretes gyerekorvost? Eddig a régi SZTK-ba jártunk, de váltani szeretnénk.


Szia Katica!

Sajnos a belvárosban nem. Mi a Bagoly utcára járunk (ez az Izsáki útról nyílik) Ott Dr. Pongrácz József a gyermek háziorvosunk. Én nagyon szeretem. Azt tudni kell róla, hogy ő, nem megy házhoz. Illetve a baba születésekor igen, akkor az egszer. Továbbiakban, ha beteg a gyermek, nekünk kell vinni.
Szerintem(!) , nagyon jó, és türelmes szakember.

Üdv. Erika

Erika
Kép
Kép
 


Sziasztok Kedves Kismamák,

Bence 7 hónapos ma és kicsit már unatkozom.

Hogy valami hasznosat tegyek Avon tanácsadónő lettem. Első pillanatra kicsit hátráltam a dologtól.

De aztán belekezdve a tanácsadónői szerepbe egész jól éreztem magam.
Azért mert olyan dolgot csináltam ami nőies és játszva beszélgetéssel adtam el barátaimnak rokonaimnak.

Jó minőségű termékekekt kaptam elérhető áron és sok sok kedvezménnyel. Ráadásul pénzt is kerestem egy keveset.

AMI MÉG Szuper, hogy támogat ez a nagy cég. Megtanít sminkelni, tökéletesíit tudásom a bőrápolásról.

Valamint egy szuper jó ösztönző programot és karierr lehetőséget ajánl kötetlen munkaidőben.

SZÓVAL, ha SZERETNÉL AZ ÉN CIPŐMBEN JÁRNI, MEGISMERNI, KIPRÓBÁLNI AZ AVON TERMÉKEIT,AJÁNLANI AZT BARÁTAIDNAK. BESZÉLGETVE PÉNZT KERESNI AKKOR JELENTKEZZ HOZZÁM, MERT TANÁCSADÓNŐKET :lol: KERESEK.

KISMAMAKÉNT BESZÉLGETVE SZÉPNEK LENNI ÉS PÉNZT KERESNI!!

ÍRJ BÁTRAN ÉS KÉRDEZZ. SZÍVESEN TARTOK NEKED BEMUTATOT!ÉS MÉG AJÁNDÉKOT IS KAPSZ.

Szép napot!

Ildi
 
 


Aki gondolja: idén is lehet, dec 31-ig szavazni az év kórházára www.azevkorhaza.hu
a jó helyezés, jutalmat és egyben fejlesztést jelent!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Szavazzatok kérlek a kislányomra!
Ovis3-6 Szarka Gréta
http://www.amalom.hu/angyalibabakszepsegverseny/s
zavazas?kat=3


köszönöm!!
Vendég
 


Sziasztok!

Ha jártok erre, Kecskeméten érdekelne zenebölcsi. Tud valahol valaki?

Kép


Kedves Mindenki!

A Babanet nevében szeretettel várunk Titeket a 2009. július 25-i Találkozón, a Millenáris parkban.

Kérdésekkel bombázzatok nyugodtan, kajaügyileg is egyezkedhetünk ebben a topikban.

Gyertek, gyertek!

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Üdv Mindenkinek!
Csak tájékoztatni szeretnék mindenkit, akinek esetleg szüksége lenne Kecskeméten vagy környékén bébiszitterre keressen nyugodtan. Az adatbázisba lévő bébiszitterek mindegyike rendelkezik referenciával, tapasztalattal, erkölcsi bizonyítvánnyal, orvosi igazolással, és sokan képesítéssel is (óvónő, tanító, gondozónő, csecsemőápoló, stb.) Akár néhány órára is igénybe vehető. A nyári szünet idején pedig, ha több gyermek felügyeletéről lenne szó, akkor nagyon kedvező óradíjban is megegyezhetünk.
Keressetek bizalommal.
Bővebb infó: http://bebiszitter.hupont.hu/ vagy http://bebiszitter.honlapom.com/
Alkudni is lehet, tegyél Te ajánlatot, neked mennyit érne meg, hogy pl. pároddal elmenj moziba.

A gyermek olyan mint a papírlap, melyen minden arra járó nyomot hagy!


Most nyíló családi napközinkbe szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt!

BARKA OVI KATONATELEP

Miért pont mi?

-Nyitvatartásunk rugalmas.
-Parkos udvarral, sok játékkal, családias környezetben,
rengeteg programmal, kreatív foglalkozásokkal múlatjuk az időt.
-Elismert, gyakorlott fejlesztőpedagógussal állunk kapcsolatban.
-Igény esetén tanácsadással, mentálhigiéniás gondozással segítjük a szülőket!
-Mert nálunk a legfontosabb: a szeretet!
-Keresztény családi napközinkbe felekezetre, gyülekezetre,egyházra és hitre való tekintet nélkül, tárt kapukkal várjuk a 2-5 éves gyermekeket!

Kecskemét-Katonatelep Barka u. 4.
(METRO-tól 1000m)
Tel: 20/886-0880, 20/997-997-8
És hamarosan itt is: www.barkaovi.hu

Babacsősz
 


Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, mert nem tudta az orvosom sem, hogy az apás szülés ,vagy szülésfelkészítő tanfolyamra való bejelentkezés telefonszámát ,honnan tudhatnám meg !
Gondoltam itt hátha tudjátok, a titokzatos Márta telefonszámát, vagy hogy hol keressem?


Nagyon köszi:Vica
Mindenkinek jó egészséget!
mvicus
Kunszentmiklós
 
 


Varázspalota játékboltunkban válogatott, minőségi fejlesztő-és szórakoztató játékokkal, játéktanácsadással várjuk a játszani szerető családokat és intézményeket Kecskemétről és vonzáskörzetéből.

A játékok többsége a helyszínen kipróbálható. Termékeink között vannak bébi játékok, fából készült játékok, építő játékok, társas- és logikai játékok, fejlesztő- és speciális fejlesztő játékok, kirakók , kreatív játékok, foglalkoztató füzetek, ördöglakatok. A játékkínálatunk játékfajták és korosztályok szerint válogatva kerülnek a polcokra, ezzel is segítve a választást. Választékunk folyamatosan bővül a legújabb hazai és külföldi játékokkal.

Olyan logikai játékokat ismertetünk meg a családokkal, amelyek Magyarországon kevés helyen kaphatók, melyek egyszerű szabályokon alapulnak, ezért kisebbeknek is megtaníthatók. Fontos a taníthatóság, a fokozatosság, a könnyű kezelhetőség és a gyors megértés lehetősége.

http://www.keszsegfejleszto-jatekok.hu

Játékboltunk Kecskeméten, a Wesselényi u. 5 sz. alatt található.
neyra
Kecskemét
 
 


Sziasztok kecskeméti kismamik!
Vagy talán egyedül vagyok? :roll:
Bízom benne,hogy nem!Ha még van vki,akkor írjon bátran! :D
kattica
Kecskemét
 
 


Kecskeméti, Kecskemét környéki kismamák?
 
 


Sziasztok!
Szívesen beszélgetnék kismamákkal!
bodor82
Kecskemét
 
 
 


@kattica:


Szia. :)


Igaz,nem kecskeméti vagyok,de kecskemét környékén lakok. :)


Ivett
picipoci0415
Tiszasas
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: