Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csaniko, gyógyulást a gyerekeknek! Kriszt küldöm táncolni, már megismeri Renit.

Krico, gyógyulást Nektek is!

A taliban én is benne lennék, de mostanság sajna én sem tudom, hogy hozhatnánk össze. Ha kimegyünk a játszótérre, mi onnan legkésőbb fél 11 körül el szoktunk jönni, mert Vivi továbbra is tartja magát a 11-2 közötti alváshoz. Szóval mi korán menők vagyunk.... Délután általában a páromat szoktam elküldeni a játszóra Vivivel, hogy tudjak tanulni. Hónap végén vizsgázom, de egyre elveszettebbnek érzem magam a tananyagot illetően.

Nita, hogy érzed magad így túl az első trimeszteren?

Kép
Kép
Kép
 


teranita köszi jól érzem magam.....csak néha nyilal a jobb oldalam alul.....1x begörcsölt a vesém is......de amugy minden ok........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


most már lassan mi is megyünk sétálni :)
nekem is du lenne jobb, bölcsi után játszótér Samuval és Katával
de sétafikálni délelőtt is jó lehet, akkor csak Kata jön velem

Niki, köszi a kérdést, élvezem a kétgyerekes létet. Nagyon jó, Samu irtó büszke a tesóra, mindenkinek dicsekszik vele :)

Betegeknek jobbulást!

mutatok képeket
Kata 2 hetes
Kép

Kata 3 hetesen a pelenkázón
Kép
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 

 
 

Éva: Kis falat a lányod! De aranyos lehet Samu! :D Elfogadja, hogy van amikor nincs időd rá hanem tesóval kell foglalkozni?
Tényleg, különben melyik ovit választottátok?

Teranita: bocsi, de miből is vizsgázol? Asszem írtad már, csak szivacs az agyam! Egy rakással hozzá!

Hááát, ez így elég nehéz lesz, ha valakinek csak délelött jó, valakinek meg csak délután! :roll: Na majd meglátjuk!

Kép
 
 


Sziasztok,

Erpé, tündéri a kis Kata, látszik, hogy gyönyörűen is fejlődik. Már olan kíváncsi lennék rá személyesen is.

Kernico, 30-án Vállalkozásgazdaságtanból vizsgázok, 05.19-én pedig Jogból (mérlegképes könyvelői képesítéshez). Ha a 30-i vizsgám nem sikerül, a 05.19-ire már nem mehetek, csak októberben tehetek újra ismétlő vizsgát, szóval jó lenne ha összejönne.

Anikó, Krisznek nagyon teszett a tegnapi táncóra, igaz jól kimerült a sok ugrabugrálástól. Remélem a lányodnak is tetszett, jól kijöttek.

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Itt vagyok, rég jártam erre :oops: Mióta Roli megindult, nem igazán tudok a géphez ülni, mert nem hagy. :lol:

Éva! Hatalmas gratula Katához! Le is maradtam mindenről! Sok egészséget kívánunk Nektek. Gyertek minél hamarabb a játszóra, hogy láthassunk! Nagyon édes!

Lányok, mi újság? Mit szóltok a jó időhöz? Úgy örülünk neki, Rolival sokat jövünk-megyünk végre! :lol: Mikor jöttök a játszóra? Holnaptól tavaszi szünet van a suliban, a nagyok is tudnak jönni. Holnap jöttök? Mondjuk 10 vagy 15 óra? Mi ma délután is megyünk, úgy 3 körül. Írjatok és találkozzunk! (Légyszi, bökjetek majd oldalba, mert nem is merek meg senkit! :oops: :oops: )

Mónika

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Anita! Tetszett a Reninek a fiad, kicsit bizonytalan volt de nagyon kitartóan próbálgatta a lépéseket. Szerintem pár hét és bele jön. Még Reninek is van mit tanulnia. Remélem ma is megy Krisz.

Én sajnos most nem tudok menni most talita, hiába van szünet a suliba. Nekem ugyanis csütrötökön, pénteken és szombaton is tanítási napom van. Mindig ezt csinálja az egyetem. Nem zavarja őket, hogy ünnep van.

Kedden délelőtt ráérek. Majd akkor kinézünk a játszóra.

Kellemes napot!
Vendég
 


sziasztok!!!!!!!!
voltam ma uh-on..........a nemét nem tudtuk meg de hallottuk a szívverését és olyan boldog vagyok!!!!!!
a méretei:crl:80 mm
bpd 31 mm
legközelebb a 18.héten látom!

erpé gyönyörő baba kata!!!!!!!!!grtaula!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nitacska
De jó, hogy minden rendben van a babóval! :D Majd legközelebb talán megtudjuk, hogy tesóbaba milyen nemű :D

Többiek, hol vagytok? Tudom, én is tele vagyok feladattal, tavaszi nagytakarítás, főzés, sonkavásárlás, tojásfa-állítás és egyéb lakásdekorációk, és még jó idő is van, menni, menni, menni. :lol:

Mónika

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Csatlakozhatom hozzátok?

Én is Csepelen lakom, igaz nem rég óta csak bő egy éve! Páromhoz költöztem fel Pestre. Van egy lassan 5 hónapos pici fiúnk Levente Adolf. 2008. november 17-én született.

Anita

 


Szia Anita!

Üdv közöttünk! :D
Kicsit most mindenki rohangál, de azért itt vagyunk. :lol:
Írj magatokról!
Éppen találkozót próbálunk összehozni a Bajcsy-Zs. utcában lévő játszótérre, de valahogy nagyon nehéz :lol:

Mónika

Kép
Kép
 


Szia Mónika!

Hát én nagyon nem vagyok járatos ám Csepelen. A Csepeli út végén lakom majdnem.

Levikém 2970g és 52 cm született természetes úton az ÁÉK-ban. Ferde nyakkal született de már semmi nyoma szerencsére. Nem tudom mire vagytok kíváncsiak kérdezzetek. Szívesen válaszolok! Írok egy napló szerűséget a cím a vonalzó felett. Nyugodtan olvassatok bele. Rakok képet is!

Kép Kép

 


anita üdv köztünk....gratula kisfiadhoz...gyönyörű.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Anita! Üdv köztünk. Szép kisfiú. Melyik a Csepeli út vége?

Erpé! Nagyon szép kislány Kata.

Csütörtökön délelőtt talizunk??? Rá ér valaki???

Szép napot!!!!!
Vendég
 


csütörtökön ráérné csak sajna vérvételre kell mennem..... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

csajok, én péntek óta nem vagyok Bp-en, a szüleimnél ejtőzünk :)
még ezen a héten nem leszek, de aztán már igen. szóval a csütörtöki tali nekünk nem játszik.

Anita, üdv itt! Nagyon édes a kisfiad! Az a napszemüveges fotó nagyon vagány! :)

Niki, persze, amikor szoptatok, akkor Samunak biztos támad valami halaszthatatlan dolga: enni-inni kell, vagy pisilni, vagy egyéb. De ezek egész jól kezelhetők. Meg Kata most még nagyon nem ad hangot a felháborodásának, ha kicsit "félreteszem", és pl. picit félbeszakítjuk a szopit. Meg nagyon hatékonyan szopizik, most már 10-15 perc alatt végez.
Ja, és az Árpád utcai ovi lesz a befutó (Móni :) ), remélem, h felveszik Samut. Már voltunk megnézni, de majd csak májusban lesz a hivatalos jelentkezés. Kiara mikor megy majd oviba?

Anikó, Anita! Milyen táncra járnak a nagyok? Azt hiszem, lemaradtam erről.

Móni, jó h írtál, tényleg régen jártál erre. Remélem, h hamarosan oldalba böklek a játszón :)

Nita, nagyon örülök, h minden rendben a babóval és ilyen szépen fejlődik! Felszívódott a hematóma?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


erpé igen már teljesen eltűnt a vérömleny!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a dicséreteket Levi nevében!! :D

Anikó, Csepeli út az az amelyik a Rákóczi úttal párhuzamos én a Szigetszentmiklós felé lévő végén lakom.

 


Sziasztok,

Üdv, anitapo20 köztünk, nagyon édes Levi.

Erpé, Krisz azt hiszem német nemzetiségi táncra járt, de tanultak magyar táncot is. Személyes okokból úgy döntött ma már nem megy, befejezte.

Nita, hogy vagy, minden rendben volt az AFP levétellel?

Mi hétfőn megyünk szülőszobát nézni, meg 4 D-s UH-ra. Már nagyon várom, mert a mostani 2D-s UH-kon már alig látszik valami.

Játszóterezni mostanság rtikábba járunk, a napok eléggé zsúfoltak, nem merek ígérni semmit.

Kép
Kép
Kép
 


teranita köszi jól vagyok,kicsit megfázva ugyan..........az afp majd csak jövő pénteken derűl ki...... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ki hogy van? Megint kicsit elhalkult a topik!

Mi jól vagyunk, Kata már 6 és fél hetes, nagyon szépen fejlődik, már nagyon próbálkozik a mosolygással. samu továbbra is nagyon szereti, babusgatja (pontosabban babusgatná :) )

Nita, milyen lett az afp? És hogy vagy? Veráékkal mi van mostanában? Ő aztán nagyon ritkán jelentkezik...

Niki, Kiarával minden oké, túl van a betegeskedésen?

Teranita, harmadik trimeszter :shock: :D Nem semmi! Remélem, minden rendben van veletek.

Anikó, ház körüli munkák hogyan haladnak? És bírod még a sok tanulást?

És egy kérdés:
Móni, mindjárt beiratkozás van oviba, és már mondtam, h az Árpád utcait céloztuk meg. Tudsz ajánlani óvónéni(ke)t? Akár pü-ben is jó, minden infó segít :) Köszi!
Éva

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


erpé az afp-ért most csütörtökön megyek.....amugy jól vagyok...várom az uh-ot...izgulok is........ű
veráék jól vannak.....sikerűlt nagyobb lakást kapniuk,nemsokára költöznek,most nagy az öröm náluk!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!!!!!!!!
kisfiam lesz!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, GRATULÁLOK A KISFIÚHOZ!!! :D Szép nevet választotatok neki! :D

 


sziasztok.

Igen igen elfelejtettem egy kicsit ezt a fórumot de mentségemre írható az 5 gyerek plusz a háztartás is no meg most a lakáscsere is.

azért hoztam én is képeket

Iza mérete még mindig újszülötti:)) 5820 és 59cm:))))))
Kép
itt szülés előtt pár nappal voltam:)))))

Kép
így alszik el mindig

Kép
ekkora keze van:))))))

Kép

Kép

Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


anita köszönjük!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
vera gyönyörűek a gyerkőcök!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! Én is gratulálok a kisfiúhoz! De jó! Fiút vártál egyébként? Volt valamilyen megérzésed?

Vera, nagyon szépek vagytok a képeken! Iza mekkorának is született? (Már nem emlékszem...)

Mi jól vagyunk, Kata elkezdett gügyügni, nagyon édes! Ma voltunk jelentkezni oviban.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


éreztem hogy fiam lesz!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

De nagyon eltűnt mindenki!

Én új melóhelyen dolgozok: Informatika a Látássérültekért Alapítvány, még szokom, rengeteg új info van, zsong a fejem mire hazaérek, nem nagyon van időm géphez ülni.

Kiara nyomja a dackorszakot ezerrel sokszor, égnek tud állni tőle a hajam néha, de imádnivaló, már most mindenről saját véleménye van. :lol:

Kivel mi újság? Írjatok már legalább egy pár sort, hogy mi történik.
Bár gondolom ti sem ültök bent a lakásban - mondjuk ott legalább nincs akkora kánikula.

Ja, még az ovi az újdonság, mármint jelentkeztünk a Repkény oviba, eszméletlen jó az az ovi, de pont 1 utcával a körzetén kívül esünk, pedig 3 utcányira lakunk tőle. :roll: Nem valószínű, hogy felveszik így, mert túljelentkezés van oda, be is adtuk máshová a jelentkezést, majd meglátjuk. Mikor jön válasz kb. valaki nem tudja?

Kép
 
 


szia,........de jó hogy írt valaki!!!!!!!!!!!
tényleg nagyon leált a topic! :cry:
én jól vagyok....bencus néha nagyon aktív!!!!!!máté oviba.........szereti nagyon de a reggeli felkelések katasztrófálisak!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nitacska
Apa a ma is itthon van délután, levitte Kiarát, most ráérek! :lol:
Tényleg, Máté most februártól jár oviba? Simán felvették? Mert nekünk ez még a másik ok, amiért nem kapkodnak érte, hogy decemberi, és akkor fél évig tartani kéne a helyét. :roll:
4D-s képet mentek csináltatni Bencéről?

Többiek! Brékó-brékó jelentkezzetek!

Kép
 
 


máté már januártól jár oviba!!!!!!hála égnek simán felvették.........
bencéről sajna nem tudunk 4d-s képet csináltatni...nincs pénzünk rá.... :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kernico! A repkény ovi tényleg jó. Mi is az erdei oviba járunk csak a szúnyog utcába. A kettő egy vezetés alatt áll. Csak dicsérni tudom. Szurkolok, hogy sikerüljön. Miért nem vársz vele a köv szeptemberig? Akkor lehet, hogy lesz helye. Most úgy is bölcsibe jár. Melyik bölcsibe jártok? miért kellet beíratni máshova?

Nita! Gratulálok!!!! Hogy vagy? Sulival mi van?

Vera! Nagyon csinik vagytok.

Mi jól vagyunk. Sokat töltünk kint az udvaron, most már pancsolni is tudunk. Én éppen vizsga időszak közepén vagyok. Ma megyek beadni a szocpol papírokat az építkezéshez. Jövő hónapban akarjuk kezdeni a melót. Már most kétségbe vagyok esve.

Szép napot!
Vendég
 


csaniko a sulinak vége.....levizsgázni nem tudtam....hosszu történet......
de amint lehet levizsgázom......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Ha esetleg valakinek bölcsi problémája lenne, és csepeli, szívesen segítek, és vigyázok gyermekére!
Pedagógus végzettségű, megbízható, ötletgazdag anyuka vagyok. Alkalmi illetve rendszeres gyermekfelügyeletet vállalok Csepelen 1,5 éves kislányom és 4 éves óvodás nagyfiúnk mellett kertes családi otthonunkban. Az itt töltött idő alatt a gyermekeknek életkorúknak megfelelő színvonalas zenés-mondókás foglalkozást illetve kézműveskedést tartok a sok-sok közös játék és mese mellett. Teljes ellátást biztosítok. Létszám korlátozva.
Érdeklődni: pamer.henriett@net-tv.hu e-mail címen lehet.

Heni
 


Kedves Mindenki!

A Babanet nevében szeretettel várunk Titeket a 2009. július 25-i Találkozón, a Millenáris parkban.

Kérdésekkel bombázzatok nyugodtan, kajaügyileg is egyezkedhetünk ebben a topikban.

Gyertek, gyertek!

Dia
dia
Budapest
 
 
 


naggyon jó volt a tali!!!!!!!!!!
jövőre is ott leszek!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy ismeretlenül zavarok de lehet, hogy valakit érdekel a dolog:

Összeszokott 3 fős csapat családi házak, lakások heti rendszeres vagy alkalmankénti takarítását, kertgondozást, karbantartási munkát vállal Budapest déli részén és a környező településeken.
Egyénre szabott árak és szabadon változtatható időpontok.
Hívj: 06/203831924
Írj:munkamailbox@gmail.com
Nem fogod megbánni. Gyors, olcsó, megbízható, leinformálható csapat vagyunk!!!!


Szép napot mindenkinek és köszi, hogy elolvastátok.
 
 


Sziasztok!:)
Ajánlani szeretném nektek a sógornőmet,aki takarítási munkákat vállal.Gyors,precíz,igényes.
Hívjátok bátran!Biztosan megegyeztek!
06/ 70 9845029

E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Sziasztok!

Két hete nyitottunk egy bababoltot, ahol mindent megtaláltok, amire csak szüksége van a babának!Olcsóbban, mint máshol, hisz mi direkt a forgalmazótól vesszük.A székhely Nagykőrösön van, de postázunk is.

Nézzetek be hozzánk, nem bánjátok meg!

http://atibababoltpelenkadiskont.hupont.hu

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Ha gyerekek vagy munka mellet részmunkaidős tevékenységet, mellékállást keresel kérlek írj privit. Ez valós munka. Nincs pénzbefektetés, nincs belépési költség.

Kellemes napot!!!!!

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron