Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem.Kistarcsán keresek (fedeles)lovardát.Bértartás céljából.
Ismeri valaki a Deres lovardát?
Minden infót szívesen fogadok!
Köszönöm előre is :Kriszta

 


Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem.Kistarcsán keresek (fedeles)lovardát.Bértartás céljából.
Ismeri valaki a Deres?
Minden infót szívesen fogadok!
Köszönöm előre is :Kriszta

 


Sziasztok !
 
 

 
 

:D
 
 


Sziasztok! K
 


Sziasztok! Krisztina vagyok ,KIstarcsán lakom a Zsofialigeti lakoparkban. Most várom az elsö kisbabámat. Azt szeretném kérdezni milyen tapasztalatotok van az itteni korházal kapcsolatban? :?: :)
 


szia Jázminka,

szerintem olvasgasd el a Kórházak, szülészetek között a Kistarcsa - F. F. kórház hozzászólásait.
De a régebbieket is.

Zsuzsa
 
 


Zuglói Közösségi Nap és babaruha börze

Zuglói Közösségi Nap 2006
Zuglói Sport és Szabadidő Központ (Csömöri út 19.)
Szeptember 9. szombat, 10 órától

Védnök: Rátonyi Gábor polgármester

Program:
Ökumenikus nyitó imádság
Gyerekprogramok
Főzőverseny
Közös ebéd
Sportprogramok
Babaruha börze (ha árulni szeretnél, jelentkezz a szigetigabo@freemail.hu E-mail címen)
Egészségügyi tanácsadás és szűrések
Zenés műsorok

A belépés díjtalan!
Támogatók: IKEA, Volksbank, MAHID Rt
 
 


Sziasztok!

Én 3 éve lakom Kistarcsán a férjemmel, és most várjuk első pici babánkat. Dec.12-re vagyok kiírva. Remélem sok segítséggel és jó ötletekkel tudom majd bővíteni ezt a fórumot.
Szép napot mindenkinek!

Giga.

Kép
Kép
 
 


Halihó :D

Giga: Isten hozott a fórumra, bár egy ideje nem nagyon irogatunk, mert az utóbbi időben sokat találkoztunk személyesen!
Ilyenkor sokmindent megbeszélünk:)
Örülök, hogy bővült a topic, hátha télen jobban beindul megint...nem tudunk sokat kint lenni!
Kitartást neked a szülésig!!!

Marcsi: ha még jársz erre fele, kérdezném, hogy az építkezéssel hogy álltok?Márkotok eddig hatalmas lett :) Kíváncsi lennék rátok...Lehet, hogy már itt is laktok azóta Kistarcsán...

Na üdv mindenkinek:
Brigi
 


sziasztok,

lassan elérkezik a munkábaállásom ideje.
Tudtok valamit a bölcsiről? Vagy arról, hol találhatnánk a környéken bölcsit és azokról mi a tapasztalat?

köszönöm:

zsuzsa
 
 


Szia Jázminka!Én Fóti vagyok és Kistarcsán szültem nekem nagyon jó volt a szülöszoba nagyon jó megvan csinálva bárhogy tudsz szülni ahogy akarsz.Nekem az orvosom is meg a szülésznöm is nagyon rendes volt.Pedig én 14 órát vajudtam és a szülésznö mindig ott volt ha szükségem volt valamire.Ha akarsz szülhetsz vizbe is.Ilyen lehetőség elég kevés kórházba van.
 
 


SZiasztok

Én új vagyok és Kerepes-i lakos. Jövő júniusra várom a babát.
Aki tud mondhatna véleményt a Kistarcsai kórházról, az orvosom nem ott van, de ha tudtok jó orvost és azt mondjátok jó nem késő váltani, még az elején vagyok.

Boki
 
 


Boki,
a szülészetek,kórházak Kistarcsa Flór F.kh topicba vagyunk egy páran,ott bővebben olvashatsz a kórházról és az orvosokról!

Kép
 
 


Szia boki!.Kistarcsán szültem kétszer igaz három gyermekem van mind a hármat Dr Erdélyi Zsoltnál szültem aki a Flór Ferenc korházban praktizál nagyon tündéri doki de ha éllátogatsz szülészetek korházak Kistarcsa Flór Ferenc korház Topicba ott bővebben írtam rolla !!!!!!!!!!!!!!! :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
 
 


Off:
Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni!
Kiadó házat keresünk a környéketeken! Bárhol Pest vonzáskörzetében!
2 gyermekünk van, családi házat keresünk.
Előre is nagyon köszi a segítségeteket!
Zsuzsa
 
 


Sziasztok!
Én a 17. kerületben lakom, és most próbálom beindítani a vállalkozásomat.
Egyenlőre itthon vagyok a kisfiammal, Bencével, aki 2 hét múlva lesz 2 éves. Majd szeptembertől szeretném bölcsibe iratni. Van egy 4 éves fiam is, Levente, ő már oviba jár.
Ha van hozzá kedvetek nézzétek meg a honlapomat, most készül!
www.falfestolany.fw.hu
Köszi,
Kriszti
 


Sziasztok

Én is szeretnék egy kis segitséget töletek:)
Kistarcsára szeretnénk költözni,családi házba.
Ha tudtok ilyet eladót kérlek szoljatok nekem!

Én is Erdélyi dokinál szültem a Flor Ferenc korházban,és nagyon pozitiv élményeim vannak,mindenkinek ajánlani tudom:)

Köszi elöre is a segitséget.
 
 


Sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok, hogy újra ide tolakodom a topicotocba, de egy kis segítséget szeretnék kérni, ugyanakkor egy kis mellékes jövedelmet is tudnék ajánlani!

Esetleg a régebb óta babanetezők már látták a hirdetésemet, ezzel foglalkozom: www.falfestolany.fw.hu.
Próbálom beindítani a vállalkozásomat, ezért minden alkalmat megragadok a reklámozására.
Szóval, arról lenne szó, hogy aki beajánl valahová, egy ismerősének, mondjuk és szerez nekem munkát, annak 10 %-os "jutalékot" adok.
Természetesen, csak akkor tudok fizetni, ha tényleg elkészült egy-egy kép!
Nagy segítség lenne ez nekem, mert beirattam a kisfiam bölcsibe, de csak akkor vinném szeptembertől, ha van munkám. Egyébként, ugye fel se veszik. Szóval, muszály, hogy legyen munkám!
Előre is köszönöm, ha tudtok segíteni.
Kriszti
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok,

ELADNÁM Comptime típusú utazóágyunkat táskával
Méret: 120x60 cm
Színe: kék
Irányár: 8000 FT

Tel szám: 06-30-2482978
 
 


Sziasztok!
Júliusra várom az első kisbabámat és Kistarcsán keresünk lakást. Néztem hirdetéseket a Torony és a Harmónia lakóparkról. Szívesen olvasnám a véleményeteket ezekről a lakásokról, a környékről...Holnap megyünk megnézni 2 lakást, az ingatlanos biztosan csupa jót mond majd mindenről, de érdekelnének a "hitelesebb" vélemények. Vagy ha tudtok kicsi (kb. 10 millió ft körüli) eladó lakást, nagyon megköszönném az információkat.
Ági
 
 


Kedves Fórumozók!

Szeretném figyelmetekbe ajánlani új szolgáltatásunkat: Gödöllőn és környékén pelenka és popsitörlő házhozszállításával foglalkozunk. Ízelítő az árainkból: newborn 23 ft/db-tól, mini: 24 ft/db-tól, midi: 28 ft/db-tól, maxi: 34 ft/db-tól, junior: 36 ft/db-tól, popsitörlő: 350 Ft. Gödöllőn a házhozszállítás ingyenes, más településen távolságtól és rendeléstől függ. Kérésre szívesen küldök árlistát. Üdv. joag
 
 


Sziasztok!

Kistarcsán lakom és 4 hónapos a kisfiam. Az a tapasztalatom, mikor sétálunk rengeteg kismama tolja szembe velem a babakocsiját.
Ezek közül senki sem fórumozik?
Én nagyon egyedül vagyok itt, mert nem ide születtem, csak "benősültem" :), ezért nincs itt egy barátom sem.
Ha valaki szeretne velem beszélgetni, kérem jelentkezzen!
Nagyon jó lenne!
 
 


.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára napsugáreperke 2009.03.24 22:30-kor.


Szia Napsugáreperke!(Tök jó a neved!)

De jó, hogy írtál! :D
Zsófialigeten lakunk, ez Kistarcsa és Kerepes hévmegálló között van.
És Ti merre laktok?

Hú, ilyen nagy gyerkőceid vannak. Jó nagy köztük a korkülönbség.
Hol szültél?

Nagyon örülök, hogy írtál, csak nem akarlak elijeszteni a rengeteg kérdésemmel.
:)

Szia Boris

Kép
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára napsugáreperke 2009.03.24 22:28-kor.


....


Szia Napsugáreperke!

Ne haragudj, de elromlott a gépünk, amint jó lesz rögtön írok!
Kérlek ne tünj el, úgy örültem, hogy találtam egy levelező partnert tarcsán!
(Most a Tesóméknál vagyunk vendégségben, onnan írok!)

Kép
 
 


Lemaradt az elköszönés:

Szia!:-)

Ui: Írtam privit is!

Kép
 
 


Sziasztok!

Jár még erre valaki???
Ha igen, kérem írjon. Én 1 hónapja költöztem Kerepesre és egy 8 hónapos kisfiú anyukája vagyok. Kisfiam 2008. december 20-án született Kistarcsán.

Kistarcsai, kerepesi, környéki kismamák gyertek! Bár gondolom úgysem jár erre senki. :-D

Aida

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia Aida!

Én még mindig Kistarcsán lakom, és most már gépem is van ismét.
Örülök,ha ír valaki, mert még mindig igen kevés az ismerősöm itt.
Az én kisfiam alig "idősebb", a Tiednél :D


boris

Kép
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!


Ha valaki eladó lakást keres a Harmónia lakóparkban,akkor üzenjen  a tunder46@freemail.hu címre

    

                                                                                                  Köszönöm.
adikapalika
Budapest XI. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron