Új privát üzeneted érkezett!

Sziaztok!

Én "új" vagyok, a babaneten, így nem vagyok túl tapasztalt..egy kicsit magányosnak érzem magam, a folyton dolgozó párom és az imádnivaló 4 hónapos kislányom mellett..program ötletekre lenne szükségem..köszi:

Borsi
 
 


Hello!

Konkrétan milyen programokra gondoltál?

A.
 
 


 
 

Sziasztok!

Új vagyok itt,szivesen társalognék bárkivel akinek nincs nagy

baráti köre...Nekem van egy 16 hónapos kisfiam.Korábban

született /2hónappal/..igy járattuk gyógytornázhoz is de még

mindig nem megy. Kezdek már aggódni..Különben minden rend

ben van nála!Igen aranyos eleven kisbaba.

Minden jót! sziasztok Helga :)
 
 


Szia Borsi! :D

Fenn vagy még a neten" ?nekem sincs sok barátom,s a férjem

elég sokat dolgozik.Irj ha gondolod s mond meg mire is gondol

tál?kirándulás, séta,szinház....?milyen programra?

Szia Helga :) :D
 
 


Szia Helga!

Andi vagyok és csak úgy átnéztem ide, mert láttam, hogy van új üzenet ebben a topicban. Az a meglátásom, hogy ez a topic "halott", szóval, ha szeretnél győri anyukákkal ismerkedni, akkor gyere át a "Győr a folyók városa"-ba. Én egyébként nem vagyok győri, de ott fogok szülni, ezért csatlakoztam hozzájuk és nagyon-nagyon aranyosak, sokat segítenek mindenben.

Szóval, szerintem gyere át, nem fogod megbánni.

Szia!

Andi


Kép
 


Sziasztok!Új vagyokmég itt nem tudom ugy igazán hogy szoktatok itt írni egymásnak!Leirná valaki itt mi a szokás stb........?Nagyon megköszönném.Sziasztok :D
vea
 
 


Szia Vea!


Én is csak nem rég "jöttem " ide de átmentem egy másik topikba.Idővel mondjuk onnan is tovább léptem mert nagyon sokan lettünk egy részt másrészt meg egy kicsit kezdett"vitába" fordulni a beszélgetésünk, a sok téma amit felvetettünk.A vélemények nyilván mások voltak egy-egy témáról ami bizony "vitát" szült s nehezen fogadtuk el egymás véleményét vagy egy kicsit volt aki"esetleg bántóan adta közre a véleményét s ezért inkább "átmentem.
Ennek ellenére voltak ott jó helyes témák,hozzászólások. :)

Mindenféléről irunk:gyereknevelés,kivel mitörténik a héten vagy a nap folyamán, kérdezünk egymástól dolgokat -persze a gyermekünkkel kapcsolatban..

Megadom a másik két topik cimét ha esetleg átjössz.

Győr,a folyok városa.. s 30 feletti első gyerekes anyukák/ én most ebbe vagyok /

Szia Helga

Kép
 
 


Sziasztok!Erika vagyok és új:van 3 fiam és szivesen beszélgetnék mert nemrég költöztünk Győrbe. :D
 
 


Szia Erika!

Gyere át a Győri Anyukákba!
Szívesen látunk!

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
 


Sziasztok. Nagyon szeretnék tapasztalt anyukákkal beszélgetni vagy aki első gyerekes anyuka.
 


Sziasztok!

Én nem vagyok győri, de itt szeretnék szülni, jó dolgokat hallottam a kórházról.

Igazából szülésznőt keresek, tudnátok segíteni, hogy merre induljak?
Hogyan találom meg az elérhetőségeiket?

Ebben a kórházban alkalmazzák a gátvédelmet? Ti hogyan szültetek?
 
 


Sziasztok!!!!

Én is most nem rég regeltem ide, de más hova szoktam írni, de azért írok ide mert én is tavaly költöztem ide győrbe és 2010-februárba várom az első babámat és szeretnék egy barátot találni aki hasonló cipőbe jár vagy az se baj ha már van gyereke!! Mert vásárlásba jobb ha ketten vannak legalább is én jobban szeretek úgy vásárolni hogy ha van aki ad tanácsot, de mivel nem rég költöztem ide így nem nagyon ismerek itt senkit!!
Amúgy a Marcal 2-ön lakom!!!!!
Aki itt a környéken lakik kérem írjon nekem privibe!!

Előre is köszönöm Zsu

Kép

Kép
 
 


Szia Zsuzs!

Én május 1-re várom az első kisbabámat!
Mi a vásárcsarnoknál lakunk...
Remélem találtál barátokat, de ha még nem annyira akkor szívesen beszélgetek veled!

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Iner!!!

Írtam neked Privit!!!!

Kép

Kép
 
 


Zsuzs!!

Köszi, várom-várom, de még nem jött meg..... :cry:

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Hát pedig már két nappal ezelőtt írtam neked!!!:( hát ilyet!!

Akkor viszont le írom itt!! Van msn-ed??? vagy Skype-d? Ott kéne elöször dumálni és utána tali!!!! ha nem gond!!!

Üdv Zsu

Kép

Kép
 
 


Iner!!!
Irtam neked iwiwen!!!!!

Kép

Kép
 
 


Zsuzs!

Már válaszoltam :)!

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: