Új privát üzeneted érkezett!

Van valaki erröl a környékröl?
Vendég
 


Hello!
Én szentiváni vagyok. Kép
Mesélj magadról, hanyadik hétben vagy, hogy bírod stb....
Én már a 37. hétben vagyok, úgyhogy már nincs sok hátra, és nagyon várjuk már, hogy megszülessen a drága! Kép

Odex
36+4

Aisa és Hajni
 
 


Szia Odex!Õrülők hogy itt vagy néha ugy éreztem csak feleslegesen irogatok!Én már hála istennek 9 honapja tul vagyok a második szülésen is több terveink szerint nem lesz a Rókus korházba szültem a Mihályí dr.-nál.Ha van kérdésed nyugodtan kérdezz vannak jó meg rossz tapasztalataím is de inkább jók!Te hol fogsz szülni?a lányomat aki 6 éves a Margitba szültem!Bocsí ha nem reagálok egyböl de a két gyerek mellett nehéz a gép elé ülni!Egyébként a férjem ís szentiváni lehet hogy ísmered is!Várom jelentkezésed!!!Kép
Vendég
 

 
 

Szia!
Én is mindig nézegettem, hogy van-e valaki a környékről, de soha nem találtam senkit! Kép
Akkor te már tapasztalt anyuka vagy ezek szerint. Kép Az jó, mert majd tudsz nekem tanácsokat adni! Kép
Én a Margitba járok, mert a nőgyógyászom "odavalósi". Kép Hallottam már jó és rossz tapasztalatokat is a kórházról. A szülészetről általában jókat mondtak, viszont a csecsemősosztályról elég sok rosszat. Remélem, azért annyira gáz nem lesz, és ki fogom bírni! Kép
A szülés miatt nem izgulok, igazából már nagyon várom, hogy meglegyen a baba. Most járok ctg-re minden héten (ma is voltam), szerencsére eddig minden rendben volt.
Ha a Margitos szülésedről írnál néhány szót, azt szívesen venném, bár a 6 év alatt gondolom elég sokat változott a kórház. Kép
Még az is lehet, hogy mi is ismerjük egymást! Kép Én Vörösvárra jártam a gimibe, 8 éve végeztem, talán még mi is ismerjük egymást... Kép

Hajni
36+5

Aisa és Hajni
 
 


Szia!Tényleg rég voltam a Margitba és nem azért mentem el onnan mert valami nem volt ok hanem az orvosom ment el és ráadásul utána se tudtam menni mert messzire ment!Így jó orvost kerestem és találtam csak sajnos a korház volt szar.A Margitba a baba-mama szoba super a fürdő gusztustalan ugyhogy mindenképp két papuccsal menj ja és pizsí helyett hálóing!A szűlőszőszoba super van egy Vörösvári szülésznő az volt nálam az nagyon aranyos a nevét sajnos nem tudom!!!A csecsemősők kőzőtt ís van normális csak sajnos nem segitenek csak ha kérdezel de kérdezz bátran!!!Kinél fogsz szülni?Tölem is kérdezhetsz!Küldők majd képet ha tudsz te is küldj hogy tudjuk egymást hova tenni!A férjem gyanitja hogy évfolyamtársak voltatok!Mi az a 36+5 a neved alatt?KépKép
Vendég
 


Hello! Kép
Igen, azt már sokan mondták, hogy kérdezni kell a csecsemősöktől, és akkor segítenek. A Horváth Ernőnél fogok szülni, már lassan 7-8 éve járok hozzá amúgy is a szokásos évi szűrésekre stb. Remélem minden rendben lesz, már várom, hogy itthon legyünk hármasban. Kép
A 36+5 a nevem alatt, az az, hogy már 36 hét és 5 nap telt el a terhességből, tehát közel a cél! Kép
A Margitos topicba is írogatok, és ott jó, mert sok terhes kismama van, és így legalább tudjuk a másikról, hogy ki hol is tart! Kép
Egy barátnőm is szült a Mihályinál, ő is meg volt elégedve vele, csak a kórházzal nem annyira. Nála elszúrták az EDÁ-t, így kicsit több mint egy hetet volt bent. Kép
Majd nézek magamról egy képet és átküldöm neked, egyre kíváncsibb vagyok, hogy valóban ismerjük-e egymást a férjeddel.... Kép

Üdv.
Hajni
36+6

Aisa és Hajni
 
 


Szia!
Közben megnéztem az "adataidat", és valóban ismerem a férjedet! Kép Évfolyamtársak ugyan nem voltunk, mert ő kb. 2-3 évvel járt felettem általános iskolában, de tudom ki ő. Kép Szerintem ő is ismer engem (legalábbis látásból biztos), most nézek is egy fényképet, és elküldöm. Kép
Nem nektek van véletlenül két gyönyörűszép schnauzeretek????

Hajni

Aisa és Hajni
 
 


Sajna, nem tudok képet feltölteni ide. Ha adsz egy emil-címet, akkor oda küldöm neked!

Aisa és Hajni
 
 


Szia!Ídőközbe Õ is rájött hogy nem jártatok egy évfolyamba de még schnauzerünk síncs!Én is probáltam kép feltőltést de nem ment azért még nem adom fel!Neked rokonod az O.Marika vele dolgoztam eg pékségbe és ha minden igaz még Õ ís gyesen van a kisfiával.Email-cimünk:
kutala.g@t-online.hu Te ís küld el a tieteket és akkor nem kinlodom itt!Jó éjt bár gondolom mostanába nem sok ilyen van azért kitartás mindjárt vége!!!
Vendég
 


Hello!
Akkor a schnauzert valakivel kevertem. Kép
O.Marika nem rokonom, max. névrokon lehet. Kép
Nem tudom, miért ilyen nehéz ide képet feltölteni, nekem is elfogyott a türelmem.
Küldöm a képet!
Érdekes mert éjszaka mostanában teljesen jól alszom, ha sikerül kényelmesen elhelyezkednem! Annnyi csak nyűgöm, hogy a derekam fáj, meg a csípőm, ha sokat fekszem az egyik oldalamon. De már nemsokára vége, és meglesz a babó... Kép

Üdv.
Hajni
37

Aisa és Hajni
 
 


Szia én már éppen feladtam a képfeltőltést de a férjem megoldotta nagyon le kell kicsínyíteni de ha íde mégse sikerül megnézheted a korházak szülészetek topikba amit az email címedre küldtem az átment?Megyek aludni mert nagyon fáraszto napom volt!!!Pihenj sokat!Milesz a baba neve?Lányom Kíra,fiam Miron!Jó éjt!!!

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Szia!

Tündériek a gyerekeitek! Kép Csak gratulálni tudok hozzájuk! A kislány nagyon hasonlít apukájára! Kép
Az emil nem jött át sajnos, nem tudom mi lehet a gond, nálunk elvileg működik minden.

Aisa lesz a leányzó! Kép A párom találta a nevet, nekem sokáig nem tetszett, de mostanra már teljesen megbarátkoztam vele, és "beadtam a derekamat" Kép Szentivánon csak egy Aisa van rajta kívül, szerencsére nem egy gyakori név! Kép

Én már most álmos vagyok, pedig még csak délelőtt 10 óra van! Megyek elmosogatok, hátha attól magamhoz térek! Kép
Szia!

Aisa és Hajni
 
 


Szia!!Nagyon jót derültem most menj be a szülészetek topikba és nézd meg mit irtak ugyan ezekre a képekre!Nagyon szép név nekem bejőn!Fiam felébredt ugyhogy mennem kell majd este visszajővők!Ja a "megint a Rókusrol"cimszo allatt nézd meg!!Andi
Vendég
 


Szia! Kép
Hát pont az ellenkezőjét írjátok, mint én! Mondjuk jobban megnéztem a te arcodat is, és így már oké hogy hasonlít rád is. De a Gábornak is ilyen szőke haja van, meg úgy egyben az egész kiscsaj hasonlít rá is azért! Kép

Aisa és Hajni
 
 


Szia!Hát igen a természete az biztos az apjáé makacs,csökönyös önfejü és hogy valami jót ís írjak elégé jól vág az agya,aminek remélem az iskolában jővőre sok hasznát vesszük!Mig nem volt Miron addig elég sokat tanutam vele de most erre már nem igazán van időm Miron egész napomat lekőti ha pedig alszik akkor gyorsan végzem a házimunkát!Még jó hogy anyuval egy udvarba vagyunk mert azért sokat segit!Tényleg neked lesz segitséged?Az első hetekbe nagyon jó ha van!
Vendég
 


Szia!

Mi az anyuéknál a tetőteret építettük be teljes egészében. Külön bejárat, konyha, fürdő stb.
De anyu fog segíteni, a főzés valószínűleg egy ideig rá marad majd! Örülök is neki, mert tudom, hogy az elején nem lesz egy sétagalopp a gyerkőccel, jól jön majd a segítség. Kép
Ti is nagyon szép és érdekes neveket választottatok, tetszik mind a kettő! Kép

Jó hétvégét nektek!
Hajni

Aisa és Hajni
 
 


Azbiztos hogy nem séta gallop de azért nem olyan szőrnyü ki hogy áll hozzá csak arra gondolj hogy pár hét csak az életedből utána ugyís minden normalizálodik!Meg aztán a gyerek is megérzi ha ídeges vagy azért ís jó a segitség hogy tudjál napkőzbe aludni ha éjszaka nem tudsz!Mi ís tetőtérbe lakunk de még nem vagyunk készen a konyhánk csak ideiglenes és a valamikorí háloszobánkba van mi meg még Míronnal vagyunk,de már csak pár hétig mert inkább amíg nem tudunk konyhát csínálni kikőltőzünk a nappaliba,hogy minnél előbb megszokja a külőn szobát!Ez a konyha dolog nem egyszerü főleg gyedből jó lenne ha ránkszakadna az otp.De a lényeg hogy főzni meg mindent tudok csak kicsí a hely,vendégeket ebédre nem tudok hivni mert őrűlők ha 4-en elférünk!De sebaj valakinek még ennyi síncs ugyhogy nem panaszkodom ez a mienk és nincs a seggünk alá tolva mi dolgoztunk érte!Pihenj,Pihenj Pihenj!!!!Szolj azonnal ha valami van!!!!Végül is most már bármi ís lehet!!!Andi
Vendég
 


Szia!
Remélem, hogy nekem is hamar sikerül majd megbírkózni az új helyzettel, de tartom magamat annyira talpraesettnek, hogy meg fogom oldani a "problémát"! Ha már anyu a főzést megcsinálja helyettem,az nagy segítség lesz, aztán később, ha már gyakorlott leszek, akkor azt is átveszem tőle. Kép
Hát igen, ez a lakás kérdés nehéz dolog. Mi is hitelből és saját erőből csináltuk meg a tetőteret, nagyrészt saját munkával, szakember nem nagyon járt nálunk! MÉg volna mit csinosítgatni, szépítgetni, a konyha nekem is úgy van kész, hogy a fiókokon, szekrényeken nincs ajtó stb., de hát ez a legkevesebb. Majd ráérünk még megcsinálni, így is spórolok a mozgással! Kép Mi is nagyon tudjuk értékelni, hogy mindaz amink van az a mi munkánk eredménye, és nem csak úgy az ölünkbe pottyant minden. Kép
Pont szerencsésen jött ki a dolog, mert februárban költötzünk be, és pont abban a hónapban estem teherbe. Így ami még hátra volt munka, kényelmesen meg tudtuk csinálni, és most már azért nagyjából rend van.! Kép

Hát remélem, azért november elejéig még kihúzom, én 4-re terveztem be a szülést! (bár csak 10-re vagyok kiírva) Kép Majd meglátjuk, de ha lesz valami úgyis jelentkezem! Kép
Szép vasárnapot ebben a ronda időben!

Hajni
37+3

Aisa és Hajni
 
 


Szia!!!Mi ebböl a hitel témábol gyorsan és síkeresen ki tudtunk szállni ugyanis Csak 2 milliot vettünk fel amiből egy millio most januárba jóvá lett irva mikor Miron megszületett ez a szoc.pol.és most már csak 200000.rem van amit haví 5000-rel tőrlesztek!Szóval ez igy már jó,igaz hogy nem lettünk kész de van tető a fejünk felett,amugy meg sose lesz kész az ember,mindig lesz valami!Nálunk se járt sok szakember,hála ístennek Gábor egy ezermester mindent megcsínált meg sokat segitettek a barátok.A tetőt pl.az Ébi Tamás csínálta Õt biztos ismered!Aposom volt a kőmüves,a viz-gázt csínálta szakember abba nem mertűnk kockáztatni.Most éppen egy pár butort szeretnénk beszerezni!Ma akartam menni a Mihályíhoz rákszürésre de megínt nem jött ki rendelni szülése van ,pont két fájás között hívtam fel!Látod ez rossz benne hogy lehetetlenség bejutni hozzá,csak ha szűlsz!!Gábor pedig ezért maradt szabin most sík ideg!November 7-én szülj akkor lesz Gábor 30 éves!Most hétvégén ünneplünk,Kíra meg tegnap volt 6 éves,ugyhogy pőrgős hetem van ha nem irok akkor ezért,de majd bepotolom ha nyugi lesz!!Te csak pihenj sokat!Gondolom már megvettetek mindent azért ne vidd tulzásba mert nem tudod kihasználni föleg ha a kővetkező fiu lesz!legyél jó vigyázz magadra!AndiKép
Vendég
 


Szia!
Hát nekünk a hiteltörlesztésből még csak egy év telt le, hátra van még 9. De hát ez van, enélkül nem tudtunk volna továbblépni és családot alapítani. A szocpolt meg csak később szeretnénk felvenni majd, esetleg ha saját lakást, házat veszünk / építünk majd.
Én nov. 4-re tervezem a szülést, az nagyon jó kis időpont lenne nekünk, de majd meglátjuk, hogy a kisasszony hogyan vélekedik a dologról. Kép
Ma megint voltam ctg-n, meg ultrahangon is. Szerencsére minden oké, most kb. 3 kiló Aisa, de ha még marad két hetet, akkor lehet akár 3,5 is. Az bőven jó lenne, főleg hogy a párom és én sem vagyunk túl nagy termetűek. Meg hát egy kisebb gyereket talán könnyebb is megszülni. Kép
Hú akkor lesz ünneplés nálatok a héten! Gratulálok minden szülinaposnak! Kép
Sok holmit szerencsére nem kellett vennünk, mert egy halom ruhát kaptam kölcsönbe, amiket meg vettünk, azokat direkt úgy válogattam, hogy jók legyenek kisfiúra meg kislányra is. Egyébként már mindennel készen állunk, a szoba is teljesen megvan, ruhák kimosva kivasalva, csak a gyerkőc hiányzik már! Kép MOst már azért kicsit gyorsabban fog telni az idő, jön a négy napos ünnep, az jó lesz, végre együtt lehetek a párommal egy kicsit, és nem leszek egész nap egyedül. Kép
Na, megyek elfáradtam a mai városi közlekedésben.!
Hajni
37+5

Aisa és Hajni
 
 


Szia!Hát nagyon nagy ünneplést sajnos nem tudunk csapni,mert gondolom tudod hogy Gábor anyukája most halt meg 8 hete ugyhogy csak egy halk családi vacsí lesz!Az én 30.szülinapomon volt nagy buli olyat szerettem volna neki ís de sebaj majd a 40.-en!Én mindkét babámat 3200 gr.-mal szültem,Kíra rővid volt 46 cm.Miron 52 cm.Ennek ellenére Kíra most elég magas és vékony hála ístennek nem tőlem őrőkőlte az alakját!Hát igen városí közlekedés ne is mond mi ís kétszer meggondoljuk hogy elinduljunk e.Ha rádjőn a szülés napközbe jobban jártok ha mentöt hívtok nehogy megszülj a párodnak a kocsíban!Tényleg apás szülés lesz?Nálunk a császár ellenére mindkettő az volt,Gábor nagyon élvezte!És persze nekem is jó volt hogy ott volt velem!Most mennem kell mert Kírát viszem ma oltásra és még előtte föznöm kéne valamit.De mit?Ezt utálom!!!Puszi
Vendég
 


Szia!

Igen, apás szülés lesz nálunk is, remélem a sors nem szól közbe, én nagyon nem szeretnék császárral szülni. Egy ideig úgy volt a terhességem alatt (mert a lepény elérte a méhszájat), akkor nagyon magam alatt voltam. Most úgy vagyok vele, hogy persze ha a baba egészsége megkívánja akkor legyen, de jó hogy nem úgy kell nekiindulnom, hogy tuti császár lesz! Kép
A bemenetelt kocsival tervezzük, de majd meglátjuk hogy mikor és hogyan fog történni a dolog. Már várom, és kicsit izgulok is! Kép
A főzéssel általában én is így vagyok, nehéz napról-napra kitalálni, hogy mi is esne jól! De ma anyu főz, én csak egy salit dobok össze estére!

Szia!
Hajni
37+6

Aisa és Hajni
 
 


Szía!Nálunk is valamikor az anyu főz de sajna egyre ritkább ugyanís Gábor nagyon válogatos az őcsémről nem ís beszélve és elég sürün kiakasztották anyut mert még véletlenül se ugyanazt szeretik!Amikor Kírát szültem otthon folyt el a magzatvizem hála este volt nem volt nagy forgalom de mire én mégcsak éppen szoltam Gábornak hogy menni kell ő már kinn állt a kocsiba annyíra megijedt és síetni akart én még ott álltam bugyíba igyaztán 10 cperc alatt beértünk,és nem késtünk el semmiről de azért biztosabb orvos kőzelébe!Fényképezöt kamerát vigyetek és jó sok képet csínáljatok amiből remélem ide a forumra ís jut egy!!!Biztos nem fogja a párod megbánni ha ott lesz!!!Szía Andi
Vendég
 


Szia! Kép
Tegnap tudatosítottam a páromban, hogy most már csak max. két hetünk van hátra a szülésig. Kép Tisztára bepánikolt, mondtam neki, hogy neki nem kéne félnie, mert "csak" a kezemet kell majd szorongatnia és lelket öntenie belém, ha szükséges. Olyan aranyos volt, de tudom amikor szükség lesz rá, akkor erős lesz és mellettem lesz. Kép
Kamerát nem viszünk (mert nincs), de a fényképezővel lehet rövid videókat csinálni. Fotó lesz bőven, Gergőm nagyon szeret fényképezni.

Nektek ki a gyerekorvosotok???

Hajni
38

Aisa és Hajni
 
 


Szia!A Kelemen doktornőhőz járunk nekem nagyon bejőn nagyon aranyos és alapos ís,ígaz hogy néha tulzottan de nem baj!A Kíránál a kovács dr.nőnél kezdtünk de ő 3 honaposan nem ismert fől egy kétoldali tüdőgyulladást a Kíránál és akkor nem tul békésen elváltak utjaink,utna Solymárra mentünk a Borovszki dr.nőhőz ő nagyon super csak kiesik Solymár és nekem nincs jogsím igy mindig Gáborra kellett várni és ígazodni ez meg egy ídő után kényelmetlen volt.Így kőtőttünk ki a Kelemennél.Egyébként a Brandhuber Zoli felesége a Rita nála az aszisztensnő és az nekünk nagyon jó ha nem kell a gyerekkel orákat ott ülnőm mert ő elintézi!!!Mennem kell mert a fiam felébredt!

Szia Andi
Vendég
 


Szia!
És a Kemény Cecíliáról vannak esetleg információid? Én egyelőre őt választottam, bár nem ismerem, nem is láttam még, de egyik ismerősöm hozzá járt a gyerekével, és ő meg volt elégedve vele. Egyelőre kipróbálom, aztán majd meglátjuk.

Szép hétvégét nektek!
Hajni
38+3

Aisa és Hajni
 
 


Szia!Hát róla csak gyerekkori rossz emlékeim vannak én azért nem mentem hozzá,de azota már biztos megváltozott!Egyébként jó orvos semmi gond vele ilyen téren csak a stilusán kéne változtatni mert elég lekezelő néha ahogy hallom!De már beszéltzél vele mert én ugy hallotam hogy januártol nyugdijba megy és nem vállal ujakat és a régieket is folyamatosan adja majd át a Kovács dr.-nak.De tényleg nagyon jó szakember!!!Gondoltam rád ma reggel hogy jőtt ez a hidegfront nem e mentél szülni mert ilyenkor nem kizárt sokan indulnak be front hatásra!!!Most mennem kell fürdetni mert Miron érzi az ora átállitást és nyügős!!!Nem sokára neked is lesznek ilyen problémáid!!!PusziKépKépKép
Vendég
 


Szia!
Aranyos vagy, hogy gondoltál rám, de még egyben vagyunk! Kép De ma egész nap fickándozott a drága odabent, nagyon aktív volt, remélem éjszakára megnyugszik majd ő is! Kép
Azt hallottam én is a doktornőről, hogy néha elég furcsán viselkedik, és van hogy kicsit durvábban szól a friss anyukákhoz. No, majd meglátjuk, milyen lesz. Felhívtam telefonon a múlt héten, kérdeztem, hogy elvállalja-e és hogy van-e szülés előtt bármilyen teendőm. Azt mondta, hogy rendben van, ha megszületik és jövünk haza a kórházból akkor hívjam fel, és majd akkor jön "átvenni" a gyereket, a többit meg majd megbeszéljük. Nem mondta, hogy már nem vállalna több "kuncsaftot". Ha meg nagyon nem tetszik,akkor bármikor vihetem máshoz is Aisát, de remélem nagy szükség nem lesz majd rá.
Na, megyek pihenek egy kicsit én is mert elég sokat rohangáltunk ma, rám fér egy kis fekvés! TAlán akkor Aisa is megnyugszik egy kicsit odabent.
Szia:
Hajni
38+3

Aisa és Hajni
 
 


Szia!Most azt mondom addíg örülj amig bent ficánkol de akkor tudom én is alig vártam már hogy kint legyen!Most meg néha annyira bujika hátsó felembe hogy nem tudok még lépni se tőle,ennek az a hátránya hogy elég sürün szalad a lakás amí engem nagyon zavar és akkor neki állok este és éjfélig csínálom reggel persze iszonyatos,alíg tudom kinyítni a szemem és kb.délelőtt 10 mire magamhoz térek.De mindemellett nagyon sok őrőmünk lelljűl benne ,tényleg egy áldott jó gyerek,és ráadásul egésznap vigyorog és csíntalankodik!Nagyon tetszik a név amit választottatok és akárkinek mondtam mindenkinek tetszik!!!Ezt az utonév kőnyvből néztétek,vagy innen a Babanetről!A barátnőmnek is lesz januárba babája de ugynéz ki fiu mondtam neki hogy jőjjőn és nézzünk itt nevet mert még nem tudják mi legyen,annyira lányra számitottak meg azt is akartak pedig mér van egy lányuk Adél ez most Zoé lett volna ha lány!!!Gábor is annyira mégegy lányt akart,nagyon sokáig csalodott volt de most már nem cserélné le!!Tanitja motorozni meg ha csinál valamit magyarázza neki hogy ez pl. a csavarhuzo 13-as meg ilyenek oltáriak néha.Gábor utálja ha egy férfi kétbalkezes ezért már most tanitja a fiát,remélem hasznát ís vesszük majd ezeknek a tanóráknak!KépKírát nem kellett tanitani a női dolgokra az oviba a lányoktol sokat tanul néha tul sok nekem ahogy illegeti magát,annyíra nő!!!Na jo megyek mert nálunk festés van és azért csínálnom is kéne valamit igaz hogy ez inkább rám majd ha készen van Gábor akkor vár a nagy melo de azért amit lehet megcsínálok amig Miron alszik!!Vigyázz magadra!!!Na meg Aísára!!!AndiKépKépKépKépKép
Vendég
 


Szia!
Örülök, hogy tetszik mindenkinek a név, amit választottunk! Igen, a párom lelt rá az utónévkönyvben. Lehet, hogy már írtam, de én sokáig nem voltam kibékülve ezzel a névvel, de aztán annyit emlegettük, hogy végül megtetszett. Kép És eddig szinte mindenki így volt vele! Kép Az Adél tetszett még nekem is nagyon (ha csak rajtam múlt volna a névválasztás akkor Adél lett volna Aisa), de a páromnak nem jött be sajnos...
Nekünk mindegy volt igazából, hogy kisfiú lesz-e vagy kislány. Gergő inkább fiúpárti volt azért, én meg nem tudtam elképzelni, hogy fiunk legyen. Talán azért mert eléggé lányos család vagyunk, fura lett volna... DE majd másodikra Kép

Most már remélem, hogy lassan beindul a dolog, félek, hogy be kell majd feküdnöm a kórházba, azt pedig nagyon nem szeretném.
Na, megyek eszek egy pár falatot!

Szia!
Hajni

Aisa és Hajni
 
 


Szia!Még egybe?Hülye kérdés akkor valoszinü nem olvasgatnál engem!Szolj Gergőnek hogy ígazán küldhetne majd egy emailt ha már megtőrtént a nagy esemény ne keljen várnom mig hazajősz a korházbol bár gondlom akkor se az lesz az első dolgod hogy írogass.Söt ezt garantálom hogy így lesz!Készen lettünk a festéssel,hát mit ne mondjak nem volt egyszerü egy 9 honapos lurkoval aki mindent pakolt meg mindenhová mászott,na meg persze a 6 éves lány is pont rossz napjait élte egyfolytába unatkozott és nyüstölt hogy játszak vele!Na de most már jo a tiszta lakásba ücsőrőgni főleg milyen jót fogok most aludni iszonyu fáradt vagyok ugyhogy megyek is!Vigyázz magatokra!
Szia Andi
Vendég
 


Szia!
Örülök, hogy túl vagytok a nagy munkán! Kép Ilyenkor nagyon jó, amikor az ember készen van mindennel és csak élvezni kell a munka gyümölcsét! Kép Gyerekekkel pedig pláne nem lehetett könnyű.

Én még egyben vagyok, ma voltam dokinál. A ctg-n minden rendben volt, a vérnyomásom sem volt rossz, pedig egy hete érzem, hogy zsong a fejem. Kép Viszont a méhszájam egyáltalán nem változott, még semmi jelét nem mutatja, hogy valami készülődne. Abban maradtunk a dokival, hogy ha hétfőig nem történik semmi, akkor hétfőn reggel kell befeküdnöm, és legkésőbb 10-én megindítják a szülést. Tudod, nekem előjött ez a hülye terhességi cukorbetegség, és nem hagyják hogy továbbhordjuk a gyereket a kiírt időpontnál. Kép Hát remélem, hogy erre nem fog sor kerülni, most majd megyek sokat sétálni, meg takarítok, hátha történik valami, és kibújik ez a kislány a hétvégén! Kép Nagyon jó volna, nem szeretnék még plusz néhány napot kórházban feküdni. Főleg, hogy még sosem voltam kórházban! Kép
Gergőnek szólok majd, hogy írjon neked is, ha megszületett Aisa! De ha esetleg elfelejti, akkor ha benézel a Margit kórház szülészet topicba, ott biztos lesz egy pár sor majd. Kép
Addig is üdv. de szerintem még jelentkezem úgyis!
Hajni
(ma kezdem a 40. hetet)

Aisa és Hajni
 
 


Szia!Ugy látszik nem tudok egy kicsít se pihenni,képzeld kaptunk egy virusos bélfertőzést és tegnap délelött még ugy volt hogy vakbele van Kírának ugy görcsölt,de aztán tegnap dél ota már Mironnak is hasmenése van igyhát kizártuk a vakbelet de azért rendesen beijedtem hogy meg kell őt müteni!Neki nagyon érzékeny a bele már volt egyszer szalmonellája ís amit 3 honapig kezeltünk!Az oviba kapta másnak is volt de azok 2 hét allatt tulvoltak rajta!Nagyon kell vele vigyázni!Ugyhogy most itt vagyunk bezárva se ki se be nem akarok senkit ősszebacízni.Ez lesz kb.hétfőig nembaj majd tőbbet forumozok!Tényleg nagyon rossz befeküdni elöbb föleg nagy hassal amikor 5 percenként kell pisilned és ugy érzed zavarod a tőbbieket!De ha muszály ne kockáztass kibirod,vigyél kőnyvet és ugyís állandoan lesznek látogatoid szerencsére nincs látogatásí ídő!Na megyek mert Kirának igértem egy kis társasozást!Szoritok neked!Azért nézz be nehogy azt higgyem hiogy már befeküdtél!!PusziKépKépKép
Vendég
 


Szia!
Ó ti szegények.... Kép Hát akkor jobbulást kívánok nektek, és kitartást a gyerkőcöknek! Kép Szegények....

Hát jobbat tenni úgysem tudok majd, minthogy befeküdjek a kórházba. Kép Csak eltelik az a néhány nap, ott talán rendesen ki tudom majd pihenni magam, mert itthon mindig találok valami tennivalót, és reggel sem tudok sokáig aludni. Kép
Aztán ha történik valami, jelentkezik a párom (ha nem felejti el nagy örömében!) Kép
Addig legyetek jók, de még nem adom fel én sem, van még majdnem két egész napunk, hogy elkerüljük a kórházba való befekvést! Kép Még reménykedem....

Szia:
Hajni
39+2

Aisa és Hajni
 
 


Szia!!Örülők hogy még vagy mármint már annak őrülnék ha már tul lennél rajta és legalább 1 honaposak lennétek akkor már biztos lesz egy kis idöd írogatni a babárol meg képeket küldeni!Egyébként én se birom a korházba fekvést a Kíránál totál padlon voltam hogy bennt kell lennem,és most Mironnál megfogadtam hogy máshogy állok hozzá hogy öröm legyen az első pár nap a picurral de valahogy ezt elgondolni kőnnyü volt ugyanugy harcoltam hogy minnél előbb kiengedjenek!De azért te probáld meg ugy felfogni hogy csak pár nap egy hosszu életből és a babának is jo ha nyugodt vagy első napjaíba!Gondold el szegénynek igy ís milyen megrázkodtatás ez az egész szülés,hátha még tudnák milyen nehéz is utána az élet!!Én mostani tudásom szerint nem akarnék megszületni!!Na jo fel a fejjel lehet hogy nekik majd tudunk jobbat teremteni mint a milyenk volt vagy van!!Addíg is élvezzük amig még kicsík mert nem sokára már cíkí lesz anyához bujni meg vele elmenni valahova!Sogornőméknél már ez van!!Kitartás szoritok és tényleg probálj meg kikapcsolni bennt,egyébként a Margitba nem olyan rossz feküdni!!Minden jót és könnyü szülést kivánok élvezd ki minden percét!!
Andi
Vendég
 


Szia!
Most elköszönök tőled is egy időre, aztán majd ha megjöttünk írok újra! Kép
Gergőnek szóltam hogy írja meg ha történik valami, de csak a Margit kórház szülészet topicban fog bejelentkezni, ott olvashatod majd ha meglesz a baba! Kép
Most már beletörődtem, hogy be kell feküdnöm, remélem annyira nem lesz jó élmény, de ezt a néhány napot tényleg muszály lesz kibírni. Ha meg már meglesz a baba, akkor biztosan jobban fognak repülni a napok, és hamarosan jöhetek is haza! Kép
Nektek gyógyulást, és legyetek jók!
Hajni
39+3

Aisa és Hajni
 
 


Szia!Nem tudom olvasod e még de azért leirom hogy pont ma mondtam Gábornak hogy biztos már mentél szülni mert olyan sokáig nem válaszoltál!Most egy kicsít csalodtam de sebaj!!Benézek majd a Margitkorházas topikba igérem de te igérd hogy jo leszel és hősiesen víseled ezt a pár napot!!Mégegyszer sok síkert és könnyü őrőmteli szülést kivánok nektek!!!Drukkolok nagyon!!!
Andi
Vendég
 


Szia!
Most láttam csak hogy van egy ilyen topik is!
Még nem volt időm átolvasni, csak gondoltam bejelentkezem, és is vörösvári vagyok.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
 
 


Hello! Kép
Megjöttünk végre a kórházból! Kép Ha olvastad a kórház topicját, akkor már biztosan értesültél róla! Kép Aisa most már jól van, szépen eszik, tejci van bőven szerencsére. Az első éjszakánk nagyon jól telt, kétszer hamiztunk és már aludtunk is tovább. Most itt fekszik a karomban, és hallgatjuk azt a zenét, amit még pocakos korában hallgattunk. Úgy tűnik működik a dolog, mert nagyon megnyugodott tőle. Kép
A szülés egy fantasztikus élmény volt, fájt ugyan egy kicsit, de megérte ezért a csöppségért. Kép
Remélem ti is jól vagytok és minden rendben van! Kép

Sancsi, mi már ismerjük egymást a kórházas topicból, talán majd egyszer össze is futunk!!! Kép

Üdv.:
Hajni

Aisa és Hajni
 
 


Sziasztok lányok!!
Elöször is üdv.otthon Odex és Aísa örülök hogy minden rendben!!!Egyébként én is hallotam hogy a Margitba született babák valamiért megfertözödnek ez a nem semmi!!!!Mi aránylag jol vagyunk egy kis náthátol eltekintve!!De ez már meg se kottyan!!!Most megyek aludni mert tegnap éjszaka bulizni voltunk és nem igazán pihentem ki magam,majd holnap jővők megint!!!KépKépKép


Szia Sancsí!!!Vörösváron hol laksz??Te még pocakos vagy vagy már nem???Irjál magadrol egy pár sort!!!
Üdv.Andí
Vendég
 


Szia!
Igen, még pocakoskodom, a 34. hétben vagyok.
Ligeten lakom. Nem tudom mit írjak, kérdezz, szivesen válaszolok.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
 
 


Andi!
Kipihented magad?? Gyerekek jobban vannak???

Sancsi!
Remélem hasznát veszed majd az ERnő bácsival kapcsolatos infokat! Kép

Jó éjt!

Aisa és Hajni
 
 


Sziasztok!!!!
Odex!!!
Nem pihentem ki magam nem tudom mi van velem napok ota levagyok eresztve,pedig nem vagyok beteg!!Gyerekek is meggyogyultak már,Miron még taknyos egy kicsít!!Veletek mi van?Milyen baba Aísa?Eszik alszik??A lányok általába ílyenek!!!Jo lenne ha már raknál be képet,de a férjed is legyen rajta mert nem ismerem!!!Hogy birod a sok babalátogatot!???Van tejcid??Küldhetsz emailt is!!!Puszi Andi


Sancsí!!Akkor már te ís a vége felé tartasz,hogy birod??Hol fogsz szülni?Csak nem akarsz ÁB-bébit??Mert ha jol számolom ünnepek alatt fogsz szülni!!Mondjuk a nevedet megirhatnád hátha ísmerlek!!
kutala.g@t-online.hu
ide küldhetsz képet is!!Az enyémét megnézheted ha feljebb pörgetsz!!Gondolom már mindent megvettetek,elsö bébi???
na jo irjatok!!Megyek vasalni mert valahogy csak egyre nő a tornyom,és senki nem csínálja meg helyettem!!!
Mindenkinek szép napot,jo hogolyozást,szánkozást hó lapátolást!!Ezek várnak rám ha Kíra hazajön az ovibol!!!
Vendég
 


Hello!
MI jól vagyunk, köszi, bár már kezdek fáradni. Pedig Aisa nagyon jó kislány, napközben egész sokat van ébren, ilyenkor egy fotelből nézi a világot, és nagyon elégedett. Amúgy éjszaka meg eszik-alszik. Kb. 3 óránként kel fel, néha van azonban hogy többet is szunyál egyszerre, aminek én nagyon örülök! Kép
A hétre még "kitiltottuk" a látogatókat,majd jövő héttől jönnek csak. CSak szülők, tesómék voltak eddig, ők meg szinte itthon vannak, nem kellett őket kiszolgálni. Meg tapintatosak, nem viszik túlzásba. TEjcim van bőven szerencsére, a szopizással is minden oké, csak az egyik bimbóm sebesedett ki egy kicsit, de már kenem azt is, remélem hamar helyre jön... Kép
Képeket igyekszem feltenni, csak ezzel a hülye kicsinyítéssel kell szenvedni mindig, és olyankor mindig elfogy a türelmem...
Na megyek, most van időm enni egy kicsit, meg pihizek még az éjszaka előtt...
Legyetek jók!
Hajni

Aisa és Hajni
 
 


Kép

Aisa és Hajni
 
 


Kép

Aisa és Hajni
 
 


Hát ez nagyon édes!!!Mint egy kis mano!!!Mármint AÍsa egyébként nem ismerem Gergőt!!Berakok én is egy pár mostanit!!A szánkozos telefonnal készült tegnap azért ilyen homály!!A másikon láthatod Kíra mekkora segitség nekem és a harmadikon pedig hogy Míron mennyíre utálja az overállt!!!


KépKépKép
Vendég
 


Lemaraddt a harmadik!!!Béna vagyok vagy korán van???Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Sikerült hazaérni Veszprémből. Kép

Odex! Köszi minden infót, nem csak Ernő bácsiast, hanem a többit is! A listát is köszönöm, az nagyon jó, lassan el is kezdhetek csomagolni.
Jah! Mielőtt elfelejtem! Nagyon aranyos Aisa! És ezt most nem csak azért írom mert ezt illik. Legjobban a kórházas topikban lévő kép tetszik, az amelyikben a bébihordóban van.

Andi!
Így a vége fele kezd kicst sok lenni. Soknak érzem a 14 kg amit eddig híztam, meg sajna csak a jobb oldalamra fordulva tudok aludni, ami kicsit egyhangú, ezért nem mindig tudom magam rendesen kipihenni. De egy szavam se lehet, nem voltam hányos, meg egy kis gyomorégést és hasfájást leszámítva semmi bajom nem volt a terhesség alatt. Sajnos ez a 2 probléma most is megvan, meg Enéh felfedezte a bal vesémet, és azt szokta rúgdosni ami elég fájdalmas tud lenni.
Nincs kizárva az ÁB-bébi sem, ugyanis dec.31-re vagyok kiírva Kép, de az orvosm szerint később fog jönni.
Első bébi, de még nem sikerült mindent beszerezni. Még pár apróság hiányzik, de azokat is hamarosan(napokon belül) beszerezzük.
Jah!?! Pocakos vagy pocak nélküli képet küldjek?

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
 
 


Szia Sancsí!!
Hát elhiszem hogy elég rossz igy a végén én is kinlodtam és minden percbe ugy éreztem hogy most kell indulni!Mi még a szilveszteri petárdázást eggyütt éltük át ami nem volt tul kellemes ugyhogy ugy vészeltük át hogy a takarot duplán tettem a hasamra hogy még véletlenül se hallja amint az apja sorra dobálja az udvaron a petárdákat Kíra szorakoztatására!!Nem értem miért jönne késöbb föleg elsö baba az elég pontos szokott lenni nekem legalábis Kíra napra pontosan jőtt!!!Majd én szurkolok nektek bár szerintem akkor már inkább elöbb,mondjuk ugy két ünnep között,mert gondolom nem tul kellemes az ünnepek alatt bent lenni,ugyhogy el ne indulj feleslegesen csak ha már biztos vagy abba hogy már tényleg ídő van!!!mindkét képet tedd be hátha pocak nélkül jobban rád ismerek!!!
Bocsí a kérdésért de az Enéh fiu vagy lány név?Fiunak gondolom de inkább megkérdezem,egyébként tetszik szeretem a ritka neveket!!Gyomorégéssel én is küzködtem Míronnal de elég keményen és szép hajas baba ís lett belöle!!!Kírával végig hánytam a 9 honapot de azért nem volt olyan vészes csak bizonyos íllatokra ,szagokra szaladtam!!!Mironnal viszont nagyon vizes voltam ami utána kellemetlen volt mert nagyon bedagadt a lábam de az elönye pedig hogy a 13 kg.hizást símán ledobtam!!!Na jo azota megint hiztam de egyszerüen mostanába kivánom az édességet,pedig eddíg nem is ettem semmi édeset!Nem baj majd ha már szalad leadom!!!KépKépKépMost megyek fürdeni mert hulla vagyok!!
Jo éjt és szép hétvégét!!Várom a képeket

Odex!!!
Még képet!!!KépKépKép
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: