Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzsa
Ha minden igaz mi is megyunk hetfon megnezni,hogy milyen ez az egesz! Vagy a 9 orasra vagy a 10.40-re.Ti melyikre jartok??

Norka
norkini
 
 


Szia Norka!

Mi szerdánként járunk 10:40-töl. (Mi is kicsit késöbb jelentkeztünk és a hétföi csoportokba már nem fértünk be.)

Zsuzsa
zsuzsó23
 
 


Zsuzsa
Sajnalom Kép Pedig remenykedtem ,hogy talalkozunk Kép Talan a januari csoportban!! Kép

Jo ejt
Norka
norkini
 
 

 
 

SZia Zsusza!

Igen van szegedi vonatkozás, a párom odavalósi és igen sürün járunk is leKép A szegedi topicba becsaltam az egyik barátnénkat is azért minidg belesek, hogy mi van velükKép
Kicsi a világ nem??Kép

Norka!
Mi mindenhol összefutunkKép

Tündér
tündér
 
 


Zsusza=ZsuzsaKép

Bocsi!
tündér
 
 


Sziasztok Lányok!

Néha már bele-bele olvastam a topicba, de eddig még nem írtam. 2 és fél éve lakunk Budatétényben, a Hűség utcában. Petra lányom 2003. júniusában született, a kistesót pedig 2005. júniusára várjuk, Petra 2. szülinapjára.
És most a kérdésem amiért igazából billentyűzetet ragadtam: Nem tudtok véletlenül megbízható, alapos takarítónénit a kerületben? Már a kis másféléves virgoncom mellett is iszonyú nehéz volt rendben tartani a házat, hát most így, hogy ott a kis Pocaklakó is... és hát egyre nehezebb lesz. Úgyhogy valami segítség után kéne nézni ...

Előre is köszi, ha válaszoltok, akár itt, akár emilben (zsuzsi@agacska.hu)!

Bogárka

Bogárka
KépKép
KépKép
bogárka75
 
 


Bogarka
Udv itt Kép
Gratula a gyerkocokhoz.
Sajna takineneit nem tudok ajanlani...esetleg Babaszoban indits egy topikot ezzel, sztem tobb esely van ra!

Norka
norkini
 
 


Sziasztok!
bocs, hogy így kéretlenül, de a camponás tücsökzene minket is érdekelne. van egy mindjárt 16 hós lányom, Liza, akivel tavaly ősszel jártunk tücsökzenére, de a Marczibányira. jobb lenne a közelben (kelenföld-budafok sarkon lakunk). úszni is a camponába járogatunk. Ilangot és Tündért ismerjük is Kép

üdv mindenkinek, panu
panu
 
 


Panu: ma volt az első tücsökzene a kuszában. Mi a 10.10-es csoportba járunk, és szerintem oda van még hely. Itt kell jelentkezni: Gál Gabriella 06-30-999-4945.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory Kép köszönöm. meglepi, hogy itt is számíthatok rád Kép

panu
panu
 
 


Panu: itt lakunk a 22. kerületben Kép
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory, Panu!
MI meg itt lakunk DiósdonKép A szomszédbanKép

Egyébként mi Érdre járunk Tücsök-zenére mert a Camponában anno már nem volt hely. Mindegy még van 3 v. 4 alkalom és lejár a bérlet. Sztetek ér vmit ez az egész, ha Ilang közben rohangál, vigyorog barátkozik, de egyik dolgot sem csinálja velemKép Nem csip-csip csókázik, nem sétál, nem énekel, semmit sem csinál. Jól érzi magát az tény, csak nem a feladtaokat csinálja. Valami azért megmarad benne?

Panu!
Úszni nem tudom, hogy megyünk-e már 3 hetet kihagytunk.Kép 2 hétig betegek voltunk, most meg vmi gombát kapott a lány, az ajándék pelenkától, azt kezeljükKép 2 napja kenjük, már sokkal szebb, nem tudom ennek mennyi idö kell, hogy rendbejöjjön.

Most ennyi, még benézekKép

Üdv, Tündér
tündér
 
 


hahó Tündér!

láttam, hogy közel laktok (már olvastam korábban is). szerintem ér valamennyit a tücsökzene. Liza is rohangált, de ez a megszokott, és nem csinált semmit. de én itthon is dalolgattam neki, és útközben, így aztán ha nem is mindent, de néhány dal-játékot megcsinált, persze nem ott, és nem akkor Kép a foglalkozáson általában táncolt, rohangált, és a furulyára vadászott Kép én azért is vinném, mert ott közösségben van, mert neki is kell program (szokta várni hétfőnként), és én is sokat énekelek/tem neki.

úszás: sajnálom, hogy minden összejött. mivel nálunk is állandó probléma a hiányzás, ezért most kellő határozottsággal "eseti" bérletet kértünk. így nem írják be előre, hogy mikor kell ott lennetek (értsd: nincs dátumozva), és ha kimarad, akkor sem veszíted el a kifizetett napodat. nem reklámozzák ezt a lehetőséget, de lehetséges így is. a hétvégén egyébként apa megy csak, mert én dolgozom. jövő hét pedig kimarad utazás miatt.

Cory, arra emlékeztem, hogy budafoki vagy Kép, csak arra nem gondoltam, hogy ennyi topikban jelen vagy Kép mégegyszer köszönöm.

panu
panu
 
 


Tündér: Balu nem rohangál, ül mellettem, és nem hajlandó semmit sem csinálni. De itthon sorra visszamondja a mondókákat. Szerintem van értelme mindenképpen.

Panu: elmúlt naponnal nézem a társalgót és be szoktam lesni időnként Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Bocsi a zavarásért, de szeretném a segítségeteket kérni. Tudtok esetleg ajánlani itt a környéken olyan bölcsit, ahol van olyan szolgáltatás, hogy a bébit pár órára ott lehet hagyni egy-egy alkalommal? Még a családi napközi is érdekelne, de sajnos semmi infót nem találtam róla a neten. Suliba járok és lenne egy-két nap, amikor hétközben bent kellene lennem az előadásokon.
A Fonyód utcai bölcsivel már beszéltem, de náluk sajnos nincs lehetőség az ottalvásra. Kép
Köszönöm szépen!
sziasztok: Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


szia Chrissy, egy kicsit tudok segíteni. van a neten a bolcsode.lap.hu oldal, ahol, ha jól emlékszem láttam olyan bölcsit, amelyben vállalnak rövid időre is gyermeket. nem emlékszem pontosan, hogy hol olvastam (csak böngésztem az oldalt pár hete), de talán a magánbölcsiknél. ha újra megtalálom, írok megint.

panu
panu
 
 


http://www.budaipolgar.hu/oktatas/?newswf2_id=10807&newswf2_action=search&PHPSES SID=40eb2cf265f2da29475e372097310888

http://ficanka.uw.hu/

ezen a két honlapon láttam olyant, hogy akár egy napra is vállalnak gyermeket. beszélj velük!

panu
panu
 
 


Szia Panu!

Sajna az a baj, hogy én az M7-es felől jövök, a sulim meg a Móricz környékén van és reggel 8-kor már kezdődik is. Így nem igazán tudom megoldani se a Ficánkát, se a II. ill. XII. kerületi bölcsiket, mert ahhoz, hogy a reggeli csúcsban még vissza is érjek a sulihoz, a gyerkőcöt nagyon korán kéne letennem ezeknél a helyeknél (márha nyitva lennének kb. 7-től, de sajna nem. Kép ) Most ajánlották az egyik gazdagréti bölcsit, megpróbálok velük beszélni, hátha...
De azért nagyon szépen köszönöm a segítségedet! Kép
szia: Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Chrissy, próbáld meg a Tétényi úti bölcsit is, úgy láttam az módszertani kp. is egyben, hátha normálisabbak. vagy nincs olyan gyermekes barátnőd, aki megtenné ezt? vagy egy bébiszitter? persze, tudom, hogy az nem megy olyan gyorsan...
ha hallok vmit, akkor szólok. remélem, sikerül vmit összehoznod ezügyben.

panu
panu
 
 


Panu, köszi szépen! Kép A bébiszitter: egyik pillanatban úgy érzem, jó ötlet, a másikban már kevésbé. Az a baj, hogy nem nagyon bízom meg az emberekben rövid ismeretség után, úgyhogy egyelőre tényleg marad a bölcsi. Holnap felhívom őket, reméljük a legjobbakat. Kép Kisgyermekes barátnőm itt a közelben nem nagyon van, illetve akit itt a közelben még ismerek, köztünk még nem alakult ki olyan viszony, hogy megkérjem ilyesmire. Köszi szépen a Tétényi úti ötletet is. Kép

Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok! Kép

Én is budafoki vagyok, és éppen babát tervezgetünk. Nincs még választott nőgyógyászom, tudtok ajánlani valakit?

KépKépKépKép
proone
 
 


Proone, az a kérdés, hogy melyik kórházban akarsz szülni, ezt nem árt eldönteni, mert hiába kapsz egy nevet, ha az pl. a Margitban dolgozik, de neked az elérhetetlen. Magánrendelésre tudsz/akarsz járni dokihoz, vagy nem? az én dokim relatíve elég drága, magánrendelésén 4-7e egy-egy vizsgálat, és ha terhes vagy, akkor szinte havonta kell menni, és az utolsó hónapban nagyjából hetente. de nála nincs külön pénz a szülésnél. mailben megírom, ha kell a név és elérhetőség.

panu
panu
 
 


Sziasztok Länyok,

összel költözünk a környekre es a segitsegeteket kerem ovi kereseseben a 3 eves fiam es az 5 eves kislänyom reszere.Uj cimünk a XII. utca lesz,ehhez közeli jo ovit keresünk.
Az infot elöre is köszönöm,CSilla
maxiani
 
 


sajnos, nem tudok segíteni, ahogy látom mások se nagyon. mi is 2 éve költöztünk ide és a gyermekem csak 1,5 éves.

panu
panu
 
 


Igen,nekem is az az erzesem,hogy föleg aprobb gyerekek mamäi leveleznek itt.de azert ätolvasva a maileket kaptam nehäny tippet pl. jätszohäzzal,jätszoterrel kapcsolatban.Nemetorszägbol irok,es tavasszal el kell kezdenem keresni a helyet a gyerekeknek,hogy összel mehessenek oviba.Jo lett volna nehäny inside tipp.Azert köszi szepen!

Csilla
maxiani
 
 


Szia Csilla!
Nekem a nagyfiam szeptemberben kezdte az ovit, őt a Napközi utcai oviba irattam be, és nekem , vagyis a fiamnak nagyon bejött. Sokat foglalkoznak velük, majdnem minden nap van valami kézműves dolog, báboznak, mesélnek, stb. Szinte havonta jön előadó, bábszínház, Kolompos együttes, a nagyobbakat (középsőtől) viszik is előadásokra. A mi ovónénijeink nagyon aranyos, toleráns emberek, és ahogy megismertem, így fél év alatt, mindenki nagyon szimpi. A kicsi fiam decemberben tölti a hármat, ha felveszik előjegyzésbe, őt is oda viszem.
A XII-ik utca elég messze van, BKV-val elég macerás lenne gyereket odahordani, de kocsival nem vész szerintem.
Melinda
melcso12
 
 


Szia Csilla!
Nekem a nagyfiam, szeptemberben kezdte az ovit, őt a Napközi utcai oviba irattam be. Én nagyon elégedett vagyok az ovival is, az ovónőkkel is, dadussal is, szóval nekünk bejött. Sokat foglalkoznak velük, majdnem minden nap valamilyen kézműves foglalkozás, mesélnek, zenélnek. A beszoktatás alatt nagyon toleránsak voltak. Barnabás nehezen oldódott, nem szekálták, hagyták a maga tempója szerint elfogadni az ovit. Én nagyon hálás vagyok nekik. A pici fiam decemberben tölti a 3-at, ha felveszik előjegyzésbe, őt is oda viszem. Úgy hallottam, most egy nagycsoport van, tehát feltehetően egy kicsi fog indulni. Májusban vannak a beiratkozások, de ezt biztosan tudod.
Kicsit messze van ugyan a XII. utcától, de autóval nem vész.
Melinda
melcso12
 
 


Harmadszorra már nem írom le. Először nem jelent meg a levél a gépemen, így begépeltem mégegyszer. Bocsi!
melcso12
 
 


Szia Melinda,nagyon tetszett az ovitokrol szolo äradozäsod,a rengeteg programajänlat es az ovonök hozzäälläsa.Na ilyen lenne jo nekünk is egy kicsit közelebb.Ismeröstöl hallottam,hogy a VII. utcäban is van egy ovi,fogalmam sincs milyen,csak azt tudom,hogy a tornära teszik a fö hangsulyt.Annänak (6) eleg nagy töres lesz itthagyni a jol megszokott közeget,ezrt lenne jo ott egy közeli ovi,hogy a környekbeli gyerekekkel kapcsolatot teremtsünk.Hallottäl erröl az ovirol valamit?Ältaläban :vegyes csoportok vannak,vagy korosztäly szerint?Kötelezö az ebed utäni alväs?(nälunk egyik sem alszik)Milyen kriteriumok szämitanak a felvetelnel?
Köszönöm a leveled,Csilla
maxiani
 
 


Szia Melinda,
utolso küldökent a te azonositod jelenik meg,de a leveledet megsem tudom olvasni.
Csilla
maxiani
 
 


Sziasztok!

Melinda
Mi korzetileg a Napkozi utcai ovihoz tartozunk. Meg tudnad mondani,hogy van-e ott esetleg mini csoport? Azaz olyanok akik evkozben toltik be a 3 evet??

Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

Csilla!
A VII. utcai ovit sajnos nem ismerem, mi a Bartók lakótelepen lakunk. Szerintem az ebéd utáni alvás kötelezővé tétele óvónő függő. Barnabás nem alszik ott, ebéd után haza hozom, ő itthon alszik, de megbeszéltük, hogy középsőben már ő is az oviban fog aludni. A másik kiscsoportban úgy hallottam, hogy kérték az otthon lévő anyukákat, hogy ebéd után vigyék haza a gyereket. De ez a beszoktatás idején volt, nem tudom, most mi a helyzet. A mi óvónőink nem mondtak ilyet. Volt egy kisfiú, akinek csak heti egy alkalommal kellett ott maradni ebéd után, ő addig rajzolhatott, amíg nem mentek érte. Szerintem ez csak az óvónőn múlik.

Norka!
Nem tudom, a mini csoportot, de ez engem is érdekelne, mert Dani is csak decemberben lesz 3.
Úgy hallottam, hogy néhány éve indítottak ilyet. Szerintem ez a gyereklétszámtól függ elsősorban. Mi egyébként nem ide tartozunk, hanem a lakótelepi oviba, de én csak augusztusban mentem beiratkozni mindenféle okok miatt, és csak a napközi utcai oviban volt hely. Ez két összevont ovi, egy vezetője van.
A napközi utcaiban összesen 5 csoport van, ebből egy nagycsoport, így valószínűleg egy kicsi fog indulni.

Melinda
melcso12
 
 


Melinda
Majd megprobalok jovo7en bemenni megkerdezni! KépHa eljutok a pocimmal...Ha van hirem irok.

Orsiekrol tudsz valamit? Olyan reg irt ide Kép

Norka
norkini
 
 


Szia Norka!

Orsiék tudtommal jól vannak, a lakótelepen szoktunk találkozni időnként. Megmondom neki, hogy hiányolod a topikból.

Melinda
melcso12
 
 


Melinda
Koszi! Kép


Norka
norkini
 
 


Csilla!

Van egy ismerősöm, ő a VII. utcai oviba hordja a lányát. Tegnap találkoztunk, és kérdeztem tőle, hogy milyen, hát nagyon dícsérte. Ott vannak különféle foglalkozások, minden nap más, pl. úszás, torna, ének.. Most füvesítették az udvart, a dolgozók is normálisak, és neki szempont volt még az is, hogy a plusz programokra, pl színház, állatkert, nem kell külön fizetni.
Nálunk úgy működik a dolog, hogy havi 500 ft csoportpénz, plusz hetente rágcsálnivaló, vagy gyümölcs, persze ez nem kötelező, de mindig viszünk, mert gyümölcsöt ritkán kapnak az ebédhez, plusz még, ha jön valaki fellépni, az is kb 300 ft alkalmakként. Szerintem sok oviban így működnek a dolgok sajnos, én nem ítélem el az óvódát ezért, legalább fenn tud maradni, ha ilyen áron, akkor is. Sziasztok!

Melinda
melcso12
 
 


Szia Melinda,
köszi,hogy gondoltäl ränk !!!Nagyon bätoritonak hangzik az ovis program.Husvetra megyünk haza,äprilis elejen el is fogok oda menni erdeklödni.Van most az ovikban tavaszi szünet?
Köszi megegyszer!!!
Csilla
maxiani
 
 


Melinda
Voltam ma bent az oviban es nem indul minicsoport! Kép Sot a noci meg kozolte,hogy olyan nem is letezik,mert az ovoda a betoltott 3 ev utan, de egyebkent csak 5 eves kor utan koteles felvenni a gyereket.Mondtam is neki,hogy bizony, egesz este ezen filoztam,hogy ezt kitalaljam magamtol...Szoval ennyi.

Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

A XXII és XI kerületben heti (havi) takarítást vállalnék.
Ha kell mosogatok, vasalok, nagytakarítok is.
Bővebb infót e-mailen adok. zs111@freemail.hu

Zsuzska
bzsuzska
 
 


Sziasztok!

Remélem nem haragszik meg a Norka, hogy elmondom, ma délelött 10:55-kor megszületett Panni Réka.
Szupi szülése volt, a picúr már szopizott és be is ájult.Kép

Nagy-nagy gratula nekik!Kép

Üdv, Tündér
tündér
 
 


Szia Melinda,

kepzeld,a länyomat felvettek a VII. utcai oviba!Ha meg erre järsz,segitenel abban,hol talälok a környeken egy jo gyerekorvost ,ill. vedönöt?(az oviban be kell mutatnom eü. törzslapot)
Üdv,Csilla
maxiani
 
 


Sziasztok!
Budafoki kismama vagyok és holnap töltöm be a 14. hetet.Ugy érzem itt az ideje a mozgásnak. Jógázni szeretnék, de sajnos egyetlen ilyen helyet sem ismerek itt, Budafokon. Ha valaki tudna valamit ajánlani, kérem irjon.
Köszi
Rita
hritus
 
 


Szia Csilla!
Szerencsések vagytok az ovival, Danit nem vették fel, előjegyzésbe sem, így kénytelen voltam beiratni a bölcsibe, majd ott kezdi, ha lejár a GYES-em. Én a Ti körzetetekben a Verbényi doktort ismerem, nála voltunk egy hónapig a nagyobbik fiammal, mikor ide költöztünk a kerületbe, nekem is ajánlották, aztán csinált egy olyan dolgot, ami nekem nagyon nem tetszett, aztán eljöttünk tőle és leadtam a kártyáinkat ide a körzeti doktornőhöz. Róla vagy jót, vagy semmit, így inkább nem írok semmit. Sajnos nekem nincsenek jó tapasztalataim a gyerekorvosokkal, illetve volt egy nagyon kedves, lelkiismeretes orvosunk mikor Barnabás megszületett, de onnan elköltöztünk és most kénytelen vagyok beérni a jelen kínálattal. De biztosan vannak, akiknek jobb tapasztalatai vannak, hátha ők tudnak segíteni, nem akarok vészmadár lenni. Már haza költöztetek?
Rita!
Egy ismerősöm jár(t) jógázni, ha jól tudom Érdre, ha érdekel megkérdezem tőle a részleteket.
Sziasztok!
Melinda
melcso12
 
 


Szia Csilla!
Megköszöném ha tudnál segiteni abban hogy hol jógázhatnék.Nekem Érd is megfelel.Kérlek ird meg a hely cimét és ha van a telcsiszámát.
Köszi szépen
Rita
hritus
 
 


Sziasztok!
Elnézést, hogy közbeszólok,de
egy nagyon fontos felmérést végzek a Szoptatásért Magyar Egyesület megbízásából, az anyatejet helyettesítő termékek marketingjét szabályozó WHO-kódex betartásának magyarországi helyzetéről.
Lenne egy pár kérdésem a 6 hónapnál fiatalabb babák anyukáihoz:
-a csecsemő életkora?
-táplálja-e csecsemőjét valamilyen gyári élelmiszerrel?
-ha igen, milyen márkájú tápszert, teát, tejpépet, gabonakészítményt vagy egyéb élelmiszert használ, és miért?
-miért?:-A: az orvos javasolta B:a védőnő javasolta C: a dietetikus javasolta D: más egészségügyi dolgozó javasolta E: saját, előző gyermekével szerzett tapasztalata alapján F: reklám alapján választotta G: rokon vagy barát javasolta H: egyéb:....
- kapott-e ingyenes mintát csecsemőélelmiszert (és cumit?) gyártó cégtől? (Nestlé, Milupa, Hipp, Kecskeméti, Humana, Mildi, Avent, Chicco, Mam stb.)
-hol?:A: egészségügyi intézményben B: gyógyszertárban C: otthon D: üzletben E: postai úton F: egyéb:...
-ki adta?: A: a cég üzletkötője B: egészségügyi dolgozó C: egyéb:...
- kapott-e bármiféle tájékoztató vagy reklámfüzetet, ajándékot?
- ajándékfajta: A: cumi- cumisüveg B: előke C: pelenka D: játék E: dísztárgy F: pelenka és cumisüveg együtt G: ajándékcsomag H: egyéb:...

Bármit amit kaptatok szülésnél, vásárlásnál, postán, bárhol, kérlek írjátok meg nekem, azt is amiben nem vagytok biztosak, hogy ide tartozik.
Melyik kórházban született a bébi?

Köszönöm, hogy ídőt szakítottatok rám és elolvastátok.
Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

Sziasztok, Petra
anyatigris2
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy csak így bejöttem, de
egy nagyon fontos felmérést végzek a Szoptatásért Magyar Egyesület megbízásából, az anyatejet helyettesítő termékek marketingjét szabályozó WHO-kódex betartásának magyarországi helyzetéről.
Lenne egy pár kérdésem a 6 hónapnál fiatalabb babák anyukáihoz:
-a csecsemő életkora?
-táplálja-e csecsemőjét valamilyen gyári élelmiszerrel?
-ha igen, milyen márkájú tápszert, teát, tejpépet, gabonakészítményt vagy egyéb élelmiszert használ, és miért?
-miért?:-A: az orvos javasolta B:a védőnő javasolta C: a dietetikus javasolta D: más egészségügyi dolgozó javasolta E: saját, előző gyermekével szerzett tapasztalata alapján F: reklám alapján választotta G: rokon vagy barát javasolta H: egyéb:....
- kapott-e ingyenes mintát csecsemőélelmiszert (és cumit?) gyártó cégtől? (Nestlé, Milupa, Hipp, Kecskeméti, Humana, Mildi, Avent, Chicco, Mam stb.)
-hol?:A: egészségügyi intézményben B: gyógyszertárban C: otthon D: üzletben E: postai úton F: egyéb:...
-ki adta?: A: a cég üzletkötője B: egészségügyi dolgozó C: egyéb:...
- kapott-e bármiféle tájékoztató vagy reklámfüzetet, ajándékot?
- ajándékfajta: A: cumi- cumisüveg B: előke C: pelenka D: játék E: dísztárgy F: pelenka és cumisüveg együtt G: ajándékcsomag H: egyéb:...

Bármit amit kaptatok szülésnél, vásárlásnál, postán, bárhol, kérlek írjátok meg nekem, azt is amiben nem vagytok biztosak, hogy ide tartozik.
Melyik kórházban született a bébi?

Köszönöm, hogy ídőt szakítottatok rám és elolvastátok.
Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

Sziasztok, Petra
anyatigris2
 
 


Sziasztok!
Egy nagyon fontos felmérést végzek a Szoptatásért Magyar Egyesület megbízásából, az anyatejet helyettesítő termékek marketingjét szabályozó WHO-kódex betartásának magyarországi helyzetéről.
Lenne egy pár kérdésem a 6 hónapnál fiatalabb babák anyukáihoz:
-a csecsemő életkora?
-táplálja-e csecsemőjét valamilyen gyári élelmiszerrel?
-ha igen, milyen márkájú tápszert, teát, tejpépet, gabonakészítményt vagy egyéb élelmiszert használ, és miért?
-miért?:-A: az orvos javasolta B:a védőnő javasolta C: a dietetikus javasolta D: más egészségügyi dolgozó javasolta E: saját, előző gyermekével szerzett tapasztalata alapján F: reklám alapján választotta G: rokon vagy barát javasolta H: egyéb:....
- kapott-e ingyenes mintát csecsemőélelmiszert (és cumit?) gyártó cégtől? (Nestlé, Milupa, Hipp, Kecskeméti, Humana, Mildi, Avent, Chicco, Mam stb.)
-hol?:A: egészségügyi intézményben B: gyógyszertárban C: otthon D: üzletben E: postai úton F: egyéb:...
-ki adta?: A: a cég üzletkötője B: egészségügyi dolgozó C: egyéb:...
- kapott-e bármiféle tájékoztató vagy reklámfüzetet, ajándékot?
- ajándékfajta: A: cumi- cumisüveg B: előke C: pelenka D: játék E: dísztárgy F: pelenka és cumisüveg együtt G: ajándékcsomag H: egyéb:...

Bármit amit kaptatok szülésnél, vásárlásnál, postán, bárhol, kérlek írjátok meg nekem, azt is amiben nem vagytok biztosak, hogy ide tartozik.
Melyik kórházban született a bébi?

Köszönöm, hogy ídőt szakítottatok rám és elolvastátok.
Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

Sziasztok, Petra
anyatigris2
 
 


Sziasztok!
Egy nagyon fontos felmérést végzek a Szoptatásért Magyar Egyesület megbízásából, az anyatejet helyettesítő termékek marketingjét szabályozó WHO-kódex betartásának magyarországi helyzetéről.
Lenne egy pár kérdésem a 6 hónapnál fiatalabb babák anyukáihoz:
-a csecsemő életkora?
-táplálja-e csecsemőjét valamilyen gyári élelmiszerrel?
-ha igen, milyen márkájú tápszert, teát, tejpépet, gabonakészítményt vagy egyéb élelmiszert használ, és miért?
-miért?:-A: az orvos javasolta B:a védőnő javasolta C: a dietetikus javasolta D: más egészségügyi dolgozó javasolta E: saját, előző gyermekével szerzett tapasztalata alapján F: reklám alapján választotta G: rokon vagy barát javasolta H: egyéb:....
- kapott-e ingyenes mintát csecsemőélelmiszert (és cumit?) gyártó cégtől? (Nestlé, Milupa, Hipp, Kecskeméti, Humana, Mildi, Avent, Chicco, Mam stb.)
-hol?:A: egészségügyi intézményben B: gyógyszertárban C: otthon D: üzletben E: postai úton F: egyéb:...
-ki adta?: A: a cég üzletkötője B: egészségügyi dolgozó C: egyéb:...
- kapott-e bármiféle tájékoztató vagy reklámfüzetet, ajándékot?
- ajándékfajta: A: cumi- cumisüveg B: előke C: pelenka D: játék E: dísztárgy F: pelenka és cumisüveg együtt G: ajándékcsomag H: egyéb:...

Bármit amit kaptatok szülésnél, vásárlásnál, postán, bárhol, kérlek írjátok meg nekem, azt is amiben nem vagytok biztosak, hogy ide tartozik.
Melyik kórházban született a baba?

Köszönöm, hogy ídőt szakítottatok rám és elolvastátok.
Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

Sziasztok, Petra
anyatigris2
 
 


A válaszokat erre a címre küldjétek: munkacsi.petra@freemail.hu
anyatigris2
 
 


Szia Melinda,
köszönöm a segitö szändekodat,de nem tul biztato a dokis välaszod.A gyerekek eü. törzslapjät a III. utcai vedönö csinälta meg,ö tartozik a mi ovinkhoz.Aranyos.A doktornövel (szerintem ö az lesz,akiröl Te beszelsz) nem sikerült talälkozni,mert ottjärtunkkor szabin volt.Anna (oktoberben lesz 6) a macicsop.ba fog järni,Maxot(szept.ben lesz 3) nem vettek fel az oviba, a bölcsibe irattam.Talän szept.-töl jär oda.Egyebkent aug. közepen költözünk.
Üdv,Csilla
maxiani
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: