Új privát üzeneted érkezett!

Szia Csilla,
csak most néztem a babanetet. Mi is a XII. uban lakunk, a 15ben. Ti hova költöztök? Jó a VII. utcai óvoda, mi 2éve oda járunk. Szeptembertől a mi Kendénk is macis lesz, ő októberben lesz 5 éves. Eddig a Csaba volt ovis, de ő másik csoportban, és most már iskolás. Csengét nem vették fel ide, áprilisban volt 3, valószínű a Bartók ovi melletti alapítványi oviba fog járni, csak még papírt kell hozzá szereznünk. A Verbényi dokihoz járunk, de szerencsére elég ritkán. Eddig semmi bajunk nem volt vele. A doktornőt nem ismerem.
Klári
 
 


Szia Kläri,
nagyon örülök,hogy több mint 1000 km-röl a neten keresztül ismerkedhetem az utcabeliekkel.Hihetetlen...Szoval mi a 7-esbe fogunk majd költözni,ha kesz lesz a häz.Ez öszre värhato.Ätmenetileg a XI. ker.-ben fogunk lakni,de elötte meg hazatelepülünk Bonnbol.Mivel minden uj a szämomra a környeken,häläs vagyok bärmely tippert.Ismered az ovoneniket?Hol van a dr. Verbenyinek a rendelöje?Hol van a legközelebbi kis bolt es a gyogyszertär?
Välaszodat elöre is köszönöm,Csilla
 
 


Szia Csilla,
én is nagyon megleoódtem, hogy pont ide költöztök. Kende fiunk is maci csoportos lesz, de az óvónéniket nem ismerem, mert Kende még nem járt óvodába, Csaba pedig 2 másik csoportba járt. Az óvónénijei nagyon aranyosak voltak, elég sokat beszélgettünk. Csaba jobban beilleszkedett ide, mint a Napközi utcai oviba. Van úszás, torna és zeneovi. A rendelő a III.uban van, ott vannak a védőnők is. A gyógyszertár sincs messze a Dózsa György úton. Kis bolt pedig a XIII. és XVI.u. sarkán van, és zöldséges is leledzik ott. Kedvesek az eladók is. Iskolába a Rózsakertbe járunk, az is jól bevált.
Mikor települtök haza? És ide az utcába mikor jöttök?
Klári
 
 

 
 

Szia Kläri,
most szervezzük a költözesünket,ami nem lesz egyszerü.Szeretnem,ha Anna a beszoktatos heten mär järhatna az oviba,addigra otthon kell lennünk.Itt most meg oviba jär,nagyon szereti,az ovonenik is tünderiek.Furcsa lesz az egesz csalädnak megszokni ott.(En egyebkent györi vagyok.) A häzat sürgetjük,mert nem szeretnek 2 kisgyerekkel sokäig a barätnöm lakäsäban lakni.Szoval most egy kicsit stresszesebb idöszak elött ällunk.Aug. vegen kezdtek ti is?
Üdv,Csilla
 
 


Szia Csilla,
Egy költözés sosem egyszerű, mi is megtettük párszor. Régóta vagytok kint? Szépen alakul a házatok.
Mi csak szeptemberben kezdjük az óvodát, mikor elkezdődik az iskola. (Aug. 15-én kell befizetni az ebédet.) Csengét még nem is tudjuk, mikor kezdhet, mert az ő óvodája logopédiai óvoda, és még egy véleményt kell kérnünk a Beszédvizsgáló Bizottságtól szeptemberben. Most minden gyerekünk itthon van éppen, úgyhogy időnként elég nagy a hangzavar, de a kertben és a vízben jól érzik magukat. Aztán mennek még táborokba, nagymamákhoz, így lesz még nyugisabb időnk is. De azért szeretem azt is, ha mind itthon rohangál.
Klári
 
 


Sziasztok!

En meg nem vagyok kompetens ovi ugyben, viszont a III.ik utcaba jarunk doktornenihez.Ill. pontosabban az egyikhez, mert ketten rendelnek ott.Takács Máriához jar(t)unk, egy idosebb, nagyon kedves neni. De most voltam mult 7en a picivel oltason es elegge kiabrandultam belole Kép Igy valoszinu valtani fogunk. Budaörsön talaltunk egy nagyon kedves gyermekorvost aki homeopatiaval is aktivan foglalkozik. Valoszinu hozza fogunk atiratkozni. Ha valakit erdekelne szivesen megadom az elerhetoseget.

Rumi
Ugye Te irtad,hogy Napkozi utcai oviba jart a gyerkoc? Milyen? Meselnel picit rola?Ovonok? Igaz nem most szeptemberben iratom be a nagylanyt de azert nagyon erdekelne minden reszlet Kép

Norka
 
 


Szia Norka,
a Napközi utcai ovirol Melcso irt märciusban.Jokat.
Engem erdekelne a budaörsi doki elerhetösege,meg tudnäd adni?
Kläri,köszi a helyzetjelentest a häzrol.En utoljära juni vegen lättam,azota a belsö munkäk is elkezdödtek.Milyen ez a környek biztonsäg szempontjäbol?Hallottam olyat,hogy aaz ablakokat kilopjäk a felkesz häzbol.Tudnak a gyerekek az utcän is jätszani?(biciklizeshez eleg rossz)
Üdv,CSilla
 
 


Csilla
Dobsz egy mail cimet? Kép
Norka
 
 


Szia Norka,
a cimem:csillaseidl@gmx.de

Csilla
 
 


Eltelt egy év, és Te még mindig 20 kg-ot cipelsz 30 lépcsőfokon?
Lejárt a törvényben előírt határidő és Téged néhány lépcsőfok még mindig elválaszt a világtól?
Szeretnél egy olyan országban élni, ahol a választott vezetők betartják az általuk hozott törvényeket?
Ki szeretnéd fejezni szolidaritásodat a hátrányos helyzetűekkel és elesettekkel?
Ha igen, akkor várunk 2005. szeptember 20-án 16:00 órakor a Kossuth térre a Parlament elé, ahol ismét felemeljük szavunkat a
MAGYARORSZÁGI KÖZLEKEDÉS ÉS KÖZÉPÜLETEK AKADÁLYMENTESSÉGÉÉRT!
A demonstrációt a TAVASZ (Tegyünk A Világért! - Anyák Szövetsége) Egyesület szervezi, csatlakozott hozzá a Fehér Kereszt Gyermekvédő Alapítvány, a Habeas Corpus Munkacsoport, a Levegő Munkacsoport, a Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége, a NaNE Egyesület, a Terézvárosi Zöld Kör, a Városi Biciklizés Barátai, a Védegylet és a Zöld Fiatalok. Az eseményt támogatja a Humanista Mozgalom.
Médiatámogatónk a Civil Rádió és a www.tusarok.org
 
 


Kedves budafoki Anyukák, Apukák, és természetesen kedves Gyesekek!

Októbertől Önöket is várjuk a
SZÜLÕK HÁZA

Kamaraerdei Közösségi Házban induló programjaira!


A SZÜLÕK HÁZA Program szolgáltatásai pontos, korszerű, orvosi szempontból is megbízható információt és tanácsadást nyújtanak a családdá szerveződés korai szakaszában felmerülő kérdésekre, problémákra, egyben lehetőséget is biztosítanak a kisgyermekes családok és a kisgyermekek számára, hogy szabadidejüket aktívan és hasznosan tölthessék el.

Fonó – Családi koncert és csoportos, tematikus beszélgetések szülők és leendő szülők számára, szakértők bevonásával ( Szülés, szoptatás, alvás, evés, nevelés kérdései )


Terhesrelaxáció

A csoportos foglalkozások egy 30 perces irányított relaxációval kezdődnek, amely alatt a várandósoknak módjuk nyílik arra, hogy érzelmi betekintést nyerjenek a méhen belüli életre. A testi-lelki ellazulás alkalmával a magzat és mamája között olyan érzelmi csatorna nyílhat, amelyen keresztül a kismamák és magzataik között, aktív kommunikáció indulhat, amely egész későbbi kapcsolatukra építő hatást gyakorol majd. A relaxációt minden alkalommal kb. 1 órás csoportos élményfeldolgozás kíséri. Akár az 5. héttől el lehet kezdeni, de a 16. héttől ajánlott.

Mozgás, torna lehetőségek

A kismamák számára rendkívül fontos a jó erőnlét és közérzet, valamint nagy szerepe van annak is, hogy mielőbb visszanyerhessék kedvező testképüket, a mozgás, egészségmegőrzés és alakformálás terén is foglalkozhassanak magukkal. Szeretnénk olyan órákat biztosítani, ahol a mozgás nehézsége és intenzitása összhangban van a kismamák szükségleteivel és terhelhetőségével, és ahol szívesen látott nézelődők a babák is, akik tölthetnek időt a játszócsoportban is, de közelről szemmel tarthatják a mamát, beszállhatnak a tornába, vagy éppen megakaszthatják azt, ha arra van szükségük.

- Várandóstorna
- Szülés utáni regeneráló torna
- Baba-mama torna
- Manótorna gyerekeknek

Manómuzsika

Versek, dalok, játékok a legkisebb korosztály számára (fél év-3)
Játékformák: kézjátékok, ritualizáló, ismétlődő mozgások,„mintha” játék, höcögtetés, lovaglás, felelgetés, körtánc, ének

Egyéni konzultációs lehetőség


Jelentkezni lehet:
Személyesen: a Kamaraerdei Közösségi Házban, cím: 2040 Budaörs, Kismartoni u. 45
Telefonon: 06-30/ 942-3699-es számon
Emailben: regosjudit@chello.hu
 
 


Gyertek el a Szülők Háza októbertől, Budaörs-Kamaraerdőn induló programjaira!Első foglalkozás október 7.-én pénteken, 11 órakor lesz. Tartja: Takáts Rita drámapedagógus, színész

A SZÜLÕK HÁZA Program szolgáltatásai pontos, korszerű, orvosi szempontból is megbízható információt és tanácsadást nyújtanak a családdá szerveződés korai szakaszában felmerülő kérdésekre, problémákra, egyben lehetőséget is biztosítanak a kisgyermekes családok és a kisgyermekek számára, hogy szabadidejüket aktívan és hasznosan tölthessék el.

Programok:
Hétfő, szerda: 9.30-10.15
Manómuzsika, Manótorna
Versek, dalok, tánc, mozgás, játékok a legkisebb korosztály számára (fél év-3)
Kedd, csütörtök
Várandóstorna, 9.30 - 10,30
Szülés utáni regeneráló torna 10.30 - 11.30
Baba-mama torna + Babamasszázs 11.30 - 12.30
Minden hónap utolsó szerda: 17 órától-19 óráig
Fonó – Családi koncert és csoportos, tematikus beszélgetések szülők és leendő szülők számára, szakértők bevonásával ( Szülés, szoptatás, alvás, evés, nevelés kérdései )
Egyéni konzultációs lehetőség

Jelentkezni lehet:
Személyesen: a Kamaraerdei Közösségi Házban, cím: 2040 Budaörs, Kismartoni u. 45
Telefonon: 06-30/ 942-3699-es számon
Emailben: regosjudit@chello.hu

Megközelíthető: Kosztolányi Dezső térről a 87-es és a 87/a buszokkal, a Batthyányi tértől a 41-es villamossal. Mindenkit szeretettel várok!, üdv: Judit
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok4
Jár valaki a KUSZÁba bébiúsásra? Érdekelne a doog, de nem sokat tudok róla. Milyen tapasztalaok vannak ezzel kapcsolatban?

Proone és Klári (4 hónapos)</font>

KépKépKépKép
 
 


Sziasztok!
Ezer eve nem jartam itt....

Proone- Mi nem jartunk babauszasra, de jokat hallottam felole! Kép ami nekem nem tetszett, ha hianyoztal akkor csak orvosi igazolassal mehetsz a kovetkezo alkalommal. Ez olyan eroltetett v,hogy is mondjam szamomra...

Lanyok- Ovi ugyben jaratosak vagytok? Mar ha jar itt valaki! Kép Regebben kitargyaltunk itt par ovit,de azota eltelt par v. Tapasztalatok erdekelnenek, nagyobbik leanyzomat szeptembertol megprobalnam beadni, hatha felveszik!

Norka
 
 


<font color="ff0000"><center>Ingyenes
BABA-MAMA KLUB a XXII. Kerületben!


A "Védőnői Szolgálat" szervezésében, (1221 Bp, Káldor A. u. 5-9. Tel: 203-4571)</center>


HELYSZÍN: Kulturális és Szabadidő Központ, Bp. XXII. Ker. Nagytétényi út 31-33. fsz. 111.

Időpontok:


<ul><li>2006.04.07. 10:00 - Intim torna dr. Rostáné Faragó Andrea védőnő <LI>2006.04.21. 10:00 - Az anyatejes táplálás fontossága Pintér Lászlóné védőnő <LI>2006.05.05. 10:00 - Baba-masszázs Burka Katalin védőnő; Aroma terápia Németh Tünde Védőnő <LI>2006.05.19. 10:00 - Mikor és hogyan kezdjük elválasztani a csecsemőt az anyatejes táplálásról; Kisded-táplálás Hadarné Molnár Ildokó védőnő <LI>2006.06.09. 11:00 - Babaúszás; Napozás; A napozás veszélyei; Bőrápolás; A nyári fertőzések megelőzése Dr. Gömöry Géza főorvos</li></ul>


<center>Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

VÉDÕNÕK</center></font>

KépKépKépKép
 
 


<font color="0000ff">Én ma voltam az első Baba-mama klubos alkalmon, jól éreztük magnkat Klári babámmal. Kép

Babaúszás: Azt mondták róla, hogy ha előre odaszólunk, hogy nem tudunk menni, akkor igazolják, nem kell az orvoshoz szaladgálni, ha nem betegség miatt hiányzik.
És nagyon dicsérték, jónak tartják.</font>

KépKépKépKép
 
 


Sziasztok Tétényi anyukák!

Én Tárnoki anyuka vagyok, és meg szeretném kérdezni tőletek tudtok-e jó használt babaruha boltot arra tifelétek!

Válaszotokat köszönöm.
Üdv:Anna

Anna

Kép

Kép
 


Vikianyuja, en egy boltot tudok, a Cumoka bababoltot, ugyan nem Tetenyben, hanem a Baross Gabor telepen, es nem babaruhat, hanem babakocsit es babahordozot nezegettunk benne, de azok mind hasznaltak voltak. Szerintem babaruha is van hasznalt, csak nem tudom milyen:-( Cime: IV. utca 1/B (?), asszem a harmadik haz, de latni fogod a kornyeki reklamtablakon. Valami olyasmi a nyitvatartasa, hogy hetkoznap 10-18, szombaton 10-13.
 
 


Sziasztok,

Hatha valakit erdekel: a 2006-os Szuletes hete alkalmabol korbecsavarogtam az eloadasokat, es volt egy nagyon kedves Babamasszazs tanfolyam Csepelen. En feliratkoztam, hogy erdekel a teljes tanfolyam (6 alkalommal 1-1 oras). Mi a XV. utcaban lakunk, innen azert Csepel Rakoczi ter elegge messze esik. Ezert orultem nagyon, hogy nemreg felhivott a holgy aki tartja, hogy esetleg szervezne helyi csoportot is, ha lennenk ra elegen. Szoval akit erdekelne egy ilyen tanfolyam, az jelentkezhet a 06/20-325-34-94-es szamon Miskolczine Tolvaj Ildikonal (ez nem en vagyok, hanem a holgy, aki tratja). Ha nem gyulunk ossze elegen, akkor en elmegyek a Csepelire is, bar jobb lenne meg egy-ket erdeklodo kismami:-) En meg csak muanyag babat fogok tudni vinni, az igazit a pocimban novesztem (a 28. hetben jarunk), de akinek van mar babaja, annak sem keso elkezdeni. Ha esetleg valaki tudna ajanlani helyet, ahol ilyesmire adnak egy kis termet ennek a tanfolyamnak, az is szoljon, mert Ildiko nem ismeros a kornyeken, es asszem meg en se nagyon.
Udv,

Moni(c)
 
 


Sziasztok Lányok!
Még nem jártam itt, de szomszédok vagyunk és gondoltam jelzem nektek, hátha van, akit érdekel, hogy használt babaruhákat,kiegészítőket árulok, amit személyesen meg is nézhettek, felpróbálhattok, ha eljöttök hozzám (XI. Savoya Park közelében,Fehérvári út legvége).

Hogy könnyebben eldöntsétek érdekel-e vagy sem, szívesen látlak benneteket a web oldalamon: http://www.gportal.hu/eskimo

Ha bármiben segíthetek, csak írjatok: eskimo@chello.hu
Andi
 
 


Sziasztok!

Tud nekem vki segíteni?
Felvették a fiamat a Leányka utcai bölcsibe... Milyen véleménnyek vannak a dadusokról általában, hogy bánnak a gyerkőkkel és szeretnek-e oda járni a gyerkők???? (Eredetileg a Vöröskeresztbe irattam volna, de csak a Leánykába volt hely...)

Minden véleményt szívesen fogadok! Köszi!

Most már csak 1 dologtól tartok... Úton van kistesó... Ha a fiam bent elkezdi mesélni, hogy Anya most van a kórházban, meg most hozták haza kistesót nem fogják kitenni a szűrét???

Zsuzska
 


Sziasztok!

Tud nekem vki segíteni?
Felvették a fiamat a Leányka utcai bölcsibe... Milyen véleménnyek vannak a dadusokról általában, hogy bánnak a gyerkőkkel és szeretnek-e oda járni a gyerkők???? (Eredetileg a Vöröskeresztbe irattam volna, de csak a Leánykába volt hely...)

Minden véleményt szívesen fogadok! Köszi!

Most már csak 1 dologtól tartok... Úton van kistesó... Ha a fiam bent elkezdi mesélni, hogy Anya most van a kórházban, meg most hozták haza kistesót nem fogják kitenni a szűrét???

Zsuzska
 


Bocsi a duplázásért...
 


Zsuzska: először is grat a kistesóhoz :) Másrészt én a bölcsit magát nem ismerem, nem voltak a gyerekeim bökcsisek, de muszáj neki bölcsibe mennie? Kistesó mellől én tuti nem járatnám, mert ezek a kicsik csak túlkombinálják a dolgot, és egyébként sem egyszerű helyzet ez nekik.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!
Ismertek Budafokon bioboltot, ahol bio tisztítószereket lehet venni? (pl. mosószóda)
Köszi!

KépKépKépKép
 
 


Sziasztok!
Vállalom gyerekszobálk mesefigurás falfestését kisebb képtől, akár komplett jelenetig. Referenciaképet tudok küldeni.
06-20-313-6958
 


Sziasztok Tétényi Anyukák!

Mi ugyan nem Tétényben lakunk, hanem Diósdon, de sokan járunk Téténybe. Van egy kétéves örökmozgó lányom és sajnos azzal a problémával találkoztam, hogy nem nagyon tudtunk a környéken hova menni, kevés a program, illetve gyerekes hely, ami van az pedig drága (pl. Campona) ezért oda jutottam, hogy idén nyáron, úgymond csináld magad mozgalomként nyitottam egy kis játszóházat Diósd központjában. A célom az, hogy a környéken élő kismamamák itt találkozhassanak, a gyerekek együtt játszassanak, különböző porgramokon vehessenek részt (pl. dec. 6-án Mikulás ünnepséget tartunk), illetve ha valakinek nincs segítsége (mint a hogy nálunk is vidéken élnek a nagyszülők) időnként valakire rábízhassák a gyermeküket.

Szeretettel várunk minden kedves anyukát és gyerkőcöt.
KATICABOGÁR BABA-MAMA KÖZPONT 2049 Diósd, Szent István tér 7. (a faluközpontban a gyógyszertár mellett)
Bővebb információk a játszóházról és a programokról a www.katicabogar.adattar.com-on.

Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek:
Szandra
 


Elveszett a cicánk!!


2007. február 8-án elveszett nagytestű, barnás-cirmos, heges, „birkózó fülű”, ivartalanított kandúr macskánk a 22. ker. Só utcából.(József A, Mező, Háros u. környéke)
Félénk természetű, bal füle alatt szőrkopás látható. Nem bőrbetegsége van, hanem a füle miatt áll jelenleg is orvosi kezelés alatt!
Kérem, aki látta, vagy tud róla valamit, jelentkezzen az alábbi telefonszámok egyikén! Aki visszahozza, magas jutalomban részesül!:
06/20 5913752
06/20 3427018
esténként: 226 3404
Kép
 
 


Sziasztok!!!

Segítséget szeretnék kérni!
Bölcsőde és óvoda ügyben. A Városház téren lakunk, de lehet a József Attila u.ba költözünk így azokhoz közeli érdekelne, lehet magán is, illetve tapasztalatok, mi jobb az állami vagy magán, miért?
Ti mit ajánlotok?

Köszönöm.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
 
 


Kedves Fórumozók!

Szombaton 5-kor Szalóki Ági énekel a Szülők Házában, gyerekeknek, és
felnőtteknek egyaránt élmény lesz, mindenkit várunk.
Több info: http://www.szulokhaza.com/szulokhaza_pr ... ujabb.html
Ági ezúttal zenész-barátai társaságában, Lamm Dávid gitár-, és Pálhegyi
Máté fuvolaművésszel lép föl. Nem érdemes kihagyni!
 


Téged is vár a Szülők Háza Családi Központ és Játszóház

…mert TE is fontos vagy!

Kényelmes karosszékben dőlhetsz hátra, újságot olvashatsz, internetezhetsz, kávézhatsz, beszélgethetsz, amíg gyermekeid igényes és biztonságos környezetben, szakképzett munkatársaink felügyelete alatt játszanak.

Rendelkezésedre áll masszázs, vagy éppen manikűr-pedikűr. Legyél bár várandós, vagy „friss” kismama. Tornázhatsz, jógázhatsz, de választhatsz tanfolyamjaink közül is. Büszkék vagyunk rá, hogy központunkat egyre több apuka látogatja!

Felnőtt programjainkon kreatív gyermekfelügyeletet biztosítunk!

Nem vagy egyedül! Kérdéseidre választ kaphatsz szakembereinktől egyéni, vagy csoportos beszélgetéseinken.

De, ha gondolod, el is intézheted ügyes-bajos dolgaidat, vagy éppen be is vásárolhatsz.
Ne aggódj, mi vigyázunk szemed fényére!

Gyermekprogramjainkat is igyekszünk élvezetesé tenni a számotokra, így azok aktívan mozgósítanak majd Titeket is.
Így a gyermekeitek - a szülői mintát követve - bátrabban be tudnak kapcsolódni a játékba, és Ti gyermekeiteken keresztül újra átélhetitek a játék a zene örömét.

Levesszük válladról a terhet!

Tartsd nálunk - az ország legnagyobb nappalijában – gyermeked, vagy akár a nagyi születésnapját!

Gyere velünk táborozni!

Programjainkról bővebben a www.szulokhaza.com, weboldalunkon olvashatsz, vagy ellátogathatsz hozzánk személyesen a XI. ker. Rétköz u.7 alatt található Eleven Centerbe, ahol szeretettel várunk Titeket, minden nap 9-19 óráig.
 


Sziasztok Kedves Nagytétényi Anyukák!

Elnézést, hogy így idepofátlankodok...

Csepelen szeretnénk tartani egy bababörzét:
A helyszín:
1214.Bp. Simon Bolivár stny.4-8.
Nagy Imre Általános Művelődési Központ
Az időpont:
2007.08.24. péntek 15-19-ig

Mindenkit szeretettel várunk, mind eladókat, mind vásárlókat! :)
Aki eladni szeretne, vagy bármilyen kérdése van az alábbi elérhetőségeken várjuk megkeresését! :)

További szép estét!

Patrícia

bababorze@gmail.com
06706173603
 


Sziasztok!!
Olyan anyukakat keresek akinek nem idosebb a babaja mint 11 hetes es valaszolna telefonon egy nem hosszu pelenkas kerdoivre ,sos.

Anita
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót! (írd bele kérlek az e-mailbe, hogy a Babanetről jössz!. )
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
 
 


Sziasztok!!Viki vagyok és még uj van 2 gyermekem Boglárka 5 éves Milán 21honapos!remélem hogy fogunk tudni dumálni én nagyon szertném.Bár még ügyetlen vagyok a dolgokhoz de biztosan belefogok jönni!!
Sziasztok :D
 


Halihóóó!

Nézzétek meg aköv oldalt!!!

http://hoppa.ltime.hu

Üdv.
 


Sziasztok!


Szeretném eladni a kislányom babahordozóját és a mérleget.
A hordozót összesen 4x használtuk. A mérleget havonta 1x, mindkettő új állapotú.

Érden élek, ezért az átadás nem probléma.

hordozó: Pierre Cardin 10000,- Ft
mérleg: digitális, Momert 7000,- Ft


Tel: 30/3100056
Kép
 
 


Sziasztok!Új vagyok itt.Van egy 3éves 2hós.Gáborom.Baross Gábor telepen élünk,budatétényben.Tök uncsi egy kicsit itthon,mert Gabinak kiállt a bölcsi és nemigen lehet lekötni egész napra.Elmenni nem tudok mert 2idős embert látok még el.A munkahelyemről elküldtek most,hogy Gabó 3éves lett.Úgy,hogy keveset megyünk ide-oda.Sok kisgyermekes család van erre,talán véletlenül a játszótéren lehet összefutni valakivel.Ilyen késői órában van időm és kedvem beszélgetni. :P
 


Kedves XXII.kerületi mamák,munkanélküli anyukák.Állás börze lesz 2008.09.25-én a Budatétényi Művelődési Házba.Campona mellett a MC Donalds-nál.9-órától már nyitva.Esetleg önéletrajzot hozzatok magatokkal.
 


Sziasztok!

XXII. kerületi anyuka vagyok. A kerületi védőnőknek most szeptemberben készült el a honlapjuk. www.keruletivedonok.hu
a honlap tartalma:
- XXII. kerületi bölcsődék programjai decembertől
- magánbölcsik
- védőnői ingyenes baba mam klubbok
- gyógyszertárak nyitvatartása
- ügyelet
- gyermekkórházak
- véleményeket lehet írni kórházakról, és a helyi óvodákról bolcsődékről
- édesanyák megírjatják tapasztalatikat szülésről, szoptatásról... stb.
- családtámogatás
- Gyed, Gyes, Tgyás

N.T.Dia
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy ismeretlenül zavarok de lehet, hogy valakit érdekel a dolog:

Összeszokott 3 fős csapat családi házak, lakások heti rendszeres vagy alkalmankénti takarítását, kertgondozást, karbantartási munkát vállal Budapest déli részén és a környező településeken.
Egyénre szabott árak és szabadon változtatható időpontok.
Hívj: 06/203831924
Írj:munkamailbox@gmail.com
Nem fogod megbánni. Gyors, olcsó, megbízható, leinformálható csapat vagyunk!!!!


Szép napot mindenkinek és köszi, hogy elolvastátok.
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok

Még mindig ajánlom XXII. kerületi anyukáknak hasznos oldal:
Használt babakocsik és egyéb babaholmik cserélhetnek itt gazdát
EZ EGY 22. kerületi honlap!!!

http://www.keruletivedonok.hu/cserebere.html

Dia

N.T.Dia
 
 


Sziasztok!

Megtakarítási programok családoknak:
Tanácsadás
30-848-0049

Egyéb:
-hitelkiváltás
-életbiztosítás
-lakásbiztosítás


Dia

N.T.Dia
 
 


...

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: