Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Timi!
Hogy bírod a finishben?Már lehet hogy csak napjaid vannak,hu de izgis,és irigyellek,már én is úgy babáznék.

Zsuzsi!
Hogy vagytok?Rendeződtek a napjaitok már?Mayti milyen baba?Dini mit zsól az öcsihez?

Ági

Kép

Kép
 
 


Szia Ági!

Kezdünk összeszokni, lassan beáll a napirend, bár dénes múlt héten végig itthon volt, mert beteg volt, ez megnehezítette a dolgunkat. Nem tudom már egész nap őt szórakoztatni, ez megviseli egy kicsit, állandóan rajtam lógna. :) Matyit nagyon szereti, puszilgatja, simogatja, ellenőrzi, hogy jól van-e, szerencsére nem rá vetíti ki az új helyzet nehézségeit.
Matyi nagyon jó baba, eszik-alszik, éjjel is alszik, vagy 1x ébred, (függően az utolsó szopi időpontjától), vagy átalussza az éjszakát. Szombat éjjel 9 órát szunyált egyhuzamban... 8)
Néha van egy kis pocifájás, nem vészes, kicsit nyekereg :), apa megtornáztatja és vége is, alvás van. Szóval külön-külön egyik fiammal sincs nagy gond, viszont a kettőjük napjait elég nehéz még így is összeszervezní, nem könnyű 2 gyerekkel. :):) Néhány kép és már megyek is, nincs túl sok időm.

Matyi 1 napos
Kép

Első nap itthon
Kép

Alvás a szopipárnán
Kép

Srácok együtt
Kép

Ásítás
Kép

Fiaimmal
Kép

Te jól vagy? Poci nagy már? :) Dorka várja az öcsit?

Puszi: Zs.

Kép

Kép

Kép
 


Hahó Ági! Hogy vagytok? Jelentkezz! Én most nem írok többet, Timi a szülőszobán van, minden percben megérkezhet Flóra, nagyon izgulok!
Zs.

Kép

Kép

Kép
 

 
 

Megszületett Flóra, Timinek is sikerült a természetes szülés a császár után. :) 52 cm és 3770 g. Jól vannak, nehéz szülés volt és hosszú.
Most te jössz, lassan érted izgulunk! :)

Matyi pont ma 6 hetes. Nagyon jól fejlődik. 4 hetes korára 1240 grammot hízott és 6 centit nőtt. :) Hosszra azóta nem mérték, de súlyra még rátett majd fél kilót, ma 5550 grammnak mérték. Még mindig eszik-alszik-nevetgél baba, nincs annyira nehéz dolgom. :)

Puszi: Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
 


Szia Zsuzsi!

Először is gratula Timinek,és szurper,hogy ő is term útón szült,remélem nekem is sikerül!

Nagyon szépek vagytok a képeken,de jó már nektek,sokszor már én is úgy babáznék...De hát lassan eljön az én időm is :P .
Bocsi hogy sokáig nem jelentkeztem,de holnap vizsgázom pénzügyből és hát megpróbáltam rá sokat tanulni....ha esetleg időd engedi holnap 10-13-ig drukkolj nekem :D .
Amúgy jól vagyunk,eléggé sokat keményedek,meg tegnap óta alul olyan nyomás érzetem van ott alul...nem tudom mi lehet ez,remélem csak nyom ott valamit Levi,és nem az hogy kezdek kinyilni(bár azt nem is tudom hogy így lehet e érezni).Eddig 3000voltam,holnap megyek a dokimhoz,és remélem megnyugtat.
Van jó hír is Levi veséiről,szerencsére a tágulatok minimálisak,már nem is kell Pestre járnunk,és a doki szerint szülés után ki fogja nőni,semmi baj nem lesz vele :lol: ,el sem tudom mondani hogy mennyire örülünk neki...
Dorka mostanában hisztikorszakát éli,nem tudom mi lehet vele,azt hittem a dacckorszakon már túlvagyunk...most ha rászólók valamiért,mintha a falnak beszélnék,pedig eddig tök jólnevelt gyerek volt.Mi lesz ha meglesz Levi??? :roll: Bár őt nagyon várja,játszón ha meglát egy ababkocsit,és ismerjük is őket mindig haza kell kísérni őket,és persze Dorka tolja a kocsit..

Olvastam,hogy jól bírod a két gyerkőccel,tök jó!!!Egyszobában vannak?nem kel fel Dini Maytira?Huu már egyre idegesebb vagyok hogy bírok,majd két gyerkőccel...Ráadásul még itt lesz a teher a vállamon,hogy a sulinak csak tavasszal lesz vége,pedig először azt mondták hogy idén Júniban :twisted:

Ági

Kép

Kép
 
 


Helló!

Örülök, hogy Levi veséivel minden rendben! :):) Bocs, villám leszek, nincs sok időm. Egy szobában vannak, abszolút nem ébrednek egymásra, de az is igaz, hogy Matyi átalussza az éjszakát, ha néha-néha felkel egyszer, akkor nem sír, csak nyökög, és a pelenkázást nyugodtan tűri. Nem egyszerű 2 gyerekkel, de nem is olyan nehéz, mint vártam, igaz Matyi nagyon nyugodt baba.

Pussz: Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
 


Szia!

http://docs.google.com/View?id=dcrcwmtm_1cd2b8chp

Itt olvashatod a szüléstörténetemet. A szegedi topikban mindig megírják a csajok, az enyémet is követelték, gondoltam elküldöm neked is. :)
Pussz: Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
 


Szia Zsuzsa!

Elolvastam a szüléstörténeted,és többször meghatódtam :lol: .Nagyon ügyes vagy hogy,trem.úton meg tudtad szülni Matyit!!!!!
Jól vagytok?Hogy telnek napjaitok?Tejci van bőven?Dénes nem féltékeny?Még mindig elvannak egy szobába a fiuk?
Lassan eljön az én időm is,már nagyon várom-várjuk.Dorka tekjesen odavan az öcsiért,kimostam már a ruháit,kifetőtlenitettem a cuccokat,és hát figyelni kell Dorkát,mert lopkodja el a dolgokat.
Nekem azt mondta az orvosom,hogy ha 3500g felett lesz Levi akkor nem engedik a trem. szülést,mert Dorka császáros volt,de látom neked Matyi 3820g volt.Nagyon szeretném megszülni én is remélem összejön,minden alkalommal mondom a dokinak hogy zsülni szeretnék!!!! :)

Megyek,mert eléggé kényelmetlen már itt ülini...

Ági

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Remélem jól vagytok ebben a hőségben! Talán már meg is született Levi, csak én még nem tudok róla... :):):) Izgulok értetek! :):):) Ez érdekes, én még sosem hallottam, hogy súly miatt zárkózzanak el a term. szüléstől, bár kórházfüggő nagyon. Itt pl. nem adnak a császárosoknak oxitocint, nehogy felszakadjon a heg, de Pécsen, Pesten és még számos más helyen adnak, mégis több a sikeres szülések száma császár után, mint itt Szegeden... Tiszta bürokrácia, azon múlik, hogy egy adott intézmény milyen nehezen változtat a bevett szokásokon. :evil:
Mi túl vagyunk egy extra pocsék hónapon, ezért is nem jelentkeztem, ha lesz időm megírom, de most lassan ébrednek a prücskök, nem tudnám befejezni! Képeket is teszek majd, Matyi nagyot nőtt, kb. 7,5 kg, annyi, mint Dénes fél évesen volt... :) És már kibújt egy foga, kicsivel a 3. hónap betöltése után.
Pussz, és várom a híreket! :)
Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
 


Még semmi hír... várom ám! :)
Teszek fel képeket Matyiról, sokat változott!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép

Kép
 


Szia Zsuzsi!

Megszületett Levente 2009.07.09-n 4100g és 50cm :lol:
Minden teljesen renben van vele,már lassan velem is...elmozdult a szeméremcsontom és 1 hétig szinte se állni,se üllni se feküdni nem tudtam...iszonyúan fájt,állítólag azért volt ez ,mert nagy súllyal született és átrendeződött ott bennt nekem minden,és egy rosz mozdulat után elmodult....
Tejci van bőven,de kell is mert a kislegény 90-et eszik....
Sajna császárral jött a világra,bár a súlyából ítélve nem is bánom..
Dorka iszonyú lelkes,aranyos,segítőkész,első napokban volt kissebb nézeteltérésünk,mert azt hittehogy hoztunk neki eg yélő játékbabát,ő akart mindnet csinálni vele,de megbeszéltük a dolgot és megértette.
Szüléstörténete írok én is,de kicsit még be kell állnunk a hétköznapokba....

Nagyon szépek vagytok a képeken,huu akkra már Mátyás.olyan hamar elszalad az idő,most annyira élvezem ,hog yilyen picike még...

Puszi Ági Kép

Kép

Kép

Kép
 
 


Szia!

Gratulálok!!!! :):):) Gyönyörű baba!!! :):) Szép nagy súllyal született! Tényleg ki kell élvezni, hogy még pinduri, olyan gyorsan megnőnek! Örülök, hogy Dorka ilyen jól fogadta a tesót! A szüléstörténetet várom, pihizzetek, szopizzatok, ha ráértek jelentkezzetek!
Puszi: Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok.Én Pétervásárán lakom és babát szeretnénk.Ő nekem már a második lenne mert az első házasságomból már van egy 3 éves kislányom.Szeretnék rendelni a netről terhességi tesztet csak az a baj,hogy sok a postaköltség.Van köztetek valaki aki Pétervásárai vagy környéki és babát tervez?Na és persze szüksége lenne terhességi tesztre.Vehetnénk ketten és megfelezhetnénk a postaköltséget.Ha van valaki akit érdekelne irjon!
 
 


Szia Ági!

Mi van veletek? Hogy fejlődik Levi baba? Dorkával minden rendben?
Mi jól vagyunk, Dénes elkezdte az ovit, nagyon szereti. Tesóval jól kijönnek, szeret vele játszani, megnevetteti, vigyáz rá. :)
Matyika iszonyú gyors iramban fejlődik! 6 hónapos, 7 foga és most bújik a 8.! 72 cm, 9200 g, még mindig nagyon nagy. 4 hónapos kora óta megáll négykézláb, akkor kezdett el próbálkozni a kúszás-mászással, 5 hónapos korára kúszott, 5 és fél hónapos kora óta mászik, és 5 nappal a 6. hónap betöltése előtt felállt kapaszkodva. :):) Majd teszek fel képeket Mátyásról akció közben. :)
Tegyél te is képeket ha van egy kis időd, kiváncsi vagyok a gyerekekre!
Puszi: Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
 


Szia Zsuzsi!

Azt nem semmi miket csinál már Mátyás,csak néztem ahogy olvastalak...Levi most ugye 3 hós múlt,de ő még semmi,na annyi van hogy a fejét már forgatja,és megtalálta a kézét,olyan édi ahogy bebandzsit rá,és szopizza ezerrel :lol:
örülök,hogy minden okés náltatok!nAGYON SZÉPEK VAGYTOK!!!Anyu mondta hogy tesóm is fél éves korára felállt,kapaszkodva...
Nálatok is ilyen vacak idő van?Levit tegnap már bundazsákban vittem le,
Kicsit eltüntem,mert tanulok amikor csak időm engedi.Múlthéten volt két írásbelim(remélem sikerültek..)26-án meg lesz a szóbeli,és végre vége.Huu nagyon nehéz ez az időszak,otthon szinte semmire sincs időm,sokszor arra vagyok figyelmes,hogy már megint eltelt 3 óra és Levi éhes,megeszik alszik,én meg megyek vissza tanulni,már nagyon unom...Dorkára is alig van időm,úgy sajnálom őket...
Írásbeli óta Levi meg tiszta anyás,lett sajna újra éjszakázni kell vele :cry: ,ez azt jelenit hogy este 8-kor laszik és éjjel 3 körül kel enni,pedig viszag elött reggel 6-ig aludt...
12-20óráig voltam távol írásbelin és ugye közbejött két szopi is,és férjemenk nem akart enni cumisüvegből csak sírt nagy nehezen azért olyan 40ml-t belenyomott,este mikor hazaértem,egyből cici,jól teleette magát és a végén akkorát mosolygott :P ,kicsit meg is hatódtam :lol: Fejni nem tudtam,gondolhatod hog yéreztem magam a végén már...

Dorka beszéde egyre jobban beindult,már mondókákat mond,énekel,és egész nap beszél,csak nem mindnet érteni...

Képeket teszek én is,csak most még rohanok tanulni,aztán a Dorkáért az oviba..

Ági

Kép

Kép
 
 


Szia!

Akkor már csak 1 vizsga és vége! Kitartás! :):) Átérzem, milyen nehéz lehetett Levit apával hagyni ennyi időre! :( Mikor 10-12 hetes lehetett Matyi, kiújult a petefészek torzióm (ami miatt anno Dénes villámcsászárral született), és az éjszakát nagyrészt a belgyógyászaton töltöttem infúzión, 5-kor csak a saját felelősségemre távozhattam. Egész éjjel Matyi miatt idegeskedtem, apa otthon remegett egy doboz tápszerrel és egy cumisüveggel, mi lesz ha Matykó éhes? Szerencsére az én pufók, jó alvó bébim nyomott egy 10 órás alvást szopi nélkül (mióta hazahoztuk, átaludta az éjszakát), megvárta, amég hazaérek, és csak fél6kor kelt enni. Nagy megkönnyebbülés volt, főleg, hogy utólag kiderült, hogy nem fogad el cumisüveget...
Néha nekem is az az érzésem, most, hogy már két gyerek van, egyikre sincs elég időm. Mikor Dénes nincs itthon, próbálok minden házimunkát befejezni, ezért Matyi sokat játszik egyedül, mikor meg megérkezik az oviból, kettővel kell foglalkozni.

Közben Matyi új tudományt tanult, már kb. 2 hete felül egyedül is. :)

Teszek néhány képet!
A két tesó
Kép

Boldogan mászó Matyi
Kép

Matyi áll
Kép

Matyi már egyedül felül
Kép

Puszi: Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
 


Helló!

Békés, boldog karácsonyt és boldog új évet kívánunk nektek! :):)

Képzeld el, Matyikám 3 napja elindult! Dénes is korán kezdte anno, 9 hónaposan és 1 hetesen, Matykó még őt is megelőzte! :):)

Puszi: Zsuzsi és a srácok

Kép

Kép

Kép

Kép
 


Szia Ági!

Október óta nem jelentkeztél, mi van veletek?
Zs.

Kép

Kép

Kép
 


Gyermekfelügyeletet vállalok olcsón otthonában 1 éves kortól!

Nagy gyakorlattal rendelkező fiatal, mosolygós lány rugalmas időbeosztással vállal:
Gyermekfelügyeletet 1 éves kortól, akár beteg gyerekre is szívesen vigyázok
Korrepetálást vállalok kisiskolásoknak, általános iskolásoknak bármilyen tantárgyból

Elérhetőségeim:
Horváth Zsófia, 30/837-6264, horvath.s.zsofi@gmail.com

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron