Új privát üzeneted érkezett!

Óbudán, Táborhegyen és környékén keresek anyukákat/kismamákat.


Szia,
én a Remetehegyen vagyok otthon a kisfiammal, aki most lesz 17-én 1 éves, szivesen megismerkednénk Veletek.
 
 


Szia,
én a Remetehegyen vagyok otthon a kisfiammal, aki most lesz 17-én 1 éves, szivesen megismerkednénk Veletek.
 
 

 
 

Szia!

Nekem egy kétéves és egy 4 hónapos fiam van. Nemrég költöztünk ide, igy még nem ismerem jól a környéket. Ti hova jártok játszótérre?


Szia,
Mi még csak múlt héten voltunk először játszótéren Csongorral,
az Árpád fej. útján lévőt próbáltuk ki, a legkisebbeknek való
hintával ismerkedtünk.
Általában sétálni szoktunk a délutáni alvás után és egyenlőre eddig
Csongor a kertünket fedezte fel.
Eddig hol laktatok? Hogy hívják a kisfiaidat? És hogy bírod a két
kis lurkót egyszerre. Mi majd jövőre tervezzük a kistesót.
Remélem lesz időd válaszolni, a freemailem: bcny@freemail.hu.
Szia,
Enikő
 
 


Sziasztok,

Mi Az Erdőalja úti iskolához közel lakunk. A fiam 2,5 éves a kislányom 3 hónapos lesz vasárnap.
A Népházban indult valami baba-mama klubb csütörtökönként délelőtt. Én jókat hallottam róla, És Ti? Mi lenne, ha ott összefutnánk valamikor?
 


Szia!

Hol van a Népház?
 
 


A baba-mama klubba már terhesek is járhatnak?

Mert még csak 20 hetes vagyok, de szeretném tudni a környék jó tereit, ötleteket mikor-mit lehet csinálni a környéken.

Vagy nekem várnom kell még ezzel?

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Nem tud valaki baba-mama tornát a környéken?
Pitypang
 


Sziasztok!

Mi a Testvérhegyen lakunk. A kisányom 2005. áprilisában született. Úgy érzem, mintha a környéken egyetlen kismama sem lenne. Van errefelé is valaki?
 
 


„Muzsikával az újszülöttekért!”


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
 


A Népház a Toronya utcában van. Érdekel meg valakit a találka?


Sziasztok,

bocsi, hogy így eltűntem, de rossz volt a gépünk.

Szóval nekem három éves a fiam és most már fél éves a lányom. Múlt héten benéztem a népházba csütörtökön délelőtt, de egy lélek nem volt ott.

Más: a héten kezdek tartani játékos angol foglalkozást 1-6 éves gyerkőcöknek a San Marco utcában a Müvelődési Házban. Ha érdekel valakit akkor a Nagy Edit: 06 70 2010369 telefonszámon lehet rá jelentkezni. a www.helendoron.com oldalon utána tudtok olvasni, hogy mi a módszer lényege, stb.
Sok szeretettel várom a babákat és mamákat.
Sziasztok,
Erdeivad
 


Sziasztok!

Ma hallottam, hogy érdeklődés hiányában megszűnt a játszóház a Toronya utcában.


Szia Edit!

Engem érdekelne az angol foglalkozás. Milyen napokon van? Mennyi idő egy foglakozás? Mennyibe kerül? Már hallottam róla, és örülök, hogy itt a közelben is lehet járni! Kép Lehet, hogy holnap felhívlak.
Üdv
Miriama
 
 


Sziasztok!
Végre regisztráltam, mi is a Táborhegyen lakunk, az Erdőalja úti iskolához közel. Két kisfiam van, 2 év 10 hónapos a nagyobbik, a kicsi 1 éves lesz a hónap végén.
A Toronya utcai játszóházban talán kétszer voltunk, de nem csodálom hogy megszűnt.
Ági!
Szerintem Veletek találkoztunk ott, Ti költöztetek külföldről haza, ugye? Hogy vagytok?
Most ovikeresésben vagyok, szeptembertől aktuális lesz. Erdeivad! Kisfiad már jár oviba? Érdekelnének a tapasztalatok.
Üdv
Betti
 


Sziasztok!

Mi is éppen ovit + bölcsit keresünk. Engem is érdekel minden tapasztalat ezzel kapcsolatban.

Betti!
Igen, velünk találkoztál a játszóházban. Minden rendben velünk, csak igy télen nehéz bármilyen programot kitalálni a gyerekekkel...Ha van kedved, elmehetnénk együtt sétálni valamelyik délelőtt.

Üdv:

Ági


Szia Miriama,

Nem tudom mennyi idős gyereked van, de a kicsiknek, 1-2 éveseknek szerda délelőtt van egyenlőre foglalkozás, 30 perces, a nagyobbaknak, 3-6 évesek, szerda és csütörtök du. 45 perces. A héten lementek a bemutató órák és a beiratkozás, de még semmiről sem késtetek le, jövő héten még nyugodtan jöhettek megnézni egy órát, ezt is a Nagy Edittel, az iskola vezetőjével kell megbeszélni ( aki nem én vagyok).
A kicsik tanfolyama 10 hónapos, 6000Ft/hó, + egy szupi kis táska, könnyvel, 4 cd-vel és kifesővel, ami a teljes 10 hónap tananyagát tartalmazza, ez 9.213,-FT. A nagyobbaké 14 hónapos, 8400FT/hó a tandíj és nekik két táskájuk van, ami együtt17.484, de meg lehet venni külön külön is, amikor éppen az az anyag következik, először 9.213,- Ft és négy hónap múlva 10.413,-FT.
Az én fiam is így találkozott az angol nyelvel másfél éves korában és járt egy éveig.

Wedabetti,

Az én fiam idén csak bölcsis, múlt héten töltötte a 3. életévét, azaz most mehetett volna oviba, de a III. kerületben egyszerűen nem találtam olyan ovit, aki évközinek felvette volna. Így most bölcsibe jár, a Solymár utcába.
Ovinak a Tégla utca vagy a Reménység utca tetszene, de lehet, hogy végül a II. kerületbe viszem. Lassan el kell döntenem.

sziasztok

Erdeivad
 


Sziasztok!
Ági!
Jó ötlet, menjünk sétálni. Még a hómentes időben egészen lefelé is elmentünk. Kedd, szerda általában nem jó. Kedden játszóházba szoktunk menni Csillaghegyre, akkor van ott Tipegő-topogó zeneprogram is.
Erdeivad!
Reménység utcai ovit én is néztem, lesz nyílt nap valamikor márciusban, két nyelvű nevelés (angol, magyar) és alapítványi. Tégla utcairól tudsz valamit, ismersz vkit aki odajár? Õket még nem hívtam.
Úgy emlékszem, hogy a Népházban azt mondták, hogy miután az udvart átalakítják lesz gyerekeknek hinta stb. A csillaghegyi művházban (volt Banánklub) is remek mászóka-csúzda van, most korcsolyapálya is, de már olvad. Jó lenne itt is.
Mi azért is járunk Cshegyre, mert onnét költöztünk és ott ismerek pár anyukát.
Jó hétvégét mindenkinek,
WedaBetti
 


Szia Erdeivad!

Ne haragudj, valahogy nekem olyan egyértelműnek tűnt, hogy te vagy az Edit, bocsi!
Az én lányom most másfél éves, tehát a kicsiknek való csoport lenne jó, csakhát a párom leszavazta, szerinte még túl korai. De azért még puhítom ,hátha meg tudom győzni szerdáig. Mindenesetre nagyon köszönöm az infókat!
Miriama
 
 


Miriama,

bármelyik szerdán 11-től eljöhettek megnézni, semmire sem kötelez és semmibe sem kerül. Arra készüljetek, hogy nagyon meleg van a müv. házban.
SZiasztok
 


Sziasztok,

gyerekorvos ügyben szeretnék tőletek tanácsot kérni.
Nemrég költöztünk a kerületbe és kb. 3 hét múlva szülök. A körzeti gyerekorvosunk Tóth Kálmán, tudnátok róla valamit mondani, akár jót, akár rosszat?
Vagy esetleg van nektek olyan gyerekorvosotok, akivel nagyon meg vagytok elégedve és tudnátok ajánlani egy "kezdő" anyukának.

Nagyon köszönöm előre is a hasznos tanácsokat,

Gabek

Kép

Kép
 
 


Újra keresünk babát és mamát reklámfilm forgatáshoz!

2005 június-júliusban született helyes kisbabát keresünk, aki anyukájával együtt szívesen szerepelne reklámfilmben. A forgatás augusztus 3-4. hetében 2 napot vesz igénybe!

Kérem, hogy akit érdekel a lehetőség, mihamarabb keressen meg az alábbi elérhetőségek egyikén, de legkésőbb augusztus 4-ig!

Köszönöm!!!!

Nikoletti Petra

Strawberry Films
www.strawberryfilms.hu
p.nikoletti@strawberryfilms.hu
Tel: 200 4040
Mobil: 0630 942 7758
 
 


Sziasztok!
Szeretném figyelmetekbe ajánlani honlapunkat, reméljük elnyeri tetszéseteket!
Köszönettel: H. Anikó

Dekorációs falfestés nem csak gyerekeknek!

http://www.dekofalfestes.atw.hu/
Kép


originalmanilo írta:Óbudán, Táborhegyen és környékén keresek anyukákat/kismamákat.


Sziasztok,

segítség! III. kerületben, Stop Shop környékén vagy bárhol a közelben keresek magán bölcsit, egész napos gyermekmegörzőt vagy valami jó helyet, ahol ott lehet hagyni 1,5 éves lányomat, adnak neki enni, foglalkoztatják, szeretik, és még megfizethető is. A baby sitter elég drága, bölcsibe meg csak jövő ősztől veszik fel...

Köszi Nektek
üdv
anett
 
 


Sziasztok!!

A III. kerületben keresek olyan gyerekorvost, aki tényleg csak akkor ad antibiotikumot a gyereknek, ha MUSZÁJ!!!! És mellesleg lelkiismeretes és esetleg házhoz is jön. Tudtok segiteni? Ha lehet pü-ben várom a választ! Köszi!! :)
Vendég
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Szabadidőben, jövedelemkiegészitésként otthon végezhető munkára keresek aktiv, kedves jelentkezőket. Nóra
Érdeklődni lehet:
p.eleonora@vipmail.hu
20/3348-932
 
 


Sziasztok!

A III kerületi ClubFitnessben kedden és csütörtökön 16 órától TERHES TORNA!! Egy gyógytornászhölgy tartja, és nagyon jó!!
 


Kedves szülök 19 éves lány vagyok és szívesen vigyáznék a gyerekekre ha esetleg kikapcsolodásra vágytok obude mellet lakok és most a nyári szünetben bármikor ráérek van a gyerekekel rutinom jol kijövök velük,és eljátszok. 800.- ért vállalok 1órát ha rédekel írjatok balazsvivi@freemail.hu vagy telefonon:06304461572. Ha kell képet is tudok küldeni. Balázs Vivien
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok,
Nem akarok kéretlen levelet küldeni Nektek, de tudok egy tejárusító autóról, ami Óbudán árul hetente egyszer és megbízhatóak a tejei, teföljei és sajtjai és nagyon finomak :)
Nem vagyok érdekelt az üzletben, csak baráti szívességből népszerűsítem.
Szóval, ha érdekel, akkor írj kérlek privit és elküldöm a pontos címet és időpontot, amikor árulnak.
Melinda

Meli
 


Gyermekfelügyeletet vállalok olcsón otthonában 1 éves kortól!

Nagy gyakorlattal rendelkező fiatal, mosolygós lány rugalmas időbeosztással vállal:
Gyermekfelügyeletet 1 éves kortól, akár beteg gyerekre is szívesen vigyázok
Korrepetálást vállalok kisiskolásoknak, általános iskolásoknak bármilyen tantárgyból

Elérhetőségeim:
Horváth Zsófia, 30/837-6264, horvath.s.zsofi@gmail.com

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron