Új privát üzeneted érkezett!

Era, köszönjük a vendéglátást, nagyon jól éreztük magunkat! :) :) :)

Emma a kocsiban kibírta ébren, viszont ahogy kiszálltunk az autóból, eltörött a mécses, nagyon fáradt volt már. Egy percig nem kellett altatni a lányt, alszik mint a bunda :wink: :)

puszi :)

 
 


Sziasztok!
Era! Köszi a bulit! (Megyünk máskor is! :lol: Csak vicceltem! :wink: )
De tényleg köszi!
Pussz a töbieknek is!
M

Kép
 
 


Sziasztok!

:D szupppi csajok!!! örülök, hogy jól éreztétek magatokat!!!! Barniékat assszem olyan 5 kor fektettem na Őt sem kellett altatni:-), Petike a fotelban elaludt :lol: Bazsi is aludt velük még a hintában, így gyorsan végigsöprötem a házon, se a játék csörgésre, se a porszívóra meg sem rezzentek a kistökök :lol: :lol:
Nagyon arik voltak a kiscsajok, Ermoni nem vettem fenyegetésnek, szívesen látlak bármikor benneteket!!!! Emma is ügyin kihúzta a dolgokat:-))) de ha jó idő lesz majd akár du is bulizhatunk alvás után, majd kigomboljuk, hogy legyen jó mindenkinek. :-)
Sajnálom Móni, hogy nem tudtatok tovább maradni, majd remélem legközelebb:-)

Zsibima, persze nyugodtan hozzad a kiskamaszt, lesz kivel gyömöszkölni a blökiket. Ma csak egy fiatal kispasi volt kinnt az udvaron velünk, de ő minden játékot be is gyűtött a srácoktól:-)
Jó készülődést nektek!!! Aztán majd mesélj hogy sikerült a ballagás!

Era

Kép
Kép

 
 

Sziasztok lányok!

Örülök hogy jól telt a buli!!! Képek nincsenek, hagy irigykedjek egy kicsit!!?? :D

Én is teszek majd az én büszkeségemről a ballagás után, meg az utána lévő nagy buliról is!!! :lol:
Mivel "mindjárt" megjön a mensim, nyugodtan ihatok a jövő héten a ballagási bulin...de hát régen megfogadtam, hogy "bebandzsulok" ha a lányom elballag egyszer...ezt is megértük! :lol:

Era-ha ezen túl leszek, rád fogok csörögni! Nagyon vendégszerető vagy!!! :lol: Végülis hány gyerek volt ma nálad összesen???
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép cumivadászat Kép héééé, lányok!!!

Era

Kép
Kép


Hali!

Hát persze hogy vannak képek, csak tegnap nem engedte feltölteni a kis piszok :?
Zsibima, akkor lesz ereszd el a hajam.... :lol: :lol: na megyek széteszednek a skacok :D

Era

Kép
Kép


Era, nagyon jók lettek a képek! :)

Átküldenéd nekem az emilemre? (matyas.zsu9@gmail.com)

A kutyóval mi volt a dokinál?

pusz :)

 
 


Hali!

Oksi, persze máris repítem az egész file-t picassával.:-)

Tegnap este vittem a párom a blökit, és meghallgaták, azt mondta teljesen tuti a tüdeje, de kapott azért vmi nyákoldót. A lábát azt mondta lekezeli aztán csak nem kezelték le, de nincs azzal mást tenni való aszonták:shock: Ma egy fokkal jobban van, magától kiment és eszik is. Ma mentünk volna szülinapozni a sógornőmék, de inkább maradtam itthon kezelgetni, csak a két "nagyfiam" ment.gzu Nemsoká indulok be vele a dokihoz, és még rákérdek erre a láb dologra. Nem szeretem ha Krisz viszi a kutyákat, mert a felét elfelejti amit mondok neki :twisted: Majd megírom mi volt. Jó lenne, ha már csórim túl lenne rajta.

Era

Kép
Kép


Szaisztok csajok!

Bocsi, hogy apa nem írt ide! :oops: :oops:
Zéti baba júni 2-án 21.05-kor bújt ki, 2860 g-mmal, 52 cm a csöppöm!
Képeket még én sem láttam, majd igyekszem pótolni a lemaradásom!
:wink:
Csütörtökön jöttünk haza, kissé sárgán, de nem vészes.
Lusti a srác, de keltegetem 2 óránként. Cicizni szeret és jól is megy neki, csak most még bealszik rajta.

Jó lehetett az ovi!
Arik a képek is!

Most épp repdesek a boldogságtól. :lol:
Legközelebb bővebben beszámolok!

Mindenkit csókól a büszke 2 gyerköcös anyci!!! :wink:
Vendég
 


Kriszta!!!

Nagyon gratulálok!!! :lol:
Örülök hogy nagy a boldogság, nagyon sok tejet kívánok, és sok energiát!!!

Kérünk majd képeket!!!


Era!!!

Köszi a képeket!!! 7 gyerek??? :roll: Nem semmi hangzavar lehetett!!! :lol: De látom jó volt a hangulat, biztos szupi volt!!!
Vendég
 


Kriszta, hatalmas gratula Zétihez! Várjuk a képeket! :)

Sok boldogságot nektek, tejben gazdag napokat! :wink: :)

 
 


Sziasztok!

Kriszta, nagy-nagy gratula a kis csöppséghez. Nagyon sok boldogságot, és jó egészséget kívánok Nektek! Aztán ha hagynak a srácok, akkor mesélj el mindent! és persze a képeket se feljtsd el!:-)


Zsibima, tényleg szupi volt, összesen végülis 9 gyerkőc volt, folyamtosan jöttek , mentek:-)))

Era

Kép
Kép


Zsu, tegnap elvittem dokihoz, azt mondja,kizárt hogy el legyen törve, mert akkor nem így menne. Holnap a gyógyszertárból veszek peroxidot, nem tom hogy kell írni, és majd én is azzal kezelem a lábát. Tegnap meghámozták csórit, elég jól viselte, úgyhogy új fülei és lábai lettek. Fújom aloéval is, persze menekül. A kedve kicsit jobb, de még nem az igazi:-( remélem mostmár meg fog gyógyulni, már tiszta csontkollekció. A vecsési doki számát küld már át lécci privibe. Elteszem talomba, lehet megpróbizom.

Era

Kép
Kép


Szia Era :)

No, akkor nem tudom mi lehetett az a csontszilánk a lábában.... Láttad te is, szerintem nem káprázott egyikünk szeme sem.

A doki számát elküldtem már, de elküldöm még egyszer. 3%-os hidrogén-peroxidot kérj, ha nincs csak pl. 10 %-os, akkor hígítsd.

Lefekszik már napközben, pihen valamennyit fekve?

pusz

 
 


Sziasztok!

Felugrattam egy kép erejéig! :lol:

Jó éjt ! :D

Ime Ő :P :P
Kép
Vendég
 


Köszönöm mindenkinek a gratulákat!!!
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Vendég
 


Kriszta, gyönyörű a kisfiad! :) :) :) :)

Még egyszer gratulálok! :)

 
 


Kriszta , nagyon édi a kismanód!!!!! Tegyél majd föl képet, a két fiacskádról is, ha lehet.:-) Mit szólt hozzá a tesó?? Hogy viselte,míg bent voltatok a kórházban?

Era

Kép
Kép


Sziasztok!

Köszönöm!

Szülés(időhiány miatt-pár szóban):
Hétfő reggel kezdődtek a fájások(persze csak jóslók). Apa haza, Dávid kerianyuhoz, mi meg irány a kórház.
Doki megvizsgált-semmi nem volt. Fájások alig-méhszáj 2 ujjnyi.
Zéti teljesen lent, félő volt, ha hazamegyünk és beindulnak az igazi dolgok, akkor már nem érünk vissza.
3-kor burokrepesztés-semmi nem történt. Nyenge fájások.
5-kor oxi+koktél. Beindultak a kemény fájások (azt hittem itt a vég- iszonyatosan fájt)- de a méhszáj mint a beton, 2 ujjnyi.
7-kor megkenyelmezett a doki és 8- kor megkaptam az edát!!! :shock:
Fél óra múlva eltűnt a méhszáj. 9-kor kibújt a kisember! :P

A lényeg, hogy csak én akartam annyira, hogy végre a kezemben tarthassam. A doki megértette, hogy tovább már NEM BÍROK VÁRNI!!! Ezért repeszetett burkot....
Zétikém még maradt volna 1 hétig... :oops:

De annyira gyönyörű, és én ezt tudtam és tényleg nem bírtam már tovább egyben. :oops:
Sokan vannak akik élvezik a terhességet, hááát ÉN NEM!
Legyen a kezemben mihamarabb! :lol:

Dávid nélkül szörnyű volt! :cry: :cry: :cry:
2 napig nem is láttam, ha meg telefonon beszéltünk, mind a ketten sírva tettük le.(még mindig belenyilal a szívembe a hiánya) :cry: :cry:
Ott tartottam, hogy behívom apát és hazajövök. Szerencsénk volt, telt ház miatt "kitettek" hamarabb. :roll:

Dávidom nagyon segítőkész(néha sok is).
Hozza mellszívót, húzogatni is akarja....
Türcsit este ő hozza. Előkészíti a pelust, krémet, stb.
Simizi, szeretgeti.

Most elköszönök, mindenkinek szép napot!

Azért, hogy ne legyen kerek a dolog, Zéti nagyon pöttyös, most visszük a dokinénihez. :(

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.10.04 14:50-kor.
Vendég
 


Sziasztok!
Kedves friss kétgyermekes anyuka! Gratula én is! Bő hozamot, jó étvágyat, nyugis éjszakákat kívánok nektek Kriszta! 8)
Na mi vidéken, éljen a mobilnet (hogy ez milyen gáz :evil: ). Kényeztetnek minket itten kérem szépen, otthon meg festés! :wink:
Csajok (Era, Zsu), télleg jó volt veletek összefutni!
Zsibima! Én a ballagásra jó időt kívánok a kishölgynek! Majd dobjá' má' képet erről a fotogén kiscsajról!
Na, pussz!

Kép
 
 


Kriszta!!!

Gyönyörű a picike fiad, és nagyon drágák, szépek együtt is!!!
Nagyon különleges, hogy a nagyfiad "férfiember" létére segít neked! Büszke lehetsz rá!

Reméljük a pöttyök hamar elmúlnak!

Móni-tök car idő lesz pénteken....de remélem azért jól érezzük majd magunkat! Majd teszek képet!
Vendég
 


Zsibima! Nem is volt sz*r idő! :wink: És milyen volt? Tessék képeket mutogatni!
Többieknek puszi, és hol vagytok? :roll:

Kép
 
 


Sziasztok!

Mi megvagyunk :). Emma mosatnában hajnali fél6-korv kel :roll: . Remélem hamarosan visszaáll a normális 7 órai kelésre, mert ez így nagyon fárasztó. Egész nap csak kóválygok.

A héten voltam dokinál, megvolt a 12 hetes uh is. Minden oké pocakbabával, legközelebb júli 30-án megyek.

Era, hogy van a kutyus?

Pusz mindenkinek! :)

Teszek képet is pocaklakóról és Emmáról is :)
Kép Kép
Kép

 
 


Sziasztok!


Moni, a múltkor nem tudtam köszönni, mert mikor akartam, akkor pont nem néztél oda :lol: kedden megyünk, aztán nem tom mikor legközelebb.

Zsibima, mesélj??? vagy még nem térnél magadhoz??,:-) képeket is !!!

Zsu, nagyon jók a képek a lurkókról!!! Hogy viseled a terhességet??minden okés?
Köszi, asszem most már szuppi lesz. Még lyukas a lába, a füle sem ok... de nagyon sokat gyógyult. Jókedvű, mint rég, dumál, játszik, eszik, jajjj nagyon örülök neki! Képzeld lenyírtam, kopaszra :roll: igazi selyemfiú lett:-) holnap megyünk kontrollra.

összehozhatnák megint egy játszós napot, mit szóltok?

Era

Kép
Kép


Kép Kép
Válogattam képeket a honlapunkra, ezek már régiek, de annyira édik, nektek is megmutatom!!!:-)

Era

Kép
Kép


Kép
a gyerkőcök se maradjanak le:-)

Era

Kép
Kép


Sziasztok!

Era, nagyon jók a képek! :)

A találkozó klassz lenne, benne vagyok, viszont csak valamikor július 14. után. Holnaphoz egy hétre indulunk Svédországba, két hétig leszünk oda. Jövő héten meg még ezer a dolgom.... Védőnő, kutyanyírás, mosás, csomagolás, és ami még nem jut az eszembe, de tuti van még valami :roll:

Ja, megvan, vérvétel is lesz. Hogy micsoda kavarások vannak a vérvételeim-eredményeim-beutalóim körül....AFP nem lesz kész időben ha Monoron csináltatom, a vércsoport-leletem nincs meg, a védőnő nem adhat beutalót toxoplasma-viszgálatra, a háziorvosom vecsési, a beutalóm még nincs nálam, de holnap reggel vérvétel. A védőnő amit adott beutalót Hepatitis-B-re és vércsoportra, azt le kellett volna pecsételtetnem a nőgyógyászaton, de ott szerda (vagy csütörtök?) óta nem volt senki, legközelebb holnap délután lesznek....Őrület. Jobban jártam volna, ha mindent a Nyírőben intézek. Mindegy most már, nem fogok 35 fokban Emmával Pestre autózni. Szerencsére van ismerősöm a monori laborban, leveszik reggel a vért hiányos és hiányzó beutalókkal is. A pecsét nélkülit ők lepecsételtetik délután, a másikat meg beviszem laborzárásig, addig valaki lejuttatja hozzám Vecsésről.
Afp-t valószínűleg az Istenhegyi Klinkán csináltatom meg, 5500 ft-ért, viszont 1 óra alatt megvan az eredmény, ha nem várom meg akkor felhívnak, ill. postázzák. De legalább meglesz időben :).
No, klassz, ugye? :roll:

Köszi, egyébként a pocakosságot jól viselem, minden oké. Remélem ez így marad még legalább 26 hétig :wink: :)

Ti hogy viselitek a meleget?

pusz

 
 


Sziasztok!
Na végre, itt mindig nagy a csend...
Era, mi benne vagyunk és ha itthon vagyunk megyünk is! :wink: Bár lassan lelépünk egy kicsit nyaralni....
A fotók meg... :lol: Hát némelyiken kimondottan kölyökképű vagy! Micsoda hajzuhatag... A kiccccsávóóók meg cukik! :wink:
Zsu! Svédország? Király! Hogyan mentek, hová mentek stb. (Mi sztem néhány év múlva nekivágunk Dániának. Laknak ott barátok, mindig invitálnak!) Emma nagyon kis csajszis! Bébike meg milyen jól kivehető! :wink:
Hogy hogy bírjuk a meleget? A klímás házban jól, csak este merészkedünk ki! 8)

Kép
 
 


Móni, Göteborgba megyünk repülővel, onnan kedd reggel autóval Stockholm mellé egy kempinge átmegyünk. Szerda-csütörtök kiállítás Stockholmban (svéd schnauzer klubkiállítás, másnap a Világkiállítás). Pénteken visszamegyünk Göteborgba, ottmaradunk 14-éig a sógoréknál. Nyaralás és kiállításozás egyszerre "letudva" :wink:.

Klíma nálunk is van, de Emmát nem lehet estig lakásban tartani. Mi vagyunk kinn is, benn is :)

 
 


Ahoj!
Ide senki nem jár... Zsu igazoltan távol, de a többiek?! :roll:
Mi közben nyaraltunk egyet! Mutassak képeket?
Gyertek már! (Era, Zsibima...Kriszti...Olyan kevesen vagyunk amúgy is!)

Kép
 
 


Haliho!

Én is vagyok:-))) Zsu elment nyaralni és kihalt a topik:-))) Mesélj milyen volt a nyaralás, és mi volt a kiállításon!

Ermoni, de jó neketek, Ti is nyaralni voltatok? Hol? Persze, képeket akarunk!!!!:-)))

Nálam most anyukám van itt és tesóm két gyerkőce. Nem tom meddig maradnak, valszeg a héten. Aztán én mennék haza anyuékhoz. Lehet ez lesz idén most a nyaralás. :roll: Na mindegy, már az is jó, ha nem nekem kell a gyerkőcök után futkorászni.
Utána összehozzuk a talit! ok?

Kriszti, Zsibima tényleg régen jártatok erre. Mi van Veletek? Kriszti hogy vannak a srácok? képeket kérünk!:-) És Mindenkitől!!!

Era

Kép
Kép


Szia Era!
Horvátországban voltunk, Rovinjban! Hát? Elég legyen annyi, h majdnem elolvastam a könyvet, amit vittem! Ez már pihenés, nem? :wink: És még ha minden igaz, akkor megyünk a Tátrába is a hónap végén (4 család, 7 gyerek :shock: , na kíváncsi leszek! :lol: :shock: )
Belestem a nov-i topikba! Teljesen meggyógyultál? Jaj, Te szegény!
Akkor képek:
Kép
Vajon kire hasonlít ez a gyerök? :lol:
Kép
Napozunk?!
Kép
Egy kis giccs! :wink:
Kép
Napcsemegés...
Kép
Mintha kicsit kópé lennék...
Kép
Ennyi fogam van!
Kép
Ennyit a tengerről!!! Inkább Andival az usziban! :wink:
Kép
Ööö, hát ez meg ki???? :shock: 8)
Kép
Búcsúvacsi!
Kép
Rovinj/Rovigno
Kép Kép Kép

Kép
 
 


Hali!

Nagyon jók a képek, tündéri ez a kislány!!! Te meg szemtelenül csini vagy!!!!! :D Nagyon irígykedek ám!!! Én imádom a tengert nagyon, de idén sem jutunk el oda:-(( talán jövőre.
Asszem idén csak anyumnál lesz nyaralás, egy hétre megyek, apa nélkül, mert hát valakinek dolgoznia is kell, na meg ugye itt vannak a kutyák is. A dédi szokott rájuk vigyázni, de nem szeretem már rábízni őket. Szerencsétlen menni alig tud, nem kell hogy még őket is hajkurássza.
Ja, egyébként köszi, már jól vagyok. Huhh, régen voltam ilyen beteg:-)) Akkor én képet már nem is teszek, biztos láttad:-))
Zsu, mesélj Te is mi volt!

Era

Kép
Kép


Sziasztok lányok!

Nagyon depis voltam, nem akarom kinyírni a topikot úgyhogy nem írom le mi volt velem.
Szóval kerültem a babanetet nagyon, de vagyok újra.

Nagyon szép babákat láttam!!! :lol: Látom a mamák is csinik, úgyhogy minden oké, plussz szép helyekre mentetek nyaralni!

Na de a "szerelmeimrő"l is képet látok??? Era!!! Hát az egyik "malacod" pont olyan fejet vág, mint a mienké!!! :lol:
Olyan gyöngyörűek!!! :lol:

Mindenkinek jó nyarat, nyaralást, pihengetést kívánok!!!
Vendég
 


Tud valaki övterelőt? Nagyon kellene.[/quote]
 


Ha a közelben van valakinek és már nem kell neki, írjon e-mailt légyszíves. Köszönöm!
 


Era-mi a honlap címetek? (lehet hogy hülyét kérdezek és tök egyszerűen meg lehet keresni, de nem értek hozzá)
Megmutattam a családomnak a kutyáidat és több képet is látnánk
szívesen! :lol: Olyan édesek, nagyon jók a képek!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Hazjöttünk (már egy hete :oops: ). Klassz volt, szép volt, de jobb itthon :wink: Kiállításon kb a nullával egyenlő amit elértünk. Vagy inkább minusz 1.

Móni, (bár mondtam már :wink:) nagyon jók a képek! Janka még mindig gyönyörű :).

Holnap megyek a Balatonhoz Emmával és az ebekkel, apa hétvégén utánunk jön.

Teszek majd képeket Svédországról, de most hív Emma :)

 
 


Sziasztok!


Zsimiba, remélem már jobban vagy! Úgy látom feltétlen el kell jönnöd, kicsit feltőltődni!!!:-))) az új weblapunk:
http://www.smilingthunder.xux.hu/
Nagyon örülök, hogy tetszenek a kuttyok:-) a kis pickok már úúúgy hiányoztak,ma dögönyözés lesz egész nap:-)

Zsu, hajjjajjj nekem ne mond, mi is jártunk már így:-( sajnálom...
Akkor most még nyaraltok,vagy már haza is értetek?
Mi tegnap este jöttünk meg anyuéktól,ugyhogy ha van kedvetek talizhatunk is!

Ermóni, Jkriszta veletek mizu???merre vagytok?

Era

Kép
Kép


Sziasztok!
Zsu! Hol vannak a fotók? A kiállítást meg felejtsd el! Nem akarsz pocakfotót idebiggyeszteni?! (Jók a cipők?)
Zsibima! Ha nyilvános, akkor panaszkodj... És Te sem mutattál még ballagási képeket! (Hmmm, nemá', h csak én legyek ilyen magamutogató! :lol: )
Era! Jól vagyunk, dolgozás ment most, aztán csütörtökön elutazunk a hegyekbe! Jó lenne újra talizni! Ne hagyjatok ki! És amúgy is rég láttam a fiúkat! (Bazsi mit csinál már?)
Az a nagy helyzet, h én ritkábban járok fel a babanetre, mert a topikunk zárt helyre költözött... Bevallom, én nem nagyon szeretem a kukkolókat... Annyi beteges ember van! :roll: :evil:
Na, jelentkezzetek!

Kép
 
 


Sziasztok lányok!!!

Era-megnéztük családilag a honlapot (sőt írtam is) nagyon tetszik!!!
Nagyon szépek vagytok és a kutyák is! :lol:

Ermoni-elköltöztetek??? Miért sokan beleszóltak? Vagy valami más oka volt?

Elég prózai oka van annak hogy nem raktam fel ballagási képeket: ugyanis nem is készültek!!! :cry: :cry: :cry:
Meg volt bízva valaki a fényképezéssel (a legmagasabb, mert ő messzire ellát) és nem csinált csak 3 képet, és a sok virágtól nem látszik a lányom...
Szerencsére felvettük az egészet kamerára is, úgyhogy majd abból próbálok meg csináltatni képeket!

Azért másnap készült néhány kép majd abból teszek fel...

És egy jó hír: terhes vagyok!


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Halihóóóó!

Zsibima
Annyira örülök Nektek!!! :lol: :lol: :lol:
Halkan jegyzem meg- ez a nagylány veszélyes!:wink:
Szívdöglesztő :lol:

Jól esik, hogy hiányoltatok! :lol:

Ermoni
Nagyon szép leányzó Janka! :wink:
Irigykedem a szép nyaralásért!
(azért kárpótólva vagyok:))

Era
A fiúk édesek! Ott van a szemükben a "kisörgöd"! :wink:

Zsu
Emmáról és pocaklakóról fotót kérünk.

Mi jól vagyunk!
Hasfájás múlóban, tejecském stagnált. Baállt a kereslet-kínálat.
Ma voltunk oltáson. 60 cm-5820 gramm. 2650-nel jöttünk haza a kórházból! :lol:
Dávid rákapott a "viccelődésre". Jókat kacag magán.....
Még mindig Thomas és Verdák lázban égünk. :)
Puzzle rakásban profi.
A 100-ast is simán kirakja, segítség nélkül, pár óra alatt. :wink:
Most Rubik-kockát keresek....
Zéti kezdi felfedezni a világot. Délután és délelött is fenn van pár órát. Szereti nézni a függönyt, ahogy a szél lengeti. :lol:
A játszószönyegén is elvan 15-20 percet.

Most megyek, apa megfürdette, cic kell! :)

Pár friss kép:

Kép még Dávid szőnyege volt-körbe járt a család kölkein

Kép A várva várt mosoly

Kép és egy szolidabb....
Vendég
 


Kriszta-köszönöm szépen! Sajnos a fiúk is így gondolják... :oops: Féltem is őt rendesen!

Zétinek nem semmi súlya van!!! Imádom az ilyen kis husi babákat!!
:lol:
Nagyon szép kisbaba, aki már egyre nagyfiúsabb kezd lenni!
A haja zseléért "kiált"!! :lol: :lol: :lol: Igazi pasis haj!

Zsu-én is szeretnék látni uh képet!


Többiek-remélem nyaraltok, pihiztek! (én is szabin vagyok a héten, de sajna egyedül mert a párom nem jöhet szabira. De nem kesergek, voltam női szakasszal moziban, megnéztük a Mamma miát, ami szuper volt, pancsikázok a medencében, napozgatok, pihengetek)
Vendég
 


Húúúú, MOZI! :lol: :lol:
Már vagy 4 éve nem voltam....
Vendég
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy bezavargok ide, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy babákkal, gyermekekkel, szüléssel, szülőséggel kapcsolatos portált.

A portál elérhetősége: http://portal.lilimode.hu

Találtok is sok érdekes dolgot, például cikkeket, (cégek tömény mennyiségű hirdetéseitől mentes) apróhirdetési rendszert, fórumot, szakértőket, recepteket, meséket és verseket, ajánlókat.

Ezen kívül egy különleges dolgot is találtok: egy ingyenesen letölthető havi magazint, amely teljesen reklámmentes.

Minden hónapban nyereményjátékot is indítunk, ami például most az iskolakezdéssel kapcsolatos, így akinek iskolába menő, vagy iskolás korú gyermeke van, azt biztos érdekelni fogja!

Azok, akik szeptember 15-ig regisztrálnak sorsoláson is részt vesznek, ahol értékes nyereményeket sorsolunk ki.

Kérlek nézzétek meg a portált, és ha tetszik, regisztráljatok!

Köszi,

hanee
 
 


Sziasztok!

Zsibima, gratulálok!!!! :) :) Mikorra várjátok a tesót? Annyira örülök! :)

Kriszta, Zéti hatalmas! Nagyon szép baba! :)

Móni, a cipők klasszak :). Ti is találtatok Jankának?

Era, összehozhatnánk megint egy talit :). Jövő héten lehet hogy visszamegyek a Balatonra, de az utána levő héten szinte 100 % hogy itthon vagyunk.

Múlt héten voltam dokinál, volt uh is (18 hetes). Emmának hugicája lesz, a Fruzsina nevet választottuk neki.

Teszek képet Emmáról és Fruzsiról is. A Balatonnál is készültek képek, de azok még nincsenek átpakolva a gépre.

Pusz mindenkinek :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép

Kép

Kép

Kép

 
 


Sziasztok!

Zsibima!!! gratula, gratula gratula!!!! nagyon szuppi!!! Mennyi idős lehetsz akkor most? mármint a picúr :D Nagyon szép nagylányod van, és nagyon hasonlít rád!!
Igen, láttam hogy megnéztétek, és örülök, hogy tetszenek, de tényleg! A párom kérdezte is, hogy ez meg ki lehet:-)))

Zsu, nagyon édik a lányok! Emma mit szólt? Nagyon édi, olyan nagy lány már!
A héten még itthon vagyunk, szombaton megyünk Balatonra, ha van kedvetek(ez mindenkinek szól!!!):-), akkor szerda , és csüt ráérek talizni. Pénteken még festeni akarok. Ugyanis kitaláltam, hogy kifestem a házat, egyedül!!! és már csak a nappali, és a spejz van, na meg az ajtók, ablakok. Jajj, és nagyon szuper lett, csak éppen én purcantam ki:-)))

Móni, már kezd beindulni a kisrác, húúú de egy akaratos hisztis kölök:-) kúszik előre, feláll, sétál kézenfogva, ma 2.felült, pápázik..kb ennyi, ja és haverkodik végre a kutyokkal:-)

Jkriszta, ha vígasztal akkor nálunk is Verdák örűlet van, ha 1milliószor nem láttuk, akkor egyszer sem... még jó hogy Thomasos dvd-nk nincs:-)) nagyon cuki a kis csöpp!!!menő frizurája van, én most megint levágtam Balázsnak.

na megyek, ma főznöm kéne, elfeljtettem rendelni :evil:

Era

Kép
Kép


Era, hajrá, kitartást a festéshez! Ügyes vagy hogy nekifogtál :).

Ez a hét nekünk mégsem jó, közben rájöttem hogy mennem kellene még C.bercelre a nagymamámhoz, ma meg autó nélkül vagyok. A másik napon amikor nektek jó lenne meg Vecsésen kellene dolgaimat intézni. Szerintem hozzuk össze a talit a nyaralásotok után, hm? Jövő hetemet még nem tudom, vagy Balaton vagy Monor.

Móni kért pocakfotót, itt egy tegnapi, majd' félidősen (19 hét 3 nap):

Kép

Szép napot mindenkinek! :)

 
 


Sziasztok!
Hát lányok, az alaptopikom zk lett, így ide már nem is nagyon jövök... csak ritkán!
Zsibima! Az van, h jobb, ha nem látja mindenki az írásainkat! Ugyanis az emberek alapjáraton rosszindulatúak! Gondolom nem újdonság! És hogy valakinek az legyen a szórakozása, h teleregénynek tekintse a dolgainkat... hát az minimum fura! És sztem láttalak múlt pénteken a market centrálban! (Mindenkivel ott futok össze?! :lol: ) A lányod meg kb. életveszélyes! Mi van a pasikkal! Jajj és a lényeg! Gratula! Jujj, de izgi! Számolj be részletesen a dolgokról, vizsgálatokról, eredményekről!
Zsu! Szép a pocid... De a lánykák is! Emma nagyon gyorsan nő! (Találtam cipőt :wink: ). Tiszta anyja!
Kriszta! Cuki a kis vasgyúród! Meg a nagy is! Rakjál már képet a nagyobbik fiadról is! (Tudod, méregetem a leendő vőlegényjelölteket! :lol: )
Era! Nekünk most kicsit sok a dolgunk, de valamikor beállítunk (persze rádcsörgök), az jó Neked? Milyenre festessz? És nincs dolgod? :lol: Hozzánk is jöhetsz! Usziba már nem jártok?
Mi mostanában jöttünk-mentünk (voltunk a Magas-Tátrában néhány napot "túrázni", sok gyerekkel, strandolgatunk Nagykátán, pecáztunk Dabason...), fogadom a háznézőket és közben keresgélek... Röviden ennyi!
Jók legyetek és nem szabadultok meg tőlem, csak ritkábban nézek fel ide!

Kép
 
 


Sziasztok

Zsu nagyon csinik vagytok!!! :D
Oksi akkor ha haza jötttünk mindenképp összehozzuk a talit csajok.
Móni akkor jössz amikor csak akarsz :lol: szívesen látlak bármikor, legfeljebb kupi lesz, ami amúgy is mindíg elég valószínű_)))
Festés:-) nem értem , mindenki ezt mondja, hgoy mehetek hozzá is:-)) tettem képet a másik topikomba, ott megnézhetitek, már nincs időm feltenni, apa vár a gépre.
Holnap indulunk, de majd rátok nézek a Balcsinál is:-)
pusssz


ja és járnánk uszira, de vmi közbe jön mindíg, betegség, vagy autóm nincs...blabla.... de akarok menni! :lol:

Era

Kép
Kép

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron