Új privát üzeneted érkezett!

Zsibima, a 20-30 közötti csajok nem valószínű, hogy osztálytársaim voltak, 32 vagyok :lol:. Ahogy néztem, nem is arrafele laknak, amerre én laktam. Ettől függetlenül lehetne közöttük ismerősöm, de nincs.

Tényleg, pörgős lett a topic :).

Szép estét :)!

 
 


Pörgünk! :D

Én is 32 vok. Még májusig.
Egész apróra lekicsinyítettem a képet, de semmi....


Eddig a Kókayhoz jártam. Du visszamentem, de nagyon sokan voltak és mind időpontra!
Holnap délelött újra elugrom, hátha szerencsém lesz.

Zsibima
Jó, hogy ilyen gyorsan találtál szakembert.
Biztató a sok pocakos. :lol:

Alig várom már a keddet, akkor megyünk dokimhoz. Már 6 hete nem láttam Zétit!

Zsu, te hol szültél? Dél-pesti?

Jó éjt Nektek!
:P
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszta: a Nyírőben szültem. Előtte ott volt mióma-műtétem, a dokim ott dolgozott, nem mentem máshova. Most is ott dolgozik, a Nyírő viszont magánkórház lett. Máshoz nem megyek, így drága mulatság lesz a tesó :lol:. Főleg, hogy ő is császárral születik majd (99%). Ez van. A lényeg úgyis az, hogy minden rendben legyen majd a várandósság alatt és a szülésnél is. Így is, úgy is fizet az ember lánya...

Nevetni fogtok, de mikor Emmával voltam várandós, volt hogy bementem a rendelőbe ahol dolgoztam (állatorvos vagyok) és megnéztem Emmát ultrahanggal :lol:. Nem mindig tudtam kivárni a "rendes" ultrahangos vizsgálatot. :oops: Innen tudom, hogy a 33. héten fordult be "irányba" :).

Szép napot Nektek! :)

 
 

 
 

Lányok!!!

Akkor én vagyok a legvénebb!!! :( :( :( (36)

Na nem baj!!

Viszont nem egészen 4 év múlva már felnőtt gyerekem lesz!!
B@sszus, akár nagymama is lehetek!!!! Jajjjj!!!! Ebben bele sem akarok gondolni!!! :oops:

Zsu-ultrahang állatorvosi rendelőben??? :lol: :lol: :lol: Nagyon jó!!!!!! :lol:
Ha nem jutok eleget el uh-ra, én is megkérem a dokinkat, ha viszem a kutyákat!!! :lol: :lol: Bizti nem nézne rám csúnyán!!! :lol:
A kórházzal kapcsolatban meg igazad van, így is rengeteget fizet az ember a szülésért, meg előtte ha magánba jár, akkor is...és össze sem lehet hasonlítani egy kórházat a magánkórházakkal!
Aki megteheti megértem, ha odamegy!

Elég szomorú, hogy annak ellenére hogy sokat fizetünk, nem kapjuk meg azt a wc tisztaságot, azt a nővér-hozzáállást, ami kellene...persze vannak kivételek. És én már marha régen szültem, de olvasom a mostanság szülő topikokat...

Egyébként miért volt császár? Bocsi, ha már írtad, mostanában lyukas az agyam... :oops:

Kriszta-drukk a keddhez!! Hova jársz???
Én szerintem főleg az elején nem fogom kibírni uh. nélkül...na a korom miatt sűrű vendég leszek az istenhegyi géndiagnosztikán...
na meg az előzmények miatt is...

Ha lesznek képek, akkor kérjük!!! :D

Kókay: nem sok jót hallottam én se róla! De hát szerencsére nem azért jársz hozzá, mert beteg vagy! :wink:
Vendég
 


Zsibima, ugyan, nem vagy vén! :wink:

Hallottam már kollegáról, aki ultrahangozott kismamát :wink:.
A mi gépünk nem mai darab, nem csinál olyan szép képet, mint a dokimé, de a lényeget láttam :). Nem emlékszem már pontosan mikor (előkeresem, egy másik fórumon leírtam a pontos adatokat), de egészen pontosan sikerült mérnem BPD-t, combcsont hosszt és haskörfogatot is. 3 vagy 4 nappal később mentem vizsgálatra, 1-2 mm különbség volt csak a két mérés között :).

Császár azért lett, mert a szülés kiírt napjára nagyon érzékeny lett a korábbi (mióma) műtét hege (a belső méhszájnál van a heg). Emiatt azt "tanácskozták" meg a dokik, hogy másnap reggel 9-kor műtét. Esélyesnek tartották, hogy vajúdás közben reped, ezt nem akarták. Éjjel már nem aludtam, a műtőbe 5-7 perces fájásokkal mentem. A heg végül így is repedt, de így kisebb volt a baj, mintha ez hüvelyi szülés közben történik.
Mindezek miatt nagyon nagy az esély arra, hogy a tesó(k) is császáral születnek. Illetve minimális a hüvelyi szülés esélye.

Kriszta, csatlakozom Zsibima-hoz, képet kérünk jövő héten!

 
 


Zsu-így már értem a császárt! A lényeg az, hogy mindketten egészségesek vagytok! Sokan ellenzik a császárt, hogy az nem akkora szülési élmény, de ez hülyeség szerintem! A baba és a mama érdekei úgy kívánják akkor az kell!!!
Én csak akkor nem értek vele egyet, ha valaki azért akar mert fél a hüvelyi szüléstől...nekem ha a második az lenne, nem esnék kétségbe!
Van a topikomban egy lány, aki a 4. babát tervezgeti és már 3 császárral született gyereke van! :D

A koromra a legfőbb bizonyítékot mindjárt elküldöm fénykép formájában!!! :lol: (nem a legjobb mindőség, de webkammal csinálta a lányom)
Vendég
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1204284675.6504.gif[/img]
Kép [/img]

Küldjetek ti is!!!
Vendég
 


Zsibima, a képeken Te vagy vagy a lányod...?

Lányok, Emma nagyon nyűgös ma :? A kutyák is dinkák :roll:
Nekem meg nagyon fáj a csuklóm. Állítólag nagy szél jön....

 
 


Ja, mi is legalább 3 gyerkőcöt szeretnénk. De ha lehet, akkor négyet is akár... :wink: :)
És igen, a legfontosabb az, hogy mindketten egészségesek vagyunk. Persze, nagyon szerettem volna normál úton szülni, de ez ma már nem fontos. Nem tudom milyen hüvelyi úton szülni, nekem császárral is hatalmas élmény volt :).

 
 


Zsu-jó lenne, ha úgy néznék ki, mint a lányom! :lol:

3-4 gyerek?? Az nagyon jó lesz! :lol: Én örülök, ha ketteske összejön...de lesz az biztos!!!

Szerintem a császár is van akkora élmény, sőt lehet talán nagyobb is...de nem éltem át, nem tudom. De mondom még lehet...(az a parám, hogy ikreim születnek és őket nem merném hüvelyi úton megszülni...) Az a gyógyszer, amit szedni fogok, "esélyesít" az ikrességre...nem örülök, de hát ez nem kívánságműsor...

Ritkán teszek fel képet, de akkor sokat ám...a másik topikba is tettem ma kis családomról, ha nem bánjátok teszek ide is!!!
Vendég
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1204288178.4209.gif[/img] Kép Kép [/img]
Vendég
 


Sziasztok!

Zsibima, nagyon szépek vagytok! :)
A kép alapján nem is vagy vén :wink: :).

Képzeljétek, Emmának jönnek az örlőfogai. A két felső egy-egy csücske kinn van. A jobb oldalon alul meg már egy csücsöknél áttört az ínye, bal oldalon alul nem tudtuk megnézni. Viszont így már érthető a néhány napja tartó nyűgössége. A metszőkkel nagyon megkínlódott, éjszakáztunk napokon át, nem is gondoltam hogy megint foga jön. Bár még ezek nincsenek kinn, jó lenne ha ennyi nyűgösséggel megúsznánk, de ki tudja mi lesz még....

Szép estét!

 
 


Zsu-köszi! :D

Remélem ennyi nyügivel megússzátok a fogzást!!! Én Bettym annó síkitozott a fájdalomtól...pedig akkor is volt már valami szer, amivel kenegettem az ínyét...

Képzeld hétfőtől megyek dolgozni, úgyhogy bocsi, ha nem reagálok azonnal...nem tudom még mennyire leszek fáradt, mert bár nem kell túl sokat dolgozni, de mivel tömegközlekedéssel fogok bejárni, kb. 3 órát fogok utazni... :cry:

Hetek óta keresek melót, sok embernek szóltam, és most jönnek vissza az ajánlatok, naná hogy pont olyanok, amit nem szerettem volna! Marketing területen egyáltalán NEM akartam elhelyezkedni!!! Mert elegem van már belőle...
De most úgy vagyok vele, hogy a szülésig kibírom... :wink:

Ja amúgy számítógép előtt fogok ülni, úh. majd biztos tudom nézni a babanetet stikában! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Zsibima, milyen az új munka?

Nálunk semmi különös nincs, fúj a szél veszettül, Emma kínlódik a fogakkal (de már a bal alsónak is érezni a kibújt csücskeit :) ), a kuttyok is megkergültek ebben az időben :roll: .
Legyen már nyár! Vagy legalább tavasz :wink: :)

Szép délutánt!

 
 


Kriszta, ma mész a dokihoz, ugye? Remélem minden oké Zéténnyel :).
Ha kaptatok képet, mutatsd meg nekünk is, légyszi :wink: :)

 
 


Zsu-na én balga azt hittem, hogy máris munkába állhatok. Na szóval túl vagyok a felvételi 2. lépcsőjén, és kiderült, hogy nem is vagyok olyan hülye: csak engem vettek fel! :lol:
Ma itthon vagyok, aztán 2 nap tanfolyam még, és gondolom akkor hétfőtől meló.

Amúgy nem annyira rossz, összesen 7 órát kell bennt lenni, ebből 6 meló. Viszont 2 hétig kell csak tömegközlekednem, (de már most unom,) mert kapok egy kis kocsikát! :lol: Biztos furi lesz, mert egy szakadék, de most úgy vagyok vele, hogy nem igazságos, hogy a Jani kocsival jár dolgozni, én meg gyalog! Úgyhogy jár nekem, ez a kis roncskocsi! :lol:

Amúgy csak a klinikákhoz kell járnom, tehát kocsival fél óra (se ha nincs dugó) viszont busszal 3 óra oda vissza...

Kriszta-eltüntél!!! Ne csináld ezt, mert akkor azt fogjuk gondolni, hogy valami gond van! Kérjük az uh. képeket Zétényről!!!
Vendég
 


Zsibima, gratula a munkához! :)

Mindegy, hogy szakadék a kocsi, lényeg hogy menjen :wink:. A sárga busznál minden jobb :roll: .

Lányom nem hagy ma. Iszonyú nyűgös :roll: . Neki sem lehet mindig jó napja....

Szép napot!

 
 


Szisztok!

Itt vagyok, csak szar volt az utóbbi pár nap.
Nem tudok dokit váltani, itt Üllőn egyik sem vesz át, Vecsést még meg sem mertem próbálni. :(

Zsibima
Gratula a melóhoz!Mit fogsz ténykedni? Tudom milyen nehéz egy "normális", elfogatható helyet találni.
Nekem nem sikerült, sajna a postán kellett maradnom.
A kocsi meg LÉTSZÜKSÉG!!!
A busz az amit még mindig nem szoktam meg. Reggelente, oviból inkább hazasétálok.(bár ez már egyre nehezebb)
Én már láttalak téged!! :)
Vagy itt Üllő cityn, vagy a buszon, de tutira emlékszem rád!
A lánykád nagyon szép! Apja biztos puskával várja srácokat. :D

Zsu
Nekünk anno, Dávidnál használt a homeos Chamomilla, meg a védőnéninket áldom a Viburkol kúpért!
Emma szopizik még? Az az igazi nyugtató! :D
A frontok is közrejátszanak a nyüginél.
Páromra is hatnak, fejfájós.

Nos, biztos már azért is tiszta ideg voltam napok óta, h nem láttam Zétit.
Tegnap megnéztük végre! :D :D
Minden okés vele, nekem is még zárt a méhszáj.
Bár a fejátmérő szerint még csak 23+4 vok, de nem baj, mert töki is kicsi buksival született.
Doki szerint túl aggodalmas vagyok. Minek parázom, ha úgyis mindig, minden rendben van!
Na, ezt nem fogják a férfiak SOHA megérteni!
Kaptunk képet, de felesleges feltennem, mert csak alian fejecske látszik. Apával úgy döntöttünk, mégis elmegyünk még egy 4D-re.
Tök jó volt, Dávid is tologathatta a hasamon az UH fejet, nagyon élvezte!
Magánba járunk, mert én már ahhoz türelmetlen vagyok, hogy végigüljek 2-3 órát agy sztk rendelésen.
A dokimnak meg idéntől már meg is szünt a rendelése a mávban.

Tegnap voltunk sógoréknál is.
1 éves a kisfiúk, de még sajna megállni sem tud, nemhogy elindulni. 15 kg a drágám. Dávid azt hitte kislány, mert icurka-picurka fütyköse van.
:D
Anyósom meg olvadozik tőle! Minket nem nagyon szeret. :oops:
Pedig Dávidom odáig van érte! A balcsinál lakik, csak néha jön fel, de hozzánk akkor sem jön el.
Tavaly nyáron le akartunk menni hozzá 1hétre, de nem akarta. :evil:
Azóta kakálok rá, meg sem kérdezem már, h mi van vele, hogy érzi magát.
Csak a tök miatt idegesít. Neki szüksége lenne nagymamira.
(az én anyukám már 15 éve meghalt) :cry:

Na, jól ki offoltam magam!

Jók legyetek!
Vendég
 


Sziasztok

Kriszta, szuper hogy minden oké Zétivel! :) Alian fejecskére is kiváncsiak vagyunk ám! :wink: :) Muti! :d
Édes lehetett Dávid, amint ultarahangozta Anyát :D Erről nincs fotó? :) :lol:

Emma nem szopizik, pedig az lenne most az igazi. Ma már nagyon sz@r napja volt szegénynek :(. Homeopátiás cuccokban jók vagyunk, kisebb patika van már itthon belőlük :lol: :).
A Chamomilla egyelőre nem kell, még nem nagyon ingerült a lány. Inkább a Belladonna használ most, evés és alvás előtt kap 2 golyót a Ch9-esből, így nem köpi ki a kaját (neki a torka is randán bevörösödik fogzáskor és fáj neki, nem szívesen nyel ilyenkor), nem is fáj így annyira az ínye sem. Viburcol van itthon, még nem kellett.

15 kg 1 évesen nem semmi. Az hogy még nem áll kapaszkodás nélkül, nem nagy gond, sem az hogy nem jár. 18 hónapos kor a "határ" az önálló járás kezdetére. Ha kapaszkodva tud járni, nincs baj. ( Sokáig jártunk konduktorhoz, kiokosodtam a témában)
Egyébként 1 évesen Emma sem tudott még egyedül állni. 1 héttel később, mikor elindult, akkor tanulta meg a kapaszkodás nélküli állást. Ja, én 1 évesen 14 kg voltam, de akkor kezdtem járni mint Emma, 1 éves 1 hetesen. Azt mondják, azóta nem sokat híztam :lol:

Anyósod meg... no comment :roll:

Szép estét, Zéti fotót várjuk :)!

 
 


Sziasztok!
Már több mint egy éve nem jártam a Babaneten, most kiváncsiságból benéztem.Ezt az oldalt még én hoztam létre, csak a Vecsési csajok áthívtak hozzájuk.Onnét is kiszakadtam sajnos, mert időm és lelkesedésem hanyatlott.
Kislányom májusban lesz 6 éves, nagycsoportos a Gyöngyvirág-téri oviban. Kistesót mi is szeretnénk az idén vagy jövőre, bár még nem vagyunk a dolgon.Pedig muszály lesz sietnünk , mert a 35-öt töltöm júniusban.
Nincs köztetek olyan aki csatlakozna hozzánk az Üllői hastánctanfolyamra.Nagyon szeretem csinálni elég jó a csapat, csak kevesen vagyunk.Járunk fellépésekre a környéken, mindig van vmi alkalom amire meghívnak.
Most mennem kell, vár a munka és egyéb teendők...
Sziasztok
Szilvi
 
 


Kriszta-tök jók a Zétényes hírek!!!
Találkozás: nyugodtan kiabálj rám, ha látsz valahol, mert én nem nézek se jobbra-se balra :oops: Buszon nem valószínű hogy találkoztunk, mert egyenlőre egy kezemen meg tudom számolni hányszor ültem rajta, de lehetséges...bár inkább talán tesco, penny, cba: az előfordulási helyeim! :lol:
A lányom: no comment, tényleg voltak balhés időszakok, ami a fiúkat illeti, majdnem még a rendőrséget is kihívták a szomszédok, amikor a fiúk összeverekedtek a házunk előtt miatta! Most már lassan 1 éve jár egy fiúval...(ő nyerte a verekedést :lol: )

Egyébként egy marketinges cégnél fogok melózni, amit nagyon nem akartam, de most már beletörődtem. A munkakörülmények, pénz jó, sőt ma tudtam meg, hogy pénteken csak 2-ig kell dolgozni! :lol: Hurrá!!!
A posta viszont egy biztos munkahely nem??? Most is dolgozol??
És ha igen, akkor meddig??
Anyósod.... :evil: Én nem tudom az enyém sem normális, és soxor gondolkozom: én is ilyen leszek vajon??? Remélem nem...

Zsu-tök jó, hogy értesz a homeos bogyókhoz! Akkor lesz kitől tanácsot kérnem, ha egyszer szükség lesz rá! :lol: Bár én sosem vagyok beteg, de terhesen lehet olyan gond, amire kéne mégis valami...v. ha lesz babó! :wink:
Emmát ne is csodáld ha nyügős! Ilyen frontok mellett, egy felnőttet is megvisel! Na lassan itt a jó idő, ma mondták a rádióban, hogy megjöttek a fecskék! :lol:

Nsyl-örülök, hogy mint a topiknyitó meglátogattál bennünket! :lol:
Sajna én egy lustaságkiránynő vagyok, úgyhogy a hastánc, mint minden más mozgás: kilőve! :oops: Pedig nekem nagyon tetszik!
Vendég
 


Szió csajok!

100 napon belül vok!!!
Sehol senki..... :(
Tök oviban, apa melózik, nekem meg semmi kedvem takarítani!
A postán vagyok már 12 éve, de már 4 éve itthon.
Nem mentem vissza(fizikailag), mert kiköltözött B.örsre! Az meg ugye egy csöppet messze van.
Jó lett volna vissza menni egy kis időre a pénz miatt, de sajna ez van...(táppénzen vagyok)

Ma már nagyon nehezen sétáltam haza az oviból. :oops:
Baross u.-tól felfelé már alig kaptam levegőt!
A mai volt az utsó!!!
Ja, igen a Keyonál lakunk....
Az új lakóparkban.
Tök jó hely, de itt is vannak barom szomszédok.... :(
Uncsiból vettem egy hajfestéket (világosabbat, mint szoktam), kíváncsi leszek mi lesz belőle.....

Képzeljétek, nyárra bezár az ovi, felújítás miatt!
Mit fogok én itthon csinálni a tökkel 3 hónapig???? :evil:
A pici júni elején jön, nagyon csavarogni sem fogunk tudni...
Meg fog őrűlni itthon pajtások nélkül! És persze én is! :oops:
Most kéne egy nagyi...
:roll:

Zsu
Remélem kibújtak már azok a fogacskák! :)
Ezek a trendi rágókák beváltak nálatok?

Zsibima
Én nagyon tudtam volna örülni egy hasonó melónak!! :D
Péntek 14h? Az nagyon fasza....
Nekem most lenne az OKJ vizsgám, de ezt a félévet el kellett halasztanom.
Ki akartam zárni minden stresszt....

Nsyl
Üdv a fedélzeten!:D
Engem nagyon érdekelne a hastánc.
Bár csontkollekció vagyok, remélem most tényleg marad valami a csípőmön.
Visszatérnék a témára pár hónap múlva....

Na megyek lemosom a festéket.... :wink:

Szió mindenkinek!
Vendég
 


Hahóóó!

Sehol senki....ismét :(

Zsibima
Még biztos kell egy kis idő, mire belerázodsz a mindennapokba!
Azért kíváncsi lennék hogy érzed magad, új hely, új emberek!?

Zsu
Mi a helyzet Emmával? Jobban van? Már biztos... :lol:
Hány foga van most?
Építkezést mikor kezditek?

Sikerült átmennem másik háziorvoshoz!!!!
Remélem elfelejtem ezt a csúnya 1 évet, ezze al tiszteletlen bunkóval együtt! Mi volt ma az első kérdése? -Maga tényleg görcsöl, keményedik????
Mondtam neki, h napi 4*-5*, de a 27. héten ez már tök normális, szerintem.
Erre ő- Nem azt kérdeztem, h normális-e, hanem, hogy tuti görcsöl? Hol az új papír?
Ennek a kérdésnek nagyon örültem!!!
Előkaptam az új háziorvos kikérő papirját és csöndben az asztalára tettem!
Annyira jól döntöttem!!!!!!!!

Bocsi, h megosztottam veletek, de számomra ez nagyon-nagyon jó és nagy dolog!
Tök Happy lettem! :lol:

Nem szeretnék magammal társalogni........ :oops:
Merre vagytok?

Na pussz mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi a kimaradásért!
Remélem jól van mindenki. Nálunk sajna mindenkiben bujkál vmi, ill. kapar a torkunk, de a nagyadag C vitaminnak köszönhetően valszinű nem tör ki a betegség.

Kriszta!
Ügyi voltál, hogy megtetted!
Melyik oviba jártok? Mert a milyénket is felújítják és elköltözik egy kis időre.
A hastáncra akkor majd visszatérünk.

Zsibima!
Milyen a meló? Biztosan bele kell rázódni, de azért tessék jönni és mesélni.

Azért majd próbálok sűrűbben jönni!


Pusszantás!

Szilvi
 
 


Sziasztok!

Kriszta, szuper hogy sikerült átmenni másik dokihoz! :) :) :)

Emma picit jobban van, de most az egyik -már áttört- foga miatt szenved, eléggé "pokróc" hangulatban van már napok óta :?

Építkezés: hááát, úgy néz ki nem lesz. Merthogy találtunk egy szuper házat Vecsésen, valószínűleg azt felújítjuk, és már idén költözhetünk is akár :) :) :).
(Az előző telek így a szüleim cégének a tulajdona lesz, nem a mienk).

Zsibima, milyen az új meló?

Hú, én mindig is szerettem volna hastáncolni .. Részleteket tudsz mondani? :) Korábban táncoltam, nem hastáncot ugyan, de mindig is vonzott

Szép hétvégét és kellemes Ünnepeket Nektek :), én szerdáig nem vagyok.

 
 


Sziasztok lányok!!!


Ezerésegy bocsi, hogy nem jöttem, de rajta hagytam a világítást a kocsikámon, lemerült az aksi...ott hagytam pesten, és napokig gyalog jártam melóba...
Fél hétre értem haza...utána a lakás romeltakarítása...
Hulla voltam, hát hiába, "nem szokta a cigány a szántást" :lol: nagyon elszoktam a melótól...

Amúgy köszi, de utálom a munkahelyem, viszont, nemsokára "kitüntetnek" mert úgy néz ki, hogy nekem jön össze a legtöbb üzlet, és lehet, hogy nekem lesz a legtöbb fizum ebben a hónapban...
Már megfordult a fejemben, hogy otthagyom a helyet, de hát máshol fele ennyit se tudnék keresni...Úgyhogy most kitaláltam, hogy nyárig maradok, aztán keresek egy olyan helyet, ahova szívesen járnék be...mert nem jó így felkelni, hogy utálok dolgozni...

Örülök, hogy veletek minden rendben van!

Most rohannom kell, de majd igyekszem jönni és írni nektek!!!

Puszi mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok!


Egész véletlen bekukkantottam ide, és nem tom kihagyni hogy írjak :wink: mivel van itt egy állatorvos, és még franciabulldogot is láttam Zsibimánál :lol: :lol:
Én monorierdei vagyok, és ezért gondoltam esti levezetésként benézek. Ha nem baj csatlkoznék hozzátok:-) KÉt kisfiam van, és sok-sok kutyám:-) francia bulldogokat tenyésztek.

Zsu az ultrahangos sztorin jót nevettem, én is gondoltam, hogy egyszerűbb lenne, ha az állatorvosunk kukkantgatott volna be:-))) Oda többet járok:-) Monoron dolgoztál akkor mint állatorvos? Gondolom, most babázol:-) Pedig jó lenne itt a közelben egy jó állatorvos.:-)

Era

Kép
Kép


Barnusanyus-persze hogy jöhetsz, legalább bővül a kis csapatunk!
Most nagyon-nagyon irigy vagyok, hogy francia bulldogot tenyésztesz!!!! Nekem is szívem vágya, szívesen foglalkoznék vele, de nem értek hozzá...laikusként, meg nincs értelme! Mert szaporító meg nem akarnék lenni...

Nekünk a szemünk-fénye, (eddig) egyetlen kisfiúnk :lol: a kiskutyánk...pedig mindig utáltam a francia bulldogokat...
De a párom nagyon szeretett volna, hát vettem neki egyet!
Na azóta aztán, úgy gondolom, hogy más kutya a közelébe se jöhet az én kis Malackámnak!!! :lol: Egyszerűen szerelmes vagyok belé!!! :lol:
Régóta tenyésztesz???
Vendég
 


Sziasztok!

Szeretnek csatlakozni Hozzatok, ha lehet! Tok jo itt a hangulat :lol:
Szeptemberben koltoztunk Vecsesre Bp-rol, nagyon jo itt lakni. Dec. 27-en szuletett kislanyunk, Nori, es most o kitolti a mindennapjainkat. Persze, mi is szeretnenk meg minimum egy babat, es lassan el is kezdhetunk ezen dolgozni (persze, meg azert varunk par honapot)

Most lesz lassan harom honapos, es megyunk a monori uszodaba megnezni a babauszast, ha minden ok lesz, akkor jarni fogunk. Valaki tud rola tobbet? Jo hely?

most mennem kell, Nori kiabal...

udv,
Csilla

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen, akkor jövök rendszeresen:-)))
Na nálunk sem ment egyszerűen, a párom kitaláta hogy vesz egy bullit, én meg közöltem vele, hogy a lakásba be nem hozza!!!! aztán persze én voltam az aki ágyba is vitte őket:-))) Imádom őket, amíg élek biztos lesz bulldogom:-) Örülök, hogy Ti is ilyen kutyisok vagytok. A first ladynk most lesz 9éves. Az első almunk 6 évvel ezelőtt született meg, amiből 3at megtartutunk (és két kutyánk a világkiállításon nagyon szép eredményt ért el, az egyik szukánk lett 2003ban a világ legszebb franciabulldogja:-))), közben vettünk még egyet,,,, aztán minden alomból tartottunk meg:-)) szóval folyamatosan bővül a család. Szeretem azt amit csinálok, és szeretném ha többet nem kellene vissza menni dolgozni, mert ez az amit imádok csinálni, nem pedig a könyvelés:-((( vhol meg volt ez írva nekem, mert általános koromban már nyulakat tenyésztettem:-))))
Most kicsit nehézkes a dolog a fiúk mellett, de nagyon jó gyerekek , így sokmindent tudok mellettük csinálni. Barni már elmúlt kettő, Ő nagy segítség, jön velem a kutyákhoz:-)) a többi marad estére,éjszakára, vagy amikor épp alszanak egyszerre.:-)
Ti honnan vettétek a kis betyárt?

Zsu, visszaolvastam a topicot, és olvastam, hogy Ti is kiállításoztok.:-) Idén nekünk is kéne menni, de nem vonz a bírói lista:-(((( na meg egyébként is ami ott van:-(((

Csillaz!
A monori uszi nagyon szupi, mi már lassan két éve járunk oda. Barni nagyon vízimádó, többet van a víz alatt, mint felette, a kicsi is kezdi szokni a dolgot:-))) nálunk a szombat szent, akkor együtt megy a család pancsizni:-) Nagyon jó dolognak tartom.
Zsu remélem kinövitek ez az ekcéma dolgot. Nekem a kezem tud szörnyen ekcémás lenni, de már meg van a megoldás rá. Cremor krémbe teszek grapefurit mag cseppet, és azzal kenem, és használ!!! és ez még sem szteroid... sőt ha nagyon ki van repedezve olivaolajba csepegtetem, és 1nap alatt rendbe hozza!!! szóval én erre nagyon esküszöm..

Most indul Monoron baba-mama torna én oda szeretnék menni, ha a fiúk is úgy akarják. Ill. Gyömrőre ringatóra.... ezt kb.1 éve tervezem, de már lassan csak eljutok oda.... :-)))

Era

Kép
Kép


Sziasztok!!

Üdv itt nálunk Csilla!

Én sajna nem tudok hozzászólni az uszihoz, mert én is pestről költöző vagyok...
Vecsés meg tényleg majdnem pest... :lol: annyira egyben van.
Jó neked, hogy ilyen picikéd van, én most hajtok rá! Illetve már régóta, de sajna nem jön össze, többször elvetéltem az elmúlt 1 évben...de most kivizsgáltak és úgy néz ki nincs semmi bajom! Úgyhogy remélem mielőbb összejön nekünk is egy kicsi! :D

Era-nekünk egy angol bulldog tenyésztő ismi hozta át romániából Naseem-ot. De mivel a törzskönyvet nem hozta, hát tavaly nyáron kimentünk és meglátogattuk a tenyésztőt...hát ennyi kutyát még soha nem láttam egy helyen.
Hatalmas területet vett meg a srác, rengetegen dolgoznak neki, és nagyon szépen vannak tartva a kutyák! Na szóval meglátogattuk a mi kis Malackánk családját! Az apukája osztrák egyébként, az anyukája meg román...nekünk ő a legszebb!!! :lol: :lol:
Nem semmi eredményeket értetek el!!! Itt meg Üllőn-lehet ismered a tenyésztőket -találkoztam 2006 legszebb francia kutyijával! :lol:

Gyertek minél többet!!!
Vendég
 


Akkor külföldi a kissrác:-)) tegyél fel képet, léccci léccci, nagyon kíváncsi vagyok:-))) Nemismerem az üllői tenyésztőt sztem... Kicsit kisestem a susmusból,,,, nem is foglalkoztam nagyon másokkal, én itthon jól elvoltam a kis családommal:-))) de most újra kell kezdenünk a kiállításozást, van néhány szépség akit vinni kéne, de inkább külföldre kéne menni, ott jobban van esély bármire...de még a pici pici, hosszú útra nem akarom vinni, akkor lenne jó, ha már nem szopizna, akkor lenne aki pesztrálja:-)))
Na igen, én is úgy voltam vele, amikor terhes lettem, hogy felvesszük a szomszédasszonyt, egy kis bulli melóra, de mire oda került a sor, már nem tudtam volna fizetni. Így maradt minden nekem:-))) azzal nincs is baj, mert imádom csinálni, csak jó lenne ha legalább lenne itt egy mami, aki néha vigyázna 2-3 ót a lurkókra....igy egy kicsit murisabb:-)))
Remélem babó hamar össze fog jönni. Ha nincs semmi gond, akkor biztosan Te is újra élvezheted a babázás örömeit:-))) Akkor ezekszerint utrogestant sem kell szedned majd. Nálunk a blökik szoktak kapni, sajna már egy párszor előfordult, hogy hamarabb akartak szülni:-(((( de szerencsére mindíg időben elcsíptem őket:-)))

Era

Kép
Kép


Era-bocsi, annyira a kutyákkal voltam elfoglalva, hogy nem is néztem, neked is milyen pici gyerekeid vannak! :oops: Hát nem lehet könnyű két pici mellett a kutyákkal is foglalkozni!
Holnap ha lesz időm teszek képet! :D
Az a helyzet, hogy hiába nincs elvileg semmi hormonális problémám, azért clostyt felírak...szerintem, ha megint terhes leszek, akkor utrot is fogok kapni! Mert elég könnyen teherbe esek, de vagy üres petezsák növekszik bennem, vagy nagyon hamar elvetélek...
Azért reménykedem, hogy most már sikerülni fog!
Vendég
 


barnusanyus írta:Sziasztok!


Egész véletlen bekukkantottam ide, és nem tom kihagyni hogy írjak :wink: mivel van itt egy állatorvos, és még franciabulldogot is láttam Zsibimánál :lol: :lol:
Én monorierdei vagyok, és ezért gondoltam esti levezetésként benézek. Ha nem baj csatlkoznék hozzátok:-) KÉt kisfiam van, és sok-sok kutyám:-) francia bulldogokat tenyésztek.

Zsu az ultrahangos sztorin jót nevettem, én is gondoltam, hogy egyszerűbb lenne, ha az állatorvosunk kukkantgatott volna be:-))) Oda többet járok:-) Monoron dolgoztál akkor mint állatorvos? Gondolom, most babázol:-) Pedig jó lenne itt a közelben egy jó állatorvos.:-)


Szia Barnusanyus!
Üdv itt! :)
Igen, Monoron az Ady utcában, de 2006. augusztusa óta ithon vagyok. Nekem rémlik Monorierdőről egy hölgy, aki bézs francia bulldog kant keresett. Nem Te voltál az....?

Mennyi idősek a gyerkőcök?

 
 


ÁÁÁÁÁ

Era, bocs, csak most olvastam végig az oldalt.

Na igen, az itthoni bírókról és kiállításokról... Inkább semmit nem mondok. Sajátjaimmal idén csak Stockholm világkiállítás, Budapest Európa kiállítás, esetleg ősszel Luxemburg és ha szőrben lesznek, akkor klubkiállítás van tervbe véve. Az egyik szuka kölykeivel megyek itthon kiállításra, most hétvégén is.

Gratula a 2003. világgyőztes címért! :)
Nekem ez még nem jött össze, csak 2006-ban az Európa-kilállításon a fiatal osztály 2. helye, 2007. Világkiállítás növendék osztály kit. 1. és tavaly az Európa kiállításon a champion osztály kit.2. Idén nyerni szeretnék! :wink: De ha nem, majd a kölykök jövőre :lol:

Babaúszás Monoron: nagyon jó! Úgy néz ki, rendben van Emma bőre, májusban valószínűleg folytatjuk.

Gyömrő (Ringató) nálunk is tervben van, illetve Vecsésen a Cini-cini (elvileg holnap megyünk...).

Szép estét mindenkinek! :)

 
 


Sziasztok lányok!!!

Zsu-örömmel olvasom, hogy Emma bőre meggyógyult!!! Akkor legalább pancsizhat nemsokára, az a legjobb mozgás!!! :lol:

Barnusanyus-hétvégén teszek képet, mert most nincs erőm... :cry:
hulla fáradt vagyok mindenhez, csak gyorsan reagálok itt, aztán hétvégén jobban ráérek majd!!

Csilla, Szilvi, Kriszta??? Hol vagytok????
Vendég
 


Sziasztokj!

Zsu, "csak" Ti is nagyon szépen muzsikáltok kiállításon:-)))) Én is gratulálok Nektek! MI is inkább külföldre mennék, de még a pici pici a sok autókázáshoz. Vagy legalábbis nem akarnám őt ezzel terhelni. Ti mivel mentek autóval?
Ti mióta tenyésztetek?
Egyébként én hallottam egy Zsuzsa állatorvosról. Netán Te lennél az??? :-) Én bizti nem kerestem kutyust Monoron. Saját kutyáink vannak. Ill. az első kettőt vettük:-))) Ja meg most egy fiút Oroszországból, akibe rettentően szerelmetes vagyok:-)))

Nagyon szupi, hogy rendbe jött Emma bőre! Akkor talizunk az uszin:-))) Milyen volt a Cini- cini?? Ha szupi, én is mennék veletek szívesen. :wink: Most gyereknap szervezés van, Tegnap olyan szép idő volt, hogy kihagytuk a déli sziesztát:-) 1/2 1től 4 ig kinnt voltunk. Barátnőmnél volt a babakocsi, és hordozóba vittem ki a picit, így kedvükre kíváncsiskodhattak. Muszáj megmutatnom, annyira cukik:-)))
Zsu Te is tegyél fel képet lécci.:-)

Zsibima:-) okés várom a fotókat, nagyon kép mániás vagyok-:-) Már péntek van, aztán pihi!

Era

Kép
Kép


Kép Kép pihi Kép kukucs:-)

Era

Kép
Kép


Kép
Egy nem kutyásat is:-)))

Era

Kép
Kép


Szia Era!

Nagyon szépek a gyerkőcök! Gratula! :) A kutyákról nem is beszélve... :wink: :D

Igen, én vagyok az a Zsuzsa. Viszonylag sokat jártam Monorierdőre is kutyákhoz-macskákhoz-egyebekhez.

Tulajdonképpen nem én tenyésztem a kutyókat. Nem váltottam ki kennelnevet, az almok Dai Medici kölyköként születnek (innen származnak a kutyáim). Ha gondolod nézd meg: www.daimedici.hu :). Só-bors törpék, a kanok közül Cry Baby van nálam, a szukák közül pedig Tequila és Cha-cha-cha. Most vasárnap Tequila, Cry baby és Tequila egyik kölyke jön kiállításra, illetve Zsolt kutyái közül egy fiatal kan. Ja, meg egy fekete törpét is viszek :).

Képeket találsz Emmáról: www.kep.tar.hu/foldizsuzsa

A cini-cini nagyon jó volt, megyünk mostantól minden szerdán reggel 9-re. Ha gondoljátok, gyertek velünk :).

Babaúszást terveim szerint a fogzásos mizéria lezajlása után folytatjuk, most épp egy szemfog is beindult :roll:

Weboldalatok van?

 
 


Era, bocs szétszórt vagyok.

Megnéztem az oldalatokat, klassz, gartulálok.

Az a Ragina Gold szuka abból a Ragina Gold kennelből származik, ahol angol cocker spánielek is voltak?
Ismerem a csajszit, most só-bors és fekete-ezüst törpe schnacikat tenyészt. (Illetve lehet, hogy ő lánya, de megtartotta a kennelnevet). Az első alom mostanában jött le nála.

 
 


képfeltöltésben béna vagyok :lol:

A kanomról az egyik kedvenc képem:

http://www.daimedici.hu/eredmenykepek/78749833.jpg

 
 


kicsi a világ:-))) Egyébként gondoltam, hogy ismered Rácz Mariannt. :-) Tudom, már láttam snacival kiállításon. Rég beszéltem vele. Na meg kicsit orrolok is rád, de mind1.
Igen ez az a kennel:-))) Az első kutyinkat tőlük vettük, ugyhogy ezért életem végéig hálás vagyok neki:-) Ragina Gold Dolche Vita, azaz Dolcsika áprilisban lesz már 9 éves!!! mindenkinek anyja... Rakok fel egy uj szupi képet róla, annyira jó fej blöki:-)))
Megnézem a Te képeidet is.
ÓÓÓ, akkor TE vagy az a Zsuzsa:-))) rólad csak jót hallottam:-))))
Jársz még egyébként ki oltani ilyesmi?
Jó kis hétvégétek lesz akkor. Ilyenkor Emmát is viszitek? Külföldre is megy veletek?
Szupi, akkor megdumcsizzuk, menjünk együtt szerdán:-)
A weboldalunk naon gáz, egy csaj elkezdte csinálni, de nem fejezte be. Folyamatban van egy szipi -szupi:-)
iwiwen fennt vagy?

Era

Kép
Kép


:)

Mariannra én is orrolok. Elég sokan még rajtunk kívül, de tényleg mindegy.... Nála van egyébként Tequila alomtestvére, Timur. Egy időben ő nyírta Lénát (Tequila), de már máshoz viszem. Illetve én nyírom, 1 adott részt igazít meg rajta a kozmetikusunk.

Nem járok most se oltani, se kezelni, a pecsétemet is visszaadtam most a Kamarának. Majd ha nem babázom itthon, talán folytatom. De az nem most lesz 1-2 éven belül.

Kiállításokra itthon egyszer-kétszer jött velünk Emma, de általában vagy anyu vigyáz rá, vagy a férjemmel itthon maradnak. Így lesz most vasárnap is.

Szerdán 8-negyed9 között indulnánk Vecsésre reggel. Találkozhatunk itt Monoron, majd megbeszéljük.

Iwiwen Földi Zsuzsanna néven vagyok fenn, ha gondolod jelölj :)

Tényleg lányok, Ti is fenn vagytok?

Emma nyúz, a kutyákat fürdetni kéne, még jön ma egy eb akit nyírni kéne.... Jaj, nagyon nincs ma hangulatom hozzá. Mensizek, fáj a hasam, Emma kínlódik... Ja, és takarítani is kéne....

 
 


Hali!

Okés Zsu, akkor találkozzunk szerdán, lehet jönnek a barátnőmék is, neki van egy kisfia Máté. Elküldöm neki a linket, hogy csatlakozzon hozzánk Ő is:-))
Megnéztem a szupi fiú képét, én nem értek hozzájuk , de úgy látom nagyon egyben van:-))) egyébként szeretem a törpe só bors nacikat, de nagy szerelmem még az óriás fekete is:-) Természetre ők milyenek? Nekünk a nagy cane-corso egy tüdéri jólelkü eb, azt hiszem soha nem lesz még egy ilyen nagy kutyánk.
Nézegettem a képeket Emmáról, nagyon szép kislány!!! Tesót terveztek neki mostanság? Még nem értem végére a nézegetésnek, a srácok nem hagytak... de majd még nézegetem.
Egyébként meg ha akarsz vmi képet feltenni küld el az emilemre, kicsinyítem és fel tudod tenni, ha akarod.
Iwiwen jelöltelek:-) szeretem archoz kötni, kivel csetelek:-)
Egyébként nálunk is kicsit nyüfis nap volt. Mátéval játszottak egy kicsit, úgyhogy most dőlt még ki a drága. A picúr is alszik, csönd van!:-) csak a blökik horkolnak:-)
Nekem ma semmihez nincs kedvem, nem is erőltetem meg magam, a munka megvár, senki nem csinálja meg helyettem :twisted:
Holnap lesz víz alatti kamerázás Monoron, erre Barninak most kezd el folyni az orra. Remélem semmi komoly, és reggel el tudom vinni.
A legutóbbi felvétel már nagyon szupin sikerült, ez meg már csak jobb lehetne.:-)

Kiállítás, na én néztem a bírói listát, és elment a kedvem a nevezéstől:-(( akkor van mákunk ha az a bizonyos illetővel nincs egy osztályban a kutyánk, arra kevés az esély... szóval nem tom, de kéne vhova menni, de nincsen nagyon kedvem. Már a nagy lelkesedés szezon lement. Amikor még nagyon jártunk rengeteget nyertünk, és sok fajtagyőztes címet hoztunk el a fiatal szukánkkal, de abba hagytuk, és van aki mindíg megkapja mégha sánta is!!! a kutyája... Sajna tudjuk ki az ismi birói, ahhoz meg minek vigyek, a 2. hely nem kell. Elég szomorú, de ez van....
Nektek egy kalappal vasárnapra, feltétlen írd meg mi volt!:-) Gondolom akkor jót tesz neked is egy kis kikapcs a kiállításon:-) én már inkább csak dumcsizni szeretek ott:-)
Mi együtt mentünk, érdekes volt Barnival, míg szopizott vittük a fagyasztott anyatejet, termoszt:-) jól elvolt. Tavaly már alig voltunk, külföldön is csak Hollandiában a 100éves fr.bull jubileumi kiállításon. Akkor itthon hagytuk. Kíváncsi vagyok most mennyi kutya szájából kell majd kiráncigálni ha megyünk:-)

Era

Kép
Kép


Szia!

Köszi a drukkot :). Tulajdonképpen Travis (Cry baby) és Léna azért jönnek, hogy legyen tenyészcsoport :lol:. Na jó, Travisnek be kéne fejezni a grand championátust (megcsinálta tavaly ugyan, hülye voltam, nem néztem utána hogy champion osztályban nem csinálhatja meg). A nyílt kan és a fiatal kan eredménye lesz fontos. Ja és persze, a második hely nekünk sem jó :lol:. Fajtagyőztességért megyünk :wink:. Óriás schnaci nekem is a szívem csücske, de majd ha költözünk kertes házba.
Puhítom a férjem, hogy még egy középschnaci is kéne.... Meg fekeze-ezüst törpe...meg só-bors óriás is....meg... :lol:
A törpék jó fejek, bohócok, kemény házőrzők (nem vicc!). Imádom őket :).

Amit a bírókról és a bírálatokról írtál, nagyon ismerős. Most tavasszal viszonylag jó bírók lesznek, meglátjuk. Van néhány, akihez még nézőnek sem megyek.....

Drukkolok hogy a nátha holnapra eltűnjön! Jó úszást nektek, képeket tegyél majd!:).

Küld a barátnődnek a linket, pörögjön a topic :).

Tesót tervezzük, igen, most márciusban nem jött össze :(. Igazán a férjem van most elkenődve, szerintem ő jobban bízott ebben a ciklusban, mint én. No, majd április, az lesz a mi hónapunk :)!


Köszi szépen, aranyos vagy a képeket illetően. Nem az átméretezéssel van gondom, hanem úgy tudom hogy itt csak a webről lehet feltölteni képet. Vagy rosszul tudom.....? No meg ma extra lusta is vagyok...

Ígérem, tenni fogok képet! :wink:

Szép délutánt! :)

 
 


Sziasztok!

Barnusanyus segédletével jutottam el hozzátok és szeretnék csatlakozni. Egy 20 hónapos kisfiam van, akit Máténak hívnak és egy igazi kis gengszter.

Megpróbálok mindenkit megkukkolni, hogy ismerkedjek + az oldaladta lehetőséget is megnézem.

Szép estét!
 
 


Sziasztok lányok!!!

Üdv itt Keleedo!!! :lol:
Na már mindenkinek van kicsi babája, csak nekem nincs!!! :cry:
De rajta vagyunk nagyon!!! :wink:

Keleedo-kis gengszterről nincs kép?? Enyim nagy gengszterről a lap teteje fele van...de már olyan nagy, hogy lassan nagymami leszek, pedig még szeretnék egy kicsi anyukája lenni! :lol:

Zsu-mindjárt felmegyek iwiw-re és bejelöllek!!!
Én Zsiborás Mária néven "futok" :D úgyhogy ha valaki még meg szeretne nézni, illetve jelölni, akkor rajta! :wink:

Na szóval Zsu-és Era, olyan szakkifejezések röpködnek, itt a kutyákkal kapcsolatban, hogy csak kapkodtam a fejemet! :D
Én ehhez nem tudok hozzászólni, csak annyit: hogy szeretem őket!!! :wink:
De már tartozom Erának képekkel, úgyhogy mindjárt nézek! Mostani nemigen van, de mivel még nincs 2 éves a kutya...jó lesz gondolom régebbi is!

Ja Era, nagyon szépek a gyerkőcök!!! :D Kutyák is, és a kertetek nagyon bejön!!! :D
Vendég
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1206731624.1904.jpg[/img]
Naseem denevér korában! :lol:
Kép
Nagyon komoly nagyfiú vagyok! :lol:
Kép [/img]
Szilveszter Bécsben, félek a petárdától! :lol:
Kép
Ezek azt hiszik, hogy "ilyet" fogok reggelizni??? :shock:
Vendég
 


Na lányok, már megint "én" vagyok a laptetőn!!!
:lol: DE ez már az 5. oldal!!! :lol:
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: