Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Fotórestaurálás: http://www.photoretus.mlap.hu/
Nézz nálam körül! Ingyenes dolgokat is találsz!
Április végéig 50%-os kedvezmény montázskészítésre!

Kép

Kép
 


LÁNYOK!!!

Felraktam a kutyámról a képeket és ezzel "kiírtottam" a topikot??? :shock:

Hol vagytok???
Vendég
 


Zsibima :lol: :lol: :lol: ez jó:-) nagyon édi a blöki:-) nagyon király a szilveszteri fotó:-) nálunk a bullink nem félnek a tüzijátéktól, de a canecorso igen :wink:
MÁr akartam írni, de mire ide jutok, addigra valkik mindíg közbe szólnak:-)
Köszi a bókot, büszkék vagyunk rájuk, apa jó " tenyészkannak" minősült :lol: :lol: :lol: Durkkolunk Neked, hogy Te is hamarosan babázhass! A kert saját ihlet, ez nagy szó nálam ,mert nem vagyok egy növényművész, nálam idebent is midíg minden kipurcan:-)
Zsu, apának fel a fejjel, nekünk is egy hó üres járat volt a kicsivel, aztán a köv. hónap egy alkalmasán összejött. BArni egy hét alatt készült. :wink: jó, hogy jöttek, mert én utána mindíg meggondoltam magam:-)
Zsu mi volt a kiállításon??? Összejött a fajtagyőztesség? CAC v. CACIB volt?
Sajna szerda nem okés, mert mostmár mindenki takonykóros. Barint nem is tudtam vinni uszni, csak Bazsit, de ő meg nem kellett volna. Este láza is lett... na mindegy, majd jövő héten:-)
Zsu, Ti melyik gyerekdokihoz jártok?

Na és itt a first lady-nk: Ragina Gold Dolche Vita. Nemsokára 9.szülinapi party lesz:-) Kép Kép

Era

Kép
Kép

 
 

Sziasztok!

Zsibima, édes a kutyusotok! :)

Erra, sajnálom hogy betegek vagytok :(. Gyógypuszikat átküldtük Monorierdőre :wink: :) :.

Köszi az érdeklődést, a kiállítás közepesen sikerült. A fajtagyőztesség meglett, minden kutya nyerte az osztályát, kivéve az egyik fiatal kan. Sajnos a BIS-ben sem volt semmi, pedig a tenyészcsoporttal dobogón szoktunk lenni, most nem. Kalocsán voltunk, CAC volt.

Büki Veronika a gyerekorvosunk, nagyon jó gyerekdoki (szerintem). Amit nagyon értékelek, hogy minden kis sz.r vírusos dologra nem kezdi el rögtön az antibiotikumot nyomni, illetve a homeopátia és egyéb természetes gyógymódok mellett áll. Perzse ha kell, akkor kell az antibiotikum, de nem azonnal és mindenre.

Hoztam képeket is :D

Szép napot nektek! :)
Kép Emma amikor álmos és kócos :) Kép Léna kutyám kunyerál. Kép Nagyon komoly :) Kép Az apja szórakozott..... Ő meg vete a lapot :D Kép Tegnapelőtt ő nyert :)

 
 


Na, még egy Emmáról. Az egyik kedvenc képem :) Kép

 
 


nálunk a bullink nem félnek a tüzijátéktól, de a canecorso igen


Era-képzeld én most láttam életemben először canecorsot!! A lányom egyik barátjának van egy 4 hós, gyönyörű szép!!! Viszont nem semmi vérengzős, nekiment 3 hónaposan a mi Naseem-unknak... :lol: , pedig az csak játszani akart vele. Aztán levettük a pórázról és akkor már kicsit békésebb volt...de nagyon szép kislány!!!

Egyébként az a bulli, "akiről" képet tettél nagyon hasonlít a mienkére, "arcra", csak a mi képeinken nem látszik, mert nagyon nem fotogén kis Malackánk...de élőben olyan az arcocskája...bár én nem vagyok szakértő! :D

Jajj tényleg a hétvégén lehet, hogy jön hozzánk egy 3 hónapos kis bulli, bemutatjuk a mienkének... :lol: Ha jönnek, akkor csinálok róluk pár képet...

Zsu-hát nagyon szép a kislányod!!! Még mindig!! :lol: Olyan jó nézegetni ezeket a képeket...
Főleg, hogy most magam alatt vagyok ezerrel, olyan stresszes a munkám, hogy nem hinném, hogy így teherbe esem...de asszem nemsokára kilépek! :wink: Mindenesetre, "leveszem mintának" Emmácskát...mert nagy lánypárti vagyok! :wink: Persze, ha fiam születne, sem hagynám a kórházban! :D

És gratulálok a kutyikhoz!!! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Zsibima, a stressz nem jó... A vérvételek eredményei milyenek lettek? Gondolom hormonszintet néztek.
Nagyon drukkolok ám nektek (no meg magunknak is :wink:), itt a tavasz, a gólyák is megérkeztek már, szerintem költöznek a babák is a pocakokba :wink: :)

Lányok, én kezdek beleőrülni a fogzásba :roll:. Most jön egy szemfog (14 hósan, őrület...), nagyon kínlódik a kicsi lányom, annyira sajnálom :(.

Era, mi sem voltunk Cini-cinin. Elaludtunk :lol:, reggel 9-kor ébredtünk fel Emmával. Jövő héten viszont felhúzom az órát :).
Hogy vannak a fiúk? Remélem már jobban :).

Szép napot! :)

 
 


Zsu, nagyon cuki a kislányod, ilyenkor én is megint kedvet kapok:-)) csak jó lenne egy kislány is:-) A blöki is nagyon szép:-) gratulálok, ügyik voltatok. A bis-be pedig szertetik a szőrös ebeket:-) Egyszer mindenre beneveztem, és nem kaptunk akkor egy helyezést sem, alig voltam mérges, pedig direk azért nevezetem a klubra annyi kutyát:-)

Elaludni??? de jó neketek:-))) nálunk gázosak az éjszakák, óránkét és kétóránként kelt, míg végül kiderült kevés a tejcsi éjszakára:-((( este tömés volt, persze csak kanállal volt hajlandó enni, de az állítólagos teli pocóra megevett 30ml tejpépet, és 50ml tejcsit asszem, de már kuka az agyam... és így csak 1* kelt:-) ma megint tömünk:-) egyébként keveseket is hízik, 2 hét alatt 180, előtte pedig 140et. Ma elvittem a védőnénihez, és mértük kaja előtt, után, és csak 80ml evett. na mindegy most ezzel szórakozunk.
Barnit is iszonyat megviselte a fozás, Ő gyakorlatilag 5,5 hónapos kortól kelt 1- 2- vagy 3 óránként. Neki az volt a baja, azt hittem Bazsi is azért kel éjszaka:-((( szóval jó muri ez. BArni volt másfél éves mire átaludta az éjszakát...
Egyébként neked alszik Emma éjszaka?

Zsibima, nekünk a canecorso Brunci, isteni jófej kutya. Akár 10 bulli is csünghet rajta, Ő csak szalad és lerázza őket magáról. Van egy kis kan aki bepróbálkozott már nála párszor, lenyomja, megtapossa, az egész feje a szájába van, de soha nem bántotta, csak lefegyelmezte. Más kutya már kinyiffantotta volna a kis szemtelenséget az tuti:-))) rühellik egymást, de ha csavargásról van szó, akkor haverok. Ha kiszöknek, nagy ritkán össze jött nekik, amíg rossz volta kerítés, és nem volt olyan kennel amiből nem mászott volna ki a rafkós bullink(tuti macsek volt előző életében), szóval bandázni együtt mennek:-))) Egyébként annyira bírom Brunci minden idegen bullit beenged, más kutyát nem. Az orosz kan kutyát sem bántja, csak a kicsi morog rá:-) szóval ide is jöhettek nyogodtan cimbizni:-)))
na megyek összekapom magam, mindjárt jönnek fedeztetni az új fiúhoz, elő kell készülnöm.

legyetek rosszak, és fel a fejjel, tényleg itt röpdösnek már azok a gólyák:-)

Era

Kép
Kép


Zsu, még valami. Ti használtok vmi homeopátiát fogzásra, chamomilla, viburcol?

Era

Kép
Kép


Zsu!

Hát először is: képzeld a páromnak megmutattam ezt az oldalt a kutyás képek miatt és megakadt a szeme Emmácskán! Nagyon tetszett neki, ami tőle tényleg "nagy szám", mert ritkán mond ilyet!!! :lol: Mondtam is hogy vegyen már mintát!!! :D

Sajnálom a fogfájást, szoktál rá adni neki valamit?? Vagy kenegetni?? Én nem értek hozzá, a "mi időnkben" még alig volt rá valami szer...

Ja én azt hittem leírtam a hormon eredményt?! :shock: Na de írok pár topikban, szóval akkor most:

Nekem nincs semmi bajom! :D Ebből kifolyólag, a páromat küldték el férfi vizsgálatra...de mivel 5 napi "adagot" kellene bennt tartani, hát erre még nem került sor! :lol:
Felírtak nekem clostyt, és a doki tanácsa: 2 hónap mindent bele!
Szóval így állunk!

Egyébként én is nagy reményeket fűzök a tavaszhoz, egyrészt mert a Betty is áprilisban fogant, másrészt pedig a múltkor elrepült a kocsim felett egy gólya!!! :lol:


Mindjárt küldök is neked (is meg magamnak) valamit!!!!! :lol:
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Era!
Bulldogosok de egyszerre írtunk!!! :lol:

Biztos jó fej lehet a kutyád!!! :lol: Ha ez meghívás féle akart lenni, akkor nagyon örülök neki, mert a párom már azóta meg szeretné nézni a bullikat, amióta meséltem neki rólatok!

Egyszer nagyon jó lenne összejönni!!! Ha pedig nem meghívás volt...akkor bocsi, viszont akkor én hívlak meg egy össze"röffenésre" kutyástól benneteket!!! :lol:
Vendég
 


Jajj de bunkó vagyok, meg persze gyerekestől!!! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Csatlakozhatom? (Bár nincs bulldogunk... de van kutyánk...) Ja és M.erdőn lakunk.
Hmmm, látom van itt ismerős is... Szia Zsibima! (Azér' jöttem, h ne Te legyél a legvénebb! Rendes vagyok, mi? :wink: )
És lehet, h esetleg mást is ismerünk az usziból? (Bár mi nemrégóta járunk...)
Volna egy kérdésem:mi az a ringató? És hol van?
Jöhetek? :wink:

Kép
 
 


hali

gyors, mert apit elküldtem fürizni, hogy ide ülhessek, ugyhogy gyorsra fogom.
Tényleg milyen egyszerre írtunk:-)))
Zsibima, na ja ez az akart lenni:-)))) kutyástul:-)))) persze a többieket is szívesen látom:-)

Jajj, de jó Ermoni, akkor egy helyen lakunk. :-))) merre laksz, lehet találkoztunk is már uszin :wink: melyik csoportba szoktatok menni?
Ringató, Gyömrőn van, még nem jutottunk el, de már rég tervezem, mondókás, zenés foglakozás.

Era

Kép
Kép


Sziasztok!

Ermoni, üdv itt! :)

Era, ilyen időszak Emmánál is volt, akkor én délután 2 óránként etettem. Működött a módszer :). Du 4 körül uzsonna, 6-kor vacsora, 8 körül tápszer. Igaz, ez a módszer kb. 6-7 hónapos korában működött, 5 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, de 6 hónapos volt, mire egy tápszeres étkezést gyümölccsel kiváltottunk.
Éjjel szerencsére alszik Emma, hajnalban kel enni 4-5 óra között. Ha nem jön foga, akkor a hajnali kelés reggelre tolódik, 6-7 óra közé. Még így is nagyon szerencsésenk mondhatom magam, most fogzáskor sincs éjszaka sírás, ébredés (kop-kop). A metszőfogakkal kegyetlenül megszenvedett, éjszakáztunk sokat. 5,5 hónapos kora óta folyamatosan fogzik (összesen talán 2 hónap volt fogzás-mentes).
Emmánál a metszőfogaknál eleinte a chamomilla és a viburcol működött, de az alsó-szélső metszőknél már nem, azoknál a Belladona 9 ch használt (ez a nagyon erős fájdalomra van, ha extrém vörös az íny, piros a torok /Emmának bevörösödik a teljes száj-garatürege ilyenkor, nagyon fáj neki az evés-ivás is/).
A rágókat viszonylag klasszul viselte, most a szemfognál megint előszedtem a Belladonnát, azt kapja.

Zsibima, ez jó :) Emma is áprilisban fogant :D (ill. május elseje környékén, de áprilisi ciklusban :) ) Április lesz a mi hónapunk :wink: :)
Egyébként ezt nem nagyon értem: Ha eddig pikk-pakk terhes lettél, miért kell a párodnak spermavizsgálatra mennie? Na persze, jó tudni hogy minden oké, de akkor is.... És ha Te szuperul működsz, miért kell a Closti? Uh-gal is nézett a 3., 12., 21. napon a doki? Gondolom igen, mert anélkül csak nem ad Clostit.....
Ha a progeszteron-szint is okés volt, gondolom sárgatest-elégtelenség sincs elvileg.
Iszol valamilyen gyógyteát?

Szép napot mindenkinek! :)

 
 


Ha még nem láttátok:

http://www.youtube.com/watch?v=fyFrGbAvfHc

Annyira szép....

 
 


Zsu-hát nem semmi ahogy megszenved a fogakkal Emma!!!
De vígasztaljon, hogy most már tényleg vége lesz lassan...

A youtube-s cuccot megnéztem... :D

Egyébként én sem értem az egész dolgot, lehet, hogy semmi baja nincs a páromnak...én is ezt kérdeztem először a dokitól, hogy ha neki baja van, akkor hogy lehettem terhes??? És ha nekem nincs bajom, akkor miért a closty. Erre az volt a válasz, hogy ez egy bonyolult dolog, lehet hogy a sperma minőségével van a baj, erre majd vizsgálat után tud választ adni...

Egyébként, legnagyobb megdöbbenésemre, nem hívott be uh-ra!!!
Pedig magánban voltam nála, és hát nem kevés pénzért...ugyanúgy kifizettem volna az uh-t is...(2x kellett fizetnem azért az egy hormoneredményért...mert ugye a kórházi vérvétel az nem magánban volt, tulajdonképpen 10 percért 1 heti fizum :oops: ) Amit nem azért írok, mert sajnáltam a pénzt, mert ő ezért megdolgozik, sokat tanult is érte, csak furcsállom, hogy nem hívott ennek ellenére sem be uh-ra...

Ha most teherbe esek, bizti nem megyek hozzá többet, akármekkora ász is a Sotén!
Megmaradok a jó öreg Uzsokis dokimnál...

Na mindegy...még egy adag closty van, aztán megnézetjük apit is, hátha okosabbak leszünk! Most már csak abban reménykedem, hogy tényleg jók lettek a hormon eredményeim....mert én nem értem a leleteket! :oops:

Era-cseréljünk telefon számot. És ha ti jártok erre, akkor csörgess meg és nézzétek meg a mi Malackánkat! :D (csak előre szólj, hogy ne legyen nagy kupi, mert dolgozó lestrapált nőci vagyok :lol: ) Én számom: 06 20 255 58 11


Móni üdv itt!!!

Miért hány éves vagy ha nem vagyok indiszkrét?? Nálam is több???
És ilyen pici babád van??? Akkor még én sem késtem le... :D
Képet nem teszel fel a piciről?? Ez az egy babád van??
Na csak győzzél válaszolni!!!
Mesélj egy kicsit magadról!
Vendég
 


Sziasztok!
Hát köszi a fogadtatást!
Öööö, Zsu én most rosszul vettem le, vagy Te valóban állatdoki vagy? (A lánykád hasonlít is Rád!) Ha igen, akkor ismerjük egymást! Kezelted már kutyánkat... 8) És a kutyád is ismerős! :wink:
Zsibima! Talákoztunk már egy másik topikban! Nem is emlékszel rám? :shock: Hát igen, abban a topikban is vagyunk egy páran, akik idősebbek Tőled, és kicsi gyerekük, babájuk van. Akár első is! Én későn érő vagyok, mostanra értem meg arra, h gyerekem legyen. Gyorsan össze is jött szerencsére! :wink: És meg kell mondjam: a kicsi gyerek, baba fiatalít! (Bár jó lenne, ha karcsúsítana is, de az még várat magára! Maradt rajtam egy kicsi szülés után... :oops: ) És nagyon szurkolok nektek! :wink: (Jaj, a korom érzékeny pont! Nem baj, ha nem írom ide ki?) Öööö, mit írjak még magunkról? Talán még egy kis furcsaság: 17 éve vagyunk együtt a férjemmel, és most lettünk szülők! :wink:
Era! Mi kedden vagyunk hableányok! És Ti? Mi a Szabadság utcában (még jó hogy rövid, kicsi utca! :lol: ) lakunk, és Ti? És hol szültél?

Kép
 
 


Móni-ismerős volt a neved, de nagyon rossz a névmemóriám! :oops: Meg mindenfajta memóriám! :lol:
Én már nem "járok" abba a topikba...inkább nem kommentálnám...

Szerintem egyáltalán nem baj, ha valaki későn érik meg az anyaságra. Nagyobb baj, ha nem érik meg és úgy szül...mondjuk én sem voltam túlzottan érett a lányomnál...de azért belerázódtam! De az biztos, hogy most teljesen másképp csinálnék mindent, ha most születne egy babám!

Na akkor megalakíthatjuk az ÖTyéT!! :lol: (öreg tyúkok társasága)
Mert a többiek szemtelenül fiatalok!!!! :lol: :lol: :lol:

Ja a karcsúsodás is meglesz, azt garantálom neked! Ahogy elkezd szaladgálni a kislányod, te is le fogsz fogyni! :lol:
Így visszaemlékezve: az én lányom soha nem aludt, állandóan csak szaladgált, és játszani akart!!! Jó sok kilótól szabadítva meg anyukáját! Hát most is kéne egy kicsi, mert le kéne dobnom vagy 15 kilót! :lol:
Vendég
 


Sziasztok! :)

Zsibima, hát akkor tényleg nem értem.... Azért egy uh csak kellett volna...Szerintem. Igazad van, fel kéne keresned a "régi" dokidat, de nagyon szorítok, hogy zebrateszttel menj hozzá! :) :wink:

Móni, ha felismertél, biztosan én vagyok az :lol:. Gratulálok Jankához! :) Milyen kutyusod van? Mivel kezeltem? Ugye meggyógyult.....?

No megyek, apát befogtam egy kis munkára: garázs, autó, kert rendberakása :wink: . Kicsit megnoszogatom :).

....és azt még nem is tudja, hogy az ebeket is rendbe kell ma rakni... :lol:

Szép vasárnapot mindenkinek! :)

 
 


Zsibima, még annyi, hogy nekem azért is nagyon fura hogy nem csinált uh-t a doki, mert az én dokim egy sima (!) vizsgálaton (éves vizsgálat, rákszűréssel) mindig csinál uh-t. Ez nála beletartozik a "rutin" vizsgálatok közé. Bár lehet, hogy a kórelőzményem miatt van így (endometriózis, mióma). Szerintem ennek így kéne lennie nálad is az előzmények ismeretében....

 
 


Sziasztok!
Zsibima! Szal tényleg nem emlékeztél rám?! :lol: Na szépen vagyunk! A többiek szemtelenül fiatalok? Mi is voltunk azok! Sőt! Most is azok vagyunk! :wink: Hogy álltok most a baba-projekttel? (Öööö, csak, h képben legyek!) És mi bajod van/volt a másik topikkal? (Jöhet priviben is!)
Zsu! Hát nekem se csinálnak egy sima éves vizsgálaton uh-t, nem is kell csinálni, nincs benne a protokollba! Sztem Neked az előzmények miatt csinálják! De így van rendjén. (A kutyánk sajna meghalt. Ha elárulom milyen fajta -most is ilyen van!-, akkor Te is rájöhetsz, h ki vagyok. A környéken elég ritka! Meg amúgy is! Érdekel? :wink: )

Kép
 
 


Zsu-hát az "én" topikomból sokan járnak ehez a dokihoz, sőt már szültek is nála, és mindenki meg volt vele elégedve...én nem.

Ermoni-nem titok mi a bajom...nem szeretem ha egy olyan nő osztja az észt nekem, aki bár idősebb nálam, de a legidősebb gyereke másfél éves...és gyereknevelési tanácsokat osztogat nekem! Mikor nekem 3 és fél év múlva már felnőtt lesz a kölköm!
Hát nem könnyű a tinikor, kamaszkor az biztos, de asszem elég jól kijöttünk belőle. Egyébként a kedves hölgynek konkrétan az volt a baja, hogy az én lányom az iskolában tanult meg palacsintát sütni (hát még ha tudta volna, hogy sokáig én sem tudtam :D ) és nem otthon az anyjától. Őszerinte ezt mindenképpen otthon kell megtanulni...ez alapvető! Hát majd lesz neki is kamasz gyereke, majd fog csodálkozni, hogy dőlnek dugába a nevelési elvei! :D

Nálunk volt olyan korszak, hogy konkrétan alig akart szóba állni velem a lányom, szerencsére ez hamar lezárult és ma olyan mintha barátnők lennénk. Persze, mert rájöttem : felnőttként kell őt kezelni.
Na ha ebben a negatív korszakában nekiálltam volna neki megtanítani palacsintát sütni!!! :lol: :lol:

Asszem a baba korról most ő tudott volna nekem jó tanácsokat osztogatni, mert én már sokat felejtettem, de a kamaszkorból szerintem én vagyok a jobb!!! :lol:
Egyébként csak jót röhögtem az egészen, a topiktársaimmal együtt. (mármint az "élet a vetélés után" topikban)

De hála annak a "...felüliek" topiknak, rájöttem: nem is vagyok még öreg!!! :lol: Mert lélekben aztán nem vagyok az, mivel én nem csinálok problémát abból, hogy ki mikor és miért süt / nem süt palacsintát!!! :lol:

Egyébként eddig a sztoriig, egész jól elvoltam a topikban...aztán jöttem rá, hogy nagyon fiatal vagyok! :D

És még valamit: szerintem az egy tipikusan "női" topik a szó rossz értelmében...hátulról piszkálgatunk a másiknak...ez nem az én stílusom, vagy szemből, vagy leginkább sehogysem...
Nem én voltam az egyetlen, aki rohamléptekben menekült el... :?
Vendég
 


Ja Móni-úgy állunk a babaprojekttel, hogy többször elvetéltem 1 év alatt, most kivizsgáltak, elvileg nincs hormonális bajom, a páromat majd fogják vizsgálni. (csak nem tudjuk összerakni az 5 napi cuccot :lol: ) Clostyt kaptam, és hát a doki tanácsa: mindent bele. Hát nem tudom. Túlzottan nem vagyok optimista.
Vendég
 


Hali!

csak futtában, mert BArnit kell vinni aludni..

Zsibima, okés :lol: 06-30-606-2508
Holnap járok arra felé,d e akkor te dógzol:-( reggel mindenképp kell vinnem néhány blökik dokihoz, Pestre. Nem sok kedvem van, egyedül két gyerkőccel, de muszáj, ideges vagyok, egyik kismama vmit kitalált:-(((

Ermoni, akkor talizunk:-) kedden megpróbálkozok két gyerkőccel egyedül menni uszizni, na az lesz még érdekes, de majd meglátjuk... Egyébként szombaton járunk apival, de a kicsit kellene keddenként is vinni. -Remélem Barni jófiú lesz, és szépen eljátszik a medence szélén, amíg tart a foglalkozás. Szabadság melyik végén, Pilis felé, vagy monor felé??? Egyébként mi a Sasban lakunk, ami a szabadságról nyílik:-)

majd jövök holnap, de mostmár tényleg mennem kell:-))) jóéjt

Era

Kép
Kép


ermoni írta:A kutyánk sajna meghalt. Ha elárulom milyen fajta -most is ilyen van!-, akkor Te is rájöhetsz, h ki vagyok. A környéken elég ritka! Meg amúgy is! Érdekel? :wink:


Sajnálom :(. Érdekel, persze! Nagyon titkolódzó vagy....

 
 


Ugye, ugye, kis titkolózó vagyok!
Nahát, Zsibima! Bevallom, nekem ez a szócsata fel sem tűnt! Egyszer már én is otthagytam ezt a topikot, mert kicsit lazábban fogalmaztam. De rendeztük a dolgot. És tudomásul vettem, h a humoromra, a nem annyira szigorú fogalmazványaimra ott nem annyira kíváncsiak. Viszont nekem néha szükségem van néhány tanácsra és őket is szívesen meghallgatom. És van akiket meg kimondottan megkedveltem... És vannak dolgok, amiben meg kimondottan bölcsek tudnak lenni! Öööö... lehet, h tényleg vén vagyok?! :lol: Palacsinta sütésről jut eszembe: anyukámnak elég sokat kellett segíteni a konyhában, de nagy kényszer soha nem volt. Ha nagyon nem volt kedvem mehettem olvasni. Azt is mondta egyszer: fogsz még eleget dolgozni a konyhában, most még nem muszáj! :wink: (Na és akkor itt is kapod a ++++++) Nem tom milyen fiatalon szülni, de érett fejjel valahogy szuper! A terhesség is (igaz tele parával), és a babázás is. Én kimondottan felszabadultam! Nem gondoltam volna, de szeretem nagyon. Eszem ágában sincs visszatekerni dolgozni! Sőt! Ha belefér, akkor még tesó is lesz! Rajtam ne múljék! :wink: (Kívánom, h minél hamarabb megtudd milyen! És majd megdumáljuk! :wink: )
Fú, Era! Izgi lesz akkor a keddi nap! 2 gyerek, meg még velünk is megismerkedhetsz. Sőt! Mi meg veletek! :wink: Na készülj, mert majd faggatlak! :lol: Monor felőli végén lakunk, a Sas utca a másik felén van. Nem? 95' óta lakunk itt és még se tudom. Szégyen, nem?!
Zsu! Pointerünk van/volt! Hmmm? Fekete, magas csaj vagyok... remélem Te emlékszel rám. Amióta kutyánk van (92') hűségesek vagyunk az állatorvosunkhoz! Hozzátok...! :wink: (Móric nevű kutyánk babéziába halt bele!) Ha nem emlékszel az se baj! És jól veszem ki, h Ti is "dolgoztok" tesó ügyben? :wink: Hajrá! :wink:
Ööööö, megmutassam magunkat?

Kép
 
 


Naná, jöhet a kép!!! Legalább megismerlek kedden:-))) Ja, izgi lesz, nem baj, megpróbáljuk, legfeljebb ha nem megy akkor mi a medence szélén pancsolunk:-))))) Így van, mi a másik végen lakunk:-) én sem tudom mi hol van, és mi is már 7 éve lakunk itt:-) azóta tudom jobban mi hol van, mióta itthon vagyok:-) Nem is nagyon ismerek itt senkit, de nem is bánom, jobb is, így is akadnak rossz indultú emberek, emiatt gondolkodom már megint hogy költözni kéne, de olyan helyre ahol nincsenek szomszédok!!!! :D
na sietek készülődünk a dokihoz....

Era

Kép
Kép


Sziasztok!

Móni, persze hogy emlékszem! :) Móricot nem lehet elfelejteni... Emlékszem a következő kutyusra is (szégyellem, nem ugrik be a neve...), ő remélem még mindig jól van! :). Képet tegyél róla, ha tudsz, kiváncsi avgyok rá.
Igen, tesón dolgozunk. Mivel 3 gyerkőcöt szeretnénk, igyekeznünk kell, én is 30 fölött vagyok. Jó lenne ha 35-36 éves koromra a harmadik baba is meglenne (de ha nem, hát majd szülök 40 évesen :wink:).

Jaj, nagyon várom már a nyarat, mennék én is a lánnyal úszni. Sajnos amig tart ez a hülye fogzás, addig nagyon érzékeny a bőre, most is van egy-két pötty rajta. De ha végre kijön ez a foga, mi is megyünk.
Egyébként az uszodától kb 1 percre lakunk :d. Babakocsit sem vittem amikor mentünk úszni, csak bekötötem a hordozókendőbe Emmát, és hipp-hopp ott is voltunk :).

Era, remélem semmi komoly gond nincs a kutyával! Írd majd meg hogy mi volt a dokinál. Szorítok! :)

Szép napot!

 
 


Hali!

Köszi Zsu, a kismamival hála ég semmi komoly, tegnap 2* hányt, folyt az orra, de ma már minden okés volt vele, így semmit nem kapott, majd holnap átszalodok egy uhura. Nem volt kedvem elindulni Pestre, inkább kihívtam a pilisi dokit, így mégis csak egyszerűbb, mégha pont akkor is kelt fel kistöki, és már kajcsi idő is volt. De az előszobába volt a "vizsgáló asztal" :wink: és ő meg az ebédlő közepén, Barni és blökik sertepertéltek körülötte, és így kibírta. Viszont a nagyobb gond az új orosz kanunkkal van, vmi miatt hullik a szőre, a füle már majdnem kopasz és a combjain is kezd kihullni. Vettünk vért, holnap azuram beviszi Pestre, megnézetjük a progeszteronját. Te mit gondolsz?
Volt egy kicsi kutyi amit oltani kellett, és míg a nagyot néztük , igencsak nagyot néztünk.:-) Barni ült a széken, és az ebédlő asztalon állítgatta a kiskutyát:-) hirtelen nem kaptam levegőt, de hálistennek a kicsi is megvolt szeppenve, így nem ugrott le:-) hihetetlen egy kölök, hogy tudta oda feltenni, mindent leutánoz:-)))) simán mehetne a BIs-be fiatal felvezetőnek:-)))
Ermoni, holnap ugrott, ma megint köhögött BArni hurutosan, ugyan nem sokszor, de most kihagyjuk, amúgy is mennem kell oltatni Balázst Monorra, viszont holnap megnézzük a játszóteret az uszinál. Zsu egyébként van valami másik játszótér is Monoron, vmi szipiszupi???
A fogzást igen átérzem, asszem Balázs is kezdni, már írtam hogy Barni is kínlódott, nagyon megállt a fogzás, pedig még a 4 rágó hiányzik. De talán már jobban fogja viselni. Ma annyira elfáradt, hgoy magától ment aludni:-))) szökő évben 1* sikerül neki. :-)
Nektek hogy alszanak el a gyerkőcök? Ermóni, akkor Ti is gyerekgyártásban vagytok??? Mesélj milyen a kis csaj! kÉpek?? iwiwen vagy?

Era

Kép
Kép


Sziasztok!


Era, nem mondanék semmit a szőrhullásra, ha nem gond. Kismillió oka lehet, "távgyógyítani és távdiagnosztizálni" meg nagyon utálok.... Ha jól gondolom, vemhes a kutyus, az még bonyolíthatja is a dolgokat. Vakarja? Korpázik? Megvastagodott-e a bőr, esetleg elvékonyodott? Elszineződés? stb...

Mikor mentek ki a játszótérre? Ha Emma fenn van, esteleg mi is kinézhetünk :). Igazán jó játszótérről nem tudok itt Monoron, mi a lakóparkban szoktunk hintázni-csúzdázni-homokozni (ahol lakunk).
Ha gondolod csörögj ha jöttök: 30/568-92-39, Földi Zsuzsa vagyok.

Barnus csuda édes lehetett, hiába, a vérében van a kutyázás :) :D.

Szép napot nektek! :)

 
 


Hali!

Ahh, sajnálom hogy most olvasom, voltunk ott védőnéni előtt, kb. fél órát. Addig szépen kiürült szépen a váró, és ígrtem hogy megyünk majd utána is , de persze amikor indultunk ki elkezedett csöpörögni az eső. Ezért beígértem neki holnapra:-))) Ha gondolod talizzunk holnap, még nem tom hogy lesz, de csak kell vinni a blökit Pestre, mert tegnap ugyan levettük a vért, de apa nem vitte e :twisted: elfelejtette :roll: gondolom ez m ár holnap nem jó. Na mindegy , ez olyan macerás is így egyébként. Persze igazad van, sokmindentől lehet, így látatlanban meg tényleg nem lehet tudni:-)
na ordííííítanak

Era

Kép
Kép


Sziasztok!
ZSu! Az új pointerünket Samunak hívják! Majd róla is kaptok képet! Csak állandóan butítanom kell a képeket és nincs kedvem mindig vacakolni vele! De összeszedem magam... :wink:
Era! Na, akkor hiába vártunk az usziban! Majd legközelebb! :wink: Gyerekgyártás? Jajaj, még azért nekem kicsit korai lenne! De majd! Fönn vagyok az iwiwen! Képek is vannak... Leolvassuk egymást?:wink: Mikor lesznek kiskutyák?
Zsibima! Remélem nem miattam tűntél el!
Jaj, csajok, én már napok óta hulla fáradt vagyok, most sincs erőm többre. De jövök még...

Kép
 
 


Sziasztok.:) Jöttem szaporítani a tagok számát ha szabad. :lol: :oops: :!:
 


Kedves zsibima sajnos téged nem ismerlek csak Jánosod.De eztán nyitott szemmel járok és rádszólok ha látlak.
 


Era, ha erre jártok, csörrents meg, hátha holnap már jobb idő lesz. :)

Móni, igen, persze, Samu! :) Emlékszem már a nevére. Ezen jár az agyam mióta írtam hogy nem ugrik be a neve a kutyónak :).

Anyóka, üdv itt! :)

Én is hulla vagyok, leszakad a derekam, nagyon fáj a pocim...
Itt a tesógyártás ideje, tesztek nélkül is mindig tudom pontosan (de a teszt szerint is :)) :lol: :wink:

Jó éjt mindenkinek! :)

 
 


Szió

Üdv Anyóka!
Zsu feltétlen megcsörizlek. Ti mikor szoktatok egyébként levegőzni? hogy alszotok?
Ermoni, majd jövő kedden :wink: Páczné Gorzás Erika néven vagyok fennt, jelöljél:-) Kiskutyik kb. 1 hónap múlva lesznek, remélem :roll:

Era

Kép
Kép


Jó reggelt!

Era, kicsit kiszámíthatatlan mostanában Emma, épp átállás van a 2 alvásról 1 alvásra. Ma korábban kelt, így szerintem 2x alszik ma: kb 10-11-től dél-fél1-ig, utána meg majd valamikor 3 körül kb 4-ig.

Fél2-2 körül szoktunk kimenni, de még bármi lehet....

Csörrentést várom, reméelm ébren lesz a lány :).

 
 


Sziasztok!
Era! Bejelöltelek! És meg is kukkantottalak benneteket! Hé, valahogy gyanús vagy! Mintha már találkoztunk volna! Nagyon helyesek a kiscsávók, kutyák... Ugye jól vettem le, h Ti sem vagytok helybéliek? (Hát mi épp költözködés előtt állunk. Az idei évet rászánjuk erre az adás-vételre. Remélem senki nem sértődik meg, de valahogy nem a világ közepe ez a környék. Sőt! Itt Monor környékén meg valahogy... Sztem itt rengeteg lecsúszott ember van. Engem nagyon zavar, h tele van a környék alkoholistával, zűrös egzisztenciájú alakkal. Én azt szeretném, ha Janka valahogy inspiratív környezetben nőne fel... És valahogy ezzel az Alfölddel, homokkal sem bírtam kibékülni. Mi hegyek közül jöttünk....NA nem panaszkodni jöttem! Csak úgy kiszaladt!)
Zsu! Hajrá babaprojekt! 3 gyerek? Bele kell húzni! :wink: Hol szültél amúgy? És hogyan? (Ez a kérdés tulképp Erához, Zsibimához, Anyókához meg minden topikoshoz szól!)
Na, vadászok nektek képeket!
Még jövök!

Kép
 
 


Móni, mi is költözünk.... Ma írtam alá az adásvételi szerződést, kb 20 perce ment el az ügyvéd tőlem :D. Vecsésen találtunk egy szuper házat, kb. egy év múlva már költözünk is :) :).
Merre tervezitek a költözést?

A Nyírő Gyula kórházban szültem, császárral. Sajnos a tesó(k) is csak így születhetnek. Beletörődtem, a legfontosabb, hogy mindannyian egészségesek legyünk, ha császárral, akkor úgy. Így is a dokimnak köszönhetjük, hogy Emma nem egyedül jött haza a kórházból...

Te hol szültél? Jankáról is kérünk képeket! :)

 
 


Sziasztok!Most van egy kis időm kutya futtában.Ermoni kérdésedre tolakodva elsőként írok. :oops: .nem cifráztam mind egy helyen szültem ahogy jöttek futottam és akihez beértem,bár abban az időben /21/éve még lelkiismeretesebbek voltak a doki bácsik a II.számú nőin szültem.Izgi volt az elsőt néger orvosnál Dr.Feleke.a másodikat egy mindíg rágózó nagydarabnál kb.mint az itteni nőgyógyász.a harmadik egy fiatal nő volt mára már maszek pont napokban adtam meg a nevét egy hirelen jött ismerősnek ő jelzett vissza hogy magán orvos lett. No ő nagyon aranyos volt.A magán ovódáról annyit itt Üllőn,hogy van egy működő a Gyár. utca 83 ban hátul a sárga nagy házban ha érdekel valakit./Vissza olvasáskor láttam kérdést róla.Ilyen baba foglalkoztató.Most ennyi .Nagyon szépek a kisgyermekeitek mindenkié nagy csodálattal néztem őket,bár nekem már hátam közepe sem kívánja .Én már az Unokákat várom. :D :lol: Aki dolgozik az ügyön annak szurkolok erőteljesen nem kell idegeskedni előbb-utóbb sikerül. Bár ez nekem nem ismerős mi elterveztük hétvégére meg volt. :oops: :D .De bízom benne mindenkit utol érnek az alvás nélküli gyermeksírástól hangos éjszakák.Pussz nektek most futok tovább. Kép Jönnek...csak áljatok alá
 


Na most látom nem is én válaszoltam elöször hát a szemem nem a régi.Amúgy én az elsőt elég könnyen szültem a második kipottyant:D mentős orvos nem akart felvinni a mentőből annyira előre jártam.én meg neki áltam vitatkozni,hogy ha eddig elértünk nehogy már a korház előtt szüljek.:D 1 jó volt benne kihagytam a beöntést és beretválást ezt megspóroltam nekik.A harmadik írtó nehezen ment és császár lett a vége sajna akkor már 30 éves voltam és nehezebben is bírtam a fájdalmat.Nem mindeggy hány éves az ember ezt ma már tudom. Ha segíthetek valamiben írjatok.Száraz bőrre találtam ellenszert ha érdekel valakit bár beírtam magamhoz idézetnek vagy minek.Sajnos még nehezen megy egy-két dolog elösször alig találtam vissza ,de meg vagytok:)) sziasztok
 


Sziasztok lányok!!!

Bocsi, de el vagyok úszva mindennel!!! Úgyhogy most csak röviden!

Móni-vagyok, és senki miatt nem megyek el innen!!! :lol: :wink:

Anyóka-üdv nálunk!! Így nem ér, hogy én nem tudom te ki vagy! Te legalább az "én Jánosomat" ismered! :lol: Remélem, amit itt olvasol rólunk, az "köztünk" marad! :wink: Mert tudom milyen ez a falu, bár nem igazán érdekel az, hogy rólam mit mondanak, a Janinak nem szeretnék rosszat, (őt talán még érdekli az emberek véleménye). Én már ezen rég túl vagyok... :D

Hétvégén remélem lesz egy kis időm, és jövök bővebben!!!
Vendég
 


Hali!

Én vaksi most látom, hogy írtad Zsu az időpontokat:-)) no sebaj, összehozzuk a randit. Nálunk az a helyzet, hogy reggel ha jó idő van, akkor Barnival megyünk ki kutyázni, amíg Bazsi alszik ált. most 9- 1/2 10től. kb. 11-12 ig. És utána szoktam mindkettőt kivinni, és 2 előtt jövünk be, hogy Barnit ágyba dugjam. Ha máshogy alszik Bazsi, akkor hamarabb. Szóval a kicsi nekem sem nagyon kiszámolhato. De majd összehozzuk, az enyémek bírják a változtatásokat:-)
Hétvégén lesz kiállítás? Hova mentek legközelebb? Európára neveztetek már?

Ermóni , visszajelöltelek:-)Köszi, a Te kiscsajod is nagyon cuki! Sajna nekem nem ugrik be hogy találkoztunk volna. Ti ide jártok dokihoz? Mióta nem ide járok, nem is nagyon ismerem még a babásokat sem. Szombaton sose mentek uszizni? Hova akartok költözni??? Nekem nincs bajom nagyon vele, egyébként is vidéki lány vagyok:-)) De ha nem lenne autóm, akkor más lenne a helyzet. Jobb lenne közelebb Pesthez, de hát arra nincs keret. Egyébként én is költöznék, oda ahol nincsenek szomszédok:-)))) Mi sem ide valósiak vagyunk.
Zsu , mesélj milyen az új házatok!

szülés, császár mindkettő. Első borzalom, kínzás a köbön, begyulladt seb, lyukaszgatás nyomkodás...blablabla... a másodikat rendesen szeretttem volna, de Balázs sem ott akart jönni, nem tágultam, hiába vagyok szép nagy darab:-( Barnit Pesten Szt Istvánba, Bazsit Kistarcsán szültem. A harmadikkal már nem is kínoznánk. Lehet nem is kell, mert api nem befűzhető.
Zsu, mesélj mi volt. Kíváncsivá tettél. Egyébként tök mindegy hol jön ki, csak minden okés legyen:-)


Anyóka, mennyi idősek a gyerkőcök, mesélj róluk. Mennem kell, szólit a kisherceg:-)

Era

Kép
Kép


Sziasztok!
Akkor képek és majd jövök és mesélek!
Szóval, ő Janka!
Kép
Kép
Ő pedig Samu!
Kép
Ez meg a gombai tónál készült!
Kép

Kép
 
 


Móni!!!


Csak gyorsan, mert melóznom kell: nagyon szép Janka!!! :D
Vendég
 


Sziasztok!Remélem mindenki jól van és minden kisbaba egészségnek örvend Janka nagyon szép.Anyukámnak is ez a neve :lol: .Lányom meg ezért lett másod néven Johanna /amit utál/:D,de dédim volt Johanna a 40-es években nem volt megengedett ez a név itt ezért kellett magyarosítani így lett anyukám Janka.Családi hagyományként kisebbik lányom kapta mert az én nevem így is bőven túl hosszú.Zsibima természetes,hogy köztünk marad nem vagyok én falu hírmondója :lol: :cry: nem azért jöttem ide .Ha te tudnád miket tudok én és nem mondok senkinek semmit.A pletyiből meg kaptam én is bőven.Nállam jobban itt köztünk senki nem ismeri ezt a szép Tanyát,falut,várost ki hogy érzi.Nekem minden csak nem város.Az én őseim ide valók régről már én itt nőtem fel tősgyökeres Üllői vagyok:)) egyik oldalamról, innen ismerem Janit.A papámék ott laktak az utcájukban mikor ők még kicsik voltak.Innen az ismeretség anyósod,apósod,párod,sógorod-dal. :lol: Elég sűrűn járok most is felétek ,de téged még nem láttalak csak leányod :D.Kérlek ne aggódj én egy nagyon kedves rendes titoktartó nőci vagyok.Kimás ha mi nők nem fogunk össze :D :lol: U.I.Mindenki babája nagyon szép!!Becsüljétek meg ezt az időt mert most van nyugodt életetek amíg kicsik és othon lehetttek velük.Ez olyan szép időszak és olyan gyorsan elmúlik sajnos.Nagyon jó egészséget nektek az idézetemben van egy nagyon jó féle bőrápolási család ha érdekel valakit nagyon-nagy szeretettel ajánlom én is most ismertem meg és emiatt a túl klórozott víz miatt nagyon nagy haszna van. .Bőr szárazság,pikkelysömör, korpás fejbőr nagyon jó.Kisbabás ismim használta ő ajánlotta és bevált.Most futás tovább..........sziasztook.
 


Kádúszás otthoni környezetben 2 hetes kortól;
Babaúszás 3 hónapos kortól 3 éves korig Monoron a Városi Uszodában, Tápiószentmártoni Tanuszodában, valamint Dunavarsányban.
TESTVÉRKEDVEZMÉNY!

További információ: Viczkó Andrea úszóoktatónál 30-407-8301; www.andiuszi.extra.hu; www.andiuszi.fotoalbum.hu

Viczkó Andrea
Úszóoktató
30-407-8301
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek üdv!
Szépek a kutyuk!
Nekünk sajna nem lehet. Tavaly megkapta tököt egy kis sarkieb (még a belvárosban), azóta nagyon fél tőlük!
Nyáron megpróbálkoztunk egy bolognese kölyökkel, de még tőle is sírva fakadt. Két nap után visszavittük!

Szerintem Üllő jó hely!!! (emberekkel nem sokat találkozom)
Pesthez, a belvároshoz képest meg pláne!!! :D
Múlthéten pont hétfőn kellett bemennem a városba, hát vmi iszonyat volt. Sztrájk, nagy pocak, gyerek. :cry: SOHA TÖBBET!!!
Pénteken besz@rt a "kocsink".(régi skoda)
Remélem nem szülök míg kész nem lesz! Persze pénzünk az pont erre nincs. :oops:

A monori úszás nagyon érdekelne! Akinek tapasztalata van róla, kérem ossza meg velem!!!
Árak, időpontok, minőség.

A lánykák csodásak! (nekem is kell):wink:
Végre mégegy fiús anyuka!

Bocsi, hogy nem szóltam név szerint senkihez! :oops: :oops:

Futok a buszhoz, 100-as akció van a pennyben!

Pussz nektek!
Kriszta
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: