Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

Ide már senki sem jár??? :cry:

Jövőhéten csüt. babatali, van kedvetek jönni???

tessék már ide is jönni néha!!! :lol:

Era

Kép
Kép


Era, én néha benézek, csak írni nem szoktam :oops:

Ezen a héten csütörtök? Elvileg okés, bár Emmát oltani kéne vinni...
Lehet hogy az oltást csúsztatom jövő hétre, most meg inkább megyünk hozzátok ;)

Hogy vagytok? :)

A számod légyszi küldd el megint, eltökítettem... :oops:

pusz

zsu

 
 


Sziasztok!
De jó lenne talizni...
Era, úgyis meglestem már a festésedről a fotókat!... Megnézhetjük élőben is? 8)
Szóljatok, nekünk is, mert szívesen megyünk!
És láthatjuk Zsu pocakját is! :wink:
Kriszta! Veletek mizujs?
Zsibima! Jól vagy? Azért gyere néha, ne zuhanj magadba!

Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

örülök, gyetek mindenképp!!!!!
Ermoni, persze hogy jöhettek, bármikor!! vártam hgoy jelentkezz, de csak nem jöttetek:-((
szóval 9től, este 7ig jó vagyok csütörtökön,gyertek amikor jó nektek!

többiek???

Era

Kép
Kép


Era! Mikor alszanak a fiúk? Csak hogy kiokkumláljam mikor lenne jó nektek és nekünk is, meg Zsuéknak... meg ki jön még?! (Persze, ha elmúlik Jankáról a taknyosság, mert nem akarunk ajándékba vinni egy kis kórságot! :roll: )
Már hiányoztatok csajok! :wink:

Kép
 
 


:-) nekem is:-)

Era

Kép
Kép


Balázs kb. 10 vagy 11 től aszik 2-3 ót, aztán kb. 3-4 ig, vagy éppen a manó tudja, mert most éppen új rendet alakít ki a drága...szóval nem tom most pontosan behatárolni:-))) ha társaság van, azért nem veszi zokon, szívesen elmolyol.. Barni sztem nem fog aludni.. egyébként ő 2kor szokott lefeküdni, nem mindíg teszem le. Ha este nyugit akarok, akkor nem altatom, mert akkor már 8kor csend van:-)))) és nem 10-11kor:-)))

Era

Kép
Kép


és Ti hogy alszotok??

Zsu, Emma egyalvós már??

Era

Kép
Kép


Sziasztok!

Emma egyszer alszik, igen. Ha nektek is jó, akkor mi du mennék, szunya után. Elég ramaty éjszakái vannak, nem tudom hogy milyen lesz a délelőttünk, de a du általában jobb alvás után. Déltől alszik kb. 2 órát, uzsizik, aztán mennénk. Olyan 3-4 között, ha jó nekek.
Még az is lehet, hogy az oltást is megkapja akkor csütörtökön :).

Móni? Ti hogy álltok alvásügyileg?

 
 


Sziasztok!


Persze hogy jó Zsu, gyertek, várlak benneteket! Lehet hogy lesz grillezés is:-)
Éjszakák??? na én is tudnék mesélni :wink: jönn Emma foga??? vagy miért?

Era

Kép
Kép


Sziasztok!


Persze hogy jó Zsu, gyertek, várlak benneteket! Lehet hogy lesz grillezés is:-)
Éjszakák??? na én is tudnék mesélni :wink: jönn Emma foga??? vagy miért?

Era

Kép
Kép


barnusanyus írta:Sziasztok!


Persze hogy jó Zsu, gyertek, várlak benneteket! Lehet hogy lesz grillezés is:-)
Éjszakák??? na én is tudnék mesélni :wink: jönn Emma foga??? vagy miért?


Szia Era!

Úgy néz ki hogy beindultak a nagyörlők... Tegnap összefutottam a dokinéninkkel itt a lakóparkban, belenézett Emma szájába, és mondta h nagyon duzzadt az ínye az alsó nagyörlőknél. Fog belőle csak hónapok múlva lesz, úgyhogy vége a nyugis éjszakáknak. A ma éjszaka egy fokkal jobb volt, csak 3x kelt (előtte 6x, azelőtt 8-ig számoltam, utána csak zombiként keltem). Így szokta csinálni fogzáskor, 5-6 nap nagyon kemény, aztán 1-2 hét pihi, majd újra, és így megy míg ki nem jönnek a fogai. Végülis mindegy, a pisijáratok miatt úgyis kelnem kell :wink:

Holnap csörgök h kb. mikor vagyunk várhatók :). Mit vigyünk?

 
 


hali

Zsu , amit isztok, kaját csinálok.
Móni , na mire jutottál??? Ti mikor jöttök??? Küldj már egy telószámot nekem!
Nem leszünk sokan, még pár ember a másik topikból, meg két barátnőm.

várlak benneteket holnap!

Era

Kép
Kép


Sziasztok!

Segítsetek léci, ha tudtok!

Monoron keresek nőgyógyászt. Tudtok-e ajánlani nekem?

Szakrendelés vagy magán, az mindegy. Annyit tudok, hogy a rendelőintézetben három doki is van, de hogy kik ők és milyenek, azt nem......

Ha van tapasztalatotok, írjatok, léci!

Köszi!

Anita
 
 


Sziasztok!

Szia vasani!
Sajnos én nem tudok neked segíteni :(

Zsu
Mi van veletek??? Fruzsi baba jól van?
Hol is jársz már? 30 hét körül???
Emma biztos nagyon várja már a hugit :wink:

Zsibima
Veled mi van??? Nem is merem megkérdezni, hogy egyben, vagy külön? :oops: :oops:
Nagyon, nagyon remélem, hogy egyben, még vagy 34 hétig. :wink:

Era, Móni
Ti is eltüntetek ám! :shock:
Halihóóóóó!!! Itt az ősz, pörgessük fel ezt a topicot!
:wink:

Rólunk
Jól vagyunk, ma voltunk mérlegelésen. 7420 g, 67 cm hosszú, a "hasikája" 46 cm, a kicsi buksija meg 42 cm lett. Jók rá Dávid 1 éves téli ruhái.
Még mindig nagyon sokat alszik. Nappal legalább 6 órát, éjjel meg 10 órát.
A védőnők nem foglalkoznak velünk. Senki sem vizsgálta meg Zétit mostanáig. 2 hete is csak a neurológus, mert kértem beutalót a doktornőtől. Észre vettem, hogy nem tartja meg Zéti a fejét, nem akar hason lenni, és ha hasra is teszem, nem emeli fel a buksit.
A lényeg, hogy nincs különösebb baj (de lehette volna, ha nem veszem időben észre), "csak" tornáztatni kell.
Gombára járunk Dévény-tornászhoz.

Íme Zéti bébi :lol:
Kép
Vendég
 


Bocsi, közben felébredt Zéti, ettünk egy kis tejpépet :lol:

Tejem már nincs (talán még volna pár csepp,de nem kell Zétinek)
Gyümit már 2 hete eszünk és a jövőhéten kezdem a főzeléket.

Nagyon okos kis pasi, gyorsan megtanulta a hülyeséget....... megtanítottam, hogy tud berregni a szájával. Nagyon szereti csinálni, főleg kanalazás közben :lol: :lol:

Dávid, mióta oviba jár, már nem foglalkozik annyit az öccsével. Nem erőltetem, próbálom játékosan rávenni. Együtt tornázunk. Ő maciját tornáztatja.

Én meg jól meghíztam, ami persze már rám fért, csak az a baj, hogy hasra ment :D

Tavasszal indul a 3. számú babaprojekt :wink:
Negyediket csak akkor vállalunk, ha nagyobb lakásba tudunk költözni, és anyagilag is bírjuk. :wink:

Hirtelen ennyi, de úgyis jövök holnap is, és remélem, addig lemegy egy oldal :lol:

Szépségem :lol: Kép

Öcsivel Kép
Vendég
 


Hellóka

Itt vagyok, de senki nem járt erre! :cry:
Na majd holnap! :lol:

Zsibima
Nem találtam rólad semmit a fórumon......, pár szót írhatnál! :P

Zsu
Pocakfotó??? :lol:

Holnap jövök! :lol: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!!!

Végre valaki:-)))) már erre sem járok, meguntam hogy senki nem ír, magammal meg nem akartam csevegni :D nagyon édik a srácok Kriszta!!! jó kis hurkagyurka, gyömöszölni való gyerek!!!!
éN most hulla vagyok, megyek pihizni, nekem nincs ilyen jó alvógyerekem :? csak annyit hogy ma egyedül felállt Bazsi és egyensúlyozva pár másodpercig megállt, annyira tetszett neki, hgoy egész este ezt gyakorolta.
na majd holnap írok bővebben
többiek????

Era

Kép
Kép


Szia Era!

Nagyon ügyes Balázs, gratula neki. :lol: Akkor lassan utána is futkoshatsz :lol: :lol: :wink: Bár emlékszem Dávid baromi gyorsan tudott mászni, sokáig még inkább a mászást választotta a járás helyett, ha sietett valahová.... :lol:

Tegnap kezdtem Zétinél a céklát. Nagyon nem ízlik neki. :(
Tegnap csak két kanállal kapott, azt hittem ma jobban fog menni, de ma a 2. kanál után öklendezet. A krumplit szereti, azt már evett almával is. A sütőtök is bejött neki, csak ez a fránya cékla nem, pedig tele a fagyasztó céklakockákkal.
:lol:

Era, remélem jössz ma! És a többiek is. :wink:
Vendég
 


Szia Kriszta!

:wink: csak miattad:-) de gyors leszek, mert itt van apukám.
A cékla Balázsnak sem jött be, pedig olyan lelkesen főztem neki :wink: de gyakorlatilag semmit nem akar már enni üvegesekből.... a dokinéni mondta adjam neki a mi főzinket, ugyhogy lehet az lesz mert kinlódás így a főzievés., ínyenc a fiam.
ÁÁ azért nem hiszem, hogy elindul, lépegetni csak úgy meg ha a két kezét fogjuk, de ez az egyedül állás nagyon tetszik, rendületlenül gyakorolja, és most még jobban kell figyelni rá, mert jön Barni és fellöki :twisted: annyit kap csóri gyerek Barnitól, de nagyon jól bírja a gyűrődést, ha egyszer felnő és visszadja vége lesz Barninak:-)))

Era

Kép
Kép


Sziasztok!
Sajna én ritkán járok ide... De! Amikor igen, akkor mindig bekukkantok!
Kriszta! Édik a fiúk! Évához jártok? Hozzá én is elvittem Jankát, amikor mindenki azzal izélgetett, h miért nem fordul ez a gyerek?! (Na, csak mondom, már rég jár!) Nagyon szimpatikus nő!
Era! Jól vagytok? A multkori parti óta nem is találkoztunk!
Rólunk annyit, h lassan két hete, h egyéves volt Janka. Volt kis családi ünnepség...
És hát még mindig az ingatlannal vagyunk elfoglalva! Költöznénk már nagyon, de még nem állnak úgy az ügyek!!!
Zsu! Hát Ti? Pocak? Nagylány?
Zsibima! Te már nem jársz erre?

Kép
 
 


Hát mivel lassan egy hónapja senki nem ír ide... sztem én sem erőltetem!
Era, írtam vagy 2 hete pü-t, megkaptad?
Zsu! Remélem jól vagytok! Lassan a finisbe érsz!
Kriszta! A fiúk gondolom szépen növögetnek. Remélem Ti is jól vagytok!
Azért érdekes ez a topik... mert bár nem írt senki, de volt kb. 500 rákattintás! :shock: :lol:
:arrow:

Kép
 
 


Sziasztok!

Mi a helyzet? :)

Novemberben szültem kislányomat, látom azóta nem járt itt senki.

Miért nem? :D
Szoktatok babatalálkozni?

Üdv. Melinda Gyömrőről
 
 


Kedves Kismamák és Kispapák!

Hordozókendő tanfolyamot indítunk Gyömrőn!

Miért hordozzunk?
Mivel hordozzunk?
Hogyan hordozzunk?

Ha van kedvetek hozzá, jelezzétek és gyüjtsünk össze egy csapatot. Időpontot igény szerint megszervezzük.

Várom jelentkezéseteket:
melinagy@hotmail.com
 
 


Szia beinda!

Szerintem mind bekukkantunk néha (én beszélek, aki 3 hónapja nem tettem :evil: ).
Ó, nagyon szépek vagytok az avatarodon!
Én kendőzök, az I.modul tanfolyamon voltam a minimanóban.
A háti hordozást kéne megtanulnom, mert már kényelmetlen elöl hordozni a közel 10 kilós Zétényemet. Engem érdekelne a tanfolyam!:wink:

Zsu, nálatok mi a helyzet? Milyen két csajszi anyukájának lenni? Hogy telnek a napok?

Móni
Elköltöztetek már? Hogy áll a dolog? Janka jól van? Tesóprojekt? :lol:

Era, veletek mizú??? Gondolom Balázs már futkározik!
Barni ovis lett?

Zéti is lassan elindul. Már a járássegítővel körbeszambázza a nappalit.
Dávidom szerelmes, lassan már az összes játékát odaadta a Blankának. :lol:

Jó lenne kicsit felpörgetni a topicot. Jön a tavasz, talizhatnánk is! :wink:
Vendég
 


Sziasztok, ha valaki mégis erre jár. Nemrég költöztünk gyömrőre és úgy tűnik kismanónak testvére fog születni. Segítséget szeretnék kérni nőgyógyász ügyében. Válaszotok előre is köszönöm: Enci
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy ismeretlenül zavarok de lehet, hogy valakit érdekel a dolog:

Összeszokott 3 fős csapat családi házak, lakások heti rendszeres vagy alkalmankénti takarítását, kertgondozást, karbantartási munkát vállal Budapest déli részén és a környező településeken.
Egyénre szabott árak és szabadon változtatható időpontok.
Hívj: 06/203831924
Írj:munkamailbox@gmail.com
Nem fogod megbánni. Gyors, olcsó, megbízható, leinformálható csapat vagyunk!!!!


Szép napot mindenkinek és köszi, hogy elolvastátok.
 
 


Helló!

Tudtad?
Szeptember 19-én , szombaton baba-ruha börze lesz Vecsésen a Művelődési Házban 9-13-ig!!

Gyertek minnél többen!!

üdv

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Bízom benne, attól hogy ilyen rég nem írt ide senki, azért néha nézegetik. :-)

Pilisi vagyok, de nem túl régóta élünk itt párommal. Segítséget szeretnék kérni?! Nőgyász(ok) vannak Pilisen is, vagy máshova tartozna ez a kisváros? Esetleg tudna-e valaki itt a környéken egy igazán jó dokit ajánlani? Fontos lenne mihamarabb.

Előre is köszönöm a segítséget, Mici!
mici89
Baks
 
 


Sziasztok!

Él még ez a topic?
:?:
 


Szia!

Én maglódi vagyok.
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: