Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!! Kicsiny lánykám 2005.01.17-én született. Már nagyon mozgékony, jó lenne társaságot találni neki! Meg szerintem nekünk sem árt egy kis tapasztalat csere, letye-petye..
;)
 


Újra indul a zenebölcsi Gyártelepen, a József Attila Művházban. Az első alkalom szeptember 6-án kedden 10 órakor lesz, szeretettel várok mindenkit egy 30 perces, mesés-mondókás-éneklős-bábozós-hangszeres foglalkozásra!

Érdeklődni emilben, vagy a 20 398 1931-en lehet.

Cili


A nyári szünet után újraindult a nagysikerű Baba-Mama klub a Szent Imre Plébánia Szent György termében (jóidő esetén a parkban), a szokott helyen.
A klub foglalkozásai minden kedden 10 órakor vannak.
A program ingyenes!
Mindenkit szeretettel várnak a szervezők!
 
 

 
 

Sziasztok!

Most költöztünk Dunakeszire. Nem Alagra, hanem a Tóváros közelébe, azért írhatok ide, ugye :oops: ? Úgy látom , csak ebben a topikban van mozgás.

Tudnátok nekünk gyermekorvost ajánlani (vagy azt, hogy kihez ne menjünk semmiképp), meg felnőtt háziorvost is?

Érdekelne, hogy tudjátok-e, hol vannak játszóterek, eddig egyet láttam ,de az nem túl biztató.
BP-n laktunk, ott minden nap jártunk a közeli játszóra, most attól félek, hiányozni fog a lányomnak a társaság.

Cocas, milyen a baba-mama klub? Bárki mehet, vagy csak az, aki oda jár templomba, vagy legalább katolikus? S mennyi idős gyerekeknek van?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


A Szt. Imre plébánia az, amelyik a Tóváros közelében van? Mert az nincs messze hozzánk.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Hú, most látom, nem is ide akartam írni... :oops: :oops: :oops:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Bocs hogy csak ost válaszolok, de rég jártam errefelé.

Bárki mehet vlágnézettől függetlenül.

http://www.dunakeszi.hu/babamama.html


uxi írta:
Cocas, milyen a baba-mama klub? Bárki mehet, vagy csak az, aki oda jár templomba, vagy legalább katolikus? S mennyi idős gyerekeknek van?
 
 


Szia Cocas!

És be kell jelentkezni előtte, vagy csak elég megjelenni?

Gondolkodom, hogy elmennénk, csak nem tudom, nem-e nagyon macerás két gyerekkel, a kicsi még nincs 2 hónapos sem. (Bár ő nem macerás... de mi van pl. ha meg kell szoptatnom, van ott lehetőség?)

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok Lányok!

Szülés után nőtt a lábam, így sajnos van egy pár cipőm ami feleslegessé vált, ezért kiárusítást végzek 38-as, 39-es cipőkből. Pár ezer forintért adom őket. Ha valakit érdekel, hívjon Bea 70/366-9936.
 


ELADÓ BÉBI RUCIK 56, 62 ÉS 68 MÉRETBEN!
8 db rugdalózó 800,-/db, 9 db rövid ujjú body és póló 500,-/db, 3 db napozó 500,-/db, 10 db hosszú ujjú body 600.-/db, 6 db atléta 200,-/db, 4 db hosszú ujjú póló és pulóver 600,-/db, 1 db nadrág 800,-. 2 db játszószőnyeg 8.000,- ft. Valamint egy gurulós lábakkal felszerelt függőágy 13.000,-, 1 db AVENT típusú dupla hőtárolós termosz 2.300,-, 2 db pamut bébi sapka 150,-/db, 1 db téli bébi sapka 400,-, 1 db polysztirol gyönggyel töltött szoptatós párna (80x32 cm) huzata levehető 1.800,-. Minden vásárlónak AJÁNDÉKOT adok!!!

Kérésre fotót küldök! Az egész csomag megvétele esetén, jelentős ÁRENGEDMÉNYT adok!!!

Érd.: Takács Beáta 70/366-9936. takacsbeata@vipmail.hu
 


Dunakeszin az Alagliget lakóparkban eladó bruttó: 93 nm-es (nettó: 60 nm), nappali + 2 szobás tetőtéri lakás. A ház 2007-ben épült, teljesen újszerű állapotú. A lakáshoz 4 nm-es terasz valamint zárt kerti gépkocsi-beálló tartozik. Riasztórendszer kiépítve, minden ablakon redőny, a beépített konyhabútor az ár részét képezi. Ir.ár: 17,9 MFt
Gellén Orsolya 06 20 367 52 89

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok!

Ajándékba kapott, de méretproblémák miatt, nem megfelelő 120x60x7 cm-es, bordázott, levehető huzatú habszivacs marac, bontatlanul eladó!

Ha esetleg valakit érdekel a 30/6804003-as telefonszámon egyeztethetünk!

Üdv Mindenkinek!
Ágnes
 
 


Hahó, sziasztok!

Életbevágó kérdés: nem tud valaki egy megbízható bébiszittert itt Dunakeszin? Most hagyott el minket Szilvi néni egy minden napos gyerekvigyázós meló miatt és én kétségbe vagyok esve.

Itthonról dolgozom és heti 1 délelőttre lenne szükségem (8-tól délig) ill. ha el kell mennem otthonról (ez sajnos kiszámíthatatlan) akkor jönne a segítség. Hát főállást nem tudok biztosítani, de a heti egy fix az biztos. Annyira nem szeretnék valaki ismeretlent az internetről.

Kedves Lányok, aki tud valakit ajánlani, borzasztóan hálás lennék. Nagyon nehéz ez így, hogy senkit nem ismerek itt Dunakeszin :cry: . Bennetek összes reményem.

Bogi
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Kedves Dunakeszis Anyukák!

Hol vagytok?Smile) Senki nem akar dumcsizni?
Gyertek írjatok, barátkozzunk!!!
ÉLESSZÜK fel a topicot!!!

Na ki lesz az első???

ÜDV Mindenkinek Very Happy Very Happy Very Happy
mimi100
Dunakeszi
 
 


Nem tudom miért vált át angolra? Valaki esetleg tudja?
mimi100
Dunakeszi
 
 


Kedves Anyukák!

Írjátok alá és ha tudjátok minél több helyre küldjétek el.
Köszi
Mimi
http://www.peticiok.com/wwwtoldidombligethu_pavkboifmhm
mimi100
Dunakeszi
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: