Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Továbbra is várjuk a Te Történeted rovatba a szüléssel, gyermekvállalással, neveléssel kapcsolatos vicces, nevettető, megható, megkönnyeztető, tanulságos írásaitokat 1-2 oldal hosszúságban, Word dokumentumban a szerkesztőség email címére: szerkeszto@babanet.hu

A Kölökneten pedig még lehet nevezni a Mikulás-pályázatra, a legjobb történeteket remek gyerekkönyvekből álló csomagokkal díjazzák majd! Még odaérnek majd a Télapó előtt! Itt a következő mélcímre írhattok: szerkeszto@koloknet.hu

Mindenkinek további szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


sziasztok, Judit, mi is megyünk holnap a könyvtárba, remélem, el tudtok akkor jönni.
Berni, nem tudom lejjebb tekerni a fűtést, mert nincs tekerő a radiátoron, nagyon gáz...talán jövőre lesz beépítve az egyéni mérő, majd akkor jobb lesz, remélem...

Kép
 

 
 

Berni!
Nem mentek véletlenül az IKEA-ba mielőtt jönnétek Kvárra?? :oops: :lol:

Kép
Kép
 
 


28án jövünk Kvárra, úgyhogy addig akár mehetünk is,egy köpésre van, hetente töbször is járunk az Örsön. Azért remélem egy kanapét szeretnél :D De mondjad nyugodtan, megveszem szivesen!
Ma voltunk Helen Doron angol bemutatón, hát lényegében jó, bár a tanár kiejtésével voltak problémáim, na és elég húzós az ára...
Holnap kapok szurit, h1n1, magamnak beadatom, aztán még alszok egyet Barnabásra, mert ma sem beszéltem a dokijával.
Judit, milyen volt a "szabadság", a könyvtár és a torna? Gondolom nyugis egy kicsit elszakadni a duplaanyucis szerepkörből.
Na ha nagyon megunom már a postás pat-et, megnézünk majd egy Bobmestert, tányérunk van is olyan, vagy egy tűzoltósamet, ezek igazi pasis mesék :-)

Kép
 
 


Mi nem is ismerjük a Postas Pat-ot :oops: :oops:
Nem nagyon nézünk mesét, bár mostanában az m2-n megnézzük a macis estimesét!!!

Moncsi egyszer kérdezted, hogy miért delfines, meg vizes a vonalzóm. Azt hiszem még nem válaszoltam. Semmi különös dolog nincs benne, csak halak a horoszkópom és nagyon szeretem a vizet egészen kiskorom óta. Máté tényleg ügyes volt, és abban is van némi igazság, hogy ezek a kis csemeték néha csak nekünk "műsoroznak": azaz, lehet ha Te viszed tényleg sír. Mi nem oltattuk be magunkat, pedig Zoli is ingyen kapná.

Berni jó lehetett a kiruccanás. KEttesben voltatok? Szimpi a szálloda, egyszer talán mi is elmegyünk. Jó volt a kikapcsolódás, Robertáékkal és Andiékkal is találkoztunk. És az is szupi, hogy ilyen gyönyörű idő volt. Amúgy egy panda kellene az IKEA-ból, amilyen van Noéminek, de csak ha nem gond. Anyukám megvenné, de vele csak karácsonykor találkozunk.
http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/categ ... geNumber=3
KLAPPAR PANDA.
Mit csináltok ünnepek között?? Hazamentek szüleidhez? Mert ha Pesten vagytok szeretettel várunk Titeket egyik nap Szentendrén. Úgy néz ki dec. 27-től, jan. 2-ig ott leszünk. Na megyek vissza aludni a csajokhoz! :lol: :lol:

Kép
Kép
 
 


Wow, kész van Brigi vonalzója, gratula! :D
Pótléknak kell a panda ha a másikkal lenne valami? Megveszem szivesen, és majd viszem, megbeszéljük mikor ugorhatok el vele.
Nem tudom még hogyan lesz az ünnepek alatt, utazgatás ezerrel. KArácsony másnapja Ákosé, ráadásul az az ő hétvégéje, pont nekem kell vinni B-t, hogy előtte megyünk-e hozzánk, vagy utána , még nem tudom. De köszi a meghivást, ha itt leszünk , élünk vele, régen voltam már Szentendrén.
A mesével nem veszitettek sokat, én is ellene voltam a tvnek, de gondoltam nem árthat ha egyszer megnézi, csak épp rákattant. :lol: Igy napi 3szor engedélyezem, kb 10 percres a rész, végigüli nyugton, én meg addig mosogatok vagy valami.

Kép
 
 


Ja, és én ma beadattam a szurit, ingyen volt, azt mondta a doki majd valahogy lekönyveli

Kép
 
 


Hát igen, mi is így voltunk a tv-vel. Sokáig egyáltalán nem nézte, aztán csak egy-egy részt (pl. Süsü), most meg sokáig is el bír ülni előtte. Sőt, ha játszik is, fél szeme a tv-n van.
Mesén kívül mást képtelenség nézni, de így legalább nem lát mást (gondolok itt lövöldözésre, meg olyan dolgokra ami nem neki való).

Múlt pénteken 15 éves osztálytalálkozón voltam. Tök jó volt, érdekes volt visszanézni pl. a 8-os ballagást, feleleveníteni az emlékeket, és meghallgattuk azt is, hogyan olvastunk 3.-as korunkban. Nevettünk egy csomót.
Persze én csak szakaszokban voltam jelen, mert altatni-szopiztatni haza kellett menni, de így is kikapcsolódás volt.

Samu fél éves volt tegnap. Megy az idő, neki is álltunk almát enni. Lelkesen és ügyesen eszik, de szerintem ugyanúgy jött ki belőle, ahogy bement. Lehet, ez csak a kezdet miatt van így ... majd hozzászokik a kis gyomra ...

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Miért ilyen kihalt a topic???
Hol vannak a kismamik???
Noémi ma hányt. Most először. Jelenleg alszik. Én meg dillemmázok, hogy menjünk e dokihoz vagy ne. Már beszéltem vele telefonon, de nem jutottam egyről a kettőre.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.Kérem,aki tudja írja le,mi a környékén lévő legnagyobb, vagy legszimpatikusabb bútor üzlet neve.
Előre is köszönöm,egy munkába most visszatérő anyuka:

Zsu

Kép
Kép
 


Zsu! Én sajnos nem tudok ebben segíteni.

Csajok!
Már megint hol vagytok? Vagy senkivel nem történik semmi érdekes?

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Judit! Noémi meggyógyult? Elvitted végül dokihoz?

Máté gőzerővel készül az ünnepekre. A télapótis nagyon várja. Minden este megkérdezi, hogy ugye ő jó?
Miután hazaér az oviból most már kb. másfél hete állandósult program lett az üvegfestés.És milyen ügyes benne. Nem is gondoltam volna!
Ha felkerül a fénykép a gépre, megmutizom.
Otthoni Télapó szombaton jön, ovisat vasárnap délutánra várjuk. Adventi vásár is lesz egybekötve az ovissal. Már én is várom!

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Sziasztok!
Judit, jó volt benneteket látni, aranyosak a csajok nagyon!
Zsu: ez valami felmérés? Mert nekem az Ikea a legközelebbi és legnagyobb is. Kaposváron a Hamvai bútorbolt volt, mig ott laktam.
Móni, nem is gondoltam, hogy egy 3 éves már tud üvegfesteni! Egy időben én is rá voltam állva. Kiváncsian várom az ifjú művész alkotásait :-)
Barnabást is kezdi izgatni, mit hoz a télapó. Ajándék- na ezt már tudja értékelni :D De tutira be lesz tőle rezelve. Az ablakba tettünk egy csillag égősort, nagyon tetszik neki. Akarok majd sütni egy mézeskalácsházat is.

Kép
 
 


Üvegfestés: én sem gondoltam, de megtalálta, és kipróbáltuk.
Érdekes, mert színezni nem tud, ez viszont ügyesen ment neki. Talán könnyebben fogja az üvegfestékes kis tégelyt,és az eredmény is gyorsan látszik.
Egyébként anno még az elsős gyerekeknél sem voltam benne biztos,hogy menne-e nekik. De ha Máténak megy, biztosan nekik is (vagy talán).
a kép:
Kép Kép

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Zsu: Kváron a legjobb: Dóm: kicsi, de nagyon kompromisszumkész a tulaj. A másik kedvenc a Jutai úton lévő bútorbolt. Ez nagyobb, de szép dolgok vannak.

Ha még aktuális :oops:

 
 


Csajok!
Mi van veletek? Roberta? Judit? Berni nem olyan régen írt. Persze őt is kérdezem.
Zarja?
Milyen otthon? Megy nagyon az idő!

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


nekünk még mindig nincs otthon net, ha meg itt vagyunk anyuéknál, általában tanulok, mert megint itt az a fránya vizsgaidőszak...
Megvagyunk, Dorka kezd magához térni, úgy veszem észre...A baj csak az, hogy jan.10-ig tartják a helyét a bölcsiben, (február vége helyett!!!! ) addig nekem munkát kéne találnom, mert különben nem veszik be Dorkát, de nem kellek senkinek...gáz a helyzet, de majdcsak lesz valahogy :)
Aranyosak a fiúk, Móni, Samu nagyon hasonlít a kisebb Mátéra...ugye?
Bútorbolt: Tímea, a Barossban, meg a Salvo a Jutai úton, amit én szeretek...A Dóm az hol van Zarja?
Meg persze a Hamvait is szeretném, ha jó sok pénzünk lenne :)

Kép
 


Sziasztok! Barnabást utolérte valami nyavalya, szombat du,-tól lázas volt, éjszaka is folyamatosan, úgyhogy felváltva adagoltam a kúpot és a szirupot. Vasárnap napközben nem, csak megint du-ra jött ki, megkétszer hányt is, étvágya semmi. most éjszaka csak hőemelkedései voltak, arra nem adtam semmit, de nagyon sokszor fent volt. Köhögött is már egy ideje, a szemfoga is jön, nyálzik ezerrel (pedig eddig őnála ez sose jelentkezett) Remélem csak átment valami rajta, ma eddig semmi baja nem volt, lekopogom.
Amúgy semmi különös nincs, megjött a hideg :x
Szombaton voltam a Vörösmarty téren a karácsonyi vásárban, nagy tömeg, de azért szép volt, pláne egy kis forralt bor és töki pompos társaságában :wink:

Kép
 
 


Sehol senki?
Mi ezúton szeretnénk NAGYON Boldog Békés Karácsonyt kivánni mindenkinek. Robertáék, Juditék, Móniék: élvezzétek a gyerkőcök örömét, és egymás társaságát, pocakosok, ti meg eltölthetitek életetek utolsó páros karácsonyát, mert utána már úgyis csak a gyerekek számítanak.
Amint látható nálunk már ma reggelre volt fa (meg 1-2 ajándék is előrehozva :-) , mert utána utazócirkusz leszünk. Holnap megyünk Kvárra, szombaton meg tovább anyukámékhoz.
Judit, a két ünnep között igy valószinű nem leszünk Pesten, azért köszi a meghivást.
Kép

Kép
 
 


Mi is kívánunk mindenkinek nagyon boldog, békés és szeretetteljes karácsonyt !


Samut tegnap kellett visszavinni az orthopédiára.
Szépen, látványosan javul a lába, már nem olyan csálé, ennek ellenére 2 hónap múlva vissza kell menni, addig még hordania kell. Addigra már 9 hónapos lesz, tartok tőle nagyon, hogy zavarni fogja a felállásban (egyáltalán nem alkalmas arra, hogy álljon benne) Mászásban nem fogja akadályozni.
Máténak most jan. 4-ig szünet van az oviban,úgyhogy most mindenki itthon van.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Mi is nagyon Boldog Karácsonyt Kívánunk Mindenkinek!!!

Kép
 


Békés, boldog, örömökben, egészségben gazdag új évet kívánunk nektek és családjaitoknak!

Mi itthon szilvesztereztünk, ha ezt lehet szilveszterezésnek nevezni: Samu fél 9-kor, Máté 3/4 9-kor aludt el, utánuk én is. Éjszaka volt többször ébresztő, de még jó, hogy időben lefeküdtem, mert reggel fél 6-kor riadó volt, Máté ébredt és nem is aludt vissza (ki tudja miért, -bár nagyon sokat köhögött éjszaka), aztán fél 7-kor Samó csatlakozott. Kíváncsi vagyok Máté meddig bírja. Jó esetben akár 3 órával is tovább alszik reggel (de 2-vel mindig).
Durrogatás nem nagyon volt, ami meg volt, nem zavarta a fiúkat.

Karácsony jól telt, voltunk mamáknál (na nem messze, pár házzal arrébb, ill. másik utcában) Ajándék bőven volt, öröm is hozzá. Máté társasokat, kirakót, autókat kapott, ill. egy távirányítós autót (legnagyobb öröm ennek járt- bár még kicsi hozzá.- vagyis igazából a hely hiányzik. Majd leteszteljük a betonpályán!!!)
Aztán kapott egy tűzoltóautót, most az a favorit! Mert ő tűzoltó lesz! és ezt a Télapónak is elújságolta anno. Nagyon elszánt.Azért remélem, még változik, túl veszélyes szakma.

Mi van veletek csajok? senkinek nincs ideje/kedve/energiája írni?

pár kép: (bár így is velem van tele az oldal)
Kép Kép Kép

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Te Móni! Noémi csak 10 hósan állt fel... Máté mikor? csak mert várod Samu felállását. Bár a barátnőm lánya már 7hósan felállt a kiságyban...
Én ezer éve nem olvastam, de tényleg kellene, hogy írjunk nehogy kihaljon a topik. Móni szép vékony vagy ezen a képen! :lol: :lol: És Samu egyre jobban hasonlít Mátéra! 27-én jártunk Andocson, ilyenkor mindig eszembe jutsz. persze csak átutazóban, jöttünk fel a mamihoz, most is itt vagyunk Szentendrén. Úgy néz ki Berni és Barnabás meglátogatnak minket hétfőn. Remélem nem jön közbe semmi. Noncsinak már több mint egy hete folydogál az orra, de semmi több. mostanában már csak akkor ha trüsszent, vagy ha sír. Én túl vagyok egy légcsőhurut-szerüségen, (nem voltam orvosnál) ma már semmi bajom. Homeopatiával kikúráltam magam. Persze pont 24-én ért el. jövő szombaton lesz céges bulink egy "puccos" helyen Taksonyban, játszóházzal meg squassal..Megyünk mind a 4-en szurkoljatok minden simán menjen. Onnan pedig már egyenesen megyünk haza...
Na megyek lassan, BOLDOG ÚJ ÉVET!!! És sokaknak boldogabbat, mint az idei!!!!

Kép
Kép
 
 


Judit! Annyira nem várom, de nincs kizárva, hogy felállna , amíg még rajt lesz a szandi. Persze, ha Mátét követi a mozgásfejlődésben, akkor nem. És nem úgy néz ki, hogy annyira izgatja a mozgás, még nem kúszik, nem mászik, nem ül fel egyedül.
Van egy másik topik, ahol mindenkinek 2009. májusi (vagy áprilisi) a babája, és közülük többen is felálltak már. Persze ott sem mindenki.
Na mindegy, nincs vele elkésve, csak megfordult a fejemben, hogy hogyan tudna.

Máté meggyógyult, úgyhogy hétfőn már mehet az oviba. Már várja.

Judit! Voltak nálatok Berniék? Ha igen, biztos jó volt.
Jó bulizást holnapra!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gerbomoncsi 2010.01.14 14:52-kor.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Sziasztok, én is bejelentkezek kicsit.
Igen, voltunk Szentendrén, jó volt, a "nagyok" játszottak szépen (persze külön-külön :-)), Barnabásból néha előjött a mindent elveszek Noémitől érzés, de nem volt semmi gond. Brigike nagyon édes, szinte végig aludt.
Beindultak a szokásos programok igy év elején, angol, zenebölcsi, babaklub, ma meg néptáncos-zenés prgramon voltunk, először. Barnabás nem állt be, nem hajlandó senki kezét megfogni, sok is volt neki annyi ember, inkább csak nézelődött, lemeózta a bácsi hegedűjét (van egy 3 tagú zenekar) mászkált, de az ovis korúak már nagyon aranyosan csinálják és énekelnek.
Már jó ideje köhög Barnabás éjjel és reggel, az elején 2x is elvittem dokihoz, de más baj nem volt és látni sem látott semmit , egy darabig adtam az utifüvet, de abbahagytam, mivel nem hatott. Hát most utánaolvastam, és rendeltem egy hidegpárásítót, hátha a száraz levegőtől van. Kiváncsi leszek. Tegnap az ő szobájába teregettem a ruhákat, és jobb volt, csak reggel 8kor köhögött kicsit mikor felébredt, előtte éjjel meg többször is elég sokáig.
Hát velünk most ennyi van.
Mindenkinek jó egészséget kivánunk!

Kép
 
 


huu lassan nem lesz értelme írni. Csajok. nem megyünk át egy másik helyre, ahol többen lennénk?? én megnyitom a topicot jönnétek?

Berni csak gyorsan, mert üvölt a legkisebb. Ti hogyan használtok a babe sampont??? Vettem, kétszer használtunk de nem látok javulást. Kicsit elszottyadtam emiatt... :oops: :cry:

Kép
Kép
 
 


Hát, ahogy rá van irva. Azért jobban meg kell dörzsölni ott ahol van a bibi, kicsit rajtahagyni és ennyi. Nekünk hatott, de arra már nem emlékszem hogy milyen gyorsan, lehet nekünk sem azonnal...
Jól bírták a gyerekek a céges rendezvényt? jó volt a játszóház?
Roberta, nincs még netetek otthon? Mi újság meló, bölcsi, és egyéb fronton nálatok?

Kép
 
 


én is jó régen írtam... Arra jutottunk, hogy várunk márciusig a nettel, akkor kötik be a Digit és az jóval olcsóbb lesz...hétfőn megyünk a bölcsibe kezdjük a beszoktatást...most éppen egy nyelviskolánál tanítok, meg egy cégnél fogok majd tolmácsolni...egy darabig elleszek vele...remélem jó lesz...
A bölcsitől nagyon félek, nem tudom, hogy mi lesz...Orsiéknak hogy megy?Nagyjából megvagyunk, bár nem túl jó a kedvem mostanában...Tomival is sokat veszekszünk,de remélem, majd minden jó lesz...

Kép
 


Judit!
Én mennék ...
Nálunk is volt Samunak is koszmós a feje. Én csak simán jó alaposan beolajoztam, hagytam egy órát állni, majd lemostam. 2 este, aztán el is múlt.

Roberta!
jaj, nagyon örülök, hogy találtál valami melót.
Veszekedés nálunk is volt , olyan feszült vagyok mostanában, semmi nem jó, baromságokra gondolok. Szerintem a tél is teszi, ti is feszültebbek vagytok az új helyzet miatt (otthon, újra munka, Dorka bölcsis lesz). Nyugi, aztán hamar rend lesz megint.
Egyébként én röviden arra a megállapításra jutottam, hogy az én bajaim akkor kezdődtek, amikor Máté ovis lett. Nagyon nehéz volt, szerintem még mindig nem sikerült őt teljes mértékben elengednem. Az ember nem is gondolná, mennyire megviseli ez a szülőt (engem legalábbis (anyákat!)).
talán valamennyivel úgy könnyebb, hogy dolgozni mész. nekem azért is volt nehéz, mert lényegében nem lett volna kötelező, hogy menjen Máté, hisz a picivel otthon vagyok. Persze tudom, hogy jó helyen van, szeret is menni, csak nekem volt nagyon nehéz. Bárhova nézetem, egy kép, és már bőgtem is.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Roberta, ne aggódj, minden ok lesz, amint beszoktok a bölcsibe és a melóba is belerázódsz, töredékére csökken a feszültségek forrása, és ahogy Móni is irta, a tavasz is nagy löket a depressziósabb hangulatból hogy kigyere. Tényleg sok volt a változás nálatok az utóbbi időben, biztos az viselt meg.
Orsika sem kezdte még el a bölcsit, majd feb.1-jén.
Móni, ez igy igaz, szerintem is megvisel minden anyát az elválás. De ez igy van rendjén, hisz a terhességet is beszámitva 3-4 év, amit minden nap együtt töltünk velük, és ez egyszercsak az estére korlátozódik.
Sokszor vagyok olyan hangulatban, amikor nehezebb, és azt gondolom, jaj, csak mehetnék már dolgozni, felnőtt emberek közé, aztán meg arra gondolok, hogy mennyire is fog hiányozni Barnabás, és inkább mégse :-)

Kép
 
 


Itt megint nem nagy az élet...
Csak meg akartam irni, hogy a hétvégén kórházba kerültünk :-( Szombat éjszaka Barnabás nagyon csúnyán köhögött,1 perc szünet sem volt,és nagyon fura hangja volt, gondoltam krupp és tényleg az volt. Valami virusos fertőzés ráment a felső léguti szervekre és emiatt összeszűkült , nehezen kapott levegőt, ugatva köhögött.
Az ügyeleten kapott kúpot, de azt mondták, mivel először történt, mindenképp kórházba kell menni a biztonság kedvéért. Úgyhogy 2 éjszakát bent voltunk. Végeztek rutinvizsgálatokat, kellett sós párával inhalálni sokszor meg valamit fújtak a szájába néha. Láza szerencsére nem volt.
Előfordulhat máskor is ilyen, de az is lehet, hogy többször nem, és 5-6 éves korukra ki is növik.
Tegnap du jöttünk haza, már nagyon vártam, tele volt a kórház, én is jól megfáztam, mert hideg is volt, ágyam nem volt, egy széken ültem végig, már annyira fáradt voltam, hogy minden reflexem lelassult. Itthon akkorát aludtam!!! :-) És ő is, kicsit náthás és köhög még, de ez már itthon is megoldható.

Kép
 
 


Úristen...szerencse, hogy már jobban vagytok...nem lehetett könnyű...szegény kis Barnabás...Szegény Berni....
most anyuéknál vagyunk, mert írom a szakdolgozatom, elég nehéz, hogy otthon nincs net, meg minden, de így többször be tudok ide nézni.-)
A bölcsi eddig egész jó, csak már most náthás, de azt mondták lehet vinni, mert nem lázas...minden gyerek taknyos...

Kép
 


Húúú, Berni, jó, hogy túl vagytok már rajta, és nagyon sajnálom, hogy kórházba kerültetek. Reméljük, csak egyszeri eset volt. Borzasztó egy anyának, ha beteg a gyereke.

Roberat! Hát igen, ilyen idő van ... persze a kicsit folyik az orra még nem egyenlő a sűrű, sárga taknyos kategóriával.
Szakdolgozat is, nem semmi, nem csoda, ha feszültebb vagy. Kitartás!

Judit? Ti jól vagytok?

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


terhetorna
Sziasztok!

Szeretnék minden illetékest értesíteni hogy, 2010 február 15.-étől TERHESTORNA indul a kaposvári XL-Fittleszben!:)
Ezt a tornát a 12. héttől lehet elkezdeni, Belényi Bea által kidolgozott rendszer, Kaposváron egyedül az XL-Fittleszben!!
Hétfő-szerda 17óra!
Ha kérdésed van, nyugodtan tedd fel, válaszolok mindenre! Itt is és privátban is! (szabolia@citromail.hu) :)

Üdv
Lia
 


Sziasztok!

Vki tudna nekem tippet adni hol találhatnék bébiszittert itt Kaposváron?

Csak alkalmanként kellene de ebbe délelőtti elfoglaltság is beletartozhat hétköznap.

Kép

Kép
 


Szia Starlark, én szívesen elvállalnám, vannak szabad délelőttjeim is, Dorka bölcsis

Ha még mindig keresel valakit, írj privit.

Kép
 


Nagyon boldog 2. szülinapot Dorkának!
Roberta,majd gyere mesélni, hogy ünnapeltetek!

És utólag ugyan, de Barnabást is Isten éltesse!
És nálatok, Berni? Nagy mulatság volt? Vagy ketten ünnepeltetek a kisfiaddal? Látom, új, nagyfiúsabb vonalzót készítettél neki :)

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Sziasztok!

Most írom a diplomámat a csecsemők táplálkozásáról. A szakdolgozatom megírásához szükségem van kutatásra, ezért szeretnélek kérni titeket, hogy segítsetek nekem azzal, hogy a kérdőívet kitöltitek és visszakülditek nekem.

Itt megtekintheti a közzétett űrlapot: https://spreadsheets.google.com/viewfor ... blI0WVE6MA

Segítségeteket előre is köszönöm!

Gazsi Krisztiánné Kosicsár Ágnes
 



Sziasztok!
Most írok először szeretnék csatlakozni hozzátok. Valaki mesélne nekem az "ittlétről",témákról stb??
Kaposvári vagyok, 19 hetes veszélyeztetett terhes.
 


Sziasztok!
Nem tudom emlékeztek-e még rám. Driennke vagyok, Niki baba anyukája. Beköltöztünk mi is Kaposvárra, és most már több időm van, mert itt nem kell kertészkedni :lol: .

Remélem nem baj, ha újra csatlakozok hozzátok.

Driennke
 


Szia Zsuzska!
Én már régebben voltam itt, meg most újra, de látom a régiek már rég írtak, remélem azért még fognak.

Téma minden, amit csak akarunk, nagyon szívesen meghallgatlak.

Az én kislányom februárban múlt 2 éves, kis elevenség és persze dumagép.

Ha a többiek nem jönnek én szívesen beszélgetek veled.

Driennke
 


Sziasztok!

Még új vagyok, szeretnék én is csatlakozni. Igaz, nem kaposváron élek, de ott fogok szülni.
Most vagyok 21 hetes.
 


elég halott most itt minden
de tök jó, hogy Driennke újra itt vagy, és neked is örülök Gica és zsuzska:-)

Kép
 


Driennke, hova költöztetek?Már visszamentél dolgozni?
nem sok időm van mostanában, de remélem fellendül itt megint az élet...

Kép
 


Szia!
A Léva közbe költöztünk, de ha jó az idő bárhová szívesen elsétálunk. Majd csak szeptembertől dolgozom. Hétvégéken lent vagyunk Kutason, de hétköznap itt dekkolunk és nagyon-nagyon sokat sétálunk, már amikor nincs ilyen szuttyos idő.
Veletek mi van, Te dolgozol már?

Driennke
 


Gica!
Dolgozol még? Meg lehet kérdeni, hogy merre laksz? Mesélj magadról.

Driennke
 


Kép Ez ma készült

Driennke
 


Hali!

Én is csatlakoznék,ha nem baj.Móninak hívnak,36 éves vagyok,van négy gyerköcöm,elváltam egyedül nevelem őket.Brigi 10,Bence 8,Dávid 5,5 és Anna 2,5 éves. Kép Kép Kép
Brigiről csak nagy képek vannak.

Móni

Kép
 
 


Szia!
Örülök Neked, hogy jöttél. Nagyon édik a gyerekek. Gratulálok hozzájuk.
Rólunk annyit, hogy én 27 éves vagyok és Niki az elős gyerekünk, és egy hónapja költöztünk be Kaposvárra Kutasról.

Driennke
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: