Új privát üzeneted érkezett!

Roki.

Hol van pontosan az 35 év feletti anyukák fóruma? Én néztem pár helyen de sehol sem találom.
Szia
Zsuzsa
 
 


Helló

Szülészetek korházak ez az első topik ,belemész aztán a témakör 36 éven felüliek.
Az ém gépemen ha belemegyek csak üres részek vannak de ha a nyillal lefele mész előjönnek lehet hogy csak az én gépemen ilyen eddig nem volt ez rögtön láthatő volt a témakör.
Ma elfelejtettem polót venni mikor a családban emlitettem miért kell venni rögtön mindenkinek kellett TAVASZ-os poló lehet hogy 4db-ot viszek.Szerinted lehet?
Judittal nem sikerült beszélni még ma sem hívtam se ő engem tegnap későn értem haza ma meg vendégek voltak.Nincs a házban gáz nem is lesz sokáig ki kell cserélni a csővezetéket nem tudunk főzni fürödni még jó hogy nincs tél.vízmelegítóvel 1.8literes melegítettemfürdő vizet mire kész voltam....(Kép: 75 lakás van a házban ez egy szép müemlék ház ősrégi vezetékekkel. hogy nincs gáz tegnap óta,a villany vezeték is veszélyben van mert most az lesz túlterhelve az is nagyon rossz állapotban van.Mi lesz itt(KépKép:
Probáld ki a topikot.

Szia jóéjt Roki
 
 


Szia Roki!

Te jó ég, szép kis cirkusz ez a gázvezetékkel!!.
Emlékszem, amikor a kispesti lakótelepen laktunk, akkor nyárom mindig 2 hétig nem volt meleg viz, mert akkor tartották karban a távhőrendszert. Mindig úgy próbáltuk szervezni, hogy arra a két hétre essen a nyaralásunk.
Hozd nyugodtan a pólókat, elég hétfőn beadnom őket.
Judit hivott szombaton, azt mondta, hogy már ki is költöztek a Baross u.-ból, mert ki tudták adni a lakást egyetemistáknak és az Árpád fejedelem utjáre költöznek egy ismrősükhöz, amig a végleges lakásba be nem tudnak menni.
Biztattam, hogy jöjjön a TAVASZ-ba, mert ez egy jó buli, de nem akar, mert azthiszi, hogy oda csak kisgyerekesek mehetnek.
Mondtam, hogy ez nem feltétel és vannak fiúk is!!

A topikot kipróbálom, puszi
Suzy
 
 

 
 

Helló Judit szerintem besokalt a költözéstől nem lehet ilyenkor számítani rá ha lenyugszik talán érdekelni fogja.Nekem nem is szólt a költözésről és most haragszik mert nem ment segíteni nekik a férjem.Nem is bszéltünk telin csak a talin amikor hívott ott pedig nem mondta.Mindegy majd csak lesz valahogy majd mi is találkozunk a bankban mint ti.Ezt is tőled tudom hova költöznek .utolsó infóm az volt ,hogy kifizetik de még nem költöznek mert a lakó felújítja a másik lakást,kért 2-3 hetet. Szomorú vagyok mert ok nélkül haragszik.
Na kipanaszkodtam magam.)KépKép:
Gyere nézz be .Megyek megnézem a tavaszt mit írnak
Puszi Roki
 
 


Szia Roki!

Puszi, puszi, a Judit engem sem szokott elkényeztetni a hivásaival, múltkor is csak egy sms-t küldött amire én visszahivtam. Ténylrg meg kell várni, amig a költözés után lenyugszik, utána már biztosan használható lesz!

Hogyan csinálod a mosolygós fejecskéket? Igy?:-)

Föltettm a pancsis képeket a babanet fényképalbumba "Pancsi Zsuzsánál" cimen. Majd nézd meg !
Beleolvastam a 35 év felettiek topikjába, tényleg nagyon megható történetek vannak különösen az elején. És azt mondod, hogy szerveznek talit? Te irsz be oda?
A pólókat viszem szerdán, találkozunk
Szia
Zsuzsa
 
 


Megnéztem nagyon jók lettek.Szerdán a régi helyen lesz vagy amit te ajánlottál?Mot szerdán lesz?
Ma véletlen összefutottunk Judittékkal az Eötvös u.ban pont arra mentünk kikerülni a köruti forgalmat és ők meg a házból jöttek ki.Ma már sokkal nyugodtabb volt 2 hét múlva költöznek igaziból .október körül már rendeződnek addigra lehet majd számítani vele.
Megyek szerdán ha mondod hova.
olvastam hogy felújitják a galériát?!
Mosolygós a 9-es ) zárójel és a : kettőspont.A szomoú a 8(és a : )Kép: (Kép:
Nem 35 év hanem 36 év van írva !!
Bemegyek a tavaszhoz megnézem mi újság .


Szia puszika Erika
 
 


Roki

Holnap TAVASZ tali 18h-tól a szokott helyen, Ráday u. Pink Cadillac.
Milyen galériát újitanak fel?
Puszi Zsuzsa
 
 


A Zóna vagy nem az a probléma bocsi holnap szülői van késni fogok 7 körül érek oda.Puszi ERa)Kép:
 
 


Eltelt egy év, és Te még mindig 20 kg-ot cipelsz 30 lépcsőfokon?
Lejárt a törvényben előírt határidő és Téged néhány lépcsőfok még mindig elválaszt a világtól?
Szeretnél egy olyan országban élni, ahol a választott vezetők betartják az általuk hozott törvényeket?
Ki szeretnéd fejezni szolidaritásodat a hátrányos helyzetűekkel és elesettekkel?
Ha igen, akkor várunk 2005. szeptember 20-án 16:00 órakor a Kossuth térre a Parlament elé, ahol ismét felemeljük szavunkat a
MAGYARORSZÁGI KÖZLEKEDÉS ÉS KÖZÉPÜLETEK AKADÁLYMENTESSÉGÉÉRT!
A demonstrációt a TAVASZ (Tegyünk A Világért! - Anyák Szövetsége) Egyesület szervezi, csatlakozott hozzá a Fehér Kereszt Gyermekvédő Alapítvány, a Habeas Corpus Munkacsoport, a Levegő Munkacsoport, a Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége, a NaNE Egyesület, a Terézvárosi Zöld Kör, a Városi Biciklizés Barátai, a Védegylet és a Zöld Fiatalok. Az eseményt támogatja a Humanista Mozgalom.
Médiatámogatónk a Civil Rádió és a www.tusarok.org
 
 


Sziasztok!

Roki, megtaláltalak titeketKépKépKép

Szia Andi, rég beszéltünk, jól kihalt a VII.kerületi topikKép

Suzy, neked még oda írtam választ.

Roki, én csak nagy ritkán járok a Ligetbe, mert az újjá épített játszón voltunk egy párszor, az Állatkertnél, de délelőtt általában 2 óvodás csoport, délután meg egy másik lepte elKép
Az viszont igaz, h a Lövölde téren homokozni tudunk, vagy az 1 db kisgyerekeknek való csúzdán csúszni.
De nem tudom, h merre mondod a bekerített játszótKép

Léna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Szia Léna!

örülök hogy jelentkeztél.a játszó a liget elején van ha a Dózsa Gy.utról jösz.A 70 es troliról leszálsz az első ligeti megállónál és elindulsz azon az oldalon befelé a ligetbe biztos megtalálod.Mi elég késön 11kor megyünk ki és 2-ig maradunk.

szia Roki
 
 


Roki!

Ki ez az anyuka ezzel a babával?Kép
 
 


!Szia!

Jajj köszi ez nagyon jó kép lett.Tökéletes)KépKépKépKép
Szuper jó képeket tudsz készíteni.)Kép:
Még nem tudom mi lesz Áron ma is 12.30 kor aludt el este .Gondolom du.késön aludt el a Nagyival ezért birta olyan sokáig .Ha mégébred reggelig mert kb7kor kellene kelnem akkor elmegyunk a Polg.hiv.ba.Megyek én is Aludni olvastam aForumot
Kedden megyek ,este addig kikeresem a címet mert itt még nem voltam acsak a Hattyű utcában.

Köszi a képet nagyon örülök neki mert én nem tudok feltenni mert ügyetlen vegyok nem megy a kicsinyítés.(Kép:

Puszi Roki
 
 


Hello Roki!
Küldd el a privát e-mailcimedet a pantologep@axelero.hu-ra és akkor elküldöm a teljes méretű képet.
Szia Zsuzsa
 
 


hello!

írtam címet várom a képet meg a beszámolt milyen volt a nászűtKépKép

szia Roki
 
 


Sziasztok!

Ahogy rátok találtam el is tüntem egybőlKép
BocsánatKépKép
Az igazság az, h dolgozom, így sajna nem vagyok minden nap otthon.

Roki, Sárának sajnos akkorra esik az ebéd utánni alvása, így sajnos a "véletlen" előre megbeszélt találkozás kizártKépKép
Pedig jó lenne ismerősökkel játszózni.
Roki, milyen jól tűritek az esőtKépKép

Kérdeznék vmit.Ismeritek a 7. kerületi bölcsiket?Vannak tapasztalataitok?


Nahát, lemaradtam, hol nászútaztatok Suzy?

próbálok nektek Sáráról feltölteni képet búcsúzóul

Puszi,LénaKép

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Szia Roki!

A "nászút" elég kellemes volt, a férjecském kapott egy nászajándékot is tőlem.Kitalálod mit?
Egy kis plüss bocit, ami 3x bőg ha megnyomják az oldalát. Jót nevetett rajta, sokat bőgettem neki az autóban. Ez nagyon szuper, hogy az anyósom igy időnként beveti magát és hajlandó eljönni a gyerekekre vigyázni több napig is.

Az okt. 15-e határozottan ki van tűzve a vágás időpontjának. Az lenne a legjobb, ha a férjed már előző este le tudna jönni, mert hajnlaban indul a vágás. Persze jöhet aznap délelőtt is, csak akkor az elejéről lemarad.

Roki, nem kaptam meg az e-mail cimed, küldd el újra légyszi!

Nuska.
Zalakarosra utaztam a férjemmel, hogy megünnepeljük a házassági évfordulónkat.
a 7. ker.-i bölcsikről: az önkormányzat információs irodájában megkapod az összes cimet, de semmi személyes tapasztalatom nincs.
Köszi a képet, Sára nagyon helyes kislány, tud ám nézni...!

Zsuzsa
 
 


Sziasztok!


Írtam de biztos valaki azt gondolta veszélyes vagok ezért elutasított megpróbálkozom újra.

AZ IDÕTÖK IS EGÉSZ JÓ VOLT .Te szoktál menni a férjeddel ? Vagy Gondolom ezt kihagyod.)Kép
Léna
Nagyon cuki Sára ,)Kép: tényleg nagyon tud nézni .
akárcsak Áron ő is mindig a csappal és a zuhannyal játszik és nem igen akar leülni fürdés közben.
Muszály volt birni demonstráltunk a babakocsis tüntetésen.Onnan ez a hősies kép!
Örülök hogy vagytok azt hittem tolakodásnak vetted hogy beleszólok a levlezésedbe . )Kép

sziasztok jóéjt Roki
 
 


Sziasztok!


Írtam de biztos valaki azt gondolta veszélyes vagok ezért elutasított megpróbálkozom újra.

AZ IDÕTÖK IS EGÉSZ JÓ VOLT .Te szoktál menni a férjeddel ? Vagy Gondolom ezt kihagyod.)Kép
Léna
Nagyon cuki Sára ,)Kép: tényleg nagyon tud nézni .
akárcsak Áron ő is mindig a csappal és a zuhannyal játszik és nem igen akar leülni fürdés közben.
Muszály volt birni demonstráltunk a babakocsis tüntetésen.Onnan ez a hősies kép!
Örülök hogy vagytok azt hittem tolakodásnak vetted hogy beleszólok a levlezésedbe . )Kép

sziasztok jóéjt Roki
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa, de jó nektek.Mi is mindig utazással ünnepeljük a házassági évfordulónkat, bár idén szeptemberben ez autóvásárlás miatt lemondásra kerültKépKépKép

Roki, nem dehogy.Csak már sajnos újra dolgozom, ráadásul 2 helyen, így azt se tudom hol áll néha a fejem.
Sárával egyenlőre anyukám van, azokon a napokon mikor dolgozom, de jövőre beindul komolyabban a másik hely is, és nem szeretném, ha egész hónapban őt "foglalkoztatnánk".
Tavaly mi is demonstráltunkKépa Blahán.
Idén meg épp én kezdtem el szervezni, h menjünk, egy másik topickal, erre nem beosztottak dolgozni....
Ha egyszer nagyon unatkoztok, van két albumunk is, majd bemásolom a címét.Háhta utcán ránk ismertekKépKépKép

Puszi,Léna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Íme a két album:
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=1790

Egyenlőre ennyi, a másik albumunk S betüs, de a Babanet szerint nincs S etűs album....
Mostanában, mi van velük?!

Pusz

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Hahó!

Nagyon leült a topic, pedig biztosan sokan megyünk "innen" a Babanetről a Ligetbe! :)

Ha van valaki, aki készül rendszeresen kijárni, az szóljon-mi Újpestről fogunk majd, mert imádom :)
Vendég
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Hahóóó! :)

XV kerböl megyünk mi már ,annyi változás van április óta :)
Vendég
 


Sziasztok!

Új vagyok itt a fórumon, és mivel a VII. kerületben lakok, közvetlen a városliget mellett ezért gondoltam ide írok. Én még nagyon kezdő vagyok, mind az itteni fórumozásban, mind a babázásban. Párommal most várjuk az első kisbabánkat, 8 hetes terhes vagyok. Éppen a VII. kerületi védőnőt próbáltam előkeríteni a neten, és véletlenül bukkantam rá erre az oldalra. Nagyon tetszik, remélem sok helybéli anyukát ismerek majd meg.
 
 


Szia Orsy!
Irtam privit!
Vendég
 


sziasztok él még a topic?
én halásztelken lakom de a 7.kerbe születtem és sokat jártam ki anyuékkal a ligetbe!
szép és jo hely! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nitacska!

Mi sokat járunk a Ligetbe, szeretjük a két nagy játszit és a sok zöld területet!

Ti is jártok ki?
Vendég
 


Nitacska!
Látom,mostmár lassan 2 gyerköccel fogtok Ligetezni!
Gratula!

Mi alig várjuk a tavaszta és irány a LIGET !!! (télen is, csak most célirányosan a múzeum) :)
Vendég
 


:)
Vendég
 


:)
Vendég
 


:D
Vendég
 


Sziasztok! Micsoda véletlen, hogy épp most találtam rá erre a topicra. Én is imádom a városligetet és a nővérem kislányaival sokat járunk ki. Na meg azóta járok ki, mióta az eszemet tudom. :) Nem tudom, hogy ti hallottatok e róla, hogy milyen építéseket terveznek a parkba, de szerintem ez egy borzalom. Persze elhúzzák a mézesmadzagot szokás szerint, hogy ez milyen jó, bla bla. De itt megint csak arról van szó, hogy sorba vágják majd ki a 100 éves fákat, azért hogy egy kicsit máshol vezessék a járdát és mélygarázsokat építsenek, na meg a plusz épületek. Szóval félek, ha ez megvalósul, akkor már nem lesz olyan kellemes sétálni a gyerkőcökkel a parkban.. :/ Nem tudom mit fog érni a park az óriási árnyékot adó fák nélkül. Persze az összes fát nem vágják ki, nem arról van szó, de az biztos, hogy nagyon sokat fogunk veszteni vele. Nem tudom minek kell még épületeket berakni ide. Ez a park nem erre van kitalálva. Kíváncsi lennék mit szólnának hozzá a New York-iak, ha a Central Parkot szeretnék így "átvarázsolni".. Na mindegy, nagyon remélem, hogy végül talán mégse valósul meg ez az egész. Ha egyetértetek azzal, hogy ez ne történjen meg, pláne úgy hogy meg se kérdeztek erről senkit. (Persze ezen már senki nem lepődik meg) Szóval akkor itt aláírhattok egy petíciót a tervezett beépítések ellen: http://epiteszforum.hu/kerjuk-ne-vegyen-reszt-a-varosliget-tonkreteteleben
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: