Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok !

szeretnek megismerkedni keruleti kismamakkal !
sajnos a kornyekunkon eleg keves a jastzoter ill a kisfiam csak 9 honapos es meg nem tudom Ot jatszoterre vinni !
Probaltam jatszohazat is kreresni a kornyeken , de nekem nem jott ossze !
ha kedvetek van , valaszoljatok !

maxi
 
 


Szia maxi!
Én még XII.kerületi kismama vagyok, de már csak novemberig. Az én kislányom is 9 hónapos,még én sem vittem játszótérre mert még nem tud ülni és csak kúszik. Merre felé laksz? Én a Galántai u.-ban, errefelé több játszótér is van.

szamóca

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Én isKép. Kettő gyerkőccel, 3 éves, és 8 hónapos. Mi a Pethényi úti játszóra járunk, vagy a Normafához, vagy Margitsziget, Állatkert, Városmajor, stb.

Zulu

Kép

Kép

Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Én nem ott lakom, csak a melóhelyem van ott. (maros u.)Igaz, mostanság nem sűrűn járok arrafelé. Városliget tényleg elég jó szerintem is. Ja, Maxi, Szamóca, enyim gyerkőc is 9 hónapos, kissrácKép Nekünk itthon van homokozó, de még nem raktam bele, hintázni viszont imád, azt kipróbálhatjátok a játszin.
Zulu hogy vagytok mostanság? Másik topicban ritkán jársz. 2 gyerkőccel milyen a játszótér projekt?

pusz
Judy
Judy
 


Szia Judy!
Megnéztem a profilodat ( meg akartam kukucskálni a babszidat) és látom, hogy Érdi vagy. Én pont holnap megyek házat nézni Érdre,lehet hogy oda költözünk.
puszi
szamóca

Kép

Kép

Kép
 


Halihó Szamóca!

Sajna azért nincs fotó profilomban, mert túlméretesek a képeim és nem engedi feltenni őket.
Voltatok Érden? Merrefelé nézelődtök házat?
Én is megnéztem a kislányodat, nagyon ariKép Micsoda frizuja vanKép

pusz
Judy
Judy
 


sziasztok!
kicsit kesve reagalok a leveletekre, mert nyaralni voltunk.
mi a Farkasreti ternel lakunk,es itt az erdi uti jatszoter a legkozelebbi, de eleg siralmas. ami meg kozel van a MOM elotti park, plusz Polg.hivatal mogotti ter!
Szamoca !merrefele van a Galantai utca ?
Zulu ! a Pethenyi uti jatszoter a 21-es busz vonalan van ?

sziasztok maxi
 
 


Sziasztok!
Judy
A Parkvárosban voltunk, a Tárnoki út közelében.
A ház tulajdonképpen tetszett, de azért még keresgélünk. Aug. végére szeretnénk dönteni, mert okt.31-ig kell kiköltöznünk.Te melyik részen laksz? Szeretsz ott lakni?
maxi
A 21-es vonalán van. Én is a MOM parkhoz szoktam lejárni, az kb.20perc séta.

puszi
szamóca és Bogi

Kép

Kép

Kép
 


Halihó!
Szamóca!
Mi Újtelepen lakunk, Parkvárostól kicsit messzebb. Hát, van előnye is és hátránya is. Jó, hogy kertes ház, csendes, jó levegő, kutya, stb...Rossz, hogy közel-távol nincs pl park, vagy játszótér, így többnyire a kertben ücsörgünk. Ha lenne autóm jobb lenne, mert a közlekedés is elég gáz, innen pl óránként jár buszKép
Remélem találtok megfelelő házikót, ha kérdésed van, csak írj, pusz
Judy és Gergő
Judy
 


sziasztok!
Szamoca!
ha gondolod , egyszer osszefuthatnank a babakkal a MOM melletti jatszoteren!az egyetlen 'nehezseg'nalunk, hogy egyenlore a kisfiam de. es du is szokott aludni, ettol fuggetlenul jo lenne egyszer osszefutni !
szia maxi
 
 


Sziasztok,

Judy,
azért olvasni szoktam az "osztályban" isKép, csak nincs mindig időm az összes kedvenc topicomba írni.
Játszótér 2 lurkóval eleinte elég macera volt, de mára belejöttünkKép, most már Anna is hintázgat, meg elmatat a fűben.
Kár, hogy nincs kép Gergőről, biztos Ő is nagyfiú márKép.

Maxi,
igen, a 21-es vonalán van a játszó. De most inkább Városmajor-Normafa van, mert a Pethényin nincs semmi árnyékKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
 
 


Zulu!
Te nem feküdtél véletlenül koraszülés veszélye miatt a fiaddal az Istvánban?
ZSófi
 


Zsófi,
DeKép. Még mindig erre laktok?
Zulu

Kép

Kép

Kép
 
 


Hello!

Persze, szerintem belátható ideig nem megyünk sehová.
Egyébként látom, hogy sikerült a másodikra kislányt "csinálni" - gratula. Volt valami gondod a terhességgel?
Nekem sikerült ikerterhesnek lennem másodszorra. Képzekheted, hogy az előző terhesség fránya görcsölései után mit éreztem, amikor az UH-on mondat a doki: na jó, akkor most megnézzük a második magzatot? Nem tudta, hogy ikerterhes?
Persze ez már a múlté, most már minden ok, lett egy Ármin fiam és egy Míra lányom. Gyönyörűek.
Fenti játszótérre nem igen megyek, mert a három gyerekkel, na meg egy ikerbabakocsival nem tudom megmászni a fogaskerekű lépcsőit. Városmajorba néha lemegyek, ott esetleg majd egyszer összefuthatunk. Egyébként megy a fiad oviba?
Zs
 


Zsófi,

megnéztem a profilodat, gratulálok, nagyon szépek a srácok!Kép Lili is milyen nagylány már! Dávid nem megy oviba, úgyis itthon vagyok, meg aztán jövőre, ha minden jól megy, kiköltözünk Telkibe, nem akarom, hogy most itt járjon egy évet, aztán utána oviváltás, akkor inkább ott adom be, ha igényli. De lehet, hogy csak suli előtt fog járni egy évig, még nem tudom.
Ikrek is korábban jöttek? Nálunk sajnos nem ment simán, két vetélés után jött Macóka, a terhesség sem volt felhőtlen, ezúttal a méhlepénnyel voltak gondok (mondtam is a férjemnek, hogy szerintem az Istvánban már nincs olyan doki, aki ne vizsgált volna meg legalább egyszer...), végig nagyon kicsinek mutatta az UH, aztán mikor megszületett, kiderült, hogy a szíve sem okés, pitvari és kamrai sövényhiánya volt, de szerencsére már csak VOLTKépKépKép. És szerencsére a súlya is megvolt, csak rövidgombóc baba volt, azért adta ki a gép a kis súlyt minden vizsgálatnál. Úgyhogy most már minden rendben van vele.
Városmajori találkában benne vagyok, most szombaton elhúzunk nyaralni, majd ha visszajöttünk, küldök mélt.
Zulu

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
En ugyan mar egy jo ideje nem a XII. ker.-ben lakom, de azert itt erzem otthon magamKép. Bar mostmar jopar ev ota Becsben elek...es ha hazamegyek, mar akkor sem ide, hanem Ujpestre kell haza mennem.
En a Farkasreti temetö mellett, az Agnes utcaban laktam. Nekem ket gyerekem van, sajna ök nem fogjak nagyon megismerni a környeketKép, ahol en felnöttem es suliba jartam. De azert majd megmutatom nekik....
Ha valaki ismeri, van egy pici jatszoter az 53-as busz vegallomasa környeken, a Ho utcanal...ezt meg annak idejen mi csinaltuk es festettük a szülökkel!!!

Most csak ennyi,
Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
 
 


Sziasztok!

maxi!
Örülnék, ha taliznánk valamikor :-)) !
Bár,most nem vagyok valami jó társaság, mert édesanyám súlyos beteg,a férjem meg péntek óta kórházban van. :-((( .
Az én kicsim is többnyire még 2x alszik naponta.Én általában a meleg miatt is inkább csak késő délután, kb.5-óra után szoktam lejárni.

Judy!
Eddig az érdi ház a favorit,a fenti okok miatt egyenlőre nem is tudunk tovább keresgélni. Képzeld láttam 1 játszóteret, a Bem téren van 1 kis templom mögött :-) .

Zsófi!
Megnéztem a profilodat és nagyon édesek a picinyeid, gratulálok Hozzájuk!
Én csak 1 gyereket akartam idáig,de amióta megvan már alig várom, hogy jöjjön a következő! A férjem meg örül,mert ő egyke volt és nagy családot szeretne :-) .

puszi
szamóca

Kép

Kép

Kép
 


sziasztok!
Kryss!
mi pont ehhez a jatszoterhez lakunk kozel !
nagyon aranyos,csak sajnos nem nagyon lattam kismamat ott,bar lehet azert,mert mi eleg lehetetlen idoben jarunk oda (ebed utan, deli oraban )
nektek hogyan sikerult osszehozni a jatszoteret ?
en is szeretnek itt a Racz A. u-ban egy ilyen picurka, de annal aranyosabb jatszoteret 'alkotni'!
maxi
 
 


Sziasztok!
maxi,
de jo!!!!KépAkkor nagyon közel laktok a mi volt hazunkhoz!!!KépKép
A jatszoteret az utcaban lako baratnöm apkaja segitsegevel sikeritettük. Voltak ismerösei a XII.-ker tanacsban, vagy mit tudom en hol...Akkor ez nem igazan erdekelt...
MOst csak röviden irok, es bucsuzom, mer indulunk nyaralni (többe-kevesbe). Majd szept közepe tajan leszek megint....

Rebi sir...

Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
 
 


Sziasztok!

A Böszörményi út környékén lakunk és a Böszi 46.(?) szám alatti rendelőhöz tartozunk. Mivel elméletileg 3 hét múlva születik a babánk, gyerekorvost kell választanunk. Ha az ottani rendelőben ismertek valakit, akit tudtok ajánlani, vagy pont ellenkezőleg, akkor légyszi osszátok meg velem a tapasztalataitokat!

Köszi: Bóbita
 
 


Szia Bóbita!

Hát, a Márton Éváról nagyon jókat hallottam, állítólag a Sepp Csaba sem rossz. A Kollai Zenkét viszont nem igazán ajánlanám.

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Szia Bóbita!

1 éves a kislányom és Kollai Zenke volt a gyerekorvosunk. Nem választottam, ő hozzá tartoztunk. Pozitívként tudom írni róla, hogy az összes oltást gyorsan, látható gyakorlattal adta be és egyszer sem dagadt be a kicsim lába.
Negatívként, hogy a régi nézeteket képviseli mind szopi mind hozzátáplálás ügyben. Így ha tanácsokra van szükséged rá ne hallgass!!
Sok sikert a babához!

szamóca

Kép

Kép

Kép
 


SZamóca!

Ti hol laktok??? Mi a kislányod neve? Mi az Istenhegyin, de a Hollósy-ra járunk játszóra.

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Szia Dia!

Boglárkának hívják a kislányomat és a Galántai u-ban lakunk, de ebben a hónapban költözünk el Tárnokra. Én már nagyon várom,mert itt anyóssal laktunk és ez lesz az első otthonunk hármasban a férjemmel. Végre senki nem fog beleszólni a mindennapjainkba. Egyébként most rossz kedvem van, a Bogi összeszedett vmi vírust és idáig lázas volt, most meg kiütéses.Még idáig soha nem volt beteg.

pusz
szamóca

Kép

Kép

Kép
 


Dia és Szamóca!
Köszi a véleményeket, azóta Apával megszültük a babát, most 6 hetes, úgyhogy a dolgok kissé kialakulatlanok.
Viszont elköltöztünk, szintén a XII. kerületbe, de a Szarvas Gábor útra.
A Zenkéről máshonnan is rosszat hallottam. Végül is egy Dr. Zováth Erzsébet nevű joviális asszonyság jött ki hozzánk, mint gyerekorvos, és rendes volt.
Ha lecsillapodtam, majd még írok.
Bóbita
 
 


Sziasztok!
A Szarvas Gábor úti templommal szemben levő játszótérre senki nem szokott járni közületek? Ott mindig (sokszor még mínusz fokokban is) iszonyú nagy élet van!
 


Szia Éowyn!
Én nem vagyok régi, hanem új, de mi szoktunk arra a játszótérre menni. Ti is?
 
 


Szia Zeszter!

Igen, mi is. Tavasztól őszig szinte minden hétköznap de. ott vagyunk, ha nincs más program, ilyen hidegben kicsit ritkábban, de azért kijárunk. Ti is délelőtt szoktatok?
 


Szia Éowyn75!

Mi is de. szoktunk menni. Hogy hívják a csemetédet? Mert ezek szerint már találkoztunk.
 
 


Zsófinak hívják. A tiédet? (Bocs, de kicsit ritkán nézek ide...)
 


Zsombornak.:-)
Ti a XII. ker.ben laktok? Nem a II-ban?
 
 


ÁÁÁÁ, csak nem??? Kép))
Amúgy a II. ker.-ben lakunk, persze, de azért ide néztem be, mivel a játszótér a XII.-ben van. De 23 évig a XII. ker.-ben laktam.
Hogy vagytok? Készültök a karácsonyra? Mi ma is kinn voltunk a játszón, mert végre kicsit sütött a nap. Sokan voltak, de szinte csupa olyan, aki amúg nem szokott lenni. Azért voltak ismerősök is.
Na szia, ha addig nem futunk össze, boldog karácsonyt és újévet!
 


Sziasztok, szomszédok!

Engem a játszótér project még nem érint, a hathetes pocaklakót még nem foglalkoztatja a hintázás :-)
Az én kérdésem az lenne, hogy tudtok-e ajánlani a kerületben vagy a Moszkva tér, Déli Pu. környékén megbizható kismamajógát.
Még nem most rögtön mennék, hanem két hónap elteltével, de azért gyüjtöm az infokat.
Előre is köszi és BUÉK mindenkinek!

Sziasztok!

Kinga
kgk
 
 


Eltelt egy év, és Te még mindig 20 kg-ot cipelsz 30 lépcsőfokon?
Lejárt a törvényben előírt határidő és Téged néhány lépcsőfok még mindig elválaszt a világtól?
Szeretnél egy olyan országban élni, ahol a választott vezetők betartják az általuk hozott törvényeket?
Ki szeretnéd fejezni szolidaritásodat a hátrányos helyzetűekkel és elesettekkel?
Ha igen, akkor várunk 2005. szeptember 20-án 16:00 órakor a Kossuth térre a Parlament elé, ahol ismét felemeljük szavunkat a
MAGYARORSZÁGI KÖZLEKEDÉS ÉS KÖZÉPÜLETEK AKADÁLYMENTESSÉGÉÉRT!
A demonstrációt a TAVASZ (Tegyünk A Világért! - Anyák Szövetsége) Egyesület szervezi, csatlakozott hozzá a Fehér Kereszt Gyermekvédő Alapítvány, a Habeas Corpus Munkacsoport, a Levegő Munkacsoport, a Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége, a NaNE Egyesület, a Terézvárosi Zöld Kör, a Városi Biciklizés Barátai, a Védegylet és a Zöld Fiatalok. Az eseményt támogatja a Humanista Mozgalom.
Médiatámogatónk a Civil Rádió és a www.tusarok.org
 
 


MEGYE
AUTIZMUSSAL ÉLÕ GYERMEKEK KÉPESSÉGFEJLESZTÕ JÁTSZÓHÁZA

Õszi kezdéssel fejlesztő csoport indul autizmussal élő gyermekek számára.

Induló csoportjainkba korhatár nélkül várjuk a gyermekeket előzetes bejelentkezés alapján.

A gyermekek fejlesztése egyénileg illetve kiscsoportokban (max. 4 fő) történik, képességeik és igényeik pontos felmérése után korosztályonkénti bontással.

A foglalkozások helyszíne:
Budapest, I. Krisztina krt. a Tabán mellett, igényesen kialakított környezetben

Érdeklődni lehet:
Martosné Gy. Edina Tel: 20/235-8202
 
 


Gyertek el a Szülők Háza októbertől, Budaörs-Kamaraerdőn induló programjaira!Első foglalkozás október 7.-én pénteken, 11 órakor lesz. Tartja: Takáts Rita drámapedagógus, színész

A SZÜLÕK HÁZA Program szolgáltatásai pontos, korszerű, orvosi szempontból is megbízható információt és tanácsadást nyújtanak a családdá szerveződés korai szakaszában felmerülő kérdésekre, problémákra, egyben lehetőséget is biztosítanak a kisgyermekes családok és a kisgyermekek számára, hogy szabadidejüket aktívan és hasznosan tölthessék el.

Programok:
Hétfő, szerda: 9.30-10.15
Manómuzsika, Manótorna
Versek, dalok, tánc, mozgás, játékok a legkisebb korosztály számára (fél év-3)
Kedd, csütörtök
Várandóstorna, 9.30 - 10,30
Szülés utáni regeneráló torna 10.30 - 11.30
Baba-mama torna + Babamasszázs 11.30 - 12.30
Minden hónap utolsó szerda: 17 órától-19 óráig
Fonó – Családi koncert és csoportos, tematikus beszélgetések szülők és leendő szülők számára, szakértők bevonásával ( Szülés, szoptatás, alvás, evés, nevelés kérdései )
Egyéni konzultációs lehetőség

Jelentkezni lehet:
Személyesen: a Kamaraerdei Közösségi Házban, cím: 2040 Budaörs, Kismartoni u. 45
Telefonon: 06-30/ 942-3699-es számon
Emailben: regosjudit@chello.hu

Megközelíthető: Kosztolányi Dezső térről a 87-es és a 87/a buszokkal, a Batthyányi tértől a 41-es villamossal. Mindenkit szeretettel várok!, üdv: Judit
 
 


Kedves Szülők!

Autizmussal élő gyermekek egyéni fejlesztését vállalom Budapesten.
Tel: 0620-972-2063
Martosné Gy. Edina
 
 


sziasztok,
Ismerősöm vállal a környéketeken babamegőrzést, vagyis annál kicsit többet, mivel szakképzett dada és óvónő 30 éves tapasztalattal. Kb. 50 éves, kedves, nyílt szívű és tényleg jól ért a kicsik nyelvén.
Ha több információra és elérhetőségre lenne szükséged írj a privimre. (Az internet nem az erőssége, ezért írok én)

Beusa
Kép
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Szabadidőben, jövedelemkiegészitésként otthon végezhető munkára keresek aktiv, kedves jelentkezőket. Nóra
Érdeklődni lehet:
p.eleonora@vipmail.hu
20/3348-932
 
 


Halihó, nem tudom, hogy jár-e még erre valaha valaki... minden esetre hasonló cipőben járok, mint Anetta.
A környéken lakom, a kisfiam most 1 hónapos, és a környezetünkben nem nagyon ismerek babázó anyukákat, jövőbeni játszótársakat Boncának. Anetta, Te már biztosan megtaláltad azóta a társaságod, de ha mégis úgy gondolod, örömmel veszem a jelentkezésed, vagy bárkiét, aki kedvet érez hozzá.
Petra
 


Sziasztok!

Három hónapos Domonkosommal sétáló, majd játszótársakat keresünk. A decemberi kismamik topikban megtalálhatóak vagyunk!

Kép


Mannababoca!

Merre laksz? Az én kisfiam is 3 hónapos és szintén örülnék egy sétáló társnak.
 
 


Sziasztok!

Előre is elnézéseteket kérem, mivel egy kicsit "off" a kérdésem.
Úgy láttam, hogy ez egy élő topik, ezért forulok Hozzátok.

Házi gyermekorvost keresek a kerületben, olyat, aki körültekintő, alapos és gondolkodik is, mielőtt teletömi a gyereket gyógyszerrel. Jó volna, ha hétvégén is lehetne hívni és még ki is jön, ha kell.

A Böszörményi úton lakunk és az ottani gyermekorvosi rendelőből már ismerjük Mártony Évát / nem vált be/ és hallottam Kollai Zenkéről is, de sajnos elég sok rosszat.

Az lenne az ideális, ha ebből a rendelőből tudnátok ajánlani valakit, de természetesen minden más lehetőségnek nagyon örülnék.

Előre is köszönöm, ha tudtok segíteni és még egyszer bocsánat a kevésbé ide illő téma miatt.

Sziasztok!

Kinga
kgk
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron