Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

hamarosan megszületik első gyermekünk (június 23.), szívesen kapcsolatba lépnék környéken lakó kismamikkal tapasztalatcsere céljából:-)

Erka
 


Szia Erka!

Én Alma vagyok, nekem egy kisfiam van
Máté, Ô már Júli 15-én 1 éves lesz!

Remélem már boldog Anyuka vagy Te is!
Én csak 2 nappal szültem késôbb a kiírt időponthoz képest, de azt már nehezen viseltem...

Kisfiad vagy kislányod született? Hogy vagytok?

ha lesz idôd szívesen levelezek veled,
és ha már sétálgattok, találkozhatunk is...
szép napot!
alma@gatesgroup.hu
 
 


Szia Alma, örülök, hogy írtál.
Kislányunk született, június 22-én, Zsófia Flóra, tündéri kislány:-) Most azonban még minden percemet kitölti, de ezt neked biztosan nem kell magyarázni.... Még nem voltunk sétálni,de a hétvégén megpróbálkozunk vele,persze csak ha az időjárás is engedi.

Ti hol laktok? Mi a Nánási út 1-ben, a Vadkacsa lakóparkban.
Legközelebb próbálok hosszabban írni a megadott e-mail címre. Az én címem: monyo pont nyar kukac axelero pont hu.
Máténak boldog szülinapot!

Erka
 

 
 

Eltelt egy év, és Te még mindig 20 kg-ot cipelsz 30 lépcsőfokon?
Lejárt a törvényben előírt határidő és Téged néhány lépcsőfok még mindig elválaszt a világtól?
Szeretnél egy olyan országban élni, ahol a választott vezetők betartják az általuk hozott törvényeket?
Ki szeretnéd fejezni szolidaritásodat a hátrányos helyzetűekkel és elesettekkel?
Ha igen, akkor várunk 2005. szeptember 20-án 16:00 órakor a Kossuth térre a Parlament elé, ahol ismét felemeljük szavunkat a
MAGYARORSZÁGI KÖZLEKEDÉS ÉS KÖZÉPÜLETEK AKADÁLYMENTESSÉGÉÉRT!
A demonstrációt a TAVASZ (Tegyünk A Világért! - Anyák Szövetsége) Egyesület szervezi, csatlakozott hozzá a Fehér Kereszt Gyermekvédő Alapítvány, a Habeas Corpus Munkacsoport, a Levegő Munkacsoport, a Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége, a NaNE Egyesület, a Terézvárosi Zöld Kör, a Városi Biciklizés Barátai, a Védegylet és a Zöld Fiatalok. Az eseményt támogatja a Humanista Mozgalom.
Médiatámogatónk a Civil Rádió és a www.tusarok.org
 
 


Babahotel!
Ha fáradt, vagy csak egy kellemes hétvégét szeretne,esetleg egy hosszabb nyaralást babája nélkül, hívjon bizalommal.A III.kerületben vidám, biztonságos nyugodt környezetbe, babaszobával- babajátszóval gondoskodom babájáról éjjel -nappal ,míg Ön nyugodtan töltheti szabadidejét.
Tamás Jánosné:06-20-9146-893
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Kedves Mamák,

Bocsánat, hogy ismeretlenül zavarlak titeket, de mivel régi „topicoló „ vagyok, kislányommal való terhességem óta, ezért merem veletek bátran és örömmel megosztani, hogy megnyitottuk a www.biofalva.hu webáruházunkat. Csupa csupa egészséges étel, naturkozmetikum, babaápolás, kényeztetés a babának és mamának. Kislányunk inspirált az egész létrehozásához, mivel neki nagyon nehezen vadásztam le ezeket az egészséges dolgokat.
Ha van kedvetek nézzetek be hozzánk. További szép napot kívánok mindenkinek.
Johanna


Hahó!

Hát senki nem várandós manapság itt a rómain?:(
Ha van valaki, jelentkezzen, szívesen csevegnék:)

Kép
 


Sziasztok!

Én nem a Rómain lakom, de közel hozzá. Csillaghegy felett, ezért gondoltam irok ebbe a fórumba, akinek van kedve nyugodtan irjon nekem. Én jelenleg 18. hetes vagyok.

Üdv mindenkinek, Kitti
 
 


Remélem nem bánjátok, hogy egy picit bepofátlankodok, de szeretnék ajánlani Nektek is termékeket, illetve akit érdekel a termékek forgalmazása annak üzleti lehetőséget! Kiváló minőségű magyar tisztítószereket, élelmiszereket és táplálékkiegészítőket kínálok a H&I képviseletében ... www.bogen.5mp.eu ... nekem nagyon tetszenek a termékek, biológiailag lebomlanak...
Szép hétvégét: bogen@tvn.hu

Kép
 
 


Sziasztok
Bianka vagyok.Most fog születni a kisbabám február végén..Van esetleg valaki aki szintén mostanában fog szülni? Sajnos nemrég költöztem fel pestre és nincs senki ismerősöm így örülnék olyanok jelentkezésének is akik csak aquincum környékén lakak és pici babájuk van vagy a közeljövőben fognak szülni
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron