Új privát üzeneted érkezett!

Szia Mindenki!!
Kata vagyok ,es jelneleg az USA-ban elek,jo lenne valakivel kapcsolatba kerulni,aki hasonlo eletet el...Ha van valaki,aki kulfoldi eletformahoz kezdi magat szoktatni,vagy mar benne van irjon!!!!
Jo lenne hasonlo problemakkal kuzdokkel kapcsolatba kerulni.Van egy 4 eves kislanyom,es sok mindenben segithetnenk egymasnak...
Kata
 
 


Szia Kata!

Itt próbáld meg:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/index.html

ameme
 
 


Bocsi ez így nem lesz jó. Szóval: ANYASÁGRÓL-Külföldön élő magyar anyukák

Ameme
 
 

 
 

Szia
Tundinek hivnak en is az USA-ban elek.Es nekem van egy 4 eves kisfiam.Pontosabban Beverly mass.Te hol laksz?Remelem valaki valaszol.
 
 


Tündi!Szia itt is!Ha rákattintasz halo Kata nevére megjelenik az e-mail címe.Írj neki és biztos válaszol majd itt is.Ahogy elnéztem nem mostanában írt.Sok sikert.Kép
 
 


Te nagyon rendes vagy.En ossze vissza irok de te mindenhol megtalaszt.Nagyon nagyon szepen koszonom az utba igazitast.Tudod en uj vagyok itt habar gondolom azt mar eszre vetted.Megprobalom amit ajanlottal de te is nyugottan irj ha van kedved.Ha gondolod az e-mail
cimemre is.
koszi ujra Tundi
 
 


Igazán nincs mit.KépNekem is segítettek az elején.
Végleg ott éltek vagy csak ideiglenesen?Megnéztem a profilodat.Látom,hogy majdnem egyidősek vagyunk.Én októberben voltam 31.Mára ennyi,de igérem írok még.Kép
 
 


Most néztem a külföldön élő magyar anyukáknál Angéla /Washington mellet /és Móni /Philadelphia mellet /is ma írt.Ha ráklikkelsz az elmúlt naponra,sorba kijönnek a topikok és a címek.Így biztos megtalálod.Nálunk most éjjel van megyek aludni.Sok sikert.KépKépA fotóalbumban megnézheted a lánykáimat Miléna és Korina című albumban.Rólatok nincsenek képek valahol?
 
 


Ne haragudj hogy meg nem valaszoltam de ma szombat van es egesz nap dolgoztam.Kep meg nics rolunk de mar dolgozom rajta ugyhogy ha minden jol sikerul hamarosan elkeszulok "remelem".Meg nem volt idom megnezni a cimeket amit irtal de nagyon szepen koszom es utanna fogok nezni.A kislanyaidat viszont megneztem nagyon edesek.Na most mara ennyit mert mar nagyon almos vagyok megyek aludni.Holnap majd bovebben irok magunkrol.Szia Tundi
 
 


ETYUS!!!Kép Elökerültem, és nagyon szeretnélek megtalalni!!! Bar magyar nögyogyot nem ösmerek, viszont Svajcban szültem, szuppper a nögyogyaszom, és szerintem itt, FR-Svajcban sok doki beszél németül!!!Kép
Irj, ha elökerülsz!!!
Vagy, ha valaki tud Rola valamit, szoljon!!!
Elöre is köszike!!!Kép
Vendég
 


Petra, vagy Etyus!!! Jartok erre??? Olyan jooo lenne!!!
Vendég
 


Mi lenne joooo? Kép
Névtelen
 


Sziasztok! Én Svédországban élek, itt születtem. Novemberben születik az elsö gyerekem.
 
 


Szia Bercsi!

Gyere át a Külföldön (túl)élö kismamák/mamák.. ba!

KépKati
 
 


Kösz Kat_ica! Átjövök!
 
 


A www.magyaronline.net -en sok magyart találtok.
Üdv: Irénke
 
 


Köszi Irenke!

Üdv: Claudia
 
 


Sziasztok!
Szeretnék levelezni magyarul középkoruakkal. Nevelt gyerekeim vannak,akik gyönyörüek,és gyönyörű unokáim ikrek. Véletlen akadtam erre az oldara,és már rég szeretnék kapcsolatot külhonban élő magyarokkal. Sok minden érdekel.kata53
 
 


Mégegyszer én új vagyok ,és nem igazán van gyakorlatom.Kérlek segítsetek. Nagyon sok minden új itt számomra.kata53
 
 


sziasztok , en is ujj vagyok , Long islandon elunk , ( NY< USA ) 7 honapos kislanyunk van es kornyekbeli magyarokkal szeretnenk megismarkedni . email cimem ikoska2003@yahoo.com
nem nagyon tudom meg ezt a babanettet kezelni .


Sziasztok.
Én prágában élő magyar anyukákat keresek. Nyitottam új topicot hozzá ("Prágában élő magyar anyukák jelentkezzetek"), kérlek írjatok oda! :-)
 


Sziasztok!!

En Nemetorszagban elek, jan. 22-re varjuk elsö kislanyunkat. Van valaki innen?
IRJATOK!
Mindenkinek BUEK!!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok.

Reni76: én is Németországban ( Frankfurt közelében )élek a családommal.. szivesen felvenném veled a kapcsolatot. Bár nekem már 3 gyerekem van, de a legkisebb 2005.12.1.-én született.

Üdv:Maya
Vendég
 


Sziasztok én Németorszáégban élek vannak itt mások is Berlin környékéről?
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron