Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok

Én Ági vagyok és szeretnék beszélgetni és ismerkedni irjon kinek van kedve


Szia Ági én Napkoron élek. Éva vagyok, és van egy 3,5 éves fiam.
 
 


Szia Éva!

Örülök,hogy bekapcsolodtáll hozzám.Hát én itt Nagykállóban lakom és van egy kisfiam aki már elmult 1 éves és egy kis virgonc huncut és Imikének hivják.Mesélj magadról és családodról.
szia

 
 

Sziasztok!
Én is egy nagykállói anyuka vagyok 3 hónapos a kisfiam Lacika.Ági hány éves vagy? Ha nem túl indiszkrét a kérdésem. Csak azért kérdezem hogy ismerhetjük e egymást.Én idén töltöttem a 30-at.
 


Szia Ági!
Egy másik topicban láttam a fényképed, és rájöttem hogy ismerjük egymást. Ügyfeleim voltatok a férjeddel a videotékánkban. Szoktatok járni mostanában? Érdemes benézni. Minden kazi eladó 699.-ért és egy DVD kölcsönzése egységesen 350.-ft.
Szia. Timi.
 


Szia Timi!

Igen megismerlek én is téged.Örülök,hogy irtáll nekem végre egy Nagykállói anyukával beszélhetek.Az én kisfiamat Iminek hivják és most lesz 15 hónapos igazi rosszcsont.Én dr Felföldi Róbertnél szültem engem is császároztak igaz elötte megszenveztettek 11 órát szenvedtem mire eldöntöték hogy csáazároznak de útána hip hop meglet imike semmi fájdalmat nem éreztem teljesen le voltam zsibbadva de utánna az a nagy fájdalom.De ezt te is átélted ugyhogy tudod milyen érzés.Imike 20óra41perckor 4380g és 56cm vel születet.Szoktunk menni a videó tékába de aki ott van csaj egyálltaán nem szimpatikus te sokkal jobb voltáll meg kedvesebb.Én most 21 éves vagyok elég fiatal.Mesél magatokról ki a drnötök védönötök?Nekünk dr Fekete Judit a védönö pedig Viziné Bakk Beáta.Merre laktok kállóban?
na jó nem is zavarok tovább szép napot nektek
szia Ági


Szia Ági!
Nem csodálom hogy Imike császárral született mivel ilyen szép nagy volt a drága. Találkoztam Felföldivel mikor bent feküdtem a kórházban nagyon szimpi kis orvos. A mi drnőnk is Fekete Judit a védőnő pedig Fehérné Zsuzsanéni. Igaz a múlt héten felvittem a kicsit a rendelőbe és Pálma drnő rendelt akkor ő vizsgálta, mert Feketét helyettesíti. Ez a Pálma is rendes volt. Képzeld el múlthéten pénteken adtuk le a vizeletet a polgármesteri hivatalba, hogy elküldjék az ántsz-nek és megvizsgálják. Ma felhív a védőnő hogy azt nem vitték el mert köztisztviselői nap volt. Meg kell ismételni. Azt hittem felrobbanok. Szerinted normálisak és ha azóta folyamatosan beteg lenne a gyerek és arra az eredményre várnánk hogy gyógyszert kaphasson ez érdekel itt valakit.Az eszem meg áll tényleg csak az a szerencse hogy azóta jobban van. Nem akart egyáltalán enni, sokat sirt. Rossz volt a közérzete. Már teljesen oda voltam. Mindenki azt mondta a melegtől nem eszik. Előtte meg lázas is volt arra azt mondták a fogától van. Engem idegesített ezért vittem fel. Most megint várjuk az eredményét a vizeletnek. Amúgy Kiskállóban lakunk a Rákóczi utcán.Megyek mert fel kelt a drága. Szia.
Ui. A kis csaj a tékában alapvetően jó munkaerő szeret járni dolgozni, nem sokan csinálnák hogy minden áldott nap ott vannak nekem muszály volt mert a sajátunk. Több mint fél éve dolgozik és egyszer kért 1 szabadnapot. Azt tudom hogy kicsit hogyismondjam faragatlan de hát ez van. Na szióka. Timi.
 


Szia

Remélem jó eredményt foggol kapni.De amugy jól vagytok?Én már sokat ezeket a felkeléseket nem birom esténként elégé fárasztó meg nappal sem alszik sokat és igy nincs szinte semire kedvem azt mondják a meleg miatt meg a foga miat nem alszik nagyon majd kinövi hát remélem mert már kivagyok.Nekem már lassan itt van a 15 hónapos oltás amitöl egy kicsit tartok mert sok minden roszat hallotam róla a tvben.Amugy te szeretnél még gyereket vagy csak elég ez az egy?
Na megyek mert felkelt
szia Ági


Szia Ági!
Most azt mondom hogy nem kell több gyerek, elég ezzel az egy nagyon nagy feladattal megküzdeni, de lehet hogy két-három év múlva átgondolom az egészet. Ha szülök még, csak is 35 éves korom előtt.
Timi.
 


Szia Timi!

Had kérdezzem meg,hogy a Kör2 mikor lesz meg nektek?Amugy én is igy vélekedek most én se szeretnék mégegyet mert ezzel is sok a gond meg a felelöség.
szia


Sajnos nem tudom mikor lesz a Kör 2. de ha megtudom szólok.
Timi.
 


kösszi


szia Timi

Hogy vagytok?Kptatok már eredményt vagy még semmit sem:Gondoltam ide irok neked remélem nem gond!
Szia
Ági


Szia Ági!
Most vettem észre hogy ide irtál. Nem kaptunk eredményt vagyis újra meg kell ismételni mert nem volt tiszta. Vagyis azt mondta a védőnő hogy biztos nem jól mostam le a Lackó pucáját. De mivel azóta sincs semmi baja közben megkapta a 3 hónapos oltását is és a dr. nő látta majd ő dönti el holnap hogy ismételjük e meg vagy sem. Aztán meglátjuk mi lesz. Majd megírom ha van valami. De amúgy tényleg tök jól van. Az oltástól kicsit belázasodott és nagyon nyügi volt de már elmúlt úgy hogy jól érzi magát. Most már sokáig el van magába is nézelődik a kiságyában. "Beszélget" magába meg a szájával hülyéskedik. És sokat mosolyog. Egy kis tündér. Megnézted már a fotó albumba a képét? Nézd meg Kovács Lacika néven van. Na Szia.
Timi.
 


Szia Timi!

Megnéztem a képeket és nagyon aranyos kis tünemény nekem is van két album létre hozva http://www.babanet.hu/album/main.php?album=4723 itt van az én kisfiam most fogok frisebbeket feltenni róla mert már elég nagy miota nem fenyképeztük.
Na megyek majd holnap irok
szia


Szia Ági!
Bocsi hogy nem irtam eddig. Köszi hogy megnézted a kis tökösömet. Én is megnéztem a tiedet már akkor mikor ide kerültem aranyos kis lurkó Õ is. Nagy fiú már. Alig várom már hogy Lackó is nagyobb legyen tudjon ülni meg ilyenek. Szólj ha tettél fel új képeket. Hogy bírjátok a meleget. Én jobban ki vagyok mint a gyerek. Õ meg nem tud aludni normálisan a melegtől. Valamelyik este 31 fok volt a szobánkban és ebbe kellett szegénykémet lefektetni. Nem találok egy tenyérnyi helyet a házban ahol nincs meleg. Még az a szerencse hogy az étvágyán nem látszik a hőség, bár egyszerre nem eszik sokat. Na megyek, mert megint ébredezik. Szia.
Timi.
 


Szia Timi

bocs hogy csak most irok de rengeteg idöm elmegy a kicsire igaz nem is olyan kicsi már kapja az oltást amit nem nagyon várunk de ha ezt letudjuk akkor már csak olyan 3 évesen fog kapni oltást.Mostmár kicsit kellemesebb az idö nincs olyan meleg igaz mi se birtuk a nagy meleget de hála már egy kis hüvös idö van.Amugy hogy vagytok?Kaptáll már valami eredményt vagy még semmit?Mit csináltok ebben a hüvös idöben?
na megyek sziaKép


Szia Ági!
Nem kaptam eredményt, de már nem is fogok. A múltkori nem sikerült de azóta már látta az orvos kétszer is és nincs semmi baja. Már amúgy szopik is mint a gép magától fordul ráfele tökjó. Tegnap kapta meg a 4 hós oltásokat. Képzeld nem lázasodott be, igaz füri után rögtön adtam neki egy kúpot és velünk aludt hogy időben észrevegyem ha baj van de azon kivül hogy mi az apjával alig aludtunk szerencsére semmi nem volt. Igazából még nyügös se volt, csak az egyik szúrás helye bepirosodott. Én személy szerint nagyon örülök ennek a hűvös időnek bár tulzásba se kéne essen az időjárkálás. Egy 25 fok lehetne kint az korrekt lenne. Most a szobába nincs csak 22 fok igy meg már majdnem hideg van. Sehogy se jó. Amúgy semmi különöset nem csinálunk ebben az időjárásban sem mint a melegben sem. Mi anyukámékkal lakunk úgyhogy főznöm nem kell, néha felmosogatok ennyi. Anyukám most jött el nyugdijba úgy hogy nem veszem el tőle az itthoni melóját. Meg hát ez a fiúcska se nagyon hagy mást csinálni. Én még mindig nem mentem vele fel a főtérre babakocsival meg sehogyse attól félek hogy elkezd sirni és akkor nem tudok vele mit kezdeni az utcán. Meghát a mi babakocsinkkal olyan nehéz fordulni (nem bolygókerekes) itthon is csak bénázok. Nem akarok a főtéren nevetségessé válni azzal hogy nem tudom még a kocsit se tolni. Pedig télen megfogom bánni hogy nem mentem. Majd megyek jövőre. Na jó sokat irtam neked remélem nem tartottalak fel. Amúgy tettél fel friss képeket Imikéről? Szia. Irj ha tudsz. Jók legyetek vigyázzatok magatokra. Timi.
 


Szia Timi!

Bocs,hogy csak most irok de csak most jutottam gép közelbe.Igazat megmondva én se szeretem felvinni kállóba mert mindenki csak bámul meg ki oktat és igy eldöntöttem nem fogom felvinni majd csak ha már nagyobb lesz.Téged ki szoktak oktatni idegenek vagy még ilyen nem fordult elö veled?Mert én nem nagyon viselem el azt ha valaki kioktat engem meg nagyon rosszul esik hogy valaki megmondja hogyan neveljem a fiam.Képzeld tegnap voltunk Nyiregyházán és ott sétállgatunk de senki nem is nézet ránk meg senki nem foglalkozott velünk hát meg ott legalább van normális járda itt meg nincs ilyesmi.Nem tettem még fel új képeket de ha teszek fel akkor szolok.És te még nem tetél fel új képeket?Jaj de látad már az új albumát imikének a keresztapjával van a képeken ott van a régi album allatt.Most én is sokat irtam neked remélem nem untatalak.Jaj igen Hogy vagytok?
Na jó megyek lassan.
Vigyázatok magatokra.
Ági


Szia Ági!
Nem mondhatnám hogy jól vagyunk. Ma Lacika úgy elkezdett sirni hogy még sose sirt igy mióta meg van. Alig tudtuk megvigasztalni. Talán a hasafájt de nem tudom. Aztán elaludt aludt 3 órahosszát de utána is még nyügös volt. De már ilyen pár napja. Nem lehet megnevettetni csak néz úgy sajnálom ez a legrosszabb az egész anyaságban hogy az ember nem tudja mi baja van a kis ártatlannak. Tehetetlennek érzem magam. Szerinted nem lehet hogy ez az oltás utóhatása? Dehát attól csaknem fájna a hasa, húzza össze magát és közben nyög. De hát már 3 hós kora óta nem is fájt a hasa. Néztem hogy pisil gondoltam lehet az fáj neki, de mig pisilt nem mutatott semmi jel arra hogy fájna neki. Én még nem tettem fel új képeket, mert majd ha felteszek akkor új mappát is akarok nyitni és annyit feltenni hogy telelegyen. Amúgy én se szeretem mikor okoskodnak nekem. Hál' istennek a barátaim nem ilyenek, az egyik unokatestvérem szokott kicsit de egyik fülemen be másikon ki. Jövőre ha már ül a babakocsiban mindenféleképpen viszem majd sétálni a kicsit. Igy is attól tartok hogy félni fog az emberektől mert nincs hozzájuk szokva. Na lassan be is fejezem mert nagyon álmos vagyok.Szia.
 


Szia Timi!

Nem hiszem hogy az oltás miatt lenne rossz közérzete lehet hogy csak egy kis hasfájása van nekem volt olyan hogy olyan 12 hónapos koráig egy kicsit se aludt este és igy mi mindig csak éjszakáztunk vele alig aludtunk gondolhatod neki meg akkor a foga jöt és azért volt nyügös.Nektek is lehet talán a foga indult meg és az is fájhat neki hülyeséget nem akkarok neked irni de szerintem lehetséges mert az enyémnek olyan 5 hónaposan jöt ki az elsö 2 foga.Mi ma voltunk a tescoba és nagyon jól érezete magát igaz már a végén elkezdet egy kicsit nyügölödni és hazafele a kocsiban el is aludt.Épp most fenyképeztem le a fiucskát és most teszek ide egy képet róla hogy lásd már menyit fejlödöt igaz nem nagyon engedi magát fenyképezni de egy ketö ugy ahogy sikerült.KépKéphát most igy néz ki egy kicsit homályos
na jó megyek legyetek jók szia


Szia Ági!
Jó nagy már ez a fiúcska, kis aranyos az apjára hasonlít nem? Látszik hogy nem hagyja magát fényképezni, majdnem eltünt a képről.
Képzeld ma mi is voltunk a Tesco-ba a kicsivel, bevoltam tojva rendesen hogy mi lesz de fel se vette. Nézelődött rágta a kiskutyáját elvolt mint a befőtt. Nagyon folyik a nyál a szájából van hogy pólót kell cserélni rajta mert merő nyál rajta minden félek hogy meghül tőle. Ez a fogzás jele? Olyan kiváncsi vagyok hogy fog kinézni a kis fogacskájával. Most még csak fogatlanul vigyorog olyan aranyos akkorákat kacag mikor az apja nevetteti hogy haláli. Én is megpróbálok tenni ide egy képet remélem sikerül. És megyek is lassan mert ébredezik. Szia. Vigyázzatok magatokra. Timi.
 


Kép
 


Szia

Nagyon aranyos olyan mint egy kis tündér komolyan mondom.Az én drága kincsem nagyon huncut most is itt mondja mellettem állva hogy aja aja olyan aranyos ahogy mondja,de majd ha tied is elkezd beszélni a maga nyelvén haláliak ahogy komonikálnak én anyit szoktam az enyémen nevetni,de már ö is nagyokat hahotázik.Olvastam hogy irtad folyik a nyála Lacikának hát ez a fogzás jele mert az enyémnek szabályosan ömlöt a nyál a szájából és már neki most jön a hátsó fogak amik elég nehezen bujnak ki és ez egy kicsit megviseli mondjuk neki ha fáj a foga akkor dentinox gélel kenegetem neki mert a kup egyálltalán nem hat a gél meg egyböl kiszünteti neki.Amugy hogy vagytok?
Megyek én is lassan mert már fáradt vagyok
Vigyázzatok ti is magatokra!
szia Ági


Szia Ági!
Ne haragudj hogy eddig nem irtam. Hogy vagytok, itt az ősz végérvényesen. Most egy kicsit hiányzik a meleg. Akkor meg a hűvöst vártam. Hülye vagyok.
Hogy van Imike? Hogy álltok a fogacskákkal? Voltatok valahol pihenni még augusztusban? Mi az utolsó héten elmentünk a baráti társaságunkal Kishutára egy családi házba. 4 nap alatt 1-szer sütött a nap a többi napon esett végig, úgy hogy nem volt a legjobb. Meghát az az igazság hogy egy anya, egy nyaralóban is anya. Ugyanúgy 24 órás ügyeletben voltam mint itthon. Képzeld Kishután esténként nem tudott elaludni sirt keservesen pedig itthon nincs ilyen. A harmadik estére rájöttem hogy az a baja hogy világos van. Volt a szobán egy tetőtéri ablak és azt nem lehetett besötétiteni igy sokáig világos volt a szobában. Az emberemmel eléraktunk egy plédet, az este egy hang nélkül aludt el. Aztán hogy hazajöttünk akkor meg az volt a baja egész este sirt. Azt se tudta hogy hol van szegény csak nézett szétfele. Telnek a hónapok és ez a fiúcska gyorsan cseperedik csak lesek. 30.-án már féléves lesz. Imike mikor ült fel először? Én már alig várom hogy tudjon ülni.Új dimenziók nyilnak meg előtte ha egyszer felül magától. Elkezdtem etetni almával. Imikét szoptattad? Hogy kezdted az elválasztást? Ahány helyen olvasok, annyi félét irnak egyszerüen nem tudom hogy csináljam az egészet. Múlt hét hétfőn megkapta Lacika az 5 hós oltását, szerencsére nem lázasodott be most se de kb azóta egy éjszaka kb 20-szor kelek fel hozzá ebből csak 2-szer szopik a többi alkalommal visit álmában mikor odamegyek hozzá még akkor is csukva a szeme de nyöszörög. Teljesen kivagyunk készülve képzelheted alig alszunk ráadásul én ha alszok akkor meg csak álmodom a sok baromságot. Ez még nem minden mostanában -hogy mióta nem figyeltem- minden fürdés után végig sirja a törölközést az öltöztetést, utána is nyöszörög még szopás közben is kesereg. Szerinted az oltástól van? Mi a fene ez. Na befejezem már mert egy regényt irtam. Bocs ha feltartottalak. Irj ha van időd. Szia. Timi.
 


Szia Timi!

Ne haragudj,hogy csak most irok,de sajnos semmi idöm nem volt mostmár ahogy telik az idö jobban ráérek meg,hogy Imike már szaladgál körülöttem meg persze megy a hiszti is gondolhatod már egyre több szót kimond pl: ági, apuci,apa,mama,papó,néni,bácsi,autó,cica,pipi ha valami nem tetszik neki akkor azt mondja hogy dá de tök aranyos kébzeld mostmár egy olyan 4 hónapja viszük magunkal a boltba meg ha megyünk fel kállóba csak anyi a gondunk,hogy nem szereti az idegeneket és ha valaki hozzá akkar érni akkor mindig rákezd sirni igaz azt mondják azért mert nincs hozzá szokva az emberekhez pedig ez nem igaz csak lehet az a gond hogy én nem szeretem ha mindenki ölbe veszi és csókolgassa mert ezt én se szeretem sse mikor kicsi voltam.Az én picikém már olyan 4-5 hónaposan ült aztán meg már fogtuk a kezét és ment.A fogakkat olyan 7 hónapósan jött ki az elsö két fog és utána meg a többi most meg a napokban indultak meg a metcö fogak amik elég keservesen indulnak meg de a hegyük már látszik az inyén átüt csak még nem bujt ki.Én nem szoptattam csak olyan 6 hónapós koráig mert már utána nem volt elég a tejem neki és igy átértem a tápszere.én is almával keztem meg krumpli répa és ezt pépesre össze törtem azt eszegete utána már vetem neki bébi ételeket azokból pedig csak a sütötököt ette csirkével,és a brokolit a tescoba vetem neki már azt hiszem 4 hónapós kortól adhatod neki meg én igazán nem bajlodtam az alma reszeléssel hanem már lehet ilyen üveges is venni belöle.Szerintem azt is megprobálhatod.Csak tipp!
Lehet az oltástól van de nem merem biztosra mondani.Az enyém is megkapta a 15 hónapós oltást agusztus 25 én nagyon sirt és anyira sajnáltam két felkarba kapta de szerencsére nem lázasodot be igaz amióta megkapta azota hamarabb megfázik és szerintem meg az oltás miat mert eddig semi baja nem volt mostmeg állandoan beteg meg náthás.
Mi se alszunk este egy keveset sem mert Imike is csak sir becsukott szemmel meg nyöszörög meg sok teát megiszik.És ti hogy vagytok?Na jó nem tartalak fel majd irj
szia


Szia Ági!

Irtam neked Emailt a profilodban megadott címre. Remélem él még a cím. Szia.
Timi.
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: