Új privát üzeneted érkezett!

Tényleg nincs???Legyen maaar!!!
Vendég
 


de igen mi itt vagyunkKép))

Petrakovacs
Névtelen
 


Hol??? Es volt vagy van Etyus is???KépIrjatok!!!
Vendég
 

 
 

Petrakovacs!!! Akkor miért nem irsz nekem???Kép
Pedig varom!!!

Kép
Vendég
 


Kukacz, Te me`g vagy ma`r nem alszol ilyenkor?? Kép
Névtelen
 


Névtelen! Még nem aludtam...KépEs Te???Kép
SZOVAL VAN VALAKI FRSVAJCBOL, AKI IRNI IS HAJLANDO???
Vendég
 


Drága Kukaczom!!!!
Már mindenfele kereslek! Nem éppen francia svájcból Kép. Nem megy át az új címedre a mail!!
A régin meg nem kaptad meg amint olvastam!
Most mit csináljak???
Nincs más címed??? Lehet, hogy az indexel van gond?
Na, mindenesetre nem akarlak szem elöl téveszteni.
Pusziözön:
Bellana
 
 


Azt akartam írni, hogy Kukacz onnan van. Gondolhattam volna, hogy talán Te indítottad a topicot. (Mi sajnos nem ott vagyunk)

Kati
 
 


Katikam, köszönöm!!!Kép Honnan vagytok???
Vendég
 


Angliából. Már írtam a "kulfoldon elo magyar..." topikban. Nekem van a 15 hónapos kislányom.

Kati
 
 


Szia Kukacz!

Inkább itt válaszolok, nem a "magányos kismamák"ban. Felőlem beszállhattál volna, de nem nagyon van mibe. (Minden topik, amibe írtam, elhal...)
Sztem nagyon béna volt a "mit keresel itt" beszólás. Az a kérdés merült fel bennem, hogy ő vajon egyedül van-e, vagy csak a mások sztoriját olvasgatja? Tehát nem tudom, hogy a kritika magányos kismamától jött-e egyáltalán.

Én is kilógok most ebből a topikból, de direkt hozzád akartam írni. Remélem nem baj.

Kati
 
 


Salut!

Májusban költöztem vissza Budapestre, hét évet töltöttem Canton de Vaud-ban és Genfben.
Most 10 hetes terhes vagyok... Kukacz, remélem még visszanézel erre az oldalra!

Judit


Szia JuditKépSzia KukacKép
Ugyan nem Francia Svájcból hanem a Német Svájcból de itt vagyokKép

Puszi:Doris
 
 


SziasztokKép

JuditKép
Kukacz már nem jár erre, közel fél éveKép
Esetleg irni akarsz neki, akkor küld el a levelet nekem és én majd elküldöm neki, és igy majd talán felvehetitek a kapcsolatot egymássalKép

Ági

KépKép
KépKép
 


Doris

Örülök, hogy több helyen is összefutunk, tényleg van egy-két közös pont az életünkben! Kép

Ági

Köszönöm az infót, én is csak később láttam, hogy az utolsó üzenet valamikor Májusban érkezett. Azóta talán meglett a babája? Próbáltam egy emailt küldeni a profilban lévő címre, de nem működik. Kép Ahogy lesz egy kis időm írok majd egy pár sort, de most mennem kell aludni, holnap reggel találkozom először a védőnőmmel... Szorítsatok, hogy szimpi legyen...

Pussz nektek


jó már?

 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron