Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

köszi a hiányolást, Barbi. sajnos a lánykám náthás, egy kis köhögéssel, így inkább kihagytuk. pedig már emlegeti is a babacsopit.
hallom, h sokan voltatok! jó volt?

Viranka, van még másfél éves rajtatok kívül is, gyertek el egyszer, nézzétek meg, élvezi-e már. A 4 és fél éves, mint nagytesó, nyugodtan jöhet.

Kép

Kép
leovica
 
 


Tényleg Sáráék voltak? Vagyis Saaraék.

Kép

Kép
leovica
 
 


Nekem van egy Kriston-könyvem és egy videókazettám. Szeretnéd vmelyiket? Sürgős? mert akkor beadhatom vmelyik nap, ha a Nevelekbe megyünk. Talit a kórság miatt nem javaslok csak.

Kép

Kép
leovica
 
 

 
 

Szombatonként a Tavasz u.-ban is van intim torna.

Hregi
hregi
 
 


Kép
ezt a kórházban csinálták a kis Vincéről....kész nagyfiú nem?

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Leovica! jó volt :lol: . az én lánykámnak nagyon bejön :lol: :lol: :lol: majd mesélek a "örömeinkről" :lol:
S igen Saaraék is ott voltak :lol: .
Gyógypuszik lánykádnak!
Kazit köszi, de a videónk nincs bekötve. Könyvet már megkaptam, de az valahogy nem hoz lázba...

Hregi! nagyon köszönöm az ötletet :lol: !!! a honlapból ítélve sajna én nem mehetek, de azé megkérdem.

Verus! nagyon dögös képre sikeredett :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbi! Örülök, h ennyire szereti Angi a babacsoportot!
Remélem, találkozunk most szerdán Veletek és Saraékkal is. A gyógypuszik ui. köszönjük, megérkeztek és hatottak, a lányka meggyógyult.

Verus, gyönyörű Vince! És tényleg, nagyon nagyfiús, tök jó kép!

Kép

Kép
leovica
 
 


Verus

Nagyon vagany a kishaver!:)
Azt nezem, hogy majdnem a bátyó szülinapján született?
Ja és utólag Boldog szülnapot a nagyfiúnak.
Lánykád is idén megy suliba?

Barbi

A bébi neveitek mindkettő tecc nekem.:) Az Emma Jane Austen miatt, a Livia meg mert ritka- szóval egyelőre lányos anyuka maradsz?

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Ja

Barbi

ANgi megy szept.ben oviba???

Leovica

Te fiad meg suliba?Melyikbe???

Hogy nőnek ezek a gyerekek...Lehet, hogy nem csak Emi megy most suliba a topikból?

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Nyuszika! Ági bizony most megy majd suliba, úgyhogy már lesz két nagy isis gyerkőcöm...öregszem :(
még egy édipofa kép:
Kép

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!
Barbi!
Beszéltem az Andival az intim tornájáról,és azt mondta,hogy várandósan is mennek hozzá...akkor olyan gyakorlatokat állít össze,ami a pocakosoknak jó.

Hregi
hregi
 
 


Nyuszika! jól látom, h Danny sakkozik :shock: ? azta :lol: !
Emma néz ki végső befutónak :lol: . Jane Austen :lol:
Igen, megpróbáljuk az ovit. W-ovinak fogunk nekifutni, s szerintem 3x egy héten elég lesz az én lyánykámnak. Ez a terv, oszt majd meglátjuk mit hoz az élet 8)
S hova megy Emi suliba?

Hregi! te micsoda tündér vagy!!! :lol: :lol: :lol:
közben én is leveleztem Dórával, s ő is azt mondta, hogy menjek nyugodtan :D .

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Verus!

Nem te voltál ma - kedden - a Vecserkánál a picurral 1 hónapos tanácsadáson? Csak később esett le, hogy esetleg te voltál az?! Nagyon édes Vince!!!! :lol:

Kép

Anita
mbanita
 
 


Szia mbanita!
Én voltam ma bizony! Te voltál a sötétrucis kisfickóval, meg apával? Vagy nem?
Én csalódtam, mert meg se mérték a manókát, meg semmi sem történt, azon kívül, hogy ránézett a doki, meg jól kifeszgette a lábait...pedig kiváncsi lettem volna, mekkora a fejkörtf, meg hossza, meg súlya....na mindegy.
Oltást jól viselte a csemetéd?
Én annakidején oltás után azonnal Germicid C kúpot nyomtam nekik, meg estére is egyet, és nem volt láz, se meg tök nyugisan alukáltak...ezt a régi dokibácsink javasolta :)
Éhes a kisVince, úgyhogy megyek!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Szia Verus! Igen én voltam Apával, meg Bencével. Akkor ezek szerint egy hónap múlva tuti találkozunk! :D
Egyébként velünk sem foglalkozott túl sokat, oltás, csípő feszegetés, ennyi. Még a kérdéseimet sem tudtam feltenni, mert csörgött a telefonja. Apával pont azt beszéltük, hogy mi az egy hónaposra kihívtuk és az mennyivel jobb volt, mert tudtunk beszélgetni, kérdéseimet, problémáimat megtudtam kérdezni, beszélni vele. Erre most nem nagyon volt idő. A súlyát, hosszát, fejkörfogatát nekünk a védőnő nézte, én ezért nem is csodálkoztam ezen.
Egyébként Bence úgy tűnik pont fordítva "működik" :lol: . Mert amikor odaértünk, csak tíz perce aludt és ugye felkelt a vetkőzésre és onnan kezdve teljesen nyűgös volt, ezért sírt, persze mikor bementünk a dokihoz pont elaludt. Csípőfeszegetésnél megint sírt, akkor gyorsan megkapta a szurit, majd mintha semmi sem történt volna, nézelődött és abbahagyta a sírást. Viszont egész nap nagyon nyűgös.

Kép

Anita
mbanita
 
 


Sziasztok!
tavasszal sok minden lesz az ovinkban., válogassatok!


Tavaszi programok
a Gödi Waldorf Óvodában
2132 Göd, Tél u. 2.

Március 4,11, 18, 25
Április 1,8, 15, 22, 29
16:00-18:00 BABA-MAMA CSOPORT
Szabad játék, ismerkedés ill. az óvónő által vezetett verses-énekes foglalkozás az önállóan már járni tudó babáknak minden szerdán délután 4-6-ig. Részvételi díj: 500 Ft


Március 21.
szombat
10:00 VEKERDY TAMÁS ELŐADÁSA
„Óvodaérettségtől az iskolaérettségig – a kisgyermekkor lépcsőfokai” címmel, a József Attila Művelődési Házban.
A belépés ingyenes.
Minden szülőt, pedagógust szeretettel várunk!


Március 25.
Április 29.
Május 27. INFORMÁCIÓS EST
Minden hónap utolsó szerdáján este 18:30-tól az óvodában várjuk mindazokat, akiket a pedagógiánk egy kicsit közelebbről érdekel.


Április 4.
szombat,
10:00-12:00 MESEHÁZI ÓRÁK A JÓZSEF ATTILA MŰVELŐDÉSI HÁZBANSzabad családi kézműves foglalkozás (viaszgyurmázás, gyapjúképkészítés), beszélgetés, melyet az óvónők bábjátéka zár.


Április 25,
szombat
9:00-12:00 NYÍLT NAP A WALDORF ÓVODÁBANAz érdeklődő gyermekek és szüleik betekintés nyerhetnek óvodánk életébe. Lesz kézműves vásár, szíves vendéglátás, gyermekeknek festés, gyurmázás.

További információ: Barna Gabriella, 06-20-82-80-551; Pék Kriszta, 27-337-003
http://waldorf.god.hu

Kép

Kép
leovica
 
 


Anita, Verus! részemről a kivezetőkre esküszöm

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbi

Ja, mindkét gyerek sakkozik, apjuk lelkesen tanitja őket. Megjegyzem a hajlamot sem tőlem örökölték... :) Én nem is tudok...
Emi a Németh Lászlóba megy, bevallom, bennem fel sem merült, hogy máshova kéne iratnom. Rosszat nem hallottam róla, meg az eredményeik is elég jók országos viszonylatban.

Verus

Nagyon cukika volt az apróbbik fiacskád, köszi, hogy megmutattad élőben is. :)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Köszi! Örülök, hogy tetszett..mejd még megyek arrafelé.. :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Ma eljutottam jógára :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Na ééééés?Hogy tetszett?

Hregi
hregi
 
 


Hregi! összefoglalva: :lol: s ami legjobban tetszett, hogy utána olyan jól érezte magát a derekam, csipőm és környéke, mint már rég nem :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok gödi anyatársak!

Új vagyok ebben a fórumban, és nem tudom, volt-e már ovis téma...

Szóval a kérdésem az lenne, hogy mit tudtok a Lenkey utcai oviról, milyen tapasztalataitok vannak?
A kislánykám szeptembertől lesz ovis, annyit már kiderítettem, hogy három kiscsoport indul: a "Nyuszi", a "Csiga" és a "Pöttyös labda". Tudtok ezekről illetve az itt dolgozó óvónénikről valamit?

Köszi előre is!
Petra
petrapan
 
 


Szia Petra!

Pöttyös labda és Nyuszi csoport ovisnénik tündérek :) mindkét tzerem bazinagy elférnek a gyerekek :) Pl és Nyúl csoport a nayg épületben van a PL hátul a Montessoris épületrészben,Nyúl hosszú folyosón :)

Pilatest próbálta vki? s gyerek megőrzés miatt oda kell telefonálni?Regi Te mindenre tudod a választ :)

KépKép
viranka
 
 


viranka!Köszi a mindentudó címet :lol: ,háááát igeeen eléggé belehabarodtam a helybe...hiányozni fog szülés után...mááár nem sok van hátra :roll: .
Azt tudom,hogy délelöt van pesztrálási lehetőség és szerintem nem kell oda szólni,mivel családon belül oldják meg.
A csiga csoportban ha marad az Ildi néni,akkor rengeteget fognak verset tanulni,és tök jó programokat talál ki a csoportjának.Azt tudni kell róla,hogy ő egy magányos farkas nem igazán bírt ki mellette egy társ ovónő sem fél évnél tovább.Viszont egyedül is uralja a csemetéket.Elösszőr katona tisztnek tűnik,de a gyerekek imádják.Éééééés szerintem ez a lényeg:No!Ezt is tudtam...de jó nekem,és persze NEKTEK.Hi-hi-hi.Bocsi ,csak jó kedvem van.
:oops:

Hregi
hregi
 
 


Tooom,hogy a délelött két t ,mert múlt idő,csak lemaradt!

Hregi
hregi
 
 


Hregi

nagyon lüke vagy... :):):)

Pöttyös Labda csoport

Enyim lányom onnan "ballag" az idén. Nagyon jók az ovónénik, nevelési értelemben, egyik babusgatós (Zsuzsi) ,másik katonásabb (Marika) Szóval jól kiegészitik egymást. Nem túl kreativak programok terén, de kézműveskedés megy ezerrel, meg sokat sétálnak, meg azért néha kirándulnak is. Emi nagyon nehezen szokott be , majdnem másfél év kellett, hogy ne sirva menjen oviba, megjegyzem az is csak belépésnél nekem, aztán tök jól elvolt az oviban... :) Rafkós a csaj.:) És az óvónénik iszonyú sokat segitettek. Szóval szerintem az egyik legjobb páros az oviban.

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek aki válaszolt az ovis kérdésemre, sokat segítettetek!

Petra
petrapan
 
 


Petra, a Lenkei utcát nem ismerem, mi a Waldorfba járunk, és nagyon szeretjük. Az is Felsőgödön van, többen járunk oda babacsoportra is.
Lenkeibe fölvették a kislányodat?


És ha valaki még nem tudná:

Oviba és iskolába készülőknek!
Március 21. szombat
10:00 VEKERDY TAMÁS ELŐADÁSA
„Óvodaérettségtől az iskolaérettségig – a kisgyermekkor lépcsőfokai” címmel, a József Attila Művelődési Házban.
A belépés ingyenes.

Kép

Kép
leovica
 
 


ezt megmutatom:
Kép
hát ilyen jól érezzük magunkat:) kicsit nagy a sapi, de Vincinek bejön:):)

a gyerekek:
Kép

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus, csuda édesek a csemetéid!!! Az a mosoly fantasztikus! És mintha a bátyja mosolyára is nagyon hasonlítana. Szívesen dajkálják, úgy látom!

Kép

Kép
leovica
 
 


Április 4.
szombat

10:00-12:00 MESEHÁZI ÓRÁK
A JÓZSEF ATTILA MŰVELŐDÉSI HÁZBAN

Szabad családi kézműves foglalkozás (viaszgyurmázás, gyapjúképkészítés), beszélgetés, melyet az óvónők bábjátéka zár.

Kép

Kép
leovica
 
 


Sziasztok!

Hu, ezer eve nem jartam erre, elvezzuk a kerteshaz elonyeit/gyonyoreit :lol: :wink:

Verus, latom megszulett a picurod, utolag nagy gratula, szep nevet valasztottatok neki 8) :lol: es nalatok is Vinci lett a Vince :)

Andi, jol hangzik a program, mindjart feliratkozom!

Barbi, drukkdrukkdrukk!! :D
Kivancsi vagyok, Pacokalako eloben, pocakon kivul nezi e majd a tulipanokat a kertben :P mostmar nemsokara viragznak...

Egyet szeretnek kerdezni: szerintetek hol lehet zoldseg palantakat venni Godon? Vagy magokat?
A Szodi utca sarkan levo faiskolat (?) holnap megnezem, a Felsogodi vasutnal levo bolt (Borostyan mellett) nem tul igeretes... Jo lenne nem elmenni a Bauizebe Dunakeszire magocskakert vagy palantakert (ott mondjuk nincs is szerintem zoldseg palanta).

Koszonom!

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok!

Remélem, mindenki jól van, és élvezi a meleget!

Sára! A gazdaboltban Alsógödön, a Városházával kb. szemben, az Inczeffy patika mellett vannak magok. Palántát nem tudok, de pl. a gazdaboltban érdemes megkérdezni.

Kedves Barbi és Emma baba! Gratulálunk és nagyon-nagyon sok boldogságot kívánunk Nektek és az egész családnak!!!
(Ma reggel megszületett Emma, Angi kishúga!)

Kép

Kép
leovica
 
 


Barbi!

Nagy-nagy gratula és sok boldogságot a Babához!!!!! :lol:
Úgy tűnik mi csak nyolcadikán tudunk szülni :lol:
Bence január 8. , Vince február 8., Emma április 8.

Kép

Anita
mbanita
 
 


Barbara!
Gratulálunk Nektek Emma érkezéséhez :)


Saara!
Apuék magokat Penny,Plus,v. ilyesmi boltokba szoktak venni,beváltak :) paklántát esetleg a Bozóky téren lévő "piacon" nézd meg :) ott néha szoktak nénikék ilyeneket árulni :)

Verus!
aranyosak agyerekek :) s már 2 hónapos Vince :shock:

V.

KépKép
viranka
 
 


Saara

Mi minden evben a Bozoki teri templom mellett vesszuk a palantakat. Neniktol. Magot meg a Felsogodi gazdaboltban is lehet kapni. De a plusszban is lattam.

Barbi

Gratulalunk a kis Emmahoz! Jo egeszseget mindenkinek!

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok!

Barbi, nagy gratula Emma erkezesehez!!! Jo egeszseget es sok-sok oromot egymasban!
Varjuk a hireket!! :)

Koszi a magos, palantas otleteket, tok nagy marha vagyok, hogy nem neztem meg a bozoki teri "piacon". Csakazert is megnezem majd! :lol: Amugy a Vaci piacon talaltam ezt-azt (foleg palantakat).

Anita, jo ez a 8-as szeria :) Sima szulesek voltak?

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy mikor lesz lomtalanitas a nevelekben?

Koszi szepen!

Sara

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Saara!
a Dunakanyar(v micsoda c. újságban) azt írták,h. június 6-án lesz :)

Barbara!
hogy vagytok?

KépKép
viranka
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus!

Vince hihetetlenül hasonlít Andrisra!

Nemsokára megyünk hozzátok csak még nem tudom,hogy pontosan mikor.

Pusza!
20170114224602
 
 


Szia Jucusmamus!
Gyertek, nagyon várunk ám!!!! Aztán lehet mi jutunk el előbb hozzátok ? :):):)
Áginak most a héten kikapják a manduláját, aztán meggyógyul, és megyünk csavarogni!!!
Vinci olyan mint Andris kicsiben! Apa mindig leandrisozza....még a nézése is olyan. mintha visszatekeredne az idő!!! Úgy hiányzik a park, meg az eggyüttolás... persze jó itt gödön, de sokszor uncsi egyedül :( Azért van kis különbség: Andrisnak sosem voltak akkora hurkái mint Vincinek! :lol:
Na pussz!

Babajóga nevelekben nagyon jó!!!! Gyertek!
Gödibarbi?

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Volt vki az Oázis-majálison? Nem sok ismerőssel találkoztunk valahogy. A kutyák aranyosak voltak, és szuper ötlet volt, h a gyerekek is kipróbálhatták az akadályok egy részét és még vezethették is a kutyákat (vagyis jutalomfalatokkal csalogathatták, h ugorjanak ár az akadályokon). Az én kislányom sajnos ekkorra már nagyon álmos lett, haza kellett őt vinni, pedig ez nagyon neki való lett volna.
Jó lenne, ha jövőre lenne egy játszószőnyeg is, ahol a kicsik-nagyobbacskák ellehetnének. Majd javaslom nekik.

A szép időben Ti mit csináltatok? Ma olyan meleg volt, h akár strandolni is lehetett volna, kár, h azt nem terveztük be.

Boldog anyáknapját mindenkinek!!!

Kép

Kép
leovica
 
 


Beteszem ide az ovink babacsoportjának időpontjait. Mi nagyon szeretjük, mert mindig van "játszóházazás" (szabad játék, Anyával és a többiekkel), kézműveskedés, mondókázás-éneklés és mese.

A Waldorf Óvoda [color=blue]babacsoportja májusban és júniusban is szeretettel vár Benneteket a következő időpontokban:[/color]

máj. 13.
máj. 20.
máj. 27.
jún. 3.
jún. 10.


A máj. 20-ai alkalom a Születés Hetének programjához kapcsolódik majd, egy különleges alkalom lesz.

Máj. 6-án, a most következő szerdán viszont elmarad a babacsoport.

Kép

Kép
leovica
 
 


A Bab helyett Baba!

hpandi
hpandi
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus!
ha igaza van Jucusnak( :lol: ) akkor nagyon helyes kispasid lesz megint :)

Leovica!
mi kint voltunk de.,sokáig nem maradtunk a bohócot megnéztük,a bábelőadás unalmas volt gyerekeimnek inkább mentek mindenfele :)
Meg lehetne vmi gyerekkuckó ami árnyékos :9 mert azért atűző nap nem igazán szerencsés :wink:

KépKép
viranka
 
 


köszi :)
nem hagyhatom ki, olyan édibédi:
Kép

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


tényleg :)
nekem meg ezek a kedvencek most :)

Kép


Kép

Angi babának boldog szülinapot kívánunk : )

KépKép
viranka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: