Új privát üzeneted érkezett!

Cili!
KÖszi az infot.

Tud valaki felnőtt fogorvost ajánlani a Görgey A. utcai rendelőben?
 
 


Sziasztok!

Az Izzón lakom, most várjuk az elsô babánkat (kisfiú). Bár még korai, de érdekelne, hogy hol vannak a legjobb játszóterek Újpesten.
Ti hova játrok a kicsikkel?

virnya@freemail.hu (mert elég lassú ez a topic)
Köszi

Virnya és Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
virnya
Pilisvörösvár
 
 


ZENEBÖLCSI!

Az első foglalkozás szept.8-án csütörtökön 10 órakor lesz, és ettől kezdve minden héten ebben az időpontban várom a játszani vágyó manócskákat és mamákat! A részvételi díj 500 ft.-/alkalom, tesókedvezmény 400.-/fő.


MANÓ TORNA!

SZERDA 16.30, az első alkalom szeptember 14-e. Tornafelszerelés értelemszerűen, ami fontos, hogy soha ne harisnya, hanem mindig zokni legyen rajtuk, mert a végén mezítlábazunk! Részvételi díj 450 ft.-/alkalom (legalábbis nincs tudomásom róla, hogy elemnék, ha igen bocs), amit érkezéskor a földszinti pénztárban kell leróni.

Mindenkit szeretettel várok, bárkinek bármi kérdése van, nyugodtan keressen meg vagy emilben, vagy a 20 398 1931-en.

Cili <!--attachment: _jpest-255180.doc*mime_msword.gif*application/msword*20.0**%fajpest%2edoc --><center><pre>
Kép
újpest.doc (20.0 k)</pre></center><!--/attachment-->

 
 

Bocs, kicsit szétszórt vagyok. A mellékletben a zenebölcsiről szóló plakát van, ha valaki segít és kiteszi pl. gyerekorvosi hirdetőn, vagy hasonló helyen, megköszönöm!

Cili


Eltelt egy év, és Te még mindig 20 kg-ot cipelsz 30 lépcsőfokon?
Lejárt a törvényben előírt határidő és Téged néhány lépcsőfok még mindig elválaszt a világtól?
Szeretnél egy olyan országban élni, ahol a választott vezetők betartják az általuk hozott törvényeket?
Ki szeretnéd fejezni szolidaritásodat a hátrányos helyzetűekkel és elesettekkel?
Ha igen, akkor várunk 2005. szeptember 20-án 16:00 órakor a Kossuth térre a Parlament elé, ahol ismét felemeljük szavunkat a
MAGYARORSZÁGI KÖZLEKEDÉS ÉS KÖZÉPÜLETEK AKADÁLYMENTESSÉGÉÉRT!
A demonstrációt a TAVASZ (Tegyünk A Világért! - Anyák Szövetsége) Egyesület szervezi, csatlakozott hozzá a Fehér Kereszt Gyermekvédő Alapítvány, a Habeas Corpus Munkacsoport, a Levegő Munkacsoport, a Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége, a NaNE Egyesület, a Terézvárosi Zöld Kör, a Városi Biciklizés Barátai, a Védegylet és a Zöld Fiatalok. Az eseményt támogatja a Humanista Mozgalom.
Médiatámogatónk a Civil Rádió és a www.tusarok.org
 
 


hahó!

Elégg leült ez a topik, de ha valaki érdekelt benne akkor az jelentkezzen, jó lenne környékbeli kismamákkal dumcsizni. Mi az Izzón lakunk egyébként.

Dóri + 3 hetes babácska
Vendég
 


Szia Dóri!

Nekem a fiam 4 éves és a lányom 5hónapos múlt.
Zsolti újpestre jár oviba:Nyár utcaiba.

Kis koromban laktunk azon a környéken. Reviczky utcában. Izzó utcában jártam tavaly szaunázni.

Hol szültél?
Hogy hívják a picid?
Hány éves vagy?

Kép

Kép


szia Sziszi!

Kép Reviczkyben lakunk. Kép Kicsi a világ. Kép

Uzsokiban szültem, 28 vagyok és van egy 7 éves elsős fiam is. Kicsit kemény a babával, de a nagyfiú sokat segít nekünk. Kép
Vendég
 


Szia Dóri!

Bocsi, hogy csak most írok..
Én is az Uzsokiban szültem!!!
Te kinél?
Mi Kalocsai dr.-nál. Kép
Hány kilóval született a pici?
Hogy hívják?
Apás szűlés volt?

Nekem is sokat segít a nagy Kép
Terveztétek a másodikat?

Jön a fogunk..már 2 napja nyügik vagyunk. Kép
Szép napot!

Kép


Sziszi,

egy az orvosunk. Kép Gergő fiam 4250g, Viktória lányom 3550. Kép Természetesen (nekünk) apás szülés volt, és a rendben volt minden, azt leszámítva, hogy tiszta nátha voltam már a 9. hónaptól kezdve ill. a szülés alatt. Te melyik szobában töltötted a kórházi napjaidat? Kép

Terveztük, igen, bár nem ilyen hamar gondoltam. Kép És Ti?

Bátyáméknak 8 hónapos a fiuk és ott is kőkemény nem alvás van a fog miatt, komolyan újszülött korában többet aludt. Kép

Tegnap meg olyan nyügi volt a baba, hogy egész nap szinte bőgött, tuti a hidegfront miatt van, legalábbis én erre fogom. De más mamáktól is ezt hallom.

Az meg mindennapos program, hogy Viki baba egész nap alszik, 4 órára eszik szinte mindig és kb. du 5-től éjfélig üvölt, és kézben sincs el, hiába a sétálgatás, éneklés bármi. Nehéz időszak, de muszáj bírnunk. Kép

Gondolom Nálatok azért jobb már a helyzet a majdnem félévessel.. Kép

Dóri
Vendég
 


Sziasztok!
Az István úton lakom, 28 éves vagyok, az első babám Dorina, tegnap volt 9 hónapos. Szeretnék ismerkedni olyan kismamákkal, akik a közelben laknak és összejöhetnénk néha egy kis sétára vagy játszóterezésre.
Viki
 
 


szia Viki!

Melyik játszóra jártok? 5 hetesnek MÉG nem aktuális a játszózás, de a 7 évesnek igen. Kép

Dóri
Vendég
 


Szia!
Mi a Virág u-i játszóra járunk, bár messze van tőlünk, de ott van babáknak való hinta.
Ha nincs sok időm, akkor a Kassai u-i-ra megyek, az nagyon közel van, de nem nagyon szeretem.
Leginkább sétálni szeretek, de egyedül már nagyon unalmas. Dorina is unatkozik a kocsiban üldögélve. Ha gondolod, nekem a séta is nagyon jó lenne.
Szia: Viki
 
 


Szia Dóri!

Zsolti 3700grammmal és 54cm-rel született a 41.héten,
Anna pedig 4400grammal és 59cm-rel,43.héten.
Szerencsésen alakult,mert az áhított szobában lehettem(5-ös szoba)..ott ált. 1-2 ember volt még amíg ott voltam. Kép Te hol voltál?
Hogy szülted a másodikat(gátmetszés nélkül te is?)
Hogy találtál a dokira?
Tesó, hogy viseli a kistestvért?

Bocsi, de most még nem otthonról írok, majd jhéttől naponta írok.
Most festettek nálunk..beáztunk Kép

Szerettünk volna mi is babát, de nem volt időpont mikorra jöjjön..

Eleinte első 4 hónapban minden frontot megérzett és ezek a napok nyügise teltek. Mostanság már jobb a helyzet.

Eddig még csak szopott a pici lány, mostanság adtam neki előszőr reszelt almát Kép tetszett neki. Eddig már 5*kóstoltattam.

Tényleg te is szoptatod?

Közeleg a karácsony megvettetek már mindent?
Mi még csak a gyerekeknek, +ovis ajándékokat.(Ez is valami)
Szoktál sütni? Cserélhetünk recepteket is. Kép

Anna nyugodt baba, de nekünk is vannak nyügisebb napok,ilyenkor többet kényeztetem,szoptatom. nektek ez nem jött be?
Kicsit kimerült vagyok estére sokszor majdnem ülve alszom el, hisz este 10-11 fele alszik el.

Amikor eszik úgy érzem az erőmet, energiámat szívja ki Kép

Éjszakai szopira meg mindig felkell. Nálatok is hasonló a helyzet?

Nálunk nappali alvás 2óra..nagyon érdeklődő és minden érdekli, este viszont elalszik és reggelig csak 1* kér enni(ennek persze örülök,mert előfordult, hogy nem ébredt szokásosan én meg,mint a kistenger!Kép.)

Van elég tejcid? Te nem érzed úgy,hogy másodiknál kevesebb lenne?

Nyugodt napokat Kép Sziszi.

Kép


Szia Virnya,Dóri!
Ha jól látom ti is izzó lakótelepiek vagytok. Bár most nincs szezonja a játszóterezésnek,lehet,hogy már találkoztunk is. Merre szoktatok sétálni?
Az üzenet számából látom,hogy régi vendégek vagytok a neten.Hova szoktatok még írni? Én a mávos topikba,mert ott születtek a gyerekeim.
Írjatok!
Addig kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
Floci

Kép
 
 


Floci!

2005 őszi babás topik a "törzshelyem". Kép Ide néha benézek, bár jó lenne, ha kialakulna itt is egy jó társaság.

Vadgesztenyén mindig rójuk a köröket. Kép

Dóri
Vendég
 


Szia Dóri!
Floci vagyok csak valamiért nem enged be a saját nevemen így a lányomén is regisztráltam.
Épp alattad Kép szoktam olvasgatni a 2005 nyári babáknál,de a MÁVos topikban vagyok sokat.Kisfiam aug.11.-én született. Vadgesztenyét ismerem,jó a cukrászda. Kép Mi az ugró soron szoktunk sétálni. Az ovinál is van egy mini sütöde.Kép Próbáld ki a túrósbatyut!! Isteni!
Floci
 
 


Floci,

azt nem ismerem! Kép De itt az ideje majd megismerni. Kép Bevallom, hogy sokszor betévedek a vadgenyába! KépKép

Így nem is fogyok le. Kép 52 voltam, 75 lettem, most meg 61 kg. KépKép

Hív a lányom!

Dóri
Vendég
 


Szia Dóri!
Látom megtaláltad hívó szavaim az őszi topikban.Köszi.
Az ovi bejáratától jobbra van egy ajtó. Délután 1 és 6 között vannak nyitva.A nagyobb választék 3-4 körül van,addigra sűlnek ki a kakaóscsigák,rétesek,pogácsa és nem is mondom tovább mert összeszalad a nyálam. Kép
Én 13 éve,az esküvőnkön voltam 52kg,most én is 65kg vagyok.Még szerencse,hogy ez valamannyire eloszlik 175cm-en. Kép
Mikor született a babád? Neve? Tesó van?
 
 


szia Floci!

KépKép Viki 2005.10.14-én született (ma 10 hetes), Gergő meg 1998.07.03, most elsős.

Neked babák mekkorák? Kép

Dóri
Vendég
 


Szia!
Andris 2005.08.11.
Tomi 1999.08.16 még ovis.Azért járunk sütizni Kép
Brigi 1996.07.08 Õ már 3.-os az AMK-ban.
Viki melyik suliba jár?
Floci
 
 


Floci,

Viki sehova nem jár, max babakocsizni, 10 hetes. Kép Gergő a Bajzába a kertvárosba (én is odajártam).
Vendég
 


Dóri!
Bocsi,kicsit zavarba jöttem. Kép
Anno én is néztem a bajzát,de nem volt szimpi a diri és messzebb is van.
 
 


A diri elhúzott, aki valszeg nem szimpi Neked, az Ágotai F., szakállas pasi (anno sajna osztákyfőnököm is volt, úgyhogy ismerem). Most egy fiatal csaj a diri, az iker gyerekei is odajárnak, asszem IV.-be.

Az elsős tanítónéni a mérvadó az én véleményem szerint, és mindkettő nagyon jó. Kép

Messzebb van, az tény, nekem anyuék a kertvárosban laknak , sulitól 3 sarokra, és anyu hozza el a suliból Gergőt, míg Viki ilyen pici. Férjem/én visszük kocsival reggelente, szóval nem babakocsizunk semmiképp innen.
Vendég
 


Igen akkor egy pasi volt.A nénit nem ismerem.Az ÁMK mellett az is szólt,hogy oda jár a hugom is (két évvel idősebb a lányomnál Kép ) és véletlenül Kép pont az ő régi tanító nénijéhez kerültünk aki már jól ismert minket és mi is őt. Szeretném ha a fiam is hozzá keveredne jövőre.
Melyik utcában laktok? Mi az Ugró soron,de szoktam sétálni a Kunhalmon mert ott van ismerős.
Nem igérem,hogy Karácsony alatt be tudok nézni mert jövés menés lesz,de majd figyelem leveleid.
Addig Nagyon boldog Karácsonyt Kívánok

Egy gyermek ajándéka örökké tarthat.

Egyszer egy ember megbüntette a lányát, amiért az eltüntette a drága pénzen vásárolt arany csomagolópapírt.

Amiről az apa nem tudott az az volt, hogy a lány hosszú órákat azzal töltött, hogy az aranypapírból kivágjon egy darabot, amivel az apja számára készített ajándékot: egy dobozt csomagolt be vele, és tette a fa alá.

Amikor szenteste az apja meglátta az ajándékot, kibontotta és látta, hogy a doboz belül üres.

Azt mondta a lányának:

- Tudod kislányom, az úgy szokás, hogy ha valakinek ajándékot adunk, akkor nem szabad üres dobozt adni.

- De apa - így a lány - hiszen ez a doboz nem üres, tele van csókokkal, amiket én raktam el neked karácsonyra.

Az apa könnyeivel küszködve ölelte át a lányt, bocsánatáért esedezve. A kislány átölelte apját és sírva bocsátott meg neki.

Nem sokkal ezután a kislány meghalt egy balesetben. Az apa egész életén át az ágy alatt őrizte az arany dobozt. Amikor rosszul érezte magát, mindig kinyitotta a dobozt és egy emlékezetes csókot vett ki belőle, így emlékezve az ő gyermekére, aki azt odatette.

Mindannyiunknak van ilyen aranydobozunk, amely tele van csókokkal gyermekünktől, családunktól, barátainktól, Istentől.


Floci

Kép
 
 



Floci,

nagyon Boldog Karácsonyt Neked is! Kép Nem semmi dolgod lehet a 3 gyerkőccel + készülődés. Kép

Dóri
Vendég
 


Boldog ünnepeket minden újpesti maminak és gyerkőcnek!

Virnya és Álmos (aki vasárnap lesz 4 hetes)

Virnya és Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
virnya
Pilisvörösvár
 
 


Szia Vírnya!
Végre! Már nagyon vártunk!!!
Boldog Karácsonyt Nektek is !
Gratula Álmoshoz!

Kép
 
 


Ha szeretnétek vásárolni uj, jó minőségű és olcsó baba és kismama ruhát, keressétek Irénke honlapját.
http://www.g-portal.hu/portal/baby-mami/
Gyors és pontos csomagküldés, várok mindenkit szeretettel:Irénke
 
 


Sziasztok újpesti mamák és babák. Hol vagytok? Még tart az újévi pihike? Kép

Kép
 
 


Lányok!!
Sehol senki? Kivel levelezzek?
Dóri! Virág! Hahó!

Kép
 
 


Flocika! Ha nem éled ez a topik, akkor gyere át a szülőotthonos topikba, nem baj az, hogy nem ott szültélKép Van más is, aki így van ezzel, nem követelményKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
 
 


Köszi Szirom,majd próbálkozom.

Kép
 
 


Sziasztok!

Volt osztálytársakat szeretnék találni!
A nyár suliba jártam "D" osztályba és az osztályfönök: Malicsko Lászlóné aszem Zsuzsa néni-nek hívták. Remélem sikerrel járok!

Judit.Kép

Kép
KépKép
 
 


Sajna nem tudok segíteni,én a XIII-ba jártam

Kép
 
 


&#8222;Muzsikával az újszülöttekért!&#8221;


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek&#8230;

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért&#8230;
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

&#8222;A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!&#8221;


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
 


Hahó csajok!
Nem jár erre senki?

Kép
 
 


Dóri!
Nem voltál ma véletlenűl a rendelőben baba masszázson? Ismerős a Dóri - Viki párosítás
Vírnya ott volt! Örültem a személyes talinak.
Kár,hogy ő is ritkán néz ide be.

Majd ellevelezgetek itt magammal Kép

Kép
 
 


Flocika! Kép
van babamasszázs? Nem is tudtam. Én oltáson voltam Vikivel kedden, Gergővel meg a betegrendelésen ült anyukám. Meg holnap megyek megint vissza vele.

Nem én voltam, de viszont csatlakoznék! Kép
Mikor van?
Vendég
 


Dóri!!
De jó,hogy jöttél ebbe a topikba is.
Még 3 alkalom lesz,szerdánként 9-től.A Pollák Gabinál kellett jelentkezni. Hívd fel.
Mi 3-ra megyünk ma az 5 hónapos oltásra.
Lassan indulunk,is ezért befejezem. De jövök majd!! Kép

Kép
 
 


Flocika!
Ki az a Pollák Gabi? A rendelőben elérhető?

Remélem nem viseli meg nagyon az oltás. Új vagy régi? Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Az Aradi utcában lakom, a kisfiam 15 hónapos.
Ha valamelyikőtök a közelben lakik, szívesen csatlakoznánk sétához (jobb idő esetén játszóterezésheZ).
Magamról röviden: 30 éves vagyok, Máté az első babánk.
Sziasztok
Éva
 
 


Dóri!
Gabi egy édes,háromgyerekes védőnő. Õ szervezi és vezeti a babamasszázst. "Véletlenűl" ess be szerdán Kép

Szia Éva!
Üdv itt.Mi nem arra lakunk de egy közös séta vagy játszóterezés csak szervezés kérdése.

Kép
 
 


Flocika!
Oké, ha lemegy ez a nagy hideg, megbeszélhetnénk vmit.
Ti jártok Zenebölcsibe v. egyéb babás helyre?

Éva
 
 


Éva!
Káposztásmegyeren van egy baba-mama klub oda már benéztünk.Legközelebb 14.-én biztos,hogy megyünk mert szoptatási tanácsadás lesz.De be lehet bármikor menni.Hétfőn és csütörtökön reggel torna van,azt is szeretném majd kipróbálni,mert a hasam csak nem akar eltünni.A nagyok állandóan simogatják,hogy jön egy hugi is Kép ,pedig csak az öcsi maradványa Kép
Ti jártok?

Kép
 
 


Flocika!

Igen, járunk zenebölcsibe (kis túlzással írom ezt, mert eddig csak 2x voltunk). Aranyos dolog, csak rövidnek tartom ezt a fél órát. Sok gyerek van, Máténak tetszik, bár egyelőre nem a mondókákat mondja, vagy nem utánoz (stb), de élvezi, hogy annyi gyerek van körülötte.
Néztem már újságban, hogy Káp.megyeren van baba-mama klub, csak lusta vagyok villamosozni gyerekkel. Ide meg gyalog is könnyen eljutunk.
Káp.megyeren jó játszóterek vannak?
Visszaolvastam, látom, Neked 3 gyermeked is van! Ez igen, gratulálok! Nálunk is ez a cél...
Mekkora lakásban laktok, könnyen elfértek? Nagyok nem voltak féltékenyek a kicsire? Mondjuk Õk már nagy, okos gyerekek.
 
 


Flocika!

Megyünk szerdán. Kép bár szűkösen leszünk állítólag. Kép
Vendég
 


Dóri!
De jó!!! Kép
De lehet,hogy én nem tudok menni.Kép A hétvégén náthás voltam és még nem vagyok teljesen rendben.Nem szeretném szétszórni a bacijaimat.Ha ma már nem köhögök,talán megyünk.

Éva!
Szép kis célt tűztél ki magad elé! Kép Nem egyszerű,de olyan izgi.
Mi az izzó lt-en lakunk egy 1+2félben.Lehetne még két fél szobánk,nem is vágyom többre.
A tesók imádják,nem féltékenyek,mert már nagyok,megértik a dolgokat.Azért oda kell figyelnem,hogy mindenkire külön-külön is legyen egy fél órám.
Na,törpöcske balhézik,mennem kell. Este talán jövök még.

Kép
 
 


Flocika!
Lehet, hogy ne megyünk Kép, mert most este rohadtul elkezdett fájni a torkom. Most, hogy Gergőt 95%-os gyógyultnak nyilvánította a doktornéni. majd meglátom..

D.
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron