Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!


A segítségeteket szeretném kérni. Hallottam, hogy újpesten van minden hónap 2. keddjén szoptatás felkészítő tanfolyam.

Ha valaki hallott róla, kérem küldje el nekem a pontos címet, illetve hogy hány órakor kezdődik.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv

Csilla


ELADÓ BÉBI RUCIK 56, 62 ÉS 68 MÉRETBEN!
6 db rugdalózó 800,-/db, 7 db rövid ujjú body és póló 500,-/db, 2 db napozó 500,-/db, 6 db hosszú ujjú body 600.-/db, 5 db atléta 200,-/db, 2 db hosszú ujjú póló és pulóver 600,-/db,
2 db pamut bébi sapka 150,-/db, 1 db téli bébi sapka 400,-.
2 db játszószőnyeg 8.000,- ft. Valamint egy gurulós lábakkal felszerelt függőágy 13.000,-,
1 db AVENT típusú dupla hőtárolós termosz 2.300,-, 1 db polysztirol gyönggyel töltött szoptatós párna (80x32 cm) huzata levehető 1.800,-. Minden vásárlónak AJÁNDÉKOT adok!!! :D

Kérésre fotót küldök! Az egész csomag megvétele esetén, jelentős ÁRENGEDMÉNYT adok!!! :lol:

Érd.: Takács Beáta 70/366-9936. takacsbeata@vipmail.hu
 


Kedves Flocika!

Nagyon szégyenlem, hogy csak most írok, de sajnos eddig nem volt se gépünk, se netünk. Nagyon szépen köszönöm a jótanácsokat! Azóta már a Viola oviba járunk, mert ez viszonylag közel van hozzánk (Munkásotthon u.). Meg vagyunk elégedve vele, Panka meg imád ide járni. Szóval úgy tűnik, jó választás volt.

Most épp azt vadászom, hogy hol van terhesgondozó (kismamatorna,-jóga stb.)a környéken, ugyanis 12 hetes Tesó lakik a pocakomban. Bár gondolom, a gyerekorvos meg tudja mondani, ha felhívom...

Még egyszer köszi a válaszod!

Szép napot!
Mariann
 

 
 

Mariann!
Nagyon szívesen segítettem, örülök, hogy, megtaláltátok az igazit.
Most rohanaok, de majd még benézek ide is.

Szép napot!

Kép
 
 


Sziasztok!

Van ma Magyarországon egy olyan befektetési forma, melyet az állam nem nagyon reklámoz. Ennek az a lényege, hogy folyószámlánkon havonta elhelyezzünk összeget és a 30%-át az állam melléteszi (alanyi jogon jár mindenkinek).
És még kamatozik is a pénzünk.
Amennyiben nem hallottál még róla írok részletes tájékoztatót.
Akit tudsz értesíts erről a lehetőségről, hogy minél többen ki tudják használni a lehetőségeket.

Miller Krisztina
70/317-4947
 
 


Sziasztok!

Szia Flocika :)

Olyan fura,hogy leállt a topic, pedig sok kisgyerekes lakik újpesten :(

Mi 2 hét múlva költözünk :)
Vendég
 


Sziasztok.
Márciustól már mi is ott lakunk majd. Van egy akkor másfél éves és lesz egy akkor újszülött babám. fiuk. ha van valaki aki szeretne sétapartnert, van hasonló korú gyerkőce szívesen ismekednék vele.
irjatok

Kép

Kép
 
 


A vonalzót javítottam

Kép

Kép
 
 


Szia Kedves Zvemel!

Üdv a topicban, mi az Izzón lakunk, most épült 3 percre egy szuper játszótér,aminek nagyon örülünk- Ti merrefelé laktok?
A gyerköceink nem egyidösek,az igaz, de attól még összefuthatunk majd !
Van itt a környéken nagyon sok kisbabás anyuka!
Vendég
 


szia!
majd csak márciustól lakunk ott most még a 16. kerületben. A városközponti megállótól 5 percre. már nagyon várom hogy ott lakjunk.
Mi az az izzó? merre fele van?

Kép

Kép
 
 


Szia!
Az Izzó egy lakótelep neve itt újpesten, de nem a központ környéke.
Mi csak ideiglenesen lakunk itt, árulják a páromék Erdökertesen a nagy családi házat és majd pest mellett szeretnénk venni egy kis kertest.
A gyerköcök között másfél év lesz igaz?
Mi 4 év körüli korkülönbséget tervezünk, de föleg a ház lenne már rendben és ok :)
Jó költözést elöre is, mi is nemrég jöttünk ide.
Vendég
 


Zvemel!
Nemsokára akkor költöztök, Márciust irtál, vasárnaptól az van :)
Hogy vagyTOk?
Vendég
 


Sziasztok!

Látom, elég ritkán néznek be ide Anyukák. Én is Újpesti vagyok, csak eddig egy másik topic-ot erősítettem, de gondoltam, ideje benézni a lakóhelyem szerinti topic-ba is. :)

Szeretném feléleszteni egy kicsit a topic-ot! :)

KépKép
 


Szia Aranynap!

Mi is újpestiek vagyunk, Izzó ltp.

Ti merre laktok?
Elsö baba Maszatka?

Ildi
Vendég
 


Sziasztok!
Új vagyok még itt a fórumon, vettünk egy lakást Újpesten (a volt Uszodánál), ha minden igaz, április végén költözünk. Eredetileg házikót szerettem volna, de közbejött a válság... :?
Látom, nem nagy itt a forgalom, de hátha majd beindul... A babszoba.hu-n "csináltam végig a terhességet" és azóta is szoktam oda írni, jó kis csapat alakult ki. Csak az a baj, hogy ők szanaszét laknak az országban, nehéz velük találkozni.
Jó lenne környékbeliekkel is ismerkedni, megosztani egymással a helyi problémákat, kérdéseket... :D
Rólunk egy kicsit: Zsófi kislányomat 2007. szeptember 5-én szültem az Uzsoki utcai kórházban, indított szülés a 42. héten... 8) Jó, kicsit túlhordtam, meg túl nagy lett a bébi, de mára egy gyönyörű kis ördögfióka lett belőle... :D
Most kapta meg a 18 hós oltását, kis láza volt utána éjjel, most meg taknyos... ezen is túl leszünk egyszer. :)
Én is elkaptam valami nyavaját... hát persze, pont amikor jön a jóidő... :roll:
Na, jó sok lett belőlem... :oops:
Üdv,
Ági

Ági

Kép
Kép


Szia Ági!

Mi nem pont ott lakunk,de újpesten :) A babák sem egy idösek, de remélem felélénkül a topic és akkor találsz ottani anyukákat!
Gyere át esetleg a IV.ker topicba is,az se pörög nagyon de jobban mint ez.

Én nem hordtam túl Fannit ami a mi esetünkben határozottan jó dolog mert igy 39. (szerintem 40.) héten lett 4000 kg :) Az ördögfióka / boszorkány dolog stimmel :)

Kinél szültél? Én még az Újpesti Szülöotthonban Afanahnál de az Uzsokiban dolgozik Ö is mióta azt bezárták.
Meg a szülésznönk, a Kriszta is.
Vendég
 


Sziasztok!

Én is bejelentkezek ide, hátha tényleg felélénkül egy kicsit a topik :D
Mi a Fóti út és a Leiningen u. kereszteződésénél lakunk. A lányaim 2008. nov. 3-án születtek. Én Szegeden szültem, mert a pesti doki 16 hetesen kidobott egy hülye ürüggyel. Így utólag kifejezetten örülök, mert a szegedi dokival nagyon meg voltam elégedve, és lényegesen olcsóbb is volt, de akkor nagyon dühös voltam :evil:
A terhesség mondhatni problémamentes volt, 37+3-ra születtek a csajok 2150 és 2650 grammal. Mostanra már 7,5 kg-os nagylányok :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szamy 2009.05.20 16:55-kor.
 
 


Sziasztok!

Mi is Újpestiek vagyunk.
Erzsébet utca.

Babó 2008 decemberében született.
Ti hogy álltok a bölcsi és óvodai elhelyezéssel?
:?:

Ildenc
 
 


Sziasztok én is újpest vagyok amit látszik is. Alexandert már a születése után beíratuk az ámk bölcsijébe.

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Kinga: Az ÁMK oviról van valami hired?
Minket oda irányitott át a full túljelentkezéses körzetes ovink,ma lesz szülöi, nagyon izgi,azt se tudtuk,h létezik az az ovi igy nem ismerjük egyáltalán.
Vendég
 


Sziasztok!

Mi is Újpestiek vagyunk, most fogunk költözni itt Újpesten belül. Egy kis segítséget szeretnék kérni. Eddig az Erdősor u-i rendelőbe jártunk, de most már közelebb leszünk a Király u-i rendelőhöz. Gondolkodom rajta hogy Marcit átviszem ide, mert sokkal közelebb lenne, bár a régi gyerekorvosunkat nagyon szeretjük. Van közületek olyan aki a Király u-i rendelőbe jár? Mi a véleményetek róla? Tudnátok esetleg jó gyerekorvost ajánlani?

Köszi a segítséget!

Rita

 
 


Sziasztok!

Már csak alig 2 hét, és lezdődik a tanév, és vele a ZENEBÖLCSI!!!

Újpesten évek óta az UGYIH-ban tartom a foglalkozásokat, ahová fél éves kortól óvodába kerülésig járnak a manócskák, heti egy alkalommal, csütörtökönként 9.30-kor találkozunk. Első alkalom szeptember 3-a, szeretettel várlak Benneteket!

A tornafoglalkozások szeptember 30-tól kezdődnek, az eddigi manó- és ovis csoport mellett idén babatorna is lesz, ahová kb. 9 hónapos kortól jöhettek, ülő-mászó csemetétekkel. Bővebb infó:

http://www.cilizenebolcsije.eu/gyermektorna.html

Zenebölcsi - babatorna - Pocaklakó-daloló
www.cilizenebolcsije.eu


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!
Én Káposztásmegyeri vagyok. Ha valaki onnan van, írjon!
:D

Andi

KépKép
 
 


Sziasztok!

Kedves Anyukák,Kismamák és Mindenki!

Figyelmetekben ajánlom most induló honlapom:

www.pokroc.hu

Üdvözlettel:
Gyöngyi
 


Sziasztok!

Én Káposztásmegyeren lakom, és van egy eléggé visszahúzódó, nehezen megnyíló kisfiam.
Májusban lesz 7 éves. Az iskolaválasztás kapcsán szeretnék kérdezni tőletek.
Nem látom, hogy különösebben valamihez tehetsége lenne, de minden érdekli, illetve mivel
Idegrendszeri-fejlettségbeli gondjaink vannak (emiatt jár Ayres-tornára) a testnevelés az, amiben ügyetlenebb és a szereplés az, amivel csak barátkozik. 1 hónappal ezelőtt mondott először el
önként egy mondókát az óvodatársai előtt.

Körzetileg a Homoktövis iskolához tartozunk, ahol úgy tudom, hogy rajz, ének-zene és dráma tagozat van.
A másik iskola, amit gondoltam neki az az Erzsébet utcai. Ezt ajánlotta tavaly a Nevelési
Tanácsadóban is az iskolaalkalmassági vizsgálatot végző pszichológus is.

A honlapjukon is azt olvastam, hogy szívesen fogadnak differenciált oktatást igénylő gyerekeket.
Itt úgy tudom, hogy angol, matematika és testnevelés tagozat van.

Milyen tapasztalataitok vannak ezekkel az iskolákkal kapcsolatban?

Szívem szerint semmilyen tagozatra nem vinném, de úgy tűnik már csak ilyenek vannak.
Még nem jártunk egyik iskolában sem megnézni őket, tavasszal tervezzük a nyílt napokon.
 
 


 


Gyermekfelügyeletet vállalok olcsón otthonában 1 éves kortól!

Nagy gyakorlattal rendelkező fiatal, mosolygós lány rugalmas időbeosztással vállal:
Gyermekfelügyeletet 1 éves kortól, akár beteg gyerekre is szívesen vigyázok
Korrepetálást vállalok kisiskolásoknak, általános iskolásoknak bármilyen tantárgyból

Elérhetőségeim:
Horváth Zsófia, 30/837-6264, horvath.s.zsofi@gmail.com

Kép
 
 


Sehol senki ?
Vendég
 


Szia!

Én benézek néha :)
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Hahóó :D
 
 


Valaki ???
 
 


Sziasztok!

Én teljesen feledkeztem erről a fórumról... :oops:

Névtelen ha még nézed: Alexander 2.-dik éve jár az ÁMK oviba és a nagy óvónő változásokon kívül nincs vele semmi gondunk.
Ti a végén hova jártok?

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Vannak itt esetleg káposztásmegyeri anyukák? @char
Nemrég költöztünk a környékre, és szívesen ismerkednék, beszélgetnék káposztásmegyeri anyukákkal.
(3hós kislány <3 anyukája)
noemi88
Budapest IV. kerület
 
 


VigyorKedves Anyukák!
Babysitterkedést vállalok 6 hónapos kortól, Csecsemő és Kisgyermeknevelői végzettséggel, 4 éves bölcsődei szakmai tapasztalattal, ahol jelenleg is dolgozom.
Én nem csupán felügyelek, "szitterkedek"! Kreatív foglalkozásokkal, finommotorikai-, beszéd- és mozgásfejlesztő eszközökkel készülök személyre szabottan! Iskolás korú gyerekekkel szívesen tanulok, korrepetálok. Igény szerint programokra is elviszem gyermekét/eit. Sajátos nevelési Igényű Gyermekekkel is szívesen foglalkozok, mivel integrált csoportban dolgozom van tapasztalatom.
Célom a gyerekeknek a családdal együttműködve kellemes és hasznos időtöltést nyújtani!
Ha felkeltettem érdeklődését várom hívását, vagy e-mailjét!
06305572020
babysitterkitti@gmail.com

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron