Új privát üzeneted érkezett!

Orsi, nem tudod, hogy a kisebbeknek mikor van baba-mama klub?

Kép
Kép
 
 


Szia!

A kisebbeknek minden hónap első hétfője! A nagyobbaknak meg minden hónap utolsó hétfője! Legalábbis én így tudom! Az biztos, hogy a nagyoknak most volt, csak mi nem tudtunk menni, mert Kyra lebetegedett! De szerencsére csak egy egynapos hányása volt! Szóval már jól van!
De ami a kicsiknek van oda mi még nem megyünk, ahhoz mi még kicsik vagyunk :)

Na megyek mert megszólalt a legkisebb :lol:

KépKép
KépKép
 
 


Köszi szépen!
Ha nem jön közbe semmi, akkor mi megpróbálunk elmenni! Ezek szerint most hétfőn lesz!
Ugye jól tudom, hogy a védőnőknél van?

Kezdtek belerázódni a mindennapokba?

Kép
Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Patr, voltatok végül a kismama klubba? Egyébként igen, a védőnőknél van! Bár gondolom ha voltatok akkor ezt már tudod :lol:

Hát nem könnyű a két gyerekkel, de ennél én rosszabbra számítottam őszintén! :)
Fanni egészen jó kislány! Bár sajnos ő is hasfájós mint Kyra volt, ugyhogy avval szenvedünk, de egyébként jó kislány! A nap nagy részét átalussza, éjjel is csak eszik alszik! Napközben van 1-2 alkalom amikor nézelődik inkább alvás helyett, ilyenkor nehezen alszik el utána (gondolom sok inger éri és nehezen dolgozza fel) meg este alszik el baromi nehezen! Eddig hozzá voltunk szokva, hogy Kyra 8kor alszik, és utána pihi van, hát most ez Fanni miatt módosult 10re! Kb. 2 óra mire elalszik! Ezt kéne kiküszöbölni, és akkor minden tökéletes lenne!
Kyra azért megsínylette a dolgot, sokat rosszalkodik, figyelemre vágyik (pedig baromi sokat vagyok vele, ha csak tehetem vele játszom) viszont a figyelemfelkeltés rosszalkodással megy ugye, azért meg leszídom, amiért meg sír, szóval...nem egyszerű...de lehetne rosszabb is! Szóval nem panaszkodom :)

Na most megyek mert van egy kis időm (Kyrát elvitte sógornőm a boltba, szóval kicsit rendbe kapom a lakást :lol: )

Timi, Kata, Dóri, és mindenki, jelentkezzetek! :roll:

KépKép
KépKép
 
 


Orsi, köszi voltunk és tök jó volt!
15-én jöttök? Akkor végre találkoznánk!
Egyébként Telkiben az iskolában baba és gyerek ruha és egyéb börze lesz péntek délután!!!

Kép
Kép
 
 


15.én mi lesz? :roll: Valami karácsonyi buli ? :)
Nemrég hívott a védőnő csak nem tudtam felvenni...lehet ezt akarta mondani? :roll: Jó lenne már talizni, ugyhogy megyünk ha a védőnő szerint is vihetem Fannit! :)

Mi sajnos nem vagyunk mobilak ugyhogy Telki nekünk kilőve :(

KépKép
KépKép
 
 


Igen, karácsonyi baba-mama klub, együtt a bébiknek és a tipegőknek!
Sajnálom,hogy nem tudtok átjönni, én megyek árulni, különben mondanám, hogy átviszlek.

Kép
Kép
 
 


Sehol senki?
Megmutatom nektek Zsolti hogy olvas!
Kép

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Mi itt vagyunk, csak nagyon elhavazva! Nekem sajna csak naponta 1x van időm ide ülni a gép elé abba a 40 percbe amíg Kyra alszik! Ez pedig általában arra elég, hogy kávézás közben e-mailt nézzek...válaszolni már csak ritkán tudok azokra is :oops:
Aztán rohanok rendbe tenni a lakást :?
Most leültem kicsit, ugyhogy bekukkantottam ide is!
Sajnos nálunk egyik rossz jön a másik után! Párom tegnap óta munkanélküli lett! Persze ma már ment máshova dolgozni, de ez csak ideiglenes munka! :cry: Ugyhogy nem is tudom mi lesz velünk ha nem talál valamit! Két gyerekkel, úgy, hogy én gyeden vagyok...rémálom! :cry:
Ugyhogy ha bárki hall bármit!....szóljatok!
Ja, és ha kell valakinek bármi asztalos meló nekünk szóljatok :wink:

Na de ennyit a kesergésről!

Jól vagyunk, egész szépen összerázódtunk! Kyra is jobban kezelhető már! Szóval nem panaszkodok :) Persze lehetne könnyebb is, de Kyrával Fanni elött sem volt könnyű, ugyhogy :lol:
Viszont nagy fejlemény, hogy Kyra most már napközben is a nagylányos ágyában alszik, ugyhogy szerintem egy két hét, és ha addig nem igényli a kiságyát akkor szétszedjük és lesz hely a szobájába :)

Karácsonyi ajándékok mindenhol megvannak már?

Kyra kap 2 könyvet, egy játék konyhát, egy fa ládát amibe játékokat pakolhat és közben pad is, (szóval rá is ülhet, tömör fa, maci van rá festve), kap még playdoh gyurmát, meg egy macis hátizsákot (plüss maci és ki lehet nyitni a hasát és oda lehet pakolni és közben meg a hátára is veheti), hótaposó csizmát, meg még egy könyvet, meg szánkót, meg egy nagy fa kockát aminek minden oldalán fa formákat lehet bedobálni :lol: Persze ezt a sok mindent kapja mindenkitől a családban! Persze vannak olyanok akiktől tudom, hogy fog kapni ajándékot, csak azt nem tudom mit! Szóval rengeteg ajándékot kap!

Ennek én nem is örülök annyira, mert már így is majdnemhogy kinőtte a szobáját másfél évesen :lol: De hát mindenki venni akar neki valamit :roll:

Fannikám csak apróságokat kap, neki nem igen van semmire szüksége még! Majd jövőre :) Ő kap most pelenkát meg popsitörlőt sokat :lol: meg kap kis kocsicipőt, meg pelenkatartó zsákot, meg egy játszóívet (játszószőnyeg fölé rakható, meg később mellé is ülhet) meg hát nála is ugyanaz, hogy kap még pár dolgot csak nem tudom mit :)

Nálatok mit kapnak? Ki mit tervez karácsonyra? Mekkora fát vesztek? Jöjjön most már mindenki, és meséljetek! :)

Na fel is kelt Fanni, ugyhogy megyek :)

KépKép
KépKép
 
 


Ja, és Zsoltika tüneményesen olvas már 5 hónaposan :lol: :wink:

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

remélem, mindenkinek jól telt a karácsony! Nálunk a helyzet továbbra is szörnyű: Boró egész nap üvölt szinte állandóan, csak a kezünkben nyugszik meg (vagy néha ott sem), de egész nap nem tudom cipelni... Az egész család már teljesen kivan tőle, Boldi is kezdi néha elveszteni a türelmét, pedig igazán sokat akarna vele foglalkozni, csak a kis disznófülű rá sem hederít, csak bőg. :roll: :roll: :roll:

A karácsony olyan rohangálós volt, de legalább picit mindenki foglalkozott a gyerekekkel, és rólunk lekerült egy kicsit a súly...

sok pussz

Kép

Kép
 
 


BÚÉK mindenkinek!!

Kép
Kép
 
 


Remélem azért még az idén ír ide is valaki!! :lol:

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Buék mindenkinek! :)

Remélem mindenhol jól teltek az ünnepek! Nálunk igen, csak kicsit fárasztó volt a két kicsivel még a sok vendégség is!De túléltük, és ez a lényeg :)

26.án ha minden igaz megyünk a védőnőkhöz babaklubba (hacsak Kyra nem lesz beteg, mert ő mindíg pont a babaklubbra időzíti :P )

Valaki jön? Vagy ti még a kicsikkel a bébire jártok? Mert arra mi még nem megyünk, szerintem 3 hónaposan kicsi még ő oda...vagy nem? Ti mikor mentetek előszőr a kicsikkel?

Jó lenne összejönni egyszer! Csinálhatnánk nálunk egy baba mama klubbot korhatár nélkül :) Már persze ha van kedvetek!

Dóri! Sajnálom, hogy Borka ilyen nehéz eset! Nem lehet könnyű! Főleg, hogy neked Boldi mintababa volt! :? Remélem hamar rendbe jönnek a dolgok!

Nálunk egész szépen beálltak a dolgok! Fanni egész jó kislány! Kyra is megbékélt vele, néhány ritka kivételtől, amikor még mindíg köpköd meg gonoszkodik Fannival! De már nem ez a jellemző! :) Szóval nem bánom, hogy bevállaltam a kis korkülönbséget, mert úgy látom ahol nagyobb a korkülönbség ott nagyobb a féltékenység is! :roll:

Na most megyek Fannizni! :)

Legyetek jók, és ha gondoljátok tényleg hozzunk össze nálunk egy talit! Szívesen látok mindenkit! Hisz most odakint nem lehet semmit csinálni, csak megfagyni!

Várom a jelentkezéseteket :)

KépKép
KépKép
 
 


Szia Orsi!

Igen, mi még a másik baba-klubba járunk! Ha jól emlékszem Zsolti négy hónapos volt, amikor először mentünk!

Én mindenféle taliban benne vagyok, akár nálunk is!

Szerencsére nálunk, igaz nagy a korkülönbség, de nincs már egyálalán féltékenység!!

Zsolti egyébként már 8680 gr, és 69 cm. És iszonyú dühös tud lenni, ha valami nem sikerül neki!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Na hát ez nagyon jó, hogy te benne vagy a taliban :)

Szóval akkor a babaklubba még nem egy helyre megyünk, mert én szerintem még 1-2 hónap mire leviszem Fannit!
Ugyhogy ott még nem jöhet össze a tali, de szerintem beszéljünk meg egy napot a jövő héten és akkor jöjjön át mindenki hozzánk!
Én vállalom, hogy felhívom Katát mert neki tudom a számát, és lebeszélem vele, mert ide ahogy látom már csak mi járunk :D
Meg Dórit is felhívom, neki is tudom a számát! Hátha!
Timinek is tudom a számát, bár most épp bölcsibe szoktatás megy náluk, ugyhogy nem tudom tud e jönni, de egy próbát megér!

Én csak az ő számukat tudom! :roll:

Szóval tűzzünk ki egy napot, mondjuk legyen szerda, az a hét közepén van, és jól hangzik :lol:

És akkor próbáljuk meg összehozni! :)

Na most megyek mert a nagyobbik lányom igényt tart a szórakoztatásra :)

KépKép
KépKép
 
 


Jó, találj ki egy napot, nekünk a csütörtök nem jó!
Juditot meg fel tudom hívni én, vagyok írok neki itt.

Veled lakunk egy utcában ugye? :D

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Sajnálom, de lebetegedtünk, úgyhogy ha meggyógyultunk írok, és akkor számíthattok ránk is a baba-klubozásban.

Ilyenkor betegségek idején Boldi egy kicsit kiakad mindig, de most szabályos hisztirohamot kapott, amikor nem engedtünk meg neki valamit. Tudom, hogy nagyon vacak betegnek lenni, én is nyűgös vagyok olyankor, de hát azért mégis... Legjobban a "nem érdekelsz, nem veszek rólad tudomást"-jellegű hozzáállás jött be, de így is vagy fél óra volt, mire abbahagyta.

Nálatok nincs /nem volt ilyen? Mit lehet tenni? Tudom, át kell vészelni fog-összeszorítva a dackorszakot... :roll: :roll: :roll:

Borcsa nagyon helyes mostanában, mert el tudja foglalni magát a forgolódással, meg a sok játékkal, és nincs ideje sírni (persze azért esténként még rákezd 6-8-ig).
7,4 kg és 64 cm, ami messze elmarad Zsolti méreteitől, de ha azt vesszük, hogy 3,2kg-mal született... (Tudom, mindig ezzel jövök... :lol: :lol: )

puszi mindenkinek

Kép

Kép
 
 


Dóri, jobbulást Boldinak! Szerintem simán túl kell élni ezt a korszakot :lol:

Zsolti egy hete kap mást is az anyatejen kívül, most megint beindult a hízása! Egy hét alatt hízott 200 gr-ot! :shock: De eléggé kézbe baba lett! Ma mondjuk azért nyügi, mert tegnap kapta a második prevenart.

Becélzunk egy napot jövő hét második felére? Addigra Boldi is csak meggyógyul!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Mit szólnátok a jövőhét péntekhez?

A helyzet az, hogy Kata száma nincs meg sajnos :( mert nemrég váltottam telefont, és egy jó pár szám elllant sajna... :? :roll:

Dóri te nem tudod? Mert nem tudok vele egyeztetni így...

Timivel beszéltem, de Réka megint beteg.... :( Szóval talán jövőhét nekik is jó lenne...majd még beszélek vele, ha egyeztettünk napot :)

Patr, neked mindjárt küldök egy privit, megírom a címem és a telefonszámom! A többiek már tudják...Kivéve Juditot, de ha megkérlek akkor te meg neki add át! :)

És ha már mindenki tudja már mindenki számát akkor már tudunk jobban szervezkedni net nélkül is! Jó lenne rendszeresen klubbozni...Nemsokára a kicsik és értékelik majd, Kyrának is jó lenne egy kis nyüzsi, mert pörög ezerrel, és nehezen vezetem le az energiáit főleg így télen, hogy még ki sem mehet rohangálni :roll:

Na megyek, pihizek!

Még benézek párszor, hogy ha valaki ide ír azt is lássam :)

KépKép
KépKép
 
 


Most csak arra van időm, hogy elvileg a jövő hét péntek nekünk jó!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok, olvaslak titeket, csak nem volt időm írni.
Mi is betegek vagyunk, lázasan fekszünk mindketten. Még a férjem nem kapta el...
Ha meggyógyulunk, szívesen megyünk!
(Mondjuk én már dolgozom, de csak délelőttönként, kedden pedig szabadnapos vagyok.)
Danó olyan jól viseli a betegséget, szegény, megköszöni a lázcsillapító kúpot.
December óta másodszor vagyunk infloenzásak.
Nem tudom ,ti hogy bírjátok, de én annyira sajnálom a gyereket, amikor rosszul van, hogy sírok, meg pánikba esem...
 
 


Sziasztok!

Kata:sajnálom, hogy ti is betegeskedtek! Tényleg olyan kis gyámoltalanok tudnak lenni így betegen... Bár Boldi ilyenkor nagyon rosszcsont, azért én is sajnálom, mert látom, hogy ő is nehezen viseli el magát... :lol:
Szegény Boró meg állandóan szipog, nem győzöm szívni az orrát. És ez tart már 1 hete, és alig javultak valamit.
Remélem, péntekre jobban leszünk, de addig még beszélünk, Orsi, telefonon!

puszi mindenkinek

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Na, a péntek akkor nekünk is jó egyenlőre! :) Remélem addig nem betegszünk meg mi is :shock:
Ma voltunk babaklubba tökre tetszett Kyrának! Rég voltunk, már már el is felejtette, hogy milyen is :)
Nagyon jót tett neki, hogy gyerekek között lehetett! Ugyhogy jó lenne ha mi rendszert tudnánk csinálni ebből a privát babaklubból :)

Dórival ma beszéltem és pénteken 9re beszéltük meg! Remélem az mindenkinek jó! De ha valakinek csak később jó az sem nagy baj! Kyra 12-13 között fekszik le aludni, szóval addig simán ráérünk :)

Várok mindenkit szeretettel! Remélem mindenki meggyógyul és el tud jönni! Csak annyit kérek, hogy csütörtök estig mindenki jelentkezzen vagy telefonon vagy ide írjon, mindegy, jövök este, megnézem, csak hogy tudjam kire számíthatok! :)

Na most megyek!

Jó éjt mindenkinek, és jobbulást! :)

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Zsolti beteg lett, sajnos nekünk nem jó a péntek!
Remélem hamar kimászunk belőle!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Jobbulást Zsoltinak!!!
Orsi: most anyáéknál vagyunk, és elvileg holnap este Gábor jön értünk, de ha leesik egy nagyobb mennyiségű hó, lehet, hogy itt ragadunk. Persze, ha ez megtörténne, írok sms-t. Most az a terv, hogy megyünk hozzátok péntek reggel.

Addig pussz

Kép

Kép
 
 


Dóri, köszi, szerencsére éjjel már egyáltalán nem volt láza!

viszont amíg ilyen betegséges időszak van, én szívesebben találkoznék veletek mondjuk egy séta keretében. Ha pénteken mentek sétálni, oda szívesen csatlakoznánk!

Kép
Kép
 
 


Nekem a séta is jó! Mi minden nap szoktunk sétálni (kivéve ha esik az eső) Szóval nekem hétvégén is jó meg hétközben is! Beszéljünk meg valamit! Kedd mondjuk? Addig legalább mindenki ideér talán legalább 1x :lol:

KépKép
KépKép
 
 


Orsi, lesz séta holnap? Dóri? Többiek?
Nekünk 10-11-től jó.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Olyan rossz idő van :(
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de mi nem igen mozdulunk ki! Tegnap voltunk a védőnőnél a 3 hós oltásért, utána elég nyűgös volt Fanni! :( Remélem ma már jöbb lesz!
Ma se tudunk sétálni... :cry: Olyan rossz bezárva lenni!
Én amondó vagyok, hogy ha jön egy napsütéses nap akkor felcsörögjük egymást! Mert így az a baj, hogy hiába beszéljük meg, hogy kedd, ha aznap esik :roll:
Vagy ti hogy gondoljátok?
Mert mondjuk megbeszélhetjük a jövőhét keddet az akkor a Katáéknak is jó lenne! :) Aztán meglássuk milyen idő van! :)
Várom a véleményeket!
Jobbulást mindenkinek!

KépKép
KépKép
 
 


sziasztok!

mi(én + gyerekek) a jövő héten anyósoméknál fogunk "nyaralni" Balatonfüreden, úgyhogy nélkülünk sétáljatok egy jót.
Meg ez a séta-program nekünk nem annyira jó, mert lejönni a faluba "csak" egy sétáért "nem éri meg" nekünk: Gábor eléggé be van fogva mostanság a munka miatt, így nem nagyon tud hozni-vinni.

Azért ha jobb idő lesz, és végre elvonul az influenza is, egy játszós délelőttre beneveznénk Orsiékhoz (vagy bárkihez) :lol:

Boldi azóta is emlegeti Kyrát, meg téged is, Orsi, és mindig kérdezi, hogy mikor megyünk hozzátok!

Mindenkinek pussz

Kép

Kép
 
 


Jajj Dóri! Annyira édes Boldi! Imádom! Régen is édes volt, de szerintem jót tett neki Boró érkezése! Annyira imádnivaló! Hogy itt maradt volna! :D

Továbbra is mindenkit várok hozzánk szeretettel! Attól függetlenül, hogy esetleg elmegyünk mondjuk kedden sétálni, ettől még lehet pénteken meg babaklubb még nálunk :D Szóval én akár minden nap is benne vagyok bármibe! Kyrának nagy szüksége van társaságra!

Szóval felőlünk bármi jó, és tényleg ha másnem telefonon mindíg egyeztessünk :)

Jó hétvégét mindenkinek!

KépKép
KépKép
 
 


Hahó, van még itt valaki?

Kép
Kép
 
 


Na, jó megpróbálok elbeszélgetni magammal. :lol:
Nem voltunk hétfőn baba-mama klubban, de jobb is, mert estére beteg lett Zsolti. Legalább nem fertőztünk meg senkit!

De a következőre nagyon szeretnék már menni.

Azt is sajnálom, hogy most nincs ringató. Tud valaki valamit, esetleg, mikor indul újra?

Kép
Kép
 
 


Én itt vagyok :lol:

És várom a közös sétákat! Na meg a nálunk lévő közös babaklubbozásokat! :wink:

Szóval most már igazán kitűzhetnénk egy napot! :D

Én nem tudom itt mikor indul itt újra a ringató de Keszin van! Oda nem akarod átvinni?

KépKép
KépKép
 
 


SZIASZTOK LÁNYOK!!!!!!!

Lenne több csomag vakdugóm eladó,
tudjátok konektorba való.
Használata:be kell ragasztani a konektorba,és ha be akarod dugni a villát,csak el kell fordítani,ha kihúzod automatán vissza zár.
Nagyon praktikus,nekünk be vállt.

450ft/6db,
és a posta költséget én állom.
Kép Kép Kép



Kata&Milán


 


Szia Orsi! :D
Köszi, keszire nem akarom átvinni, nekem nem az éneklés volt a lényeg, énekelek én, meg Zsuzsi neki eleget (szegény gyerek), inkább a társaság!

Jön a jó idő,tényleg sétálhatnánk egyet! Jövő hét kedden esetleg?

Kép
Kép
 
 


Szerda inkább ha nektek is jó :)

A kedd az egyetlen nap ami nekem nem jó jövőhéten :)

Remélem sikerül! :wink:

KépKép
KépKép
 
 


Jó, akkor becélzom a szerdát!
Csatlakozik még valaki??

Kép
Kép
 
 


Holnap felhívom Dórit!
Timi szerintem nem fog jönni, mert visszament dologzni, azt hiszem Kata sem, ő is dolgozik!
Ugyhogy ha Dóri nem ér rá esetleg, akkor ketten maradunk :D
De remélem azért így is benne vagy!
Vagy az is lehet, hogy a barátnőm ráér! Majd megkérdezem! Neki is most már lassan 2 hónapos lesz a kisfia :) Szóval lehet ő csatlakozik hozzánk :)

KépKép
KépKép
 
 


Jó.
Kb. hánykor? Nekünk 11 körül lenne jó.

Kép
Kép
 
 


Ok, nekem jó a 11 óra! :)
Hol is laktok ti pontosan? Mert akkor ha az úgy jó akkor mi elindulunk felfelé felétek, és ha találkoztunk felsétálunk a barátnőmhöz a Sziklai felé, és ott talizhatunk! Nem tudom mennyire lenne ez problémás? És az belefér neked, hogy Kyra játszana egy kicsit a játszótéren? :)
Ma még visszanézek! :)

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Ebbe a szélviharba nem fogok tudni kimenni a két kicsivel :cry:

De ha van kedvetek gyertek át! Mi teljesen egészségesek vagyunk! Van kedvetek? :roll:

KépKép
KépKép
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára patr 2010.02.20 17:20-kor.

Kép
Kép
 
 


Szia!

A számom 0620/3405888

Dóriék nincsenek itthon, jövőhéten jönnek haza! Akkor ha esetleg jöttök szólj ide jó!? :)

Ilyen szélben én sem vinném ki őket! Ugyhogy ebbe egyetértünk :)

KépKép
KépKép
 
 


Most már igazán nem lehet panaszunk az időjárásra!

Én benne vagyok egy sétában valamelyik nap!

Kép
Kép
 
 


Azt hiszem fórumunkat lassan kihaltnak nyilvánítom.
Járhatna erre egy-két pátyi anyuka!!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Esetleg valaki jár még erre felé? :)

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Továbbra is várjuk a Te Történeted rovatba a szüléssel, gyermekvállalással, neveléssel kapcsolatos vicces, nevettető, megható, megkönnyeztető, tanulságos írásaitokat 1-2 oldal hosszúságban, Word dokumentumban a szerkesztőség email címére: szerkeszto@babanet.hu

A Kölökneten pedig még lehet nevezni a Mikulás-pályázatra, a legjobb történeteket remek gyerekkönyvekből álló csomagokkal díjazzák majd! Még odaérnek majd a Télapó előtt! Itt a következő mélcímre írhattok: szerkeszto@koloknet.hu

Mindenkinek további szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron