Új privát üzeneted érkezett!

Kármen!
Sok boldog névnapot!!!
20140113113746
 
 


Exi!

Köszi.:) Megerősítettél, hogy jó az irány!:)
Közben már elkezdtük megigényelni. Azt hittem, ha a kettő nem egy, akkor is automatice küldik....
Jó is lenne... :wink:

Dehát ez a bürökrácia.....
És akkor tudnék mesélni, hogy a munkakezdés előtt hány százezer papírt kellett ma aláírnom, előtte beszerezni igazolásokat...és vagy 2,5 órahosszat ültem bent, de még holnap is mennem kell...
De holnap kezdek! :lol: :lol:

Karmen!
Boldog névnapot kívánok!

Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Kármen, Isten éltessen (így utólag).

Szilde, na igen, hogy itt valami automatikus legyen. (DE van ilyen, a fizetési felszólítások. :) )
Jó munkát!

Ági és
KépKép
exdeus
 
 

 
 

Karmen, boldog névnapot kívánunk!

Edit, hol fogsz dolgozni? Mit fogsz csinálni?

Ma reggel 50 perc alatt értem be kocsival dolgozni. :? Holnaptól inkább busszal járok Lalival együtt, hamarabb beérünk tömegközlekedéssel.

Kép
szilcsi
 
 


Sziasztok !

A segítségeteket szeretném kérni!
Tudtok ajánlani jó logopédust itt Szegeden?
Köszi!!

Húha Szilcsi!! Ez brutál!! Ennyi idő alatt gyalog is beértetek volna biztosan. Nem csodálom hogy inkább a tömegközlekedést választod!!

Kinga

Kérdezte Kitti hogy mennyit kell aludnia hogy iskolás legyen? Mondtam neki hogy csak...365 napot. Szerinte túl sok. :-)

Kép

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


Sziasztok!
Kinga, logopédus nekünk sem ártana, az óvodában láttam kifüggesztve egy telefonszámot, de nem írtam fel. Már várom, hogy meglegyen az első szülői, ott erre is tervezek rákérdezni.
Szilcsi, hát én sem laknék ilyen tájt a folyó túlsó oldalán. Egyébként a szegedi oldal alapból is gázos, az a rengeteg lezárás ami van, és mindenki durakszik, pfúj.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Exi!:):):)

Na igen, :):)a követelés mindig gyorsan megy. Fordított esetben, ha ők tartoznak, ez már nincs így..

Köszi.:) Meg lesz!

Szilcsi!
Oviban dolgozom újra!:)

Durva ez az 50 perc... :shock:

Kinga! Exi!
Egyenlőre nem tudok jó logopédust. Amint tudok szólok.:)

Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Lányok!
Előre is köszönöm az infókat!!

Ha valakit érdekel jövő héten szerdán nem lehet úszni a kismedencében!!

Szép napot mindenkinek!!

Végre esett az eső!!! Tök jó volt!!

Szilcsi!
Ma mennyi idő alatt értetek be? Tömegközlekedtetek?

Kinga

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


Kinga! Kolléganőm hordta a lányát a múlt tanévben logopédushoz valahova a Sás utcába, a lánykának iskola előtti fejlesztés miatt javasolták, mert kicsit susogott az s betűje. Ő most szabin van, de hétfőn már lesz, majd megkérdezem tőle az infókat.
Kitti már iskolás lesz jövőre???? Te jó ég, öregszünk... :shock: 8)

Ma reggel a 20-assal jöttünk, a kiskörúton volt picit lassabb a haladás, de beértem rendesen. A 7.10-es busszal indultunk, 7.30-ra a Honvéd téren voltunk, 7.45-re bent voltam a melóhelyen úgy, hogy megjártam az ovit is Lalival.

Exi, én az Aradi vértanúk terén dolgozom, Lalit a Gyertyámosba hordom, szóval itt az összes nagy káoszos helyen át kell verekedni magunkat. :? De most megint jó nagy dugó van itt lent a Tisza Lajos krt.-Aradi vértanúk tere felé... :roll:

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi!
Bizony!! Kitti jövőre 6 éves és irány a suli! Borzasztóan várja már.
Szerintem csak a gyerekek öregszenek
:D

Köszönöm előre is ha megkérdezed a logopédust! Begyűjtöm az infókat és továbbítom.


Az információid alapján jobb ha a nagykörúton közelítem meg alsóvárost ma délután. Kíváncsi vagyok mikor lesz már rendesen járható a város???!!!

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


Kinga!

Köszi az úszás-infót, de hadd kérdezzem már meg, hogy mi az oka?

Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szilcsi, nekem is a Sás u. rémlik, de majd meglátjuk, mit hoz a hétfő.
Én csak biztosra szeretnék menni, hogy hova kell vinni a gyereket, mert szerintem Petinek is kell, ő is megy suliba jövőre. :)

Mai örömhír: kiesett Peti füléből a tubus, még a hallójáratban van, de dobhártya már kilökte.
Nagy örömmel újságolta a drágám a telefonban, hogy már nem kell neki a füldugó.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!
Én ismerek nagyon jó logopédust! Kolleganőm (tanár vagyok), a Csongrádi sgt-hoz közel lakik. Írjatok privit, akit érdekel az elérhetősége.
A gyerekek nagyon szeretik és szakmailag is kiváló, eredményes. Meg is mondja, hogy mennyire fejleszthető a gyerek, nem "járatja" csak úgy hónapokig a gyereket. Házhoz megy délutánonként.

Sziasztok: Andi

Kép
indababa
 
 


Sziasztok!

Szilde: Hol dolgozol? Gratulálok! Örülök, hogy sikerült!

Kinga: Szerintem is csak a gyerekek öregszenek :)
Báááár, ez az iskolakezdés engem megviselt...volt pár perc amikor elgondolkodtam rajta, hogy bakker, ha iskolás a lányom, én sem lehetek már 20 éves....

Szóval nálunk is beindult. Levinek ovi, Grétinek iskola. Nagyon furcsa minden. Ugye nemrég költöztünk is. Csütörtökön összeszedtem a gyerekeket, oviból, suliból, indultunk haza és belémnyilalt egy olyan érzés, hogy nem is a saját életem élem. Annyira furcsa volt minden. "Idegen" környéken, "idegen" környezetben vagyunk, "idegen", nagy, ovis és iskolás gyerekekkel, és megyünk haza egy "idegen" lakásba.....
Egy pillanatra visszavágytam a jó kis megszokott bölcsis-ovis útvonalamra....
Szóval tényleg olyan volt, mintha ez valaki más élete lenne, csak most nekem kell ezt játszani....

Karmen: Orsinak hogy tetszik a suli? Grétinek nagyon. Teljesen elkeseredett tegnap, mikor mondtam, hogy ma nem kell menni :)
Csak kiakadt, hogy nem tanultak semmit, csak szineztek meg rajzoltak, pedig ő már kisbetűket akar írni....
Szerintem Orsival jár egy osztályba egy kolleganőm kisfia :) Oviba is együtt jártak. És angol tanárnő az anyuka.

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Köszönöm mindenkinek a köszöntést!

Szilcsi! Igen, neked kell mindig ujra igényelni a közgyógyot. Amugy marha jo, mert legutobb direkt anyuék cimére kértem, mert nekem nagy gond az ajánlott küldemény lakcimre, zárva a posta mire hazaérünk. Hát nem mégis ide küldték? Felhivtam öket, mondták hogy ne vegyem át, majd ha visszamegy hozzájuk akkor ujra kiküldik. :o Végül megkaptam, de akkor már nagyon sürgös volt.

Bea! Orsinak tetszik, csüt. ök is rajzoltak, pénteken meg volt már hittanóra meg könnyü matek. A magatartás a várható volt, beszéltem velük, hogy nyugodtan legyen szigoruak mert neki az kell, hogy tartson kicsit a tanártól. :lol: Igazgató ur meg pénteken megadta az engedélyt hogy Orsi 2 nap korábban eljöjjön suliból (kötelezö 4ig) kedden meg pont uszás ora lenne az utolsó, de ö meg suli után uszik, igy kértem engedélyt az uszás alol felmentésre, mert ne várjuk már el egy 7 éves gyerektöl hogy 2 edzést csináljon végig egymás után. Nagyon megértö és segitökész volt az igazgató, amugy a tanitók is nagyon tetszenek.
Nekem a szülök is szimpatikusak, eddig minden nagyon tetszik.

Kinga! logopédus engem is érdekel. Voltatok mostanában Morahalmon fürdöben? Volt közel hozzám valaki akikröl nem tudtam eldönteni ti vagytok v sem. :o De mivel tartosan nagyon közel voltak és gondoltam akkor hátha te ismernél meg ha már én bizonytalan vagyok igy nem mertem odaköszönni. :(

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


szilcsi: igen, arra gondoltam, amit Karmen írt, hogy ha beletojnak az ovisok a kismedencébe, akkor mi meg tojunk a helyzetre, mert be tudunk menni a nagyba, ha már tudnak úszni a csajok :)

Egyébként nemcsak aznap, mikor írtam, hanem előző nap is volt kaka, és UGYANAZ a kölök volt a tettes. No comment, azért a szülők elgondolkodhatnának kicsit....

Meleg: én szeretem, engem nem zavarna az se, ha egész évben lenne 35 fok. A klímát be se kapcsoltuk 4 éve.

Kinga: na neeeee, nekünk szerdára van időpontunk!!! Miért nem lehet?????

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Karmen!
Nem minket láttál Mórahalmon :wink:
Még valamikor nyár elején voltunk ott utoljára.

Nem tudom hogy miért nem lesz kismedence,de mivel egy héttel előtte jelezték,ezért gondolom nem kaka lesz a dologban :lol:
Majd felhívom őket és megkérdezem.

Jégvirág!
Attól még lehetsz 20 éves hogy iskolába megy a gyereked :lol: De szerencsére nem így van.

Kitartást,sok erőt és hidd el,gyorsan beleszoksz az újdonságokba. Muszáj lesz 8) Csak
hogy lelkesítselek..


Kellemes hűsölést mindenkinek!!
Hétvégére visszajön a meleg!

Kinga

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


Felhívtam a Némót. technikai okok miatt nem lesz úszás tartva. Konkrétabban nem árult el semmit a néni. Szerintem a magán órák meg lesznek tartva,különben az oktatók már szóltak volna.
Uszoda nyitva lesz,csak az úszás órák maradnak el.

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


Sziasztok!

Egy kérdéssel fordulok hozzátok. Van-e információtok, esetleg tapasztalatotok a Béke utcai és a Zrínyi Ilona Ált. iskolával kapcsolatban? Minden apróság érdekel, mert jövőre érintettek leszünk a dologban (Lizi plusz 1 évet ovizik), és egyelőre ez a két suli között vacillálok.

Előre is köszi, és mindenkinek minden jót!

Szilvi

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


Sziasztok!

Mukika: A kettő közül én a Béke utcait választanám. Ott erős a matek :)Bővebben nem tudok nyilatkozni a témáról, nem voltam egyikben sem, csak hallomás után... De szerintem a Béke utcai jobb. No de ez is olyan szubjektív, mint a nőgyógyászválasztás :) Szeirntem mindenképp menj be mindkét helyre, nézd meg a tanító néniket, a hangulatot, a légkört...

Kinga: A héten egyik nap voltatok a Vedres utcában? Az ovi és a bölcsi közt? Oda jár Kitti oviba? Mintha benneteket láttalak volna. Rohantatok :)

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Bea!

Köszi a választ! Mindenképpen elmegyek majd terepszemlét tartani :)

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


Sziasztok!

Keresem azt az eladó hölgyet, aki a 2011. 09. 11-i szegedi babaexpon az univeres pult melleti játékárussal szembeni asztalnál árult (bár azt hiszem 3 hölgy árult ott, de nekem csak az egyikük elérhetőségére lenne szükségem)!
Segítségeteket előre is köszönöm!

Alina
niala313
Szeged
 
 


Bea!
Láthattál minket :lol:
Nem a Vedres oviba jár Kitti ( szerencsére). Bölcsibe járt oda és visszamegyünk Időnként amikor Kittinek eszébejut :)
Rohantunk,mert majdnem elkéstünk úszásról...elbeszéltük az időt :oops:
Te mit kerestél arra? Eltévedtél? :wink:

Mukika!
Én jókat hallottam a Béke utcai suliról!!
Már nem emlékszem konkrét dolgokra,de tudom h jó volt.

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


Kinga: Levi jár oda oviba. Mi a baj az ovival?????
Meg Gréti oda mellé a suliba :)

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Kinga, aktuális még a logopédus??? Nagyon bocsi, én elkértem a telefonszámot a kollégnaőmtől, de aznap nem voltam babaneten, másnapra Lalkó beteg lett, utána meg bedöglött a telefonom, most szervízbe van, próbálják róla lementeni az adatokat. :( Mivel itthon vagyok, nem tudom kolléganőt újra megkérdezni, a szám meg a rossz telefonba volt benne. Ha minden igaz, szerdán megyek dolgozni, ha kell, akkor újra elkérem a számot.
(Ilcsike vízbe ejtette a telefonját... A vodafone-nál ma azt mondták, dobjam ki a kukába, de a Nokia szervíz még próbálkozik.)

Vettünk egy új tűzhelyet! 8) A Media Markt-ban 15e ft-tal olcsóbb volt, mint a kiárusítás előtt, már régóta szemeztem vele. Kombi, a sütője elektromos, hőlégkeveréses és grillezős, a teteje gázos. Alig várom, hogy megérkezzen, és ki tudjam próbálni!

Kép
szilcsi
 
 


Bea!
Lehet h magával az ovival nincs baj,de Kitti amelyik csoportba került volna,ott baromira igénytelenek voltak az ovónők is meg a dadusok is. Összefosva a wc,csak egy wc-n volt ülőke,kosz. Dadus olyan egyszerű volt hogy folyt ki a homok a szájából.. :shock: Az ovónők sem voltak túl segítőkészek amikor szétnéztünk :( Ezért aztán elkerültük nagy ívben azt az ovit. Az igazgatónő nagyon aranyos,de sajna nem ő van a gyerekekkel..
Kittit is a Tiszapartiba szeretnénk beíratni
:P

Gondolom Levi beíratásánál mást tapasztaltatok. Csoportja válogatja.

Szilcsi!
Köszi,de akinek kellett a logopédus,már megoldotta!
Nem baj h elmaradt,mert kaptunk több telefonszámot is,így van miből válogatnia!!
Köszi!!

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


Sziasztok!

A Százszorszép gyerekházban tartott okosító tornáról tudtok valamit? Az óvónénink ajánlotta a fiamnak, mert elég szétszórt. Kíváncsi lennék, hogy tényleg használ-e!

Előre is köszi!

Üdv,

Zita és
KépKép
Kép
zsz
Szeged
 
 


Raktam fel az adok-veszekbe kültéri játékokat!
Csúszda és hinta.
Szeretném minél előbb eladni 8)
Nézzétek meg,hátha tetszik vagy az ismerősnek,barátoknak...

Köszi!
Kinga

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


Sziasztok!
Tiszteletünket tettük ma a logopédusnál. Nagyon szimpatikus és aranyos volt, megállapodtunk abban, hogy szeptember 30.-tól minden héten pénteken 8-8.45 között kell menjünk, egy sima A/4 füzet kíséretében.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Muki! Én erős matekot szerettem volna, megnéztem a Béke u. de csak 5-től van emelt óraszámban matek, amugy ismerős gyereke ott tanul és szerinte alig több mint a sima matek, nem volt jó véleménnyel róla mint matek tagozat.
Mi végül amugy nem ezt választottuk.

Szilcsi! Nekem jöhet a logopédus, még nem jutottam oda hogy felhivjam akit ajánlottak. Igy még nincs döntés.

Ági! megirod Ti kinél voltatok és mennyibe kerül? és nem tudod du. nem lehet vvinni mert munkaidőben nekem nagyon gáz lenne, föleg hetente. Köszi

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!
Kármen, mi OEP alapon járunk majd, dr. Fodor Lászlónéhoz kerültünk.
Elvileg van délutáni időpont is, megkérdeztük, de azt mondta, hogy az inkább az iskolásoknak van. Érthető is, ugye onnan talán kevésbé ildomos hiányozni...
Nekünk ez a nyolctól háromnegyed kilencig teljesen jó, szerencsére még volt időpontja reggelre.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Kinga, Karmen!
Nektek is köszi a sulis véleményeket!

Karmen!
Én nem gondolkodtam erős matekban, úgyhogy az nem gond, hogy nem viszik túlzásba a matekot. Nekem inkább az lenne a lényeg, hogy egy erős közepes suli legyen, amivel meg tudja alapozni a továbbtanulását.

Nekem a gondom az, hogy a legtöbb helyen (így a Békében is), nagyon magas az osztálylétszám. Annyira gáz, hogy több mint 30, oviból érkző kisgyereket bezsúfolnak 1 osztályba....vagy csak én gondolom így? Oda tud vajon kellőképpen figyelni a tanító ennyi zöldfülű kisgyerkőcre, akik nem is nagyon tudják még mi fán terem az iskola? Persze lehet, hogy csak túlaggódom, a fene sem emlékszik már rá, hogy annak idején nálunk mekkora volt a létszám, elképzelhető, hogy ilyesmi.

Ja, ahol az osztálylétszám megfelelő (20 körüli) az Alsóvárosi suli, az nekünk helyileg jó lenne, de azt hallom, hogy elég sok a kisebbség ott....

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


Mukika, én azon csodálkozom, hogy van egyáltalán olyan iskola, ahol 30 alatt van a létszám. Manapság már mindenhol nagy létszámú osztályok vannak sajnos...

Karmen, küldök privit a telefonszámmal. Elkezdtem az angolt magántanárnál, nagyon élvezem egyelőre, a Katedrára nagyon-nagyon mérges vagyok, elég csúnyán átvertek. :evil:

Lalkó jól, ismét ovizik, elkezdtük a Béres csepp kúrát.

Nem tudja valaki, dr. Bán Gyulának van magánrendelése???

Kép
szilcsi
 
 


http://www.bepisilagyermekem.fw.hu/kapcsolat.htm

Eszerint van magában is rendelése...valahol.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Szilcsi! megkérdezhetem hogy miért nem a K. T-hoz jártok tovább? Nekünk okt. kellene menni végleg kukiügyben, eddig volt haladék. Köszi a privit neked is. Katedra visszaadta a pénzedet? Hihetetlen hogy nem jött össze egy középfokra készülö csoport? Nem tudom elképzelni hogy nem akar min 6 ember ott menni középfokra. Nekem jövö héten lesz a vizsgám:)

Békére igaz az, hogy amilyen eredményt visznek onnan, azt tudják gimiben is tartani, szal reálisan osztályoznak.
Alsóvárosi szerintem gyengébb iskola. Kisebbségröl nincs infom.
Orsiéknál 26 osztálylétszám. Én nem hittem hogy 30 föt engednek, ugy tudtam a törvény max. 26 enged, nekünk ezt mondták.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen!
Jól tudom hogy ti szoktatok járni a Disney on Ice előadásokra?
Milyen árkategóriát szoktatok választani?
Lehet rendesen látni az előadást az olcsóbb helyekről is?
Köszi előre az infót!!
Kinga

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


Mivel sok probléma merült fel tavaly a gyermekeink kórházi kezelése alatt azzal kapcsolatban, hogy nem maradhattunk bent velük éjszakára (pl. a fertőző osztályon), itt egy cikk, amely bizonyítja és felhívja a figyelmünket a jogainkra és a gyermekeink jogaira! Az biztos, engem soha többet nem tudnak a fiam mellől elküldeni egy kórházból sem, max ha a biztonsági őr kivonszol mellőle.
http://www.babaszoba.hu/articles/Jogod_ ... 0919231508

Kép
szilcsi
 
 


Karmen, sajnos megint előjött Lalinál a probléma, teljesen visszatapadt, de annyira, hogy megint össze-vissza pisil mindenfelé. Visszavittem én kb két hete a K.T.-hoz, de azt mondta, hagyjam rá, majd fél év múlva újra megnézi. :( Nem hiszem, hogy ha már többedszer is probléma volt ezzel a visszatapadással, akkor az ötezer forintomért ez lenne a megoldása a dolognak. Úgyhogy most meg akarom nézetni mással is.
Addig nem volt letapadva, amíg nem volt oviban, mert én minden pisiléskor visszahúztam neki, plusz ugye este fürdéskor is. Ahogy elment oviba, ott ugye nem húzgálta magának, nem is hajlandó rá, és egy hét alatt visszatapadt.
A Katedrának nem fizettem egy fillért sem szerencsére, most magánban járok angolozni.

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi, jó, hogy ezt feltetted, de hogy ez sehol nincs így, az biztos.
Nem érheti anyagi vagy egyéb kár azt a szülőt, aki nem képes munkahelyi vagy otthoni teendőit ellátni amiatt, hogy:
- gyermekével a kórházban tartózkodik;
- teljes idejét gyermeke kórházi ápolására fordítja;
- az egészséges testvér nappali felügyeletét otthon egy másik személyre bízza.
Persze...

Kukiügy: a kence sem használt? Nekünk úgy néz ki, hogy hat, már használjuk több, mint fél éve, egyelőre egész jól áll a dolog.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


indababa, szilcsi: logopédus elérhetőségét nekem is küldjétek el légyszi!

szilcsi: Angol-hajrá! Kórház: én akkor megfogadtam, amikor Dancsi írta a történetüket, hogy én nem hagyom magam, ha egyszer neadjisten ilyen helyzetbe kerülünk.

Suli: én is nekiálltam iskolát keresni, nem könnyű döntés...

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Sziasztok! :D

Háháááá, végre sikerült újra bejutnom a fórumra! :lol: :lol: :lol:
Eddig akármit csináltam, újra regisztráltam stb. sehogy nem tudtam belépni, valamiért a gépem pikkelt a babanetre.. :evil:
Remélem , most már tudok majd jönni, csók mindenkinek!

Z.
zituska35
Szeged
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, kistesó úgy tűnik kislány! :) Nagyon örül mindenki, hogy a rengeteg fiú után jön egy kislány is (első lányka lesz mindkét ágon), csak egyenlőre én nem tudom elképzelni, milyen lesz lányos anyának lenni! Nagyon a dinós-kalózos-verdás vonalon mozgunk! :)

Amúgy mi is sulit keresünk Dénesnek, a Zrínyi és a Béke maradt a kalapban, oda fogunk elmenni. Jókat hallottunk mindkettőről. (Amiről meg sok rosszat, az a Madách.)

Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Zituska, üdv újra itt. :)
Zsuzsi, ez szuper hír. Peti egyelőre úgy tűnik, hogy az Aranyba megy, már nagyon felajzotta a hír, hogy olyan iskolába fog menni, ahol vannak ismerősök, és viszont.
MOst a Rókus II. suliba járunk "előkészítőre", az első foglalkozást nagyon élvezte Peti.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Zsuzsi!
Gratuláció a kis nunáshoz!:)

Suli: Hát nem könnyű döntés....A mi időnkben mennyivel egyszerűbb volt! Mindenki ment, ahova lakhelye szerint tartozott, slussz-passz! Első körben nekem is a Zrínyi és a Béke volt kinézve, de menetközben azt hallottam, hogy a Zrínyi nagyon zsúfolt, egyébként rokon kislány jár oda, ők szeretik, de a zsúfoltság miatt nálam kiesett. Mi az Alsóvárosiban voltunk előkészítőn, Lizinek nagyon tetszett, nekem "mittudomén", így elsőre nem voltam elájulva, legalábbis maga az épület kicsit ómodern, a tanítás színvonaláról még informálódom. Békét is megnézném testközelből, jó lenne, ha ott is tartanának előkészítő foglalkozást, ha vki hall ilyen lehetőségről, légyszi mindenképp írja itt meg!

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


Sziasztok!!

K.L.Zsuzsi!
Jó egészséget , sok boldogságot az egész családnak!!!!!!!

Exi!
Döbbenet, h már a suliról beszélgetünk..... :wink: :)

Zituska!
Gyere, s mesélj... :)

Anett!
Boldog szülinapot Málnának!!!!!!

Nálunk is nagy változás van, Konstantin is elkezdte az óvódát. Eddig zökkenőmentes, első nap még ebéd után hazahoztam, keddtől viszont már ott is alszik. Ő a 12. beszokó a csoportban, majd novemberben és január-február-március jönnek a többiek. Elvileg 27-n lesznek, 19 fiú és 8 lány. Csigabiga lett a jele, keresi a ruháiban, nagyon aranyos.
Sikerült elutazni kicsit, jó volt kiszakadni a hétköznapokból.
Ábel belelendült a beszédbe, most a logopéduson a sor, h kijavítsa a hibákat. Kedden végre megyünk úszni, jártam ma arra, áll a sátor, de remélem nem lesz bent szauna....

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!

Emlékszem korábban szó volt a Difer vizsgálatról. Nem igazán tudok visszakeresni. Nálunk most aktuális. Kérlek írjátok le a véleményt, tapasztalatot a témával kapcsolatosan, akár pü ben is.

Hálás köszönetem!!!!!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsu, nem priviben, mert annyira nem titkos. Ha utánanézel a neten, látod, hogy pontosan mire találták ki, ugye ez egy mozaikszó. Petinél már megvolt az óvodában, amiket hallottam róla, és amiket az óvónéni mondott, azt mint Makó és Jeruzsálem. Én azt mondom, hogyha nagy átlagban nincs baj a gyerekkel, akkor ezzel sem lesz gond. Konkrétumra én rá sem kérdeztem, mert nem volt értelme.
Mondjuk azt nem értem, hogy nálatok most hogy lett aktuális, habár lehet, hogy csak a mi óvodánkban a módi, hogy csak a következő évben iskolába menőket (praktikusan a májusi vagy előtti gyerekeket) tesztelik nyáron?

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Zsuzsu!
Köszönjük! :D Mi is boldog szülinapot kívánunk Konstinak :D és zökkenőmentes ovizást!

Zsuzsi!
Gratulálok a kislányhoz! :P

Málnának volt zsúrja is a kis barátokkal Manófalván! Pár kép:

Kép
Kép
Kép
20140113113746
 
 


Bocsánat, 2 x lett, ezt akartam:
Kép
20140113113746
 
 


Zsuzsu!
http://iskolaelokeszito.hupont.hu/4/a-d ... ol-roviden

Itt leírják amit tudni kell a difer tesztről.
Nálunk is tavasszal csinálták az elsőt azokkal a gyerekekkel,akik születésük szerint mehetnének isibe következő szeptemberben.
Én megkérdeztem hogy mi lett az eredménye és aki csinálta Kittivel,végigmutatta h melyik feladatot hogyan teljesítette. Nyilván ha valakivel gáz van,akkor szólnak a szülőnek. Én csak kíváncsi voltam hogyan teljesített. Megvan hogy hány %-tól mehet elvileg suliba a gyerek.


Anett!
Utólag is: Boldog Szülinapot Málnának!!

Zsuzsi!
Gratulálok a kislányhoz!!!

Kinga

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: