Új privát üzeneted érkezett!

Kinga, LIKE. :)

Milyen volt Kitti elmúlt négy napja?

Ági és
KépKép
 
 


Exi!
Kitti IMÁDJA a sulit. Gondolom a legtöbb elsős ilyen. Szerencsére nagyon kedves,barátkozós gyerek és már van 3 barátnője az osztályból.
Azokkal a gyerekekkel is szokott beszélgetni az udvaron akiket még sakkon ismert meg és már nagyobb diákok. Ez a bő fél év amíg sakkra hoztam,nagyon hasznos volt. 100% otthon érzi magát a suliban :lol: Imádom ezt a kiscsajt :lol:

Nálatok hogy telt?
Gondolom Petit sem kell félteni :D

Te tudod hogy mennyi 2006-os gyerek van az osztályban?
Nekünk kedden lesz szülői,akkor majd megkérdezem,mert kíváncsi vagyok.

Kellemes 7végét mindenkinek!!

Kinga

Daisypath Happy Birthday tickers
 


Kinga, érdekelt volna, de a nagy izgalomban elmaradt, hogy megkérdezzem. De szerintem bármelyik nap tudna rá válaszolni a tanító néni, ha eszembe jut, meg is fogom kérdezni.

Igen, nálunk is még nagy az imádat, nem tudom, meddig marad így. Remélem, jó sokáig!

Ági és
KépKép
 
 

 
 

Ági! Peti is most lett elsős, Melyik suliban, nem emlékszem, bocsi.

Kép

Kép

Karmen
 
 


Kármen, Peti a Rókus II.-be jár. 1/b-s. :)

Ági és
KépKép
 
 


Ági, Kinga: erre az adatra én is kíváncsi lennék, osszátok meg légyszi, ha megtudjátok. Nálunk most kérdés, hogy Dorka megy -e elsőbe jövőre vagy nem, ezért érdekelne... :roll:

Nóra
KépKép KépKép
 
 


Nóra!
Nálunk tegnap volt szülői,de a tannéni még nem tudta megmondani hogy mennyi 2006-os gyerek van. Mondta h még nem volt ideje,de pár hét múlva megint megkérdezem. Amit tudok az hogy a 80 % tutira 2005-ös születésű.

Most hétvégén már jön is hozzánk az egyik kis új barátnője Kittinek. Olyan édesek h ennyire gyorsan és könnyen barátkoznak :-)

Daisypath Happy Birthday tickers
 


Kinga: köszi! Szerintem ez az arány nálunk is legalább 80%. Állítólag mostantól szigorúbban veszik a tankötelezettséget, és sokkal kevesebb gyereket fognak hagyni 4 évig oviba járni. Dorka esetében nem félek attól különösebben, ha el kell mennie suliba 2013-ban, csak derüljön ki időben, ha így van.

Nóra
KépKép KépKép
 
 


Nekünk kedden volt ovis szülői, sokkalták ott a népet rendesen, hogy már idén nálunk sem maradhat vissza oviban aki be fogja tölteni a 6 évet (és ez most változott) aug. 31-ig!

Kép

Kép

Karmen
 
 


Figyelem! Ingyes Ringató foglalkozások:

A Pick Alapítványi Bölcsöde szervezésében tartandó Ringató énekes foglalkozásra lehet menni a köv. időpontokban:

Ideje: 2012. okt.18 16:30
2012. nov. 15. 16:30
2013. jan.23 16:30

Helye: Pick Alapítványi Bölcsöde, 6725 Szeged, Szabadkai út 18. Tel. 567-177

Kép

Kép

Karmen
 
 


bocs, ingyenes akart lenni!!

Kép

Kép

Karmen
 
 


Karmen: Nekem is nagyon gyanús volt, hogy még nem volt szülői Dóriéknál (legelső héten szokott lenni mindig), holnap lesz, szerintem arra vártak, hogy ezügyben legyen valami fix álláspont. Kíváncsi vagyok, nálunk mit mondanak. Már a májusi utolsó szülőin ezt jósolták, a szülők nagy része nálunk is sokkolódott, főleg azok, akik az 1-2 évvel kisebbeket, akik újak voltak, ide íratták tavaly év elején, mert ez ugye azt jelenti, hogy valószínűleg megszűnik a csoport is :(

Mondjuk, ha tényleg következetesen így fogják csinálni, akkor nagyobb lesz a 6 évesek aránya az első osztályokban. Viszont így az amúgy is túljelentkezős helyekre még vagy másfélszer annyian fognak jelentkezni :(

Nóra
KépKép KépKép
 
 


Nóri! Olvastam a suliban, hogy nálunk a tankönyveket nem lehet sulicsekkel fizetni!! Na marha jó, akkor csak tanszerre lehetne elköltenem? Arra nekem idén nem ment el annyi mint amit jövöre kapni fogok (idén nem járt mert próbaidős vagyok még mindig - már csak 13 napig:)))
Én is félek mi lesz a csoporttal, marad vissza 10-12 gyerek, akkor ki lesz az ovonéni? Aki most van (mert akkor nagyon jó lenne) v az alatta csoporték, na az volt Orsinak, az rémes lenne.

Kép

Kép

Karmen
 
 


Kármen, egy ismerősöm ebben az esetben azt csinálta, hogy kért tankönyvlistát, bement a könyvesboltba, ott megrendelték neki, és ott ki is tudta utalvánnyal fizetni.

Ági és
KépKép
 
 


Karmen: igen, ezt én is hallottam, hogy az iskolák nem fogadják el, és ha kártyás lesz, pláne nem, mert nincs kártyaleolvasójuk, és nem is lesz csak ezért. Tapasztalatból nem tudom, mert ugye akkor kaptam meg, amikor MINDENÜNK megvolt, eddig 800 ft-ot költöttem belőle... :evil: Nekünk a könyveket egyébként nem a suliban, hanem könyvesboltban kellett átvenni (gondolom, ők rendelték), szerintem ott lehetett volna azzal fizetni. Arra gondoltam, hogy előre vásárolok belőle olyasmit, ami biztosan kelleni fog... :roll:

Nóra
KépKép KépKép
 
 


Norus, Tisza L. krt?
Néztem ott a tankönyvosztós időszakban, hogy sorakoznak ezerrel a száz fokban, még jó, hogy van ott egy fa, ami árnyékol.

Nálunk Feri kapott a munkahelyétől iskolakezdési támogatást, ez is okt. 31.-ig használható fel. Még nem tudom, mi lesz belőle...

Ági és
KépKép
 
 


Ági: igen, Centrummal szemben. Szept. 2-án vasárnap kellett menni, sorbanállás nem volt szerencsére. Nekem most az jutott ezsembe, hogy megpróbálok takarókat venni rajta, vajon érvényes -e a Contextben? :roll: Meg esetleg biciklilámpa a Hervis-ben, aztán kifújtak az ötletek...

Volt szülői az oviban csüt-ön: nálunk minden a régiben, rugalmas iskolakezdés, mindenki maradhat, aki akar, azoknak kell mindenképp menni, akik már 2012-ben betöltik a 6-ot.

Nóra
KépKép KépKép
 
 


Norus, amikor én láttam, akkor jópáran álltak kint.

A Contextben az Edenred beiskolázásit (nekünk olyan van) nem fogadják el, legalábbis a beváltóhely keresőben nincs.

Ági és
KépKép
 
 


Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül hol lehet kapni állatfigurás fa maszírozót?

Üdv.:Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Nóri! ovi ugy tünik nálunk is probálkozik, a rendeletet "rágják" most kedvezően biztatnak. Na majd meglátjuk.
A tankönyvlista tippet köszi. Csak ugye O. most még ingyenes tk. de szerintem (szerencsére) jövöre már nem lesz az, nekem meg az isk. kezdésire még jan. kell nyilatkozni hogy arra kérek-e cafetériát v sem. De csak jan végén derül ki hogy mégis marad beteg v sem. Igy meg akkor erre tuti nem fogok kérni, inkább teszem SZÉP kártyára és majd elüdüljük. Amugy szerintem ez jo hogy a suli elintézi a tk. rendelését, igy nincs az hogy esetleg éppen valamelyik nem kapható v valaki elbénázza és rosszat vesz, csak bemegyek a suliba, bemondom az osztályt és kiadják a könyveket. Sorbanállással sem volt több 15 percnél.

Kép

Kép

Karmen
 
 


Kármen, nálunk is az iskola intézi a könyveket, ott is adják ki.
Mikor én mentem Petivel óvoda után, csak bementünk és jöttünk is ki, senki sem volt előttünk...meg is voltam lepődve. :)

Ági és
KépKép
 
 


Sziasztok!

A legújabb Gryllus gitár füzet hol kapható? SOS!

Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 



Nóra!
Miután licitáltam vmire a teszveszen,utána láttam hogy te vagy az eladó :-)
GYÖNYÖRŰŰŰ az a Zara kötött boleró!!!!
:)

Daisypath Happy Birthday tickers
 


ugye, milyen szép? :)
egy csomagban vettem, de ez nekünk nem való :)
(egyáltalán, semmi kötöttet nem hordunk)

Nóra
KépKép KépKép
 
 


Nóri! Miért nem, Marcsi utálja v te? :) Mi is kötött pártiak vagyunk amugy, szerencsére amugy O. bármit felvesz amit eddig kapott, nem válogatós. (még)

Ági! A tankönyvlista előre megvan, tényleg, rémlik tavaly is télen kiosztották. De ugye nekem év elején kell nyilatkozni a Cafetériáról (neked is, ugye?) és ha akkor kérek isk. kezd. aztán marad az emelt csp. mégis akkor meg mire költöm el? Föleg ha Norbi marad mégis ovis.

Lányok, jó régen volt tali. Lenne kedvetek egyszer péntek este?

Kép

Kép

Karmen
 
 


Tali nagyon jó volna!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nekem most péntek jó csak!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: :roll: :roll:

Kép
 
 


Kármen, nekem nincs cafetériám.

De azt csak lehet tudni, hogy kb. mennyi lesz, és ha megvan a lista, akkor lehet menni shoppigolni. :)

Ági és
KépKép
 
 


Ági! Azt hittem a cégcsoport ad ott is. Igen, tudom mennyit kérhetek majd rá, de mire költöm ha Norbi mégsem megy suliba, Orsinak meg marad az ingyenes? Az irószerekre idén sem ment el annyi, mert több dolog jó volt tavalyról (filctollak, festékek stb).

Kép

Kép

Karmen
 
 


Kármen, hát azt csak tudjátok, hogy megy-e Norbi iskolába...vagy nem? :oops:

A cafetéria nem cégcsoport szintű, az mindenhol más.

Ági és
KépKép
 
 


Sziasztok!

Rajtunk maradt néhány Szegedi Vadasparkba érvényes belépő, mi idén már nem fogunk elmenni biztos, és dec. 31-én lejárnak.
Szóval eladnám a 2 db. családi belépőt, ezzel 2 felnőtt és 1 gyermek léphet be. Ára: 2000 Ft/db. (eredeti ára 3500 Ft)
És van még 2 db. gyermek belépőm, ez egy fő gyermek belépésére jogosít. Ennek darabját 500 forintért adnám (eredeti ára 970 Ft).
Privát üzenetben jelezzétek, ha érdekel valakit!
Most még viszonylag szép idő van! :)

Bea
KépKépKépKép
 


Sziasztok! Annyi mindent hallottam anyatejjel kapcsolatosan és teljesen elbizonytalanodtam. Első gyermekes anyuka vagyok és rengeteg tejem van. Anyatejgyűjtőbe is hordják a tejem de 8 dl felett nem fizetik ki a többletet. Szeretnék találni olyan megbízható anyukát aki elhordaná igény szerint de nem tudom hol találhatnék olyan kisbabát akinek szüksége lenne rá. Akinek van ötlete vagy tud valakiről akinek segíthetek legyen szíves válaszoljon vagy hívjon fel a következő telefonszámon : 06-30 595-1492
Előre is köszönöm a segítséget!
Gabriella
newborn
Szeged
 
 


Kedves Gabriella!

Nem tudom, hogy a mostani rendszer hogyan működik, de 6 éve nálunk a gyerekorvos úgy csinálta, hogy felírta a tejet receptre, annak alapján a barátnőm átadta az anyatejet és neki emlékeim szerint az OEP fizette ki az árát.
Szerintem érdeklődj utána a gyerekorvosotoknál, ha jóban vagytok.

Ági és
KépKép
 
 


Köszi a tanácsot Ági, megkérdezem a gyerekorvost de az OEP most is kifizeti de csak maximum napi 8 dl-t. A többlettel nem tudom mit kezdjek mert a fagyasztóba már nagyon sok van nekem is. :)
Köszi mégegyszer!
newborn
Szeged
 
 


Hát akkor sajnálom, nem tudtam, hogy van ilyen korlátozás. :(

Ági és
KépKép
 
 


newborn: írtam privit az ötleteimmel :)

Karmen: a kötött valahogy nem praktikus szerintem (polár-párti vagyok), meg nem olyan strapabíró (kihúzódik a szál stb), meg hoa igyazán jó meleg, akkor vastag, nem olyan jó kabi alá

Cafeteria: hát mi is ott kínlódtunk a boltokban okt. 30-31-én, hogy mi a frászra költsük :oops: mondjuk ha időben megkapjuk, nem lett volna gond.

Nóra
KépKép KépKép
 
 


Csajok!!!!!!!!!!!!!!!

Kéne nagyon 1 tali!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Mivel munkanélküli vagyok,így én is bármikor ráérek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: :roll: :roll:

Jövőhét péntek,esetleg??????????????? :wink: :wink: :wink:

Kép
 
 


Bibi, mi történt???!!!

Nekem biztosan nem jó a jövő hét péntek, mivel céges karácsonyi vacsora lesz.

Ági és
KépKép
 
 


Bibi sajnálom. :(
Én meg egyedülálló anyuka lettem... :(
Kéne egy tali...
De a jövő péntek nekem sem jó, nálunk is céges karácsonyi buli lesz aznap.

Kép
 
 


Szilcsi,basszus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock:
Nagyon sajnálom!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry:

Akkor jövőhét csüt.???
Inkább karácsony után 28-a Péntek????

Exi,majd személyesen,nagy vonalakban annyi,hogy nagyon felemelte az óraszámot(eddig se 1468 órát nyomtunk),ráadásul heti váltás lesz,és nem tudom megoldani!!!! :shock: :shock:

Kép
 
 


Bocsika hozom a formám,168 óra akart lenni......................
:oops: :oops: :oops:

Kép
 
 


Na szóval ,majdnem mindenkit csak facebookon értem el,és akkor így



2012-12-28 péntek este 7 óra Zituskáék étterme,a randi helye!!! :lol: :lol:

Kép
 
 


Sziasztok!

Hé, ezer éve nem jártam itt és mit olvasok???

Bibi :shock:
Szilcsi :shock:
Szilcsi írj privit ha ráérsz, várom!!!! Kötelező!!! :wink:

Tali nagyon kellene már, mert nyár óta nem jött össze :(

Anikó
Kép
 
 


Jegyeztem a 28.-át a naptárba. :)

Enikő, az fb-n nem akartam, remélem, itt is olvasod: GRATULÁLUNK!

Ági és
KépKép
 
 


Nem lesz tali............

Kép
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok! Boldogabbat mint ez volt!
Üdv.:Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Én is kívánok mindenkinek szebbet és jobbat, B.Ú.É.K.

Ági és
KépKép
 
 


Sziasztok!
Búcsúzni jöttem, mert elköltözünk Pest megyébe.
Minden szépet és jót kívánok Nektek és kis családotoknak!

ui.:
Tettem fel dolgokat az adok-veszekbe, hátha vkit érdekel. Ha igen,akkor írjon. Biztosan megegyezünk.

Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem jártam erre!
De még látok ismerős "arcokat", ezért kérdezek még mindig szívesen.
Lassan iskolát kellene választanom Lucának, de nekem egyelőre nincs elhatározásom, nyitott vagyok. Valójában 2 iskolára :)
Ságvári és Juhász Gyula.
Tudtok valamit a jövőre kezdő tanárokról? Amiben nem annyira gondolkodok, az a francia és a zenei osztály, de az angolos, németes, rajzos érdekelne.
Szívesen venném, ha van közvetlen vagy közvetett tapasztalatotok, akkor megírnátok.
Nem tudom, hogy érek rá visszajönni, ránézni, ezért ha valaki írna, megtenné, hogy priviben?

Köszi előre is mindenkinek, és jó egészséget nektek ebben a beteges időszakban!

Tamara

Kép
Kép
 


Sziasztok! Most regisztráltam az oldalra, még nincs babám,de idén már nagyon szeretnénk... Igazából jó kis mankó nekem ez a site és a sok fórum, mert nem nagyon van akitől tanulhatnék és tanácsot kérhetnék... 

Sok aggodalommal,kételyekkel, de annál nagyobb lelkesedéssel és várakozással leszek jelen.

 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: