Új privát üzeneted érkezett!

Timi! Te most dolgoztál? azt hittem még otthon vagy Flórával! Kristóf melyik iskolába fog járni?

Kép

Kép

Karmen
 
 


Karmen!
Nagyon sajnálom!! :(
Nem is gondoltam hogy van ilyen h már másnap be se menj dolgozni!! :(
Gondolom ezerrel elkezdtél másik állást keresni!
Sok sikert!!!

Timi!
Egy osztály eleve megtelt a testvérekkel. A maradék 30 helyre jönnek azok a körzetisek(gondolom) akiknek van egy kis segítségük meg azok akik a legközelebb laknak a sulihoz.
Mi pont a suli bejáratával szemben lakunk :lol: és sakkozik is Kitti. Remélem ez már elég lesz!!
Hamarosan megtudom!!

Flórának BOLDOG SZÜLINAPOT!!
Mekkora lány!! Olyan szép haja van!! Volt lehetőségem múlt héten megcsodálni :P

Raktam fel eladó gyerekbicajt 4-6 éves gyerek számára.
Nézzétek meg!!

Kinga

Daisypath Happy Birthday tickers
 


Kinga :) Nem, nem dolgoztam, de hivatalosan állományban voltam / vagyok, de nemsokára lejár a GYES és már beszéltem velük, úgyhogy tudom, hogy meg fog szűnni a munkaviszonyom, de ahogy írtam, számítottam rá.

Kristóf még marad egy évet oviban, a sulit illetően még mindig nem született döntés. Ti nem is lakhatnátok közelebb a sulihoz akkor :lol: :wink:

Köszi szépen a Flóra dicsit, apa csak tegnap mondta, hogy találkoztatok múlt héten... A szülinapi köszöntést is köszi, bár majd csak május 14-én lesz 3, csak nem frissítettem a vonalzót... :roll:

Szép napot!

KépKép

KépKép
 
 

 
 

Sziasztok!

SOS! Hol van Szegeden olyan turkáló, ahol sok gyerekruha van???????
Szombaton ovibál lesz, Ábelék egy kalózos műsorral készülnek. Ma derült ki, h nincs nadrágja a jelmezhez. Valami térdnadrág kell, amit szétszabdalhatnak. Ezért mennék turiba....


Köszönöm!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Sziasztok!

Február 13-án megszületett kislányunk, Édua Lilla. :) Születési méretei 50 cm és 4090 g. A háromból az első magától megindult szülés volt, így a vajúdás most volt a legkönnyebb, bár így is kb. 12 órát tartott. A kitolás egy rémálom volt, megszültem gátvédelemmel ezt 35-ös fejkörméretű nagy babát.
Édua egyébként nagyon jó baba, átalussza az éjszakát 1-2 hetes kora óta (mondjuk már van tapasztalatom, hogy ez még változhat... ), de az biztos, hogy a jelleme klasszisokkal nyugodtabb, mint a srácoké. :) Türelmes, mosolygós, jól eszik, le lehet ébren tenni, mert magától elalszik (ezt a fiúkkal nem lehetett megcsinálni), szóval nagyon kislányosan viselkedik. Egyenlőre ennyi, igyekszem máskor is jelentkezni, kicsit még káosz van a családban, szokjuk a 3 gyerekes rendszert. :)

Édu megszületett
Kép

Az első óra anyával
Kép

Apával
Kép

Édu 2 hónapos
Kép

Mosolygós Édua
Kép

Kép

Kép

Kép
 


Zsuzsu, remélem, találtál nadrágot.

Klzsuzsi, láttam az újságban a jó hírt, de nekem még egy gyerek mellett is káosz van. :) Szóval ezúton GRATULA! Remélem, Édu nem változtat a jó szokásán és továbbra is jó kislány lesz.

Ági és
KépKép
 
 


Zsuzsi!

GRATULÁLOK!!! Én már a 2 gyerekes anyukákat is csodálom,de a háromgyerekesek előtt fejet hajtok!!
NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT kívánok!!

Daisypath Happy Birthday tickers
 


Zsuzsi! Gratulálok, hallod mennyi haja van Éduának, csak ámulok!! Nem semmi hogy ekkora babát sikerült gátvédelemmel megszülni, nagyon ügyesek voltatok! (azért én a fiúkról hiányolom a képet, olyan régen láttam már őket is :o )

Kinga! ez szuper, hogy egy köpésre van a suli:) Szerintem hogy eleve már ott sakkoztok az is sokat számít, nagyon nem kell aggódnod, de ismerem ezt az érzést, én is akkor nyugodtam meg a sulivan amikor megvolt a hivatalos felvételi lista. Igen, most mindenféle állást nézek, minimálbéreset is :o Hiába vagyok túlképzett, a fizetés meg kellene, ugye. Szóval nem mondanám, hogy a szakmámban sok esélyem lenne elhelyezkedni, programozót keresnek sokat de én nem programoztam 20 éve. Amit csináltam az meg ritka hogy legyen hirdetve Szegeden, ismerösök amugy is betöltik az ilyen helyet.

Kép

Kép

Karmen
 
 


Köszönjük a gratulációkat mindenkinek! :)

Karmen! Sajnálom a felmondást, kicsit meredeknek tartom, hogy egyik napról a másikra kitesznek! :shock:

Néhány kép a fiúkról, ahogy kérted:

Ez tavalyi kép, de nagyon szeretem:
Kép

Déni a 6. szülinapján (a másik torta a Dini feleségének a tortája, pár nap különbséggel születtek, együtt tartották a partit az ovis társaknak)
Kép

Édu imádja Dinit, aki sokat játszik vele
Kép

Mátyás palacsintázás közben
Kép

Kép

Kép

Kép
 


Zsuzsi! Matyika olyan sokat nött, öt nem ismertem volna meg! Dénes is sokat változott, nagyfiú. Melyik suliba fog menni?

Nektem sem müködik a kedvencek? Belépek, rákattintok és nem jön be az a pár topic, amit belementettem. Amikor meg megkeresem a topicot és belépek oda, akkor azt irja hogy törölhetem a kedvencekből, vagyis elvileg el vannak mentve, csak mégsem hozza fel azt a pár topic cimet, amikor belépés után probálkozok. Napok óta. Én vagyok béna v nektek sem?

Kép

Kép

Karmen
 
 


most már jó a kedvencek, végre megjavították.

Nem pótoljuk valamikor a nagy hó miatt elmaradt talit? :wink:

Kép

Kép

Karmen
 
 


Karmen: sajnálom :( Van valami más kilátásban? ANNYI sok elbocsátást hallok mostanában, fenekét verje a földhöz örömében, akinek melója van :cry:

Zsuzsi: nagyon szépek vagytok!

Feltettem egy gyerekülést a TV-re 1 ft-ért, ha érdekel esetleg valakit...

Nóra
KépKép KépKép
 
 


Sziasztok!

Hirdetnek az ovinkban úszásoktatást, június 4-től két hetes időtartamban, drága pénzért (több, mint 10e Ft), délelőttönként kisbusszal vinnék a gyerekeket. Szerintetek érdemes ilyenbe fektetni? Szeretnénk nyáron elkezdeni Lalkóval az úszástanulást, magánúton, gondoltam, ez egy jó alap lenne neki így nyár elején. Valaki járt ilyesmire, vannak jó tapasztalatok? És egy hülye kérdés, de nyugtassatok meg: biztonságos ennyi úszni nem tudót elengedni (mert gondolom, csoportban mennek, eddig 4 jelentkező van Lali csoportjából), de én nagyon parázok elengedni. :oops:

Kép
 
 


Szilcsi, én remélem, hogy tisztában vannak azzal, hogy nem mindenki tud úszni ilyenkor, sőt.
De azért szerintem kérdezz erre rá, hogy biztosan úgy gondolták-e, hogy úszni nem tudó gyerekeket visznek el.

Ági és
KépKép
 
 


Szilcsi! szerintem ez is olyan lenne, mint amikor ovikban évközben viszik a csoportot uszni tanulni, nem? Én azt hallottam hogy jul-okt. zárva lesz a Sportuszi, igy gondolokozok rajta hogy Norbit viszem Mórán tanfolyamra 2 hét mulva (bár ö jár Dávidhoz szept. óta) itt 2 hetes lesz és mindennapos oktatással. Csak hogy a hosszú szünet előtt kihasználjuk a lehetőséget. Mórán is sajnos csak most indul a tanfolyam, később nyáron már nem lesz.

Nóri! Hát pályázok nagyon sokfele, Szegeden olyan IT állás ami nekem való nagyon ritka, igy Bp. is jelentkeztem sokfelé. Várok, várogatok. Szegeden meg adminisztrációs,eladói állásokat pályáztam meg, persze min. bérért:(

Kép

Kép

Karmen
 
 


Karmen, nagyon szomorú, hogy csak úgy kitettek a munkahelyedről. Sajnos egyre több ilyenről lehet hallani. :( Nagyon gáz, hogy ennyire le kell adjál, hogy minimálbéres állásokat keresel. Annyira szar ezen a téren (is) a helyzet ma Mo.-n... És ha csak Pesten kapsz munkát, elköltöztök, vagy feljársz? Drukkolok, hogy minél előbb sikerüljön valami jót találnod!

Exi, sajna nem tudták megmondani, ki lesz az úszásoktató. Lali nem is nagyon akar menni, fél. Nem a víztől, hanem hogy idegenekkel kell mennie és én sem leszek ott. Mondtam, nem muszáj mennie, majd akkor a szabim alatt nyáron elhordom én (bár ha zárva lesz az uszi, akkor hova?). A Napfényfürdőben lesznek tanfolyamok vajon? Elég fura lenne nekem, ha pont nyáron nem lenne úszásoktatás.

Csajok, jövő pénteki tali? Hm? Anyukám lesz Lalival, férjem elutazik a fociakármire Lengyelországba, lesz egy szabad estém. Kinek lenne kedve hozzá?

Kép
 
 


Nekem elsőre jól hangzik a jún.8.-a.

Ági és
KépKép
 
 


Sziasztok!

Köszi Szilcsi az sms-t! Júni 8-ról még nem tudok nyilatkozni, mostanában sokat "lógok el" itthonról, már nem nagyon van arcom elkérődni apjuktól....9-én szülinapi buliba megyek....De, ha sokan mennek a talira, akkor elintézem én is :)

Bea
KépKépKépKép
 


Szilcsi! Az a szomorú hogy min. bérért sem tudok elhelyezkedni. Azt, hogy le kellett adjam ennyire még lenyeltem, de ez már igy együtt rosszul esik. Uszit kérdeztem, nem tudták megerősiteni, tényleg van ilyen terv, de nem valószinü megjön a támogatás rá addig, igy többen nem hisznek benne, hogy be tudják zárni amikor akarták.
Bp-re csak én járnék fel, ugyanaz a gond, mint a külfölddel, hogy jönne velem a család a bizonytalanra? Amugy leesett az állam, mert én Bp-en jo nagy infos fizetéseket tudtam, erre felvilágositottak hogy 200e nettónál ne kérjek többet. De még ennyit sem ajánlottak, ami lett volna. Olyan kevés volt, hogy abból meg megélni fent és minden héten hazajárni már nem maradt volna annyi sem mint Szegeden min. béres melóból maradna. Igy nem vállaltam el.

Talit megbeszélem apával, folyton odavagyok, heti 4x eleve este járok haza a suliból, erre szombaton kimenön voltam, most megint? :) Jó lenne, megdumáljuk itthon, de én 7ig suliban leszek, nem lenne nagy gond szerintem ha 8kor kezdődne és nem nagyon későn.

Kép

Kép

Karmen
 
 


nekem jó a 8 óra, kaptam engedélyt:)

Kép

Kép

Karmen
 
 


Zsivicz! Előttem álltál a héten a postán 2vel, csak akkor nem voltam benne biztos, hogy Te vagy-e. De megnéztem a fotódat, sajnálom hogy nem beszéltünk. De kint egy csajhoz csatlakoztál, együtt indultatok el a suli felé, ez kb. délben volt, mert ebédért mentem én is. Kicsit el is kezdett esni aznap. Te sem ismertél meg, ugye? :lol:

Kép

Kép

Karmen
 
 


Akkor péntek 8?
Helyszín?

Ági és
KépKép
 
 


Nem tudok menni pénteken mert ma hivtak fel interjúra Bp-re, du lesz, és hogy ne kerüljön olyan sokba a vonat Norbit is viszem. Amig interjún leszek addig unokatesom vigyáz rá persze. Sajnos 5 v. a 6 órás vonatot fogjuk csak elérni, de inkább 6 órási lesz, azzal 8 után érünk Szegedre, és mivel Norbinak másnap reggel tánc főprobája lesz még azt sem szeretném hogy vele menjek a talira, amit amugy megtettem volna, mert kibirná másnap aludna tovább, ha lehetne. Igy is mire még hazautazunk Szegedről, meg fürdik, vacsizik már lesz lehet 10 óra is. Igy sajnos most le kell mondanom. :(
Máskor viszont nagyon szivesen!

Kép

Kép

Karmen
 
 


Én küldtem 8 embernek sms-t, Nóra talán, Bibi nem, Zituska nem, Kinga talán, Melinda talán, a többiek (Zsivicz, Enikő, SzNAnna, Szilde) nem válaszoltak. Így szerintem felejtős most a tali. :( Én többet nem tudok tenni az ügy érdekében.

Karmen, hajrá, szorítok!!!

Lali végül nem ment úszni. :( Nem tudtam rávenni. A pünkösdi hosszú hétvégén Gyopároson voltunk, én tüdőgyulladásból lábadozva, Lalit megcsípte egy kullancs, de amúgy jó volt. Pénteken ovis gyereknap, már nagyon várom, jó buli szokott lenni. Szombaton meg motorostalira megyek a kolléganőmmel, juhhéj!

Kép
 
 


Sziasztok!

Karmen:
Hú, lehet, nem ismertelek meg bocsi :oops:
Máskor nyugodtan szólj :wink:

A tali ötlete nekem tetszik :wink:

Anikó
Kép
 
 


Szilcsi!

Én nem kaptam sms-t, de megyek ha te is :D
Ezer éve nem beszéltünk, már ránk férne :D

Anikó
Kép
 
 


Én igazán sajnálom a talit és ha Norbit nem kéne vinnem magammal akkor el tudnék menni az állomásról, de most hogy nincs munkám tényleg nem mindegy hogy 90% olcsóbban utazhatok v sem.

Anikó! most már meg foglak ismerni, és nagyon gyanús volt, de olyan régen találkoztunk ott akkor nem voltam benne biztos. Főleg hogy te sem ismertél fel :o

Szilcsi! nekünk is péntek du. lenne gyereknap, Norbinak mondani sem mertem, mert akkor lehet nem lenne kedve utazni velem. Nekem is több ok miatt jobb lett volna máskor interjúra menni, de ez van, örüljek ennek is.

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok!
Az én talánom is nemmé változott taliügyben.
Folyamatosan dolgozom, este is, ilyen a június végig. Ha nem dolgozom este, azonnal alszom :)
Ma du. elvágtatok megtartani a gyerekedzést, aztán haza a csajokhoz, aztán meló éjfélig.
Ez van, kell a pénz, és direkt nem teszek sehova :( jelet, mert örülök, hogy van munkám!

Nóra
KépKép KépKép
 
 


Sziasztok!

Sajnos az én talánom is nemmé módosult :(

Azért ha megtartjátok, jó szorakozást!!!

Kellemes hétvégét!

Kinga

Daisypath Happy Birthday tickers
 


Üdv.
Hát akkor tali lefújva, gondolom...
Majd legközelebb! :D

Ági és
KépKép
 
 


Sziasztok!
Biciklire hátulra szerelhető ülést keresek 2éves kislányomnak, max. 5ezer forintig.
Köszi:Andi

Kép
 


Sziasztok!

Lenne egy kérdésem: akinek már hat éves a gyermeke, kell venni buszjegyet Szegeden????????


(A távolsági buszon félárú jegy kell számunkra).

Nagyon köszi!



SZÉP NYARAT MINDENKINEK!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Zsuzsu, elvben kell jegy vagy diákbérlet a 6 évesnek Szegeden.
Mondjuk nem tudom, hogy az ellenőrzés mennyire megy erre...

Ági és
KépKép
 
 


Sziasztok!

Igényfelmérésképpen : Van-e szükségetek a nyárra bébiszitterre?

Üdv.:Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Edit!
Nekem a következő nyáron lesz szükségem "baby"sitterre,mert Kitti 2,5 hónapos suliszünetét lövésem sincs hogyan fogjuk megoldani... :(
Már előre tartok a jövő nyártól.
Te vállalsz?
Alkalmanként is?
Üdv
Kinga

Daisypath Happy Birthday tickers
 


Kinga!

Privi ment.
Akit még érdekel lőjjön egy privit.:)

Köszi :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Edit! hát nekem nagy szerencsém van, hogy a mamák vállalják a suliszünetet. Na meg 2 táborba is megy Orsi, oviszünet alatt remélhetőleg apa is lesz velük itthon, igy a mamák kicsit mentesülnek majd.
Én holnap kezdek dolgozni:) igy a nyárra nekem tuti nem lesz szabadság, próbaidő alatt nem jár :(

A héten lehetett volna kezdeni de volt 2 napos Siófoki nyaralásunk már régen befizetve (még mielőtt kirugtak volna) igy arra még elmentünk. Aztán a nyáron én bizony végig dolgozok

Kép

Kép

Karmen
 
 


Karmen: gratula az új munkahelyhez! Szabad tudni, hol melózol?

Nyár: nálunk se vállalják a nagyszülők őket, fogalmam sincs, mit csinálunk jövőre. Most végig oviznak nyáron, de jövőre már nyilván Dorka se fog menni oviba, ha Marcsi nem megy... :roll:

Ha valakinek esetleg szüksége van szeptemberre szívecske ovisjelekre, szívesen átadom a mieinket :)

Nóra
KépKép KépKép
 
 


Sziasztok!

Zituska üzenetét tolmácsolom mindenkinek!
TALI LESZ!!!
Zitának nincs kint nete a Sárgán, ezért megkért, hogy szóljak itt, hogy holnapután, szerdán szeretettel vár minket este 8 körül egy talira náluk a Sárgán. Mindenki hozza magával, amit fogyasztani szeretne és lehet hozni fürdőrucit is, van medencéjük.
Enikő már jelezte, hogy jön és én is tuti ott leszek. (Lali nincs itthon a héten, szabad vagyok.) :)
Ha valaki nem tudja, hova kell menni, lőjön egy privit vagy hívjon, akár engem, akár Zitát. Jó volna, ha minél többen összejönnénk.

Kép
 
 


Karmen!

Gratulálok az új munkahelyhez! Hol helyezkedtél el?:)

E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Kármen, gratula a melóhelyhez!
Szilcsi, hát nem tudom, megyek-e, ha igen, úgyis hívlak, hogy merre van az arra.

Ági és
KépKép
 
 


Sziasztok!

Karmen: Gratula! Hol fogsz dolgozni?

Kinga: A suliban van júni 15-e után még 2 hét ingyenes napközi (gyerekvigyázás), Gréti is ment, tetszett neki, kézműveskedtek sokat, sportoltak, játszótereztek, ligetbe mentek, meg van sakktábor, most meg épp ott van Gréti :) Az már fizetős.
Szóval ha ezeket igénybe veszitek, már csak 8 hét megoldandó nyári szünet van.

Szilcsi: Talit nem is tudom, majd még egyeztetenem kell apjukkal, vagy esetleg ha a gyerekek elaludtak lehet kinézek egy kicsit :) Csörgök majd!

Bea
KépKépKépKép
 


Biztossá vált, hogy sajna nem tudok menni a talira, nem lett kész a járgány. :(

Ági és
KépKép
 
 


Hát talit csak most olvastam, de nekem a hétköznap este nem is a legjobb ha másnap még melóba kell menni.
Ua. a cég ahol voltam, csak annak egy KFT-je, bér és munkaügyi osztály. Jól érzem ott magam, tanulni sokat kell, de nagyon kedvesek, segitőkészek.

Orsi a Balcsin, Norbi meg ovizik, de lassan jön az oviszünet, még fogalmam sincs hogyan lesz 3 hétig a gyerekfelügyelet megszervezre, rám most mint uj probaidősre ugye ebben nem tudnak számitani. Főleg hogy itt hónap közepéig, de inkább 20ig van nagy hajtás, az oviszünet meg 20ig tart.

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok!

Volt valakiknél mostanában orrmandulaműtét????


Köszi!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Zsuzsu, miért kérdezed?

Ági és
KépKép
 
 


Ábelt a jövő héten műtik és érdekelne mire számíthatok......

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Még egy kérdés: Milyen szabályok vonatkoznak az iskolaválasztásra??? Lakóhelyhez van kötve, vagy választhat a szülő??? Gondolom van felvételiféle is, ha nem a lakóhely szerinti iskolába szeretném járatni...

Hol lehet utánanézni szegedi általános iskoláknak???? Olyasmi iskolát keresnék, ahol kiemelten tanítanak matematikát, nyelvet.....

Köszönöm!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Zsuzsu, ne aggódj, semmi extra.
Hol lesz a műtét?

A suliknak szerintem a legegyszerűbben a google-ban tudsz utána nézni, beírod, hogy általános iskola szeged, aztán szerintem kidob egy csomó honlapot.
Általában minden ilyen intézménynek van honlapja, ahol tudsz tájékozódni.

Megjegyzem, általános iskolát már a lakóhelyhez (körzethez) kötik, persze, ettől el lehet térni, ha spéci osztályba felveszik, vagy ha épp olyan sulit választasz, ahol nincs túljelentkezés.

Ági és
KépKép
 
 


Gyerekklinika, Fekete Szabó Gabriella...

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: